The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 25 21,55%
osłabi 74 63,79%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 14,66%
Głosujących: 116. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Wczoraj, 20:20
Transfery złe, wszystko złe. A karnety kupili ?
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary Wczoraj, 20:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie Kwiecień zwiększył sponsoring, żeby było na Peszkina. Wisłocki to tłumaczył w jednym z wywiadów.

Czyli kogo? Kiko już tutaj nie ma, a jak widać po innych klubach (większość hiszpańskich transferów to nieporozumienia) nie każdy zabrany Hiszpan z ligi podwórkowej robi u nas furorę.

Czyli które? Burliga, Klemenz czy Peszko to są transfery do dupy? To na co ty liczyłeś? Na zawodnika za darmo, ściąganego na biegu, którego po pół roku sprzedamy za milion w twardej walucie?
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ja to bym wolał mieć np. Messiego zamiast Drzazgi tylko co z tego?

Przykład z Angulo akurat słabo trafiony, bo śmiem twierdzić, że z Kolarem z przodu to mogliby się nie utrzymać i wtedy to 500k euro to byłaby bardzo słaba rekompensata.

Ogólnie podsumowywując to zachowujesz się jakbyśmy mieli wykupiony jakiś abonament na grę w Ekstraklasie i nam nie groził spadek. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć twojej chęci ściągania tylko młodych, których będzie można sprzedać, ale mogą też okazać się całkowitymi niewypałami.
W tym okienku Wisła podpisała: Boguski (35 lat), Wasilewski (39 lat), Basha (29 lat), Mak (28 lat), Janicki (27 lat), Niepsuj (24 lata). Średnia wieku zawodnika podpisanego w tym okienku? Ponad 30 lat!

Niemal na pewno kontrakty przedłużą: Kuba (34 lata) i Brożek (36 lat). Średniej wieku podawać nie muszę...

Do tego już w kadrze jest Sadloka (30 l.), Buchalik (30 l.), Drzazga (24 l.), Klemenz (24 l), Savicevic (25 l).

Może przedłużą Burlige (31 l) i Pietrzaka (27 l.).

To dla tych, którzy myślą, że Wisła gra juniorami.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary Wczoraj, 21:31
Miej w kadrze +/- 10 piłkarzy w wieku max. 23 lata, narzekaj, że Wisła nie ściąga młodych piłkarzy.

Nie ściąga bo mamy swoich, trzeba ich umiejętnie wprowadzać i ogrywać obok doświadczonych wyjadaczy.

Cytat:
Nie podkradła też nikomu żadnego zawodnika, który miałby za sobą dobry sezon.
Logiczne, zagraj dobry sezon, pokaż się, rozważaj transfer do biednej Wisły, która zajęła 9 miejsce.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary Wczoraj, 21:58
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
W tym okienku Wisła podpisała: Boguski (35 lat), Wasilewski (39 lat), Basha (29 lat), Mak (28 lat), Janicki (27 lat), Niepsuj (24 lata). Średnia wieku zawodnika podpisanego w tym okienku? Ponad 30 lat!

Niemal na pewno kontrakty przedłużą: Kuba (34 lata) i Brożek (36 lat). Średniej wieku podawać nie muszę...

Do tego już w kadrze jest Sadloka (30 l.), Buchalik (30 l.), Drzazga (24 l.), Klemenz (24 l), Savicevic (25 l).

Może przedłużą Burlige (31 l) i Pietrzaka (27 l.).

To dla tych, którzy myślą, że Wisła gra juniorami.
I wymieniłeś całą kadrę, brawo! 15 piłkarzy. Tak, tylu mamy seniorów w kadrze pierwszego zespołu. Ile mają inne zespoły ekstraklasy? jesteś w stanie to sprawdzić i porównać do nas?

Tak się składa, że jeśli 3/4 kadry kończą się kontrakty to trudno aby w zespole zostali sami juniorzy.

Skoro tak skrzętnie obliczach średnią wieku , to przypomnij też średnią wieku ze spotkań:
Wisła Korona 35 kolejka
Górnik Wisła 34 kolejka
Wisła Śląsk 33 kolejka
Sosnowiec Wisła 32 kolejka
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Od: 07.2009

Stary Wczoraj, 23:00
Większość działań transferowych zarządu jest ok, biorąc pod uwagę obecne realia (może poza pożegnaniem Słomki i Śliwy). Nie mogę jednak zrozumieć uporczywego przedłużania kontraktu z Pawłem Brożkiem. Pamiętam jego gole z dawnych czasów ale to przeszłość. Żeby chociaż Paweł miał jeszcze zdrowie do grania w piłkę ale niestety nie ma. Wieku się nie oszuka, szczególnie na pozycji napastnika. Nie patrzę na suche statystyki ale Paweł więcej się leczy niż jest zdrowy więc nawet jego doświadczenia nie da się wykorzystać. W klubie jest biednie, a stać nas na kontrakt dla Pawła i to właściwie tyko z sentymentu? Jaki w tym sens?
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary Wczoraj, 23:14
matinen napisał(a):Wyświetl post
W klubie jest biednie, a stać nas na kontrakt dla Pawła i to właściwie tyko z sentymentu?
Nie żebym był wielkim fanem kolejnego sezonu Brożka, natomiast wydaje mi się, że bierze śmieszne grosze za granie.

Balicki, Buksa mają się od kogo uczyć a Paweł bądź co bądź...fatalnie nie wyglądał pod koniec sezonu, zwłaszcza, że długo nie grał.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary Wczoraj, 23:57
Bukse czy Balickiego bym dał na wypożyczenie, bo Ekstraklasa to na razie za wysokie progi na nich , a powinni grac jak najwiecej.
Ciekawe ile wezmiemy hajsu za Lisa , bo jest mlody i perspektywiczny
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary Dzisiaj, 06:18
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Bukse czy Balickiego bym dał na wypożyczenie, bo Ekstraklasa to na razie za wysokie progi na nich , a powinni grac jak najwiecej.
Ciekawe ile wezmiemy hajsu za Lisa , bo jest mlody i perspektywiczny
Tyle że my nie mamy już innych napastników. No może jeszcze Balaniuka i Drzazgę od biedy. Przy takiej kadrze i Buksa i Balicki mogą złapać minuty. Choć ten ostatni podobno w klubie rozczarowuje.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary Dzisiaj, 09:00
Niech wydają swoje pieniądze jak chcą, tylko niech nie nazywają tego zbiórkami na ratowanie klubu, a po prostu: zbiórkami na kontrakty starych zawodników.

Oto dlaczego Peszko jest dzbanem:
https://youtu.be/sKAU6Igw1Ko
Oraz
https://youtu.be/OddOc3MHFxs

Więcej tego dlaczego obecna polityka transferowa Wisły jest głupia nie będę Ci tłumaczyć. Każdy rozumny już by zrozumiał.

Dla innych: jestem przekonany, że trochę bardziej ogarnięci właściciele każdego ekstraklasowego klubu, który ledwo wiąże koniec z końcem, woleliby teraz mieć Kolara strzelającego 11 goli i 500 tys € z jego transferu, niż Igora Angulo z jego 24 trafieniami. Ten przykład wystarczająco dużo mówi o tym, jakich piłkarzy warto podpisywać.
jak dla mnie, zostałeś dzbankiem roku

Napisałeś w jednym z poprzednich postów, ze
dzanek roku napisał(a):
100 x bardziej wolę transfery anonimów z zagranicy, w dobrym wieku niż transfer kolejnego 27-35 letniego ekstraklasowicza
A ja natomiast nie wolę. Nawet powiem wiecej, żywię wielką nadzieję ze nie nadziejemy się na Milana Jovanica, Victora Pereza czy Frederiksena. Wymieniać więcej nie będę.

Co do tego, ze masz osobisty uraz do Peszki - masz problem. Idz do psychologa moze?
Tego ze nie rozumiesz drogi polityki transferowej to tylko mozna wspołczuć, nic wiecej.
Ja tam sie ciesze ze chłop był z Nami, ba, nawet by został na kolejny sezon tylko inne sprawy tutaj decydowały. Pomijam ze płacił za niego Kwiecień swoim prywatnym hajsem, rozumiem ze jesli jestes na meczu (chodzisz w ogóle, dałeś z 5 zł na klub skoro tam pisałęś ze to MY płacimy ?) i widzisz kogos kto ma zegarek za 10 koła to mu mowisz "po .... ci ten zegarek, to bez sensu kupować taki drogi, słuchaj mnie bo jestem mądrzejszy.....a skad o tym wiem, z dupy, nie drąż". Jeśli tak, to rozumiem całe Twoje wywody, jesli nie, to powinieneś miec pod nickiem opis od Wolfyego.

i na koniec :
dzbanek roku napisał(a):
Dla innych: jestem przekonany, że trochę bardziej ogarnięci właściciele każdego ekstraklasowego klubu, który ledwo wiąże koniec z końcem, woleliby teraz mieć Kolara strzelającego 11 goli i 500 tys € z jego transferu, niż Igora Angulo z jego 24 trafieniami. Ten przykład wystarczająco dużo mówi o tym, jakich piłkarzy warto podpisywać
Kim są troche bardziej ogarnieci własciciele ekstraklasowego klubu i dlaczego ukrywasz ich przed cała polską.
Oprócz naszych, mamy 15 włascicieli w ekstraklasie. Kim sa ci bardziej ogarnieci, skad wiesz co by wybrali no i ostatnie, skoro sa tacy ogarnieci to czemu są takie ....y ze tych zawodnikow w skladzie nie maja? Niby tacy ogarnieci, a takie ....y ze nie potrafiły wyszukac tych graczy.....no wiec jak jest? Ogarnięci czy nie? Jak ogarnięci, to kto i czemu jest jak jest?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary Dzisiaj, 09:04
Dla mnie kolega White*Star funkcjonuje jedynie po to aby doczepić się do działań obecnego zarządu
Kolejny ignore na forum.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary Dzisiaj, 10:04
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Miej w kadrze +/- 10 piłkarzy w wieku max. 23 lata, narzekaj, że Wisła nie ściąga młodych piłkarzy.

Nie ściąga bo mamy swoich, trzeba ich umiejętnie wprowadzać i ogrywać obok doświadczonych wyjadaczy.

Logiczne, zagraj dobry sezon, pokaż się, rozważaj transfer do biednej Wisły, która zajęła 9 miejsce.
W obecnej sytuacji 23 lata to powinna być średnia wieku pierwszej 11. W takiej Eredivisie to normalne.

Żaden inny ekstraklasowy klub w tym okienku nie podpisywał tak wielu, tak starych piłkarzy. Czytam, że poza Kubą i Brożkiem blisko jest jeszcze przedłużenie Burligi. Po dopięciu tych 3 kontraktów, w tym okienku będziesz mieć 9 podpisanych piłkarzy. To prawie cała 11. Średnia ich wieku wyniesie ponad 31 lat. Jeśli ktoś myśli, że to jest normalne, nawet na "standardy" ekstraklasy, to jest w dużym błędzie.

Co do wychowanków. Wisła średnio raz na 2 lata wypuszcza ze swoich szkółek jednego piłkarza, który jest w stanie utrzymać się na poziomie Ekstraklasy. W ostatnich 10 latach było takich 5: Małecki, Burliga, Chrapek, Uryga i Stolarski. Nie wiem skąd przeświadczenie, że nagle mamy super utalentowaną młodzież.

@szprotson @dive pirate
Niemerytorycznym hejterom, którzy nie są w stanie przytoczyć żadnych liczb, przykładów czy faktów, tylko ślepo wierzą w działania działu sportowego odpowiadać nie będę. Podobnie tym, którzy uważają, że zachowanie Peszko w rozmowie z Weszło lub w stosunku do Novikovasa to całkiem normalne było. Biegajcie sobie dalej z maczetami, byle z daleka ode mnie.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary Dzisiaj, 10:24
@white*star tym zdaniem: "Biegajcie sobie dalej z maczetami, byle z daleka ode mnie.", potwierdziłeś, że najlepiej z Tobą nie dyskutować. to była żenująca wrzuta na poziomie sympatyków z drugiej strony Błoń. żegnam
Powód: powtórzenie
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : Dzisiaj o godz. 10:25.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary Dzisiaj, 10:28
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@white*star tym zdaniem: "Biegajcie sobie dalej z maczetami, byle z daleka ode mnie.", potwierdziłeś, że najlepiej z Tobą nie dyskutować. to była żenująca wrzuta na poziomie sympatyków z drugiej strony Błoń. żegnam
Tak napisałem, bo chyba tylko dla podobnego psychopaty, Peszko po faulu na Novikovasie, nie zasługuje na miano arcydzbana.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary Dzisiaj, 10:44
Tak napisałem, bo chyba tylko dla podobnego psychopaty, Peszko po faulu na Novikovasie, nie zasługuje na miano arcydzbana.
Peszko to nigdy nie był facet z mojej bajki ale jak pojawił się w Wisle to się ogarnął i wszystko było OK. Zarówno jeżeli chodzi o kwestie sportowe jak i pozasportowe.

Oczywiście faul na Novikovasie był skandaliczny ale nie ma co przesadzać ze powinien być za to rozstrzelany. Zagotował się, odsiedział swoje i tyle. Pamiętasz co zrobił kiedyś Pepe ? nie przeszkadzało mu to potem grac na dobrym poziomie w Realu czy reprezentacji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów