The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.12.2018, 20:11
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?
Jak kupujesz dom/mieszkanie/działkę i nie płacisz u notariusza gotówką tylko przelewem później to też masz takie klauzule
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 17.12.2018, 20:11
Przez 2 lata nikogo nie znaleźli, a tu nagle za 5 dwunasta i sami kupcy... Oprzytomnijcie proszę.

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.12.2018, 20:15
No może i macie rację. Oby.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 17.12.2018, 20:18
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Umowa jest podpisana. Warunek zastrzeżono w umowie, że jeśli nie przeleją zaległości w ciągu 24h piłkarzom to umowa się rozwiąze
Dobry numer ale to tylko dla naiwniakow żeby im powiedzieć że przecież wszystko zrobiono by spłacić piłkarzy ale ten inwestor okazał się niepoważny i to nie wina TS
DysoN
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 17.12.2018, 20:19
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to nie żadne krzaki, to zapewne poważna firma, więc obawiać się nie ma czego, prawda?
Partner nie jest całkowicie prześwietlony niestety.
Ktoś kto tam pisał na twitcie o 200 mln budżetu itd to tego w umowie nie ma. Takie gadanie było wczoraj na zarządzie.
TS nie wie czego się do końca spodziewać.

Jak jutro piłkarze obudzą się z pensjami na koncie to pewnie pójdzie do mediów i będzie wiadomo, że deal się udał.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 17.12.2018, 20:22
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Dobry numer ale to tylko dla naiwniakow żeby im powiedzieć że przecież wszystko zrobiono by spłacić piłkarzy ale ten inwestor okazał się niepoważny i to nie wina TS
No jeżeli przyklepali taką umowę, i później nie wysłali obiecanej kasy na umowie to obiektywnie wtedy taki inwestor okazuje się nie poważny bo nie wywiązuje się z wynegocjonowanej i podpisanej przez obie strony umowy. Więc o czym ty piszesz?
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 17.12.2018, 20:23
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Przez 2 lata nikogo nie znaleźli, a tu nagle za 5 dwunasta i sami kupcy... Oprzytomnijcie proszę.
Przez ostatnie 2 lata nie szukano kupca tylko sponsora. TS chciało sobie zachować 51 procent udziałów dlatego nie było chętnych. Każdy widział z kim ma doczynienia. Myślę że gdyby na poważnie szukano kogoś kto przejmie 100 procent zanim powstały milionowe długi z wypłat, stadionu itd i przed superwizjerem to spokojnie by kogoś znaleźli. Problem był taki ze TS stawiał warunki pod siebie żeby zachować stołki i kręcić dalej swoje lody dlatego teraz jest jak jest.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 17.12.2018, 20:26
Przestaje w to wierzyć. Takie pierdoły te wycieki przecieki czy co to za pierdoły są.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 17.12.2018, 20:31
trzeba bylo ten temat 9 abo forum) zamknac na kilka dni .....teraz cokolwiek sie ukaze to bedzie niezla szydera ( jak z bomby regana) z tych co wierzyli w newsy jesli sie okaze to wszystko szopką , albo z tych co tak zażarcie negowali jak Lucjusz i wielu wielu innych , jesli te newsy okaza sie prawdą ......prosze tylko o niekasowanie postow z ostatniego tygodnia , mam nadzieje ze wielu "szeryfów zza biurka" i innych "kumatych" po prostu zrezygnuje ze swoich loginow ....przypominam ze to forum czyta tez wielu ludzi spoza Wisly i maja pewnie taka samą beeke z Nas jak My z parchatych dzdanów
Odpowiedz cytując
lukaszex
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 17.12.2018, 20:33
Ze wszystkich informacji, które krążą na forach, twitterze i tak dalej słychać, że w audycie brała udział firma AON i w jej siedzibie miało dojść do spotkania zainteresowanych stron. Różne rzeczy się działy, ale AON wygląda na poważną firmę, która raczej nie dałaby się wciągnąć w lipną transakcję. Skoro Prezes Sarapaty nie było dzisiaj na Wigilii całkiem możliwe, że dalej załatwiane są sprawy związane ze sprzedażą. Kolejna sprawa to to, że tak naprawdę nikt nic nie wie. Krążą różne wersje, ale dziennikarze w dzisiejszych programach nie powiedzieli czegoś przełomowego. Nie chce się wierzyć w jakieś ogromne firmy, które miałyby tu wejść, ale też nie zapowiada się na inwestora pokroju Projekt Gmina czy Stecherta. Jeśli faktycznie początek transakcji przebiegnie pomyślnie (czyli pojawią się pierwsze przelewy) to równie dobrze cała procedura przejmowania może trwać kilka miesięcy (aż do uzyskania licencji na następny sezon).
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Partner nie jest całkowicie prześwietlony niestety.
Ktoś kto tam pisał na twitcie o 200 mln budżetu itd to tego w umowie nie ma. Takie gadanie było wczoraj na zarządzie.
TS nie wie czego się do końca spodziewać.

Jak jutro piłkarze obudzą się z pensjami na koncie to pewnie pójdzie do mediów i będzie wiadomo, że deal się udał.
Partner?
Lol raczej ta firma (o ile istnieje) nie miala czasu przeswietlic TSu
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Ten temat to jest wysoki poziom przy tym co się odstawia na twitterze i shoutboxie
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Stary 17.12.2018, 20:41
Jak ....a z pieniędzmi się obudzą wiecie ile idą przelewy? ja .......e jak im dojdą na 16 to będzie dobrze. To jakaś ściema jest. Wszytko to jakieś popiepszone jest... Mam dość tej gry na emocjach
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 17.12.2018, 20:43
Jadczak piszę że Wisłe kupili oszuści
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 17.12.2018, 20:44
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Jak ....a z pieniędzmi się obudzą wiecie ile idą przelewy? ja .......e jak im dojdą na 16 to będzie dobrze. To jakaś ściema jest. Wszytko to jakieś popiepszone jest... Mam dość tej gry na emocjach
20 zł za natychmiastowy przelew jeśli nie płacisz na poczcie . No chyba, że mieli wyliczone co do grosza zaległości, to wtedy rzeczywiście lipa.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Stary 17.12.2018, 20:51
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Po co oszustom firma z długimi? Przecież jeśli w nią nie włożà pieniędzy to za dwa tygodnie jej niema i tylko kłopot? Chyba że to by były słupy PMS no ale ona chyba nie wieży że ktoś by to wtedy łyknoł.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 17.12.2018, 20:53
Albo Wisłe kupił koralik i dlatego takie zamieszanie.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 17.12.2018, 21:02
Tonamini napisał(a):
Gdzie on to pisze? Na Twitterze nic nie znalazłem.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 17.12.2018, 21:04
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Gdzie on to pisze? Na Twitterze nic nie znalazłem.
Komus podobno w prywatnej rozmowie tak napisał. Ale nie jest potwierdzone nawet czy to faktycznie on.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 17.12.2018, 21:05
Ja rozumiem, że każdy kibic musi być karmiony marzeniami, ale z całym szacunkiem ulegacie postom użytkownika, który w 8 lat swojej działalności zrobił na forum 22 posty, z czego większość w ostatnie 24h.

Życzę wszystkim by Dobcio był insiderem, rzetelnym źródłem, ale na chwilę obecną to wygląda na to, że 3/4 forum podałoby ID i hasło do konta bankowego sforze cyganów z nadzieją, że nic z tego konta nie tkną.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 17.12.2018, 21:06
Macie co poniektórzy swoją jadczakową której zależy na dobru Wisły

Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 17.12.2018, 21:07
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Komus podobno w prywatnej rozmowie tak napisał. Ale nie jest potwierdzone nawet czy to faktycznie on.
info telefoniczne potwierdzone: Kupił nas ZUS i stąd posądzenia o oszustwa i wyłudzenia.
DysoN
Odpowiedz cytując
Matios98
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 17.12.2018, 21:09
Moim skromnym zdaniem, nie ma co się ani dołować, ani podniecać. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, bo jest cisza, gdyby coś się popsuło bądź wyjaśniło, to wieść rozeszłaby się w tak szybkim tempie, że nie trzeba by było szukać jakiś skrawków informacji, czy zwykłych plotek na jakimś obsranym twitterze. Osobiście jestem pełen nadziei, aczkolwiek nie wierze w jakieś miliardy zagraniczne, ale mam nadzieje na stabilizacje w tej Wiśle w końcu. A co ważniejsze, mam nadzieje, że w końcu obudzi się jakiś entuzjazm wokół Wisły, bo od "schyłkowego Cupiała" był taki jakiś marazm, za równo na trybunach jak i na boisku. Mam nadzieje, że ów entuzjazm obudzi nowy inwestor, nowe otwarcie w klubie, obecna drużyna której się chce kibicować, budujące się struktury Socios i powrót Kuby.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 17.12.2018, 21:09
Spokojnie. Ja też mam nadzieję i głęboko wierze, że mam prawdziwe, rzetelne informacje. Jutro powinniśmy wszystko wiedzieć lub przynajmniej się domyślać jak na środę np. zwołają konferencję prasową.
Tymczasem dobranoc i niech przyśni Wam się znów wielka Wisła!
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 17.12.2018, 21:16
mr_kwolf napisał(a):
Dziwne to wszystko. Zaraz po upadku opcji Kwiecień & Włodarski upierał się, że nie ma już żadnego inwestora, a Wisła nie zagra nawet w IV lidze, tylko w B-klasie. Wystarczyło kilka dni i już wie, że Wisłę kupują oszuści.

No cóż, zobaczymy...
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.12.2018, 21:17
Tomasz Kłos w TVP Sport: "Mam nadzieję, że dojdzie do podpisania umowy. Będzie to dla wszystkich niespodzianka.Inwestor zagraniczny, nie jestem upoważniony do podania nazwy."

Trochę powiało optymizmem nawet jak dla mnie, gdyby to była jakaś Projekt Gmina 2.0 to by się on ani Baszczu nie ośmieszali publicznie. Dodatkowo zasugerował jakoby czwórka biznesmenów wycofała się szybko, gdy pojawił się temat większego zainteresowanego podmiotu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.12.2018, 21:19
panowie postarajcie sie na forum żydów posty przyrastają 2x szybciej niż tutaj

http://cracovia.krakow.pl/temat-u-na...sc-ii?page=526
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 17.12.2018, 21:19
Chciałem napisać, że my idziemy w jakość, ale pier*olnąłbym niestety głupotę.
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 17.12.2018, 21:23
Nie widzę, żeby ktoś to odnotował:

Stanowski w Magazynie Ekstraklasy mówił, że w ostatnich dniach rozmawiała z nim jedna osoba z Polski wstępnie zainteresowana przejęciem Wisły, prosząc go o skontaktowanie z zarządem. Jednak nie było zainteresowania ofertą z drugiej strony naszego klubu (Stanowski mówił to raczej w neutralnym kontekście, że jeśli nie było żadnej reakcji ze strony władz Wisły, to jakieś inne rozmowy muszą być już finalizowane).
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 17.12.2018, 21:31
@Arkadiusz.Czerepach To ich forum zeszło na psy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu