The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.05.2021, 15:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak było że za czasów Cupiała wielu piłkarzom się nie chciało przesadnie trenować. Ale lata lecą, świat się zmienia a niektórzy zostali z tą już "nieaktualną" wiedzą i myślą ze jest tak dalej. Chiny są nr 1 gospodarczym świata a niektórzy pewnie myślą że tam wszyscy jak za czasów Mao pomykają na rowerach w walonkach

Od czasów Lewandowskiego, Błaszczykowskiego itd gdzie przez cięzką pracę, zdrowy styl życia dietę itd odniesli sukces - młodzi wzoruja się na nich. Na tytanach pracy, nie leniach. Też chcą sukcesów sportowych, też chcą wyjechać na Zachód do topowych klubów! Owszem, są jeszcze lenie, w mniejszosci. Ale już naprawdę w dużej mniejszosći i szybko kończą "wielką" karierę. Reszta wie że tylko ciężka praca da sukces sportowy i finansowy.

No ale tu na forum wciąż odgrzewane "kotlety" vel Baszczyński i Petrescu. Ludzie, to nawet w branży wod -kan 20 lat temu a teraz jest przepaść technologiczna, nie mówiac o IT itd - a tu ciągle chłopki jak za czasów Cupiała - myslą że piłkarze to leniwe cwaniaki w większości

Nie ciężkie treningi, a relacje międzyludzkie są głównym problemem Hyballi.
Jakie dawne czasy?! Obódź się bo świat faktycznie odjechał ale już dawno eklapie! Z roku na rok eklapa coraz gorsza... Drużyny z eklapy potrafią dostać oklep od każdego w pucharach.

To jak to jest, że Gumny jeszcze nigdy tak ciężko nie trenował jak teraz w Niemczech? A taki Stanowski mówi, że trenerzy w eklapie muszą dostosowywać trening do zawodników a nie na odwrót.

Czyż jednym z powodów tarć na linii trener - zawodnicy nie są za ciężkie treningi? Przecież historia powtarza się na naszych oczach... Tyle tylko ze pozycja naszej drużyny jest zdecydowanie gorsza... nie walczymy o mistrzostwo i w europejskich pucharach a utrzymanie w eklapie i zajmuje się odpadaniem w Pucharze Polski zw meczu z trzecioligowcem.
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 08.05.2021 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 08.05.2021, 16:05
Ja to bym chciał zobaczyć , usłyszeć relacje na linii Hyballa Wojtkowski. Byłoby o czym pisać.
Lub kto by pierwszy krzyknął sławne "kim ty........ " Małecki czy trener
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.05.2021, 16:18
Relacje międzyludzkie. Kogoś zdrowo popieprzyło

Ja mam inna teorię...

Po prostu Hyballa wprowadził zamieszanie w nasze ligowe bagienko. Tutaj wszystko się da załatwić jak trzeba tylko potrzebne są relacje międzyludzkie... Ktoś kto na nich nie bazuje musi zostać wykopany. Przypuszczam ze Trio dostało propozycję nie do odrzucenia i poszło na układ ... a te medialne płacze mają dowodzić że zwolnienie Hybali jest uzasadnione.

Smutne jest to że ledwo dwa lata zajęło aż zaczynamy ponownie pogrążać się w bagnie, a miało być tak pięknie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.05.2021, 16:24
Grunt ze Maciuś Sadlok nowy kontrakt podpisał on bedzie decydował kto i jak ,i ile trzeba bedzie biegac zeby był nowy trener.
A w grudniu kolejny trener ,tym razem z ambitym zadaniem ratowania paru punktów straty do przedostatniego miejsca w tabeli.tylko ze to juz nic nie da bo spadają 3 .
Maciuś tym razem troche wiecej pobiega,tak asekurancko.

Patologia połaczona z tragedią/komedią,Monty Python z tego klubu sie robi i zmierza ku 1 lidze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.05.2021 o godz. 16:26.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.05.2021, 16:25
Wiecie co laczy Obidzinskiego i Hyballe poza imieniem?

Obaj nie znosza dziadostwa, obaj wymagaja pelnego zaangazowania i profesjonalizmu.

Wiecie co jeszcze bedzie ich laczyc za chwile? Obaj beda bylymi pracownikami klubu, ktorzy za to samo zostali zwolnieni. Mowienie wprost prawdy a nie koloryzowanie.

Niestety, z tym trio nigdzie, do niczego ten klub nie dojdzie. Przykre to jest.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.05.2021, 16:27
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Jakie dawne czasy?! Obódź się bo świat faktycznie odjechał ale już dawno eklapie! Z roku na rok eklapa coraz gorsza... Drużyny z eklapy potrafią dostać oklep od każdego w pucharach.

To jak to jest, że Gumny jeszcze nigdy tak ciężko nie trenował jak teraz w Niemczech? A taki Stanowski mówi, że trenerzy w eklapie muszą dostosowywać trening do zawodników a nie na odwrót.

Czyż jednym z powodów tarć na linii trener - zawodnicy nie są za ciężkie treningi? Przecież historia powtarza się na naszych oczach... Tyle tylko ze pozycja naszej drużyny jest zdecydowanie gorsza... nie walczymy o mistrzostwo i w europejskich pucharach a utrzymanie w eklapie i zajmuje się odpadaniem w Pucharze Polski zw meczu z trzecioligowcem.
Kolego, ale ja się z tym zgadzam, tylko że mój post był lekko o czymś innym

Tak w naszej lidze trenuje sie mniej niz w niemieckiej. Natomiast ja pisałem nie ILE sie trenuje, a czy piłkarze sa leniwi czy nie. Wg mnie czasy obijania się, skończyły sie już czas jakiś. Natomiast osbną kwestia jest ile sie trenuje? Przecież piłkarz sam nie wybiera sobie treningu czy obciążeń. Trenuje tyle ile wymaga trener. Jak trenerzy w swej wiekszośći zaczną wymagać więcej trenowania to piłkarze będą więcej trenować
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 08.05.2021, 16:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Grunt ze Maciuś Sadlok nowy kontrakt podpisał on bedzie decydował kto i jak ,i ile trzeba bedzie biegac zeby był nowy trener.
A w grudniu kolejny trener ,tym razem z ambitym zadaniem ratowania paru punktów straty do przedostatniego miejsca w tabeli.tylko ze to juz nic nie da bo spadają 3 .
Maciuś tym razem troche wiecej pobiega,tak asekurancko.

Patologia połaczona z tragedią/komedią,Monty Python z tego klubu sie robi i zmierza ku 1 lidze.
Ale czemu przeinaczasz. Przecież to trener Hyballa dał Mackowi nowy kontrakt wstawiając go w prawie każdym meczu, prez cp aktywował klauzulę w jego kontrakcie.
Czy Hyballa (taki bezkompromisowy) dał się zahipnotyzować Sadlokowi?

btw
Ty też robisz z Hyballi debila który mimo ze Sadlok pod nim niby dołki kopie to wstawia go do11 bo jest ślepy?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.05.2021, 16:47
Nie ślepy tylko naiwny, nie może pojąć że "kapitan" może grać przeciwko własnej drużynie, a maciuś przecież sie zarzeka ze to nie celowo zrobił karnego w derbach, albo odpuścił krycie z Rakowem i Wartą.

Wiec kolego Ogryzek nie udawaj idioty bo kogoś przekonasz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.05.2021, 16:51
On nie musi przekonywac cale forum widzi ze krol jest nagi
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 08.05.2021, 17:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Relacje międzyludzkie. Kogoś zdrowo popieprzyło

Ja mam inna teorię...

Po prostu Hyballa wprowadził zamieszanie w nasze ligowe bagienko. Tutaj wszystko się da załatwić jak trzeba tylko potrzebne są relacje międzyludzkie... Ktoś kto na nich nie bazuje musi zostać wykopany. Przypuszczam ze Trio dostało propozycję nie do odrzucenia i poszło na układ ... a te medialne płacze mają dowodzić że zwolnienie Hybali jest uzasadnione.

Smutne jest to że ledwo dwa lata zajęło aż zaczynamy ponownie pogrążać się w bagnie, a miało być tak pięknie...
Tak, masz rację. Przemyślałem to bo skojarzyłem kilka faktów.

Słyszałem że Boniek osobiście dzwonił do Blaszczykowskich stawiając ultimatum - albo liga i wykpanie Hyballi albo Hyballa zostaje za to jest spadek nawet od razu do IV ligi
.
Ktoś podsłuchał że Boniek mówił tak:
"Po prostu Hyballa wprowadził zamieszanie w nasze ligowe bagienko. Tutaj wszystko się da załatwić jak trzeba tylko potrzebne są relacje międzyludzkie... Ktoś kto na nich nie bazuje musi zostać wykopany."

Cóż było robic Trio uległo. Ale skoro tak, czemu płaczesz po forum i masz pretensje do klubu że "poświęcił" Petera? No musieli. Mieli wyjście?

btw
Ciekawe ile Pogoń musi bulić miesięcznie pajdy Bońkowi za to ze się Runjaic uchował.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 08.05.2021, 17:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie ślepy tylko naiwny, nie może pojąć że "kapitan" może grać przeciwko własnej drużynie, a maciuś przecież sie zarzeka ze to nie celowo zrobił karnego w derbach, albo odpuścił krycie z Rakowem i Wartą.

Wiec kolego Ogryzek nie udawaj idioty bo kogoś przekonasz...
Tak masz rację to przez Sadloka musimy pożegnać Hyballę. Teraz to do mnie dotarło. Niesamowite! Jak jeden kopacz zrobił koło dupy Hyballi! No mistrz intryg!

Drozd - myliłem się - masz rację to przez Sadloka skończyła się ta przygoda Petera.
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 08.05.2021, 17:39
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co laczy Obidzinskiego i Hyballe poza imieniem?

Obaj nie znosza dziadostwa, obaj wymagaja pelnego zaangazowania i profesjonalizmu.

Wiecie co jeszcze bedzie ich laczyc za chwile? Obaj beda bylymi pracownikami klubu, ktorzy za to samo zostali zwolnieni. Mowienie wprost prawdy a nie koloryzowanie.

Niestety, z tym trio nigdzie, do niczego ten klub nie dojdzie. Przykre to jest.
To samo mniej więcej chciałem napisać co powyżej. Brawo za ten wpis.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.05.2021, 18:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale ja się z tym zgadzam, tylko że mój post był lekko o czymś innym

Tak w naszej lidze trenuje sie mniej niz w niemieckiej. Natomiast ja pisałem nie ILE sie trenuje, a czy piłkarze sa leniwi czy nie. Wg mnie czasy obijania się, skończyły sie już czas jakiś. Natomiast osbną kwestia jest ile sie trenuje? Przecież piłkarz sam nie wybiera sobie treningu czy obciążeń. Trenuje tyle ile wymaga trener. Jak trenerzy w swej wiekszośći zaczną wymagać więcej trenowania to piłkarze będą więcej trenować

Zgadzam się, że jak na razie, a przynajmniej jeszcze piłkarz nie wybiera sobie treningu... Ale już swoją postawą na boisku i niezadowoleniem wylewanym w mediach może rozpętać burzę wokół trenera, który dopiera za ciężki trening. Przecież jesteśmy tego właśnie świadkiem...

Wiadomo, że piłkarze nie będą wprost krytykować samych treningów... ale już znajomi dziennikarze mogą napisać o treningu z lat 90 (choć akurat nie w tym wypadku)?

Można zawsze powiedzieć, że trener jest toksyczny i nie szanuje ludzi? Kto uwierzy trenerowi bez poparcia zarządu, a kto piłkarzom? Może też być tak, że zarządowi klubu taka sytuacja odpowiada dając pretekst do zmiany na stanowisku trenera?

Każdy wierzy w to w co chce uwierzyć...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.05.2021, 18:46
zaraz mecz, trzeba obserwować jaka atmosfera , moze cos ciekawego tez powiedza w c+ , tam troche lepsi dziennikarze od karcza
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.05.2021, 18:47
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
.....Niestety, z tym trio nigdzie, do niczego ten klub nie dojdzie. Przykre to jest.
Dzwoń po Marzenę, szybko !!!
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 08.05.2021, 19:45
To co.. dziś tez Sadlok sabotuje pomysł wielkiego wizjonera Hyballi ? Niech on już jedzie do tego zdf i weźmie ze sobą ten bananowy zaciąg z zimy. Wyglądamy jak za schyłkowego Stolarczyka. Tylko ze dziś mierzy się z nami rozbity Lech a nie Legia.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 08.05.2021, 19:55
Dzisiejszy wywiad przedmeczowej dal chyba jasna odpowiedź, że znowu musimy szukać trenera...

- trener nie widzi nic złego w ostatnich 6 meczach, jedynie trochę mało goli strzelamy.
- pytamy o konflikty w szatni, mówi że jest ok, bo on pamięta mnóstwo pozytywnych momentów jak np. urodziny dziecka Lisa..

A merytorycznie o meczu:
- nie pojmę czemu nie gra Dawid Szot - moim zdaniem jeden z naszych najlepszych młodzieżowców.
- czemu gramy trójką w obronie, przez co Frydrych - masz najlepszy defensor - musi grać na boku gdzie radzi sobie dużo gorzej. Zresztą sam pomysł z 343 - my naprawdę nie mamy piłkarzy na ten system..
- czemu gra Medved, a nie Kuba? Pomijając umiejętności - przecież Słoweniec odchodzi za tydzień, nikt go nie wykupi przecież...

Nie ogarniam tego. ...., ćwiczmy dalej to 343...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.05.2021, 20:00
https://www.onet.pl/sport/onetsport/...n26c8,d87b6cc4

Następne uderzenie w trenera Hyballę
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 08.05.2021, 20:06
Żaden trener nie byłby winny tego jak gramy w 1. połowie. Dlaczego? Bo żaden trener nie jest tak chu...owy żeby jego drużyna tak grała. Profesjonalni piłkarze nie potrafią zagrać z klepki? Profesjonalni pikarze nie potrafią celnie podać do kolegi obok?

To jest niepojęte jak wyglądała pierwsza połowa.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 08.05.2021, 20:10
Szneka napisał(a):Wyświetl post

Cytat z tegoż wywiadu/wypocin - "Uważam, że jak na polskie warunki i aktualną sytuację finansową, to i tak Wisła zrobiła dobre transfery w ostatnich miesiącach. Obcokrajowcy potrafią dać jakość, a młodzież się pokazała z dobrej strony. W żadnym razie nie krytykowałbym zarządu za te transfery, bo co mogli, to trenerowi kupili - stwierdza były kapitan Wisły."

Pozostawię to bez komentarza.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 08.05.2021, 20:13
RAF napisał(a):Wyświetl post
Żaden trener nie byłby winny tego jak gramy w 1. połowie. Dlaczego? Bo żaden trener nie jest tak chu...owy żeby jego drużyna tak grała. Profesjonalni piłkarze nie potrafią zagrać z klepki? Profesjonalni pikarze nie potrafią celnie podać do kolegi obok?

To jest niepojęte jak wyglądała pierwsza połowa.
Niezrozumiałe wybory personalne (np. medved) i dobór taktyki do posiadanych zawodników i do rywala z którym grasz.. jakby to Zibi Boniek powiedział... top. ...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.05.2021, 20:14
Szneka napisał(a):Wyświetl post

Ten wywiad czytałem 2 razy,cuchnie tu na kilometr i to czyms mocno posmarowanym.
Nagle tyyyle fachowców nie potrafi zauwazyc ze to piłkarze nagle przestali grac i biegac...
no popatrzcie takie cuda
a ogladajac ostatnie mecze nie potrafia celnie do siebie podać,to tez wina Hybalii.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 08.05.2021, 20:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad czytałem 2 razy,cuchnie tu na kilometr i to czyms mocno posmarowanym.
Nagle tyyyle fachowców nie potrafi zauwazyc ze to piłkarze nagle przestali grac i biegac...
no popatrzcie takie cuda
a ogladajac ostatnie mecze nie potrafia celnie do siebie podać,to tez wina Hybalii.....
mam takie same odczucia. Jakby ktoś Panu Motyce powiedział co i w jaki sposób przedstawić.

Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 08.05.2021, 20:16
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Niezrozumiałe wybory personalne (np. medved) i dobór taktyki do posiadanych zawodników i do rywala z którym grasz.. jakby to Zibi Boniek powiedział... top. ...
Ja rozumiem wszystko. Ale piłkarze nie pokazali kompletnie nic. To tak wygląda jakby chcieli odwalić pańszczyznę, wziąć pensje i jechać do domu. A po sezonie uciekać z Krakowa.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 08.05.2021, 20:17
Takich patalachow dawno nie było...i mówię tu o piłkarzach,...czyli jednocześnie o tych tam na górze...z prezesem na czele
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.05.2021, 20:21
już wszystko przesądzone jak widać, rzucili go na pożarcie, trzeba troche w mediach ponapierdalać na niego, stworzyć atmosferę, że to zero więc każdy normalny kibic pomysli "trza go wyjebać". A prawda w sumie jest taka, jesli jest taki chujowy to niech go zwalniają dzisiaj albo mogli zwolnić tydzień, miesiąc temu i nara. Po co robić taka szopkę na calą Polskę?

Widze, że nasze trio robi typowy błąd "mlodego" prezesa klubu, hmm a może inaczej "polskiego" prezesa klubu, co poł roku nowy trener, a później zdziwienie, że wyników nie ma...

PS Ja bym to inaczej widział, nawet jak trener to zero... to bym powiedział tak "nie chce wam się grac, grymasicie bo rener zły, to wypierdalać wszyscy. Bo to jest ...., a nie porfesjonalizm jeśli specjalnie się gra gorzej niż można i nic się nie walczy, bo trener jest zjebany. Wisla to nie tylko trener, ale i zarząd, piłkarze (ich ambicje...), kibice. A oni sie obrazili na chlopa i leca w chuja... żenada. Dlatego z takimi ludźmi się nigdy nie zrobi progresu.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 08.05.2021 o godz. 20:25.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 08.05.2021, 20:28
Ja się dziwię, że nadal bronicie Hyballę, dobrał sobie skład z dwoma napastnikami, a właściwie z napastnikiem i kołkiem - a Kuba pewnie cały mecz na ławie przesiedzi, zamiast wyjść na kierownicy.

Oni już sami nie wiedzą co i jak mają grać. Przykro się na to patrzy, na boisku nie ma drużyny.
Nikt mi nie wmówi, że trener wszystko optymalnie ustawia - tylko piłkarze nie umieją biegać.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 08.05.2021, 20:30
A mi nikt nie powie, że grali ciekawie w piłkę na poczatku rundy, a nagle wyszło, że trener pojebany, wszystko robi źle, źle skład dobiera i teraz nikt nic nie wie i nie umie.

Jedynie szacunek dla kibiców za doping przez cały mecz...

hehehe
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 08.05.2021, 20:31
dziś trener Hyballa tez pokazał że ma nas kibiców w piździe. 70 minuta gramy syf a tu ani zmiany ustawienia ani zmiany zawodników. Yeboah Savić Medved Starzyński snują się po boisku a On zmienia FBF. W co gra nasz (jeszcze) trener?

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 08.05.2021, 20:34
W co grają wszyscy? Może on na serio jest zbyt pojebany i ma ciężki charakter, jednak prawda jest też taka, że on jest sam, a przeciwko niemu już x osób, legend, kibiców (transparenty na treningu odnosnie poparcia dla legend klubu), dziennikarzy, piłkarzy, zarządu. I już jest dobra jazda w mediach od 2 tygodni. Także można mieć jajca z żelaza ale jednak psycha kazdemu siądzie po takim czymś i albo się załamie albo będzie miał wyjebane już na wszystko. Myslę, że wlaśnie ma wyjebane i czeka już na wylot z Wisły
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów