The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.08.2013, 19:01
Drwale i tak już zbyt długo wycinali innych piłkarzy w naszej lidze. Dla mnie świętem będzie, kiedy wrócą tam, gdzie ich miejsce.
Zresztą jaki klub taki trener, jaki trener, tacy drwale. Ojrzyński to taka zubożona wersja Smudy, ba nawet zubożona wersja Probierza.
A Korona to zubożona wersja klubu ekstraklasy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 05.08.2013, 19:04
Zawodnicy Korony Kielce nie wzięli udziału w poniedziałkowym treningu zaplanowanym na godzinę 17:00 - informuje Sport.pl.

Wcześniej odbyło się spotkanie prezesa Tomasza Chojnowskiego z radą drużyny, które nie przyniosło żadnego efektu. Zespół zebrał się w szatni, a stanowisko piłkarzy ma zostać ujawnione w najbliższym czasie przez kapitana drużyny Macieja Korzyma.

wis.la/k4inx

Wypowiedz Korzyma

- Nie strajkowaliśmy. Pora zajęć się przesunęła. My piłkarze, zarząd i trener spotkaliśmy się, porozmawialiśmy. Podziękowaliśmy trenerowi za kilka lat pracy. Przyszli także kibice. Przygotowali dla szkoleniowca kilka pożegnalnych przyśpiewek. Teraz chłopaki pracują na siłowni, a ci którzy mają kontuzję - z fizjoterapeutami - mówi Korzym.

- Łezka w oku się kręci. To dla całej drużyny ciężka sytuacja. Na pewno chłopakom nie jest łatwo. Atmosfera jest niemal grobowa. Leszek Ojrzyński był dla nas nie tylko drugim ojcem, ale także przyjacielem. Czy jego zwolnienie to ostateczna decyzja? Szczerze nie wiem, tak zostało to przedstawione. Nie znam też powodów jego dymisji. Nie wiem czy chodziło o wyniki z początku tego sezonu, czy o odmienne cele na przyszłość. W każdym razie trzeba przejść do porządku dziennego, pracować i myśleć o kolejnym meczu.
Powód: wypowiedz Korzyma
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.08.2013 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 05.08.2013, 20:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Drwale i tak już zbyt długo wycinali innych piłkarzy w naszej lidze. Dla mnie świętem będzie, kiedy wrócą tam, gdzie ich miejsce.
Zresztą jaki klub taki trener, jaki trener, tacy drwale. Ojrzyński to taka zubożona wersja Smudy, ba nawet zubożona wersja Probierza.
A Korona to zubożona wersja klubu ekstraklasy.
Korona mnie wali, ale takich jak oni jest w lidze z ośmiu jak nie dziesięciu.
Co do Ojrzyńskiego zupełnie się nie zgadzam. Odbieram go zupełnie inaczej niż Probierza czy tym bardziej Smudę. Ale możliwe, że się mylę.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 05.08.2013, 20:27
Dobrze się stało w Kielcach. Wezmą Pasiekę i jest szansa, że polecą.

Natomiast ciekawy jestem co wyczarowałby Ojrzyński w Lubinie. Nie zdziwię się jak jutro przedstawią go jako nowego trenera Zagłębia L.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.08.2013, 20:47
Stawowy i jego marzenia o Lidze Mistrzów wysmiany delikatnie w studio Ligi + extra.
I Wisła wysmiana za jej profesjonalizm i "skauting".
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 05.08.2013 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 05.08.2013, 22:03
Decyzja idiotyczna. Co by powiedzieć, to Korona miała widoczny styl. Inna sprawa czy się on komuś podabał czy nie. Skład przeciętny i takie też wyniki były.

Jednak biorąc pod uwagę przebieg meczy Korony w tym sezonie to te zwolnienie to kuriozum. Co ma trener do czerwonej kartki bramkarza (mecz z Widzewem) w drugiej minucie lub do tego że napastnik zamiast strzelić na 3-2 dla Korony to nie strzela i idzie kontra na 2-3. Gdyby nie dwie przypadkowe sytuacje to podejrzewam, że z 1pkt zrobiłoby się 5 punktow i środek tabeli.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.08.2013, 22:24
dokladnie emj, jesli Zaglebie nie czeka jeszcze pod Ojrzyńskiego chatą to czas najwyższy.
a Rutkowski zatrudni w końcu po latach męczarni swojego ulubieńca......
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.08.2013 o godz. 22:46.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 06.08.2013, 09:18
Buczek w Zaglebiu nie jest trenerem tymczasowym.
Co do Ojrzynskiego to wystarczy wejsc na strony kieleckie zeby poznac kulisy. Pasieka sciagnal Kobylanskiego na asystenta w Craxie, teraz Kobylanski jako dyrektor sportowy Korony sciaga kolege na trenera.
Decyzja rownie idiotyczna jak zwolnienie Kieresia przez Belchatow w ubieglym sezonie - mam nadzieje, ze teraz sie wszystko w Kielcach posypie i skonczy sie podobnie jak w Belchatowie.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.08.2013, 11:09
Baala napisał(a):Wyświetl post
Decyzja idiotyczna. Co by powiedzieć, to Korona miała widoczny styl. Inna sprawa czy się on komuś podabał czy nie. Skład przeciętny i takie też wyniki były.

Jednak biorąc pod uwagę przebieg meczy Korony w tym sezonie to te zwolnienie to kuriozum. Co ma trener do czerwonej kartki bramkarza (mecz z Widzewem) w drugiej minucie lub do tego że napastnik zamiast strzelić na 3-2 dla Korony to nie strzela i idzie kontra na 2-3. Gdyby nie dwie przypadkowe sytuacje to podejrzewam, że z 1pkt zrobiłoby się 5 punktow i środek tabeli.
Faktycznie, koszenie innych równo z trawą. Zamiast gry w piłkę, brutalne wejścia. Tacy ligowi rzeźnicy to ich rozpoznawalny styl. Gdyby grali w jakimkolwiek meczu w europejskich pucharach to nie dotrwali by do końca I połowy nawet w 5 osób.

Suma sumarum trener zawsze odpowiada za to co się dzieje na boisku, jak drużyna gra. To nie nowość. Bierze na klatę to, że ktoś się zesrał na boisku czy fatalnie spudłował. Taki zawód, po to jest trenerem.
A co do słowa "gdyby". Gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę Penksy w Atenach to gralibyśmy w LM, gdyby Kłos przerwał akcję Panaty na 3:1 (nie miał żółtej kartki) to ...gralibyśmy w LM. Gdyby Jop nie zrobił tego co zrobił to ... bylibyśmy 14 z kolei MP. Itd.
Trener odpowiada za dokonania zawodników. Opowiadanie o tym, że to nie on przecież gra tylko zawodnicy jest wyjątkowo naiwne, przeciez wiadomo, że nie on gra. Ale to on swoją głową odpowiada za to co oni wyrabiaja na boisku.
Ojrzyński padł ofiarą swojego sukcesu. W Kielcach zagotowało się w głowkach, że w 3 meczach zdobyto zaledwie 1 pkt.
Z przyjemnoscią przyjąłbym ich spadek z ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 06.08.2013, 15:22
Wiele można o Koronie powiedzieć ale nie to, że miała dobre wyniki (kiepska postawa w zeszłym sezonie). Tłumaczenie prezesa nie jest więc głupie. Inna sprawa czy Korona przy takim poziomie finansowania i kadrze sportowej może osiągać lepsze wyniki niż miała pod wodzą Ojrzyńskiego. Szczerze w to wątpię.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Jose
Banita

Od: 04.2012

Stary 10.08.2013, 04:58
Dla mnie największym rozczarowaniem jest Podbeskidzie. Przecież to 3 siła wiosny. Bezpośrednio za Legią i Amiką, że aż z rozpędu przyzwyczaili do wygrywania że aż dziwią 2 pkt w 4 meczach. To aż niewiarygodne aby z 3 siły ligi tak się stoczyć. Ja myślałem, że będą spokojnie w grupie mistrzowskiej w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 10.08.2013, 05:26
grali z nożem na gardle a teraz tego noża nie ma. Przynajmniej na dzisiaj.
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.08.2013, 07:43
Jose napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie największym rozczarowaniem jest Podbeskidzie. Przecież to 3 siła wiosny. Bezpośrednio za Legią i Amiką, że aż z rozpędu przyzwyczaili do wygrywania że aż dziwią 2 pkt w 4 meczach. To aż niewiarygodne aby z 3 siły ligi tak się stoczyć. Ja myślałem, że będą spokojnie w grupie mistrzowskiej w tym sezonie.
bo Górali w zimie przygotowywał do rundy Kubicki a nie Michniewicz
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 10.08.2013, 10:54
Jose napisał(a):Wyświetl post
Stracili jedynego sensownego napastnika to raz. A dwa ze ich runda wiosenna mi po prostu śmierdzi.teraz po prostu oddają to co pozyczyli
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.08.2013, 17:53
No i Górnik zainkasował kolejne 3 punkty i wystartował lepiej niż w zeszłym sezonie. Ciekawe czy w tym też odpuszczą wiosnę?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.08.2013, 18:06
arti napisał(a):Wyświetl post
Stracili jedynego sensownego napastnika to raz. A dwa ze ich runda wiosenna mi po prostu śmierdzi.teraz po prostu oddają to co pozyczyli
Otóż to! Czesio ze swoimi układzikami dał radę. Przecież nikt chyba nie uwierzy w cudowną grę Bielska i Bełchatowa na wiosnę. Nagle przez przypadek 2 mega słabe ekipy z jesieni na wiosnę grali jak z bajki. W Gdansku według planu co cieszy.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 10.08.2013 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.08.2013, 20:00
Parchatovia na łopatkach, Lechia coraz lepiej. Ładnie to wygląda, zwłaszcza że w 11 Gdańszczań jest 2 18 latków i jeszcze kilku młodych piłkarzy. Wynik cieszy
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.08.2013, 20:04
szkoda, ze Wiślacy za Probierza tak dobrze nie grali Brawo Lechia!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.08.2013, 20:06
Elendil napisał(a):Wyświetl post
szkoda, ze Wiślacy za Probierza tak dobrze nie grali Brawo Lechia!
Nie było to możliwe - mieliśmy dużo zdemoralizowanych gwiazdorów którzy olali Maaskanta, a potem ordynarnie Probierza. Gdyby teraz Probierz się u nas zjawił po czystce Bednarza byłaby szansa na to że mu się uda. On przyszedł za wcześnie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2013, 21:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No i Górnik zainkasował kolejne 3 punkty i wystartował lepiej niż w zeszłym sezonie. Ciekawe czy w tym też odpuszczą wiosnę?
Nie sądzę by i teraz tak miało być, z tego co mi się wydaje - stadion Górnika za rok (patrząc po budowie) powinien być gotowy i zajęcie miejsca 1-3 na pewno byłoby dla nich wskazane, zwłaszcza że na pewno wytęsknienie w Zabrzu za dobrymi wynikami i chodzeniem na mecze o stawkę jest duże.

Ciekawie w Chorzowie... Wielka Legia, niedługo uczestnik LM ( ), dostaje w czerep od zeszłorocznego "spadkowicza".
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.08.2013, 21:33
Zieniu dobij tradycyjnie warszawskie parówy
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.08.2013, 22:27
Zasłużona wygrana Ruchu.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 10.08.2013, 22:28
No i tak Legia zjadała tę ligę, a tu Górnik liderem
Górnik, który punkty stracił tylko z nami.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
marian paździoch
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 10.08.2013, 22:35
No w końcu jakaś łyżka miodu prosto z Chorzowa
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.08.2013, 22:44
Kolega kreseq w temacie "Europejskie puchary.." napisał kilka dni temu o Legii:
Cytat:
Taka ta liga chujowa, że te gwiazdorki muszą grać w pucharach bo reszta jest jeszcze gorsza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.08.2013, 22:51
forsy jak lodu mają w Warszawie a żałują na średniej klasy trenera z Zachodu np kogoś takiego jak Maaskant albo ten Jovanovic co Apoel trenował co by to wszytsko ogranął i nauczył grac po Europejsku jak Levy Śląska.

Ta rotacja Urbana ma jedną podstawową wade - gracze nie są ze sobą zgrani, brakuje automatyzmu.Kosa to cień zawodnika sprzed roku - chyba już jest myślami w Atletico Madryt albo w Valencii
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.08.2013 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.08.2013, 22:57
No przecież mają trenera z Hiszpanii?

Ruch szczęśliwie bo szczęśliwie ale wygrał.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 10.08.2013, 22:59
Kubeł zimnej wody na głowe Legii i prezesa Leśnodorskiego a to był tylko Ruch. Ciekawe jak zagraja z Lechia 24 sierpnia czyli pare dni po 1 meczu ze Steaua Bukareszt.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.08.2013, 23:09

A to dopiero początek. Oni tam w Warszawie naprawdę uwierzyli temu bajkopisarzowi Leśnodorskiemu , że mają mega kosmiczny zespół, z dziadkiem Saganowskim na podbój LM.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 10.08.2013, 23:24

Przecież się oszczędzają Jak im się chciało to niebiescy mieli problem wyjścia z własnej połowy
Mówiąc poważnie, kubeł zimnej wody na rozgrzane łby to raz, dwa że się nie da wszystkiego wygrac, trzy - MEDIA pompują balony, jakby co to śmiać się z nich

To był tylko Ruch? No tak, bo Lechia to jest poziom o wiele wyższy .. hłe hłe

Niech młodziak Brożek strzeli po powrocie tyle co dziadek Sagan
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów