The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Czy masz ochote kopac jeszcze w tym roku
Tak bardzo chetnie (Liga rzadzi Liga radzi Liga nigdy Cie nie zdradzi) 490 57,11%
Prawdopodobnie tak, ale jeszcze nie wiem na 100% 94 10,96%
Wolalbym nie, chyba ze pod partyjnym przymusem 36 4,20%
Nie ma ch.... wole wpierdalac karpia 181 21,10%
Decyzje zostawiam innym i dostosuje sie do niej 57 6,64%
Głosujących: 858. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.10.2013, 13:05
Jestem zdania, że żaden polski trener nic nie da kadrze na dzień dzisiejszy. Może nie są to wybitni piłkarze, ale gdyby ich wziąć za jaja to powinni grać ciut lepiej. W między czasie życzyłbym sobie strukturalnej przebudowy całej polskiej piłki.
Widzę pewne podobieństwo do tego co było w Wiśle za Probierza, Kulawika i Moskala. Zmiana trenera i częściowe zmiany w kadrze powinny przynieść progres.
Jestem także zdania, że Lewandowski Robert powinien odpocząć sobie od pierwszego składu. Nie dlatego, że jest łamagą piłkarską, ale dlatego, że facet ma ewidentną blokadę psychiczną. I proszę nie piszcie, że nie otrzymuje podań. Wydaje mi się, że jego problem polega na olbrzymiej presji. Facet nie ma konkurencji, wszyscy widzą w nim maszynę do zdobywania goli, a on zwyczajnie tego póki co w kadrze robić nie potrafi. Rodzi się frustracja i bezradność. Analogicznie, dlaczego tak czasem jest, że jeden piłkarz super gra w jednej drużynie, przychodzi transfer, facet trafia do innej drużyny (podobnej, lepszej) i całkowicie sobie nie radzi. Jest zagubiony i dochodzi do wniosku, że wybrał złą drogę swojej kariery.
Podobnie jest moim zdaniem z Robertem. Na chwilę obecną to nie jest zawodnik który powinien grać w podstawowej 11.
What's new?

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.10.2013, 13:20
I już po Waldku Kingu
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.10.2013, 13:55
Bez jaj, straciłem wczoraj 90 min mojego życia.

Takiej pyty to nie gra nawet San Marino. Podstawowa różnica że takim kelnerom się chce, naszym piłkarzom kompletnie.
Jak widzę że gość ma do piłki 2 metry i nie chce mu się dobiec to mnie krew zalewa.
Jak widzę jak szczupły Anglik wbiega między dwóch obrońców, rozpycha się i nie traci piłki to ja się k.u.r.w.a pytam skąd oni biorą tych piłkarzy ?!?!

W parku na osiedlu jak w lecie z kumplami grałem w piłkę z miejscowymi chłopakami w wieku 18-25 lat to grali sto razy lepiej niż nasza Repa.

Nie wiem czy jakikolwiek trener pomoże. Mam wrażenie że jakby wziąć zgraną jedenastkę z 3 ligi to by poradzili sobie lepiej niż ta zbieranina.

Nie na darmo przed wojną Repę tworzyli piłkarze maksymalnie 2 klubów.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 16.10.2013, 14:02
Ja mam nadzieję, że przejdą pomysły Bońka z ograniczeniem piłkarzy spoza UE oraz z możliwością podpisywania kontraktów z młodymi piłkarzami. Co do selekcjonera to musi dostać kontrakt jeszcze w tym tygodniu a najpóźniej 1 listopada.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 16.10.2013, 14:04
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Glik musi coś w sobie mieć, skoro jest kapitanem drużyny z Serie A. Myślę, że problem tkwi nie w jego umiejętnościach, a w braku zgrania z resztą obrony.
Może być tak jak mówisz, mi się wydaje, że to kwestia tego, iż Glik w każdym meczu kadry gra środkowego bardziej z lewej strony, kiedy w klubie albo gra w środku w trójce, albo grał w poprzednim sezonie tego bardziej z prawej strony . Wbrew pozorom ma to znaczenie, bo łatwiej takiemu Glikowi grającemu "bardziej z prawej" przecinać / wybijać piłki prawą nogą, szczególnie że nie grzeszy zwrotnością. Zwróćcie uwagę, że przy błędzie przy bramce Gerrarda był taki moment kiedy próbował wybijać piłkę lewą nogą i zrobił to bardzo nieporadnie, Steven po tym trącił piłkę, zastawił się i minął Kamila. Niuanse, a decydowały o golu.

Glik moim zdaniem byłby idealny wprost do grania trójką środkowych obrońców w ustawieniu - Jędrzejczyk, Glik, Kamiński. Takie 3-4-3 przechodzące w 5-4-1 w defensywie. Wtedy nasi skrzydłowi Błaszczykowski i Sobota byliby w końcu nieco zwolnieni z obowiązku gry defensywnej, ustawieni "pod kontrę". A Glik grałby "lepa" na rywala grającego jednym napastnikiem.
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Stary 16.10.2013, 14:07
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie przeszkadzałoby wam, że Wdowczyk ma przeszłość korupcyjną?
Szczerze? Nie. W mojej opinii wszystkie osoby związane z piłką w naszym kraju są w mniejszym, bądź większym stopniu umoczone w tym procederze i dzielą się na złapanych i niezłapanych. Jeśli mielibyśmy postawić na kogoś "czystego" z naszej piłki, to trzeba by było wybrać chyba Dornę. A i tu nie byłbym w stu procentach pewien. A czy widzę Wdowczyka w tej roli? Również nie.

buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Jestem zdania, że żaden polski trener nic nie da kadrze na dzień dzisiejszy.
Tego nie wiadomo. Był okres trwonienia niezłego potencjału od 1992 do gdzieś 2000 roku przez polskich trenerów, przyszedł totalny anonim Engel i pozamiatał, właściwie od Engela zaczął się ośmioletni pomysł na drużynę narodową, Janas i Beenhakker w jakiejś tam mierze korzystali z wypracowanego przez Engela stylu gry. Teraz mamy innych piłkarzy, zawodników słabszych fizycznie, a lepszych technicznie, niezłych w grze kombinacyjnej i potrzebujemy trenera, który to pojmie, który zrobi taktyczną rewolucję na miarę Engela i dobierze do swojej koncepcji odpowiednich wykonawców.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 16.10.2013 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.10.2013, 14:33
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że przejdą pomysły Bońka z ograniczeniem piłkarzy spoza UE oraz z możliwością podpisywania kontraktów z młodymi piłkarzami. Co do selekcjonera to musi dostać kontrakt jeszcze w tym tygodniu a najpóźniej 1 listopada.
No to jest dobry pomysl. Dzisiaj na silce jakis koles mowil, ze jego syn mial isc do Wisly zamiast Jovanica (podobno ten sam wiek i te same parametry) tylko, ze mial przyjsc za darmo wiec znalezli Jovanica za 400 tys. euro. Cupial zalacil, a wszyscy wokol zarobili wlacznie z obecnym szefem scoutingu.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 16.10.2013, 14:40
Jak Wdowczyk będzie trenerem przestaje oglądać tą kadrę.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.10.2013, 14:40
To może Fryzjera na selekcjonera?
Jak nie będzie mógł wygrać to przynajmniej kupi
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.10.2013, 14:43
Baala napisał(a):Wyświetl post
Jak Wdowczyk będzie trenerem przestaje oglądać tą kadrę.
Ja już dawno przestałem.

Ale spokojnie: Dario jeszcze poczeka. "Weszło" wczoraj i dziś robi laurkę Nawałce, a to znaczy, że sprawa jest raczej przesądzona.
Kolejny po Fornaliku geniusz PMS.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.10.2013, 15:20
Na razie nikt. Trza poczekać.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.10.2013, 15:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
(..)Kolejny po Fornaliku geniusz PMS.
Fornalik był dobrym selekcjonerem - końcu koszty funkcjonowania reprezentacji ściął znacznie. Zobaczysz, na dobre nam kibicom to wyjdzie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.10.2013, 16:16
Kilka razy już padł argument że nie stać nas na selekcjonera z zagranicy. Panowie to nie płka klubowa PZPN ma w ch... kasy, myślę że stać nas na średnią opcję międzynarodową spokojnie.
Ale trener będzie z naszego bagienka po to żeby promował określonych grajków, zupełnie jak robił Waldek on nie ma zrobić porządnej selekcji, ma być po prostu grzeczny.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Stary 16.10.2013, 16:20
Powtarzam, to, że Fornalik i Smuda się nie nadawali nie oznacza, że tak samo będzie z Nawałką. Równie dobrze może z Nawałką być tak jak z Janasem i Engelem, czyli awans i 3 miejsce w grupie, a więc wyniki na miarę aktualnego stanu polskiego futbolu. Albo raczej to na co nas maksymalnie w tym momencie stać. Czas pokaże, czy Boniek dobrze wybierze, ale wysłuchawszy dzisiejszej konferencji i wypowiedzi Zibiego na temat pożądanych cech kandydata jestem pełen optymizmu co do kryteriów wyboru.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 16.10.2013, 17:08
cytuję :

Kto mógłby być w przyszłości następcą Fornalika? - Zapytałem Bońka - dodał Godlewski. - Powiedział, że w tej chwili PZPN stać nawet na zatrudnienie Mourinho. Tylko pytanie, czy Mourinho też nie będzie potrzebował co najmniej pół roku, żeby wgryźć się w nasze realia. Dosłownie za 9 miesięcy zaczynają się kwalifikacje do kolejnej imprezy. Odnoszę wrażenie, a dosć często rozmawiam z prezesem, że nie jest wcale przekonany do opcji zagranicznej.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 16.10.2013, 17:11
Wiem,ze nie w tym temacie ,ale poniekąd związane:
Reprezentanci Polski są jak jaja....uczestniczą ,ale nie wchodzą
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Stary 16.10.2013, 17:16
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Wiem,ze nie w tym temacie ,ale poniekąd związane:
Reprezentanci Polski są jak jaja....uczestniczą ,ale nie wchodzą
raczej jak piz.... każdemu dają się wyruchać
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.10.2013, 17:18
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Powtarzam, to, że Fornalik i Smuda się nie nadawali nie oznacza, że tak samo będzie z Nawałką. Równie dobrze może z Nawałką być tak jak z Janasem i Engelem, czyli awans i 3 miejsce w grupie, a więc wyniki na miarę aktualnego stanu polskiego futbolu. Albo raczej to na co nas maksymalnie w tym momencie stać. Czas pokaże, czy Boniek dobrze wybierze, ale wysłuchawszy dzisiejszej konferencji i wypowiedzi Zibiego na temat pożądanych cech kandydata jestem pełen optymizmu co do kryteriów wyboru.
Chłopcze, Ty jesteś pełen optymizmu od Euro 2012. Wszystkie Twoje przewidywania niestety okazały się bardzo mocno rozbieżne z rzeczywistością.

Kolejny geniusz PMS oznacza znów neolit taktyczny i kompromitujące wyniki. I zdziwionego rw88, ale to akurat niezmiennik.

Zadam Ci bardzo proste pytanie: jakie kompetencje aby prowadzić reprezentację w eliminacjach Euro 2016 ma Nawałka?
Retoryczne.
Faktem jest, że ma takie sam jak Fornalik, a o wiele mniejsze niż Smuda. W skrócie: żadne.

Twój argument brzmi "może ich zmotywuje i się uda". Rodem z "weszło". Jest jeden problem - futbol poszedł do przodu, również reprezentacyjny. Trzeba być kompletnym ignorantem żeby nie rozumieć, jak ważne jest taktyczne ustawienie zespołu, schemat gry. Inaczej na ostatnim Euro grali Niemcy, inaczej Włosi, inaczej Grecy czy Rosjanie. Wszyscy jednak mieli schematy dostosowane pod możliwości kadrowe. Wszyscy, poza Polską.

Nie będę ukrywał, że mam dość chłopków roztropków takich jak Ty.

Kompleksy wobec zachodu? Trzeba być skończonym idiotą, żeby nie zauważać przepaści taktycznej miedzy drużynami krajowymi, a tymi z zachodniej czy wschodniej europy.
Kompleksy? Nie. Po prostu na pewnym etapie trzeba zauważyć, że mamy problem i zacząć uczyć się od lepszych. To żaden wstyd. W naszym wypadku to i tak będzie jakieś 20 lat za późno.

Ale szczerze - od dawna mam na to wywalone. Ich cyrk, ich małpy, niech tylko wreszcie usuną orzełka z koszulek i zastąpią hymn jakimś utworem wschodzącej gwiazdy z "Jak oni śpiewają?".
Odrobina szacunku dla kraju, nawet nie dla obecnie zamieszkującą go hołoty robiącej za murzynów Europy, ale poprzez wzgląd na dawne czasy. Na ludzi, którzy faktycznie w nią wierzyli i za to umierali.

Chociaż może właśnie to jest reprezentacja na jaką zasługujemy? Ogólny burdel organizacyjny (urocze sceny wczoraj na spotkaniu reprezentantów w dziećmi), wiara w cuda połączona z kompletną nieudolnością oraz brakiem elementarnej wiedzy stojących na czele tego cyrku.

Mimo że olałem sprawę przed Euro 2012 toprzyznaję, że akcja z Nawałką obudziła stare demony. Jest taka definicja szaleństwa: "robić ciągle to samo oczekując innych rezultatów".

- No to może teraz się uda?
- Ale co, ma doświadczenie, wiedzę, sukcesy?
- Nie, ale może teraz się uda?

Albo to ja pomijam coś kluczowego, co wszyscy wokół mnie rozumieją instynktownie, albo otaczają mnie kompletni debile.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2013 o godz. 17:54.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Stary 16.10.2013, 17:35
Wystarczy popatrzeć na przykłady reprezentacji Rosji, Irlandii czy chociażby Korei Południowej , które za sprawą trenerów zagranicznych zaczęły coś znaczyć w futbolu . Dziwię się Bońkowi jeżeli forsował kandydaturę Nawałki. Natomiast mówienie ,że polski trener jest najlepszy bo się orientuje w sytuacji w polskiej piłki kopanej to żaden argument. Trener spoza środowiska nie będzie przywiązany do nazwisk i może wreszcie wprowadzi normalność - nie grasz w klubie - nie masz prawa liczyć na powołanie, bo niby jakim cudem trener zza granicy ma powoływać Salomonów czy innych Zielińskich skoro nigdy ich nie widział ani prędko nie zobaczy w akcji .
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.10.2013, 20:21
Kandydat na trenera jest tylko JEDEN

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET

;-)))
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
Marks
Junior Member

Od: 07.2005

Stary 16.10.2013, 20:29
Czyzby niemiecka (tym razem prawdziwa) mysl szkoleniowa nadchodzila wielkimi krokami ...?
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 16.10.2013, 21:24
Z polskich pożal się Boże trenerów przebolałbym jedynie Engela.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 16.10.2013, 21:28
Wolfy, czy naprawdę sądzisz, że trener z zagranicy zmieni coś w naszym bagienku? Pamiętam, że byłeś kiedyś zwolennikiem Petrescu, czy Maaskant, którzy delikatnie mówiąc szału w naszej (słabej) lidze nie zrobili. Wiemy też co stało się z Leo kiedy media oraz beton zrobił taką nagonkę, że jakiś młodzieniaszek z Niemiec, czy Holandii zawinąłby się po 24 godzinach, a on jeszcze dzielnie wytrzymał kilka miesięcy.

Moim zdaniem wariant zagraniczny będzie błędem i nie mam na myśli tego, że nasza myśl szkoleniowa jest jakaś genialna, ale my nie mamy podstaw (organizacyjnych i szkoleniowych), aby wpuścić tutaj takiego magika. Potrzebna praca u podstaw i wejście Holendrów, albo innej zdolnej piłkarsko nacji na parę lat. Od U-12 do reprezentacji seniorskiej.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 16.10.2013, 22:55
Jak dla mnie nie ulega wątpliwości że trener będzie Polakiem. Boniek wyraźnie na dzisejszej konferencji zasugerował że opcja zagraniczna mu się nie widzi.

Cytat:
Prezes PZPN scharakteryzował szkoleniowca, który powinien prowadzić kadrę. - Nieważne, czy będzie miał paszport polski, czy zagraniczny. Najważniejsze są jego cechy. Musi to być człowiek z charyzmą. Ważne, jakie ma podejście, jak zarządza szatnią, grupą, jak się komunikuje z piłkarzami, ale także z mediami. Patrząc na byłych selekcjonerów, to wiem, że w tym ostatnim obszarze były problemy - tłumaczył Boniek.

Prezes PZPN nie zdradził żadnego nazwiska, ale w kilku wypowiedziach można było wyczuć, że skłania się w stronę kandydatury krajowej. - Jeżeli o mnie chodzi, mógłbym wybrać trenera obcokrajowca, który ma dobre CV, to byłoby dla mnie najwygodniejsze. Jednak nie o to chodzi. To ma być selekcjoner, który będzie w stanie wywalczyć awans do mistrzostw Europy - powiedział. - Ostatnio rozmawiałem z jednym dobrym trenerem zagranicznym, który pracuje z reprezentacją narodową. Zapytałem go, ilu zna polskich piłkarzy. Wymienił mi trzech: Lewandowskiego, Szczęsnego i Piszczka. On żyje futbolem, jest w to zaangażowany poważnie. Pozostałych zawodników naszej kadry nie znał. To dowodzi, ile czasu potrzebowałby, aby poznać drużynę - tłumaczył.

Zbigniew Boniek odniósł się także do mediów i zamieszania z kandydatami na selekcjonera. - Gracie zgranymi kartami. 90 procent tych, których proponujecie w różnych plebiscytach, nie nadają się na ławkę reprezentacji Polski. Ja ich nie widzę - mówił Boniek.
Selekcjonera poznawy w ciągu dwóch tygodni. Jedno jest pewne,na pewno nie będzie to Urban,który wykluczył obecnie możliwośc prowadzenia reprezentacji. Mam dziwne przeczucie że będzie to Skorża lub w drugiej kolejności Nawałka. Poza tym jest jeszcze Wdowczyk. Ale z tych co mieli już do czynienia z reprezentacją jest tylku dwóch: Engel i Kasperczak. Jest jeszcze Lenczyk,ale to wątpliwa kandydatura. Może Nowak? Ale on siedzi w USA i wielkiego rozeznania w naszej piłce nie ma. Byc może Boniek wyciągnie jakiegoś królika z kapelusza,bo sam powiedział że większośc proponowanych się nie nadaje. Poczekamy,zobaczymy..
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.10.2013, 23:03
Dla mnie to jest nieporozumienie że w PZPN boją się zagranicznych trenerów. Mamy kasę ale polski trener lepiej zna polskie realia.... Przecież mamy jakieś 250 potencjalnych reprezentantów do ogarnięcia, kto temu podoła jeśli nie Polak ...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 16.10.2013, 23:12
Oglądałem konferencje Bońka, moim zdaniem trenerem będzie Skorża, dobrze się wpisuje w ton wypowiedzi prezesa.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.10.2013, 23:52
Polski trener, bo zna już piłkarzy?
To bzdura a nie argument.
Jak Adwokkat szedł do Korei to znał wszystkich piłkarzy koreańskich?
Jak Hiddink szedł do Rosji to znał wszystkich rosyjskich piłkarzy?
Jak Kasperczak szedł do Tunezji to znal wszystkich potencjalnych reprezentantów Tunezji?

O...
Kasper to niezły kandydat...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 17.10.2013, 00:55
Mój typ to: Jupp Heynckes...
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 17.10.2013, 02:09
Przeciez te 2 tygodnie jasno sugeruja, ze jest to trener zwiazany kontraktem klubowym(daja sobie czas na dogadanie pewnych kwestii). Trener niezatrudniony moglby objac reprezentacje chocby jutro. Odpadaja Skorża, Engel i Kasperczak. Zostaje tak naprawde Nawałka i pewnie umowa jest taka, ze poprowadzi jeszcze przez 3 kolejki Górnika. Dla mnie dziwna sprawa, bo już wszyscy wiedzą co i jak, a bedzie to trzymane w pseudotajemnicy. A najwazniejsze...tracimy czas, bo zaraz mamy spotkania towarzyskie. Chyba, ze Boniek tak wierzy w wiedze Nawałki, ze przez tydzien czy dwa pouklada juz te klocki. Nie chce sie powtarzac, ale czekaja nas znowu kompromitujace eliminacje. Nie dosc, ze mamy slaba druzyne, to dostajemy tez slabego trenera/selekcjonera(bo kim sa trenerzy polscy na arenie miedzynarodowej? co znacza?), wiec potem nie dziwota, ze taktycznie odstajemy.
Odpowiedz cytując
Jose
Banita

Od: 04.2012

Stary 17.10.2013, 07:07
Mnie ciekawi czy Białoński, który hejtował Fornalika i Piechniczka za Polską myśl szkoleniową też będzie hejtował Bońka za wybór polskiej myśli a się kolegują i biegają ze sobą. Ciekawe jak ziomale Bońka zareagują na polską myśl ci co hejtowali Piechniczka i Fornalika.

Jeżeli ci co krytykowali Latę i Piechniczka za Polską myśl szkoleniową a nie będa krytykowac Bońka to będzie znaczyło, że to lizodupy a nie obiektywni dziennikarze.

A Weszlo to też żaden obiektywny portal tylko niektórych ZAWSZE chwalą a po niektórych zawsze jeżdżą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów