The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Flamaster
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2008, 09:34
Niech ktoś, kto się zna, wystłumaczy mi fenomen Chorwacji.

Otóż,
Ostatnimi czasy europejscy mocarze wydają bajońskie sumy na zawodników NK Dinama Zagrzeb. Zarówno w tym, jak i w poprzednim letnim oknie, Chorwaci zarobili około 27milionów euro(54miliony w dwa lata)

Krótka refleksja. Czemu My, Polacy, też tak się nie szanujemy?

Chorwacja jest w podobnym punkcie, jeśli chodzi o występy w europejskich pucharach. Ktoś się jednak zacznie wyróżniać w reprezentacji i od razu krzyczą za niego ogromne sumy. W przypadku Modrica, sam zawodnik uparł się, że może kontynuuować karierę w Chorwacji.

Natomiast w Polsce wygląda to tak, że wszyscy siedzą na gorących krzesłach. Ludek przebojem wbija się na salony, a klub zamiast spoglądać w przyszłość, oczekuje w miarę przyzwoitych ofert.

Rok temu mieliśmy taką sytuację z Kubą Błaszczykowskim. Dopiero co zaczął robić furorę, a Pan Cupiał już rozglądał się za ewentualnym nabywcą. Ciekaw jestem ile Kuba by kosztował, gdyby poczekało się z transferem rok, dwa.

Obecnie jesteśmy świadkami głupoty ITI. Roger mógł stać się ikoną Legii, ale zostanie sprzedany za marne pieniądze. Jestem pewien, że gdyby Perreiro miał obywatelstwo np. czeskie, to cena za niego byłaby zdecydowanie wyższa. Czemu nikt nie wpadnie na podpisanie kontraktu z Rogerem, gwarantującego podbicie ceny?Obustronna korzyść jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Szanujmy się.
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 22.06.2008, 09:38
Flamaster: Modric po przedłużeniu kontraktu z Dinamem zarabiał w granicach 2mln euro (sic!) rocznie.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Stary 22.06.2008, 09:39
Wszystko sie sprowadza do jednego: kto ma kase ten robi kase.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 22.06.2008, 09:47
Flamaster a widziałeś grę Polaków na dwóch ostatnich mistrzostwach świata i tegorocznych mistrzostwach europy? W ważniejszych imprezach nasi zawodnicy sobie kompletnie nie radzą więc jak mają wydawać na naszych kopaczy wielkie pieniądze kluby które walczą o najwyzsze cele? Brakuje nam poprostu jednego spektakularnego sukcesu w takiej imprezie. Zobaczysz ile będą warci teraz Rosjanie, którzy dotąd też nie byli kupowani za wielkie pieniądze do silnych lig. Chorwaci są uznaną marką po tym jak zdobyli 3 miejsce na mś. Po tym sukcesie ruszyły wielkie transfery w tym kraju
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 22.06.2008, 09:50
Mnie przykładowo bardzo dziwi jedna kwestia.. Roger- bezsprzecznie najlepszy polski piłkarz na euro, obok oczywiscie Boruca bo ten byl nr 1, i jest wyceniany na ok 6 mln euro, mimo ze był najlepszym pilkarzem wystepujacym w polu, a jego wartosc jest dosyc niska. A taki Arshavin wedlug mnie wcale nie jest duzo lepszy techniczne, kondycyjnie i jesli chodzi o ambicje od Rogera a i tak gosc bedzie wyceniany pewnie na ponad 20 mln euro, podobni Chorwaci Srna czy Rakitic Z czego to wynika ze polaków sie wogole nie ceni

PS. Uprzedzając kolejne stwierdzenia -Wiem wiem ze Roger ma jedynie polski paszport, no ale to kwalifikuje go przeciez do zaliczania go do grona naszych polskich pilkarzy.

I jeszcze jedno.. Boruc, Kuszczak, Fabiański, Kowalewski, Pawełek , Fabiniak. Stachowiak, Kazimierczak(bramkarz trenujący w Boltonie, nie wiem czy ktos o nim pamieta) skad sie bierze to ze wybitnych fachowców na bramce potrafimy wytrenowac, mamy najlepsza grupe bramkarzy na swiecie, nikt nie moze sie z nami równac, a na innych pozycjach jakos nie potrafimy wytrenowac wartosciowych graczy. Osobna kwestia jest taka ze jak juz wytrenujemy swietnych bramkarzy to sprzedajemy ich za grosze. A jakis argentysnki bramkarz np. młody Ustari kosztuje ponad 10 mln euro Ja bym chcial zeby na kazdej pozycji w obronie pomocy i ataku podczas sezonu ekstraklasy przynajmniej po 2 wartosciowych i przyszlosciowych zawodników na kazda z tych pozycji sie pojawialo( tacy jak Błaszczykowski, Boguski, Pawłowski, Lewczuk, Lewandowski,) bo to jest wedlug mnie takie minimum jak na 40mln kraj.
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.06.2008, 09:54
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Mnie przykładowo bardzo dziwi jedna kwestia.. Roger- bezsprzecznie najlepszy polski piłkarz na euro, obok oczywiscie Boruca bo ten byl nr 1, i jest wyceniany na ok 6 mln euro, mimo ze był najlepszym pilkarzem wystepujacym w polu, a jego wartosc jest dosyc niska. A taki Arshavin wedlug mnie wcale nie jest duzo lepszy techniczne, kondycyjnie i jesli chodzi o ambicje od Rogera a i tak gosc bedzie wyceniany pewnie na ponad 20 mln euro, podobni Chorwaci Srna czy Rakitic Z czego to wynika ze polaków sie wogole nie ceni

PS. Uprzedzając kolejne stwierdzenia -Wiem wiem ze Roger ma jedynie polski paszport, no ale to kwalifikuje go przeciez do zaliczania go do grona naszych polskich pilkarzy.

I jeszcze jedno.. Boruc, Kuszczak, Fabiański, Kowalewski, Pawełek , Fabiniak. Stachowiak, Kazimierczak(bramkarz trenujący w Boltonie, nie wiem czy ktos o nim pamieta) skad sie bierze to ze wybitnych fachowców na bramce potrafimy wytrenowac, mamy najlepsza grupe bramkarzy na swiecie, nikt nie moze sie z nami równac, a na innych pozycjach jakos nie potrafimy wytrenowac wartosciowych graczy. Osobna kwestia jest taka ze jak juz wytrenujemy swietnych bramkarzy to sprzedajemy ich za grosze. A jakis argentysnki bramkarz np. młody Ustari kosztuje ponad 10 mln euro Ja bym chcial zeby na kazdej pozycji w obronie pomocy i ataku podczas sezonu ekstraklasy przynajmniej po 2 wartosciowych i przyszlosciowych zawodników na kazda z tych pozycji sie pojawialo( tacy jak Błaszczykowski, Boguski, Pawłowski, Lewczuk, Lewandowski,) bo to jest wedlug mnie takie minimum jak na 40mln kraj.

Arshavin nie jest lepszy od Rogera? Moze w cyrkowych brazylijskich sztuczkach nie jest lepszy ale w ilości sytuacji jakie stwarza kolegom z zespołu bije Rogera o głowe! Nie sam drybling i braziliana decydują o wartości piłkarza! Arshawin to mózg zespołu Rosji - Roger ładnie tylko operuje piłką i nic z tego nie wynika dla zespołu!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 22.06.2008 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member

Stary 22.06.2008, 09:57
Ja nie pisze ze Roger ma byc ceniony na ponad 20 mln tylko dlaczego jest ceniony tak nisko. Arshavin gra w duzo lepszej reprezentacji niz Roger i łatwiej osiagnac wiele rzeczy na boisku. A Roger sam w pojedynke ciagnal gre Biało-czerwonych.
Odpowiedz cytując
Flamaster
Senior Member

Stary 22.06.2008, 10:08
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Flamaster: Modric po przedłużeniu kontraktu z Dinamem zarabiał w granicach 2mln euro (sic!) rocznie.

Ważne, że siedział w klubie. Luka Modric made in Poland, po roku dobrej gry zostałby wypchnięty przez prezesa klubu za 6 milionów uero.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 22.06.2008, 13:02
Flamaster napisał(a):Wyświetl post
Rok temu mieliśmy taką sytuację z Kubą Błaszczykowskim. Dopiero co zaczął robić furorę, a Pan Cupiał już rozglądał się za ewentualnym nabywcą. Ciekaw jestem ile Kuba by kosztował, gdyby poczekało się z transferem rok, dwa.

z Błaszczykowskim był podobno ten problem za ceną za przedłużenia kontraktu było wstawienie sumy odstępnego zapewne niższego niż 3 mln euro, ale przypuszczam że dogadać się można było aby wszyscy skorzystali i Błaszczykowski jeszcze ze 2 sezony w Wiśle pograł a w jego przypadku nie ma dużego ryzyka że straci na wartości wręcz odwrotnie sadze że można byłoby zażądać więcej

Błaszczykowski , Kosowski na skrzydła atak Niedzielan Brożek to można było mieć spore ambicje w pucharach

a co do cen to poza tym że się nie szanujemy to jeszcze jedna sprawa dochodzi Czesi, Chorwaci , Serbowie sprawdzają sie w zachodnich klubach i są często gwiazdami a kim są nasi Żurawski Kosowski i reszta ? Moim zdaniem najlepiej byłoby dla wszystkich gdyby 80 % polskich piłkarzy "grających" na zachodzie grało w naszej lidze ale to kluby musiały by byc 2 albo 3 razy bogatsze ale moim zdaniem jak Wisła, Legia czy Lech ma jakieś ambicje to w każdym klubie muszą być 3-4 gwiazdy
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 22.06.2008 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 22.06.2008, 13:25
Tylko ilu Polaków sprawdziło się w mocnym zachodnim (ostatnio wschodnim) klubie? A ilu Chorwatów? A ilu Czechów? Gdybym był trenerem bogatego klubu i jak bym miał kupować młodego Czecha/Chorwata/Rumuna albo Polaka, którzy w tym samym wieku prezentują takie same umiejętności to bym wybrał bez wahania Czecha/Chorwata/Rumuna. Inna mentalność, pracowitość?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member

Stary 22.06.2008, 15:17
No wlasnie..rosjanie pokazuja ze nie trzeba wyjezdzac nigdzie zeby wychowac i miec dobrych pilkarzy.
Odpowiedz cytując
fanKA92
Member

Od: 06.2007

Stary 30.06.2008, 00:53
mhl_pl --> Rosjanie nie wyjeżdżają bo za granicą sobie nie radzą, a i kasy mają więcej u siebie ;p Że powtórzę do znudzenia: u nas to na pampersy nie starcza piłkarzom
(Przepraszam, że cytuję Kosę, ale mi to tu pasowało )
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 16.07.2008, 02:08
Ronaldinho w środę podpiszę kontrakt z Milanem
Źródła wszystkie.

Być może jest to najważniejsze wydarzenie transferowe na świecie, gdyż jakoś w transfer C.Ronaldo ciężko uwierzyć. Chyba i dobra jego decyzja(zmiana otoczenia, reanimacja Milan Labu), Barcelony (Pomysł na Ronaldinho tam się skończył). Kasa wiadomo marna, zobaczymy co Ronaldinho pokażę w Pekinie.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Verinho
Senior Member

Stary 31.10.2008, 02:04
Angielski piłkarz David Beckham został wypożyczony z Los Angeles Galaxy do AC Milan - poinformował włoski klub (źródło: www.onet.pl.) W tym przypadku jeśli chodzi o "produkt" nazywany David Beckham to każde jego przenosiny powinny być umieszczane w rubryce "biznes" i "finanse"
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 09.12.2008, 16:55
Niegdyś fenomenalny napastnik, obecnie miłośnik nocnych wypraw z transwestytami - Brazylijczyk "Obelix" Ronaldo - ma podpisać roczny kontrakt z Corinthians Sao Paulo.

Jest to wiadomość o tyle kuriozalna, że Ronaldo od jakiś 10 lat opowiada, jak kocha Flamengo Rio de Janeiro, od zawsze był ich kibicem i jego marzeniem jest u nich zagrać. Co więcej, od września trenował z tym klubem i w przypadku ew. gry w Brazylii (co było ostatecznością, ale widać nikt inny go nie chce) rozpatrywano praktycznie jedynie możliwość występowania w czerwono-czarnych barwach.

To mniej więcej taka sytuacja, jakby facet kibicował Wiśle, po czym wylądował w Legii albo Lechu Poznań. Kibice Corinthians i Flamengo generalnie nie przepadają za sobą, choć nie jest to taka nienawiść jak na linii Fla-Flu czy Flamengo-Vasco.

Nic więc dziwnego, że część kibiców Flamengo - ta sama, która prowadziła akcję pt. "Ronaldo zostań z nami" - planuje teraz akcję protestacyjną, z paleniem zdjęć piłkarza włącznie

Moim zdaniem kibice Flamengo nie mają za czym płakać. Klub w tym sezonie i tak miał problem ze starymi, zmanierowanymi gwiazdami pokroju Marcelinho czy Clebersona. Ronaldo ma 32 lata, jest po trzeciej poważnej kontuzji (za każdym razem są to wiązadła) i ma straszną nadwagę.

Szanse na to, by zabłysnął w lidze brazylijskiej oceniam na jakieś 20-30%. No ale wracające do I ligi Corinthians mają frajdę - już zaczynają sprzedawać koszulki z numerem 9.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 29.12.2008, 17:33
TO jest jakiś żart
z polskiej strony Arsenalu: Podobno Arsène Wenger jest zainteresowany sprowadzeniem na Emirates Stadium piłkarza rosyjskiego Zenitu St Petersburg, Ivica Križanaca. Wiadomo również, że Francuz jest zainteresowany transferem innego zawodnika tego klubu, Andreia Arshavina.

Jak podaje
Sunday Mirror, Boss będzie chciał wyłożyć za 29-letniego Chorwata ok. 7 milionów funtów. Jako ciekawostkę można podać, iż ten obrońca w latach 2003–2004 grał w polskiej lidze, a konkretnie w Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

nie wierzę...
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
ZwrABG
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 29.12.2008, 17:44
manson777 napisał(a):Wyświetl post
TO jest jakiś żart

nie wierzę...

a ja wierze To jest naprawde klasowy stoper

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 15.01.2009, 15:32
Manchester blisko szalonego transferu

Cytat:
Włodarze Manchester City są bliscy dopięcia szalonego, nieprawdopodobnego wręcz transferu Brazylijczyka Kaki z AC Milan - informuje BBC.
Według wcześniejszych informacji brazylijski gwiazdor miał odrzucić bajeczną wprost ofertę Manchesteru - 500 tysięcy funtów tygodniowo. Jednak jak twierdzi dyrektor sportowy "The Citizens", Mark Bowen, Anglicy są blisko dopięcia transferu o wartości 100 milionów funtów.

- Jesteśmy blisko pozyskania Kaki - mówi Bowen. - Naszą grę w przyszłości planujemy oprzeć na tym właśnie zawodniku.
Przedstawiciele piłkarza nie potwierdzają tych rewelacji twierdząc, że nie prowadzą żadnych rozmów z Manchester C
osobiscie jak nie potrafie sobie wyobrazic takiej kasy
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 15.01.2009, 15:34
Szczerze jeżeli dalej to ma tak wyglądać w piłce to ja z całego serca życzę, by ten wielkie klubu popadły w finansowe kłopoty i poszły w ****u do okręgówek. Jakiemuś gościowi co kopie piłkę płaci się astronomiczną kasę jak by był zbawicielem świata i robił coś na prawdę pożytecznego dla innych. A tak na prawdę to tylko sport no właśnie sport, rozrywka z której zrobiono sobie astronomiczny biznes.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
adi23
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 15.01.2009, 15:35
transfer Kaki już nieaktualny!
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...oferte,1243677
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 15.01.2009, 15:54
adi23 napisał(a):Wyświetl post
transfer Kaki już nieaktualny!
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...oferte,1243677
http://www.skysports.com/story/0,195...796697,00.html

A z ciekawostek.

Hoffenheim szuka napastnika, gdyz ich turbomaszyna z ataku: Ibisevic nie zagra prawdopodobnie do konca sezonu. Rozwlil kolano w sparingu :(

A Hull nie udalo sie dogadac z Boa Morte :( a blisko jest Finnan z Espanyolu. Podpisal ntomiast 2.5 roczny kontrakt juz dzis Kilbane!
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 15.01.2009 o godz. 16:00.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.01.2009, 16:20
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Szczerze jeżeli dalej to ma tak wyglądać w piłce to ja z całego serca życzę, by ten wielkie klubu popadły w finansowe kłopoty i poszły w ****u do okręgówek. Jakiemuś gościowi co kopie piłkę płaci się astronomiczną kasę jak by był zbawicielem świata i robił coś na prawdę pożytecznego dla innych. A tak na prawdę to tylko sport no właśnie sport, rozrywka z której zrobiono sobie astronomiczny biznes.
Spokojnie Wojtek, MC miał chyba kupić 16 nowych graczy po minimum 25 mln euro za jednego, tak kiedyś gdzieś czytałem albo słyszałem. A narazie połowa stycznia i nikt nie zasilił ich, jedynie bedą przeplacać za wykreowane medialnie gwiazdki bo żaden zawodnik z jakimiś ambicjami nie pójdzie za kasą. A jak się to kończy widzimy po Chelsea ktrórej Romek chce się pozbyć

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Stary 15.01.2009, 16:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
A Hull nie udalo sie dogadac z Boa Morte :(
Też żałuję :(
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.01.2009, 17:30
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Wojtek, MC miał chyba kupić 16 nowych graczy po minimum 25 mln euro za jednego, tak kiedyś gdzieś czytałem albo słyszałem. A narazie połowa stycznia i nikt nie zasilił ich, jedynie bedą przeplacać za wykreowane medialnie gwiazdki bo żaden zawodnik z jakimiś ambicjami nie pójdzie za kasą. A jak się to kończy widzimy po Chelsea ktrórej Romek chce się pozbyć
Spokojnie, pójdą i to nie jeden. Ma gość kasę to i porządni pilkarze się znajdą. Narazie pewnie trwa badanie czy aby Arab ma naprawdę taką wajchę, żeby tyle płacić za zawodnika. Jeśli tak,to nie ma siły i Kaka trafi do City. Tutaj nie chodzi o niego,on może nawet nie chcieć, ale o całą rzeszę stworów, ktotrzy żerują na biznesie piłkarskim. Prowizje, marże, przy 100 bańkach pięknie to wygląda. Jak będzie się to opłacało Berlusoniemu,calej rzeszy agentów, to Kaka trafi do City. W czasach recesji,takie City wyrosnąć może na zbawcę wielu klubów. Choć osobiście do City i Milanu mam obojętny stosunek, to całej sprawie uważam warto się przygląda. Swoją droga bardziej mnie interesuje Hull, czy też Wigan niż potęgi napompowane pieniędzmi, które wystarczają do pierwszego.... kryzysu.
A inna sprawa to kto im doradził,aby kupowali City. Przecież to najgorszy z mozliwych wyborów, ani to tradycji, osiągnięć, w cieniu United. Rzeczywiście na kasie im nie zalezy i 100 baniek mogą wydaćsą do tego zdolni.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 15.01.2009 o godz. 17:48.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.01.2009, 19:08
Marszałek...
Cytat:
to całej sprawie uważam warto się przygląda
popraw!
.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Stary 15.01.2009, 19:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Przecież to najgorszy z mozliwych wyborów, ani to tradycji, osiągnięć, w cieniu United.
Czym się różni City przed przyjściem Arabusów od Chelsea przed przyjściem Romka Abramovitza?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
grzechu1991
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2008

Stary 15.01.2009, 20:38
Ten kto wcisnał arabom city- to na pewno świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Generalnie mam nadzieje, że kluby zbudowane na kasie tak jak Chelsea, City mimo napakowania gwiazdami sukcesow nie osiagna. Życzę im z całego serca zeby polecieli z ligi (City jest teraz 16) i niech te wszystkie gwiazdki graja w championship. W Manchesterze liczy sie tylko jeden klub
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 15.01.2009 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując
wtf
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 15.01.2009, 20:43
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Ten kto wcisnał arabom city- to na pewno świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Generalnie mam nadzieje, że kluby bez tradycji takie jak Chelsea, City mimo napakowania gwiazdami sukcesow nie osiagna. Życzę im z całego serca zeby polecieli z ligi (City jest teraz 16) i niech te wszystkie gwiazdki graja w championship. W Manchesterze liczy sie tylko jeden klub
Chelsea bez tradycji
Stary o czym Ty gadasz, a nie wiesz czasem z kim grała Biała Gwiazda na swoje trzydziestolecie?

PS Sorry za offtop
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 15.01.2009, 20:49
Ten kto wcisnał arabom city- to na pewno świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Generalnie mam nadzieje, że kluby bez tradycji takie jak Chelsea, City mimo napakowania gwiazdami sukcesow nie osiagna. Życzę im z całego serca zeby polecieli z ligi (City jest teraz 16) i niech te wszystkie gwiazdki graja w championship. W Manchesterze liczy sie tylko jeden klub
ja gdzieś czytałem że w Manchesterze owszem liczy się jeden klub ale nie jest to United tylko właśnie City. Nie wiem ile w tym prawdy ale byłbym daleki od stwierdzeń że w Manchesterze liczy się tylko jeden klub...

za wikipedią:

Według popularnego stereotypu kibic City pochodzi z samego miasta, kiedy to zwolennik United wywodzi się z jego okolic. w 2002 badania przeprowadzone przez Manchester Metropolitan University wykazały, że City ma proporcjonalnie więcej kibiców mieszkających w mieście niż rywal. City ma także zdecydowanie więcej kibiców w południowych i wschodnich częściach miasta, podczas gdy fani United wywodzą się głównie z części północnej i zachodniej[28].
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 15.01.2009 o godz. 20:51.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
wygladajacyzzachmury
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 15.01.2009, 20:56
dokładnie w Manchesterze liczy się tylko jeden klub , właśnie City. Zdecydowana większość urodzonych w Manchesterze ludzi kibicuje City , na United masz jakiś japońców czy inne wynalazki. Nie twierdze ,że na United nie chodzą Angole ale to , że City ma mniejsze sukcesy niż United nie oznacza wcale , że to klub bez tradycji. A i atmosfera na City jest lepsza i kibiców też mają więcej w samym mieście. Powiedz jeszcze ,że np Atletico to klub bez tradycji bo w Madrycie liczy się tylko Real a tamci pozostają w cieniu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów