The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.02.2019, 21:31
Mam pytanie. W minionym tygodniu stacjonarnie wyrobiłem nową kartę kibica i od razu zakupiłem karnet. I teraz - po zalogowaniu na bilety.wisla.krakow.pl widzę swoją aktywną kartę kibica, nie ma natomiast żadnej wzmianki o zakupie karnetu. To normalne, czy powinienem się martwić?
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2018

Stary 03.02.2019, 21:54
Moim zdaniem duży boom będzie w piątek i poniedziałek, ponieważ tak jak ktoś wcześniej wspomniał; bardzo dużo osób ma wypłatę dopiero 10 każdego miesiąca, a że 10 przypada w niedziele to kasa w piątki trafi na konta
Odpowiedz cytując
wordbatata
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.02.2019, 04:33
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem duży boom będzie w piątek i poniedziałek, ponieważ tak jak ktoś wcześniej wspomniał; bardzo dużo osób ma wypłatę dopiero 10 każdego miesiąca, a że 10 przypada w niedziele to kasa w piątki trafi na konta
Obyś miał rację.Jednocześnie wydaje mi się że już od poniedziałku Wisła musi ruszyć z jakąś większą kampanią (o ile coś kasy ma lub jakiś tani pomysł)
Jedyny czynnik który nakręca że karnety jeszcze schodzą do widmo ludzi ze inni kupili
Powoli widać że kto miał kupić to już to zrobił.Trzeba będzie teraz dotrzeć do zupełnie nowego klienta aby wydał kasę w naszym klubie.
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 04.02.2019, 05:52
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. W minionym tygodniu stacjonarnie wyrobiłem nową kartę kibica i od razu zakupiłem karnet. I teraz - po zalogowaniu na bilety.wisla.krakow.pl widzę swoją aktywną kartę kibica, nie ma natomiast żadnej wzmianki o zakupie karnetu. To normalne, czy powinienem się martwić?
Normalne. Podobnie byłoby gdyby znajomy kupił Ci karnet ze swojego konta. Również nie widziałbyś tego u siebie. Nie ma powodów do niepokoju.
Niemniej jednak zalecam mieć przy sobie nalepkę którą dostałeś w kasie oraz dokument tożsamości, bo widziałam sytuacje kiedy system nie widział czyjegoś biletu/karnetu i musiało to zostać zweryfikowane w strefie kibica.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.02.2019, 11:46
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Czytam tą teorię już któryś raz i absolutnie tego nie rozumiem. Serio twierdzisz, że osoba która ledwo żyje "od pierwszego do pierwszego" (no bo skoro nie ma 200 zł na karnet w połowie miesiąca) kupi ten karnet po wypłacie? Jakoś nie wydaje mi się.
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Socios Wisła Kraków

Stary 04.02.2019, 12:42
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czytam tą teorię już któryś raz i absolutnie tego nie rozumiem. Serio twierdzisz, że osoba która ledwo żyje "od pierwszego do pierwszego" (no bo skoro nie ma 200 zł na karnet w połowie miesiąca) kupi ten karnet po wypłacie? Jakoś nie wydaje mi się.
A mi się wydaję. Miesiąc temu nikt nie spodziewał się że Wisła dożyje dzisiejszego dnia, dlatego inaczej rozdysponowali swoją gotówkę. Sam tak zrobiłem i teraz sam czekam na wypłatę żeby w piątek uderzyć po karnet
Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 04.02.2019, 20:18
Dajcie spokój, w Krakowie ludzie nie ciułają "od pierwszego do pierwszego"... to nie początek lat 90. pod Białymstokiem, żeby nie mieć 200zł na koncie.

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił to na pewno nie z powodów finansowych. Wiele osób czeka na ostateczne wyjaśnienie czy rekinowaty rak został wycięty czy nie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.02.2019, 22:12
semion napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój, w Krakowie ludzie nie ciułają "od pierwszego do pierwszego"... to nie początek lat 90. pod Białymstokiem, żeby nie mieć 200zł na koncie.

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił to na pewno nie z powodów finansowych. Wiele osób czeka na ostateczne wyjaśnienie czy rekinowaty rak został wycięty czy nie.
Nie obracam się w takich kręgach, ale wg mnie bujasz w obłokach.

https://www.forbes.pl/gospodarka/osz...18-rok/tmr1prf
31% Polaków nie ma żadnych oszczednosci, a 11 % ma oszczędzona mniej niż 1 wypłatę.

I nie jest żadnym powodem do wstydu oczekiwanie na wypłatę. Sam narzucam sobie jakiś budżet w miesiącu i choćby się czasem waliło staram się go nie przekraczać.

Sprzedaż jeszcze przynajmniej 4 razy mocno ruszy. Po wypłatach, po prezentacji Kuby, po oby dobrym wyniku z Górnikiem i tuż przed meczem.

A co ma się stać w najbliższych dniach takiego że się okaże że rekinowy rąk został wycięty?
Po pierwszym meczu nic się nie okaże. Jeśli mam obstawiać to najwcześniej derby mogą być "pokazem" siły.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 05.02.2019, 17:47
Wiecie może jak inne FC, oprócz Bochni się mobilizują. Widziałem, że oni już ponad 60 zapisów na karnety mają. Zbierają zapisy do piątku. A inni? Jest jeszcze kilka fan clubów (Wieliczka, Skawina, Jaworzno, Wadowice idt.)
Pięknie by było gdyby łącznie zrobiły ponad pół tysiąca. Na ten moment dobrze nam idzie, dziś sprzedano już około 400 karnetów. Oby to nie wyhamowało.

Olkusz nie Bochnia, wybaczcie za pomyłkę.
Powód: Bochnia -> Olkusz (drobna pomyłka)
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 05.02.2019 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2007

Stary 05.02.2019, 19:52
Olkusz ma ponad 80 chyba
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 05.02.2019, 20:06
Do usunięcia.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 05.02.2019 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 07.02.2019, 14:57
Są tu kibice Garbarni?

Garbarnia Kraków dołącza do akcji wspierającej Wisła Kraków. Jako klub przekazaliśmy 100 voucherów dla pierwszych stu kibiców, którzy zakupią karnety po przekroczeniu bariery 11000 sprzedanych abonamentów na mecze Białej Gwiazdy. Specjalny voucher będzie wymienny na karnet Garbarni Kraków w rundzie wiosennej. Umożliwi on obejrzenie wszystkich 6. meczów "Brązowych" w rozgrywkach Fortuna 1 Liga

Gramy razem z Białą Gwiazdą!
http://garbarnia.krakow.pl/2019/02/0...biala-gwiazda/

Ładnie z ich strony
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.02.2019, 08:06
A ja mam pytanie czemu zablokowana jest sprzeda biletów na sektor B
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.02.2019, 08:40
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie czemu zablokowana jest sprzeda biletów na sektor B
Po pierwsze nie ma żadnej sprzedaży biletów

Po drugie jesli Ci chodzi o karnety to nie sprzedaja z tego samego powodu co zawsze
łukasza
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.02.2019, 09:37
Tak tak chodziło o karnety i to był skrót myślowy z tymi biletami
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.02.2019, 10:16
Właśnie wielka szkoda ze narożnik nie został otwarty, bo jestem pewien że cała góra by się wyprzedała. Ktoś kto nie chce iść na C, ale też nie chce 'piknikować' wybrałby właśnie narożnik który jest takim można rzec, sektorem przejściowym. Może jak jeszcze trochę karnetów na E czy A/H się wyprzeda, otworzą.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.02.2019, 15:51
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wielka szkoda ze narożnik nie został otwarty, bo jestem pewien że cała góra by się wyprzedała. Ktoś kto nie chce iść na C, ale też nie chce 'piknikować' wybrałby właśnie narożnik który jest takim można rzec, sektorem przejściowym. Może jak jeszcze trochę karnetów na E czy A/H się wyprzeda, otworzą.
na E po bokach jest nie raz lepsza ekipa do dopingowania niz na tych waszych narożnikach
łukasza
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.02.2019, 22:05
może ktoś sprawdzić ile zeszło na C?
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 09.02.2019, 07:19
C1,C5-wyłączone ze sprzedaży

C2-953 wolne miejsca
C3-396
C4-877
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Stary 09.02.2019, 09:03
Sprzedaż karnetów stanęła w miejscu. Tak, jak wielu innych uważam, że klub powinien otworzyć sektor B. Wielu na to czeka, przed meczami Top praktycznie zawsze od razu zwiększało to ilość sprzedanych biletów. Bez tego rekord Widzewa jest poza naszym zasięgiem.
rrr
Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 09.02.2019, 09:20
Kto miał kupić karnet, ten już dawno kupił. Reszta kupiła akcje. Koniec tematu.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 09.02.2019, 10:23
@semion- to się jeszcze zdziwisz
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 09.02.2019, 10:47
Dziś od 11 do 11:45 sprzedano około 100 karnetów. Jeszcze są chętni. Walczymy
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.02.2019, 11:33
Karnetow zeszło tyle ile ludzi chodzi ostatnio na mecze.

Reszta pojawia się od czasu do czasu (Legia, żydki, Lech) i im karnet nie potrzebny.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.02.2019, 11:56
Czy ja wiem.. ja jestem w sezonie może na 5 meczach i to niekoniecznie tych topowych i nigdy karnetu nie kupowałem, a teraz kupilem. A bardzo prawdopodobne, że uda mi się być może na 2 meczach
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 09.02.2019, 14:22
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
C1,C5-wyłączone ze sprzedaży

C2-953 wolne miejsca
C3-396
C4-877
1160 jest każdy, czyli zeszło 1250?

Co do karnetów i tego że kto miał kupić to kupił to jesteście w błędzie. Dużo osób zostawia kupno na ostatni tydzień, dużo osób dostało wypłaty wczoraj lub dostanie w poniedziałek. Jak Wisła wygra przekonująco z KSG to mogę się założyć, że będzie rekord.

Dzisiaj zeszło już ponad 300. Brakuje jeszzcze 5000. Ja sam znam kilka osób, które kupią w ostatnim tygodniu.
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Socios Wisła Kraków

Stary 09.02.2019, 15:07
Byłem dzisiaj kupić karnet. Na E górne już powoli się kończą, na dolnym jeszcze jest z 1200
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 09.02.2019, 15:16
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem.. ja jestem w sezonie może na 5 meczach i to niekoniecznie tych topowych i nigdy karnetu nie kupowałem, a teraz kupilem. A bardzo prawdopodobne, że uda mi się być może na 2 meczach
Mam tak samo.

Może będę na 2-3 meczach i to wszystko.
Teraz mam pierwszy karnet od 5 lat.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 09.02.2019, 16:35
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
1160 jest każdy, czyli zeszło 1250?

Co do karnetów i tego że kto miał kupić to kupił to jesteście w błędzie. Dużo osób zostawia kupno na ostatni tydzień, dużo osób dostało wypłaty wczoraj lub dostanie w poniedziałek. Jak Wisła wygra przekonująco z KSG to mogę się założyć, że będzie rekord.

Dzisiaj zeszło już ponad 300. Brakuje jeszzcze 5000. Ja sam znam kilka osób, które kupią w ostatnim tygodniu.
Ponadto będzie druga tura sprzedaży karnetów do następnego meczu domowego.
Sądzę że wtedy rekord padnie. Do meczu ze Śląskiem będzie ok 14.5 k sprzedanych karnetów max .
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.02.2019, 17:55
W innym temacie mi nikt nie odpowiedział to tu zapytam. Czy KK można przedłużyć komuś bez posiadania karty tej osoby przy sobie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów