The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
toomo
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2019, 13:57
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Podaj przykład
Prosty przykład, wprowadzam tylu członków aby mieć wystarczającą ilość głosów do decydowania o pieniążkach. Troszkę to kosztuje, ale wyprowadzasz potem całą kaskę, wszystkie "zainwestowane" przez siebie pieniążki + składeczki pozostałych członków. Uczciwi członkowie mogą mnie w tym momencie cmoknąć. Taki mechanizm to słabe zabezpieczenie, choć lepszy niż żadne.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2019, 14:01
leszekm napisał(a):Wyświetl post
A jak będzie wybierana firma robiąca np. remont w Akademii?. Przetarg,po znajomości?.
Biorąc udział w czymkolwiek nigdy nie masz 100 procent pewności co z tego będzie. Socios startują możesz obserwować co z tego będzie ja w to wszedłem bo bo uważam że warto spróbować. Patrząc rozumowo jest to topienie kasy - ja wykładam swoją i żadnego zysku z tego mieć nigdy nie będę. Jak mi się nie spodoba zarządzanie pieniędzmi to się wypisze. Trzeba próbować a nuż to jest dobra inicjatywa. Tego typu dywagacje na tym etapie pracy socios to wprost zniechęcanie do niego. Nie chcesz w tym uczestniczyć to nie komentuj bo to w takim razie nie Twoja sprawa.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.01.2019, 14:03
toomo napisał(a):Wyświetl post
Prosty przykład, wprowadzam tylu członków aby mieć wystarczającą ilość głosów do decydowania o pieniążkach. Troszkę to kosztuje, ale wyprowadzasz potem całą kaskę, wszystkie "zainwestowane" przez siebie pieniążki + składeczki pozostałych członków. Uczciwi członkowie mogą mnie w tym momencie cmoknąć. Taki mechanizm to słabe zabezpieczenie, choć lepszy niż żadne.
Aby jakikolwiek projekt był sfinansowany potrzeba co najmniej 40% głosów. Twój plan jest awykonalny.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 02.01.2019, 14:03
na razie jest na 600 tak że nagle wprowadzić iluś tam członków to nie jest tak łatwo
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.01.2019, 14:04
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Byc moze. Ja oceniam go po tym czego dokonal...a zostawil zgliszcza.
Bzdura.
Zgliszcza to zostawili "kibice" po akcji bojkotu Bednarza.
Wtedy zostały wygenerowane takie straty, z których Wisła nie miała szans się podnieść bez finansowania z zewnątrz
A zamiast finansowania przyszedł drenaż przez "kibiców", którym po zdymisjonowaniu Bednarza już nikt nie przeszkadzał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 02.01.2019, 14:05
Wyprowadzasz składki (hipotetycznie) = brak zrealizowania celu np. remonty szatki - bo i skąd jak pieniądze są wyprowadzone?= każdy kto widzi że coś jest nie tak się wypisuje. I już nie ma dopływu pieniędzy.

W mega uproszczeniu.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 14:08
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Tego typu dywagacje na tym etapie pracy socios to wprost zniechęcanie do niego. Nie chcesz w tym uczestniczyć to nie komentuj bo to w takim razie nie Twoja sprawa.
Wręcz przeciwnie, gdy wytłumaczycie to co chcecie robić, jak chcecie to robić i dlaczego jesteście godni zaufania to będzie to świetna reklama a nie zniechęcanie.
Naprawdę każesz mi w zawoalowany sposób zamknąć dziób ? Nieładnie, tak chcecie działać ?
Już się dostosowuje, ani słowa więcej na temat Socjos z mojej strony.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2019, 14:09
Edit: ponoć screen to fejk.
Ostatnio edytowane przez Jery : 02.01.2019 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 02.01.2019, 14:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bzdura.
Wtedy zostały wygenerowane takie straty, z których Wisła nie miała szans się podnieść bez finansowania z zewnątrz
A zamiast finansowania przyszedł drenaż przez "kibiców", którym po zdymisjonowaniu Bednarza już nikt nie przeszkadzał.
Bojkot był spowodowany chujowym zarządzaniem i stosunkiem do kibiców Bednarza, wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Ludzie nie przychodzili na stadion, to oznacza że prezes źle wywiązywał się ze swojej pracy. Pamiętaj, nasz klient nasz pan, komuny już nie ma. Bednarz nie tylko był kiepski w kontakcie z kibicami, co już inni zdążyli napisać wiec się powtarzał nie będę.

A i bojkot bojkotem, ale nikt nikomu nie zabraniał chodzić na stadion, troche ludzi chodziło na różne sektory i nikt ich za to nie bił. Większość stwierdziła że nie ma ochoty chodzić, najwidoczniej dużo większa liczba osób niż wam się wydaje chodzi na mecze dla atmosfery, a nie do pooglądania kiepskiej piłki. Od dobrej piłki są inne ligi.
Ostatnio edytowane przez Rience : 02.01.2019 o godz. 14:14.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2019, 14:16
Rience napisał(a):Wyświetl post
Bojkot był spowodowany chujowym zarządzaniem i stosunkiem do kibiców Bednarza, wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Ludzie nie przychodzili na stadion, to oznacza że prezes źle wywiązywał się ze swojej pracy. Pamiętaj, nasz klient nasz pan, komuny już nie ma. Bednarz nie tylko był kiepski w kontakcie z kibicami, co już inni zdążyli napisać wiec się powtarzał nie będę.

A i bojkot bojkotem, ale nikt nikomu nie zabraniał chodzić na stadion, troche ludzi chodziło na różne sektory i nikt ich za to nie bił. Większość stwierdziło że nie ma ochoty chodzić, najwidoczniej dużo większa liczba osób niż wam się wydaje chodzi na mecze dla atmosfery, a nie do pooglądanie kiepskiej piłki. Od dobrej piłki są inne ligi.
Wszyscy wiedzą że Bednarz nie chciał płacić haraczu w postaci złotówki od biletu i stąd ten protest. Reszta to dorabianie ideologii. To były czas jak SKWK miał jeszcze posłuch, a ludzie ciągle myśleli że jesteśmy zespołem walczącym o mistrzostwo, dlatego część trybun za tym poszła.

Z tym nie biciem to się zgodzę, ale swoje się nasluchalem idąc na mecz, więc to nie tak że dawano wolny wybór. Na forum zresztą też.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 02.01.2019 o godz. 14:18.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Ale to dotyczy wszystkich kibiców ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Jery napisał(a):Wyświetl post
A widzieliście ten screen z umowy, z którego wynika, że TS dał im 350k (50k przed i 300k po meczu) na pokrycie przejazdu, skyboxa, atrakcji itp w Krakowie w dniu meczu? To by się zgadzało bo Białoński pisał o 300k dla SKWK, a potem ktoś prostował, że 300k rzeczywiście wyszło z konta SA, ale nie do SKWK tylko do TSu, a TS pewnie posłał kasę "inwestorom".

I teraz pytanie kto spłacił Wojtkowskiego, zapewne jeszcze Marzena z konta SA, nie żaden Pietrowski. Oni przygarnęli 350k i w sumie może o to chodziło.
Link.....?
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 14:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Aby jakikolwiek projekt był sfinansowany potrzeba co najmniej 40% głosów. Twój plan jest awykonalny.
Bez problemu wyobrażam sobie realizację tego planu. Wystarczy wprowadzenie około 100 członków i po bajce.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Stary 02.01.2019, 14:18
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wiedzą że Bednarz nie chciał płacić haraczu w postaci złotówki od biletu i stąd ten protest. Reszta to dorabianie ideologii. To były czas jak SKWK miał jeszcze posłuch, a ludzie ciągle myśleli że jesteśmy zespołem walczącym o mistrzostwo, dlatego część trybun za tym poszła.
Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podejrzewam podobny pogląd. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji w lepszej lidze
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2019, 14:19
toomo napisał(a):Wyświetl post
Wręcz przeciwnie, gdy wytłumaczycie to co chcecie robić, jak chcecie to robić i dlaczego jesteście godni zaufania to będzie to świetna reklama a nie zniechęcanie.
Naprawdę każesz mi w zawoalowany sposób zamknąć dziób ? Nieładnie, tak chcecie działać ?
Już się dostosowuje, ani słowa więcej na temat Socjos z mojej strony.
Jest coś takiego jak strona socios tam jest regulamin i informacje na czym to polega. Ja to przeczytałem i mi wystarczy a jak będzie w praktyce to zobaczę. Nie znam kompletnie nikogo z ludzi którzy zakładali socios a ponad 99% członków nie zna mnie. Nikt nigdy Ci nie da gwarancji że będzie wszytko super. Mi wystarczy cel dla którego to robię i świadomość że w jakiś konkretny sposób mogę pomóc mojemu ukochanemu Klubowi. Jeśli zostanę wykorzystany trudno, zakończę współprace i już.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez JacekFan : 02.01.2019 o godz. 14:20.
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005

Stary 02.01.2019, 14:20
Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podobną opinie. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji.
Ja chodzę żeby oglądnąć mecz. Doping i atmosfera/ oprawy są dodatkiem. Stosunek to jakieś 70-30 na korzyść samego meczu/ piłki do oprawy/dopingu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.01.2019, 14:21
Z drugiej strony masz ciekawe zdjęcie w avatarze Jedni przychodzą dla meczu, inni dla atmosfery.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Jery napisał(a):Wyświetl post
A widzieliście ten screen z umowy, z którego wynika, że TS dał im 350k (50k przed i 300k po meczu) na pokrycie przejazdu, skyboxa, atrakcji itp w Krakowie w dniu meczu? To by się zgadzało bo Białoński pisał o 300k dla SKWK, a potem ktoś prostował, że 300k rzeczywiście wyszło z konta SA, ale nie do SKWK tylko do TSu, a TS pewnie posłał kasę "inwestorom".

I teraz pytanie kto spłacił Wojtkowskiego, zapewne jeszcze Marzena z konta SA, nie żaden Pietrowski. Oni przygarnęli 350k i w sumie może o to chodziło.

Wiesz o tym, że to fejk (ten konkretny fragment) z fejkowego konta Vanna Ly?
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Radwi napisał(a):Wyświetl post
Ja chodzę żeby oglądnąć mecz. Doping i atmosfera/ oprawy są dodatkiem. Stosunek to jakieś 70-30 na korzyść samego meczu/ piłki do oprawy/dopingu.
No i w porządku, są takie osoby i takie, dla mnie bez meczowego klimatu i atmosfery, to już nie jest to. W anglii można to zrozumieć, bo mają świetny poziom, i taki mecz oko cieszy, ale u nas? Pisze ogólnie o całej Polskiej lidze, sama gra w piłke przy takim poziomie nigdy nie przyciągnie ludzi na stadion.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podejrzewam podobny pogląd. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji w lepszej lidze
Ja o jednym, Ty o drugim. Twierdzisz że bojkot był spowodowany złym zarządzaniem, ja że nie prawda, a Ty mi wyskakujesz że są lepsze ligi do oglądania piłki.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005

Stary 02.01.2019, 14:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony masz ciekawe zdjęcie w avatarze Jedni przychodzą dla meczu, inni dla atmosfery.
to jeszcze z czasów jak byłem zajawiony atmosferą - chodziłem na C, potem przeszedłem na sektor piknikowy więc proporcje się odwróciły
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 14:23
Ja jestem właśnie takim frajerem który przez ostatnie lata przychodził tylko i wyłącznie na mecz. Przestałem jak dowiedziałem się o tej nieszczęsnej złotówce.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2019, 14:23
Snow napisał(a):Wyświetl post
Wiesz o tym, że to fejk (ten konkretny fragment) z fejkowego konta Vanna Ly?
Ok, w takim razie edytuje posta.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 02.01.2019, 14:24
Bzdura.
Bzdura.
To Bednarz do tego doprowadzil, zwiazal szkodliwa umowe z UFA, rozwiazal kontrakty z winy klubu. Poszedl z kibicami na wojne. Zakazy otrzymali ludzie, ktorzy w niczym nie zawinili, no chyba ze czyms zlym jest ogladanie spotkania przy piwku .
Klamal mowiac ze Wisla da sobie rade bez bojkotujacych...no to pokazal, ze dala. Jego wina.

Zreszta tego szkodnika wszedzie gdzie pracowal goniono kijem w reku .
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.01.2019 o godz. 14:29.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 02.01.2019, 14:25
Ludzie dajcie spokój z tym Socios.

Na chwile obecną wsio jest przejrzyste i wiesz na co idzie kasa. Jak się coś nie spodoba bierzesz dukaty i uciekasz.

Przy pierwszym wałku wszyscy się na nich rzucą, ludzie uciekną i organizacja sama padnie.

Jeśli Socios będzie miało realny wpływ na klub rzeczywiście stosunkowo łatwo je przejąć - wykopując ilość głosów. Ale jakie to ma znaczenie? Na dzień dzisiejszy Socios nie jest w stanie sfinansować jednego zawodnika, a co dopiero cały klub. Ale powiedzmy sobie szczerze jakie są szanse, żeby Socios przejęło klub i po co ktoś miałby to robić za ich pomocą?

Sama idea takiego stowarzyszenia do, którego Janusze też mają dostęp i mogą pomagać jest dobra i jak na razie Socios działa prężnie. Ważnym sprawdzianem będzie konferencja TSu

1. Czy naprawdę Socios przekaże najtrudniejsze pytania
2. Czy TS na nie odpowie.

Moim zdaniem już same wybrane pytania będą dobrym papierkiem lakmusowym. Bo tutaj głosowania raczej nie będzie (chyba, że jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi)
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.01.2019, 14:26
Bzdura.
Wtedy zostały wygenerowane takie straty...

A ty swoje: a zapomniałeś o 1. UFA? ta umowa faktycznie przyniosła milione korzyści... 2. kontrakt Wilka, nie płaci choć powinien i odszedł za darmo 3. to on podpisał z miastem umowę najmu stadionu za haniebne stawki, do dziś to się ciągnie za nami...
Ale znalazłeś sobie idola...
Porter
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 02.01.2019, 14:28
O czym my w ogóle rozmawiamy? Czy po prezesurze Bednarza stanęliśmy na skraju upadku? Chłop może nie był idealnym prezesem i na pewno sporo ma za uszami, ale to co uczynili później kumaci będąc u władzy to jest nieporównywalnie większy kryminał... A to że chciał z nimi walczyć? W chwili obecnej można tylko żałować, że mu się nie udało.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 02.01.2019, 14:29
Patrz synku, zaraz spalą flagi tej k***.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.01.2019, 14:31
Ajax napisał(a):Wyświetl post

Moim zdaniem już same wybrane pytania będą dobrym papierkiem lakmusowym. Bo tutaj głosowania raczej nie będzie (chyba, że jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi)
Nie, nie będzie tutaj głosowania - bierzemy to na siebie jako zarząd.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.01.2019, 14:38

A i bojkot bojkotem, ale nikt nikomu nie zabraniał chodzić na stadion, troche ludzi chodziło na różne sektory i nikt ich za to nie bił. Większość stwierdziła że nie ma ochoty chodzić, najwidoczniej dużo większa liczba osób niż wam się wydaje chodzi na mecze dla atmosfery, a nie do pooglądania kiepskiej piłki. Od dobrej piłki są inne ligi.
Sporo ludzi nie przychodziło w związku z bojkotem, bo po prostu bali się gangsterów.
Bojkot był spowodowany:
- pazernością "kibiców", na którą nie zgadzał się Bednarz
- zaciskaniem się sharksowej pętli wokół Wisły, na co nie zgadzał się Bednarz
- przestępczością "kibiców" na co nie zgadzał się Bednarz
- blokowaniem rozwoju Wisły przez "kibiców" na co nie zgadzał się Bednarz
- ślepym zaufaniem do SKWW przez większość nieświadomych gangsterki ludzi
- ogólnie: bojkot był manipulacją SKWK dla celów własnych bez oglądania się na dobro Wisły, z które to manipulacji jak widać nie wszyscy jeszcze się otrząsnęli.

W dodatku Bednarz robił to wszystko za zgodą, a nawet zachętą Cupiała, który łudził się, ze pozbędzie się gangreny, która jak widać nadal jest obecna i wokół klubu i na tym forum.
Bednarz z pewnością popełnił jakieś błędy w zarządzaniu, ale za "zgliszcza" po bojkocie odpowiedzialne jest SKWK i sterydowe rezusy popierające jeszcze dziś SKWK na tym forum.

Jak się okazuje Bednarz miał rację wrzucając wszystkich do jednego worka: zarówno tych, którzy aktywnie zajmowali się gangsterką, jak i tych, którzy popierali gangsterkę stając po stronie bojkotu.
To oni doprowadzili do upadku Wisły a teraz jeszcze na forum usiłują się wybielać.
Ludzie bez honoru, sprzedawczyki gangsterów, grabarze Wisły.

Każdy, kto brał udział w tym bojkocie powinien dzisiaj, jeśli Wisła coś dla niego znaczy, strzelić sobie w łeb.
No, ale do tego, trzeba znać pojęcie honoru. Nie tylko mieć honorem wypchaną gębę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów