The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DAVE
Senior Member

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2016, 11:23
W świetle kolejnych faktów coraz mniej wiarygodnie brzmi zestawienie "umowa dżentelmeńska" i "Jakub Meresiński" ...
semprini, klancyk i części niesforne....
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 23.08.2016, 11:39
Ja się obawiam, że ta "umowa dżentelmeńska" polegała na tym, że Meresiński rzucił wszystko w cholerę i nawiał za granicę, gdzieś na palmę, może nawet dosłownie. Wystawił tylko kwity na jakiegoś prawnika i rzucił mu na odchodne, by sprzedał wszystko w cholerę, tj udziały w projekt-gmina i Wiśle.

I teraz już Meresińskiego nie ma, a nie wiadomo czy ten prawnik nie rzuci tym w cholerę, gdy zobaczył jaki to pasztet (poza tym nie wiadomo czy Meresiński mu nie zapłacił obietnicami, czyli jak wszystkim), a najgorsze, gdyby, o zgrozo, udziałami w projekt-gmina zainteresowali się komornicy...

Mam nadzieję, że jestem przewrażliwiony i za chwilę wszystko dobrze się skończy...
Daif1906
Member

Od: 06.2010

Stary 23.08.2016, 11:46
Niech ten koszmar się skończy, będę dużo spokojniejszy jak już spółka będzie w rękach TS-u...żeby tylko nie odpieprzył nic głupiego meresiński
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.08.2016, 11:48
Wiceprezes TS Wisła Kraków, Robert Szymański: - Pragnę uspokoić wszystkich. Trwa uzupełnianie ostatnich dokumentów. Umowa przejęcia akcji piłkarskiej spółki przez TS Wisła powinna być podpisana dzisiaj.

Gazeta krakowska
grosz
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 23.08.2016, 11:49
Historia Meresińskiego jest świetną historią na film.
Człowiek który ma poczucie niewinności, mający poczucie niesprawiedliwości, i zawiści ze strony mediów, prokuratury, ZUSU, Urzędu Skarbowego, mimo że jest notorycznym kłamcą i recydywistą.
Podobny film kiedyś był oparty na prawdziwej histori, w którym grał DiCaprio.

Jedno jest pewne: To nie koniec afer związanych z Meresińskim, na pewno jest tego znacznie więcej. Mam nadzieje że dziennikarze zainteresują się również jego siostrą, widać że uczciwość maja w genach
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 23.08.2016, 11:49
ufff
10 znaków
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.08.2016, 12:02
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
My tu gadu gagu a sprzedaż biletów stoi w miejscu... Co za ludzie...
Czekamy na info. A potem sztrum na kasy!
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 23.08.2016, 12:07
Viper napisał(a):Wyświetl post
Ludzie czekaja na oficjalne info o przejeciu klubu przez TS, na chwile obecna kupno biletu to oddanie kasy Meresinskiemu
Niby tak, ale... sama obecność na meczu, nawet dopóki właścicielem S.A. jest JM, byłaby już widocznym znakiem dla piłkarzy, klubu, TS i świata pt. "jesteśmy z wami".

Co innego pozostałe formy wsparcia finansowego klubu, z tymi oczywiście należy się wstrzymać do oficjalnej zmiany właściciela.
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 23.08.2016, 12:12
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Chcialem w tym miejscu pozdrowić wszystkie Panie związane epizodycznymi wątkami z osobą Jakuba M jak również wyrazić solidarności z ich mężami, w tym jakże wstydliwym dla wszystkich czasie.
Może pisz bardzie jednoznacznie, bo jedno słowo za mało albo za dużo, i dojdzie niechcący do pomówień o charakterze obyczajowym i publiczne pohańbienie.
DAVE
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 23.08.2016, 12:16
yarow napisał(a):Wyświetl post
Może pisz bardzie jednoznacznie, bo jedno słowo za mało albo za dużo, i dojdzie niechcący do pomówień o charakterze obyczajowym i publiczne pohańbienie.
Czyli jak napisze jednoznacznie że mu Luśka polerowała gałę za to że ją porszakiem obwiózł dookoła Częstochowy,to to nie będzie publiczne pohańbienie i pomówienie o charakterze obyczajowym?
semprini, klancyk i części niesforne....
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 23.08.2016, 12:26
DAVE napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak napisze jednoznacznie że mu Luśka polerowała gałę za to że ją porszakiem obwiózł dookoła Częstochowy,to to nie będzie publiczne pohańbienie i pomówienie o charakterze obyczajowym?
Raczej nie. Jeśli masz dowody nomen omen, twarde.

Mi chodzi o i inne kobiety. Np. żonę Żurawskiego. Np. Monikę Cupiał - Zgryzek etc.
I o ich mężów.
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 23.08.2016, 12:45
Nareszcie jest sławny na całą Polskę, pewnie to było jedno z jego marzeń, w końcu byle kogo nie dają na okładkę

Tylko Wisły szkoda...

WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 23.08.2016, 12:51
pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Taki komentarz wisi na forum GW:

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#BoxSportLink

"Buahaha, czyli od słupa Meresińskiego wreszcie odkupi ten kto tego słupa podstawił, czyli Piotrek Wawro wraz z Miskiem z kolegami z WSH. Teraz to dopiero bieda jaja, bandyterka dorwała się do klubu i będzie sprzedawać kopaczy i przejmować kasę z NC+. Za 2 lata Wisła w 4 lidze."

Nie wszystko w tym poście rozumiem, nie wiem co to WSH. Z panem Wawro zetknąłem się od strony biznesowej. Jego spółka jest właścicielem firmy Terpen w Czechowicach. Może się nie znam, ale dość straszne rzeczy dzieją się z Terpenem pod względem ekonomicznym i środowiskowym.

Z Piotrem Wawro
Kto to wymyślił?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.08.2016, 13:01
grosz napisał(a):Wyświetl post
Historia Meresińskiego jest świetną historią na film.
Ano właśnie! Wręcz podany na tacy scenariusz. Dobry reżyser (niestety Barei już nie ma), dobrze dobrani aktorzy charakterystyczni i mamy hicior. Lepiej jednak dla takiej np.Telefoniki, by taki film nigdy nie powstał, bo ich ośmieszy dokumentnie.
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.08.2016, 13:02
Ja kupię 3 bilety, ale... jak pójdzie oficjalna informacja o sprzedaży klubu.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.08.2016, 13:03
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nareszcie jest sławny na całą Polskę, pewnie to było jedno z jego marzeń, w końcu byle kogo nie dają na okładkę

Tylko Wisły szkoda...

Znając życie to Mereś pozwie SE za naruszenie dóbr i pewnie wygra konkretny hajs
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
heoij
Senior Member

Stary 23.08.2016, 13:08
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ano właśnie! Wręcz podany na tacy scenariusz. Dobry reżyser (niestety Barei już nie ma), dobrze dobrani aktorzy charakterystyczni i mamy hicior. Lepiej jednak dla takiej np.Telefoniki, by taki film nigdy nie powstał, bo ich ośmieszy dokumentnie.
Tytuł też już mamy gotowy: film pt. "Wrogie przejęcie". Reżyser: Patryk Vega.
fazior
Member

Od: 11.2010

Stary 23.08.2016, 13:09
Czy ktoś mi to może wytlumaczyc, jak to jest, ze TS-owi nie oplacalo się odkupić Wisly SA od TF za 10 funtow ( bo dlugi ), a teraz placa gruba kase ( która można było przeznaczyć na splate części dlugow ) i TS nie widzi w tym problemu. Może ja jesteś jakiś nie ogarniety ekonomicznie, ale cos to dziwnie wygląda.
Member

Od: 12.2002

Stary 23.08.2016, 13:10
W świetle ostatnich wydarzeń inaczej patrzę na sławną "akcję z racami". Myślałem, że był to skrajny debilizm i nieodpowiedzialność. Teraz wychodzi na to, iż była to część dokładnie przemyślanego planu. Pozostaje tylko pytanie, czy pojawienie się na scenie opalonego gołodupca było przypadkowe, czy (biorąc pod uwagę jego powiązania) był to fragment scenariusza i "bratnia" pomoc.
heoij
Senior Member

Stary 23.08.2016, 13:12
napisał(a):Wyświetl post
W świetle ostatnich wydarzeń inaczej patrzę na sławną "akcję z racami". Myślałem, że był to skrajny debilizm i nieodpowiedzialność. Teraz wychodzi na to, iż była to część dokładnie przemyślanego planu. Pozostaje tylko pytanie, czy pojawienie się na scenie opalonego gołodupca było przypadkowe, czy (biorąc pod uwagę jego powiązania) był to fragment scenariusza i "bratnia" pomoc.
Co ma piernik do wiatraka? Wytłumaczysz nam? Nie pamiętasz jaka wtedy była sytuacja czy już zapomniałeś?
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 23.08.2016, 13:13
fazior napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mi to może wytlumaczyc, jak to jest, ze TS-owi nie oplacalo się odkupić Wisly SA od TF za 10 funtow ( bo dlugi ), a teraz placa gruba kase ( która można było przeznaczyć na splate części dlugow ) i TS nie widzi w tym problemu. Może ja jesteś jakiś nie ogarniety ekonomicznie, ale cos to dziwnie wygląda.

Bo to jedyny ratunek dla sekcji pilkarskiej, jezeli TS Wisla ja teraz nie przejmie to w najblizszych dniach sekcja pilkarska przestanie istniec. I TS nie twierdzi, ze jej sie to oplaca.

Gdy Meresinski z Citko byli w grze i ostatecznie przejeli sekcje pilki to przeciez nikt wowczas nie podejrzewal ze maja cos za uszami. Ani TS Wisla, ani Telefonika, ani kibice.
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 23.08.2016, 13:15
napisał(a):Wyświetl post

Bingo! Ponad 2 lata temu celowo odpalono race i rzucono je na murawę. Juz wtedy Misiek byl dogadany z Meresinskim odnosnie dalszego planu. Alez to zaplanowali!

Szkoda ze 99% pozostalych ekip w Polsce, ktore odpalaja race co mecz nie wpadli na tak genialny pomysl!
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.08.2016, 13:19
Fazior a nad czym tu myśleć.

Wtedy TS wiedział że na klub ich nie stać. Będzie kiepsko i powoli będziemy się staczać do 4 ligi.
Nie kupowali bo wiedzieli że TF nie zniszczy spółki. Zawsze ją dofinansuje.

Natomiast z Mersińskim to już co innego. Facet kupił na lewe papiery, facet nie ma pieniędzy (nawet lewych) żeby włożyć. Brak sponsorów, brak organizacji. Piłkarze porozwiązywali by kontrakty z winy klubu. Grali byśmy do końca rundy juniorami.
Na to TS już nie mógł pozwolić musieli wkroczyć. Oni spróbują znależć sponsora, znależć kogoś kto pomoże. I oczywiście że może być i spadek klubu z Ekstraklasy ale klub będzie istniał, i będą ludzie którzy będą się starać pchać ten wóżek dalej.
Z Meresińskim za tydzień miał byś SSA w formie bankruta , bez zawodników . Klub w sekundę przestałby istnieć. A Meresiński coś tam by nakradł na siebie (prawa TV zcedowane na firmę w Bydgoszczy jak w Polonii Króla) po czym upadła by też www.projekt-gmina.pl
W spólce z o.o. jaką ona jest Merseiński nie odpowiadałby prywatnymi pieniędzmi więc na całej operacji wyszedłby bogatszy niż w nią wchodził

Dlatego TS teraz dopiero kupił
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
zakk
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 23.08.2016, 13:20
jasne biegnijcie do kas sponsorować wakacje Kubusiowi M !!!
maxus
Junior Member

Od: 06.2016

Stary 23.08.2016, 13:23
heoij napisał(a):Wyświetl post
Co ma piernik do wiatraka? Wytłumaczysz nam? Nie pamiętasz jaka wtedy była sytuacja czy już zapomniałeś?
Abstrahując od przejęcia Klubu,
No własnie nie pamiętam jakaż to sytuacja spowodowała by niszczyć własny stadion, narażać klub na kary, kompromitować w oczach sponsorów i siać chaos i niszczyć ..

Czy przypadkiem nie odpowiadało za to grono które obecnie przejmuje klub?
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.08.2016, 13:30
Maxus

ok, klub przejmie mafia i bandyci. I co z tego.
Słyszałes ile kasy za Milika wyłożyło Napoli. A wiesz ze za Napoli stoii Włoska mafia z panem producentem filmowym na czele

Pewnie nie bo w mediach o tym nie trąbią
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 23.08.2016, 13:32
Jeśli chcecie pisać o Jakubie M. o otworzyłem temat w Hyde Park (moderowane) temat Jakub M. tam jest jego miejsce

Ku.r.w.a nareszcie mogę zamknąć ten temat
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.08.2016 o godz. 13:41.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów