The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.06.2009, 21:35
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post

http://www.blaugrana.pl/news/2778/of...ws._villi.html

sprawa transferu Villi
A tu co innego piszą
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=24112

Myśle że obie strony są średnio wiarygodne.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 14.06.2009, 23:28
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Dzieci w Afryce nie mają co jeść...
To niech ida do pracy
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.06.2009, 17:11
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
To niech ida do pracy

nie lepiej poczeka na Ochojską.........
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 15.06.2009, 17:20
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
A tu co innego piszą
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=24112

Myśle że obie strony są średnio wiarygodne.
A tu jeszcze coś innego
http://www.sports.pl/pilka_nozna/pre...?Artykul=51380
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 15.06.2009, 18:18
hehehehehehhehehhehehhehehehhehehhehheh
bardzo dobre
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._nie_udac.html
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 16.06.2009, 14:53
http://www.blaugrana.pl/news/2796/po...z_blizsze.html
barca kupuje brazylijskiego Polaka lub polskiego Brazylijczyka na lewą obronę
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 16.06.2009, 15:21
sq napisał(a):Wyświetl post
hehehehehehhehehhehehhehehehhehehhehheh
bardzo dobre
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._nie_udac.html
i riposta kaki
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html

teraz tylko czekam aż Zinedine..
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 17.06.2009, 08:34
killzone napisał(a):Wyświetl post
a ja na cos takiego natrafilem.
Cytat:
Jak podaje firma konsultingowa Weber Shandwick Sport, transfer Kaki, za który Real Madryt musiał wyłożyć w sumie 67,2 miliona euro, może zapewnić teraz Królewskim dochody w wysokości 75 milionów euro rocznie. Członek oraz jeden z doradców tejże firmy, Simon Chadwick, w naprawdę prosty sposób przedstawił cały mechanizm. "Kaká, w kwestii czysto marketingowej, znajduje się w tej samej grupie co Beckham. Jeśli Real Madryt będzie bardzo dobrze kontrolował prawa do wizerunku zawodnika, a także poprawi swoje osiągi w Lidze Mistrzów oraz w La Liga, to może liczyć na to, że Brazylijczyk będzie generował dla klubu aż 75 milionów euro rocznie".

Jak podaje ta sama firma, David Beckham podczas czterech sezonów spędzonych w Realu Madryt zapewnił klubowi 400 milionów. A wszystko to za sprawą sprzedanych koszulek oraz innych gadżetów, nieoficjalnych meczów, wyjazdów do innych krajów czy też reklam. Chadwick uważa także, że teraz Real Madryt powinien się skupić na Cristiano Ronaldo. "Widać to na przykładzie Manchesteru United. Cristiano należy bowiem do tej samej grupy medialnych piłkarzy co Kaká i Beckham".
Fajnie "wyliczyli". To ja mogę powiedzieć, że Maciej Żurawski zarobił dla Wisły 20 mln złotych. Jeśli policzyć wszystkie prawa do transmisji, sprzedane bilety i koszulki to pewnie była taka kwota.

Tyle że mały drobiazg - te pieniądze zarobił nie tylko Żuraw, ale również Frankowski, Kamil Kosowski, Mirosław Szymkowiak, Kalu Uche, Marcin Kuźba, Marcin Baszczyński, Arek Głowacki i wielu, wielu innych.

To nie sam Beckham jeździł do Azji i grał jednoosobowe mecze. To nie tylko koszulki Beckhama schodziły jak świeże bułeczki. Ale i Raula, Casillasa, Ronaldo, Zidane'a, Roberto Carlosa...

Takie wyliczenia to można schować... do szuflady

Ja mogę równie dobrze wyliczyć, że transfery Kaki i Christiano Ronaldo się Realowi nie zwrócą. I przedstawiłem moim zdaniem dość sensowne argumenty. Można się z nimi nie zgodzić, ale na pewno mają one większy sens, niż "wyliczenia"Weber Shandwick Sport".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 17.06.2009, 09:31
Niech jeszcze policzą jakie dochody zapewnił Realowi Jurek Dudek
Odpowiedz cytując
banasik
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.06.2009, 14:17
Florentino Perez napisał(a):
Jak wygląda sprawa z Riberym? Pertraktacje są w końcowej fazie. Doszliśmy do porozumienia w sprawie odstępnego, które wyniesie 55 milionów euro.
widać Florek bardzo chce wydać 300 mln w jeden miesiąc

http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 25.06.2009, 15:23
Real wreszcie zakupił obrońcę

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ra...8458&_ticrsn=3
Odpowiedz cytując
kieu
Member

Od: 07.2009

Stary 03.07.2009, 19:49
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html
Owen w Man UTD

Powiem szczerze, że dla mnie to absolutne zaskoczenie. Od samego początku ten news o Owenie w manchesterze traktowałem jak zwykłą plotę a tu prosze.
W sumie dziwne, że Ferguson Teveza i Ronaldo chce Owenem zastąpić no ale zobaczymy.
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując
unpredictable_wislaczka
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 03.07.2009, 20:25
kieu napisał(a):Wyświetl post
W sumie dziwne, że Ferguson Teveza i Ronaldo chce Owenem zastąpić no ale zobaczymy.
Szczególnie zastąpienie Teveza. Cała ta 'akcja' z jego odejściem była dosyć dziwna i trochę trudno ją zrozumieć. Dla mnie osobiście lepszą parą w ataku była dwójka Tevez-Rooney niż Rooney-Berbatov. Mimo wszystko myślę,że SAF wie, co robi i być może Owen na początku będzie zmiennikiem albo od razu wskoczy do 1 składu.

A obrona w Manchesterze pozostaje żelazna, bo Vidić co chwilę podkreśla,że nigdzie się nie wybiera,a ponoć zainteresowanie ze strony Realu i Barcelony było spore
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."

M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić."

Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 04.07.2009, 01:05
Zlapali Bin Ladena, USA daje za niego 90 milionow, Real Madryt przebil i daja 110.

Owen to poroniony pomysl...Nie wiem kto i po co go chce sciagac...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.07.2009 o godz. 01:08.
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 04.07.2009, 07:52
Troszkę jeszcze o Królewskich i jego transferach:

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,67...d_Adidasa.html

Real chce więcej pieniędzy od Adidasa

Władze Realu Madryt poinformowały na specjalnej konferencji prasowej, że poprosiły firmę Adidas o podwojenie kwoty 60 milionów euro, jaką otrzymują w ramach umowy sponsorskiej. Związane jest to ze sprowadzeniem nowych gwiazd do "galaktycznego" zespołu....
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 05.07.2009, 10:34
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704...wiadomosc.html

Jako sympatyk Realu MAdryt czuje się zażenowany tym co sie dzieje wokół klubu. Chcecie wydać górę kasy na kopaczy? To róbcie to jak ją macie. Ale to przestaje być normalne kiedy zaczyna się szantażować inne kluby,sponsorów czy zmuszać kluby do sprzedaży piłkarzy poprzez mieszanie im w głowach. Osobiście nie jestem zwolennikiem Pereza i czuje ze jego polityka doprowadzi do strasznego kryzysu w Madrycie.Juz teraz kadra Realu jest rozdeta do 35 pilkarzy--nie mało opłacanych. A w planach jeszcze ze 2och gwiazdorów.
Cała zaś sprawa z jakąś SuperhyperLigą Europejska to bzdet i tyle. UEFA wykluczy Real i sie skończy. Gorzej jezeli ten sam kurs obiora inne potęgfi Europy jak ManU, Chelsea, Liverpool, Barca , Milan czy Bayern.
Odpowiedz cytując
canarinhos
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.07.2009, 12:08
http://www.futbol.pl/artykul/57221.html

Ja bym sprzedal i bral Holendrow na miejscu Bawarczykow
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując
magowski
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.07.2009, 12:15
Pocałować w rączke i brać. Bardzo mi się podoba jak Balonik Realu jest pompowany. Nie mogę się doczekać jak pęknie.
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 05.07.2009, 12:44
Snejder i Roben warci razem 17 mln € HAHAHAAHAHA

Roben jak jest w formie jest lepszy od Riberiego, no ale cóż Real niedługo sie przejedzie na swoich zapędach.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.07.2009, 12:59
jesteś kibicem Barcelony?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
slaskWKSslask
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 05.07.2009, 13:05
Ja jestem zatwardziałym kibicem Barcelony. Jednak te transfery Realu,to miazga.Benzema,Krystyna,Kaka. Jak znam zycie przyjdzie i Ribery,Xabi Alonso i wzmocnili obronę Albiolem. Skład będzie imponujący
Casillas-Ramos-Pepe-Albiol-Marcelo-Lass-Alonso-Ribery-Ronaldo-Kaka-Benzema. Teraz rozpocznie się rywalizacja w Hiszpanii,chyba,że ta ich maszynka nie zaskoczy tak jak powinna,co jak pewnie się zgodzicie-jest prawdopodobne.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 05.07.2009, 13:10
jezeli Robben w formie jest lepszy od Riberiego, to Holender nigdy nie byl w formie, o.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.07.2009, 13:12
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
jezeli Robben w formie jest lepszy od Riberiego, to Holender nigdy nie byl w formie, o.
nieprawda.
Był w formie w wieku 18 lat gdy grał w Fc Groningen.

Robben, a`ka człowiek szklanka, na ten moment, jest słabszy niż Ribery.
A najlepszym pomocnikiem jest Iniesta.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.07.2009, 13:14
Milan chce Petera Croucha.Mówi sie o kwocie 15 milionów Funtów za niego.Oprócz Milanu wymianie sie Fulham,Spursów i Wolfsburg.http://www.mirror.co.uk/sport/footba...5875-21495379/
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 15.07.2009, 16:32
Jestem ciekaw Ronaldo. Nie w tym sezonie, a nastepnym.
Ten chlopk (24 lata ?) juz jest spelniony pilkrsko. Gra w najbrdziej medialnym klubie (czy najlepszym, kwestia dyskusyjna) - takiej powiedzmy KS Madrytovii Madryt (vel Antyatletico), jest najlepszym pilkarzem swiata, 2 lata temu swoja gra przycmil legende Besta, jest najdrozyszm pilkarzem swiata, do smierci nie zdarzy wydac pieniedzy ktore zarabia.... gdzie ten chlopak znajdzie motywacje ?
On ma ciagnac pare lat gre Realu ? To nie jest pilkarz klasy i mentalnosci Zidane'a.

W Realu pilkarze wcale nie osiagaja szczytowej formy. Zizu lepiej gral w Juventusie, Figo w Barcelonie, vanN w MU. Kto ma Ronaldo pokierowac w Realu ? Tam nie bedzie Fergusona, ktory wycisnl z Portugalczyka 120% mozliwosci.
Ten sezon sila rozpedu powygrywaja duzo.
Ale nastepny.... stawiam wodke, ze kryzys sportowy ich zmasakruje.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 15.07.2009, 17:05
Ogólnie rzecz biorąc 7 kotów na tak wysokim poziomie przy tak astronomicznych kwotach jakie zarabiają piłkarze sam się zastanawiam skąd oni biorą motywację, bo przeciętny człowiek z ulicy to by po dwóch tygodniówkach już nie myślał o graniu i trenowaniu tylko o wydawaniu i zachłyśnięciu się luksusem. Dlatego jestem pełen szacunku dla sportowców nie tylko piłkarzy z najwyższej półki, którzy poza pieniędzmi przykładają się do swojego zawodu i świadczy to o wielkiej miłości i pasji do tego co robią.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 16.07.2009, 00:44
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekaw Ronaldo. Nie w tym sezonie, a nastepnym.
Ten chlopk (24 lata ?) juz jest spelniony pilkrsko. Gra w najbrdziej medialnym klubie (czy najlepszym, kwestia dyskusyjna) - takiej powiedzmy KS Madrytovii Madryt (vel Antyatletico), jest najlepszym pilkarzem swiata, 2 lata temu swoja gra przycmil legende Besta, jest najdrozyszm pilkarzem swiata, do smierci nie zdarzy wydac pieniedzy ktore zarabia.... gdzie ten chlopak znajdzie motywacje ?
On ma ciagnac pare lat gre Realu ? To nie jest pilkarz klasy i mentalnosci Zidane'a.

W Realu pilkarze wcale nie osiagaja szczytowej formy. Zizu lepiej gral w Juventusie, Figo w Barcelonie, vanN w MU. Kto ma Ronaldo pokierowac w Realu ? Tam nie bedzie Fergusona, ktory wycisnl z Portugalczyka 120% mozliwosci.
Ten sezon sila rozpedu powygrywaja duzo.
Ale nastepny.... stawiam wodke, ze kryzys sportowy ich zmasakruje.
O to że Real w sezonie po tym sezonie stanie się Realem choćby z ubiegłego sezonu, to się nie założę bo to całkiem możliwe ale o to że Ronaldo będzie nadal grał dobrze to mogę zaryzykować jednego kaca więcej
Twoja teoria jest całkiem logiczna i prawdopodobna jednak Ronaldo to burak jakich mało.Była taka scena w filmie American Psycho gzie główny bohater jechał z 2 paniami, nagrywał to na kamerę i jeszcze przeglądał się w trakcie w lustrze - Dla mnie Ronaldo to podobny klimat i jeśli oczywiście nikt go nie połamie to on w imię uwielbienia dla siebie będzie się starał jeszcze jakiś czas być na topie bo to chyba jego jedyna motywacja ale może być większa niż jakieś wzniosłe cele.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.07.2009, 21:46
Mały update z półwyspu Iberyjskiego.

FC Barcelona podpisała dziś 5-letni kontrakt ze szwedzkim napastnikiem Interu Mediolan Zlatanem Ibrahimovicem. Włosi otrzymali za Ibrę ok. 40 mln euro, Samuela Etoo ( konflikt z Jose Guardiolą ) oraz prawdopodobnie na rok na wschód powędruje Alexandr Hleb.

Inne znaczące ruchy Blaugrany to brazylijski obrońca Maxwell - co ciekawe również z Interu, oraz młodziutki napastnik brazylisjkiego Palmeiras Keirrison. Ten ostatni prawdopodobnie zostanie wypożyczony. Ponadto z wypożyczenia z Bayeru 04 Leverkusen powrócił obrońca Henrique.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.07.2009, 13:43
A ciekawie dzieje się także gdzie indziej.

Strasznie zbroi się MC. Tevez, Adebayor, Toure. Robi wrażenie w sumie. Ciekawe co ugrają, bo taki O Neill mówi,że City może być mistrzem. Osobiście bym tak nie podskakiwał, ale pewnie w pierwszej piątce będą. Z każdym okienkiem robią się coraz silniejsi. Atak Adebayor - Tevez w sumie robi wrażenie.

Kluby Tureckie. Spojrzałem co tam u nich słychać, to mało mnie nie przewrociło. Elano do Glatasaray. Cisse do Fenerbhace, Rejikard trenerem, Keitha do Galatasaray. Też się zbroją.

No i OL. Wielka wyprzedaż w sumie. Ale najbardziej rozwaliło mnie to,że Govou nikt nie chce kupić. Chciałby odejść ale nie ma gdzie. W sumie zabawna sytuacja. Gdzieś czytałem tak pobieżnie,że może Galatasaray się na niego skusi, ale jak widąc póki co nic z tego nie wynika.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 31.07.2009, 21:33
W przypadku Man City, wg mnie cała para pójdzie w gwizdek. Najpierw trzeba zatrudnić porządnego trenera, który będzie w stanie to poukładać.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów