The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
topamers
Member

Od: 06.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.01.2021, 16:37
Hahahhahaha jechanie po Carlosie dlatego, że trafił w poprzeczkę. Gdzie przy 1wszej próbie to by Ronaldo tego nie zmieścił bo 4 piłkarzy Piasta stało na linii A tego, że chłopak dobrze pressował cały mecz to nikt nie widzi Zawsze się znajdzie jakiś cel, żeby go osrać
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 31.01.2021, 16:37
Sił wystarcza na długo (ale nie na 90 minut) ale psycha siada po takim wypaczonym karnym. Piast w drugiej połowie zamiast gonić wynik nie mógł za wiele zrobić. To my mieliśmy akcje mimo, że nie było klarowne. Dopiero w końowce coś zaczął stwarzać. No i wtedy do akcji wkroczył sędzia...
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.01.2021, 16:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A moj wniosekl jest taki, ze gegenpresing byl do 30 min. A potem byla nornalna kopanina
Dokładnie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

R33 napisał(a):Wyświetl post
Co do Twojego ostatniego zdania to ja się obawiam, że ta porażka mocno na morale siądzie.
Ja mam nadzieję, że wręcz przeciwnie. Wszyscy zdają sobie sprawę, że mało tego że daliśmy dupy to jeszcze nas przekręcili. Założę się że nie będą mogli się doczekać możliwości rehabilitacji, zwłaszcza że znowu u siebie i bez Buchala na bramce.

Postawa sędziego powinna tez uświadomić, że czasami nie wystarczy być lepszym od przeciwnika i jak jest okazja to dobić...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ja nie wiem czemu cokolwiek tu was jeszcze dziwi Wisła jest drużyną końca tabeli to i gramy jak drużyna końca tabeli, od mniej więcej 10 lat XD raz coś się wygra, nawet z Legią czy Lechem, częściej przegra, czasami również frajersko. Serio no, myślałem, że już do was to dotarło dawno, 1/3 moje życia gramy jak frajerzy, idzie się przyzwyczaić XD kompletnie nie dziwi mnie ani wynik, ani gra. Wynikami przestałem się przejmować mniej więcej po 5 beznadziejnym sezonie. O nic i tak nie walczymy więc co za różnica, legia nam ucieknie czy co? XD Proponuję podchodzić do meczów Wisły jak do meczów Clepardii w czysto rozrywkowy sposób, żeby po prostu sobie raz w tygodniu popatrzeć jak 11 chłopa z Krakowa biega za piłką, nie przejmując się stylem ani wynikami, wyjdzie wam to na zdrowie
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 31.01.2021, 16:42
No dziwi, bo prowadzenia przez nas 3:0 i ostatecznego przegrania meczu to ja nie pamiętam. W tym meczu nie dziwi mnie to, że jedynie wszystko wymknęło się spod kontroli w końcówce bo w przypadku Wisły przywykłem do tego od czasów ostatniej kadencji Moskala.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 31.01.2021, 16:47
Może uporządkujmy wszystko...
1. Nie ulega wątpliwości, że zagraliśmy najlepsze pierwsze 30 minut od kiedy pamiętam... wcześniej to chyba dopiero czasy Kasperczaka...
2. Nie oszukujmy się mecz ustawił sędzia, który nie podyktował nam karnego przy stanie na 3:0... bo mogło być 4:0 a po chwili było 2:3...
3. Świerczok ośmieszył naszą obronę i strzelił na 1:3... Mega grajek... W pojedynke podtrzymał tlen Piastowi...
4. Buchalik ośmieszył się przy bramce na 2:3... To co zrobił to jest jakiś kosmos...
5. Starzyński nie sprokurował karnego na 3:3... Za to co odwalił sędzia wraz z VAR powinien skończyć sędziowanie na jakimkolwiek poziomie... Gdzie oni wydzieli faul Starzyńśkiego?!!!!
6. Bramka na 3:4 to jakiś koszmar... Demony po Skowronkowe...
7. W poprzeczkach 2:1 dla nas...

Wróciły koszmary poprzednich sezonów... Graliśmy jak nigdy od dawna, a przegraliśmy jak zawsze... Istny koszmar jak mozna było prowadząc 3:0 przegrać 4:3... no nie wierze... HORROR...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 31.01.2021 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 31.01.2021, 16:50
koło 70 minuty bylo w strzałach 12-6, a na koneic meczu 13-14 wg mnie troszkę spuściliśmy z tonu.. szkoda najbardziej Starzyńskiego.. miał dwa fajne zagrania, a tu sędzia go skrzywdził, mam nadzieję, że chłopak się nie podłamie bo widać, że ma to coś
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:51
topamers napisał(a):Wyświetl post
Hahahhahaha jechanie po Carlosie dlatego, że trafił w poprzeczkę. Gdzie przy 1wszej próbie to by Ronaldo tego nie zmieścił bo 4 piłkarzy Piasta stało na linii A tego, że chłopak dobrze pressował cały mecz to nikt nie widzi Zawsze się znajdzie jakiś cel, żeby go osrać
Nie dlatego ze trafił w poprzeczkę, tylko dlatego że z 5 metrów, z prostej stojącej piłki dwa razy nie trafił w bramkę i raz zamiast podać do Medwada górą na długi słupek do pustaka na 4:2 to podał przeciwnikowi. Frajer i tyle, przez niego przegraliśmy w równym stopniu co przez Buchala. Babol bramkarza tylko trochę bardziej podcina skrzydła drużynie niż frajersko zmarnowana setka...

ps. Powierzchnia bramki to 7.32*2.44=17,86 m*m. Czterech obrońców na linii to 4 m*m czyli zostaje prawie 14 m*m wolnej powierzchni światła bramki. Wystarczyło trafić w bramkę i jest gol, a nie wykopywać jak piątkę. Spieprzył dwie setki i tyle...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2021, 16:55
Statystyki meczu

Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:57
Z tej mąki chleba nie będzie.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 31.01.2021, 16:57
kopaczoholik napisał(a):
1. Nie ulega wątpliwości, że zagraliśmy najlepsze pierwsze 30 minut od kiedy pamiętam... wcześniej to chyba dopiero czasy Kasperczaka...

Za Skorży też już coś takiego było, mi dziś od razu po 19 minutach przypomniał się mecz u siebie ze ,,scyzorami" na początku sezonu 07/08. Bo też po takim czasie było 3:0, ostatecznie wygraliśmy wtedy. Też ostatnio pogrom był w Bielsku za Moskala, tylko 3:0 po 39 minutach.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 31.01.2021, 16:59
To jak wolimy porazke 3:4 po obiecujacej grze czy wymeczone 1:0 po grze a'la Probierz i samobóju w 93 minucie?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 31.01.2021, 17:00
Wole porażkę niż męczenie buły choć ciśnienie jeszcze nie zeszło
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 31.01.2021, 17:04
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Może uporządkujmy wszystko...

Beitar Jerozolima za Skorży
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 31.01.2021, 17:10
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A moj wniosekl jest taki, ze gegenpresing byl do 30 min. A potem byla nornalna kopanina
Dokładnie. Po 30 minucie to była stara Wisła z rundy jesiennej.
Odpowiedz cytując
DemekMaciek
Junior Member

Od: 02.2013

Stary 31.01.2021, 17:25
Przy bramce na 3:0, jak słyszałem komentatorów mówiących, że Piast będzie od tej chwili grać o to, by uniknąć blamażu to wiedziałem, że balonik rośnie, a gdy padła bramka na 3:3 to usłyszałem tylko jego pęknięcie.
Po raz czwarty w tym sezonie przegrywamy wygrany mecz. Serce boli. Straciliśmy 9 punktów w końcówkach. Jak inaczej wyglądałaby ligowa tabela, gdyby nie te końcówki u Skowronka + dzisiejszy mecz.

14 punktów po piętnastu kolejkach, tylko rok temu było gorzej, bo mieliśmy 11 punktów. Pozostaje mieć nadzieje, że para finałowa Pucharu Polski będzie pokrywała się z ligowym podium i że czwarte miejsce również będzie premiowało awansem do europejskich pucharow. Do czwartego miejsca tracimy aktualnie dziesięć punktów.
"Proszę Państwa, niesamowita sytuacja! Właśnie dostajemy informację - gol na 2-2 dla Odense i to oznacza, że jeśli tam się nic nie zmieni, ze Wisła będzie grać wiosną w europejskich pucharach!"
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 31.01.2021, 17:31
Zwykle nie jestem zwolennikiem jęczenia z pozycji ofiary, że "zły PZPN znowu zabrał biednej Wiśle punkty", ale ten mecz był idealnym połączeniem pecha, frajerstwa i drukarstwa.

Lekcja przed Jagą.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 31.01.2021, 17:32
Nie chce gdybać ,co by było gdyby , ale o jedną rzecz do Hyballi sie przyczepie ,że mógł wpuścić Boguskiego za Zhukova...
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 31.01.2021, 17:46
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce gdybać ,co by było gdyby , ale o jedną rzecz do Hyballi sie przyczepie ,że mógł wpuścić Boguskiego za Zhukova...
Dokładnie to samo uważam a tak to brak uwag do trenera.

Jeszcze wracając do karnego : to jest k.. absurd , że Świerczok kopie od tyłu w nogę zawodnika Wisły a sędzia widzi tam karnego. ABSURD

Tym bardziej kiedy w wozie var 3 sędziów podpowiada głównemu , że nie ma karnego a ten jak na złość odgwizduje ...
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Stary 31.01.2021, 17:52
Zgadzam się z tym co napisał @kopaczoholik, ale mimo wszystko uważam że to jest czyste s....ysyństwo co dzisiaj uczynił sędzia na boisku. Szkoda że kolejny raz przejdzie im to płazem
Odpowiedz cytując
konrad
Member

Od: 11.2002

Stary 31.01.2021, 17:52
Jakubik nie poradził sobie ze swoim ego. Musiałby przyznać się drugi raz do pomyłki. Czy sędziowie przechodzą jakieś szkolenia w tym zakresie?
Powód: nazwisko sędziego
Ostatnio edytowane przez konrad : 31.01.2021 o godz. 17:53.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 31.01.2021, 17:57
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo uważam a tak to brak uwag do trenera.

Jeszcze wracając do karnego : to jest k.. absurd , że Świerczok kopie od tyłu w nogę zawodnika Wisły a sędzia widzi tam karnego. ABSURD

Tym bardziej kiedy w wozie var 3 sędziów podpowiada głównemu , że nie ma karnego a ten jak na złość odgwizduje ...
Przypomnij sobie jak scyzor kilka sezonów temu przywalił ewidentnie Drzazdze w łydkę w polu karnym.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 31.01.2021, 18:01
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post

gdyby tak było pewnie nawet by nie podbiegł do ekranu tylko z marszu anulował, obstawiam, że mu właśnie mieszali we łbie
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 31.01.2021, 18:08
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
gdyby tak było pewnie nawet by nie podbiegł do ekranu tylko z marszu anulował, obstawiam, że mu właśnie mieszali we łbie
niby jak mu namieszali we łbie skoro jego pierwsza decyzja to było odgwizdanie karnego ?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2021, 18:23
Prosto. Odgwizdal. VArowcy mowia sprawdz i Poszedl sprawdzic i ogaldal. I byl karny za to, ze zawodnik Piasta kopnal Starzynskiego.

Co do sytuacji z Drzaga w meczu z Korona - Wisla wtedy bylo odwrotnie. Obronca kopie wtedy napastnika a tu napastnik obronce.
Na jakas pokretna logike fauluje zawodnik ktory jest kopniety
Sytuacja z Kielc
https://youtu.be/fwGqWzQbZsQ?t=157
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 31.01.2021, 18:34
Mecz zmienił swoje oblicze zupelnie od stanu 2;3.I kto zawinił.No jasne

juz po raz niewiem ktory(tysieczny ?) to napisze ze Wisla potrzebuje w bramce bramkarza a wyrób bramkarskopodobny.To jest zenujace ze ktos taki ciagle nam broni.

Gosc co ma to wpuszcza.Wpuscll tez kilka minut wczensiej tylko byla wtedy reka goscia z Piasta.Niewiem jak mozna budowac zespol ,zmieniac trenera,obroncow,pomocnikow ,bic sie o napastnikow.A ten nieudacznik ciagle na bramce.Ile on nam jeszce meczow przegra? bo to on jest "ojcem" dzisiejszej porazki..Co najwyzej do przerwy bylo by 3;1 i Piast w drugiej polowie juz by nie odrobil.
A tak mamy bramkarza ktory co strzelaja to wpuszcza.Albo sam sobie strzela,inni nawet nie musza.

Szlag czlowieka moze trafic.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.01.2021 o godz. 18:38.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 31.01.2021, 18:44
Jestem tego samego zdania. Bramkarz to podstawa w zespole. Buchal to na szczęście nie jest pierwszy wybór ale Lis też nie daje żadnej gwarancji solidnego poziomu.
Odpowiedz cytując
matheo91
Member

Od: 11.2008

Stary 31.01.2021, 18:45
Jak ktoś broni JCS po tym meczu, to powinien również Buchalika, który zrobił dwa razy mniej byśmy ten mecz przegrali.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 31.01.2021, 18:50
zgadzam się z przedmówcami...

Porażka i to w takim stylu to zasługa Buchalika! To on swoim babolem na 2:3 podał nie tylko tlen ale rękę Piastowi... i podciął skrzydła reszcie zawodników.

To jest absurd co wpuścił Buchalik...

Oczywiście druzyna też dała ciała... ale tak na prawdę to poza błedami sędziowskimi to własnie postawa bramkarza Wisły spowodowała klęskę.... eh szkoda gadać...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów