The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.12.2018, 23:23
Ostrzeżeń było dużo. Pora teraz ponieść tego konsekwencje.

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/jac...akow_7154.html
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.12.2018, 23:24
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczenie, że amator wspinaczki na egzotyczne drzewa może być słupem TSu (któremu BC Wisły nie chciał oddać w bezpośrednim trybie), pojawiała się nawet na tym forum wielokrotnie. Miała swoje mocne przesłanki ale jej problemem było to, że była jakby żywcem wyciągnięta z bazarowej literatury kryminalnej. Wydawała się po prostu zbyt kuriozalna jak na współczesny świat.

I jeszcze jeden wątek - Miga.
Może się okazać, że wiedział więcej niż mógł głośno powiedzieć i, że miał bardzo dobre intencje, przekonując do Stecherta. I, że wcale nie chodziło o faktyczne przejęcie Wisły, tylko o to, żeby wpuścić oficjalnie do klubu kogoś pod tym pretekstem, kto mógłby przy tej okazji zrobić rzetelny audyt. Wtedy byłaby jeszcze szansa na ratunek. Może się zwyczajnie okazać, że Miga, ryzykując bardzo wiele zaangażował się w to z pełną świadomością, bo chciał klubowi pomóc. Albo przynajmniej, że "wkręcił" go w tę narrację, ktoś kto te dobre intencje posiadał.

I oto, scenariusz w którym z perspektywy czasu okazuje się, że osoby, które faktycznie klubowi próbowały pomóc to nie jego kibice, tylko osoby tak tu powszechnie pogardzane - Jadczak, Miga, Bednarz - staje się coraz bardziej realny.
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa teoria, ale może być prawdziwa. Szczególnie że o tej klauzuli wiedział chyba tylko TS i Telefonika, więc możliwe że Cupial chciał zobaczyć jak rozkradaja jego dziecko i stąd naslal Stecherta.
Sarapata wówczas na sobotniej konferencji nie płakała czasem, że to nie oferta? Jeżeli tak obraz staje się coraz bardziej klarowny. Zabawne jak większość z nas, w tym i ja, dała się złapać na skuteczną socjotechnikę, zaserwowaną nam przez Sarapatę i spółkę.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 13.12.2018, 23:26
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Wiem Jam55, że trudno ci to przełknąć, ale tak już ten świat wygląda. Gang powoli przejął skwk, powoli ts, wszędzie wstawiali ludzi. Bednarz ostrzegał za Cupiała. LOGICZNE, że ktoś od nich musiał zająć się też "PR" w mediach, czyli na najważniejszym forum. Długi staż, poczytność, kilku z takim samym zdaniem, głosili zawsze to samo, byleby po linii gangusów. Zaakceptuj to, że ludzie z C, ludzie po szalu, ludzie, którzy od dawna tu siedzieli WYRUCHALI cię wraz z tymi co kradli bezpośrednio w klubie. I przestań piehdolić o szacunku. Przejrzyj na oczy - przyda ci się w innych dziedzinach życia. Bo tutaj to już za późno. Ja stąd spiehdalam, bo mam ból d*py, że większość teraz dopiero ma odwagę pisać, gdy wszystko już ch*j strzelił.
Mam nadzieję że w końcu jak się wszystko jakoś ułoży czy to w 4 lidze czy jeszcze gdzie indziej dowiemy się wszystkiego a Ci co wyrządzili tak wielka krzywdę naszemu klubowi za to zostaną pociągnięci do odpowiedzialności ( wiem naiwny jestem )
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 13.12.2018, 23:28
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Wiem Jam55, że trudno ci to przełknąć, ale tak już ten świat wygląda. Gang powoli przejął skwk, powoli ts, wszędzie wstawiali ludzi. Bednarz ostrzegał za Cupiała. LOGICZNE, że ktoś od nich musiał zająć się też "PR" w mediach, czyli na najważniejszym forum. Długi staż, poczytność, kilku z takim samym zdaniem, głosili zawsze to samo, byleby po linii gangusów. Zaakceptuj to, że ludzie z C, ludzie po szalu, ludzie, którzy od dawna tu siedzieli WYRUCHALI cię wraz z tymi co kradli bezpośrednio w klubie. I przestań piehdolić o szacunku. Przejrzyj na oczy - przyda ci się w innych dziedzinach życia. Bo tutaj to już za późno. Ja stąd spiehdalam, bo mam ból d*py, że większość teraz dopiero ma odwagę pisać, gdy wszystko już ch*j strzelił.
Każdy przechodził podobny schemat - próbował coś wytłumaczy, był obrażany z każdej strony, a potem się odechciało co pisanie na forum by dało. Jak każde słowo przeciwko kumatym było atakowane?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.12.2018, 23:36
Umówmy się, że nikogo nie przejrzeliście, bo przez dłuższy czas nie było powodu - albo przynajmniej nie było powodów większych niż w dawnych czasach - by kogokolwiek przeglądać. Jednoznaczna, bo to też istotne słowo, kompromitacja zarządu to są już dopiero ostatnie miesiące, jeśli nie tygodnie.

Lepsza Wisła niefachowa i biedna, niż Wisła żadna. Liczyłem na to, że ludzie z TS będą się uczyć na błędach i że choćby ze względu na to, że sami mają w tym materialny interes, nie zniszczą spółki. Jak widać, przeliczyłem się. Jeżeli - pomimo tego, że wszyscy teraz przyznają, że byli mądrzejsi i trzeźwiejsi - wprowadziłem kogoś w błąd, to przepraszam.

Wątpię, aby ta najbardziej skrajna teoria (Stechert to byli zbawcy, na których się nie poznaliśmy, a Miga był drugim Wallendrodem) była prawdziwa, ale ponieważ moja ocena TS okazała się błędna zostawiam was z tą myślą.

Odpowiadając: nie jestem związany z TS. Nie czułem się też nigdy klakierem TS. Rozumiem, że jestem kojarzony z określonym poglądem i że ktoś może nie mieć ochoty ze mną rozmawiać. Internet, nie internet, nie będę się narzucał.

A jeżeli chodzi o osoby (czy też osobę, bo to chyba ta sama postać), która tam wyżej tak krzyczy: widzisz, ty zostaniesz ze swoimi wulgaryzmami, a ja z poczuciem, że nawet kiedy się myliłem, to wciąż myślałem bardziej racjonalnie niż ty.
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.12.2018 o godz. 23:40.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 13.12.2018, 23:37
Wiecie co teraz powinni robić wszyscy, którym naprawdę zależy?

Zapisywać.się do Socios. To pozwoli zbudować realną siłę, realne pieniądze. Zupełnie obok aktualnych, skostniałych, fatalnych i zakłamanych układów.

Polecam -> https://socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 13.12.2018, 23:39
Zawsze byłe w ciężkim szoku ile było na tym forum poparcia dla kumatych bandytów. Każda próba innego spojrzenia na Srałopatę i resztę zarządu TSu była atakowana. Nie wiem nawet co powiedzieć... najgorsze jest w tym wszystkim to, że sami "kibice" (chociaż ciężko mi to słowo w kontekście tych frajerów przechodzi) zgotowali ten los swojemu klubowi... Skończymy podzieleni, biedni i w 4 lidze, koszmar... istny koszmar... Jakby to było wczoraj pamiętam bramkę Clebera z Barceloną czy walkę do ostatnich chwil o LM z APOELem, a teraz przyjdzie czekać nie wiadomo ile nawet na głupią ekstraklasę. SZok, po prostu szok..
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 13.12.2018, 23:41
Skoro nie mamy już nic do stracenia... https://www.tvp.info/9146370/informa...eki-dowcipowi/ bo TS na pewno nas nie wyratuje...

Może komuś z czytających spodoba się ten dowcip i fortunnie spróbuje zakpić sobie z naszej sytuacji
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 13.12.2018, 23:41
czaro napisał(a):Wyświetl post
Umówmy się, że nikogo nie przejrzeliście, bo przez dłuższy czas nie było powodu - albo przynajmniej nie było powodów większych niż w dawnych czasach - by kogokolwiek przeglądać. Jednoznaczna, bo to też istotne słowo, kompromitacja zarządu to są już dopiero ostatnie miesiące, jeśli nie tygodnie.

Lepsza Wisła niefachowa i biedna, niż Wisła żadna. Liczyłem na to, że ludzie z TS będą się uczyć na błędach i że choćby ze względu na to, że sami mają w tym materialny interes, nie zniszczą spółki. Jak widać, przeliczyłem się. Jeżeli - pomimo tego, że wszyscy teraz przyznają, że byli mądrzejsi i trzeźwiejsi - wprowadziłem kogoś w błąd, to przepraszam.

Wątpię, aby ta najbardziej skrajna teoria (Stechert to byli zbawcy, na których się nie poznaliśmy, a Miga był drugim Wallendrodem), ale ponieważ moja ocena TS okazała się błędna zostawiam was z tą myślą.

Odpowiadając: nie jestem związany z TS. Nie czułem się też nigdy klakierem TS. Rozumiem, że jestem kojarzony z określonym poglądem i że ktoś może nie mieć ochoty ze mną rozmawiać. Internet, nie internet, nie będę się narzucał.

A jeżeli chodzi o osoby (czy też osobę, bo to chyba ta sama postać): widzisz, ty zostaniesz ze swoimi wulgaryzmami, a ja z poczuciem, że nawet kiedy się myliłem, to wciąż myślałem bardziej racjonalnie niż ty.
Nie czarusiu, nie osoba - osoby, widzisz ile osób ośmieliło się ci pocisnąć? twoje racjonalne myślenie własnie wyszło teraz, nie było racjonalne, to było ślepe bronienie osób które wydawały ci się dobre i nie zmieni tego Twoje słodkie racjonalne .......enie, przyłożyłeś rękę do upadku klubu któremu podobno "kibicujesz", takie są fakty i ja z tym poczuciem zostanę a ty żyj w swoim słodkim racjonalnym świecie kłamstw
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.12.2018, 23:43
sedonh napisał(a):Wyświetl post
przyłożyłeś rękę do upadku klubu
Chyba na rozum upadłeś.

Ale ok. Zostawiam cię tutaj, przykładaj rękę do jego odbudowy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 13.12.2018, 23:44
" a ja z poczuciem, że nawet kiedy się myliłem, to wciąż myślałem bardziej racjonalnie niż ty."

Skasuj konto racjonalny niedo*ebie tak jak pomogłeś skasować kasę z konta i klub z ligi.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 13.12.2018, 23:47
Panowie, spokojnie, to nie jest czas na takie kłótnie.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 13.12.2018, 23:48

Wątpię, aby ta najbardziej skrajna teoria (Stechert to byli zbawcy, na których się nie poznaliśmy, a Miga był drugim Wallendrodem) była prawdziwa, ale ponieważ moja ocena TS okazała się błędna zostawiam was z tą myślą.

A jeżeli chodzi o osoby (czy też osobę, bo to chyba ta sama postać), która tam wyżej tak krzyczy: widzisz, ty zostaniesz ze swoimi wulgaryzmami, a ja z poczuciem, że nawet kiedy się myliłem, to wciąż myślałem bardziej racjonalnie niż ty.
No cóż liczyłem na jakaś małą refleksje z Twojej strony. Myślałem (widać mylnie), że jest Ci w jakiś sposób po prostu przykro,że przez tyle miesięcy krytykowałeś ludzi, którzy widzieli jak się okazało po czasie więcej od Ciebie ale zamiast tego wypisujesz ze myślałeś racjonalniej niż inni. Przykre.
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.12.2018, 23:48
Czy otaczanie się ludźmi związanymi z Miśkiem to nie była jednoznaczna kompromitacja zarządu? Czy ten fakt nie dawał do myślenia? Nie było powodu by cokolwiek podejrzewać, że coś jest nie tak? Naprawdę tak uważasz?

brak słów...
Odpowiedz cytując
YoGii
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 13.12.2018, 23:55
Panowie, w tym momencie jesteśmy podzieleni jak nigdy do tad,mamy trudny okres jak uj, ale fakt faktem nie broniac nikogo, nie wyzywajmy sie od najgorszych bo to do niczego nie zmierza, a tylko jeszcze pogłębia zaistniały problem! Jak by nie patrząc jesteśmy kibicami Wisły Kraków i to nas w tym momencie powinno spajać!!!
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.12.2018, 23:56
Mam nadzieję,że parę osób po prostu się pomyliło tylko w ocenie zwłaszcza prezes Sarapaty, bo Dukat to od początku wydawał się poronionym pomysłem. Wielu z nas się nabrało na złego Meresińskiego i dobry TS. Chociaż nigdy jakoś nie przepadałem za tym zarządem (już bardziej jakoś wierzyłem Junco-też zapewne zonk), ale po akcji z Meresińskim tolerowało się Sarapatę.
Gdy zaczęło się jej słodkie pierdzenie o kilkunastokrotnie większym budżecie ( wiele razy o tym pisałem zresztą) i dziwne rokowania z Bragielem, to można było wyczuć próbę zaklejenia oczu kibicom jakimiś obiecankami z tyłka. Czuło się, że coś tu nie gra. To, że szedł komunikat, że klub nie jest na sprzedaż mogło wynikać z tego, że ten klub był do drenowania ile się dało.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 14.12.2018, 00:08
Powiem szczerze, że sam się na to łapałem chociaż starałem się nie pisać o tym publicznie ponieważ zawsze staram się podchodzić do wszystkiego z dozą sceptycyzmu. Nie byłem zadowolony z tego, że TS przejął spółkę ponieważ kojarzył mi się on przede wszystkim z biedą i nieudolnością, ale z drugiej strony byłem spokojny o intencje zarządzających. Pierwszy sezon pod ich rządami jeszcze jako tako wyglądał, dużo partnerów, jakieś remonty, sponsor na koszulki. Natomiast red flagi i pierwsze kłamstwa zaczęły wychodzić jakieś 1.5 roku temu (z tego co pamiętam). Pierwszy dużym była strona internetowa, potem kolejne kwiatki z inwestorami/podnoszeniem budżetu itp. Jebnęło tak naprawdę w lutym/marcu br. na słynnej konferencji na której świnka pigi chwaliła sie podpisaniem PRZEDWSTĘPNEJ umowy z PB. Tam też pierwszy raz usłyszałem pytanie Jadczaka i małą spinę z sratatatą (z tego co pamiętam to zbiegło się w czasie ze znalezieniem przemycanych fajek w budynkach TS ale oczywiscie "my nic nie wiemy ktos se wynajmuje a to silownie a to hale no co za przypadek"). No i od tamtego okresu to już kompletna degrengolada, całkowicie nasz blond muppet rozsypał się po majowych zatrzymaniach to już poleciało jak niagara: Carillo, Junco, Miasto, Jadczak i teraz to. Jestem w....iony na siebie, że też z początku dałem się omamić wraz z większością zwykłych kibiców bo gdyby sprzeciw wobec TSu poszedł od samego początku to być może sprawa byłaby jeszcze do uratowania...
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Stelio : 14.12.2018 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 14.12.2018, 00:16
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Powiem szczerze, że sam się na to łapałem chociaż starałem się nie pisać o tym publicznie ponieważ zawsze staram się podchodzić do wszystkiego z dozą sceptycyzmu. Nie byłem zadowolony z tego, że TS przejął spółkę ponieważ kojarzył mi się on przede wszystkim z biedą i nieudolnością, ale z drugiej strony byłem spokojny o intencje zarządzających. Pierwszy sezon pod ich rządami jeszcze jako tako wyglądał, dużo partnerów, jakieś remonty, sponsor na koszulki. Natomiast red flagi i pierwsze kłamstwa zaczęły wychodzić jakieś 1.5 roku temu (z tego co pamiętam). Pierwszy dużym była strona internetowa, potem kolejne kwiatki z inwestorami/podnoszeniem budżetu itp. Jebnęło tak naprawdę w lutym/marcu br. na słynnej konferencji na której świnka pigi chwaliła sie podpisaniem PRZEDWSTĘPNEJ umowy z PB. Tam też pierwszy raz usłyszałem pytanie Jadczaka i małą spinę z sratatatą (z tego co pamiętam to zbiegło się w czasie ze znalezieniem przemycanych fajek w budynkach TS ale oczywiscie "my nic nie wiemy ktos se wynajmuje a to silownie a to hale no co za przypadek"). No i od tamtego okresu to już kompletna degrengolada, całkowicie nasz blond muppet rozsypał się po majowych zatrzymaniach to już poleciało jak niagara: Carillo, Junco, Miasto, Jadczak i teraz to. Jestem w....iony na siebie, że też z początku dałem się omamić wraz z większością zwykłych kibiców bo gdyby sprzeciw wobec TSu poszedł od samego początku to być może sprawa byłaby jeszcze do uratowania...
Po prostu my wszyscy CHCIELIŚMY wierzyć. Z jednej strony tak jest łatwiej, ale z drugiej strony to jest w najgłębszej naturze kibica. Bo spójrzcie - my jesteśmy głęboko nauczeni i przywykli do wiary w wygraną, bez względu na znikome szanse. Gdyby jutro Wisła miała grać z Manchesterem City, to absolutnie irracjonalnie, nawet wiedząc że prawdopodobnie piłkarze nie będą w stanie wykrzesać z siebie chęci walki z obawy o kontuzje i zostanie na lodzie, to kibic wierzyłby że może coś, może jakoś, może jakiś strzał życia, może 10 słupków, może sie uda chociaż zremisować.
I tu było tak samo..kibic nauczył się ignorowac rzeczywistość. Kibic nauczył się wierzyć, że będzie dobrze BEZ WZGLĘDU na rzeczywistość..a czasem wrecz WBREW rzeczywistości
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.12.2018, 00:23
Nie wypowiadam się tu bo wychodzę z założenia że jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to lepiej milczeć ale dziś emocję wzięły górę...

Mogę tylko życzyć WSZYSTKIM kibicom Wisły na Nowy Rok (a dokładniej lata) aby upadek sportowy jeśli takowy miałby nastąpić, nie był końcem upadku kibicowskiego Wisły (na różnych płaszczyznach), pamiętajmy nie jesteśmy w Krakowie sami i licho nie śpi, historia lubi pisać różne scenariusze... obyśmy wyszli z tego mocniejsi

WISŁA PANY
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 14.12.2018, 00:49
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Przekręty w klubie swoją droga, ale musimy spojrzeć też co się działo na forum jak wyszła sprawa podniesienia sobie pensji przez zarząd. Grupa osób na forum lekceważyła i wyśmiewała zarzuty wobec Sarapaty i Dukata. A to że im się należy, bo gdzie indziej tyle zarabiają, albo że ludzie są zawistni lub są po prostu pasiastymi agentami i w ten deseń nawijali na okrągło. Zachowywali się tak jakby coś z tego mieli choć nie mieli, bo zwykłe dupolizy. Szkoda ich nawet wymieniać, bo raczej te głąby są znane, ale nawet teraz wszystko obracają w żart i udają przejętych sytuacją w klubie.
Zwykła gangrena i tyle.
To nic. Jakby tak przepatrzyć wpisy i poszukać co pisali wtedy w kontekście kilku ostatnich porażek Kiko, lub jakie zachcianki transferowe mieli ci co teraz obrażają kilku kibiców na forum i ci co im wytykają różne rzeczy, będąc teraz oburzeni, że kasa hulała w lewo i prawo, sami domagali się, żeby kasa hulała. Ten out tamten out, tego kup, tego nie sprzedaj. Czyli można was parafrazować. Przyczyniliście się do upadku klubu.
Wytykacie błędy innym zacznijcie od siebie.

A swoją drogą, wszyscy gówno wiedzieli co się w klubie dzieje i mieli do tego podstawy, bo zarówno zarząd kłamał w wywiadach, że jest ok, miał też swoje osiągnięcia(np. sponsor na koszulki, wytransferowanie Brleka za dobre pieniądze) ale z drugiej strony niezależne źródła potwierdzały np. że klub wykazał jakiś zysk na koniec roku 2017, co dawało optymizm i jakąś nadzieje, że idzie to w dobrym kierunku, pzpn. nie śledził poczynań finansowych klubu, czyli można było domniemać, że finanse są stabilne. Natomiast dziennikarze i informatorzy zamiast śledzić co się dzieje tak na prawdę ważnego, uwagę skierowali głównie na to, że Sarapata była pełnomocnikiem Miśka, a TS wynajmuje mu pomieszczenia na siłownie, albo, że ktoś odpalił śmiercionośną pirotechnikę na stadionie Tylko, że od takich "problemów" żaden klub nie upadł. Problemy były gdzie indziej i z czasem zaczęły wychodzić a o tym wtedy jakoś nikt nie chciał pisać... Nikt nie wiedział? czy nikt nie chciał powiedzieć... Dzisiaj za to wszyscy wszystko wiedzą....

Jak dzisiaj pewne osoby podają informacje o leasingach ślubach za klubowe pieniądze, o zawyżonych cenach usług firmy małżonka, to ja zadaje pytanie: czemu tego nie podali od razu, tylko akurat dziś? Teraz podajecie a jutro podacie kolejną bombe, tylko jutro czy w poniedziałek jak nas Włodarski nie uratuje to będzie po ptokach. Trzeba było podawać info wtedy kiedy był czas na reakcje i działanie, ale wtedy drodzy informatorzy tak tak: zajmowaliśmy się psuciem wizerunku klubu, kompletnymi bzdurami niż poważnymi wałkami i nieudolnością pewnych osób, które dostały pewien kredyt zaufania za ich początkowy okres pracy co było spowodowane efektami na boisku.

Chciałbym jeszcze jedno powiedzieć. Jakby był ktoś w tym kraju mądry, który na serio zabrałby się za likwidację realnego problemu, dobrałby się do jego jądra i uderzył ze zdwojoną siłą we właściwy punkt, to pewnie by mu się udało wiele problemów rozwiązać. Natomiast zamiast tego, przez lata na czołówce odbywała się heroicznie-bohaterska walka z całym ruchem kibicowskim. Walczyli z racami z oprawami z transparentami, z kibicami gości, z ludźmi pijącymi piwo w restauracji, lub stojącymi w przejściach i na galeriach stadionu a nie na przykład z tymi, którzy klepali braci po szalu a potem krzyczeli Cała Wisła Zawsze Razem.

Tyle ode mnie.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.12.2018 o godz. 07:04.
łukasza
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 14.12.2018, 01:51
Wszyscy chcieliśmy wierzyć że będzie dobrze. Pewnie większość cieszyła się nawet, że misiek z Ruchem rosną w siłe, bo dzieki temu Wisła mocniejsza będzie na mieście a żydy w odwrocie.
Racjonalizowaliśmy sobie jak umieliśmy, żeby tylko trzymać się tej nitki nadziei na lepsze jutro. I z agresją atakowaliśmy tych, którzy nas tej nitki chcieli pozbawić.

Ale nic..Wisła nie zginie..za duży klub, za duże miasto. My nie jesteśmy Polonią, a żydy to nie Legia. Za długa historia, zbyt wielu kibiców, za duże miasto żeby Wisła przepadła.
Nacierpimy się w niższych ligach, ale w sumie..

Gdyby ktoś wam w połowie lat 90tych powiedział, że przez ponad dekade będziemy w kraju absolutnym hegemonem, 8 mistrzostw Polski, niezapomniane występy w Europie..a potem czeka nas spadek..
Pewnie i tak byśmy to wzieli w pakiecie
Odpowiedz cytując
eloelo
Member

Od: 04.2013

Stary 14.12.2018, 04:28
Co niektórzy naprawdę wierzyli, że tym ludziom zależy na Wiśle... Ja od początku wiedziałem, że to bedzie... oszustwo. Wystarczyło z boku wszystko obserwować, łączyć fakty.
Przykre, że klub z takim zapleczem historycznym dał się zgwałcić osobom (celowo nie piszę o "kibicach" bo nimi nie są), ktorym zależało tylko na pieniążkach... Dla nich wartości nie istnieją...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 14.12.2018, 05:10
Pamiętacie jak MS mówiła w wywiadzie jaki to dukat miał olbrzymi wkład w ratowanie klubu? Jak poświęcał swój cenny prywatny czas i załatwiał osobiście papiery z meresińskim? Jeździł i szukał go po całym kraju swoim samochodem itp.
W obecnej sytuacji wiele to pokazuje.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 14.12.2018, 05:53
lepper jak żył, to był wyzywany od idiotow i matołow
jak go dojechali, to sie okazało ze miał racje

tyle ze w tym momencie nic nam Panowie nie da"o ja ten czy tam ten mial racje" lub "no tak, teraz to ma sens"
o tym kto byl za ktora "frakcją" i komu zalezało na klubie łatwo sobie samemu wydedukować po prostu przegladajac ten temat od początku. Bedzie mozna zobaczyc kto był.naiwny, kto cos wiedział, kto nie wiedział nic itd,
tylko co to ....a da?

Stan jest taki, ze za pare dni moze nam klub .......nąć. Pytanie co teraz...

i gdzie jest TWSD AWARDS ?Ostatnie w histori SA?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 14.12.2018, 06:29
Czy ten jebane zarząd mógłby wreszcie wydać oświadczenie co dalej? Marzenia mówi że nie jest Schentino ale ....ą chowanie się w kotłowni to prawie tosamo.
Odpowiedz cytując
papiwislak
Member

Od: 07.2008

Stary 14.12.2018, 06:59
[Wygląda na to, że ma miejsce wydarzenie bez precedensu w skali świata. Ludzie mieniący się kibicami Klubu o 112-letniej tradycji, wykorzystując jego trudną sytuację okradali go tak długo, aż ten padł na twarz bez życia..

I nie miejcie złudzeń - część z nas ponosi za to współodpowiedzialność..
A SKWK ponosi odpowiedzialność bezpośrednią.

Przez lata na Reymonta, przy cichej aprobacie większości kibicowskiego środowiska akceptowano żarłoczny kibolski nowotwór, który wykorzystywał święte barwy jak listek figowy dla przykrycia swoich patolskich działań. Nowotwór rósł a ludzie odwracali wzrok udając ślepców lub trywializując problem. A rak toczył kolejne organy aż pozwolono mu zaatakować te, bez których żyć już się nie da..

Upadek trwał kilkanaście lat. Ostatnie dwa lata to tylko ostatnie stadium tego procesu. Sygnałów była cała masa. Nikt nie pisnął słowa. Milczały wszystkie kibicowskie organizacje z SKWK na czele. Dopiero przeciętnej klasy dziennikarzyna z Rzeszowa podniósł larum. I chociaż w sposób daleki od doskonałego, warsztatowo potykając się o własne nogi, to jednak pokazał czarno na białym, co się w tym Klubie dzieje. I co? Zrozumieli wszyscy - miasto, inwestorzy, sponsorzy, piłkarze, cała Polska zrozumiała. Tylko kibice Wisły nie zrozumieli atakując, nie tych co trzeba. Jadczaków, Migów, Majchrowskich, TVNy, Wyborcze - wszystkich tych, którzy akurat NIE ZARZYNALI będącej już wtedy w agonii Wisły. A nad tymi, którzy Wisłę, już wtedy w stanie agonalnym ZARZYNALI roztoczyli rozkoszny parasol milczenia albo radośnie trywializowali skalę problemu.

K...a, co za dramat, że spora grupa kibiców nawet na pogrzebie nie zrozumie co zabiło ich ukochany Klub.
swieta prawda
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 14.12.2018, 07:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
lepper jak żył, to był wyzywany od idiotow i matołow
jak go dojechali, to sie okazało ze miał racje

tyle ze w tym momencie nic nam Panowie nie da"o ja ten czy tam ten mial racje" lub "no tak, teraz to ma sens"
o tym kto byl za ktora "frakcją" i komu zalezało na klubie łatwo sobie samemu wydedukować po prostu przegladajac ten temat od początku. Bedzie mozna zobaczyc kto był.naiwny, kto cos wiedział, kto nie wiedział nic itd,
tylko co to ....a da?

Stan jest taki, ze za pare dni moze nam klub .......nąć. Pytanie co teraz...

i gdzie jest TWSD AWARDS ?Ostatnie w histori SA?
Tak, ale jak tak przeglądam forum, to nie dziwię się ludziom, że teraz chcą to powiedzieć, bo przez wiele tygodni (miesięcy) dominującą narracją było to, że istnieje spisek majchrowsko-jadczakowo-migowy, który ma na celu przejąć najcenniejsze grunty w tej części Europy, a jeśli ktoś powątpiewał w dobre intencje (kompetencje) Marzeny Sarapaty, to była gadka o drugiej stronie Błoń, a w najlepszym razie zdecydowana prośba o pokazanie dowodów.

A Andrzej Iwan, powątpiewający w przejęcie Wisły, gdyby przeglądał to forum, to przeczytałby, że jego informacje nie mają znaczenia, bo jest alkoholikiem.

Nic dziwnego, że teraz ci, którzy krytykowali TS chcą to z siebie wyrzucić. Być może jednak nie byli z drugiej strony Błoń, tylko zawsze kibicowali Wiśle. Wielu też pewnie zarzuciło foruming, jak czytało te posty i dowiadywało się ile to Wisła "zawdzięcza Pawłowi".

Nic to nie da Wiśle, ale dla wyrzucenia z siebie emocji pod adresem zwolenników grabarzy Wisły da bardzo dużo.

I też nie dziwię się, że Miga, Jadczak i - nawet, what a time to be alive - Bednarz są nagle postaciami pozytywnymi. W końcu oni (może z wyjątkiem pierwszego) konsekwentnie mówili, co się w klubie dzieje.

A ja przed oczami mam jak jeszcze 10 lat temu, gdy Legia budowała zespół na Piotrze Gizie, Lech miał Smudę, a my szliśmy po kolejne mistrzostwa, bilety na najważniejsze nasze mecze nagle rozchodziły się na pniu.

Co prawda później były sprzedawane po znacznie wyższej cenie, kosztem tych, którzy w kolejce stali od rana, ale nikomu to nie przeszkadzało. I tak praktycznie nikomu nie przeszkadzało aż do 13 grudnia 2018 roku.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 14.12.2018, 07:07
Parę dni temu dwie osoby poszły na banowy odpoczynek.
Kto dziś ? Obrażajcie się dalej
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 14.12.2018, 07:07
Nie oszukujcie się. Wszystko tak na prawdę było jasne od początku. Po prostu zdecydowała większość z Was wybrała przymykanie oczu i udawanie, że wszytko jest spoko. To, czy ktoś był pożytecznym idiotą, działał w złej wierze czy po prostu był naiwny nie ma już żadnego znaczenia. Tak po prawdzie, to już na samym początku, kiedy mianowany był zarząd wszystko było jasne.
Prezesem "przypadkowo"zostaje były pełnomocnik Miśka, wiceprezesem dzban prowadzący miśkową siłownię działającą od lat na terenach TSu. Jakich jeszcze danych trzeba było, żeby się zorientować w sytuacji?

Tymczasem prawie wszyscy gracie zaskoczonych, że gość, który rzucał nożem w głowę Dino Baggio, kradł maczety w castoramach jednak był ryzykownym kandydatem na właściciela.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 14.12.2018 o godz. 07:16.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.12.2018, 07:23
14 Czerwca tego roku, podczas słynnej już serii pytań do zarządu jedno z moich pytań brzmiało następująco :

" Czy prawdziwe są pogłoski mówiące o tym, że zadłużenie wzrasta, a Wy jako spółka staniecie się za chwilę niewypłacalni ?"

Z wielu źródeł można było usłyszeć, że w klubie nie dzieje się dobrze, a zawodnicy tylko szukają powodu, by stąd odejść.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy napisałem kilka postów:

Cytat:
Tutaj nie ma już czego ratować. Naprawdę dalej wierzycie w bajki Marzenki ?

Słodkie pierdzenie na ostatniej konferencji prasowej, które okazało się tylko jej pobożnymi życzeniami. Przestańmy zwalać winę na cały świat, oskarżać miasto o to, że wkurzyło się na 6,5 mln zł długu. Każdy wiedział, na jakich warunkach jest wynajem, zarząd również. Ale jeśli prawdą jest, że od pół roku nie wpłynęła do miasta żadna rata, to czego my mamy oczekiwać ?

6,5 mln zł. To jest ogromna kwota. Czas na spowiedź, drogi zarządzie - publicznie, przed kibicami.
Cytat:
Czujecie to, co na nas w tym momencie spada z góry ?

To mocz zarządu, który na nas leje
No cóż, "Nadzieja umiera ostatnia"
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów