The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.01.2019, 15:40
rav.
Ja odniosłem wraenie, że leszekm chodziło o coś w stylu akcji www.siepomaga.pl gdzie szybko można przekazać pieniądze a taka akcja będzie o wiele bardziej medialna i można ją w różny sposób rozreklamować (czysto teoretycznie. Czy Socios z formalnego punktu widzenia może coś takiego zorganizować i firmować ?).
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 07.01.2019, 12:09
no o to chodzi
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.01.2019, 13:26
Z kim skontaktować się w sprawie dostępu do forum Socios? Odpowiedziałem na maila już jakiś dłuższy czas temu i nadal nie mam dostępu.
Dzięki.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 07.01.2019, 15:37
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Z kim skontaktować się w sprawie dostępu do forum Socios? Odpowiedziałem na maila już jakiś dłuższy czas temu i nadal nie mam dostępu.
Dzięki.
O rany, prehistoria Gdzieś musiało umknąć. Zgłoszone.

Odnośnie akcji: jak widzicie dołączyliśmy do tej #50KforWK
Zobaczymy jak pójdzie.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 07.01.2019, 20:52
Dobra odpowiedź Socios do Stanowskiego w sprawie zbiórek:

https://mobile.twitter.com/K_Stanows...38956866453506
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.01.2019, 10:51
Czy gdzieś jest dostępne info w jaki sposób środki z 50k dla Wisły mają być "zabezpieczone" przed wydaniem ich w nieodpowiedni sposób. Zastanawiam się nad wpłatą ale chciałbym wiedzieć jak to ma działać.
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Stary 08.01.2019, 12:48
Hej. Witam po długim rozbracie z Forum.

Mam pytanie. Dużo słyszę o Socios, że są transparentni itd. Ale gdzie to można sprawdzić? Na czym ta transparentność polega, gdzie można zobaczyć ile kasy zebrano, gdzie idą środki, w jakiej ilości itd?
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 08.01.2019, 12:51
Pepsaj napisał(a):Wyświetl post
Hej. Witam po długim rozbracie z Forum.

Mam pytanie. Dużo słyszę o Socios, że są transparentni itd. Ale gdzie to można sprawdzić? Na czym ta transparentność polega, gdzie można zobaczyć ile kasy zebrano, gdzie idą środki, w jakiej ilości itd?
Bardzo dobrze, ze pytasz.

Na stronie stowarzyszenia publikowane sa co miesiac raporty finansowe.
Przykladowo tutaj jest rozliczenie za listopad.
https://drive.google.com/file/d/1cfv...ze5oNf_Fg/view
Odpowiedz cytując
Kuba
Senior Member

Stary 09.01.2019, 14:57
hehe As ostales sie na forum widze

chyba ostatni raz CIe widzialem w centrum DBL

NIe bylo mnie tu z 7 lat.

I raczej bylem uspionym kibicem bo nawet szczegolnie pilki nie ogladam

KIedys bylem w SKWK ale takch scenariuszy to w najczarniejszym snie nie mialem, bo spotkalem tam wtedy wielu dobrych i oddanych kibicow.

600 osob chetnych do wspierania WIsly bez zadnych korzysci to jednak cos budujacego.
Bedzie dobrze. Z takim wsparciem musi byc
Powód: tr
Ostatnio edytowane przez Kuba : 09.01.2019 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując
Piotrek
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 09.01.2019, 18:12
https://twitter.com/reymontta22/stat...87204048289793

Chciałbym wystawić kilka myślę cennych kolekcjonerskich gadżetów w ramach akcji #50kforWk.
W jaki sposób najlepiej zrobić taką aukcje żeby pieniądze trafiły bezpośrednio na konto Socios? Czy po prostu najprościej/najszybciej wystawić i później przelać z własnego konta?
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 09.01.2019, 18:44. Lis
Czy my jako socios mozemy cos zrobic w sprawie Lisa? Skoro trzeba za niego zaplacic Lechowi? Nie mialem najlepszego zdania o nim na poczatku ale przyznaje sie ze teraz to jest GOSC. Ichcialbym zeby zostal w Wisle...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2019, 12:27
do kogo można napisać na PW w sprawie socios (chodzi o sprawy formalno zapisowe i wolałbym publicznie nie pisać )
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 12.01.2019, 12:35
Ajax napisał(a):Wyświetl post
do kogo można napisać na PW w sprawie socios (chodzi o sprawy formalno zapisowe i wolałbym publicznie nie pisać )
Pisz na pw tutaj albo na zarzad@socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
tomwkr8
Junior Member

Stary 12.01.2019, 13:10
Witam.

Chcę w jakiś sposób pomóc Wisełce i wesprzeć ją składkami stąd decyzja o zapisaniu się do Socios. Pytanie tylko czy można zmienić rangę w każdej chwili? np. ze złotej na białą?
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 12.01.2019, 13:58
Witam, ja również mam pytanie

Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )

jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 12.01.2019, 14:05
Możesz uiszczać darowizny miesięczne w wysokości 20 czy też 10 zł nie ma problemu.Tyle że wpłacając 50zl miesięcznie uzyskujesz możliwość oddania głosu w rozdysponowania wspólnych składek. Mi się wydaję że obecna wersja jest przemyślana i jak najbardziej ok.Nie ma co się rozdrabniać przecież chodzi o uzyskanie jak największej kwoty do szybkiego spełnienia wspólnie zaplanowanego celu.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 12.01.2019, 14:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Witam, ja również mam pytanie

Czy planowane jest może "rozszerzenie" rang ? chodzi mi o to, że w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na składkę 50 zł ( myślę, że jest więcej takich osób ) , ale chętnie wpłaciłbym 10-20 zł miesięcznie ( np Ranga bez żadnego głosu )

jest taka opcja ale tylko dla młodych osób wspierających, a dla starszych ? czy jedyna możliwość to wpłata darowizny ?
Oczywiście jest. Dla osób do 25 lat i od 65 lat składka wynosi 25 zł (srebrna gwiazda), z prawem głosu. Tak jak napisał również mój przedmówca, można wpłacać także normalne darowizny w dowolnej kwocie.
Odpowiedz cytując
coob
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 12.01.2019, 16:07
Jest gdzieś podsumowana akcja Socios? Gdzie i jak się dołączyć, itp - takie kompendium. Nie chce mi się przerzucać wszystkich stron w dyskusji.
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2019, 16:19
Dzień dobry wszystkim

Jestem pod wrażeniem chęci pomocy o jakiej czytam na tym forum.
Sosios to piękna sprawa , która ewidentnie świadczy o tym , że idziemy w dobrym kierunku . BRAWO !!!!
Widać , że jest nas wielu którzy chcą dobra tego klubu.

Po burzy słońce wychodzi z za chmur i nad Krakowem zaświeci znów na 100 %

Wpłacajmy ile kto może . Każda złotóweczka się liczy .

Szacun na maxa dla WAS wszystkich .

Jesteśmy wielcy , tak wielcy i dumni . My prawdziwi kibice Wisły Kraków
Odpowiedz cytując
mlodshy
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.01.2019, 16:34
Coob, na stronie Socios https://socioswisla.pl/# masz aktualizację, wszystkie dane i podsumowania na bieżąco.
"Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz żywo szuka sposobu jak wyleczyć odniesione rany." W. Shakespeare
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 12.01.2019, 19:08
Dodatkowo jeszcze to (w temacie akcji Socios):

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-ten-cel-dar
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 12.01.2019, 20:36
coob napisał(a):Wyświetl post
Jest gdzieś podsumowana akcja Socios? Gdzie i jak się dołączyć, itp - takie kompendium. Nie chce mi się przerzucać wszystkich stron w dyskusji.
https://socioswisla.pl/
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 12.01.2019, 23:25
Mam takie propozycje, mam nadzieję, że Witek czy ktoś inny się odniesie do tego:

1. ( propozycja chyba Krakusa ) Niedługo zbliżamy się do 1000 socios.. może zrobić jakąś licytację dla rezerwacji członka nr 1906 ? myslę, że to fajna sprawa dla kogoś i wyróżnienie, szczególnie, jeśli będzie nas kilka tysięcy w niedługim czasie mam nadzieję

2. Jakieś gadżety do przynależności socios, gdzie całość będzie transparenta i cały zysk przekazany na konkretne cele np. koszulki, magnesy, spinki itp. ( może warto w przyszłości np 10-15% przeznaczyć na "rezerwę" w razie jakiegoś kryzysu i odkładać środki na osobne konto ? oczywiście jak sytuacja się ustabilizuje..

3. Stworzenie na stronie osobnej zakładki z osobami publicznymi, które wspierają socios, np jakiś piłkarz + krótka wzmianka od niego ( może jakiś spot dodatkowo zachęcający ? )
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 13.01.2019, 11:40
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pisz na pw tutaj albo na zarzad@socioswisla.pl
Wysłałem PW wiem, że sprawa trochę dziwna, ale cóż Zapiszę się niezależnie od odpowiedzi tylko prosiłbym, żebyś dał znać.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 13.01.2019, 11:50
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Mam takie propozycje, mam nadzieję, że Witek czy ktoś inny się odniesie do tego:

1. ( propozycja chyba Krakusa ) Niedługo zbliżamy się do 1000 socios.. może zrobić jakąś licytację dla rezerwacji członka nr 1906 ? myslę, że to fajna sprawa dla kogoś i wyróżnienie, szczególnie, jeśli będzie nas kilka tysięcy w niedługim czasie mam nadzieję
Można by zarezerwować ten numer dla Kuby na przykład. Jako honorowy członek stowarzyszenia.
Odpowiedz cytując
Daro&Mysłowice
Member

Od: 11.2004

Stary 15.01.2019, 16:24
Witam Panowie udało mi się do Was dołączyć więc można spokojnie zabierać głos...też jestem za roztropnym wydawaniem pieniędzy dlatego że mnie trio z konferencji zupełnie nie przekonało...i to nie dlatego że ktoś się śmiał czy źle wyglądał...tylko po prostu boje się że to są ludzie dalej z tego samego układu może gdzieś z tylnych rzędów ale przecierz tylko takich byśmy łykli......wiem że nie ma czasu i trzeba działać...ale nic na hurra i bez głowy...tylko 100% oczyszczenie może dać coś dobrego w przyszłości...
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 15.01.2019, 19:30
Daro&Mysłowice napisał(a):Wyświetl post
Witam Panowie udało mi się do Was dołączyć więc można spokojnie zabierać głos...też jestem za roztropnym wydawaniem pieniędzy dlatego że mnie trio z konferencji zupełnie nie przekonało...i to nie dlatego że ktoś się śmiał czy źle wyglądał...tylko po prostu boje się że to są ludzie dalej z tego samego układu może gdzieś z tylnych rzędów ale przecierz tylko takich byśmy łykli......wiem że nie ma czasu i trzeba działać...ale nic na hurra i bez głowy...tylko 100% oczyszczenie może dać coś dobrego w przyszłości...
Ja bym jednak do jednego wora wszystkich nie wrzucał, o Panu Wisłockim zarząd Socios ma chyba bardzo dobre zdanie, zresztą nie tylko oni:
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...62927680147456
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 16.01.2019, 16:15
Właśnie sobie puściłem pierwszą skladkę. Tak, wiem że to spam ale tak mnie to ucieszyło że musiałem się pochwalić ))))
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.01.2019, 16:34
A ja dzis wyslalem deklaracje i czekam

mam nadzieje ze niedlugo bede Socios Wisla nigdy nie zginie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Stary 17.01.2019, 08:32
Przyjętych Socios 1139
Stan konta 145688,64 zł

8 sty 2019 02:14

Drogi Wiślaku,

Bardzo dziękujemy za przesłaną deklarację oraz dokonaną wpłatę. Miło nam poinformować, że podjęliśmy decyzję o przyjęciu Pana w poczet członków zwyczajnych stowarzyszenia Socios Wisła Kraków (nr członka - 637).

Bravo !!!

502 nowych członków w 10 dni
50 nowych Socios dziennie .

Pozdrowienia i szacun dla nas Wszystkich
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów