The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.08.2011, 14:21
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A mnie dziwi jeszcze jedno. Wymagacie od Małeckiego, na niego gwiżdżecie. Gwiżdżcie może na Palicjia, Gargułe, Bitona, Genkova, Nuneza, Kirma, Diaza, Ilieva, Maskanta, Basałaja. Wczoraj wszyscy do tej pyty jaką widzieliśmy przyłożyli swoje 3 grosze. A kontrakty mają większe. Więc im płacicie więcej ze swoich biletów, karnetów, kiełbas, wiec i więcej od nich wymagajcie.

to były gwizdy na Maleckiego czy cała drużynę chyba jednak wariant drugi. Tylko on nie postrafił przyjac krytyki i jemu się teraz obrywa... Ale cóż...jesli ktoś czuje się boski i nieomylny, to nie przyjmuje krytyki
Odpowiedz cytując
lukas63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.08.2011, 14:22
Cytat:
Jeżeli ktoś jest na tyle sfrustrowany i zakompleksiony, że potrzebuje takich wymuszonych przeprosin żeby podratować zranione ego... Cóż, polecam terapię
Ciekawa teoria - czyli za wyczyny piłkarzy odpowiada klub i całą winę bierze na siebie?
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 28.08.2011, 14:22
siara napisał(a):Wyświetl post
Gwizdanie jest wieśniactwem

Pozwólmy grajkom na wszystko. Na grę bez ambicji, lekceważenie Kibiców, olewanie....Dinamo, Karabach, Levadia..."nic się nie stało..." ? Stało sie, stało. Ja nie gwizdałem gwoli jasności.
Nie uważasz, że jednym z elementów fanatyzmu jest dbanie i troska o Klub?
Troska wyrażana choćby brakiem akceptacji do boiskowej apatii?

Czy jak matka widzi złe postępowanie dziecka, ma prawo do reprymendy ?. A może ma głaska\ć po głowie za każda jedynkę przynoszoną ze szkoły
Dziecko ma prawo do jedynki...ale jeśli dostanie ich kilka z rzędu a jeszcze w domu otwiera dziób, to w ruch powinien iść pasek...
A piłkarzom to na pewno nie zależy żeby grać w pucharach ?

Co do dziecka i paska , skoro twierdzisz że pasek powinien iść w ruch to pewnie pójdzie , jednak przyczyna tego że ona dostaje jedynki na pewno jest głębsza ,można znależć lepsze , pozytywne i efektywne rozwiązanie tego problemu .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.08.2011, 14:23
Gwizdanie jest wieśniactwem
Napiszę Ci tak - jest różnica między gwizdaniem na bumelantów, a gwizdaniem bo drużyna przegrała mecz. Pierwsze można usprawiedliwić, drugie to przejaw skrajnego zakompleksienia i wieśniactwa.

Wisła nie przeszła w sobotę obok meczu. Wisła nie grała na stojąco. Zagrali słabo, byli niezgrani, ale na pewno nie odpuścili. Gwizdanie na nich w tej sytuacji to WIOCHA.

Otóż, mój drogi - mamy w składzie sporo słabych piłkarzy. Jest Pajlić, jest Bunoza, jest Garguła, jest Jovanić. Poza nimi - większość naszych ofensywnych jest bez formy. Ewidentnie się miotają. Próbują, ale nie wychodzi.

Gdyby w pierwszej połowie strzelili Biton i Iliev - gwizdów by nie było. Gdyby udało się jakoś fartownie ten mecz wygrać mimo chujowej gry - gwizdów by nie było. I dlatego przedstawianie tego jako przejawu zmartwienia sytuacją Wisły jest nie do obrony. Wszystkich gwiżdżących wczoraj opisuje jedno słowo - ŻENADA.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.08.2011, 14:27
to były gwizdy na Maleckiego czy cała drużynę chyba jednak wariant drugi. Tylko on nie postrafił przyjac krytyki i jemu się teraz obrywa... Ale cóż...jesli ktoś czuje się boski i nieomylny, to nie przyjmuje krytyki
Gdy schodził Małecki były na Małeckiego. Przynajmniej ja to tak odebrałem, chyba że wszysycy taksówkę wołaliście. Nie wiem
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 28.08.2011, 14:34
na filmiku doskonale widać że zaraz po gwizdku zaczęły się podziękowania za niewyobrażalne poświęcenie naszych kopaczy w tym meczu.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Stary 28.08.2011, 14:35
...................................
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Stary 28.08.2011, 14:38
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Gdy schodził Małecki były na Małeckiego. Przynajmniej ja to tak odebrałem, chyba że wszysycy taksówkę wołaliście. Nie wiem
Ja po taksówkę telefonuje, ale co kraj to obyczaj........
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 28.08.2011, 14:40
No coż, taki gwiazdor jak Małecki może jechac po kim chce i kiedy chce. Jak mu trener nie przypasuje to na boisko też nie wyjdzie. Z poparciem SKWK ten mierny kopacz, o niskiej inteligencji i zachowaniu menela spod budki z piwem może robić co chce.
Niejaki Rooney za dużo łagodniejsze słowa pod adresem kibiców kajał się iprzepraszał. Dodajmy,że taki Rooney zapieprza jak szalony w każym meczu.
No,ale kimże jest Rooney przy Małeckim?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
drag
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 28.08.2011, 14:44
Widze ze od momentu zerwania rozmow na temat kontraktu Patryk robi syf w Wisle wypowiadajac sie na temat kibicow i grajac totalny piach. Dziwne ze unez i Melikson ktorzy nie sa Wislakami(graja od niedawna) płakali na murawie a Malecki jakdyby nic dawal wywiady mowiac ze "takie jest zycie" , jak nic chce odejść z Wisły !!!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.08.2011, 14:47
yoda79 napisał(a):Wyświetl post

Cytując klasyka: "Kim ty, ku*wa, jesteś, Angolu" ?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 28.08.2011, 14:48
Nie byłem na tym meczu ( nie dla tego, że się "obraziłem" za Apoel ale z powodów osobistych - poza tym chodzę i pewnie będę chodził na wszystkie ) więc może nie mam prawa się wypowiadać. Ale się wypowiem. Nie widziałem meczu i chyba nie chcę go oglądać w powtórkach więc zapytam - czy nasi zagrali z pełnym zaangażowaniem? Nadmienię, że akurat ja nigdy nie gwizdałem i nie zamierzam gwizdać na naszych. Jeżeli nawet zagrali na maksa to Patryk nie miał prawa jako pracownik ostatnio źle wykonujący swoją pracę obrażać się na kogokolwiek. Czasy się zmieniły i czy ktoś tego chce czy nie, to co było 20 lat temu już się nie wróci. Te "pikniki" przynoszą kasę klubowi. Niestety, czasy "romantyczne" odeszły. Teraz to jest biznes! Im szybciej większość to zrozumie tym lepiej dla niej. Aktualnie nie jemy surowego mięsa chociaż kiedyś wydawało się to jedynym rozwiązaniem. Aktualnie klub ma rację bytu tylko wtedy kiedy generuje zysk ( i ma kibiców na trybunach). Kozaczenie Małego to taki "łabędzi śpiew". Do tego też polecam się przyzwyczaić bo po tej wypowiedzi jego czas w Wiśle jest już policzony - może nie co do minuty ale na pewno co do miesięcy. Jak już wspomniałem - sam gwizdał nie będę nigdy ale też nie obrażę się na cały świat bo jest mniej tolerancyjny ode mnie.
Nie wiem jak Wisła grała ale mogę sobie to wyobrazić skoro przegrali u siebie z jednymi z większych "ogórków" w naszej lidze. Przecież Lechia to kandydat do spadku. Wyprzedzając, proszę mi nie wyjeżdżać z hasłami, że to zgoda bo nie ma to nic do rzeczy. Zgoda jest między kibicami a na boisku jest to tylko słaba drużyna, którą należy pokonać.
Niestety wynik pokazuje, że naszym zabrakło albo chęci, albo umiejętności. Może byli rozbici psychicznie po pucharach. Bez względu na to co zadecydowało, nazywa się to "źle wykonaną pracą".
Wyprzedzając również ewentualne dopisywanie do "kibiców sukcesu" nadmieniam, że "romantyczne" podejście do Wisły miałem 20 lat temu. Aktualnie mam bardziej pragmatyczne podejście i mimo, ze jestem od niej chyba uzależniony to jednak również interesuje mnie wynik. Wymagam od nich dobrej gry bo zarabiają dobre pieniądze. Jak ( nie daj Boże) przyjdą czasy, że klub nie będzie miał na opłaty za prąd i w drużynie będą grali amatorzy to nagrodzę ich brawami po przegranej 0:4 powiedzmy z Niecieczą, jeżeli tylko będę widział że zostawili na boisku całe swoje serce. Póki co, są to w większości jedni z najlepiej opłacanych piłkarzy w Polsce. Więc i wymagam od nich adekwatnej do zarobków gry. Ok, mecz może nie wyjść ale wtedy zagryzamy zęby i trenujemy a nie odreagowujemy na swoim pracodawcy - czyli kibicach. I tych fanatycznych i tych, którzy być może pierwszy raz przyszli na mecz.
Miejsce na wyładowywanie złości dla Patryka to boisko treningowe. Gryzienie ręki która daje jeść nigdy nie wychodzi na dobre.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 28.08.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.08.2011, 14:53
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
No coż, taki gwiazdor jak Małecki może jechac po kim chce i kiedy chce. Jak mu trener nie przypasuje to na boisko też nie wyjdzie. Z poparciem SKWK ten mierny kopacz, o niskiej inteligencji i zachowaniu menela spod budki z piwem może robić co chce.
Niejaki Rooney za dużo łagodniejsze słowa pod adresem kibiców kajał się iprzepraszał. Dodajmy,że taki Rooney zapieprza jak szalony w każym meczu.
True !

Niektórzy totalnie są zaślepieni bo Patryk kilka razy pocałował herb i prowadził doping ale Wiślak z niego żaden . Czy Wiślakiem można nazwać osobę która odmawia udziału w meczu bo nie pasuje mu trener ( Kasperczak) .Już wtedy powinien wylecieć z Wisły. Teraz jak Robert posadzi Patryczka na ławie a tak się stanie prędzej czy później to i Maaskant będzie tym złym .Nam nie potrzeba gwiazdorków tylko prawdziwych piłkarzy .

Piłkarzem może byłby dobrym ale jest na to za mało inteligentny .Ktoś powie , że tyle razy ratował Wiśle 3 pkt . No tak kilka razy mu się udało ale co z tego jak koleś zawsze grał pod siebie .Dostaje piłkę , głowa w dół i hurra do przodu .Natomiast jak ktoś mu nie poda to wielkie pretensje .

Mam nadzieję , że po zimowym okienku tego ćwierć inteligenta nie uświadczę w Wiśle .
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 28.08.2011, 14:56
„Trzeba przyznać, że Lechia zagrała dobre spotkanie. Wydaje mi się, że my też nie zaczęliśmy najgorzej, staraliśmy się stwarzać sytuacje. Dawaliśmy z siebie wszystko, każdy grał na sto procent. Ale jeśli nie strzela się bramek, to nie wygrywa się meczu. Lechia po zdobyciu gola cofnęła się, a my staraliśmy się atakować, ale taki jest futbol. Ostatnio dużo straciliśmy… Musimy teraz przez dwa tygodnie ciężko pracować, aby wygrać w Poznaniu” –
tak podsumował wczorajszą przegraną pomocnik Białej Gwiazdy.

Aż sie boje jak zagraja na 90%....
Odpowiedz cytując
Ela
Pro Publico Bono

Od: 08.2003

Stary 28.08.2011, 14:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napiszę Ci tak - jest różnica między gwizdaniem na bumelantów, a gwizdaniem bo drużyna przegrała mecz. Pierwsze można usprawiedliwić, drugie to przejaw skrajnego zakompleksienia i wieśniactwa.

Wisła nie przeszła w sobotę obok meczu. Wisła nie grała na stojąco. Zagrali słabo, byli niezgrani, ale na pewno nie odpuścili. Gwizdanie na nich w tej sytuacji to WIOCHA.
Wolfy, a ja mam wrażenie, że do roboty zabrali się dopiero jak stracili bramkę. Wcześniej próbowali na stojąco wygrać mecz.
Jest duża różnica mdz np tym co zagrali w rewanżu z Litexem a tym co we wczorajszym meczu, z rywalem, który obecnie zajmuje miejsce pod koniec tabeli.

No chyba, że chcieli pokazać staropolską gościnność wobec zgody

Myślę, że słowa Henryka Reymana są Ci znane. "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki."

To daje prawo kibicom do krytyki.

Wracając do Małeckiego, to jego wypowiedź jest jakby kopią niektórych stwierdzeń z tego forum. " Piknikowi kibice jedzący kielbaski", " niepotrzebni, niech idą na drugą stronę Błoń " itp.
ktoś mu to musiał zasugerować. Być może już wcześniej. Sam by tego nie wymyślił
Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Od: 04.2011

Stary 28.08.2011, 15:07
W sumie to nie ma żadnego problemu, bo naprawdę gwiazdka pokroju Patryka Małeckiego nie jest w stanie ani mnie, ani wielu innych osób obrazić. Kim on jest i co w życiu osiągnął? Mierny kopacz w miernej lidze będzie śmiał wyrażać opinię, kto może chodzić na mecze, a kto nie. Jeszcze wtórują mu prawdziwi kibice i inni kumaci.

Każdy coś robi w życiu - jeden jest piłkarzem, drugi sprzedawcą, trzeci kurierem, czwarty prawnikiem, a piąty lekarzem. Nikt nie oczekuje od naszych piłkarzy, że będą drugą Barceloną, ale mam prawo wymagać, że będą wykonywali swoje obowiązki, za które dostają dziesiątki razy większy wynagrodzenie niż przeciętny obywatel, sumiennie i z zaangażowaniem, tak jak ja wykonuję swoje. Ale nie - najlepiej zagrać piach, a potem pocwaniakować. Zamiast produkować się w mediach, zostałby po treningu i może nauczył się dośrodkowywać.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 28.08.2011, 15:10
no to jeszcze ja
Lubię Patryka ,ale wczorajszą wypowiedzią wg mnie się zbłażnił.
Choć nie popieram gwizdów na swoich zawodników ,to jednak nikt nie dał mu prawa na takie słowa w stosunku do kibiców.Musi pewne sprawy przemyśleć ,bo na razie bliżej mu do "gwiazdorka" niż prawdziwej gwiazdy zespołu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
swój chłop
Member

Stary 28.08.2011, 15:23
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
.

Co to za przyśpiewki o premierze państwa. Jak będziecie mieć godzinę policyjną za Kaczynskiego to zrozumiecie co jest dobre a co złe.

Wierzysz w to co piszesz, czy może pisząc swoje "mądrości" jesteś świeżo po lekturze GóWna, ewentualnie w tle leci w telewizorku WSI24?

A teraz słówko do niejakiego Koalika nazywającego mnie "uzupełnieniem". Patrząc wokół siebie na trybunach widzę sporo takich "uzupełnień", które chętnie ściągnęłyby pasa i wymierzyły stosowne razy na koalikową pupę, a które drzewiej "uzupełniały" dziesiątki polskich stadionów w pogoni za Wisłą. I doceń to Koaliku, że skarcilibyśmy cię paskiem jak swoich synów (bo jednak kibicujesz Wiśle) a nie potraktowalibyśmy z buta.
Wiedz też o tym, mój drogi, że jeśli nie będę widział gryzienia trawy wśród zawodników to będę wyrażał swoje niezadowolenie. Bo mogę zrozumieć brak umiejętności, ale zaangażowania nigdy.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.08.2011, 15:36
bez pikników nie ma najmniejszych szans, że klub zapełni 33 tysięcy miejsc. Dlatego nie dziwie się stanowczej reakcji klubu, bo takimi wypowiedziami Małecki jawnie działa na szkodę klubu..
Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Od: 08.2010

Stary 28.08.2011, 15:39
O ile ja byłem na meczu (a byłem i to jako piknik na wschodniej) to gwizdów-przynajmniej w okolicy lóż nie słyszałem, aczkolwiek przesadnego aplauzu również. No ale na wiwaty to Patryk akurat wczoraj nie bardzo zasłużył.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Stary 28.08.2011, 15:41
kkbm napisał(a):Wyświetl post
W sumie to nie ma żadnego problemu, bo naprawdę gwiazdka pokroju Patryka Małeckiego nie jest w stanie ani mnie, ani wielu innych osób obrazić. Kim on jest i co w życiu osiągnął? Mierny kopacz w miernej lidze będzie śmiał wyrażać opinię, kto może chodzić na mecze, a kto nie. Jeszcze wtórują mu prawdziwi kibice i inni kumaci.
.
Opinie to on ma prawo swoją mieć , tyle że w pewnych sytuacjach,okolicznościach i miejscach nierozstropne jest ich wypowiadanie . Zrosztą to nie jest pewnie jego cała opinia a po prostu emocjonalna wypowiedz , ci którzy tak go krytykują niech zwrócą uwagę że sami także emocjonalnie się zachowali . Gdyba tak kibiców lustrowali jak piłkarzy to nie jednemu byłoby głupio .

Małecki nie jest gorszy ani lepszy , chociaż społecznie piłkarz jest uznawany przez większość za kogoś lepszego niż kibic , trzeba oddać że taki piłkarz musiał pracować na swoją pozycje a nie sidzieć z zawieszonymi rękoma .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.08.2011, 15:46
Cieszę się ,że klub szybko zareagował po skandalicznych wypowiedziach Małeckiego. Mam nadzieję ,że zostanie przykładnie ukarany. Podsumowując Patryk powinien być wdzięczny nawet jak kibice gwiżdżą i wyrażają się z dezaprobatą o grze. Przynajmniej przyszli i zapłacili. Następnym razem mogą zostać w domach a kasa w ich kieszeniach.

PS. Stara maksyma mówi - "Dobry dyplomata skrupulatnie powinien zaplanować nie to co chce powiedzieć ale to co trzeba przemilczeć"... Małeckiemu brakło obycia, dyplomacji i wyrafinowania.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 28.08.2011 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.08.2011, 15:46
Ogólnie to gwizdy należały sie przede wszystkim trenerowi za wspaniale przygotowanie zespolu do sezonu, a w zamiantego doczekalismy sie skandowania jego imienia i nazwiska. Dziwne to.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 28.08.2011, 15:48
Błogosławiony Małecki

Jak zwykle skupił na sobie uwagę i pozwolił rozładować na swojej osobie frustracje kibiców po porażce z Apoelem i po kaszanie z Lechią

Teraz nie ma tematu słabej dyspozycji zespołu, beznadziejnej Diaza, błędów Maaskanta, słabego przygotowania szybkościowego zespołu itd. Bo jest Małecki ze swoim niewyparzonym jęzorem.

Jeszcze raz, brawo Mały - jesteś wentylem bezpieczeństwa na forum dla frustratów
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.08.2011 o godz. 15:51.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 28.08.2011, 15:49
jezeli Maleckiemu nie pasuje gwizdanie za 70 tys to niech idzie do pracy do fabryki TF za 3 tys jedyny gwizd jaki uslyszy to konczacy zmiane!!!!
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Stary 28.08.2011, 15:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie to gwizdy należały sie przede wszystkim trenerowi za wspaniale przygotowanie zespolu do sezonu, a w zamiantego doczekalismy sie skandowania jego imienia i nazwiska. Dziwne to.
Jeśli uznamy że wyeliminowanie Litexu nic nie znaczy i że to leszcze , oraz to że te dwa ostatnie mecze pokazują wszystko o Wisle w tym sezonie ... Ja tak nie zakładam , przynajmnie nie z góry .
Odpowiedz cytując
lukas63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.08.2011, 16:31
Mam takie pytanie: jest u nas jakiś gracz, który potrafi dośrodkować normalną piłkę z rożnego? a jeżeli nie ma to dlaczego do tej pory nikt tego się nie nauczył?
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 28.08.2011, 16:32
Spokojnie, przyjdzie w zimie jakis holenderski 35-letni wynalazek Valckxa typu Boukhari to wrzuci cos z rogu.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 28.08.2011, 16:58
Ela napisał(a):Wyświetl post
...
Nic dodać nic ująć. Brawo dla Pani.

A co do wstawania podczas hymnu, to nie wiek jak inne sektory, ale E23 wstał cały na 100%. Reszta patrząc z C też wstała jak usłyszała co śpiewamy.
Ostatnio edytowane przez Proud : 28.08.2011 o godz. 17:01.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.08.2011, 17:04
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
@KOALIK - jesteś naprawdę tępy.
Nie jesteś pikniku na moim poziomie. Stwierdzam prawdę niewygodną dla takich jak Wy, ludzi, którzy myślą, że jak kupią kiełbaskę, to nie można im niczego złego powiedzieć, bo przez to utrzymują Małeckiego i innych. Życzę smacznej kiełbaski na Odense.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów