The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.05.2021, 12:29
Też tak myślę, choć spodziewam się, że te osoby nie przyjmują też do siebie rzeczowej krytyki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Od: 12.2018

Stary 09.05.2021, 12:35
Nie zapominaj, że kibice też ten klub uratowali i swoimi pieniędzmi też go trzymają na powierzchni. A w zamian dostajemy strzępy informacji, dziwne pokazówki i moje ulubione "wiem, ale nie powiem".
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 09.05.2021, 12:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wypowiedzi niektórych, i to chyba niestety większości, to totalne dno.
Dno to publiczne prowokacje i nagonka wobec trenera w nadziei, że sam się zwolni i nie trzeba będzie mu płacić.

Skoro Hyballa wywinal coś tak karygodnego, że klub posuwa się do tego typu rynsztokowych zagrywek to dlaczego nie ma odważnego żeby powiedzieć o tym publicznie?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 09.05.2021, 12:39
botulum napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj, że kibice też ten klub uratowali i swoimi pieniędzmi też go trzymają na powierzchni. A w zamian dostajemy strzępy informacji, dziwne pokazówki i moje ulubione "wiem, ale nie powiem".
Jak mógłbym zapomnieć, skoro jestem przedstawicielem części tych kibiców, skupionych wokół Socios?

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dno to publiczne prowokacje i nagonka wobec trenera w nadziei, że sam się zwolni i nie trzeba będzie mu płacić.

Skoro Hyballa wywinal coś tak karygodnego, że klub posuwa się do tego typu rynsztokowych zagrywek to dlaczego nie ma odważnego żeby powiedzieć o tym publicznie?
Cokolwiek bym nie napisał i tak będziesz wiedział swoje. Nie ma sensu więc, bym odpisywał, chyba się zgodzisz?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.05.2021 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Stary 09.05.2021, 12:45
No właśnie mam dziwne wrażenie, że niestety trochę o tym zapomniałeś. Bardzo się cieszę, że trio to Twoi dobrzy kumple, ale kibice zasługują na to żeby wiedzieć co się dzieje. Od parunastu dni słyszę tylko, zaufajcie, nie znacie całej prawdy, ale nic wam nie powiem, "nie dla psa kiełbasa". Nigdy nie zbudujemy poważnych fundamentów jeżeli zarząd nie będzie szczery w tym co robi. Socios zamiast domagać się normalności to włącza się aktywnie w ten dziwny patologiczny konflikt.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.05.2021, 12:48
Widzisz, właśnie dlatego nie chcę za wiele pisać, bo jeśli okaże się, że nie piszę po myśli części kibiców, to potem czytam, że "trio to moi dobrzy kumple". Jeśli możemy coś przekazać, to przekazujemy, jeśli coś w klubie ma zostać, to nie będziemy tego wynosić do przestrzeni publicznej. Swoimi działaniami od prawie trzech lat staramy się przekonać, że zaufać nam warto. Jeśli tego nie potrafisz, to nic na to nie poradzę.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Stary 09.05.2021, 13:03
Ale właśnie całe to bagno i konflikt wśród kibiców zaczął się od tego, że nic nie wiadomo, że często dostajemy sprzeczne ze sobą informacje, informacje, które bez szerszego kontekstu można interpretować w każdy możliwy sposób (jak np. wczorajsza cieszynka Kuby). Stąd się biorą dziwne teorie spiskowe, oskarżenia, i już wyznaczeni winni całego zamieszania. Moim zdaniem, jeżeli trio i Socios byliby szczerzy i przekazywali prawdziwe informacje bezpośrednio, a nie przez wywiady, grafomańskie artykuły i banery na płotach to w końcu każdy by zrozumiał, bo i kibice, trio i Socios mamy wspólny cel, a Ty nie musiałbyś się bać, że kogoś obrazisz.

A o "kumpel tria" się nie obruszaj, bo to, po pierwsze, nic złego, po drugie, ważne jest mieć dobre stosunki z zarządem o ile nie przysłania to oczu.

PS. Jest jeszcze jedna opcja (może nawet lepsza). Nic absolutnie nie wychodzi z klubu (nic do dziennikarzy, plotkar "wiem, ale nie powiem", nikogo), w imię idei "psy szczekają, a karawana jedzie dalej". Oby tylko decyzje podejmowane były dla dobra Wisły, a nie bo ktoś mi się nie podoba.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.05.2021, 13:15
Problem w tym, że te sprzeczne informacje kibice sami tworzą - odzywając się na forum jedyne o co prosiłem, to o odrobinę zaufania do obecnych władz spółki i nie tworzenie/uleganie teoriom, które się niestety jak grzyby po deszczu pojawiały, a teraz żyją sobie swoim życiem.

Socios jako organizacja w temacie się nie wypowiadało, nie włączyło się w żaden konflikt.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.05.2021 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Stary 09.05.2021, 13:26
Tworzą bo każdy bierze rzucony ochłap i rozbudowuje go do rozmiarów teorii spiskowej. To co pisałem, jeżeli uchylisz tylko rąbka tego co się dzieje, to każdy zinterpretuje to sobie po swojemu i po chwili nie wiadomo co jest prawdą, co jest wymysłem dziennikarzy a co jest płaczem leniwych piłkarzy. Ten właśnie natłok informacji powoduje, że nikomu nie można zaufać, włączając w to tri. Mam nadzieję, że jak sezon się skończy, to wszystko zostanie wyjaśnione i kolejny kredyt zaufania dany zarządowi się opłaci.

Wypowiadało się, rozmawialiśmy o tym na twitterze, gdzie przyznaję trochę mnie poniosło, ale nie wycofuję się z tego co powiedziałem
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.05.2021, 13:30
Nie wypowiadało się - gdybyśmy się mieli wypowiedzieć, zrobilibyśmy to jako zarząd Socios z konta Socios. Jestem normalnym kibicem, który ma prawo wypowiadać się w swoim imieniu.

Ps. na tym zakończmy ten OT, to nie ten temat
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.05.2021 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Stary 09.05.2021, 13:34
Retweet profilu "Piękne Lata 90" zdjęcia baneru na płocie.
Samo się kliknęło?
Ostatnio edytowane przez botulum : 09.05.2021 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 09.05.2021, 14:12

Cokolwiek bym nie napisał i tak będziesz wiedział swoje. Nie ma sensu więc, bym odpisywał, chyba się zgodzisz?
Ale ja nie oczekuję wyjaśnień od Ciebie. Tylko od zarządu. Jakież to zachowanie trenera spowodowało, że od kilku tygodni jest na niego medialna nagonka ze strony zawodników, a klub nie reaguje. Jeżeli postawa na boisku i wyniki jest mniej istotna dla zarządu niż danie pretekstu do zwolnienia trenera co coś jest nie tak...

A wiem tyle ile widzę na boisku i czytam w mediach, wniosek, jest burdel w klubie i nikt na to nie reaguje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 09.05.2021, 14:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie oczekuję wyjaśnień od Ciebie. Tylko od zarządu. Jakież to zachowanie trenera spowodowało, że od kilku tygodni jest na niego medialna nagonka ze strony zawodników, a klub nie reaguje. Jeżeli postawa na boisku i wyniki jest mniej istotna dla zarządu niż danie pretekstu do zwolnienia trenera co coś jest nie tak...

A wiem tyle ile widzę na boisku i czytam w mediach, wniosek, jest burdel w klubie i nikt na to nie reaguje.
Wychodzi na to że nie dał zjeść śniadania wielkanocnego piłkarzom z ich rodzinami i odsunął Kubę od pierwszej drużyny na jakiś czas. Swoją drogą skoro w sztabie jest trener Kmiecik to dlaczego nasza gra w ofensywie od lat kuleje a chłop jest tu od lat. Nie no i my jesteśmy profesjonalnym klubem jaja. Kuba jako były piłkarz powinien z tej ekipy ratunkowej najlepiej wiedzieć jak wygląda klub piłkarski od środka jakie są zależności i struktury potrzebne do działania takiego przedsiębiorstwa niestety wychodzi na to że bracia Blaszczykowscy są najsłabszymi ogniwami a ich działania przypomina nieco prywatny folwark mając na uwadze kto w tym klubie pracuje.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 09.05.2021 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 09.05.2021, 14:42
Przecież my nie jesteśmy profesjonalnym klubem.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 09.05.2021, 14:54
Cały czas mam przekonanie, że chcemy być. Trio to nie są amatorzy bez pojęcia. Każdy z nich w swojej dziedzinie jest fachowcem. Dlatego tym dziwniejsze jest ostatnie postępowanie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 09.05.2021, 15:06
W profesjonalnym klubie, jeżeli trener odwalił gruby numer to się go odsuwa od obowiązku i zwalnia a nie wywiesza prześcieradła na płocie. No chyba ze ten gruby numer to śniadanie Wielkanocne to wtedy tak jesteśmy profesjonalnym klubem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 09.05.2021, 15:33
Niektórym się nie poluzowały, a całkiem odkręciły. Przykre to, co muszą czytać o sobie osoby, które ten klub trzymają na powierzchni.
Nawet jeśli trzymają na powierzchni, za co im chwała, to zachowują się w zakresie medialnego wizerunku jak dzieci.
Nie wiem, co mogłoby się stać, żeby tak zepsuła się chemia w zespole oraz między zarządem, a trenerem.

A jeśli tak się stało, należało powiedzieć o tym otwarcie, bez owijania w bawełnę: "trener Hyballa nie potrafi dogadać się z zarządem i z zespołem. Zwalniamy go z obowiązku świadczenia pracy, do końca sezonu, zespół poprowadzi Kmiecik czy inny figurant".

Natomiast akcje typu
- robienie fermentu w szatni
- akcja transparentowa
- posługiwanie się dziennikarzami, żeby zrobić czarny PR trenerowi
- wypuszczanie Silvy na wywiady, które w normalnym klubie spowodowałyby olbrzymią karę finansową, jeśli nie rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym...

są godne dzieci z piaskownicy.

Bardzo chciałbym usłyszeć słowa prawdy z ust Hyballi i Kuby. Bez owijania w bawełnę.

Jednak, sorry, doceniając działania Kuby w temacie ratowania Wisły, widzę olbrzymi brak profesjonalizmu, co słabo rokuje na przyszłość Wisły.

Chyba, że jest w zanadrzu coś wartego szampanów zbymaka i akcja z Hyballą była konieczna (w co nie wierzę).

Jeśli możesz, wyprowadź mnie z błędu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 09.05.2021, 15:37
A to już pewne, że Kuba kazał mazać coś na płocie?

Czy tylko ktoś tak rzucił a wy powtarzacie jeden po drugim?

Tak jak za wszystko dostaje się Kubie, mimo że sam Jazdzynski w wywiadzie mówił, że wszystkie decyzję podejmują wspólnie w trójkę. Ale co tam, forumowi eksperci wiedzą swoje...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 09.05.2021, 15:43
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
A to już pewne, że Kuba kazał mazać coś na płocie?

Czy tylko ktoś tak rzucił a wy powtarzacie jeden po drugim?
Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale wszystko układa się w spójną całość. Nie bądźmy naiwni.

Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.05.2021, 15:45
Ja tylko ciągle słyszę zaufajcie od lat, klub robi sobie co chce a my mamy grzecznie pieniążki dawać i nic się nie odzywać. Przecież to jest chore. Zaliczamy wtopy za wtopami i mamy przyglądać się bo jaśnie nam panujący robią co chcą i w sumie bez żadnej odpowiedzialności. Rozumiem że za każdym razem to jest prywatny folwark a my jesteśmy potrzebni tylko w momencie jak już jesteśmy na skraju? Niech to tak dalej funkcjonuje a wielu osobom skończy się cierpliwość.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 09.05.2021 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.05.2021, 15:48
Kuba sam się pcha 'na afisze'.
Tak jak pisałem w innym temacie, powtórzę tu...Co to w ogóle było, ta szalona radość po bramce, jakby był to gol przynajmniej na wagę mistrza.

Wiadomo że to gest w stronę Hyballi ale takiemu gościowi jak Kuba to po prostu nie przystoi.
Trener wiadomo że już zwolniony a ten robi jakiś cyrk.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
N
Natomiast akcje typu
- robienie fermentu w szatni
- akcja transparentowa
- posługiwanie się dziennikarzami, żeby zrobić czarny PR trenerowi
- wypuszczanie Silvy na wywiady, które w normalnym klubie spowodowałyby olbrzymią karę finansową, jeśli nie rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym...

są godne dzieci z piaskownicy.
Masz jakieś dowody na to czy tak sobie po prostu piszesz?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 09.05.2021, 15:58
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Masz jakieś dowody na to czy tak sobie po prostu piszesz?
Nie mam dowodów.
Samo się wszystko pewnie nakręciło i złożyło w jedną całość

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 09.05.2021, 16:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale wszystko układa się w spójną całość. Nie bądźmy naiwni.
Poziom absurdu przekroczony.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.05.2021, 16:16
No to zdecyduj się czy samo się nakręciło czy 'góra' to nakręciła.
Ja np. nie sądzę żeby ktoś z klubu przeprowadzał akcje transparentową, czy wypuszczał Silve, który i tak ma kopa w dupe.
Szrot szrotem ale coś w szatni i w kontaktach z 'górą' nie pykło i tyle. A wyniki i gra były tak fatalne że pismaków jakoś nakręcać nie trzeba było.

Zauważ też że z klubu żadne szczegóły nie wyszły, co uważam za plus. Zobaczymy co zrobi Hyballa bo dostał 'faka' od z jednej strony jeszcze swojego zawodnika, jak i pracodawcy i bardziej skłania się ku tezie że on może się odpalić, bo wiadomo że trenerem jest tylko na papierze i nawet ciężko przypuszczać by dotrwał do niedzieli.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 09.05.2021, 16:25
Z całym szacunkiem dla Kuby powinien sobie ,nam i wszystkim innym postawić pytanie kim na dzień dzisiejszy chce być w Wiśle.
WŁAŚCICIELEM.
wtedy rozlicza zarząd piłkarzy z ich obowiązków.
-negocjacje z Buksami przez P,O.(wkroczył do rozmów i co wyszło?)
-zatrudnienie trenera Skowronka efekty znamy
czy PIŁKARZEM:
wstawiam się na każdym treningu u Hybalii oczywiście o ile zdrowie pozwoli wykonuję polecenia
a nie robię z siebie błazna z cieszynkami i nie dołączam do kółka różańcowego z Baszom Carlosem i kilkoma innymi których nazwisk nie znamy.
Właściciele czy też zarząd wyznaczyli trenerowi jakieś zadania (tak podejrzewam )
-uratować ligę.
-przewietrzyć skład
-promować młodych (by byli na sprzedaż za grubą kasę)
-wypracować styl drużyny i treningów na najbardziej europejski klub
- przy tym wszystkim maksymalnie ograniczyć koszty (patrz zminimalizować sztab trenerski)
Zastanawiam się ile jest winy po każdej ze stron.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 09.05.2021, 16:26
Poziom absurdu przekroczony.
Ale przecież wszystko o czym pisze FraMat miało miejsce. I to że do tego doszło jest absurdem, a nie to, że ktoś to dostrzega.

Ta całość którą pewnie nazywasz absurdalną jest jednoznaczna. Zrobić z Hyballi czarnego luda. Po co? Co to komu daje? Co to Wiśle daje? Nic dobrego, to chyba oczywiste.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 09.05.2021, 16:29
Robisz jedno albo drugiej , zwalniasz Hyballę skoro uważasz, że nie ma sensu współpraca albo dajesz mu pełne poparcie i piłkarze mają siedzieć cicho i pracować . Tu należało podjąć męską decyzję i pożegnać się z klasą zamiast odwalać taką szopkę. Niech Hyballi jeszcze obkleją przed jego wyjazdem , samochód w karne kuutasy Będzie bęka w szatni, a i nowy trener też się pośmieje.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 09.05.2021, 16:42
Patrzac na ten burdel trudno miec pretensje do starego Buksy ze nie chcial podpisac nowego kontraktu.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 09.05.2021, 16:45
Mam nadzieje ze w tej ostatniej kolejce drużynę poprowadzi pan Kazimierz po tym co się wczoraj odjaniepawliło.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 09.05.2021, 16:51
Jeśli jest w umowie jakiś aneks który powoduje że nie będziemy płacić dużej odprawy to po co ta akcja Kuby,brak reakcji na wywiad Carlosa. Coś mi się wydaje że to są naciski na Hybbalę żeby sam zrezygnował.Inaczej będziemy placić cały kontrakt.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów