The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.04.2016, 18:56
Sodowka uderzyla do glow, ledwo wygrali pare meczy i juz zaczeli lekcewazyc przeciwnika a gra Popovica to juz wogole byl majstersztyk, jak mozna dwukrotnie podawac do tylu i jeszcze faulowac na zolta kartke?
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 25.04.2016, 18:57
Remis przez Boguskiego!!! Jak można nie strzelić gola z 2 metrów to on tylko wie. W chodzonego nie da się wygrać. Dzisiaj wszyscy przeszli obok meczu, mieli wyjebane!!! Zamiast spokojnego utrzymania, dalej nerwówka. Bramkarz strzelił nam gola noż k...... Śmiech na sali fotomontaż!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 25.04.2016, 19:00
Grali jakby na 50% ,taki mecz gdzie kazdy gra polowe tego co zawsze.Takie mecze niestety sie zdarzają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Ostatnia akcja meczu to szczyt partactwa w obronie. Bramkarz strzelił kompletnie nie kryty przez nikogo
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Frajerstwo frajerstwem, lae jak dla dla Wisła nie zasługiwała na zwycięstwo. O wiele słabsza gra niz we wszystkich poprzednich meczach (z Zagłębiem nie widziiałem, ale ponoć nie było źle). Oby się ogarnęli i z Koroną wszystko wróciło do normy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 25.04.2016, 19:05
Brożek, Boguski, Popović, Wolski, Sadlok słabo, to co wyprawiali to kryminał, Brożka na boisku nie było widać
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.04.2016, 19:10
Po dzisiejszym meczu, gdybym był piłkarzem Wisły, to bym się chyba ze wstydu zapadł pod ziemię

Boguski zajebał klasycznego "Rafała", Brożek myślami już chyba na wakacjach, Wolski też dziś niechlujnie.

Jestem ciekaw składu na następny mecz
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.04.2016, 19:16
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ostatnia akcja meczu to szczyt partactwa w obronie. Bramkarz strzelił kompletnie nie kryty przez nikogo
Jesteś tego pewien?
Mnie ten mecz i pewne okoliczności przypominają mecz sprzed roku w grupie mistrzowskiej z Pogonią (1-1).
Już po prostu można to i owo robić, bo utrzymanie prawie pewne. Mistrzowie!
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 25.04.2016, 19:16
I to zagranie z kontry co byliśmy 3 na 2
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
bumclik
Junior Member

Od: 01.2011

Stary 25.04.2016, 19:20
tyle frajerskich bramek co wisełka straciła to jakaś masakra :( kiedy to się skończy?przy każdym stałym fragmencie gry mam takiego stracha, że zaraz stracimy bramkę.dzisiaj dopełnienie całego sezonu i tych wszystkich głupich bramek.z zagłębiem jak trzeba było awansować tez frajerska bramka.jedyna sytuacje w meczu.dzisiaj to jakaś masakra nawet bramkarz nam strzela.ojj wisełko moja wisełko
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 25.04.2016, 19:22
I w taki sposób robi się z siebie frajera sezonu...
Tylko Wisła potrafi takie rzeczy osiagnac...

Nie ma co się pompować po kilku wygranych...
Jak na razie brakuje podkładu żeby cokoliwke zdzialc w przyszłym sezonie,zbytnia euforia przyslonila chwilowo to co ten klub lubi najbardziej czyli .......ic rzeczy wręcz niemożliwe...

Ogolnie mecz tragiczny...
2 celne strzaly u sibie z byle kim,brak wszystkiego w tym meczu...
Przestanmy pompować a zacznijmy się zastanawiać nad przyszłym sezonem czy da się z tym co mamy teraz jako skład cokolwiek zadzialac...
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 25.04.2016, 19:22
Jeszcze 4 kolejki i się sezon skończy. Owszem jest lepiej od czasów wdowczyka ale w tym sezonie w plebiscycie najwięksi frajerzy Ekstraklapy jesteśmy na pierwszym miejsc.
Jedyna opcją żebyśmy z tego zaszczytnego miejsca spadli jest spadek Podbeskidzia które przez jeden dzień było w grupie mistrzowskiej.

Podsumowując mecz. niechlujstwo, brak pomysłu stagnacja. W nastepnym meczu bez 10 i 88. Mam nadzieję ze w ich miejsce wejdzie Bałaszow i Mączyński a nie Guerrier i Uryga/Cywka
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 25.04.2016, 19:25
Ten mecz to była jakaś żenada. Już im sę wydaje, że są najlepsi i mecz sam się wygra? Nawet nie będę komentować poszczególnych sytuacji, ale żeby nie wykorzystać tego, co wyprawiała obrona Niecieczy, to trzeba po prostu być kaleką. Albo mieć wyjebane na mecz.
Już wolałam 1:1 - do 90 minuty byłam tak znudzona meczem, że powoli godziłam się z zasłużonym remisem. A tak mi jeszcze ciśnienie na koniec podnieśli Ch.j bombki strzelił, ch.j kupon strzelił. Do dupy.
Oby Wdowczyk im solidnie nakopał do dupy za takie przejście koło meczu.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.04.2016, 19:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Uznali chyba, ze gosc w czarnym stroju w polu karnym to musi byc sedzia

Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz to była jakaś żenada. Już im sę wydaje, że są najlepsi i mecz sam się wygra? Nawet nie będę komentować poszczególnych sytuacji, ale żeby nie wykorzystać tego, co wyprawiała obrona Niecieczy, to trzeba po prostu być kaleką. Albo mieć wyjebane na mecz.
Już wolałam 1:1 - do 90 minuty byłam tak znudzona meczem, że powoli godziłam się z zasłużonym remisem. A tak mi jeszcze ciśnienie na koniec podnieśli Ch.j bombki strzelił, ch.j kupon strzelił. Do dupy.
Oby Wdowczyk im solidnie nakopał do dupy za takie przejście koło meczu.
+1
ale bardziej mi sie z tego powodu chce smiac, my chyba zaczynamy miec w DNA tracenie punktow w najglupszy z mozliwych sposobow
Nieciecza w 2 polowie miala 1,5 akcji
A i polecam zobaczyc zachowanie Sadloka przy pierwszej straconej bramce...
ze 2 obroncow rzed nowym sezonem to jest minimum
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 25.04.2016 o godz. 19:33.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Stary 25.04.2016, 19:31
Wdowczyk powinien .......nac piescia w stol zeby wiecej taka sytuacja sie nie powtorzyla, jesli tego nie zrobi to beda dalej gwiazdorzyc jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 25.04.2016, 19:33
Mam nadzieje, że po tym sezonie pożegnamy się z Boguskim, który .... wie co zrobił przy tej sytuacji. Kontrakt ma do końca sezonu, i jeśli chcemy coś więcej ugrać w następnym sezonie, to musimy mieć skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Może Mak z Piasta ? Ma umowę do czerwca tego roku, i nie przedłużył jeszcze kontraktu z Piastem. Mam również nadzieje, że przyjdzie jakiś stoper.
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 25.04.2016, 19:34
Wolski tym meczem pokazał że raczej nie chce grać w Wiśle.,
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 25.04.2016, 19:36
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Wolski tym meczem pokazał że raczej nie chce grać w Wiśle.,

Bez przesady. Nie wiemy, czy nie grał mimo wszystko z jakimś urazem, bo niby to było tylko stłuczenie, ale jakiś tam dyskomfort mógł odczuwać. Zagrał jeden mecz słabo, i od razu jazda po nim.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Stary 25.04.2016, 19:45
kicur napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że po tym sezonie pożegnamy się z Boguskim, który .... wie co zrobił przy tej sytuacji. Kontrakt ma do końca sezonu, i jeśli chcemy coś więcej ugrać w następnym sezonie, to musimy mieć skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Może Mak z Piasta ? Ma umowę do czerwca tego roku, i nie przedłużył jeszcze kontraktu z Piastem. Mam również nadzieje, że przyjdzie jakiś stoper.
Zgadzam się z Tobą w 100% Ja jeszcze bym pożegnał mimo wszystko Pawła Brożka, bo on jest już słabiutki. Lepiej ze sceny zejść niepokonanym jak w tej piosence. Z nimi już nic nie ugramy. Głowa może jeszcze zostać, bo to stoper, ale i tak musi przyjsć min. jeden nowy. Snajper z prawdziwego zdarzenia, bo Ondrasek nim nie jest, lewy obrońca, stoper, bramkarz.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Stary 25.04.2016, 19:54
Nam potrzeba prawdziwego lidera ktory bedzie ciagna gre nawet z najwiekszymi ogorami. Wolski dzisiejszym meczem nie pokzazal ze na takiego lidera sie nadaja dlatego tez fiorentina sie go pozbyla lekka reka.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 25.04.2016, 19:58
Po co zmieniał skład skoro ostatnio wygraliśmy 3-0
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 25.04.2016, 20:04
Obciach jak cholera - bramkarz nam strzela gola. Mam nadzieję że nie chcieliśmy "pomóc" Niecieczy tylko graliśmy jak frajerzy. Takich bramek się nie traci. Żenada jak .c.huj!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 25.04.2016, 20:04
To wyglądało jakby mecz się miał skończyć remisem tylko zapomnieli powiedzieć Dzikiemu. Albo nie zrozumiał, co też jest prawdopodobne. Jak można było zagrać źle to zagrali właśnie tak. Jak można było s.......ić, to s.......ili (strzał Boguskiego, kontra 3:2 i podanie za plecy itd.). Żal było marznąć.

Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.04.2016, 20:08
Wrócił Brożek - wróciły demony przeszłości.
Jedno dobre zagranie pod presją w meczu, reszta straty.
Ciekawe ilu jeszcze trenerów zdoła w Wiśle zwolnić ?
I ilu jeszcze Stępińskich i Drzazg zmarnuje talent bo legenda musi grać.

I drugi Rafał "mam dobre staty bo zagram trzy przyzwoite mecze w sezonie" Boguski.
Również jedno dobre zagranie + żółta kartka Jovicia na jego konto..

Jak się wychodzi w dziewięciu nie ma gry.

Czech sam wszystkiego w przodzie nie wybiega.

Głowacki, wielki szacunek za walkę, ale biega coraz wolniej.

Dariusz W. - ogromny minus za dzisiejsze zestawienie składu i zmiany. On jeszcze nie wie, ale zaczął kręcić sznur na swoją szubienice.

Totalnie marnujemy Jovicia na prawym skrzydle bo nie ma z kim grać. Wszystkie akcje ofensywne idą po lewej, bo tam Sadlok z Małeckim biegają. Byłoby jeszcze lepiej gdyby Małecki czasami coś podał a nie grał tylko sam ze sobą.

9200 wiernych kibiców.
9200 frajerów klientów.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Stary 25.04.2016, 20:09
Krótko i na temat Frajerzy sezonu 2015/16
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 25.04.2016, 20:10
Nie ma co dorabiać ideologii do tego meczu. Spotkanie bez historii.

A może jednak z historią bo ta bramka Nowaka... śmiech na sali.
Niech wyciągną wnioski na przyszły sezon.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 25.04.2016, 20:18
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wrócił Brożek - wróciły demony przeszłości.
Jedno dobre zagranie pod presją w meczu, reszta straty.
Ciekawe ilu jeszcze trenerów zdoła w Wiśle zwolnić ?
I ilu jeszcze Stępińskich i Drzazg zmarnuje talent bo legenda musi grać.

I drugi Rafał "mam dobre staty bo zagram trzy przyzwoite mecze w sezonie" Boguski.
Również jedno dobre zagranie + żółta kartka Jovicia na jego konto..

Jak się wychodzi w dziewięciu nie ma gry.

Czech sam wszystkiego w przodzie nie wybiega.

Głowacki, wielki szacunek za walkę, ale biega coraz wolniej.

Dariusz W. - ogromny minus za dzisiejsze zestawienie składu i zmiany. On jeszcze nie wie, ale zaczął kręcić sznur na swoją szubienice.

Totalnie marnujemy Jovicia na prawym skrzydle bo nie ma z kim grać. Wszystkie akcje ofensywne idą po lewej, bo tam Sadlok z Małeckim biegają. Byłoby jeszcze lepiej gdyby Małecki czasami coś podał a nie grał tylko sam ze sobą.

9200 wiernych kibiców.
9200 frajerów klientów.
Ty jesteś sfrustrowanym frajerem.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 25.04.2016, 20:23
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Ty jesteś sfrustrowanym frajerem.
Bo napisal prawde ?! Puknij sie
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.04.2016, 20:37
Po raz kolejny grajki zaśmieszkowały i skończyło się żenującym remisem. Bekę mam niebywałą, bo ręce po prostu już opadły, a mecz i tak miał dla nas zerową stawkę. Dziś niektórzy obrońcy Brożka i Boguskiego chyba wreszcie dostali odpowiedź czy należy przedłużać z nimi kontrakt i dlaczego nie.
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 25.04.2016, 20:44
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Po raz kolejny grajki zaśmieszkowały i skończyło się żenującym remisem. Bekę mam niebywałą, bo ręce po prostu już opadły, a mecz i tak miał dla nas zerową stawkę. Dziś niektórzy obrońcy Brożka i Boguskiego chyba wreszcie dostali odpowiedź czy należy przedłużać z nimi kontrakt i dlaczego nie.
najbardziej na niekorzyść Brożka przemawiał dziś Boguski. Jakby ten ostatni dał radę kopnąć piłkę prosto stojąc w piątce, to mielibyśmy ochy achy. A Brożek asystę. Co dalej nie zmienia faktu, że mecz wyglądał na spółdzielczy...

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów