The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.06.2013, 16:50
Fryzjer napisał(a):Wyświetl post
Czterech potrzeba żeby Sobola zastąpić - wiedzą co robić
A może kolega FRYZJER szepnął by słówko tam gdzie trzeba? Oczywiście bez przypału, wystarczy grupa mistrzowska.

Volwie napisał(a):Wyświetl post
@Franeklowcabramek ładnie to tak Warszawiak w Wiśle?

BTW. Ja też mogę grać, nigdy nie trenowałem piłki ale trenuje sport walki może to się do czegoś przyda mogę grać jak on: http://www.youtube.com/watch?feature...5u129Q0#at=136.
Mało to szrotu w Wiśle?

Ja skromnie wysunę swoją kandydaturę. Pozycjas na boisku - wolny elektron. Doskonały zmiennik i eliminator. Specjalista od gry na czas i taktycznych fauli. Gdy wymaga tego sytuacja, potrafię .......nąć swojaka lub sprokurować jedenastkę. Szanuję i cenię swoje umiejętności dlatego testy czy gra za szampana nie wchodzi w rachubę...

Dewiza: Piłka przejdzie, zawodnik nigdy!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.06.2013 o godz. 17:16.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 27.06.2013, 17:08
Nie zaglądałem tu przez 2 tygodnie, i chyba nie żałuję...
Zastanawiam się jakim cudem dostaliśmy licencje...

"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Kibic_z_Częstochowy
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 27.06.2013, 18:49
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Nie zaglądałem tu przez 2 tygodnie, i chyba nie żałuję...
Zastanawiam się jakim cudem dostaliśmy licencje...

Proponuje przejrzeć ten temat, duży ubaw jest.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 27.06.2013, 18:57
Smuda napisał(a):
Słyszałem o tym wszystkim. Ale to nie jest tak, że to nie jest piłkarz, tylko jakiś murarz albo piekarz - broni Oproiescu Smuda i przekonuje, że i tak da szansę piłkarzowi. - Wie pan, jaką mamy sytuację kadrową. Muszę kogoś znaleźć. Sprawdzę każdego, kogo ktoś mi poleci - podkreśla.

Wzruszająca lojalność wobec kolegi Zdzisława i tzw. klubu. Z drugiej strony w robieniu z siebie durnia nie ma sobie równych.
Ostatnio edytowane przez arti : 27.06.2013 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 27.06.2013, 19:00
Porównajcie sobie Sorina i Murawskiego.

Przynajmniej wyglądał jak zawodowy piłkarz
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.06.2013, 21:17
Piłkarz? Ja tu widzę chippendale'sa ;D
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 27.06.2013, 22:08
Franek Smuda napisał(a):
Jak mi pan powie: "znam ze Sławkowa super zawodnika", to go pan przywozi i go sprawdzimy.
no to panowie, otwiera się naprawdę szansa na spędzenie choćby kilku dni z drużyną i z Franiem.
chyba każdy by był chętny, nie?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.06.2013, 22:17
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Po tej całej nagonce goscia przetestuja, dadza mu zagrac te 45 minut i niedługo odesla z powrotem bo nie beda chcieli sie osmieszac podpisujac kontrakt - tak mi sie wydaje, nawet jak cos tam pokaze.
I to co napisałem stało sie faktem. Ale to wytłumaczenie dla oficjalnej czyli: "Zawodnik, po kilku dniach testów oraz dzisiejszym meczu sparingowym z Zawiszą Bydgoszcz, nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego krakowskiej drużyny" i tak ich decyzji o tescie tego zawodnika nie obroni. Teraz dobzi jak wyszlo na swiatło dzienne, ze to nie jest zaden zawodowy pilkarz
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2013, 22:30
panowie, mam kolege który gra teraz w I lidze. Mówił ze gdyby nie znajomości to nikt-NIKT by go na takie testy nie wział. Przyjechał, zagrał w 2 sparingach i podpisali kontrakt.
Taka niestety jest polska i nic już nie zmienisz.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2013, 22:59
Panowie, nie miałem jakoś okazji nagrac jak gram w piłkę... Jak myslicie, wystarczy gameplay z FIFY 13?
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.06.2013, 23:59
Te wpisy juz sie robia nudne. A mi sie bardziej robi przykro, ze moj klub jest w takim punkcie niz bawi. :/
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2013, 00:08
Bednarz. Juz nieaktualne.
Podpisalem z Lotnikiem Kryspinow...zaoferowali lepsze warunki dalszego rozwoju.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pirat999
Junior Member

Od: 05.2013

Stary 28.06.2013, 07:02
propuje temat juz zakończyć, fajnie było się pośmiać tylko za tym wszystkim idzie upadek miedialności Wisły na którą pracowaliśmy kilkanaście lat. Kto z nami podpisze umowe sponsorską ..? My kibice powinniśmy pomagać temu klubowi w każdej sytuacji..zwłaszcza teraz kiedy jest Zdzisek & Company. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory aby Cupiał znów złapał bakcyla na Wisłe inaczej w przeciwnym razie czeka nas I liga a może i jeszcze gorzej. Temat z Sorinem został niepotrzebnie rozdmuchany a jak podawało SKWK obecnie jest negocjowana umowa sponsorska. Nie ma co narzekać na stan kadrowy który na pewno się poprawi tylko zrobić wszystko aby Naszej Wiśle pomóc.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 28.06.2013, 07:14
Od trzech dni na forum tylko nabijanie się z Kapki, Wisły .... niektórzy osiągnęli chyba przy tym szczytowanie ...
Powód jest. To tym bardziej przykre.
Mnie już mdli od tych wyścigów kto bardziej finezyjnie dowali Sorinowi i "Scautingowi" ...
Leczenie kompleksów ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.06.2013 o godz. 07:16.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Vasil
Member

Od: 04.2013

Stary 28.06.2013, 07:54
Ta szydera to jest po prostu kolejny stopień desperacji. Sytuacja jest tak straszna, że zaczyna być śmieszna. Przecież gdyby brać obecną sytuację Wisły na poważnie to należałoby natychmiast zacząć szukać sznura.

Podsumujmy do tej pory testy: podpisaliśmy znajomka, który był za słaby na 4 ligę niemiecką. Niestety, NIE ODSTAJE on in minus od pozostałych graczy naszego klubu. Testowaliśmy studenta, amatora a trener przyznał, że przetestuje każdego kogo ktoś poleci. Podpisujemy (najprawdopodobniej) Stjepanovica, którego nie kupił Regensburg, który to klub wielki Smuda spuścił do 3 ligii niemieckiej. Testujemy jeszcze jakiś dziwnych Brazylijczyków których nikt na oczy nie widział.

No to jak tu nie być w desperacji?

I ostatnia sprawa - nie wiem co trzeba zrobić by Zdzisław K. przestał mieszać w naszym klubie, ale jestem pewien, że zamiatanie pod dywan jego wybryków to jest ostatnia rzecz która jest dobra dla naszego klubu.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.06.2013, 08:38
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

W tej całej śmiesznej sytuacji, tłumaczenie Smudy, jak dla mnie, jest całkiem na miejscu.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 28.06.2013, 08:42
Vasil napisał(a):Wyświetl post
.......
I ostatnia sprawa - nie wiem co trzeba zrobić by Zdzisław K. przestał mieszać w naszym klubie, ale jestem pewien, że zamiatanie pod dywan jego wybryków to jest ostatnia rzecz która jest dobra dla naszego klubu.
Masz racje ale wydaje mi się że 3 dniowe klepanie tego samego na forum nie zdymisjonuje Kapki a tym bardziej Bednarza ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
mcickx
Junior Member

Od: 10.2005

Stary 28.06.2013, 08:42
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Mnie już mdli od tych wyścigów kto bardziej finezyjnie dowali Sorinowi i "Scautingowi" ...
Leczenie kompleksów ?
Raczej śmiech przez łzy. Kur*a. Czy w polskiej 1./2. lidze, a nawet 3., nie ma młodych zdolnych chłopaków że trzeba jeździć pod rumuńskie akademiki albo dzwonić po kolegach żeby ściągać ich synów z 4 ligi niemieckiej? Na własnych oczach widziałem jak kilku znajomych, zdolnych chłopaków przepadło na osiedlu z piwem w ręku zamiast grać teraz chociaż w tej 1/2 lidze. A wystarczyłoby bardziej się zainteresować kontaktami np. z taką Unią i brać co roku 1-2 zdolniejszych chłopaków którzy się wyróżniają i dać im szanse trenowania w profesjonalnym klubie, za jakieś uczciwe pieniądze, których w takiej Unii mając ~20lat i tak nie dostaną, a które byłyby 8 razy mniejsze od tych które zapłacimy 4-ligowcowi z niemiec.
Ale my możemy sobie tutaj gadać, bla bla bla...
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Stary 28.06.2013, 08:52
Franek obejmując Wisłę powiedział, że ma 3 okienka transferowe na zbudowanie zespołu - sugerowałoby to, że ma chociaż cień pomysłu transfery albo zarys polityki transferowej w dłuższym terminie. Niestety ostatnie działania i wypowiedzi typu "przetestuję kogo dacie" świadczą raczej o totalnej partyzantce i łataniu na chybił trafił ubytków w drużynie niż o długofalowej polityce budowania zespołu walczącego o mistrza w sezonie 2014/2015.
Cała nasza nadzieja w tym, że okres transferowy dopiero się zaczął i być może czekają nas jeszcze pozytywne zaskoczenia. Oby.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2013, 08:57
Vasil napisał(a):Wyświetl post
Ta szydera to jest po prostu kolejny stopień desperacji. Sytuacja jest tak straszna, że zaczyna być śmieszna. Przecież gdyby brać obecną sytuację Wisły na poważnie to należałoby natychmiast zacząć szukać sznura.

Podsumujmy do tej pory testy: podpisaliśmy znajomka, który był za słaby na 4 ligę niemiecką. Niestety, NIE ODSTAJE on in minus od pozostałych graczy naszego klubu. Testowaliśmy studenta, amatora a trener przyznał, że przetestuje każdego kogo ktoś poleci. Podpisujemy (najprawdopodobniej) Stjepanovica, którego nie kupił Regensburg, który to klub wielki Smuda spuścił do 3 ligii niemieckiej. Testujemy jeszcze jakiś dziwnych Brazylijczyków których nikt na oczy nie widział.

No to jak tu nie być w desperacji?

To teraz podziękuj Bednarzowi za testy. Bez nich, zapewne byś teraz dyndał w akcie desperacji.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 28.06.2013, 08:58
mcickx napisał(a):Wyświetl post
Raczej śmiech przez łzy. [...] Czy w polskiej 1./2. lidze, a nawet 3., nie ma młodych zdolnych chłopaków że trzeba jeździć pod rumuńskie akademiki [....]
100 % racji ja też bym nie szukał w Rumunii .....
Ale zdaje się że hasła w stylu "Wisła dla młodych ( obiecujących) polskich zawodników" jest także wyśmiewane na tym forum ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.06.2013 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 28.06.2013, 12:17
Bo Wisły nie stać na młodych (obiecujących) polskich zawodników. Stać nas co najwyżej na młodych polskich zawodników. A z takimi w większej liczbie ląduje się z hukiem w pierwszej lidze lub niżej.

Zapomnijmy już o Rumunie czy innych żałosnych wynalazkach ale już z zawodnikami pokroju Stjepanovića ligowy byt jest realny.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
eloelo
Member

Od: 04.2013

Stary 28.06.2013, 12:41
Nawet gdyby Wisłę było stać na młodych, perspektywicznych to kto tu przyjdzie? Słabe szkolenie młodzieży, słaba infrastruktura. Młodzi nie dostają takich szans jak np. w Legii gdzie młody gra i wie, że ma szansę przebić się i dzięki temu kontynuować karierę za granicą. Zacznijmy od podstaw, a nie...
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita

Od: 07.2011

Stary 28.06.2013, 12:42
Tylko, że tych młodych polskich zawodników powinno się wprowadzac stopniowo do składu. A w Wiśle chcecie to zrobić na "hurra" i wpakować do podstawowego składu 7-8 młodych i niech grają. To nic nie da. Młody musi mieć wsparcie od doświadczonego dobrego zawodnika, od którego będzie mógł się uczyć. Gdy taki młody popełni błąd to zawsze ma w głowie to, że za nim jest KTOŚ, kto to naprawi. Wisła powinna tak stopniowo wprowadzać zawodników za czasów Żurawskiego, Kuźby, Szymkowiaka czy Kosowskiego. I Regularnie pakować do składu zdolnych 16-18 latków przynajmniej na kilkanaście minut. Później stopniowo zwiekszać dawkę.
Ostatnio edytowane przez qqq_b : 28.06.2013 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.06.2013, 12:54
30 letni bramkarz z Karpat Krosno na testach w Wiśle...
Czy ktoś to robi specjalnie, żeby skompromitować klub
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 28.06.2013, 12:58
Pal licho jego umiejętności, ale nie mogli go obserwować podczas trwania ligi i na tej podstawie stwierdzić czy sie nadaje?
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 28.06.2013, 13:03
Nowa akcja Wisły

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 28.06.2013, 13:31
Baala napisał(a):Wyświetl post
Pal licho jego umiejętności, ale nie mogli go obserwować podczas trwania ligi i na tej podstawie stwierdzić czy sie nadaje?
spokojnie.
znam chłopa (tak btw, ciekawe czego jeszze nie ma infa o frycu)
Gra nogami lepsza niz Miśkiewicza, zwinny szybki jedyną wadą dla mnie jest jego wzrost.
Do tego facet ułożony, trenuje młode dzieci w szkólce piłkarskiej. czy materiał na bramkarza Wisly ?nie wiem, ale sprawdzwił bym.

E: Testy Hajduka to nie jest pomysł Smudy!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 28.06.2013 o godz. 13:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.06.2013, 13:39
I znowu z Wisly beda robic sobie jaja
http://www.weszlo.com/news/15420-Bal...awi_sie_Hajduk
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 28.06.2013, 13:52
bódyń napisał(a):Wyświetl post
I znowu z Wisly beda robic sobie jaja
wis.la/arhhb
Oni tam naprawdę myślą że aby być dobrym piłkarzem trzeba grać całe życie?

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów