The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.07.2017, 22:26
MłodePokolenie napiszę Ci to, co na sb: brawo brawo brawo! Chyba ubędzie nam jeden forumowicz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.07.2017, 22:28
W.S napisał(a):Wyświetl post
brawo ku.rwaaaa!!!
Już wcześniej ktoś to zdemaskował.

wolfy kozaku niedawno jeżdżący mpk odp... sie od niewinnych. Ashkeczup jak i nesta łudzili się na drugą bajeczną wersję, są tutaj z nami jakiś czas, są WIŚLAKAMI więc sie odp Każdemu może się zdarzyć.

Może nie głupi a łatwowierni, naprawdę nie trzeba było być niewiadomo jakim omnibusem, żeby przewidzieć jak się to skończy ....

Kupcie karnety zamiast pisać smuty...

Ashkeczup w ramach rekompensaty niech zakupi karnet przynajmniej na runde i tu wklei, będzie rozgrzeszony.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.07.2017, 22:31
To dlatego ta menda nieustannie krytykowała TS. Z jego "wyliczeń" wynikało tylko że nie umie liczyć, co wiele osób - w tym ja - mu wypominało. W jego "teoriach" TS zadłużył Wisłę którą TF zostawiła w dobrym stanie...

Pytanie co chciał osiągnąć?

Wspominał też że TS nie chciał sprzedać Wisły bogatemu sponsorowi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.07.2017 o godz. 22:35.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 28.07.2017, 22:34
Cytat:
Już wcześniej ktoś to zdemaskował.

wolfy kozaku niedawno jeżdżący mpk odp... sie od niewinnych. Ashkeczup jak i nesta łudzili się na drugą bajeczną wersję, są tutaj z nami jakiś czas, są WIŚLAKAMI więc sie odp Każdemu może się zdarzyć.

Może nie głupi a łatwowierni, naprawdę nie trzeba było być niewiadomo jakim omnibusem, żeby przewidzieć jak się to skończy ....

Kupcie karnety zamiast pisać smuty...

Ashkeczup w ramach rekompensaty niech zakupi karnet przynajmniej na runde i tu wklei, będzie rozgrzeszony.
Akurat miazga pomidorowa juz udowodnil ze jest po prostu glupi to nawet nie jest nierozgarniecie, nie jest naiwnosc to glupota w czyyystej postaci
Dobrej nocy wszystkim
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 28.07.2017, 22:34
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
WislaFan123 = Dominik Kasztelaniec

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=414

Hehe, nawet z gosciem rozmawialem przez telefon ;P
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 28.07.2017, 22:35
On jest bardzo skłócony z Damianem.... Podobno to była jego zemsta.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.07.2017, 22:36
i jak ten portal działa ? ktoś korzysta? pierwsze słysze :]

Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 28.07.2017, 22:38
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
W sensie z Damianem Juszczykiem? W jaki sposób taka osoba mogła wpłynąć na to, że już go nie ma w klubie?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.07.2017, 22:38
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Fakt, narobił roboty i zmartwień porządnym ludziom.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.07.2017, 22:41
dobra, to teraz dla mnei starego nienadążającego za współczesnym swiatem prosze o streszczenie : o co chodzi z tym Kasztelańcem.przyznam szczerze,ze nie mam czasu wszystko przegladac i zastanawiac sie nad tym co ktos kiedyś napisał
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 28.07.2017, 22:43
@MlodePokolenie - no stary szacun za risercz, mi by sie nie chciało
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 28.07.2017, 22:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To dlatego ta menda nieustannie krytykowała TS. Z jego "wyliczeń" wynikało tylko że nie umie liczyć, co wiele osób - w tym ja - mu wypominało. W jego "teoriach" TS zadłużył Wisłę którą TF zostawiła w dobrym stanie...

Pytanie co chciał osiągnąć?

Wspominał też że TS nie chciał sprzedać Wisły bogatemu sponsorowi.

najlepiej jakby się sam wypowiedział tutaj, o ile się na to zdobędzie. I o ile ktoś mu uwierzy, bo na pewno będzie się wybielać. Nie dziwi teraz, że był głównym "pro-sprzedażowym" użytkownikiem w tym temacie oraz że miał zawsze pozytywne informacje.

Co za ulga, że się skończyło. Niech mi teraz te gamonie mój stracony czas oddadzą.
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 28.07.2017, 22:45
ChG napisał(a):Wyświetl post
W sensie z Damianem Juszczykiem? W jaki sposób taka osoba mogła wpłynąć na to, że już go nie ma w klubie?
Wydaję mi się, że bardziej tu chodzi o Damiana Dukata.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 28.07.2017, 22:51
Sytuacja z Damianem do teraz mnie interesuje. Ktoś ma jakiś naprawdę pomysł. DLACZEGO?

Bo jedyne co mi przychodzi do głowy, to po prostu Prezes Sarapata wolała mieć swoją osobę na tym stanowisku.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 28.07.2017, 22:51
W ramach osobistej zemsty chciał pogrązyć całą Wisłę? Fajny kibic.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.07.2017, 22:53
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Może był tylko pionkiem, jak janexx czy Miga? Nie wydawał się zbyt bystry. Mógł wierzyć że to dla dobra Wisły.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 28.07.2017, 22:56
No, to albo pionek, albo zemsta. Odnoszę się tylko do plotki kilka postów wyżej.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 28.07.2017, 23:04
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A proszę bardzo:
No i mieli w tym przypadku rację, bo chodziło przecież o to, że TS twierdził jakoby od nich zależała sprzedaż, a była to decyzja TF.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 28.07.2017 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 28.07.2017, 23:34
Prezydentowa - najbardziej "lajkowanymi" postami były te o złym tsie, który przegonił inwestorów. Ale widzę że normalne zaczęły przeważać, więc nie jest tak źle jak myślałem...
21312
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 28.07.2017, 23:40
Bernatzky nie działał w Krakowie sam. By zdobyć informacje niezbędne do złożenia oferty, zaangażował do pomocy Dominika Kasztelańca. To wychowanek Hutnika Kraków, który jako junior zdobywał tytuły w drużynie z obecnym reprezentantem Polski Michałem Pazdanem.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...lubu,12314979/
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 28.07.2017, 23:51
Chodziło o Dukata, sprawy z przeszłości, do dziś się nienawidzą

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.07.2017, 23:53
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
WislaFan123 = Dominik Kasztelaniec

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=414

Nie wierze kret na forum z tego co pamietam to zaklinal rzeczywistosc
łukasza
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 29.07.2017, 00:04
Najważniejsze jest to że jest szczęśliwe zakończnie..

Tak nawiasem to zastanawiałem się dzisiaj czy ta cała sytuacja jest jednak korzystna dla Wisły w myśl "nieważne jak się mówi byle by mówiono" czy też ogólnie to źle podziałało marketingowo? A może jakoś pośrodku..co o tym sądzicie?
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 29.07.2017, 00:10
No, to albo pionek, albo zemsta. Odnoszę się tylko do plotki kilka postów wyżej.
Przeglądałem teraz jego posty i widać, że gość mocno cięty na TS, ale jednocześnie święcie przekonany, że taka zmiana byłaby dobra dla Wisły. Po prostu nie jest zdolny do spostrzeżenia, że TS robi naprawdę dobrą robotę. A przede wszystkim im się chce. Mamy niezłą ekipę, która stanowi pewnego rodzaju rodzinę. Że Hiszpanie? Mam wrażenie, że taki Kiko jest 100 razy bardziej związany z klubem niż dajmy na to Maciek Sadlok (dla którego mimo wszystko szacunek za poziom gry). Kto wie, czy jeden z naszych nowych Hiszpańskich nabytków nie będzie grał tu jeszcze 10 lat. Mi osobiście marzy się, żeby co najmniej tyle pracował tu Kiko, bo to świadczyłoby o tym, ze są również wyniki.

Przytoczony tutaj post WisłaFan123 sprzed 2-3 miesięcy, może świadczyć o tym, że to była wcześniej zaplanowana akcja, a nie pełen spontan. Chociaż mówimy tu o czasie, gdy JL chyba jeszcze nawet nie był właścicielem tej meblarki. Czy już wtedy WislaFan123 kombinował coś z Norbertem, czy raczej szukał ogólnie potencjalnego inwestora?
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 29.07.2017, 03:24
mimo wszystko dochodzenie trwa
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.07.2017, 03:30
Z mojej strony wielki szacun dla osób które zachowały zimną krew, nie poddały się złudnym obietnicom i spontanicznym emocjom. Które trzeźwo oceniały sytuację od początku i podejrzewały szwindel.

Można powiedzieć że po raz drugi w ciągu 12 m-cy dochodzenie i rozgłos spowodowane wnikliwością i dociekliwością i nieufnością wiślackich fanów uratowało klub od poważnych problemów lub nawet upadku.

Wasza aktywność a tym samym troska nagłośniła sprawę, może zaalarmowała oficjeli a i może i przestraszyła oszustów.

Wielkie dzięki!!!

Ave Wisła!!!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 29.07.2017, 03:43
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Z mojej strony wielki szacun dla osób które zachowały zimną krew, nie poddały się złudnym obietnicom i spontanicznym emocjom. Które trzeźwo oceniały sytuację od początku i podejrzewały szwindel.

Można powiedzieć że po raz drugi w ciągu 12 m-cy dochodzenie i rozgłos spowodowane wnikliwością i dociekliwością i nieufnością wiślackich fanów uratowało klub od poważnych problemów lub nawet upadku.

Wasza aktywność a tym samym troska nagłośniła sprawę, może zaalarmowała oficjeli a i może i przestraszyła oszustów.

Wielkie dzięki!!!

Ave Wisła!!!
Podpisuję się pod tym obiema rękami!
Brawo dla prawdziwych kibiców!
Odpowiedz cytując
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 29.07.2017, 04:04
raindog napisał(a):Wyświetl post
Przeglądałem teraz jego posty i widać, że gość mocno cięty na TS, ale jednocześnie święcie przekonany, że taka zmiana byłaby dobra dla Wisły. Po prostu nie jest zdolny do spostrzeżenia, że TS robi naprawdę dobrą robotę. A przede wszystkim im się chce. Mamy niezłą ekipę, która stanowi pewnego rodzaju rodzinę. Że Hiszpanie? Mam wrażenie, że taki Kiko jest 100 razy bardziej związany z klubem niż dajmy na to Maciek Sadlok (dla którego mimo wszystko szacunek za poziom gry). Kto wie, czy jeden z naszych nowych Hiszpańskich nabytków nie będzie grał tu jeszcze 10 lat. Mi osobiście marzy się, żeby co najmniej tyle pracował tu Kiko, bo to świadczyłoby o tym, ze są również wyniki.

Przytoczony tutaj post WisłaFan123 sprzed 2-3 miesięcy, może świadczyć o tym, że to była wcześniej zaplanowana akcja, a nie pełen spontan. Chociaż mówimy tu o czasie, gdy JL chyba jeszcze nawet nie był właścicielem tej meblarki. Czy już wtedy WislaFan123 kombinował coś z Norbertem, czy raczej szukał ogólnie potencjalnego inwestora?
W każdym jego poście tutaj były wrzuty na TS, wszędzie pisał jak to jest chujowo , TS kradnie , wyśmiewal sprowadzenie Kiko itd. Ale chłop musiał się w....iac widząc że Wisła pod żądami TS idzie w dobrym kierunku.
Odpowiedz cytując
northrop
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 29.07.2017, 04:41
iiYama napisał(a):Wyświetl post

Wielkie dzięki!!!

Ave Wisła!!!
Sprawa od poczatku smierdziala, ale fajnie, ze skonczylo sie to w dosc ekspresowym tepie i z pozytywnym zakonczeniem.

Mam nadzieje, ze ta karuzela nastrojow nie wlynie jakos negatywnie na pilkarzy i dalej beda robic swoje.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 29.07.2017, 05:19
Ja tez chce podziekowac chłopakom w swoim imieniu. Mimo ze w wiekszosci przypadkow znamy sie tylko z forum, mimo ze w wielu kwestiach sie porozniamy to swoja postawa pokazalismy, ze i tak ostatecznie najwazniejsza jest Wisła, TS Wisła.
Szacunek !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów