The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.07.2010, 12:11
koyoot napisał(a):Wyświetl post
****a mac.. niepotrzebie pisalem o umiejetnosciach Milinkovicia... Paljic to pilkarz rownie dobry co Milinkovic tylko moim zdaniem szybszy. W dodatku dochodzi aspekt jego mentalnosci(Marko to taki nasz Malecki coby chcial wszystkich po katach rozstawiac...) i skupi sie grze i pracy nad soba a nie na wymachiwaniu lapami.

Co nie oznacza ze OBAJ do nas nie przyjda.
Pst!!! Bo Paljic przeczyta i jak zobaczy jak go cenimy to zażąda bańki euro kontraktu na rok. Albo skaut FC Sharm el Sheikh i nam go sprzątną sprzed nosa. Musimy być bardziej... dyskretni
Ostatnio edytowane przez arti : 16.07.2010 o godz. 12:47.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 16.07.2010, 12:17
Boze, niektorzy pisza bzdury. Kosowski byl w Kaiserslautern i tam wystepowal, kiedy ten zespol byl w I-szej Bundeslidze.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 16.07.2010, 12:28
Zastanówcie się ilu naszych graczy zmieściło by się w podstawowej jedenastce Kaiserslautern...
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.07.2010, 12:43
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Zastanówcie się ilu naszych graczy zmieściło by się w podstawowej jedenastce Kaiserslautern...
Wystarczy przypomnieć sobie jednego z najlepszych obrońców jaki był w polskiej lidze...niejakiego Quattar'e(czy jakoś tak)
zwanego czarną wieżą. No i jak on sobie poradził w Kaisers...? Bo obiło mi się o uszy, że nie wywalczył miejsca w pierwszym składzie, a do tego ostatnio nie przedłużono z nim umowy. Tak więc to, że ten niemiecki Bośniak sporadycznie grywał w II Bundeslidze nie oznacza, że jest kiepski. Poczekamy...zobaczymy...
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 16.07.2010, 13:25
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Temat Serba definitywnie upadł - mnie zastanawia gdzie podziały się pieniądze bo w to że powstanie baza treningowa nie wierzę....
Skąd info ? Czy kolejny forumowy jasnowidz ?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 16.07.2010, 13:30
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Temat Serba definitywnie upadł - mnie zastanawia gdzie podziały się pieniądze bo w to że powstanie baza treningowa nie wierzę....
Przepraszam bardzo ale Twoje pytanie jest ogolnie strasznie idiotyczne.
A gdzie sie mialy podziac pieniadze
Sa przeciez u Cupiala w kieszeni i nie rozumiem co Cie tak dziwi,wkoncu to jego ...
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.07.2010, 13:31
Panowie spokojnie piszą że Mielcarski wróci 15 Sieprnia to za rok jakoś to będzie już normalnie wszystko poukładane z trasferami
Odpowiedz cytując
Sopranos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.07.2010, 14:19
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Panowie spokojnie piszą że Mielcarski wróci 15 Sieprnia to za rok jakoś to będzie już normalnie wszystko poukładane z trasferami
Gdzie tak piszą?
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 16.07.2010, 14:29
Ja jestem ciekawy co za parę dni jeśli nie będzie transferów wymyślą dwie pewne stronki który informowały że od piątku rozpocznie się transferowa ofensywa , jedna stronka pisała o 2-3 dogadanych piłkarzach , druga o 7 z czego 4 ma przyjść do nas. Pewnie napiszą że Cupiał zrobił poprawiny swoich urodzin i nie miał kto podpisywać albo że negocjacje nie poszły ... jednym słowem jeśli w ciągu kilku najbliższych dni nie przyjdzie minimum 3 nowych piłkarzy którzy wzmocnią drużynę trzeba będzie zbojkotować te dwie stronki , ja z pewnością na nie już nie wejdę i mam nadzieję że wszyscy kibice Wisły postąpią tak samo ( oczywiście jeśli nie będzie transferów) ponieważ te stonki żywią się naszym kosztem, wymyślają różne ściemy żeby kibice wchodzili a później nic kompletnie nic się nie sprawdza. Co innego jest podać info np. z Faktu i podać te źródło a co innego wymyślić ,np . że Milinković jest już dopięty i zostanie jutro zaprezentowany dodając źródło własne a później szukać jakichś chorych tłumaczeń dlaczego ich przepowiednie się nie sprawdziły ...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 16.07.2010 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Stary 16.07.2010, 14:39
Gdzieś to czytałem bo mi się przewineło
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 16.07.2010, 14:46
http://wislareymonta22.futbolowo.pl/...do-wisly-.html

Tutaj o tym piszą, a więc źródło niepewne (bardzo).
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.07.2010, 14:51
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
http://wislareymonta22.futbolowo.pl/...do-wisly-.html

Tutaj o tym piszą, a więc źródło niepewne (bardzo).
Może coś w tym być, sporo powrotów w tym sezonie
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 16.07.2010, 15:19
Jarosz, Basalaj, Mielcarski, Kapka. Hmmm niezwykle dobrani dzentelmeni...
Odpowiedz cytując
koker
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 16.07.2010, 15:23
"Liga niezwyklych dzentelmenow"

Odpowiedz cytując
Sopranos
Senior Member

Stary 16.07.2010, 16:00
W powrót Mielcarskiego za bardzo nie wierzę, zwłaszcza, że nawet w tym artykule jest napisane, iż on na razie nie jest chętny do powrotu do Wisły. Podejrzewam, że ciężko będzie go przekonać mając w pamięci choćby to w jakiej atmosferze rozstawał się z klubem oraz to w jaki sposób później się wypowiadał na temat profesjonalizmu w Wiśle. Nie dziwię się jednak, że Basałaj akurat jego osobę obrał sobie za cel, bo jest to chyba najlepszy kandydat z dostępnych obecnie. Swoją drogą ciekawe jest to, że Mielcarski odchodząc był podwładnym Kapki, a teraz miałby być jego przełożonym - niezła okazja do małego rewanżu. Oprócz dyrektora sportowego ma być zatrudniony także nowy szef skautingu i tutaj też jestem niezmiernie ciekaw kto obejmie to stanowisko.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 16.07.2010, 16:09
Jakoś nie widzę żadnego Polaka na funkcję dyrektora sportowego jak i szefa skautów - moim zdanie powinni to być obcokrajowcy...czym Mielcarski może się pochwalić - tym że nie chciał Błaszczykowskiego wolał Kryszałowicza...

to Pacynka jakich pełno z pustą głową bez pomysłów...
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.07.2010, 17:25
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
W powrót Mielcarskiego za bardzo nie wierzę, zwłaszcza, że nawet w tym artykule jest napisane, iż on na razie nie jest chętny do powrotu do Wisły. Podejrzewam, że ciężko będzie go przekonać
$

Wierz mi, potęga tego symbolu może zdziałać cuda : )
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.07.2010, 17:48
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
$

Wierz mi, potęga tego symbolu może zdziałać cuda : )
Wszyscy, którzy tak twierdzą, odwiedzili bądź jeszcze odwiedzą Wrocławską Prokuraturę ;D
A przy okazji uważam, że przejście Mielcarskiego będzie bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość.
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 16.07.2010, 17:56
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy, którzy tak twierdzą, odwiedzili bądź jeszcze odwiedzą Wrocławską Prokuraturę ;D
A przy okazji uważam, że przejście Mielcarskiego będzie bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość.
Tak tylko od 2 miesiecy go namawiamy ale jak narazie bezkutecznie.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.07.2010, 21:50
Ciekawe dlaczego upadł temat Agustiena... Gość zaprezentował się najlepiej wśród testowanych, miał powalające (jak na nasze warunki) CV, do tego był młody. Ponoć nawet zawodnicy (Małecki?) stwierdzili, że chcieliby go mieć w drużynie bo jest kumaty i komunikatywny. Idealny zmiennik dla starzejącego się Sobola, który chyba już traci formę od pewnego czasu. Mówiło się, że Kemy jedzie do domu, a w jego miejsce przyjeżdża jego agent i chyba na tym zakończyły się wieści o holendrze...
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 16.07.2010, 21:59
Podobno dlatego, ze dzialacze sie dowiedzieli, ze byl leniem (tak, wiem, bez komentarza).
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 17.07.2010, 08:46
Mielcar się waha...hmm pewna i spokojna choć niezbyt ambitna praca w canal plus czy Wisła w której dobrze wie jak jest i z niej uciekł.co byście wybrali i dlaczego?no co z tymi transferami?
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 17.07.2010, 08:57
Myślę, że Mielcarskiemu chodzi też o coś innego. On nie jest typem marionetki, który skacze, jak mu się zagra. Na pewno boi się sytuacji, którą opisywał J. Bednarz: że przedstawi RN listę np. 10 ewentualnych kandydatów i wszystkie nazwiska zostaną skreślone.
On chciałby mieć pewność, że jego praca nie będzie przysłowiową "parą w gwizdek". Chciałby mieć realny wpływ na transfery, a nie opierać się tylko na obietnicach.
Nie wiem, na ile zmieniła się teraz polityka klubu, ale wiem jedno: póki w Wiśle o transferach będzie decydowała Pani księgowa, Mielcarskiego u nas nie będzie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.07.2010, 09:05
arti napisał(a):Wyświetl post
Mielcar się waha...hmm pewna i spokojna choć niezbyt ambitna praca w canal plus czy Wisła w której dobrze wie jak jest i z niej uciekł.co byście wybrali i dlaczego?no co z tymi transferami?
Spokojnie wróci sobie do C+, jak go wyrzucimy/poda się do dymisji : )

tak, jak kolega wyżej napisał - problem polega na tym, że Mielcarski bardzo się szanuje (być może sam się przecenia hehe) - ale właśnie dlatego jest idealnym kandydatem.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.07.2010, 09:13
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe dlaczego upadł temat Agustiena... Gość zaprezentował się najlepiej wśród testowanych, miał powalające (jak na nasze warunki) CV, do tego był młody. Ponoć nawet zawodnicy (Małecki?) stwierdzili, że chcieliby go mieć w drużynie bo jest kumaty i komunikatywny. Idealny zmiennik dla starzejącego się Sobola, który chyba już traci formę od pewnego czasu. Mówiło się, że Kemy jedzie do domu, a w jego miejsce przyjeżdża jego agent i chyba na tym zakończyły się wieści o holendrze...
znając życie to o pieniądze poszło jak z Makinwą.Pewnie chciał z 300 tyś € za sezon albo lepiej a Wisła dawala mu 200 tyś.
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 17.07.2010, 09:18
Ten temat już był poruszany, nie mniej jednak chcę do tego wrócić. Bo ja gdybym był bogaty, starałbym się namówić do gry w Wiśle Kazimierczaka, jako że ten pozostaje bez klubu. Potrzebny nam solidny następca Sobola, i czas najwyższy zacząć się za takim rozglądać, a lepszej okazji pewnie nie będzie!
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
kondzio500
Member

Od: 01.2009

Stary 17.07.2010, 12:07
zbymak na jednym z forum napisal, ze Wisła rozmawia z niejakim Peterem Dolezaj, mozecie znalezc jakies info o nim?
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 17.07.2010, 12:10
Tez bym chcial Przemka Kazmierczaka...28 lat, wyceniany na 1.5 mln euro, w zeszlym sezonie podstawowy pilkarz w Setubal(a w lidze portugalskiej ogorki nie graja ). Podpisac z nim 4-letni kontrakt i mamy spokoj na lata. Zawsze go tez mozna sprzedac, jesli by sie nie sprawdzil(choc to malo prawdopodobne), bo ma juz wyrobiona marke.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Stary 17.07.2010, 12:23
kondzio500 napisał(a):Wyświetl post
zbymak na jednym z forum napisal, ze Wisła rozmawia z niejakim Peterem Dolezaj, mozecie znalezc jakies info o nim?
Proszę....
Odpowiedz cytując
Adamek21
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 17.07.2010, 12:36
Bardzo pomocna dla kolegi.
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arkadiusz Głowacki

"Na jednej z konferencji po zakończeniu przygody z reprezentacją mówiłem, że chciałbym zostać w Wiśle nawet do 40. roku życia...Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie, to chciałbym zostać" - Radosław Sobolewski."

"Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub." - Bogusław Cupiał
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów