The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Leniwiec
Junior Member

Od: 10.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.08.2011, 00:46
Ciekawe jak wysoki kontrakt dostanie nasze gwiazda,jak zostanie 5k kibiców ?
Ostatnio edytowane przez Leniwiec : 28.08.2011 o godz. 00:48.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.08.2011, 00:50
patrząc na dzisiejszą frekwencję coraz bliżej tej liczby, więc niech cię o to głowa nie boli.Przyjdzie jakiś ważny mecz zrobi się komplet i znów się zaczną gadki że to z pieniędzy pikników utrzymuje się piłkarzy nie wiem czy na utrzymanie stadionu starczy i całą organizacje zawodów.
Odpowiedz cytując
Leniwiec
Junior Member

Od: 10.2009

Stary 28.08.2011, 00:52
Patrząc na zaangażowanie piłkarzy to wcale się nie dziwie.
Odpowiedz cytując
CzarnyG
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 28.08.2011, 00:54
Małecki mam nadzieje dostanie takie gwizdy następnym razem na meczu że odechce mu sie grać na R22. Tak przejść koło meczu jak on to juz dawno nie widziałem... Naprawde po takim meczu i TAKIEJ wypowiedzi TAKIEGO piłkarza mam chęć natychmiast oddać karnet i zażądać zwrotu pieniędzy, bo nie chce żeby taki KTOŚ jak Małecki mnie obrażał albo wysyłał mnie gdziekolwiek...
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 28.08.2011, 00:55
Można się też zastanowić na czym polega kibicowanie , ja tam nie obrażam się na drużynę.
Co do wypowiedzi Małeckiego to była ona emocjonalna choć w pewnym aspekcie nawet racjonalna , nie ma co się na niego obrażać , po co się w ogóle tym przejmować ?
Ostatnio edytowane przez jachting : 28.08.2011 o godz. 01:01.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.08.2011, 01:03
jachting napisał(a):Wyświetl post
Można się też zastanowić na czym polega kibicowanie , ja tam się nie obrażam na drużynę.
szczerze mówiąc, ja pójdę jeszcze dalej, też nie obrażam sie na drużynę, a co więcej, mam ich głęboko w dupie...

Dla mnie Wisła to coś o wiele więcej niż wyżelowane lalusie człapiące po boisku, to sposób na życie, dziesiątki znajomych, kilku dobrych i sprawdzonych przyjaciół.

To są przyjaciele na całe życie, a piłkarze? Dziś płace Patryczek, jutro jakis inny skórokop, przychodzą, odchodzą, tylko my trwamy.

Ciekaw jestem ilu z nich zgodziłoby się na obniżenie zarobków i dalszą grę w Wiśle, gdybyśmy spadli z ligii? Obawiam się, że żaden... tak wygląda ich wierność, ale do konta bankowego p. Cupiała.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 28.08.2011, 01:11
A dlaczego mają grać za darmo ? W sumie to nie ich wina że istnieje taki rynek piłkarski na całym świecie . Poza tym życie piłkarza przynajmniej na boisku nie jest wcale takie łatwe .
Jeszcze nie widziałem kibiców jakiejkolwiek drużyny chwalącej piłkarzy gdy ci przegrywają , zawsze można się czepić takich zawodników.

Ja osobiście szanuję piłkarzy i to nie tylko Wisły ,chyba że wybitnie na ten szacunek nie zasługują .
Ostatnio edytowane przez jachting : 28.08.2011 o godz. 01:16.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.08.2011, 01:19
salek napisał(a):Wyświetl post
Pewien jesteś, że zarobiła? Średnio dostają po około 350 tysięcy euro rocznie... w przeciągu 13 lat.
Sorry ale kogo obchodzi jakieś 13 lat?Dzisiejsi mają spłacać długi wczorajszych?Liczy się tu i teraz i akurat w stosunku do poprzedników - dzisiejszy zespół dał radę/spłacił się.Zarobił extra(w porównaniu do wcześniejszych) ok 3 mln euro czyli 12 mln złotych...Gwiżdż sobie ale nie oczekuj poparcia, przynajmniej mojego
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Quorth
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 28.08.2011, 01:25
" W naszych sercach był, jest i będzie. Zagrajcie tak by dorównać legendzie". Wszyscy wiemy o co chodzi ... Mam wrażenie, że naszym piłkarzom przewraca się w d...ch z tego dobrobytu. Czy my jako kibice nie mamy prawa czegoś od nich od nich wymagać? Głaskanie ich po głowach , śpiewanie ciągle "nic się nie stało" to nie jest chyba dobra droga. Należały im się dzisiaj gwizdy. Przegraliśmy u siebie z drużyną, która z całym szacunkiem dla Lechii-jest po prostu słaba. Nic się nie stało?
Odpowiedz cytując
parumbuła
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 28.08.2011, 01:59
Patryczek naprawde przesadza, teraz tylko potwierdził, że w tej swojej główce ma wyłącznie sieczkę. Usprawiedliwienia dla swojej beznadziejnej gry powinien szukać w sobie, a nie wszędzie dookoła. Pikniki mu przeszkadzają, tak samo jak on przeszkadza wszystkim kibicom, no chyba, że machanie łapkami i wytykanie błędów innym to oznaka zaangazowania w grę.
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 28.08.2011, 02:17
Cytat:
tak jak angażują się kibice PŁACĄC za bilety, bylibyśmy w czołówce drużyn europejskich.
300 zł w skali półrocznej za karnet.
Europejskie TOP 3 kibicowskiego poświęcenia.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 28.08.2011 o godz. 02:31.
Odpowiedz cytując
stas
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 28.08.2011, 02:32
mnie najbardziej wk.. to gdy jakieś szczochy wysyłają osoby z E na drugą stronę! ludzie!! te osoby to już kibice starsi nie mają po 16 lat żeby cały mecz wydzierać gębę! oni już swoje na Wiśle wyśpiewali, stoczyli nie jedną walkę z wrogami, przejechali w h.. kilometrów za Wisłą i nie jeden z tych tzw pikników jest większym fanatykiem niż wy na C!! te te pikniki przyprowadzają teraz na stadion następne pokolenie małych Wiślaków i Wiślaczek więc im należy się szacunek! wy młodzi jak na razie jesteście wychowani na sukcesach nie przeszliście żadnej ciężkiej próby miłości do Wisły więc tak nie kozaczcie bo gdy sukcesów braknie pikniki będą przychodzić tak jak przychodzili dawniej na drugą ligę a wy jedynie można postawić znak zapytania bo jesteście bez próby miłości do klubu to że śpiewacie to super my też żeśmy kiedy śpiewali, też jeździliśmy na wyjazdy i dalej jeździmy a w sumie mieliście wy młodzi fanatycy próbę gdy trzeba było jechać pod URM na głosowanie w sprawie kasy na stadion i tą próbę żeście spier... taka prawda!! myślicie że fanatyzm to tylko być na meczu i śpiewać? my w latach 80 na taką pikietę to byśmy zapełnili połowę rynku!! a co do gwizdania to gdy należą się brawa za walkę to te brawa dostaną ale gdy przechodzą obok meczu to na brawa gwiazdor Małecki niech nie liczy! choć sam jestem przeciwnikiem gwizdania na swoich to wcale ludzią się nie dziwię! przegrać po walce-TAK przegrać bez walki -NIE
Ostatnio edytowane przez stas : 28.08.2011 o godz. 02:38.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 28.08.2011, 07:23
Napisze krotko: jak tylko wplynie jakakolwiek oferta na 1 mln euro za Maleckiego to sprzedawac bez zastanowienia sie, za polowe tej kwoty mozna miec takiego Ljuboje ktory Patryka bije na łeb na szyje.
PS Dzis spodziewam sie komunikatu wladz klubu ze Diaz zostaje karnie przesuniety do Mlodej Ekstraklasy za kompromitujacą forme.
Ostatnio edytowane przez Maciuś : 28.08.2011 o godz. 07:29.
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.08.2011, 07:44
Mareq napisał(a):Wyświetl post
300 zł w skali półrocznej za karnet.
Europejskie TOP 3 kibicowskiego poświęcenia.
nie to miałem na myśli... chodziło mi o to, że każdy z nas płaci za to, aby jechać na wyjazd, aby przyjść na stadion, aby móc wspierać drużynę. Płacisz i mimo to oddajesz całe serce... więc chyba od piłkarzyków którym się płaci mamy prawo oczekiwać tego samego?

Co to ma być, kibice MUSZĄ dawać z siebie wszystko, a piłkarzyki jedynie MOGĄ (jak im się chce i akurat wtedy nie mają focha)

PS
1q2- nie, ja nie zamierzam gwizdać na nikogo, nigdy tego nie robiłem i nie będę, to nie mój styl. Jednak nikt mi nie zabroni mówić oc myslę o wypowiedziach jakiegoś gówniarza który tylko przypadkiem nosi koszulkę z Białą Gwiazdą (jakby nieco inaczej potoczyły się jego losy, mógłby dziś nosić koszulkę Legii czy Lecha...)
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.08.2011, 08:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Napisze krotko: jak tylko wplynie jakakolwiek oferta na 1 mln euro za Maleckiego to sprzedawac bez zastanowienia sie, za polowe tej kwoty mozna miec takiego Ljuboje ktory Patryka bije na łeb na szyje.
PS Dzis spodziewam sie komunikatu wladz klubu ze Diaz zostaje karnie przesuniety do Mlodej Ekstraklasy za kompromitujacą forme.
Jaka kompromitujaca forme
Diaz gra cały czas tak samo, na obronce sie nie nadaje w ogole bo ma kiepska dynamike i jest taktycznym analfabeta
Co wczorajsza bramka pokazała najdobitniej, na tej prawej obronie to juz by sobie pewnie Czekaj lepiej poradził
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Stary 28.08.2011, 08:16
Uwazasz Maaskanta za idiote ze tego nie dostrzega?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 28.08.2011, 08:30
Być może jestem naiwny ale mam nadzieję, że podczas powtórnego sprowadzania Diaza, ktoś Maaskanta wprowadzi w błąd
A po wczorajszym meczu już się zorientował co z Juniorem jest nie tak
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 28.08.2011, 08:51
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Być może jestem naiwny ale mam nadzieję, że podczas powtórnego sprowadzania Diaza, ktoś Maaskanta wprowadzi w błąd
Stawiam na Basałaja bo nie sądzę, że Stan go znał.

Cytat:
A po wczorajszym meczu już się zorientował co z Juniorem jest nie tak
Powinien się zorientować po meczu z Litexem.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.08.2011, 08:52
Myslalem, ze Malecki zmadrzal, ze ten jego prymitywizm, chamstwo to troche opinia przyczepiona do niego przez media, ze taki ma charakter, ze musi krzyczec, walczyc itp. Wczoraj jednak potwierdzil, ze w glowie to on jednak za wiele nie ma.

Najlepiej niech sobie powiesi to nad lozkiem:

Cytat:
Zasady są takie: PAN kibic robi co chce, bo zapłacił, a ty robisz to co ci każą, bo to tobie się płaci. Jak wzywasz hydraulika to nie po to, żeby się pobawił kranem, tylko żeby go naprawił. Płacisz i wymagasz. Tak samo jest z tobą
Odpowiedz cytując
TynWisla
Member

Od: 10.2005

Stary 28.08.2011, 08:58
nesta napisał(a):Wyświetl post
Myslalem, ze Malecki zmadrzal, ze ten jego prymitywizm, chamstwo to troche opinia przyczepiona do niego przez media, ze taki ma charakter, ze musi krzyczec, walczyc itp. Wczoraj jednak potwierdzil, ze w glowie to on jednak za wiele nie ma.

Najlepiej niech sobie powiesi to nad lozkiem:

Propoponuję opisać wszelkie nasze uwagi odnośnie Patryka w mailach do Wisły.
marketing@wisla.krakow.pl

Za dużo sobie chłopaczek pozwala i tyle.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 28.08.2011, 09:02
Krytyka jest częścią zawodu Małeckiego, grał skandalicznie słabo, kiwał się sam ze sobą, powinien oddawać piłkę 3 razy szybciej, został za to wygwizdany bo to już nie pierwszy mecz w którym zachowuje się jakby był sam na boisku. Powinien przyjąć to na klatę zrozumieć o co chodzi kibicom i grać tak aby im dogodzić bo oni za to zapłacili. Oglądanie takiego bagna naprawdę sprawia że kibicom też gotują się głowy. Żeby nie było nie ja gwizdałem.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 28.08.2011, 09:04
Małecki jest od grania, a nie od krytykowania i komentowania tego co na trybunach.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Stary 28.08.2011, 09:05
Kibic kupujac bilet/karnet/koszulke ma pelne prawo wymagac aby dany zawodnik oplacany przez tegoż wlasnie kibica w kazdym meczu zapierdalal dajac z siebie wszystko tak aby przeplacona stadionowa kielbaska smakowala temu kibicowi.
Czego tutaj Panie Małecki nie rozumiesz?
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 28.08.2011, 09:10
No to się Małecki pięknie wypowiedział
Wiedziałem, że burak z niego ale że aż taki, żeby na głos, przez media tak pleść .... takiej bezmyślności to nawet u niego nie podejrzewałem. Żeby kibicom powiedzieć w oczy, że jak krytykują byle jaką grę piłkarzy to kibicami nie są ....
Nie rozumie, że my Wiśle kibicujemy i jak on dla Wisły słabo gra to gwizdy mu się po prostu należą. Obowiązek kibica wygwizdać marnych reprezentantów klubu.
Przeprosić powinien, a nie fochy stroić.
Poza tym jedno czym mnie nie zaskoczył to że z każdej okazji skorzysta, żeby tzw "fanatykom" wejść bez wazeliny. Byle mu klaskali.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 28.08.2011, 09:10
nikt nie wygwizdze Patryka na nastepnym meczu , gdyz w swojej rzekomo impulsywnej wypowiedzi , cynicznie wlazł w dupe tzw. ultrasom , dla pewnosci podkreslil to wielokrotnie , sprytne to, bo od kielbaskowicza nie dostanie w łeb na miescie , a od chuliganki juz moglby , ot polityczna zagrywka , dla inteligentnego czlowieka czytelna , jednak sadze ze skuteczna
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Stary 28.08.2011, 09:22
dla mnie przesadział.Ludzie wy nie widzicie tego ze oni miesięcznie dostają tyle co my przez 2 lata harówy?i on tylko tym że nałoży opaske Wisły cwaniakuje i nikt mu nie podskoczy.Jakby to powiedział Chavez albo ktoś iny to byście go zjedli ale nie bo ten Małecki święty.I nie piszcie że jestem kibicem innej drużyny bo jestem kibicem Wisły-klubu z Krakowa z ponad 100 letnią legendą.I KOCHAM TEN KLUB NA ZABÓJ ale to co piłkarze z nim robią przechodzi ludzkie pojęcie.
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Stary 28.08.2011, 09:25
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
No to się Małecki pięknie wypowiedział
Wiedziałem, że burak z niego ale że aż taki, żeby na głos, przez media tak pleść .... takiej bezmyślności to nawet u niego nie podejrzewałem. Żeby kibicom powiedzieć w oczy, że jak krytykują byle jaką grę piłkarzy to kibicami nie są ....
Nie rozumie, że my Wiśle kibicujemy i jak on dla Wisły słabo gra to gwizdy mu się po prostu należą. Obowiązek kibica wygwizdać marnych reprezentantów klubu.
Przeprosić powinien, a nie fochy stroić.
Poza tym jedno czym mnie nie zaskoczył to że z każdej okazji skorzysta, żeby tzw "fanatykom" wejść bez wazeliny. Byle mu klaskali.
Jesli piszesz o obowiazkach to podstawowym obowiazkiem jest doping dla druzyny.
Niedopuszczalna jest postawa trybyny wschodniej ktorej udzial we wczorajszym dopingu byl ZEROWY. Ja tez dziekuje za takich kibicow... Szczegolnie ze osiagnelismy na R22 poziom dopingu bardzo zadowalajacy w ostatnich 10 latach, niestety od powrotu na nowy stadion nie liczac 1 meczu z Korona gdzie cala wschodnia stala i dopingowala jedziemy w dol... co mecz jest coraz gorzej.
Juz ,,nie moge'' sie doczekac meczu z Legia czy z Lechem gdy przyjada w te 1700 gardel i beda nami zamiatac dopingiem przez caly mecz...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 28.08.2011, 09:28
^^^^^^

o tym miedzy innymi mowilem hehe

musicie sie przyzwyczaic do tego ze od kibicowania jest C , a resztaq trybun od ogladania

i tak sie cieszcie bo na zachodzie , nawet takiej C nie ma...
Odpowiedz cytując
TynWisla
Member

Od: 10.2005

Stary 28.08.2011, 09:32
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Jesli piszesz o obowiazkach to podstawowym obowiazkiem jest doping dla druzyny.
Niedopuszczalna jest postawa trybyny wschodniej ktorej udzial we wczorajszym dopingu byl ZEROWY. Ja tez dziekuje za takich kibicow... Szczegolnie ze osiagnelismy na R22 poziom dopingu bardzo zadowalajacy w ostatnich 10 latach, niestety od powrotu na nowy stadion nie liczac 1 meczu z Korona gdzie cala wschodnia stala i dopingowala jedziemy w dol... co mecz jest coraz gorzej.
Juz ,,nie moge'' sie doczekac meczu z Legia czy z Lechem gdy przyjada w te 1700 gardel i beda nami zamiatac dopingiem przez caly mecz...
Zgadzam się, podstawowym obowiązkiem jest doping dla drużyny, ale Naszej Drużyny. Ludzie na Wschodniej patrzyli się na siebie, ponieważ nie wiedzieli co śpiewać, kiedy Północna i Południowa romansowały ze sobą. Prawie wszystkie śpiewy były pod Lechię a na Wschodniej siedzieli ludzie, którzy chcieli dopingować Wisłę. Tak trudno to zrozumieć? Na dowód: zwykle jest tak, że z C idzie zapowiedź: "Cały stadion odpowiada". Tym razem były tylko zajawki w stylu "Druga strona odpowiada". No to druga odpowiadała a cały stadion siedział cicho. Proste.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.08.2011, 09:33
Proponuję zakończyć temat Małeckiego bo wystarczająco już zostało napisane, nikt nikogo nie przekona do własnego zdania czy zarzutów Małeckiego, jak do tego żeby trochę nabrać dystansu bo dobrze wiadomo że czasami coś palnie zanim pomyśli.
Grupa która czuję się dotknięta niech sobie zamanifestuję to zachowanie w jakiś wybrany sposób, no chyba że te wszystkie przesłanki do młyna to ma być takie małe wyręczenie z ich strony że to oni mają reagować, wszak przecież gwiżdżący piknik robi zawsze na co ma ochotę
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów