The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.12.2018, 10:28
PMS powinna być mimo tego co się wydarzy z "inwestorem" persona non grata na Wiśle.

Im dłużej o tym myśle to uważam ją za osobę głównie odpowiedzialną za cały ten bajzel, sama występowała na konferencjach broniąc Wisły jak Joanna D'Arc.
Teraz sprzedała klub "no-name' i tworzy wizerunek "poufne, tajne, tajemica handlowa(itp&itd)" transparentość jak w Rosji Putina...

Nawet PLMM pocisnął ją w wywiadzie.

Obrońcy PMS 3,2,1...
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 21.12.2018, 10:31
Sam już nie wiem co gorsze - ściana tekstu z samym pieprzeniem bez sensu jak u qpalza czy nic nie wnoszące wpisy typu "ja wiem, ale nie powiem" snowa. Jak ktoś ma znajomego szukającego tematu do pracy z psychiatrii to może podesłać mu link do tego tematu.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.12.2018, 10:31
Snow napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale ci ktorzy pisza, ze to wszystko "spisek Sarapaty"

NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO POJECIA CO SIE DZIEJE W KLUBIE.

Najmniejszego.
No to oswiec wszystkich.
Odpowiedz cytując
qpalz
Junior Member

Stary 21.12.2018, 10:32
Plus chciałem zauważyć, że Jacek Bednarz jest do wzięcia jako prezes z doświadczeniem większym niż Miodulski XD XD XD XD
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 21.12.2018, 10:33
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie spisek, glupota, nieudolnosc, pycha.
o to to to!!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 21.12.2018, 10:36
@Snow dokładnie tak jak As mówi, napisz coś więcej skoro masz takie informację, a nie czepiaj się ludzi, że są zmartwieni i snują domysły bo nikt im nic nie mówi...
Odpowiedz cytując
Borinho
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.12.2018, 10:37
Panowie Ja tylko od siebie 2 grosze bo wielu z was łudzi sie że jak Kosowski Baszczyński coś tam powiedzieli że będzie ok to raczej bym tego nie przeceniał. Ci panowie wyczuli raczej ewentualną kaskę i chęć ewentualnego zarobku poprzez ewentualne stanowiska .Bo raczej pączkarnia , Lodziarnia oraz komentowanie w nc+ nie do końca jest spełnieniem ich marzeń
Borinho
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.12.2018, 10:39
Sorry ale ci ktorzy pisza, ze to wszystko "spisek Sarapaty"

NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO POJECIA CO SIE DZIEJE W KLUBIE.

Najmniejszego.

Chłopie, a skąd ludzie mają mieć pojęcie, skoro od dwóch lat zarząd wszystko kisi w swoim gronie, nic nigdy nie wiadomo, nie ma żadnych konferencji, nie ma żadnych oświadczeń, a jeśli już coś jest to najczęściej mija się to z prawdą?

Nic dziwnego, że ludzie mają pesymistyczne wizje i oczekiwania, bo KLUB I ZARZĄD NAS DO TEGO PRZYZWYCZAIŁ. I co ma zmienić to, że teraz taki kumaty koleś jak ty napisze taki wysryw i jeszcze go specjalnie pogrubi, żeby udowodnić niewiadomo co.

Nie ma przepływu informacji, to takie ploty będą powstawać. Nikt nie ma pojęcia co się dzieje w klubie, oprócz tych, co wyniosą jakieś info dla lajków na twitterze. Mam nadzieję, że nowy zarząd będzie poważniej podchodził do informowania kibiców o sytuacji w klubie.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.12.2018, 10:41
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
Alelega ma 13 tysiecy euro kapitału zakładowego. Na pewno uratuje SA. Obecnie nie jest oficjalnie umówione żadne spotkanie w magistracie, ani w klubie z nowym "inwestorem".
Czy dziś obchodzimy święto garbatych nosów? Pewnie tak, skoro od kilku dni mamy prawdziwą inwazję na forum.
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 21.12.2018, 10:42
jedynym inwestorem który powinien wejść do klubu to PROKURATOR !!!!
?
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.12.2018, 10:42
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, a skąd ludzie mają mieć pojęcie, skoro od dwóch lat zarząd wszystko kisi w swoim gronie, nic nigdy nie wiadomo, nie ma żadnych konferencji, nie ma żadnych oświadczeń, a jeśli już coś jest to najczęściej mija się to z prawdą?

Nic dziwnego, że ludzie mają pesymistyczne wizje i oczekiwania, bo KLUB I ZARZĄD NAS DO TEGO PRZYZWYCZAIŁ. I co ma zmienić to, że teraz taki kumaty koleś jak ty napisze taki wysryw i jeszcze go specjalnie pogrubi, żeby udowodnić niewiadomo co.

Nie ma przepływu informacji, to takie ploty będą powstawać. Nikt nie ma pojęcia co się dzieje w klubie, oprócz tych, co wyniosą jakieś info dla lajków na twitterze. Mam nadzieję, że nowy zarząd będzie poważniej podchodził do informowania kibiców o sytuacji w klubie.

Oświadczeń w ostatnich 2 latach było akurat sporo. Konferencji też nie brakowało. Ale że ich treść była jaka była, to dziś jest jak jest.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.12.2018, 10:43
Tak, to był skrót myślowy Miałem na myśli konkrety.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 21.12.2018, 10:44
Jak dla mnie post Snowa moze znaczyc, ze Sarapata jest pionkiem w tym wszystkim, a nie, ze to wszystko nie jest walem. Mnie to za bardzo nie interesuje, bo wiadomo jaki rak toczy ten Klub. Sarapata jest tylko twarza dla gangsterki i “kumatych” zerujacych na Wisle. I bedzie tez twarza upadku tego Klubu. Jedyna nadzieja w tym, ze nikt jej nigdy nie pozwoli o tym zapomniec oraz ze i my nie zapomnimy do czego prowadzi kibolstwo/gangsterka w klubie.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 21.12.2018, 10:46
Doszukując się pozytywów (na siłę) znalazłem jeszcze jeden. Maciej Kruk, dziennikarz eleven, który jako pierwszy podał konkrety o zmianie właścicielskiej podał tak:
"Vanna Ly przylatuje jutro (piątek) z Paryża do Krakowa. W planach spotkanie z kandydatem na prezesa, drużyną, mecz z Lechem i w sobotę przedstawienie wizji rozwoju Wisły Kraków panu Prezydentowi Majchrowskiemu. Plan już jest przygotowany. Słyszałem o bardzo dużym sponsorze strategicznym."

To wszystko nie zmienia jednak faktu, że na dzień dzisiejszy oczekujemy świątecznego cudu.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 21.12.2018, 10:47
Po 1 w ogole jej nie usprawiedlwiam.

A o co chodzi mi dokladnie to sie domyslcie, przeczytajac chocby wywiad z Mietta.

PS: juz zaluje, ze sie tutaj wpisalem.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 21.12.2018, 10:49
Snow to chyba podobnie jak Vanna Ly może być kobietą.

- O co chodzi?
- Domyśl się...

xD
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 21.12.2018, 10:52
Apropos spotkania z Majchrowskim, to rzeczniczka prezydenta Monika Chylaszek nic o nim nie wie Będę szczerze zdziwiony jak do niego dozjdzie, ba jeśli w ogóle mr Vanna sie tutaj pojawi.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 21.12.2018, 10:55
Po 1 w ogole jej nie usprawiedlwiam.

A o co chodzi mi dokladnie to sie domyslcie, przeczytajac chocby wywiad z Mietta.

PS: juz zaluje, ze sie tutaj wpisalem.
Tłum będzie teraz szukał jednoznacznie winnego. Myślę, ze to będzie wielu na rękę....
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member

Stary 21.12.2018, 11:04
czy Azja Tuhaj bej już wylądował z siatką pieniedzy ?

https://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 21.12.2018, 11:16
Ja osobiście pogodziłem się już z upadkiem klubu,wiekszośc jak widze się łudzi,ale mniejsza z tym.Mam w związku z tym pytanie,bo wiem ,że gdzies juz ktos w tym wątku o tym wspominał;zakładając,że do konca roku nie splacimy nikomu ani złotówki i w przerwie zimowej odejdzie 90% piłkarzy to jakie mamy opcje? 1.ogłaszamy upadłośc i nie przystepujemy do rundy wiosennej co oznacza praktycznie koniec Wisły tej którą mamy.2.dogrywamy runde tym kto zostanie + juniorzy i spadamy nie zdobywając wymaganej liczby pkt a w przyszlym sezonie staramy się o licencje na 1lige czy może jeszcze jakaś inna alternatywa istnieje?
I teraz zakładając ten upadek, odradzamy się pod egidą kogo?idziem drogą Pogoni ,Widzewa,Hutnika itd?Nie jestesmy juz Wisła kraków SA z jej historią i osiągnięciami tylko Wisłą Kraków "coś tam,coś tam"? wg prawa,choć w głowach i sercach dalej to ta sama Wisła ukochana.I jeżeli do tego dojdzie ,do tego odrodzenia,z Kwietniem czy Włodarskim czy kimkolwiek innym to gdzie ,bo to mnie nurtuje od jakiegoś czasu,będziemy grać domowe mecze?Chyba prezes socios coś w wywiadzie wspomniał ,że istnieje możliwośc gry na R22 nieodpłatnie?a jak nie to gdzie bo zakładam nawet pesymistycznie,że na tą 4 lige bedzie chodzić min. 3k ludzi i zakładam ze nie na Kałuży Hutnik?.Do zobaczenia dziś na meczu.Miejmy nadzieje nie ostatnim w ekstraklasie w najblizszej przyszłości.
Odpowiedz cytując
Reser
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 21.12.2018, 11:26
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...tem_28481.html

Cytat:
Dziś o godzinie 20.30 nowi właściciele Wisły mają zobaczyć mecz z Lechem. Jutro o klubie i inwestycjach w mieście z prezydentem Jackiem Majchrowskim będzie rozmawiał przynajmniej jeden z nich.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 21.12.2018, 11:28
Lonia napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście pogodziłem się już z upadkiem klubu,wiekszośc jak widze się łudzi,ale mniejsza z tym.Mam w związku z tym pytanie,bo wiem ,że gdzies juz ktos w tym wątku o tym wspominał;zakładając,że do konca roku nie splacimy nikomu ani złotówki i w przerwie zimowej odejdzie 90% piłkarzy to jakie mamy opcje? 1.ogłaszamy upadłośc i nie przystepujemy do rundy wiosennej co oznacza praktycznie koniec Wisły tej którą mamy.2.dogrywamy runde tym kto zostanie + juniorzy i spadamy nie zdobywając wymaganej liczby pkt a w przyszlym sezonie staramy się o licencje na 1lige czy może jeszcze jakaś inna alternatywa istnieje?
I teraz zakładając ten upadek, odradzamy się pod egidą kogo?idziem drogą Pogoni ,Widzewa,Hutnika itd?Nie jestesmy juz Wisła kraków SA z jej historią i osiągnięciami tylko Wisłą Kraków "coś tam,coś tam"? wg prawa,choć w głowach i sercach dalej to ta sama Wisła ukochana.I jeżeli do tego dojdzie ,do tego odrodzenia,z Kwietniem czy Włodarskim czy kimkolwiek innym to gdzie ,bo to mnie nurtuje od jakiegoś czasu,będziemy grać domowe mecze?Chyba prezes socios coś w wywiadzie wspomniał ,że istnieje możliwośc gry na R22 nieodpłatnie?a jak nie to gdzie bo zakładam nawet pesymistycznie,że na tą 4 lige bedzie chodzić min. 3k ludzi i zakładam ze nie na Kałuży Hutnik?.Do zobaczenia dziś na meczu.Miejmy nadzieje nie ostatnim w ekstraklasie w najblizszej przyszłości.
Wlasnie patrzac na czarny scenariusz zastanawia mnie jak jako calosc podejdziemy do tematu. Spiewamy Amice, jak najbardziej slusznie, ze nie jest Lechem, bo nie jest. Czy uznamy, ze nowy twor to Wisla? 13 krotny Mistrz Polski?

Dlatego NIE MAMY PRAWA I NIE MOZEMY UPASC.
Odpowiedz cytując
lukas14
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 21.12.2018, 11:29
https://www.phnompenhpost.com/nation...fficials-posts

Artykuł w którym opisana jest nominacja w rzadzie Kambodży , wymieniona jest osoba Vanna Ly jako wice sekretarz stanu .
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 21.12.2018, 11:30
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
https://www.phnompenhpost.com/nation...fficials-posts

Artykuł w którym opisana jest nominacja w rzadzie Kambodży , wymieniona jest osoba Vanna Ly jako wice sekretarz stanu .
a Jan Kowalski jest jednak na całą Polskę
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 21.12.2018, 11:31
To może faktycznie jest to jakiś królewski bękart, który chce inwestować w Krakowie, a Wisła to dodatek.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 21.12.2018, 11:34
Jontek napisał(a):Wyświetl post
To może faktycznie jest to jakiś królewski bękart, który chce inwestować w Krakowie, a Wisła to dodatek.
A nie boisz się, że za obrazę królewskiego majestatu każe Cie zamknąć w klatce np?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 21.12.2018, 11:35
Jeśli nie w jednej z Miśkiem to nie
Odpowiedz cytując
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 21.12.2018, 11:35
Które to są te mistyczne tereny Towarzystwa o które zabiegają deweloperzy, czy to parking przed stadionem, plac przed głównym wejściem na stadion i boisko treningowe ?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 21.12.2018, 11:39
Tymczasem według LoveKraków jutro o 11 spotkanie Majchrowskiego z jednym z inwestorów.

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...tem_28481.html
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 21.12.2018, 11:42
abedipele napisał(a):Wyświetl post
Które to są te mistyczne tereny Towarzystwa o które zabiegają deweloperzy, czy to parking przed stadionem, plac przed głównym wejściem na stadion i boisko treningowe ?
tak wyglada podział dzialek (dzialka 179/6 juz nie jest Telefoniki)
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów