The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło

Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Grasz u tego bukmachera czy nie?
Nie:( 28 27,45%
Tak 74 72,55%
Głosujących: 102. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.02.2013, 15:15
Nie do końca rozumiem. Wpłacam np 100zł i je wypłacam. Później trzeba grać za każdym razem za 100zł bonusu czy np jeśli za pierwszym razem wygram 300zł to mam grać za całe 300zł bo wtedy to jest mój cały bonus?
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.02.2013, 15:27
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca rozumiem. Wpłacam np 100zł i je wypłacam. Później trzeba grać za każdym razem za 100zł bonusu czy np jeśli za pierwszym razem wygram 300zł to mam grać za całe 300zł bo wtedy to jest mój cały bonus?
Wpłacając 100 zł musisz łącznie obrócić 400 zł, dopiero wtedy możesz wypłacić bonus wraz z ewentualną, ugraną kwotą. Może to być np. 8 kuponów po 50 zł, 200 kuponów po 2 zł, nie ma znaczenia za ile stawiasz, liczy się łączny obrót.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Stary 08.02.2013, 00:18
to jaja z tą promocją
do kiedy, wiadomo?
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 08.02.2013, 08:32
A jak to z tym STS on-line jest?Wypłaca sie pieniądze bezpośrednio na konto bankowe? Wpłaciłem 200 zł,dostałęm bonus tyle,że jest to jakby rozdzielone : 200 zł depozyt i 200 zł bonus i czy w związku z tym mogę zagrać załóżmy za 400zł?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 08.02.2013 o godz. 08:43.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.02.2013, 08:38
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
A jak to z tym STS on-line jest?Wypłaca sie pieniądze bezpośrednio na konto bankowe?
Tak.

Co do internetowej wersji STS-u to może popadam nieco w paranoję, ale w związku z wszechobecną inwigilacją nie wpłacę tam pieniędzy.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 08.02.2013, 09:10
hunter napisał(a):Wyświetl post
Tak.

Co do internetowej wersji STS-u to może popadam nieco w paranoję, ale w związku z wszechobecną inwigilacją nie wpłacę tam pieniędzy.
Ale to właśnie sts.pl jest na dobrą sprawę jedynym, legalnie działającym bukiem on-line w Polsce.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.02.2013, 09:20
a jak puszcze jeden kupon za 2 zł z łączna wygraną 800 zł to już poniekąd warunek regulaminu na bonus jest spełniony czy źle to rozumuje?
Wisła Nowa Huta
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 08.02.2013, 09:28
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Ale to właśnie sts.pl jest na dobrą sprawę jedynym, legalnie działającym bukiem on-line w Polsce.
Mam na myśli bardziej to, że sprawa jest śliska gdy zostawi się u nich ślad konta bankowego, gdzie np. wypłacaliśmy wygrane od tzw. "nielegalnych" bukmacherów. Jak ktoś kiedyś będzie chciał naprawdę wypowiedzieć wojnę internetowym graczom, to wtedy sobie użyje informacji posiadanych przez STS i może zrobić się nieciekawie.

Być może jestem przewrażliwiony, a być może nie, ale nie mam za grosz zaufania do urzędników tego państwa i spodziewam się po nich wszystkiego co najgorsze.

WNH1906 napisał(a):Wyświetl post
a jak puszcze jeden kupon za 2 zł z łączna wygraną 800 zł to już poniekąd warunek regulaminu na bonus jest spełniony czy źle to rozumuje?
Jak puścisz za 2 PLN to Ci się liczy to obrotu 2 PLN. Wygrana nie ma znaczenia, liczy się obrót wynikający z sumy stawek.
Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Stary 08.02.2013, 09:33
czyli muszę ugrać 800 zł żeby później zagrać za całe 800 żeby kasa była do wyciągnięcia?
Wisła Nowa Huta
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 08.02.2013, 09:52
Ło matko...

Wpłacasz 200 PLN i od razu dostajesz bonus 200 PLN. 200 PLN wpłacone możesz wypłacić od razu i zamiast mieć na koncie 400 PLN (wpłata + bonus) zostawiasz sobie sam bonus nie ryzykując utraty 200 PLN z własnej kieszeni.

Bonus 200 zł musi zostać obrócony 4x czyli musisz zagrać za co najmniej 800 zł, żeby go wypłacić. Do obrotu bonusem liczą się tylko i wyłącznie zakłady/ako z minimalnym kursem 1.70.

Teraz jasne?
Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Stary 08.02.2013, 09:56
teraz jak najbardziej
Wisła Nowa Huta
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.02.2013, 09:57
do usunięcia
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.02.2013, 11:36
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
to jaja z tą promocją
do kiedy, wiadomo?
no wlasnie nie wiadomo w regulaminie nie napisali, czyli pewnie az osiagną swoj target w okreslonej liczbie zarejestrowanych graczy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 08.02.2013, 14:11
Ten bonus trzeba w jakiś sposób aktywować,bo nie mogę zagrać za maksymalną stawke (depozyt+bonus) i z tego co wyczytałem to bonus jest aktywowany dopiero po obróceniu depozytu,tak?

Edit : Nie można zagrać za depozyt+bonus tylko jedno albo drugie.Zagrałem za bonus i teraz pytanie czy przy wygranym kuponie kwota zysku zostanie przypisana do depozytu czy bonusu
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 08.02.2013 o godz. 14:22.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.02.2013, 18:18
Dzięki za informacje o tym spoko bonusie w Stsie. Wpłaciłem 200zł, wypłaciłem, obróciłem równe 800 zł i tak na plusie 501 zł, które dzisiaj bez problemu wypłaciłem. 12% podatek odliczany przy każdym kuponie wkurza ale udało się ugrać spoko sumkę bez ryzyka. Liczę na kolejne takie promocje pozdro
Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Stary 11.02.2013, 13:31
jak długo trwa wypłacanie tych 200 zł z powrotem na prywatne konto?
Wisła Nowa Huta
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 11.02.2013, 17:03
ja dałem żadanie wypłaty w sobote, i póki co jeszcze nie dostałem.
Ale kolega np. czekał 2 dni

E: też to zrobiłem na zasadzie posiadania depozytu przez 5 sekund ;]
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.02.2013 o godz. 18:59.

Odpowiedz cytując
WNH1906
Senior Member

Stary 11.02.2013, 17:49
ja zrobiłem to w piątek od razu jak mi się na koncie sts pojawiła kasa plus bonus, no ale narazie nie widać na koncie żeby coś przywędrowało, no i pisze że do 14 dni może trwać według ich strony dlatego pytam ile faktycznie może trwać wypłata u nich
Wisła Nowa Huta
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 12.02.2013, 10:36
Mea culpa. Ktoś sobie zrobił żarty ze zmianą regulaminu.
Powód: Busted.
Ostatnio edytowane przez hunter : 13.02.2013 o godz. 09:15.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Stary 12.02.2013, 11:10
Żadnych zmian w regulaminie nie zauważyłem, skąd to info? Poza tym czekam na wypłatę mojego depozytu tydzień i nadal nie ma.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 12.02.2013, 11:26
Cytat:
STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE SP. Z O.O. UL. PORCELANOWA 8 40-246 KATOWICE
Nr rach.: 20102025280000070203354586
Tytuł: WYGRANA ON-LINE
Data waluty: 2013-02-12
tak więc dzis dostałem zwrot depozytu po żadaniu które złożyłem w sobote, wiec imho nawet szybko zwrócili

Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 20.02.2013, 17:05
To ile czekaliście na zwrot tej kasy z sts?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Stary 20.02.2013, 17:23
Przychodzi w przedziale od 5 do 8 dni, dłużej ja i moich 5 kolegów nie czekało, także spokojnie można wpłacać i wypłacać.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Stary 22.02.2013, 13:23
Cytat:
"Ekstrakasa za piątaka"

"Ekstrakasa za piątaka" to zabawa, w której typujący ma za zadanie bezbłędnie wytypować - na jednym kuponie - rozstrzygnięcia wszystkich spotkań w nadchodzącej kolejce Ekstraklasy. Aktualna „Ekstrakasa za piątaka” obejmuje spotkania 16. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Przewidziano następujące nagrody dodatkowe:

1000 PLN za prawidłowe wytypowanie wszystkich rezultatów spotkań 16. kolejki piłkarskie Ekstraklasy.
100 PLN za prawidłowe wytypowanie rezultatów 7 z 8 spotkań 16. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

*Regulamin:

1. Promocja „Ekstrakasa za piątaka” rozpoczyna się w chwili wystawienia kursów na najbliższą kolejkę ligi objętej promocją.
2. Promocja adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych oraz nowych użytkowników Tobet.com
3. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w Tobet.com oraz środki na tym koncie, w kwocie wystarczającej do zawarcia zakładu promocyjnego (5PLN).
4. Aby wziąć udział w promocji, uczestnik zawiera zakład (1X2) w wysokości minimum 5 PLN, obejmujący wszystkie mecze w kolejce objętej promocją.
5. Kupon biorący udział w promocji nie może zawierać innych zakładów niż przewidziane w promocji.
6. Kupon powinien zawierać jedynie rezultaty meczów, za które rozumie się wyniki: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Obstawienie podwójnej szansy powoduje, że kupon jest nieważny.
W przypadku jeśli akumulowany kurs kuponu przewyższa 3000 możliwe jest użycie w 1 spotkaniu zakładu na podwójną szansę, pod warunkiem że łączny kurs kuponu będzie nie niższy niż 2000. Takie kupony wciaż będą brały udział w konkursie.
7. W wypadku wygranej, uczestnik otrzymuje wygraną kursową oraz wygraną dodatkową: 1000 PLN.
8. Możliwość otrzymania dodatkowej wygranej dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu postawionego przez uczestnika promocji (rozstrzyga data przyjęcia zakładu).
9. Otrzymaną wygraną można wykorzystać w dowolny sposób.
10. Promocja jest ważna tylko dla jednej rejestracji w ramach jednego domostwa, 1 IP adresu i 1 osoby (1 numer konta bankowego lub konta Neteller / Moneybookers, 1 numer karty kredytowej).
11. Tobet.com zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej promocji albo do zmiany jej warunków bez uprzedniego powiadomienia.
12. Oprócz wyżej podanych warunków niniejsza oferta podlega Ogólnym Warunkom zawierania zakładów w serwisie internetowym Tobet.com.
Pierwsza kolejka po przerwie zimowej, więc pewnie kroi się parę niespodzianek, ale za piątaka można zaryzykować.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 23.02.2013, 19:16
Witam w regulaminie nigdzie o tym nie pisze czy dwie osoby o osobnych kontach bonkowych itd mogą odebrac ten bonus na jednym komputerze?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 24.02.2013, 15:56
Nie wiem czy Amerykę odkryłem ale jeśli komuś ma to pomóc to moja mała uwaga. Jak gracie single to myślę, że dobrym sposobem jest (oczywiście tutaj muszą być spełnione pewne warunki: tzn mecz można obstawiać live, mamy czas na śledzenie pierwszego kwadransa meczu) obstawianie swojego typu dopiero tak w 15 minucie meczu. Wtedy kursy na 1 i 2 wzrastają lekko (na remisy jak ktoś gra to wiadomo, że przy stanie 0:0 te kursy zaczną lecieć w dół w trakcie meczu). Oczywiście minus jest taki, że np chcemy obstawić 1 i do tej 15 minuty gospodarze już strzela gola. Wtedy kurs o dupę rozbić. Ale w innych przypadkach myślę, że to jest jakiś w miarę sensowny pomysł, żeby ominąć marże narzucane przez buków i na dłuższą metę dzięki temu wychodzić na plus.
Przykładowo dzisiaj na bet365 kurs na Wisłę 1.85 a po 8 minutach był już 2.05.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.02.2013, 23:31
bo buk zobaczył jaką padake gramy i że Sikor "w formię"...
ja dalej swoje... czyli over/under
Wisła poniżej 2,5 kurs 1,55
Lech powyżej 1,5 kurs 1,5

następna kolejka:
Legia over 2,5

chodzi oczywiście nie o ilość bramek strzelonych przez jedną drużynę a w całym meczu
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 25.02.2013, 14:23
http://www.bet-at-home.com/start.aspx

czy to działa na tej samej zasadzie co w sts czy aby wypłacić muszę obrócić bonusem I wpłatą?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 25.02.2013, 15:06
Szczerze mówiąc nie obserwowałem kursów na inne mecze ale jak ktoś ma ochotę to niech poobserwuje. I nie zgadzam się z twierdzeniem, że buk zobaczył, że gramy padakę bo to się ma nijak do całej sprawy. Przecież zanim obstawisz mecz, obojętnie czy to 1 X 2 to podejmujesz ryzyko i można powiedzieć na ślepo stawiasz (bo nigdy nie wiadomo czy właśnie jakiś zespół zagra dobrze czy zagra padakę). Może podeprę się innym przykładem, na który też akurat zerknąłem.
Mecz Lyon - Lorient. Można powiedzieć, że "pewna" 1. Kurs 1,67. Nie wiem jak się zmieniał kurs do 11 minuty kiedy padła bramka na 0:1 ani jak wyglądał do stanu zanim Lyon wyrównał. Ale na pewno po 0:1 na Lyon zamiast 1,67 była niezła sumka. Natomiast gdzieś koło 30 minuty, jak już było 1:1 to kurs wynosił 1,9 zł.
Z jednej strony wiadomo, 30 minuta, 1:1, coraz mniej czasu na zwycięstwo dla Lyonu no ale z drugiej strony jak obstawiasz mecz to myślisz "ok, w tym meczu do 30 minuty to już będzie 5:0 i na pewno wygra 1", czy raczej myślimy, obstawiam 1, mam nadzieję, że jak padnie ostatni gwizdek to będzie minimum 1 bramka więcej dla "mojego" zespołu. - także z założenia przed samym zawarciem zakładu nie martwimy się o to czy już do 30 minuty będzie sprawa rozstrzygnięta.
Dlatego wysuwam wniosek, że nawet jak mieliśmy obstawiać mecz, mamy czas śledzić go live, to lepiej odczekać chwilę a jak mamy mocne nerwy to nawet można by odczekiwać 45 minut czy do wyniku 0:1 i wtedy mamy szansę na wygranie kursu ze zniwelowaną marżą.
Twojego sposoby na over/under nie porównuje do tej mojej uwagi stawiania live do 15 minuty bo nie o to chodzi. Chciałem tylko taką małą myśl podsunąć, może komuś pomoże.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 25.02.2013, 15:46
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
http://www.bet-at-home.com/start.aspx

czy to działa na tej samej zasadzie co w sts czy aby wypłacić muszę obrócić bonusem I wpłatą?
Z tego co kojarzę to STS jest jedynym bukmacherem, który pozwala na takie "numery"

Co do samego BAH to polecam omijać szerokim łukiem, baaardzo szerokim. Nie dość, że oferta najgorsza z możliwych to jeszcze złodziejska marża, która sprawia że większość kursów w porównaniu z konkurencją to jakaś kpina...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów