The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.05.2019, 10:18
Chciałbym jeszcze o Boguskim:
Większość naszych piłkarzy niemal w każdym meczu ma zagrania po których ręce opadają. Niestety dla Rafała, ale jego złe zagrania są bardzo "widowiskowe" (ostatnio straty Vukana zaczynają im dorównywać), ale... Ale jest to gracz, którego 1/3 życia to Wisła Kraków. Który oddał mnóstwo zdrowia za ten Klub. I chociaż zdarzyło mu się odstawić nogę, fatalnie zagrać, to jednak zazwyczaj walczył, biegał, starał się. Dlaczego owację po meczu dostał Wasilewski? Bo przedłużył kontrakt? Bo gra u nas pierwszy sezon? Dlaczego Pietrzak? Bo odchodzi? A pominięto Boguskiego? Boguski może i nie jest charyzmatyczny, nie porywa tłumów ani grą, ani zachowaniem, ale to nie oznacza, żeby go pomijać przy podziękowaniach - chociaż to jeszcze jestem w stanie zaakceptować, ale gwizdanie przy zdejmowaniu go z boiska to po prostu żenada i jest mi po prostu, po ludzku wstyd za tych którzy gwizdali - za brak szacunku dla tak zasłużonego zawodnika. Dla mnie Rafał Boguski jest legendą tego klubu i to legendą na poziomie Głowackiego czy Brożka.
Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.05.2019, 10:27
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym jeszcze o Boguskim:
Większość naszych piłkarzy niemal w każdym meczu ma zagrania po których ręce opadają. Niestety dla Rafała, ale jego złe zagrania są bardzo "widowiskowe" (ostatnio straty Vukana zaczynają im dorównywać), ale... Ale jest to gracz, którego 1/3 życia to Wisła Kraków. Który oddał mnóstwo zdrowia za ten Klub. I chociaż zdarzyło mu się odstawić nogę, fatalnie zagrać, to jednak zazwyczaj walczył, biegał, starał się. Dlaczego owację po meczu dostał Wasilewski? Bo przedłużył kontrakt? Bo gra u nas pierwszy sezon? Dlaczego Pietrzak? Bo odchodzi? A pominięto Boguskiego? Boguski może i nie jest charyzmatyczny, nie porywa tłumów ani grą, ani zachowaniem, ale to nie oznacza, żeby go pomijać przy podziękowaniach - chociaż to jeszcze jestem w stanie zaakceptować, ale gwizdanie przy zdejmowaniu go z boiska to po prostu żenada i jest mi po prostu, po ludzku wstyd za tych którzy gwizdali - za brak szacunku dla tak zasłużonego zawodnika. Dla mnie Rafał Boguski jest legendą tego klubu i to legendą na poziomie Głowackiego czy Brożka.
Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję.
Popieram. Od dłuższego czasu widzę jednak poprawę, że ludzie reagują na takie zachowania. Jest lepiej, ludzie zauważają że nie są "fajni" i "śmieszni" znajdując sobie kozła ofiarnego. To był tragiczny mecz Wasilewskiego, taka prawda, ja to rozumiem po kontuzji, ale bądźmy uczciwi.
Boguskiemu należy się szacunek, kto tego nie rozumie jest zwykłym frajerem, nie kibicem Wisły.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.05.2019, 13:16
Popieram oba posty wyżej.

Rafał jak najbardziej zasługuje na nasz szacunek, zwłaszcza, że gdyby nie kontuzja sprzed 10 lat nie wiadomo jakby się jego losy potoczyły. Był wtedy powoływany do kadry i meczu el. MŚ 2010 z San Marino strzelił dwie bramki, a w towarzyskim z Serbią w 2008 r. jedną.

Na temat Wasilewskiego już pisałem w temacie o naszych piłkarzach, a co takiego Pietrzak zrobił to tym bardziej nie wiem - równie dobrze można by połowę kadry skandować jak nie większość chcąc być konsekwentnym przy obu tych piłkarzach. Tak samo jak nie rozumiałem owacji dla Ondraszka.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 19.05.2019 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 19.05.2019, 20:41
Wytłumaczcie mi jedną rzecz bo ja tego nie ogarniam.
Gdy był drugi karny... sędzia dopiero po jakimś czasie zdecydował się na VAR.
Od czego to zależy, że sędzia najpierw nie chce sprawdzać, a potem sprawdza? Kto bardziej będzie wrzeszczał na niego? Mam wrażenie, że ten VAR jest pojebany. Co z tego, że jest jak raz coś sędzia sprawdzi, a innym razem nie sprawdzi. Robi to według uznania...

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 19.05.2019, 21:06
jak jest czegos pewny to nie musi sprawdzac podejmujac w ten sposob ryzyko

natomiast przez słuchawke z wozu mogą mu dać znac ze mimo wszystko pasowaloby sprawdzic bo chyba zyebał - stąd taka zmiana zdania po chwili
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.05.2019, 21:07
To nie jest czasem tak, że dostaje wskazówki z wozu, że lepiej sprawdzić?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 19.05.2019, 22:30
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
To nie jest czasem tak, że dostaje wskazówki z wozu, że lepiej sprawdzić?
Tak, a przynajmniej powinien, bo różnie to bywało. Jak sędzia słabo widział sytuację to puszcza grę i czeka na sygnał żeby podejść.
U nas z Piastem Varciniak nie zauważył ręki Parzyszka i puścił grę, chwile potem dostał info żeby lepiej spojrzał i był karny.

Chodzi o to żeby nie przerywać gry przy każdej sytuacji.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.05.2019, 08:39
Nie oglądałem meczu, jak spisał się Buksa, Kumah, Wojtkowski na prawej obronie?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.05.2019, 17:49
Ludzie tak pieprzą o tym Varze, że źle bo tak, siak czy srak.

A ja się nie zgadzam.

Dopóki decyzja jest słuszna i sprawiedliwa to jak dla mnie mogą nawet w gwiazdach wyczytywać. Mam to w du.pie czy ktoś podpowiada z wozu, teściowa na WIFI czy Antek z pod budki się wydziera, żeby sprawdził, bo on widział, że karny był.

Jeśli decyzje są dzięki temu prawidłowe to naprawdę nie interesuje mnie jak sędziowie do nich dochodzą.

Śmieszą mnie te wytyczne kiedy sprawdzać kiedy nie. Powinno się sprawdzać zawsze, nawet przy faulach czy autach jeśli nie narusza to płynności gry. Przy błahych sprawach jak auty rozumiem, że nie można stosować ripleya bo naruszałoby tempo meczu, ale jeśli sędzia siedzący w wozie WIDZI wyraźnie, że decyzja jest zła powinien podpowiedzieć. Nie rozumiem w czym problem. Do rożnych też się piłkarze zabierają z prędkością żółwia na sterydach, przy piątkach bramkarze też celebrują. Powinien być czas na szybki ripley w wozie i tyle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.05.2019 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 20.05.2019, 22:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądałem meczu, jak spisał się Buksa, Kumah, Wojtkowski na prawej obronie?
Buksa, Kumah - próbowali, biegali, walczyli, bez konkretów.

Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.05.2019, 08:16
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Buksa, Kumah - próbowali, biegali, walczyli, bez konkretów.

Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over.
do tego te padanie i wycie z bólu za każdym dotknięciem. Później tradycyjnie machanie łapami i głupie żółtko.Póki nie przestawi w głowie paru klepek to będzie przeciętniakiem jakich sporo.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
GrzesiuBe_89
Junior Member

Od: 06.2019

Stary 07.06.2019, 22:36
Hehe! Bardzo śmieszny temat (wzgląd na to, że - 2 liga MKS), mój drugi post i zapewne ostatni. Generalnie powiem Wam, chłopak i dziewczyny, że smutno mi że nie jestem z Krakowa. Drugi i ostatni zapewne mój post na tym forum (wywołane na to mam)! Kilka spraw do przekazania:

Wisła & Lechia!
Walić legnicki mks (przy kolegach jesteś mocna), walić wrocławski wks, a w szczególności jebat/rezat lubelski rks!

Juventus - stara dama, cracovia - stara k***a!

Leoleoleole! Podrożały jabole! Vódka na melinie też! Wisełka jeb*e rks!

Wiślak Dolnośląski - dobranoc.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.06.2019, 10:51
nie no , zostań z nami
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.06.2019, 14:39
Nick sugeruje, że Grzegorz B. ma już 30 lat, pewnie od 12 lat chodzi na wybory, może ma dzieci, przetwarza w pracy czyjeś dane osobowe.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.06.2019, 10:37
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nick sugeruje, że Grzegorz B. ma już 30 lat, pewnie od 12 lat chodzi na wybory, może ma dzieci, przetwarza w pracy czyjeś dane osobowe.
I od czasu do czasu lubi wypić.
W sumie jak każdy.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów