The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.08.2016, 10:37
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę doniesienia z DP to cały czas przynajmniej formalnoprawnie TFK może odstąpić od umowy sprzedaży akcji. Tylko problem jest jeden czy TFK będzie tego chciała ?
TFK to Monika Cupiał, która Wisły nienawidzi i miała gdzieś komu i za ile ją sprzedaje. Chciała się tylko jej pozbyć. W związku z tym, nie ma żadnych szans na to, że TF będzie probować ratować klub, chyba, że Boguś wróci, da niemądrej córeczce w ucho i zacznie podejmować decyzje. A na to się nie zanosi.

A na tego idiotę Meresińskiego nawet patrzeć nie mogę. To jest typowa cecha idiotów, że myślą, że cały świat jest tak samo głupi jak oni.

Chciałbym jeszcze zwrócić się do tych, którzy tak domagali się odejścia Cupiała. Jesteście zadowoleni?! Bo przecież gorzej niż za BC być nie mogło, nie?
Save
Save
Save
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 19.08.2016, 10:38
Cupial przez 19 lat tylko kilka razy miał kupca. Teraz jest jeden ale jeżeli Meres zacznie tak działać jak działa to może na BBC o nas powiedzą i znajdzie się jakiś szejk który zacznie działać i postawi fortece przy R22
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.08.2016, 10:38
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
W ten sposób będziemy napełniać sakwy Meresińskiemu. To chyba żart. Wierzysz w to, że gość wtedy odejdzie, jak będzie miał samonapędzający się rower? Tutaj trzeba gościa odciąć od kasy i to drapieżnie. Wtedy może szybko zrezygnuje. Trzeba go przestraszyć. Kibicować zza stadionu. Menedżerów piłkarzy namówić by nie sprzedawali swoich graczy, piłkarzy i trenera też poprosić o cierpliwość. Trzeba wykurzyć tego szkodnika stąd.
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Jakub Meresiński lubi to.
Będzie więcej kaski do wyprowadzenia z klubu.
arti napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak to zrobić żeby ta kasa poszła na piłkarzy, innych pracowników i zobowiązania Wisły, a nie do kieszeni oszusta?
Z tego co sie rientuje, to mamy zalozony nadzor finansowy z komisji licencyjnej wiec chyba w takim ukladzie kase najpierw dostaja wierzyciele.
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 19.08.2016, 10:40
Biorąc pod uwagę doniesienia z DP to cały czas przynajmniej formalnoprawnie TFK może odstąpić od umowy sprzedaży akcji. Tylko problem jest jeden czy TFK będzie tego chciała ?
Na dzień dzisiejszy nie chce , chyba ze zajdą nadzwyczajne okolicznosci które mogłyby zaszkodzić TF
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 19.08.2016, 10:41
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
TFK to Monika Cupiał, która Wisły nienawidzi i miała gdzieś komu i za ile ją sprzedaje. Chciała się tylko jej pozbyć. W związku z tym, nie ma żadnych szans na to, że TF będzie probować ratować klub, chyba, że Boguś wróci, da niemądrej córeczce w ucho i zacznie podejmować decyzje. A na to się nie zanosi.
Nie znam na tyle córki BC, ale z drugiej strony po co TFK dokonywała spłaty kolejnych 4 mln zł zobowiązań Wisły ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.08.2016, 10:42
No to właśnie wychodzą. Chcąc, nie chcąc ta cała sytuacja uderza w wizerunek TF.
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 19.08.2016, 10:48
Nie znam na tyle córki BC, ale z drugiej strony po co TFK dokonywała spłaty kolejnych 4 mln zł zobowiązań Wisły ?
Nie wiem. Taką wersję po prostu słyszałem z wiarygodnego źródła. Może wymagała od nich tego umowa, którą podpisali?
Save
Save
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 19.08.2016 o godz. 10:51.
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 19.08.2016, 10:51
raindog napisał(a):Wyświetl post
"Dobra, czas pokazać jak Jakub Meresiński popisał się przed Komisją Licencyjną i „uratował klub”. Dajcie mi kilkanaście minut". Stanowski.

Będzie ciekawie.
To chyba jeszcze nie to ale przeczytać warto.
http://weszlo.com/2016/08/19/jakub-m...jego-poziomie/
silver03
Senior Member

Stary 19.08.2016, 10:53
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.08.2016, 10:57
Espedito Fabio Esposito... noż k...a jak jakiś alfons z brazylijskiej telenoweli.
nesta
Senior Member

Stary 19.08.2016, 10:58
Juz jest na weszło to o czym pisał Stanowski.
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 19.08.2016, 10:58
Weszlo idealnie punktuje każde jego zdanie, a najbardziej podoba mi się ten fragment: „Wygląda na to, że komuś bardzo zależało na tym, by ograniczyć możliwości rozwoju naszego klubu”. Rozumiemy, że to zdanie wypowiedziane dla najgłupszej części kibiców.

Jeśli jest tu jeszcze ktoś, kto łyka jak pelikan te infantylne pierdy JM o tym, że komuś zależy na ograniczeniu rozwoju Wisły, czytaj - dziennikarzom, to jest mi tego kogoś naprawdę żal.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.08.2016, 11:00
Moim zdaniem czy wiekszy szum medialny w sprawie JM tym lepiej. Chociaz troche to sie przylozy ze sprzeda klub

Nawiasem mowiac forum ledwo chodzi tyle ludzi. Jak nasz klub. Tylko ze nie z powodu ludzi a jednego ancymona.
Ostatnio edytowane przez bódyń : 19.08.2016 o godz. 11:02.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.08.2016, 11:18
Zaplammy swieczke i zamilczmy na minute....

Moze to i lepiej gdy zaczniemy wszystko od nowa niz dac temu s....ysynowi zarobic na nas...
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
czarny7777777
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 19.08.2016, 11:30
mamy nadzór finansowy z komisji licencyjnej ludzi i co z tego przecież on tylko nadzoruje i jedyne co moze to nie przyznac licencji jak m bedzie chcial wszystko sprzedac i przelac do siebie to kto mu zabroni
momo
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 19.08.2016, 11:31
https://www.change.org/p/wis%C5%82a-...%B3w/dashboard
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.08.2016, 11:32
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Moze to i lepiej gdy zaczniemy wszystko od nowa niz dac temu s....ysynowi zarobic na nas...
Sęk w tym, że będzie 2w1. On na nas zarobi, a my będziemy musieli zacząć od nowa.
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 19.08.2016, 11:32
As napisał(a):Wyświetl post
Z tego co sie rientuje, to mamy zalozony nadzor finansowy z komisji licencyjnej wiec chyba w takim ukladzie kase najpierw dostaja wierzyciele.
Nie. Kasę "powinni" dostać m.in. w pierwszym rzędzie wierzyciele, jeśli klub chce dostać licencję. Taka drobna różnica
A Meresiński planuje otrzymanie licencji na przyszły sezon?
gooro33
Senior Member

Stary 19.08.2016, 11:34
W dzisiejszym wywiadzie JM ewidentnie dał sygnał że klub jest do odsprzedania...
Ma interes życia, teraz wystarczy zrobić sytuację ekstremalnie chujową dla Wisły i licytacja kto da więcej...
Rezygnacja Citki ładnie się w to wpasowała... I razem liczą $$$ zarobiony w 1 miesiąc....
Genialne...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 19.08.2016, 11:35
Dokładnie trzy tygodnie temu, chwilę po ukazaniu się komunikatu ws. sprzedaży Wisły, napisałem:

Można pokusić się o ocenę chociażby na podstawie Facebooka tego chłopa. Jedyne słowo, które mi przychodzi do głowy, to: infantylny. W maju facet wrzuca zdjęcie w tle stadion Korony, dziś Wisły. Trochę to słabe. O innych zdjęciach nie wypowiadam się, bo każdy ma swój styl bycia (acz mi to przypomina typową warszafkę). Leśniodorski też wyglądał śmiesznie z tymi koralikami zaciśniętymi wokół szyi, ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda...

Z taką intuicją idę dziś skreślać liczby w lotto.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 19.08.2016, 11:37
Citko odszedł w sposób jaki nie przystoi dżentelmenowi. Zdanie zwarte w jego oświadczeniu : " Zdarzenia, których jednak byłem świadkiem " bez jakich kol wiek dalszego wyjaśnienia jest kompletną błazenadą z jego strony. Rozumiem faceta, że odszedł ale mógł zachować odrobinę klasy.

Pewnie skończmy z jakimś JW czy innym specjalistą od futoblu.
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.08.2016, 11:42
Czego byś chciał więcej? Citko nie może publicznie rzucać oskarżeniami jeśli będzie dał rady tego udowodnić. Chyba, że stał nad Meresińskim z aparatem i dyktafonem. Powiedział wystarczająco dużo, żeby każdy sam wyciągnął wnioski.
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 19.08.2016, 11:43
Wiedziałem ze jest bardzo złe, ale mimo wszystko nie spodziewałem sie ze tak tragicznie. Pan Rzecznik podtrzymywał na duchu. Była nadzieja, ze podczas konferencji kretacz powie usuwam sie z klubu/rezygnuje i wchodzi citko. Niestety ten drugi najpierw pozwolił zniszczyć nasz klub a teraz uciekł jak szczur. Mam nadzieje ze KAZDY mu to zapamięta. Dla Wisły nie ma juz ratunku. Ostatnia nadzieja to przejęcie natychmiastowe klubu, przez kogos kto naprawde bedzie chciał ten klub poprowadzić, a w obecnej sytuacji - w zasadzie prawie kazdy bedzie lepszy. Nawet bez transferów spokojnie dogramy ta rundę. Ale jesli zostaniemy z krętaczem, to połowa zawodników odejdzie z powodu braku wynagrodzeń i wtedy nawet nowej osobie bedzie trudno. To jest dramat i cyrk w jednym. Szkoda tylko ze śmieją sie inni.
Ostatnio edytowane przez pomeran : 19.08.2016 o godz. 11:45.
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 19.08.2016, 11:46
tomasz_19
Senior Member

Stary 19.08.2016, 11:48
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym wywiadzie JM ewidentnie dał sygnał że klub jest do odsprzedania...
Ma interes życia, teraz wystarczy zrobić sytuację ekstremalnie chujową dla Wisły i licytacja kto da więcej...
Rezygnacja Citki ładnie się w to wpasowała... I razem liczą $$$ zarobiony w 1 miesiąc....
Genialne...
coś w tym jest... biorąc pod uwagę jego wcześniejsze akcje to ta z Wisła wydaje się być najbardziej przemyślana (mimo że chłop skończył jedynie gimbaze) i mało tego ten krętacz (jeżeli znajdzie się chętny na odkupienie Wisły za większą kwotę niż "włożył") z miejsca z gołodupca stanie się milionerem... pytanie tylko skąd miał pieniądze na odkupienie Wisły od Telefoniki, ale tego pewnie nigdy się nie dowiemy... niebywałe... takie rzeczy tylko w Polsce...

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

CMSNero
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.08.2016, 11:49
Nauczcie sie w koncu .. Meres jest wlascicielem i mamy trzymac za niego a nie za jakas ....e ktora po 3 tygodniach zrezygnowala ... byl Citko , nie ma Citko - pokazal sie tylko jaki ....a , nic nie zrobil ... Jest Meres , kiedys go nie bedzie , ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze ma zla prase , troche slaba przeszlosc , ale jest wlascicielem Wisly i obowiazkiem kazdego z nas ( mam na mysli kibicow Wisly - nie zas tzn zielonych ludzikow ) jest wiara w tego pana ze jakos to bedzie ...

wiem ze jest to dla wiekszosci nie do pomyslenia , przeciez przez ostatnie 19lat jechaliscie po Cupiale ...
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 19.08.2016, 11:51
Masz Ty rozum i godność człowieka?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 19.08.2016, 11:52
Nie chce wyjść na obrońcę Citki, ale może on do końca nie wiedział z kim ma do czynienia. Może i wiedział, że Meresiński to krętacz ale mógł nie wiedzieć, że takie trupy wyskoczą z szafy. Podrobiona matura, wyłudzenia VATu, oskarżenie o udział w grupie przestępczej. Gdy się połapał jak źle to wszystko wygląda, postanowił się odciąć bo wiedział, że taki wizerunek Meresia jemu też zaszkodzi. Chciał odkupić Wisłę bo on jako osoba "czysta" mógł do niej ściągnąć inwestorów i jakiś plan na ten klub jako dyrektor sportowy miał.
Co do obecnego właściciela, to już żadnych złudzeń nie mamy, z tą osobą za sterami daleko nie zajedziemy, albo zajedziemy daleko, ale w nie w tą stronę o którą nam chodziło.
silver03
Senior Member

CMSNero napisał(a):Wyświetl post
Nauczcie sie w koncu .. Meres jest wlascicielem i mamy trzymac za niego a nie za jakas ....e ktora po 3 tygodniach zrezygnowala ... byl Citko , nie ma Citko - pokazal sie tylko jaki ....a , nic nie zrobil ... Jest Meres , kiedys go nie bedzie , ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze ma zla prase , troche slaba przeszlosc , ale jest wlascicielem Wisly i obowiazkiem kazdego z nas ( mam na mysli kibicow Wisly - nie zas tzn zielonych ludzikow ) jest wiara w tego pana ze jakos to bedzie ...

wiem ze jest to dla wiekszosci nie do pomyslenia , przeciez przez ostatnie 19lat jechaliscie po Cupiale ...
Ty jesteś po prostu popier.dol.ony
Zotek
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2006

CMSNero napisał(a):Wyświetl post

Nie wierzę...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów