The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.11.2018, 07:36
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Rzadko się ostatnio wpisuję, bo szkoda nerwów, zresztą latem bana wyłapałem, może i słusznie.. Ale Boże uchowaj Wisełkę przed tym calym Gricukiem!!!
Co z nim nie tak? Pytam bo nie wiem.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.11.2018, 08:09
https://www.pb.pl/bankier-w-energetyce-940450

Tu jest więcej o jego aktualnych biznesach, widać że w żadnej mierze nie jest to człowiek niewiarygodny, odnosi sukcesy, taki BGŻ pewnie nie wchodzi w spółki z kimś, kogo nie prześwietli na wylot

ALE.

Nie ufam mu za grosz, całe to pieprzenie o tym, że Wiśle chce pomóc, że Wisła zasługuje, że on ją będzie wielce ratował. Tak to może mówić Kwiecień czy Ziętkowie, którzy są kibicami. Od Gricuka to wolałbym usłyszeć, że on tu widzi po prostu szanse na biznes
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 16.11.2018, 08:23
masada napisał(a):
Nie ufam mu za grosz, całe to pieprzenie o tym, że Wiśle chce pomóc, że Wisła zasługuje, że on ją będzie wielce ratował. Tak to może mówić Kwiecień czy Ziętkowie, którzy są kibicami. Od Gricuka to wolałbym usłyszeć, że on tu widzi po prostu szanse na biznes
Częściowo się zgadzam, nie ma co popadać w jakieś zachwyty i wierzyć w jego dobre intencje. Ale też uważam, że wpisy "ratuj nas Boże przed Gricukiem w garniturze" to nieśmieszny żart. Niestety, po wycofaniu się Ziętków ten gość jest jedyną szansą na przetrwanie zimy czy nam się to podoba czy nie.

Dalej: spójrz na to z tej perspektywy - co by się działo na tym forum, doświadczonym już przez gimbazjalistę i Stecherta, gdyby Gricuk powiedział, że chce Wisłę przejąć po to, żeby zbić na tym interes? Przecież tu by było zylion stron dyskusji o tym, jak ten człowiek niesie zgubę Wiśle i apele do Sharksów, żeby jakoś go odstraszyli. Oczywiście hiperbolizuję, ale myślę, że 90% kibiców nie byłaby zadowolona. Dlatego ufać mu przesadnie nie należy, ale na jego miejscu powiedziałbym to samo.

Kończąc ten wywód, napiszę jeszcze raz to, co pisałem X stron temu. W przypadku nowego właściciela możemy liczyć na tylko dwie z poniższych cech:

1. Kasiasty
2. Głowa na karku
3. Dobre intencje

Według mnie:

1. TS reprezentuje tylko nr 3.
2. Kwiecień i Ziętek 2 i 3.
3. Gricuk (o ile to prawda z tym całym inwestorem na kiju) 1 i 2.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 16.11.2018, 08:47
Wg. Gazety Krakowskiej Zietek i Kwiecień okreslili kwote jaka by wystarczyla na ustabilizowanie klubu/dala mozliwos stopniowego wychodzenia z dlugó na 1,2 mln PLN miesiecznie.

Jesli ta kwota miesiecznie to prawda to mamy rozstrzygnięcie czy teoretycznie srednia frekwencja 25k moze, rozwiazac problem i jak duzy ten priblem jest.

Obaj sa dogadani aby dokladac po 400K, Gricuk "kombinuje"(pewnie nie ma takiej mozliwosci).
Oferty nie skladaja, bo we 2 nie dadza rady.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 16.11.2018 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.11.2018, 09:04
a tak swoją drogą jak to się porobiło na tym świecie, żeby płacić MIESIĘCZNIE!!! tak astronomiczne pieniądze w półamatorskiej lidze na funkcjonowanie klubu piłkarskiego

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 16.11.2018, 09:17
I tu o tyle "nie można" mieć pretensji do Gricuka, że nie wchodzi, bo poprostu nie ma. Każdy z tej trójki gra w otwarte karty. Pogadali, policzyli i jeden ma problem... Czy można za to mieć do niego pretensje? Myślę, ze nie. To tak jakbym miał pretensje do innego kibica, ze nie ma 400 tys miesięcznie dla klubu.
Myśle, ze chwała należy mu się za chęć pomocy, pomysły i kontakty, które chce uruchomić by pomóc Wisle. Teraz do TSu należy weryfikacja pomysłów Gricuka. A w tym przypadku im ufam, że byle komu klubu nie oddadzą.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.11.2018, 09:39
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
...

Kończąc ten wywód, napiszę jeszcze raz to, co pisałem X stron temu. W przypadku nowego właściciela możemy liczyć na tylko dwie z poniższych cech:

1. Kasiasty
2. Głowa na karku
3. Dobre intencje

Według mnie:

1. TS reprezentuje tylko nr 3.
2. Kwiecień i Ziętek 2 i 3.
3. Gricuk (o ile to prawda z tym całym inwestorem na kiju) 1 i 2.
No własnie problem w tym, że Gricuk ma tylko 2. Jakby go było stać wyłożyć tyle co Ziętka z Kwietniem to pewnie temat już byłby zamknięty.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.11.2018, 10:11
@obikenobi Jeśli uważasz, że dokładanie do interesu po 400 tys. miesięcznie (na tyle były deklaracje Ziętka i Kwietnia) nie czyni z nich ludzi, których można ocenić jako "kasiastych" to ja nie wiem co Ty robisz w życiu Socios dla porównania na razie zbierze 100 tys tylko że rocznie (i za to też respekt oczywiście, ale pokazuję tylko różnicę w skali oczekiwań, potrzeb i możliwości)

Wg mnie gdyby się udało znaleźć tego trzeciego do układanki, to byłby jak los na loterii. A w tej buraczanej lidze kwota dodatkowych 15 mln pozwoliłaby myśleć nie tylko o spokojnym bycie, ale i o rywalizowaniu o MP. A wtedy nastąpiło by sprzężenie bo wynik spowodowałby jeszcze lepszą frekwencję, a więc dodatkowe dochody, medialność, a więc i lepszą pozycję w negocjacjach z ewentualnymi sponsorami. Plus PR-owo odpada całe jadczakowe odium. Módlmy się o tego Kwietnia z Ziętkami
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 16.11.2018, 10:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tylko pewnie jest jeden problem. Ci co wykładają pieniądze chcą mieć "pakiet kontrolny". Więc Gricukowi przestało to odpowiadać.

W temacie Elektrycznych Gitar to mamy na razie to: https://youtu.be/ZOkhslPrNPs
Dlatego zacząłem "Gricuk chciałby"
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 16.11.2018, 10:21
masada napisał(a):
Jeśli uważasz, że dokładanie do interesu po 400 tys. miesięcznie (na tyle były deklaracje Ziętka i Kwietnia) nie czyni z nich ludzi, których można ocenić jako "kasiastych" to ja nie wiem co Ty robisz w życiu
Hoduję jedwabniki.

Niech będzie, że nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o zapewnienie klubowi finansowania na odpowiednim poziomie. Wiadomo, że Ziętkowie i Kwiecień to nie gołodupce, ale jednak z jakiegoś powodu szukali trzeciego. Wypowiedzi Stanisława Ziętka przytaczane w katowickim Sporcie i GK moim zdaniem potwierdzają, że sami nie byli w stanie tego pociągnąć.

Ja też bym wolał, żeby klub przejęli K&Z, ale skoro nie mieli szans na udźwignięcie tego we dwóch, a Ziętek już się wycofał, to raczej ten temat uznałbym za zamknięty. Karcz w GK pisał, że podobno chęć ma jeszcze Kwiecień, z którym kontaktował się już Gricuk i przedstawił mu jakąś propozycję. Zobaczymy.

Moda na Sukces odc. 1906

pepe72 napisał(a):
No własnie problem w tym, że Gricuk ma tylko 2. Jakby go było stać wyłożyć tyle co Ziętka z Kwietniem to pewnie temat już byłby zamknięty.
Dlatego dodałem nawias. Sam Gricuk oczywiście nie ma kapitału. Kwestia tej tajemniczej firmy, która jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa jest pierdem, jak niestety 80% informacji podawanych przez dziennikarzy w tej sprawie.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 16.11.2018, 10:40
arti napisał(a):Wyświetl post
Co z nim nie tak? Pytam bo nie wiem.
Co o nim wiemy? Że nie ma kasy, że nie jest naszym kibicem, no ale ma kontakty i chce sprowadzić inwestora, bo podoba mu się klub i kibice. No spoko, rzeczywiście nic podejrzanego, standardowa sytuacja
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.11.2018, 10:48
Co o nim wiemy? Że nie ma kasy, że nie jest naszym kibicem, no ale ma kontakty i chce sprowadzić inwestora, bo podoba mu się klub i kibice. No spoko, rzeczywiście nic podejrzanego, standardowa sytuacja
Tyle to akurat wiesz o nim Ty, ludzie którzy realnie kręcą się wokół kwestii sprzedaży klubu na pewno wiedzą chociaż odrobinkę więcej.

No ale tak, przecież jak przeminie temat kupna to jeszcze mamy półtorej miesiąca żeby ponarzekać sobie jaki ten TS jest zły, bo nikogo chętnego do kupna nie znaleźli

Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 16.11.2018, 10:48
Delgado napisał(a):
To są powody, żeby mu nie ufać bezgranicznie. Nie widzę powodów żeby modlić się, aby trzymał się z dala od Wisły.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.11.2018, 11:04
Rzadko się ostatnio wpisuję, bo szkoda nerwów, zresztą latem bana wyłapałem, może i słusznie.. Ale Boże uchowaj Wisełkę przed tym calym Gricukiem!!!
A na jakiej ty to podstawie w ogle twierdzisz?
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 16.11.2018, 11:12
A Jadczak znowu ujawnia się w takich momentach i mąci coś https://twitter.com/SzJadczak/status...09207514382336 czy on choruje na Wisłofobię ?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 16.11.2018, 11:18
Qadou napisał(a):
A Jadczak znowu ujawnia się w takich momentach i mąci coś https://twitter.com/SzJadczak/status...09207514382336 czy on choruje na Wisłofobię ?
Gość z WikiPasów go wyśmiał. Kurtyna
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 16.11.2018, 11:25
co mu zadam ciężkie pytanie albo wyśmieję tego głąba to mnie banuje. Jadczak nienawidzi Wisły a nie działa żeby tutaj było lepiej. kto ma z tym problem ma problem z myśleniem.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 16.11.2018, 11:33
Jego reportaze za to na pewno pomogly w poszukiwaniu inwestora...
No chyba, ze dziala specjalnie "pod" ktoregos z zainteresowanych?

Zbastwalbym z cisnieciem po panu Griciuku - mimo wszystko postac Ludwika Mietty-Mikolajewicza dosc mocno go uwiarygadnia. Zreszta zastanowmy sie: pan Ludwik doskonale zna pana Zietka i w dodatku ma o nim raczej bardzo dobre zdanie. Dlaczego wiec forsowalby opcje z Griciukiem i zagranicznym inwestorem? Odpowiedz moze byc tylko jedna: bo tam jest duzo wiekszy pieniadz i zapewne tez korzysc takze dla TSu.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.11.2018, 11:34
Ciekawe jest tylko to, czy to sa wymysły jego chorego móżdżku czy faktycznie ma jakąś wtykę w klubie, która działa na szkodę Wisły razem z nim.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 16.11.2018, 11:53
Co Szymuś znowu napisał? I jakim cudem nie macie u niego bana? Ja do niego nigdy nie pisałem, a mam.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 16.11.2018, 11:54
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
To są powody, żeby mu nie ufać bezgranicznie. Nie widzę powodów żeby modlić się, aby trzymał się z dala od Wisły.
Ok, może przesadziłem, mam alergię po tych wszystkich meresińskich i stechertach. Tak czy siak na pewno nie jest tak, jak ktoś wyżej napisał, że czy nam się to podoba czy nie, to Gricuk jest naszą jedyną szansą.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Stary 16.11.2018, 11:56
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Co Szymuś znowu napisał? I jakim cudem nie macie u niego bana? Ja do niego nigdy nie pisałem, a mam.
Jakieś farmazony, że wczorajsze informacje prasowe zaszkodziły rozmowom z inwestorami z grubsza.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 16.11.2018, 11:59
Jakie konkretnie informacje? Ja też mam bana u Szymcia, a nie chce mi się specjalnie nowego konta zakładać
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Stary 16.11.2018, 12:03
Nie no takie cos jak napisałem wyżej. Jak to on: mowa - trawa.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 16.11.2018, 12:10
On jest poprostu .......nietym imbecylem pisze, ze "informacje UJAWNIONE dzis przez media zaszkodzily" po czym na pytania jakie odpowiada, ze nie bedzie nic UJAWNIAL... chory psychicznie człowiek.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 16.11.2018, 12:20
czyli dokonał czynności seksualnej na logice
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.11.2018, 12:47
dajcie już spokój z wałkowaniem tematu ratowania wisły przez SB-cje który jest tak realny jak frekwencja 30koła na kazdym meczu do końca sezonu
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 16.11.2018, 12:52
gdzie są Ci co go bronili? proszę teraz pisać mi przeprosiny, bo ja pisałem od początku jaki to głąb...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.11.2018, 13:12
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
gdzie są Ci co go bronili? proszę teraz pisać mi przeprosiny, bo ja pisałem od początku jaki to głąb...
Tak jak często twierdzicie, że najemny piłkarz gra dla siebie i jesteście wobec tego wyrozumiali, to weźcie też pod uwagę, że kibole Radomiaka nie mają w zwyczaju być przychylni Wiśle

I nie ma im się co dziwić. Jak to leciało? Śmierć wrogom Radomiaka!

A TAK SWOJĄ DROGĄ:
NEWSLETTER napisał(a):
Pojawiające się w prasie informacje dotyczące ewentualnych inwestorów bądź osób zainteresowanych kupnem klubu, to w chwili obecnej wyłącznie spekulacje medialne. Zarząd Towarzystwa Sportowego prowadzi rozmowy z osobami potencjalnie zainteresowanymi pomocą Wiśle, natomiast na obecną chwilę nie mają one przełożenia na sytuację klubu. Będziemy na bieżąco informować kibiców, jeśli sytuacja się zmieni. Wszystkim zależy na dobru klubu.
Ostatnio edytowane przez regan : 16.11.2018 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.11.2018, 13:18
On ponoć kiedyś kibicował Wiśle. Chyba musiał jakiś wpi.erdol wyłapać, że mu się tak odmieniło.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów