The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.12.2019, 18:07
No to już wiemy czemu AP uwaliła wniosek o złotą gwiazdkę PZPN, Wisłocki zajęty był weryfikacją Błaszczykowskiego
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 06.12.2019, 18:10
No ale wieśniak842 nam tłumaczy, że teraz TS działa profesjonalnie.... i musi wszystkich zweryfikować... nie ma zmiłuj się
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 06.12.2019, 18:13
Jak grochem o sciane. Chodzi o procedury ze strony TSu a nie o trio. Trio moze i juz zostalo zweryfikowane na "gebe" tak jak byscie chcieli. Chodzi o to zeby w przyszlosci nie popelniac, a raczej uniemozliwic dzialania zarzadu jakie mialy miejsce podczas sprzedazy Wannie. Calkiem mozliwe, ze ma z tym cos wspolnego walne TSu na 18 grudnia, ale .... tam, lepiej sobie ubzdurac jakas teorie i sie jej trzymac. Jestescie jak dzieci. Spece od wszystkiego mieniacy sie kibicami Wisly. Sami prawnicy, managerowie, ekonomisci, nawet kierwa hotelarze i biznesmeni z sukcesami. Ruszcie dupy i naprawiajcie Wisle.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.12.2019, 18:15
Ja nie wiem o co Wam chodzi poważni ludzie którzy nie potrafią dopilnować żeby ich własny pracownik przesłał zaświadczenie o niekaralności z właściwą datą gdy na stole są grube pieniądze chcą weryfikować ludzi którzy nie dość, że wyłożyli 4,5 mln w klub to jeszcze oddłużyli go na 14 mln co w tym dziwnego?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 06.12.2019, 18:23
Wiesniak - naprawiamy Wisłę. Tylko dzięki nam kibicom Wisłocki ma pracę - inaczej klub by upadł.

Idź na siłkę jak cię nosi, a jak brakuje argumentów to nie wyzywaj kibiców Wisły.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.12.2019, 18:24
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ja tak jebany idioto napisalem? Napisalem, ze chodzi o wprowadzenie jakiegos profesjonalizmu do dzialan TSu, a nie, ze TS dziala profesjonalnie.
Chyba Cię kolego trochę poniosło, żeby tak obrażać brata po szalu.

Niestety, prawda jest taka, że z każdym kolejnym krokiem i z każdą kolejną wypowiedzią się coraz bardziej kompromituje i nerwy części kibiców nic tu nie zmienią..

Ta organizacja leży i kwiczy, i żeby to postawić na nogi, to powinien tam się pojawić ktoś pokroju Piotra Obidzińskiego, który by paroma szybkimi ruchami zrestrukturyzował wszystkie struktury stowarzyszenia, wprowadził jasny podział obowiązków i jakieś proste procedury, które to wszystko by trzymały w ryzach.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.12.2019, 18:24
Wisłocki powie yyy, yyy a wiesniak nam powie o co mu chodziło
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 06.12.2019, 19:22
Problem z weryfikacją potencjalnego nowego właściciela SA jest taki, że takowej nie przeszedłby przede wszystkim sam TS...

Tak na serio - procedury weryfikacyjne jak najbardziej, pod warunkiem, że nie są tylko sztuką dla sztuki. Profesjonalizm nie polega na tym, żeby - jak np. w większości polskich wdrożeń ISO - odhaczyć, że dana procedura została formalnie przeprowadzona, nawet jeżeli w danym przypadku jest merytorycznie niepotrzebna.

Nie widzę żadnego merytorycznego uzasadnienia, żeby formalnie weryfikować kogoś, kogo zweryfikowało już 11 miesięcy praktyki i wzajemnych relacji gospodarczych. Równie dobrze można byłoby oczekiwać formalnej weryfikacji Cupiała, gdyby chciał podobnie wejść do Wisły. Tylko po co...? Takie zachowanie nijak nie znamionuje profesjonalizmu, jest tylko jego protezą, której sztuczność razi po oczach i wywołuje raczej uśmiech politowania, zamiast oczekiwanego efektu "profesjonalnej wizji".

Procedury są tylko środkiem do osiągania celu, a nie celem samym w sobie.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.12.2019, 19:22
Niektórzy to serio mają krótką pamięć. Gdyby nie ten zły Wisłocki, to byście dziś w ogóle nie wiedzieli kto to jest Królewski...
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.12.2019, 19:26
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy to serio mają krótką pamięć. Gdyby nie ten zły Wisłocki, to byście dziś w ogóle nie wiedzieli kto to jest Królewski...
Ale to nie Wisłocki znalazł Królewskiego, tylko Królewski postanowił pomóc Wisłockiemu.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.12.2019, 19:28
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Pan Hartling się z tego śmieje
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 06.12.2019, 20:33
Przez wislockiego kolejny projekt zawalony... jest z sharksami w ukladzie tez powinien odejsc. I teraz takie zeczy odwalaja
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.12.2019, 22:29
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Za interią:

Cytat:
- Jeden z pracowników Wisły SA musi wziąć część odpowiedzialność na siebie za to, że nie udostępnił nam umowy z jednym z lekarzy, zasłaniając się przepisami RODO - uważa prezes Wisłocki.

- Drugi aspekt, to fakt, że nie wszyscy trenerzy, którzy byli do tego zobowiązani przysłali aktualne zaświadczenia o niekaralności. Niektórym kilka dni wcześniej zaświadczenie się przeterminowało, zatem jest nieważne. Inni zapomnieli nadesłać to zaświadczenie, przeoczając to - mówi sternik Towarzystwa.
Ręce opadają. Naprawdę.
Przeczytaliście to? K.URWA Panowie jak ma być dobrze, jak tego człowieka przerasta stworzenie struktur w klubie, które na czas są wstanie skompletować głupie zaświadczenie od paru pracowników.
Gdyby miał trochę rozumu to chociaż by się nie tłumaczył w ten sposób, ale najgorsze jest to, że skoro to mówi, nie widzi w tym nic złego.
Daleko z tymi ludźmi to my nie zajedziemy.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.12.2019, 22:45
Prawda jest taka, że OFICJALNIE ktoś tam coś z panem Vanną nie ogarnął, weryfikowali go i był ok, umowy podpisywali, wszystko bylo cacy ale nie wyszło jednak cacy, minął rok, brak sharksów, nowy zarząd i...? I to jest cały czas to samo. Parodia zarządu, problemy ze wszystkim, zero pomysłu i nawet papierków prostych nie potrafią przypilnować.
Jak tu z takimi ludźmi poważnie rozmawiać (będą miastem czy trio) i robić interesy? Od razu podejrzewam, ze po rozmowach z nimi psycha siada i się mówi prosto, oddajcie SA to co piłkarskie, to co nasze i spierdalajcie. Bo innego pomysłu i metody na współpracę z dyletantami być nie może.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 06.12.2019, 22:49
To teraz sobie wyobraźcie, że po upadku do IV ligi (nieuniknionym już niestety) te patałachy z TSu najprawdopodobniej wezmą się za "odbudowę" drużyny. Szykuje się poważny przeciwnik w III lidze dla Hutnika na najbliższe 10 lat
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.12.2019, 23:09
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czaro - nie bardzo rozumiem co masz na myśli w pierwszym zdaniu. O jakich ludziach piszesz, z którymi działacze współpracują (LMM?)? Których zadań TS nie wykonuje?
Jak wynika z wcześniejszych komentarzy: ma choćby problem z certyfikacją szkolenia młodzieży, więc nie wykonuje dostatecznie dobrze zadania prowadzenia akademii. Przy prowadzeniu której upiera się w sporze z SA (kwestie dotacji zostawmy na boku - to jest dobry argument w sporze, ale nie związany z przedmiotem tej rozmowy).

Miałem na myśli nie tylko LMM, ale i osoby, które w TS były wcześniej, za Sharks. Przecież w listopadzie ukazała się na ten temat seria artykułów. Przez forum przewinęło się też kilka plotek. Czy były nieprawdziwe? (pytam serio, bez ironii).

Powracając do tego, co mam na myśli: są sprawy duże, prace herkulesowe w szczególnej sytuacji. Do tego TS to organizacja społeczna i nie tylko w tych dużych sprawach, ale i na co dzień w jakimś zakresie potrzebuje wsparcia sympatyków. To w końcu na aktywności członkowskiej oparta jest idea stowarzyszenia. Zgoda. Niemniej TS prowadzi także działalność gospodarczą: działa jak podmiot profesjonalny na rynku. Do tych celów zatrudnia pracowników. Jak wiemy z przeszłości: niekoniecznie najbardziej kompetentnych i niekoniecznie po stawkach rynkowych. Dlaczego kibice, którzy wspierają TS w zakresie społecznym, ale i komercyjnym (jako odbiorcy usług), mają dawać z siebie jeszcze więcej, skoro problemem jest brak kompetencji osób odpowiedzialnych za tę ww. sferę profesjonalną?

Symptomatyczny jest dla mnie spór z niedoszłymi właścicielami rok temu. Gdyby Leśnodorski nie miał dobrego humoru i kontaktów, przypadkiem nie byczył się na Kasprowym, i nie podesłał do TS paru swoich prawników, to kancelaria obsługująca TS miesiącami zabierałaby się do wyprostowania tamtej sytuacji. Pamiętam, jak relacjonowałeś sprawy z klubu i pisałeś, że na dniach prawnik ma się tym zająć. Kiedy to była taka rzecz, że należało rzucić wszystko i w ciągu kilku dni węzeł zaciskający się na gardle przeciąć.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.12.2019, 23:13
"Prawnik ma się zająć" - który? Sarapata czy Michlowicz?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.12.2019, 23:39
Nie pytałem o nazwisko, ale to było już wtedy, kiedy się wszystko wykrzaczyło i Sarapaty tu nie było. Zresztą Serek o nich by nie pisał.

Skoro jesteśmy w temacie i skoro powinienem pracować w piątek w nocy, a trochę mi się nie chce, to zasiadłem do lektury wywiadu z p. Wisłockim na interii. Zaczyna się od tego, że jeszcze nie wiemy, czemu nie dostaliśmy certyfikacji, bo nie dostaliśmy uzasadnienia decyzji PZPN. I problemem jest postawa PZPN, nie Wisły. To próba ucieczki od problemu. Zwłaszcza, że skoro odwoływaliśmy się od decyzji odmownej, to znamy jej uzasadnienie: brak umowy z lekarzem i brak zaświadczeń o niekaralności. O ile to pierwsze to rzeczywiście może być przeoczenie (brak załączenia istniejącej umowy, albo faktycznie brak umowy), to w przypadek w tym drugim nie wierzę. Raz się na dobrą wolę nabrałem, nigdy więcej. Zwłaszcza, że do żadnej sanacji w TS nie doszło.

Jeśli chodzi o fragment, który tak Was oburza - to jest jakieś zdanie wyrwane z kontekstu. Nie widzę słów o "weryfikacji" BJK, ale o "działaniu ostrożnym" i "niepowielaniu błędów". Rozumiem, że TS jest na cenzurowanym, mnie też irytuje, ale Wisłocki chyba chciał przekazać, że wcześniej TS był źle zarządzany (a on częściowo sam w tym uczestniczył), podejmowano decyzje nieostrożne i błędne, więc teraz - w toku negocjacji z SA, reprezentując interesy TS, ale mając na uwadze interes Wisły jako całości - działa w sposób bardziej wyważony. Ergo targuje się o interesy TS z BJK. Co z naszej (kibiców piłki nożnej) perspektywy jest irytujące, bo BJK postrzegamy jako szansę na ratunek, a TS brakuje kompetencji i możliwości, ale obiektywnie rzecz biorąc samo w sobie nie jest afrontem dla BJK.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 07.12.2019, 05:02
Za obecny poziom sportowy odpowiada Stolarczyk z Obidzinskim na czele (pomijam BJK w tej kwestii). Transfery w 2019 to jakaś patologia. Za bardzo zaufano miernemu trenerowi jakim był Stolarczyk. A na resztę patałachów szkoda słów.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 07.12.2019, 08:40
Dopiero dzisiaj do mnie dotarło do czego tak naprawdę TS i Akademia nie świadomie się wczoraj przyznali przez wywiad Wislockiego.

Przypomnijmy punkt pierwszy naszego odwołania :

https://twitter.com/akademiawisly/st...964.1556825249

Cytat:
Brak zaświadczeń o niekaralności od wszystkich trenerów, wynikał tylko i wyłącznie z naszej nie uwagi i przeoczenia obowiązku dostarczenia wyżej wspomnianego dokumentu.
Pogrubione jest tutaj kluczowe.

TS twierdzi, że oczywiście ma wszystkie papiery, ale przez pomyłkę ich nie wysłał. Co zaś mówi w wywiadzie prezes, który - skoro zna szczegóły - osobiście nadzorował sprawę? :

Cytat:
- Drugi aspekt, to fakt, że nie wszyscy trenerzy, którzy byli do tego zobowiązani przysłali aktualne zaświadczenia o niekaralności. Niektórym kilka dni wcześniej zaświadczenie się przeterminowało, zatem jest nieważne. Inni zapomnieli nadesłać to zaświadczenie, przeoczając to - mówi sternik Towarzystwa.
Przyznaje wprost, że od części trenerów takich oświadczeń nie otrzymali...

Wnioski nasuwają się same :

- Klamali w odwołaniu. Klub, który ma opinie gangsterskiego, źle zarządzanego, oklamuje i próbuje oszukać PZPN i ministerstwo sportu...

- Oni tych zaświadczeń od tych trenerów najzwyczajniej w świecie nie wymagają. A przecież maja taki obowiązek... Mówimy tu o wysportowanych facetach w sile wieku, którzy jadą z nieletnimi chłopakami na obóz zagraniczny... To ode mnie pracodawca chciał zaświadczenie jak pizze rozwozilem mając 20 lat na karku...

-----

Nie chodzi tylko o kasę z ministerstwa (choć głównie o to), ale i o to jak pośrednio wpłynie to na naszą akademie...

Cytat:
Wyobraźcie sobie, że małżeństwo z Wąchocka chce zapisać syna do Wisły. Tzn ojciec chce, matka jest przeciw, bo to klub "gangsterów i dilerów". Ida na rozmowę z Wislockim i mama od razu :
-podobno to bandycki klub?
- nic podobnego!
- nie zatrudnia Pan nikogo z wyrokiem?
- nie!
- mogę zobaczyć zaświadczenia o nie karalnosci?
- yyyyyyh
- ma Pan je?
- yyyy, większość mam...
-czyli nie wszystkie?
- yyy, no jeszcze niektórzy nie donieśli, niektórzy od paru lat nie przedstawili aktualnego...
- to skąd pan wie, że nie mają wyroków?
- yyyy.
- wie Pan, że ma Pan obowiązek posiadania takich zaświadczeń w szkolce?
- yyyy
Tyle. Dziękuję dobranoc.

Zaufanie poziom -1000...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 07.12.2019, 08:57
Z tymi zaświadczeniami to kompromitacja, tych ludzi nie da się traktować poważnie.

Na razie trzeba się z nimi cackać ale jak się sprawy powyjaśniają (oby piłkarska Wisła jeszcze wtedy istniała) to trzeba przyjąć taktykę "zero kompromisu." To już nawet śmieszne nie jest, co ci parodyści odstawiają. Prawdopodobnie cały ten zarząd TS to nie ma nic do gadania w sprawach zatrudniania ludzi... no chyba, że istotnie są aż takimi dyletantami.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.12.2019, 10:02
No właśnie choć oba warianty tych ludzi kompromitują to jestem ciekaw czy to tacy dyletanci czy po prostu na niektóre rzeczy są zmuszeni przymykać oczy.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.12.2019, 10:29
Konrad, skoro dosłali papiery to jak mogą kłamać w odwołaniu? Czy wymagają zaświadczeń przy zatrudnieniu kogoś do pracy nie wiem, natomiast dokumenty z tego co wiem zostały uzupełnione i przesłane w odwołaniu...

Kreujesz sobie rzeczywistość, gdyby pojawił się choć raz problem, który wymyśliłeś, bardzo szybko byśmy o tym wiedzieli (co nie znaczy, że uważam, iż takich zaświadczeń nie należy wymagać).

Świeże (powinno zakończyć powtarzane cały czas nieprawdziwe informacje, że TS nie chce oddać szkolenia do SA):

https://akademiawisly.pl/wislocki-li...-pewnej-epoki/
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 07.12.2019, 13:03
Fajny wywiad:

Cytat:
To co będzie takim największym sukcesem tych pięciu lat?
– Organizacyjnie? Pewne czyny się udały, tak jak poprawienie warunków treningowych czy codziennych, również przy dużym wsparciu kibiców. Na minus przemawia kwestia braku tej złotej gwiazdki.
Medialnie brzmi to fatalnie. Choć tak naprawdę sami nie wiemy jakim projektem będzie certyfikacja?
– My ogólnie mieliśmy wątpliwości czy brać w niej udział. Pierwsza informacja wyłączała kluby profesjonalne, dlatego patrzyliśmy na to z dystansem. Kiedy z PZPN nadeszły wymagania, które trzeba spełnić zastanawialiśmy się bo mamy swój pomysł na działania w starszych i młodszych grupach. Mamy swoje założenia, które nie do końca mogą się podobać, tak jak w przypadku kilku klubów, które zrezygnowały, chcąc zachować własne know-how. Podjęliśmy decyzję, że startujemy, niestety błędy formalne spowodowały, że mamy powody do wstydu.
Będą tego konsekwencje?
– Na pewno musimy uderzyć się w pierś, ani ja nie uciekam od odpowiedzialności, ani Mateusz Kostecki, który był bezpośrednio odpowiedzialny za przypilnowanie by trenerzy oraz inni pracownicy klubowi przekazali odpowiednią dokumentację. Kilku trenerów dostarczyło zaświadczenia, kilku według wymagań PZPN nieaktualne, a kilku w ogóle. Nie dostaliśmy też od osoby w Spółce odpowiednich papierów dotyczących współpracy z lekarzem i fizjoterapeutą.
Prezes stwierdza wprost, że paru trenerów nie wysłało w ogóle zaświadczeń. Nie widzę tu fragmentu w którym mówi:

Cytat:
Wszyscy nasi trenerzy mają zgodnie z wymogami zaświadczenia o niekaralności. Dosłaliśmy wszystkie dokumenty, pójdziemy z tym do sądu, a w ostateczności jeśli będzie trzeba strasbourga/lozanny!

No, ale być może ty masz rację i mimo spełnienia wszystkich wymagań pzpn uznał, że zaryzykuje sprawą w sądzie i "na złość" nas uwalił...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 07.12.2019, 13:19
Te teksty Wisłockiego brzmią jak jakiś nieśmieszny żart. Co to znaczy że kilku trenerów nie dostarczyło im w ogóle zaświadczenia? Wylecieli na Marsa i nie było z nimi kontaktu? Kur... Osoba odpowiedzialna za złożenie wniosku bierze telefon, dzwoni do trenera i mówi " masz mi przynieść na jutro zaświadczenie w zębach albo wypier.. z klubu". Kur... przecież to jedna "firma", Wisłockiego podwładni...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 07.12.2019, 13:24
....a, mówimy tu o 200-300 tys złotych!

Bierzesz busa, ładujesz wszystkich trenerów do środka, jedziesz do sądu i od ręki dostajesz zaświadczenia!

Kto nie chętny dostaje wypowiedzenie...
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.12.2019, 13:31
W sumie to można pomyśleć, że tych zaświadczeń nie dostarczyli, bo to konkubenci szarakanów
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.12.2019, 13:56
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
No, ale być może ty masz rację i mimo spełnienia wszystkich wymagań pzpn uznał, że zaryzykuje sprawą w sądzie i "na złość" nas uwalił...
Opieram się na tym, co usłyszałem od Wisłockiego - że zaświadczenia zostały w odwołaniu dostarczone. Nie piszę, że nas PZPN uwalił na złość, być może jeśli chodzi o zaświadczenia był jakiś nieprzekraczalny termin? Dowiemy się jak klub otrzyma uzasadnienie.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.12.2019, 15:16
Słabe to. W każdej normalnej większej firmie musisz takie coś przedstawić przed zatrudnieniem. Nikogo to nie dziwi ani dla nikogo normalnego nie jest to problemem.
W przypadku TS nie zakładam ( albo nie chcę zakładać ) złej woli. To raczej kwestia kompetencji - zasadniczo jeszcze gorzej ! Jeśli idzie o HR i organizację ogólnie są w 1992.....
PS. Ja osobiście wolę oszusta niż idiotę. Oszustem da się pokierować - dla idioty nie ma ratunku.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.12.2019 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.12.2019, 16:00
Ależ ja z tym nie dyskutuję, dla mnie to oczywiste. Zaświadczenia powinny być wymagane przy zatrudnieniu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów