The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.08.2019, 23:43
Podobało mi się, jaką fajną zmianę dał Boguski. Wszedł na zmęczonego przeciwnika, zaliczył asystę, wcześniej zaliczył fajne podanie w stronę Maka (ostatecznie lob Silvy nie wpadł do bramki).

Podobnie jak przedmówców, zastanawiają mnie te straty w środku pola, po których dostajemy gola.
Przecież to jest zasada, której przestrzega się na boiskach od podwórek, przez orliki, C - klasy, B - klasy, okręgówki itp: NIE KIWAJ SIĘ PRZED WŁASNYM POLEM KARNYM.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 01.09.2019, 08:22
Mialem, juz w przerwie meczu, wkleic tu pewien fragment swojego komentarza po meczu z Jaga, cos o 3 na plecach... ale wygralismy wiec po co drazyc temat

Krotko: czyzby Wojtkowski zmienial sie w koncu w pilkarza? Nareszcie wyglada tak jak zawodnik Ekstraklasy powinien wygladac, duzo szumu z przodu i Vukovic bylby z niego dumny, bo jest sporo elementu zapier*dalania

Mowie wam powinnismy powoli rozkrecac akcje “Brozek na Polu” 41 bramek do celu Koniec przyszlego sezonu powinnismy miec najwieksza legende w historii tej ligi, a patrzac na specyfike dzisiejszych czasow i wyjazdow, legende nie do pobicia. Skoro Robak mogl, to i Pawel moze 2x20 bramek strzelic
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 01.09.2019, 09:09
może jestem laikiem ale mam wrażenie że przy drugiej bramce zawodnik Zagłębia faulował bo przy wyskoku do główki wsparł się na Vukanie () przez co uniemożliwił mu jaką kolwiek interwencję.. Jak dla mnie ewidentny faul.. Jednak nie ma co sądzić zwycięsców, Brożek i Mak naprawdę dobre zawody, Wojtkowski odkąd skupił się na treningu a nie malowaniu ryja damskimi kosmetykami też wyrasta na przyzwoitego piłkarza.. No i cieszy mnie postawa Buchalika, wreszcie nie muszę drżeć przy każdym strzale w stronę naszej bramki a to jak podkoniec meczu przeciął dośrodkowanie to już mistrzostwo, oby był w takiej formie jak najdłuże !!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.09.2019, 09:40
Super przód, ale rozegranie z tyłu przyprawiało o zawał serca. Nie wiem dlaczego tyle piłek szło do Klemenza, bo ten atakowany wykopywał wszystko "balonikiem".
W Kielcach chciałbym zobaczyć z tyłu Wasyla, bo jest szansa na przywiezienie 3 punktów.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 01.09.2019, 09:59
Z dwóch powodów :

1) Jean Carlos po głupiej stracie i 1 bramce dla Zagłębia się przestraszył i przestał robić to co umie - próbować wychodzić spod pressingu - potem wszystkie piły szły prosto do stoperów.

2) Zagłębie zobaczyło, że jak siądą na nas to mogą coś z tego mieć i zaczęło mocniej i częściej pressować.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.09.2019, 10:50
Trzech, bo jeszcze Niepsuj notorycznie był za wysoko
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 01.09.2019, 11:33
Paweł Brożek! Legenda
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 01.09.2019, 11:53
Gramy tak samo niezależnie od tego z kim aktualnie rywalizujemy na boisku i tak u siebie z zespołami z miejsc od 9 w górę powinniśmy wygrywać tak z zespołami bardziej poukładanymi może być z tym problem, natomiast ten styl prezentowany na wyjazdach nie będzie nam przynosił zbyt wielu zdobyczy punktowych. Popełniamy te same błędy w ustawieniu i w wyprowadzeniu piłki od początku sezonu od czego jest sztab szkoleniowy żeby wprowadzać korekty. Śmiem twierdzić że gdybyśmy wczoraj grali na wyjeździe z wynikiem z pierwszej połowy nie wywieźli byśmy choćby punktu. Niestety środek pola nie jest ta formacja na której możemy opierać nasza grę. Szkoda że nie udało się pozyskać nikogo konkretnego do tej formacji. A co do występu naszych skrzydłowych Mak grał na Kopacza chyba w tej chwili najwolniejszego bocznego obrońcy w lidze nomen omen nominalnego środkowego obrońcy więc nie ma się czym podniecać bo sama gra Maka w tym spotkaniu pomimo bramki i asysty była przeciętna. Martwi że nie ma aktualnie tak pewnego jak Brożek obecnie w ataku zawodnika w drugiej linii co by zdecydowanie nam pomogło w walce o górną część tabeli.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 01.09.2019, 12:45
A niech uczą się dalej tikitaki, a nuż za te 20 meczy zacznie im się kleić ta gra. Czy mamy przegrywać po wybijaniu na oślep, czy po próbach ładnej gry, to ja wolę to drugie. Mam nadzieję, że Stolarczyk będzie konsekwentny w tym co każe chłopakom od poczatku sezonu.

Sadlok tradycyjnie co drugi mecz świetna gra. Brożek brak słów, jeszcze okaże się że to będzie nasz napastnik nr 2 w kadrze jak Piątkowi nie wróci forma, a Milik nie wyzdrowieje.

Jeszcze co do Jeana, wydaje mi się, że poczuł się za pewnie, parę minut wcześniej dokładnie z podobnej opresji wyszedł pięknym zwodem. Po prostu kubeł zimnej wody, ale nie ma co chłopa krytykować, bo kawał serca zostawia na boisku. Mimo wszystko wolę na tej pozycji bardziej przecinakowatego Bashe. No i Vukan w sytuacji gdy Wojtkowski jest w danym meczu w gazie powinien skupić się na defensywie, wtedy Jean nie musiałby sam ogarniać defensywy środka pola. Tylko, że też szkoda marnować umiejętności Savicewica na typowe bronienie.

Kurde, zaczyna być konkurencja na danych pozycjach
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 01.09.2019, 13:19
Rozgrywanie od bramki jest ok, dopóki nie robimy tego na siłę. Na ten moment często wygląda to w ten sposób, że i tak nie jesteśmy w stanie wyjść spod pressingu rywala (za mało ruchu do piłki - zbyt duże odległości pomiędzy formacjami) i albo rywal przejmuje, albo wybijamy do przody... i rywal przejmuje. Są natomiast sytuacje, gdzie potrafimy z tego zrobić kontrę. Mimo wszystko, obrońcy musza w końcu się nauczyć, kiedy można się bawić, a kiedy nie ma co kalkulować i trzeba bić do przodu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.09.2019, 13:46
Ktoś wie, dlaczego Silva płakał po meczu?
Uprzedzając - nie byłem na stadionie, ani przed telewizorem: rocznica ślubu i nie dało się inaczej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.09.2019, 13:57
Pisano, że prawdopodobnie tak mocno wziął sobie do serca tą swoją stratę, po której padła bramka. Możemy domniemywać, ale prawdę znają tylko on i koledzy z boiska.
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 01.09.2019, 14:21
Może mu się oberwało w szatni. Poza tym trochę gwizdów na stadionie
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 01.09.2019, 14:44
fqqs napisał(a):
Może mu się oberwało w szatni. Poza tym trochę gwizdów na stadionie
Wątpię, żeby chodziło o szatnię. Po meczu podszedł do niego Stolarczyk i pocieszał go jak Lisa po pamiętnym meczu z Piastem. Może po prostu tak przeżył tę stratę.

Istnieje jeszcze teoria, że to dlatego, że dostał mocno piłką w głowę podobno w którymś momencie, ale to raczej by chyba nie płakał z tego powodu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.09.2019, 15:43
Dwa słowa. Paweł. Brożek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.09.2019, 16:22
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, żeby chodziło o szatnię. Po meczu podszedł do niego Stolarczyk i pocieszał go jak Lisa po pamiętnym meczu z Piastem. Może po prostu tak przeżył tę stratę.

Istnieje jeszcze teoria, że to dlatego, że dostał mocno piłką w głowę podobno w którymś momencie, ale to raczej by chyba nie płakał z tego powodu.
Nie dostał piłką, tylko mocno zderzył się pod naszym polem karnym głową z piłkarzem Zagłębia. Obaj leżeli po tym na boisku kilka minut, sędzia musiał przerwać żeby udzielono im pomocy. Schodząc był lekko zamroczony.

Nagrałem sobie mecz i obejrzałem po powrocie do domu, na zbliżeniu było widać że mocno oberwał, nawet komentatorzy o tym wspominali.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.09.2019, 20:32
Super mecz.

Buchalik dopiero w 7 kolejce zrobił pierwszego Lisa, zgadzacie sie?

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.09.2019, 20:46
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Super mecz.

Buchalik dopiero w 7 kolejce zrobił pierwszego Lisa, zgadzacie sie?
Uwielbiam takich bakłażanów co oceniają mecz przez pryzmat wyniku

Mecz był fatalny. Kopanina taka, że głowa boli. To że przyjechała jeszcze bardziej niepoukładana drużyna niż my, to nie znaczy, że jak im pykamy 4 bramki to jest super. Mnóstwo strat, czasem kompomitujących, długie dzidy, kultura gry jakby grali zawodnicy z łapanki.
Niestety faktem jest, że mamy 5-6 fajnych grajków na poziomie to nastepnych 5-6 mamy takich którzy z Techniką ostatnio spotkali się w 4 kl. Podstawówki zaraz po zajęciach z plastyki. Niestety Stolar nie ma materiału ludzkiego do pracy i moim zdaniem i tak wyciska z niektórych 120% Brożek - druga młodość ale Mak Niespuj czy Janicki to są zawodnicy na głęboką ławkę w Rakowie a podstawowi w Wisle.

Serio ja rozumiem, że wielu patrzy sercem ale na litość Boska przyjedzie poukładana drużyna do nas a nie ogórki jak do tej pory i zrobi mega problem.
Polecam niektórym chłodną głowę, żeby sie nie okazało, że po następnym meczu będą padać wyzwiska i wskazywani będą ci do zwolnienia.
Ostatnio edytowane przez regan : 01.09.2019 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 01.09.2019, 20:52
regan napisał(a):Wyświetl post

Mecz był fatalny. Kopanina taka, że głowa boli. To że przyjechała jeszcze bardziej niepoukładana drużyna niż my, to nie znaczy, że jak im pykamy 4 bramki to jest super. Mnóstwo strat, czasem kompomitujących, długie dzidy, kultura gry jakby grali zawodnicy z łapanki.
Niestety faktem jest, że mamy 5-6 fajnych grajków na poziomie to nastepnych 5-6 mamy takich którzy z Techniką ostatnio spotkali się w 4 kl. Podstawówki zaraz po zajęciach z plastyki. Niestety Stolar nie ma materiału ludzkiego do pracy i moim zdaniem i tak wyciska z niektórych 120% Brożek - druga młodość ale Mak Niespuj czy Janicki to są zawodnicy na głęboką ławkę w Rakowie a podstawowi w Wisle.

Serio ja rozumiem, że wielu patrzy sercem ale na litość Boska przyjedzie poukładana drużyna do nas a nie ogórki jak do tej pory i zrobi mega problem.
Polecam niektórym chłodną głowę, żeby sie nie okazało, że po następnym meczu będą padać wyzwiska i wskazywani będą ci do zwolnienia.

Piles - nie pisz. Albo fatalny to ty jestes
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 01.09.2019, 21:01
Spadamy na 4 miejsce we frekwencji
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 01.09.2019, 21:03
Poczekaj do końca września
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 01.09.2019, 21:05
jak wypadniemy srednio na dwoch wyjazdach to raczej kiepsko.
I tak wiem na Legie przyjdzie full. Szkoda, ze nie na kazdy mecz
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 01.09.2019, 21:09
A pamiętasz, jaki mecz jest na koniec września ?
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 01.09.2019, 21:18

Zastanawiam się czasem, czy niektórym się nie .......i w głowie przez to, że widzą Brożka, Boguskiego i Błaszczykowskiego, przez co wydaje im się, że sezon temu jeszcze trenował nas Skorża...

Gramy w tej chwili najładniejszą piłkę w lidze, z najbardziej efektownymi akcjami i kontrami. W obronie jeszcze to nie styłko i dlatego porażki będą i to niejedne. Jak przypomnę sobie jak wyglądała gra za Moskala, Zielińskiego, Smudy czy Carillo, to można tylko z ulgą westchnąć, że tatmte czasy mamy za sobą, czasy Jankowskiego w ataku, pokracznych rajdów Sarkich i Guerrierów na skrzydłach czy Garguły jako głównego pożal się Boże playmakera.

Poukładane drużyny już były cztery do tej pory, z Lechią byliśmy po prostu lepsi na ich terenie, pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem, który wygrał tylko dlatego, że mieli bramkę typu raz na 100 lat, przegrana z Imazem na jego terenie (jedną bramką) i faktycznie słaby mecz z Pogonią, ale też bez jakiegoś pogromu. W żadnym z tych meczów nie byliśmy zdeptani i zrównani z ziemią.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 01.09.2019 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 01.09.2019, 21:18

Patrząc gdzie jest Raków to obiektywnie przegiąłeś.
A co do materiału dla Stolara to coś w tym jest ale też bez k...a przesady. Wiadomo, że przychodzą tacy, co mają kryzys ale zrób porównanie z Rakowem jak chcesz takie androny pi...sać.
Poza tym wróci Basha będzie lepiej.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 01.09.2019, 21:24

Sam jesteś bakłażan pokemonie. Super się oglądało, a to, że w polskiej lidze jest kopanina po czole to wiadomo nie od dzis. Jakbym oglądał mecz w celu delektowania się rzemiosłem cyrkowym to oglądałbym ligę hiszpanska lub angl :/ więc, to że ktoś napisze "super zawodnik" to w skali polskiej geniuszu :/

To, że mecz mi się podobał pokemonie to nie oznacza, że nie mam świadomości, że byle kto może nas powieść piątke do zera - to liga polska - zważ pokemonie, że geniusz tobie podobny napisał "Brożek nadal wciąga nosem lige", więc do tego się pruje bo jest warte ośmiania, a nie do tego, że komuś podobało się "widowisko" - a jak masz drwić to wyp przed ELEVEN i oglądaj Messiego
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.09.2019 o godz. 21:27.

Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 01.09.2019, 21:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Spadamy na 4 miejsce we frekwencji
Średnia nie jest zła, ale myślę, że mogłaby być większa. Duży wpływ na frekwencję mają wyniki osiągane na wyjazdach, a te mamy słabe i mam nadzieję, że się to zmieni. Liczę na 4 pkt w dwóch kolejnych kolejkach. Wiadomo, że na Legię i Cracovię będzie razem około 60 tysięcy, ale na inne mecze żeby się chociaż kręciło koło 20 tysięcy są potrzebne lepsze wyniki na wyjazdach.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 01.09.2019, 22:05
puchary nasze !
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.09.2019, 22:22
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
geniusz tobie podobny napisał "Brożek nadal wciąga nosem lige",
Ja tak napisalem. A co geniuszu, 36 letni Brozek nie wciaga tej ligi nosem? Malo ktory zawodnik zachowalby sie podobnie jak Brozek w tych dwoch sytuacjach bramkowych. I oczywiscie niezbyt to dobrze swiadczy o lidze ze zawodnik myslacy to zakonczeniu kariery wraca i robi z obroncami co chce. Szczegolnie ze mowimy o pozycji napastnika gdzie dynamika i fizyka graja jedna z wazniejszych rol.
Ostatnio edytowane przez RAF : 01.09.2019 o godz. 22:35.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 01.09.2019, 22:39
RAF napisał(a):Wyświetl post
Ja tak napisalem. A co geniuszu, 36 letni Brozek nie wciaga tej ligi nosem? Malo ktory zawodnik zachowalby sie podobnie jak Brozek w tych dwoch sytuacjach bramkowych. I oczywiscie niezbyt to dobrze swiadczy o lidze ze zawodnik myslacy to zakonczeniu kariery wraca i robi z obroncami co chce. Szczegolnie ze mowimy o pozycji napastnika gdzie dynamika i fizyka graja jedna z wazniejszych rol.
Nie, nie wciaga nosem i ten tekst był tak żałosny, że nie chcę nawet wdawać się w polemikę

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów