The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.07.2010, 16:51
Na transferach Marcelo i Głowackiego zarobiliśmy około 5mln€. Do tego odpadły kontrakty kilku zawodników. Dotychczas wydaliśmy około miliona. Pozostają więc 4 miliony "na czysto".

Potrzebujemy: stopera, lewego pomocnika, defensywnego pomocnika, napastnika. Na każdego przeznaczyć po milionie - tylko trzeba zrobić to mądrze. Muszą to być piłkarze sprawdzeni, dobrzy, nie za starzy.

Jakież to proste... Szkoda, że nie jestem bogaty
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.07.2010, 16:54
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Ten Smolarek to nie jest zły pomysł - co prawda Matusiak nie wypalił, ale Ebi jakby ciut zdolniejszy i niespełniony. Tylko, że finansowo on tez jest niespełniony trochę i musiałbyś być bardzo bogaty.
Dlatego że niespełniony to może zgodziłby się na wynagrodzenie będące w zasięgu płacowym Wisły.. Chłopakowi potrzebna jest stabilizacja w klubie a jestem pewny że jeszcze dużo by osiągnął.
Maśle że czym bliżej Euro 2012 to takie "polskie gwiazdy" typu Smolarek, Kazimierczak, Janczyk będą chętniejsze do grania w Polsce.

Ale to wszystko gdybym był bogaty..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.07.2010, 17:02
Jeśli naprawde zamierzamy kupić tego Dusko Stajicia to chyba naprawde w tym roku mamy zamiar walczyć o środek tabeli a nie o mistrza ;] Był chyba ostatnio na wypożyczeniu w 2. Bundeslidze a dokladniej Rot Weiss Ahlen, wystąpił 7 razy, bez gola. W rodzimej lidze występował w Modrica czyli najgorszym zespole ligi i jej spadkowiczu. Jak do tego dodać że za pare dni będzie obchodził 28 urodziny to nie wrózy to jakoś dobrze, ale nigdy nic nie wiadomo, suche statystyki zazwyczaj kłamią. Trzeba też dodać że na 28 ligowych goli zdobytaych przez jego zespół w 30 meczach w tym sezonie on strzelił aż 9 grając tylko w 15 meczach bo potem był wypożyczony do Niemiec. ;]
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.07.2010, 17:28
Ja jestem naprawde bardzo cierpliwy ale....

Albo sie cos kur... ruszy albo mozemy sobie .......
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 05.07.2010, 17:37
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego że niespełniony to może zgodziłby się na wynagrodzenie będące w zasięgu płacowym Wisły.. Chłopakowi potrzebna jest stabilizacja w klubie a jestem pewny że jeszcze dużo by osiągnął.
Maśle że czym bliżej Euro 2012 to takie "polskie gwiazdy" typu Smolarek, Kazimierczak, Janczyk będą chętniejsze do grania w Polsce.

Ale to wszystko gdybym był bogaty..
No tylko że on chciał zarabiać 2razy więcej od Makinwy hahahah

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.07.2010, 18:06
Najgorsza sytuacja jest to ze ust pewnych osob padlo mnostwo obietnic...chodzi o szefostwo klubu.
Ludzie uwierzyli ,niektorzy az sie zafascynowali, ja tez jestem wsrod tych ludzi gleboko wierzacych ze bedzie tylko lepiej ...

Ale...jak dlugo mozna w to wszystko wierzyc...od tygodni sie slyszy ze transfery mialy nastapywac doslownie dzien po dniu.
Fakt faktemw klubie jest 4 nowych zawodnikow, za 3 zasplacilismy i to wcale nie takie male pieniadze.

Ale pamietajmy ze to co funkcjonowalo najlepiej zostalo rozwalone.
Za te pienaizde powinny byc juz transfery do klubu doslownie na 2 dzien, bo kazdy szanujacy sie klub spzredajac zaowdnika zaraz ma jego nastepce.

Mamy nowego bramkarza-to super.
Jest 2 obroncow -mam nadzieje ze okaza sie wzmocnienem.
Jest Zuraw-ktory na tak slabo lige napewno jest wzmocnieniem.

Ale tak naprawde czas leci za 10 dni pierwszy mecz a my tak naprawde jestesmy w proszku bo nikt nie wiem kto ma w nim grac ...bo nikt nie wim jakimi zawodnikami bedziemy dysponowac.

Zawsze myslalemz e jak sie buduje nowa druzyna -a u nas praktycznie tak to wyglada jakby powstawal nowy zespol,robi sie to jak najszybciej a nie wtedy gdy zaczynaja sie juz mecze.

To wszystko zaczyna sie niezgadac.
Z jednej strony slyszymy o walce o odzyskanie mistrza a z drugiej to tak wygalada jakby wcale nie bylo zadnego cisnienia.

Ciezko to wszystko zrozumiec.

Aaaa i ja nie jestem z tych kibicow narzekajacych i placzacych bo caly zcas licze ze tych transferow bedzie coraz wiecej....
To sa tylko moje przemyslenia i moje uwagi po tym wszystkim co widze co nastapilo od czasu zmian sztabu itd...
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.07.2010, 18:38
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No tylko że on chciał zarabiać 2razy więcej od Makinwy hahahah
Czy ja o czymś nie wiem?
A ile Makinwa chciał zarabiać?
I skąd wiemy że Smolarek chciałby dwukrotnośc tej sumy?
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 05.07.2010, 18:38
Gdybym był bogaty pdodpisłbym kontrakt z Adinem Dzafićiem, chłopak ma 21 lat, reprezentant bośnaickiej młodzieżówki, w tamtym sezonie w lidze na 27 meczów trafił do siatki 13 razy, jest obecnie bez klubu. Czemu by nie spróbować? Skoro podobno interesujemy się 28 letnim Dusko Stajiciem to czemu nim się nie zainteresować, w dodatku nie trzeba za niego płacić. Albo chociaż testy. Czemu testujemy 19 letniego Kameruńczyka z 4 ligi hiszpańskiej który może mieć przekręcony licznik, a nie przetestujemy tego młodziana? Po co testować kompletnych ogórków z Brazylii skoro można spróbować przetestować kogoś przy kim jest większe prawdopodobieńswto zatrudnienia? Czasami wydaję się to takie łatwe, ale widocznie nie jest :/
Odpowiedz cytując
Fanatyk R22
Member

Od: 07.2010

Stary 05.07.2010, 18:42
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był bogaty pdodpisłbym kontrakt z Adinem Dzafićiem, chłopak ma 21 lat, reprezentant bośnaickiej młodzieżówki, w tamtym sezonie w lidze na 27 meczów trafił do siatki 13 razy, jest obecnie bez klubu. Czemu by nie spróbować? Skoro podobno interesujemy się 28 letnim Dusko Stajiciem to czemu nim się nie zainteresować, w dodatku nie trzeba za niego płacić. Albo chociaż testy. Czemu testujemy 19 letniego Kameruńczyka z 4 ligi hiszpańskiej który może mieć przekręcony licznik, a nie przetestujemy tego młodziana? Po co testować kompletnych ogórków z Brazylii skoro można spróbować przetestować kogoś przy kim jest większe prawdopodobieńswto zatrudnienia? Czasami wydaję się to takie łatwe, ale widocznie nie jest :/
odpowiedz jest tak banalna przecież... jeśli ów młodzieniec pofatygowałby się do Niemiec na nasze zgrupowanie to na pewno zostałby przetestowany
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.07.2010, 19:12
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
odpowiedz jest tak banalna przecież... jeśli ów młodzieniec pofatygowałby się do Niemiec na nasze zgrupowanie to na pewno zostałby przetestowany
Odpowiedź faktycznie jest banalna ale dlatego, że jest głupia
Sam na testy to przyjeżdża cienias, którego nikt nie chce a zawodnik, który zapewne ma wiele propozycji(bądź co bądź reprezentant młodieżówki) nie będzie prosił o testy, chyba że ktoś go na te testy zaprosi.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.07.2010, 23:40
Gdybym byl bogaty,to kupilbym...Moze jednak zaczne od poczatku.Przed MS w RPA dosc przypadkowo natknalem sie na relacje z meczu ligi brazyl.Santos-Vasco.Siedzialem rozleniwiony,az nagle cos mnie zaniepokoilo.Cos zbyt szybko przemknelo miedzy nogami graczy.Cholera mysle,jakis pies wbiegl na boisko czy cos.Po chwili zorientowalem sie,ze ten obiekt to prawy pomocnik o gabarytach krasnala ogrodowego z ksywa Madsen.Prosze wyobrazic sobie ze taki ktos zdazy przebiec z 10 m zanim nasz Lobo zdazy podniesc dostojnie swoja noge,albo wyobrazcie sobie np.Wrobla z Belchatowa,tylko 2 razy szybszego i z 3 razy lepszego technicznie.Gosc ma 1,6 m w kapeluszu i zap...dala jak maly samochodzik.Zaciekawiony zerknalem na szwabska strone.24 lata i 1,2 mln euro,hmm mozna by utargowac i dac gawiedzi widowisko.No wiec gdybym byl bogaty,to wzialbym Madsena,chociazby po to,by zobaczyc jak z Bunoza walcza ramie w ramie dla dobra Wiselki.Juz z glupszych powodow kupowano w tym temacie zawodnikow,a co...P-szam za brak polskich znakow.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 06.07.2010, 00:06
Chyba ci chodzilo o Madsona. Swoja droga ciekawa kandydatura i Imie niezgorsze. Niedobry syn.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:12
Racja koyoocie,Madson.
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:20
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Chyba ci chodzilo o Madsona. Swoja droga ciekawa kandydatura i Imie niezgorsze. Niedobry syn.
Chyba szalony : )
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:24
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Gdybym byl bogaty,to kupilbym...Moze jednak zaczne od poczatku.Przed MS w RPA dosc przypadkowo natknalem sie na relacje z meczu ligi brazyl.Santos-Vasco.Siedzialem rozleniwiony,az nagle cos mnie zaniepokoilo.Cos zbyt szybko przemknelo miedzy nogami graczy.Cholera mysle,jakis pies wbiegl na boisko czy cos.Po chwili zorientowalem sie,ze ten obiekt to prawy pomocnik o gabarytach krasnala ogrodowego z ksywa Madsen.Prosze wyobrazic sobie ze taki ktos zdazy przebiec z 10 m zanim nasz Lobo zdazy podniesc dostojnie swoja noge,albo wyobrazcie sobie np.Wrobla z Belchatowa,tylko 2 razy szybszego i z 3 razy lepszego technicznie.Gosc ma 1,6 m w kapeluszu i zap...dala jak maly samochodzik.Zaciekawiony zerknalem na szwabska strone.24 lata i 1,2 mln euro,hmm mozna by utargowac i dac gawiedzi widowisko.No wiec gdybym byl bogaty,to wzialbym Madsena,chociazby po to,by zobaczyc jak z Bunoza walcza ramie w ramie dla dobra Wiselki.Juz z glupszych powodow kupowano w tym temacie zawodnikow,a co...P-szam za brak polskich znakow.
To nie ta półka, to podstawowy zawodnik Santosu, a co by nie mówić Santos to klub dużo lepszy od Wisły. I co z tego że Niemcy go na tyle wycenili, skoro Santos nie oddałby go za min.5melonów. Oni nie oddają piłkarzy za darmo To nie takie proste jak się wydaje, ze znajdziesz pilkarza ktory sie wyroznia i wyceniony jest na niewiele. Popatrz, na przykładzie Santosu, Neymar którego zakazana strona wycenia na 10mln ma 18 lat i sporo klubów się nim interesuję, ale klub stwierdził że za mniej niż 30 go nie odda! Ale warto marzyć, może kiedyś do Polski trafi piłkarz pokorju Madsona
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:28
Tez racja,szalony.On jest naprawdę szalony.Brameczke też strzelił tak jak biega,czyli zanim obrońcy zdążyli pierdnąć ubiegł ich i walnął nie do obrony.EDIT:cinekw,ależ ja tylko marzyłem.No i pisałem to nie całkiem serio.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 06.07.2010 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 06.07.2010, 00:35
cinekw napisał(a):Wyświetl post
To nie ta półka, to podstawowy zawodnik Santosu, a co by nie mówić Santos to klub dużo lepszy od Wisły. I co z tego że Niemcy go na tyle wycenili, skoro Santos nie oddałby go za min.5melonów. Oni nie oddają piłkarzy za darmo To nie takie proste jak się wydaje, ze znajdziesz pilkarza ktory sie wyroznia i wyceniony jest na niewiele. Popatrz, na przykładzie Santosu, Neymar którego zakazana strona wycenia na 10mln ma 18 lat i sporo klubów się nim interesuję, ale klub stwierdził że za mniej niż 30 go nie odda! Ale warto marzyć, może kiedyś do Polski trafi piłkarz pokorju Madsona
W tym sezonie Madson nie jest zawodnikiem podtawowego składu, stracił miejsce na rzecz Marquinhosa. Ja bym takiego Marquinhosa widział w składzie, typowy rozgrywający, szuka prostopadłych piłek, gry kombinacyjnej, niezły strzał. Natomiast Madson bazuje przede wszystkim na swojej piekielnej szybkości, ale jest to dosyć chimeryczny zawodnik, ostatnio nie trafił do pustej bramki w meczu z Corinthians.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:39
K4millo napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie Madson nie jest zawodnikiem podtawowego składu, stracił miejsce na rzecz Marquinhosa. Ja bym takiego Marquinhosa widział w składzie, typowy rozgrywający, szuka prostopadłych piłek, gry kombinacyjnej, niezły strzał. Natomiast Madson bazuje przede wszystkim na swojej piekielnej szybkości, ale jest to dosyć chimeryczny zawodnik, ostatnio nie trafił do pustej bramki w meczu z Corinthians.
Aha, no to sie pomyliłem. No ale wyobrażasz sobie gościa w polskiej lidze? Przecież jakby stanał na przeciwko takiego Wasiluka to chłop by sie nie zdążył odwrócić a piłka juz by w bramce była ;]

Tu próbka jego umiejętności http://www.youtube.com/watch?v=M80kjl6XrWE
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 06.07.2010, 00:51
Ta "pchielka" jest piorunsko szybka Oo! Pierwszy raz widze na oczy by ktos tak szybko biegal. Chyba nawet szybciej od Theo Walcott`a.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Stary 06.07.2010, 00:54
W naszej lidze to by go połamali.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 06.07.2010, 08:02
Skrzydła Milinković-Madson, w środku w najwyższej formie Guła, super zmiennik Jirsak, nie do przejścia Sobol...

Ehh, rozmarzyłem się
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Arapaho
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 06.07.2010, 08:29
Ten gość jest zabójczy -piekielnie szybki i ma potężny strzał z dystansu.Sam potrafiłby przyciągnac - 30 tys na trybuny
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 06.07.2010, 08:43
Co powiecie na zawodnika Orlando Pirates - Teko Modise?
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 06.07.2010, 08:57
No na pewno nie jest to zawodnik najmlodszy... I prawda jest taka ze jakby go kupili to potem moze byc ciezko sprzedac. Zagralby 2 sezony i o ile cena moze wzrosnac to zainteresowanie byloby slabsze. Z tego co sie orientuje to gra przewaznie na srodku obrony i czasami jako ofensywny. Zdaje sie ze uniwersalnosc Milinkovicia bylaby tutaj lepszym rozwiazaniem.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 06.07.2010, 09:05
K4millo napisał(a):Wyświetl post
W naszej lidze to by go połamali. http://zdrowy-tryb.strefa.pl/upadek.html
Przecież on tak szybko nogami przebiera że żaden z obrońców by w nie nie trafił. A najpierw trzeba by było go dogonić
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita

Od: 07.2008

Stary 06.07.2010, 09:43
Jak kierunek brazylijski to może...

http://www.transfermarkt.de/de/marlo...ler_68778.html
http://www.youtube.com/watch?v=RMyBSTYrb1g

Chyba wygasa mu kontrakt w sierpniu...
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Stary 06.07.2010, 12:13
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Przecież on tak szybko nogami przebiera że żaden z obrońców by w nie nie trafił. A najpierw trzeba by było go dogonić
Chcieliby trafić w piłkę, trafiliby by w nogi. Marlos w Brazylii czasami takie cięcie równo z trawą zaliczy, że aż dziw bierze że jeszcze jest cały.

Krystian168 napisał(a):Wyświetl post
Jak kierunek brazylijski to może...

http://www.transfermarkt.de/de/marlo...ler_68778.html
http://www.youtube.com/watch?v=RMyBSTYrb1g

Chyba wygasa mu kontrakt w sierpniu...
Pisałem niedawno o nim w tym temacie. Moim zdaniem idealny skrzydłowy do koncepcji gry jaką stosuje Henryk Kasperczak. Lewnożny, ale gra często również na prawym skrzydle. Nie ma pewnego miejsca w składzie Sao Paulo, dlatego mozliwe że chciałby odejść. Powinniśmy się zainteresować tym zawodnikiem, a w negocjacjach mamy dodatkowy atut w postaci rozwoju Marcelo.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.07.2010, 14:02
Ktos tu pisal o Smolarku - http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...68/story.shtml.

Wszystko jasne
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.07.2010, 14:10
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Ktos tu pisal o Smolarku - http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...68/story.shtml.

Wszystko jasne
Nam zawołał więcej niz chciał Makinwa.Następny pilkarz z ambicjami sportowymi.Tylko kasa sie liczy
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.07.2010, 14:23
Gwiazdeczka od siedmiu boleści.. Boi się pokazać w polskiej lidze, ze takie horendalne sumy chce?

Gdybym był bogaty to bym kładł nacisk na szkolenie młodziezy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów