The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.12.2018, 00:30
sepot napisał(a):Wyświetl post
Pol to ten gość co pisał że wisla ma kasę na koncie ale jej nie ma?
I jeszcze we vlogu przyznaje, że oni na poważnie wzięli ten fejkowy screen przelewu..
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 31.12.2018, 00:31
yarow napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że komunikat opisuje sytuację, że Wanna Ly zachorowł 28 - i że dlatego nikt się nie mógł z nim wtedy skontaktować. Nie oznacza to oczywiście, że choroba - umówmy się - pic na wodę - się już skończyła ale nie oznacza też, że w związku z jej potencjalnym trwaniem, nadal nie będzie z Wanną Ly kontaktu.
W komunikacie może chodzić o usprawiedliwienie braku potwierdzenia przelewu w terminie.
To może mieć znaczenie w przypadku gdyby przelew dziś trafił na konto ale TS powiedziałby: sorry, na potwierdzenie czekaliśmy do 29 a dziś jest 31. Sorry dealu nie ma
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 31.12.2018, 00:41
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
W komunikacie może chodzić o usprawiedliwienie braku potwierdzenia przelewu w terminie.
Albo o to, że nasz p.o. ciągle wierzy, że nie został wrobiony
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 31.12.2018, 00:41
To może mieć znaczenie w przypadku gdyby przelew dziś trafił na konto ale TS powiedziałby: sorry, na potwierdzenie czekaliśmy do 29 a dziś jest 31. Sorry dealu nie ma
Juz dzis sie w sumie ktos o to pytal czy taka sytuacja w ogole jest mozliwa. SA wraca do TS z 12mln na koncie

Do tego cyrku pasuje kazde rozwiazanie. Ale to powyzsze musialoby zakladac, ze ci inwestorzy to nie zadne slupy tylko faktycznie osoby chcace cos kupic. A nic na to nie wskazuje.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 00:46
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat

a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
Hmm mnie Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja . No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 31.12.2018, 00:53
Tak też może być
(choć odbieram komunikat jako wypowiedź o czasie przeszłym. Używanie słów "zachorował", "nie był w stanie" i nawiązanie do daty 28 grudnia).

Z tym, że cytowany w oficjalnej wypowiedzi jeden z członków zarządu TS mówi: "Decyzją całego zarządu uznaliśmy, że wstrzymamy się na razie z decyzjami i będziemy czekać na zaksięgowanie przelewu. Wierzymy, że nie jest przypadkiem, że wiele osób zapewnia nas, iż wszystko będzie dobrze. (...)"

To nie jest wypowiedź świadcząca o tym, że po potencjalnym zaksięgowaniu przelewu TS powie: sorry czekaliśmy i się spóźniliście więc dealu nie ma.
Powód: Kilka słów więcej ...
Ostatnio edytowane przez yarow : 31.12.2018 o godz. 00:58.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 00:55
Jery napisał(a):Wyświetl post
Hmm mnie Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja . No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr
A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 01:01
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
To raczej inny, ostatnio na pucharach to byłem w Rotterdamie .
Żeby tematu nie rozmywać... To tych licencyjnych jest do marca tylko 12m, po spłacie zostają średnioterminowe i te wobec TF, więc jest czas na przygotowanie klubu pod sprzedaż dalej. Nie mówię, że to było by źle, tyle, że na razie Panowie o ile serio chcą tak zrobić to coś słabo im idzie...
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 31.12.2018, 01:15
https://www.youtube.com/watch?v=M7N8...ature=youtu.be

Stworzyłem taki o to film. Od razu mówię, nie jest to szydzenie z Wisły, tylko inny punkt widzenia. Wszystko wyjaśnione w opisie.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 01:15
Ja niestety coraz bardziej sklaniam sie ku opcji Stanowskiego - prawdziwa tragedia to bedzie jak ten przelew sie jutro pojawi.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 01:22
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post

Stworzyłem taki o to film. Od razu mówię, nie jest to szydzenie z Wisły, tylko inny punkt widzenia. Wszystko wyjaśnione w opisie.
Po tym co juniorzy Barcelony i Bayernu beda robic na widok naszych akademii poplakalem sie ze smiechu genialne na dobranoc. dzieki 😄
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 31.12.2018, 01:24
Ja wam mówie, tu powinno powstać pospolite ruszenie, trzeba iść pod starą hale, zrobić rozpierduche i wyjebac wszystkich odpowiedzialnych za to bez wyjątku. Tu już nie ma wyjścia, inaczej będzie IV liga.
Tam są ludzie którzy celowo klub staczają do IV ligi innej opcji już nie widzę. Dziewie się że różne środowiska zamiast się zbuntować, odejść od przyjętej linii i zacząć się organizować, by przeciwstawić się różnym antyWiślackim siłom to się przyglądają jak klub leci do IV ligi. To jest dla mnie zastanawiające.
Ostatnio edytowane przez regan : 31.12.2018 o godz. 01:26.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 31.12.2018, 01:34
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post

rozwaliles mnie , pierwszy raz tak sie usmialem na pogrzebie
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 31.12.2018, 01:58
To ja sobie pozwolę w ten smutny wieczór, po kilku dniach przerwy, za zgodą szanownych Koleżanek i Kolegów, odrobinę pospekulować, kontynuując niejako własną wypowiedź sprzed kilku dobrych dni. Wnikliwi znajdą sobie właściwego posta, dla leniwych - w wielkim skrócie - nadal uważam (choć i mnie męczą incydentalnie napady kibicowskiej ślepej wiary), że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest niestety ten, w którym cała ta szopka zbudowana jest płetwami naszych szanownych demiurgów i służy wyłącznie temu, żeby po Marzenie i Spółce posprzątać. Bo stosowne organy wizytę przy R22 złożą wcześniej czy później. Kluczowe z punktu widzenia Piggy pytanie brzmi - co tam zastaną? Bo przecież flagi Gieksy tym razem mało ich będą interesować.

Tym z Was, przekonanym, że przeceniam umiejętności jaśnie nam panujących, powiem tylko, że zorganizowanie takiej akcji wcale nie musi być takie trudne jak się wszystkim wydaje. Popytajcie prawników albo ludzi zajmujących się na co dzień księgowością czy finansami. Raczej wcześniej niż później usłyszycie, że są ludzie/organizacje, które takie usługi za odpowiednią opłatą świadczą. Jak dobrze przyłożyć ucho, to można usłyszeć, że w KRK takie rzeczy działy się np. w deweloperce. Zaledwie kilka lat temu. Nic czego nasi pryncypałowie nie mogli by ogarnąć. Przypominam tylko nieśmiało, że to nie jest żadna chuliganka, tylko duża organizacja przestępcza.

Sąd Szwajcarski jako właściwy dla rozstrzygania sporów, znikający Vanna przebywający ch.j wie gdzie a wraz z nim ważne dokumenty. Te kilka dni panowania nowych inwestorów na R22, też może wyłącznie po to, żeby można było wyrecytować "ja nie wiem co się z tymi dokumentami stało, trzeba pytać nowych właścicieli".

Ale nic tam.
Mnie - przyznaję - najbardziej ostatnio zajmowała osoba Filipskiego. Pojawił się chłop znikąd i ze swadą i kulturą osobistą zupełnie jak nie z tego forum, zaproponował części użytkowników zupełnie nową narrację. Tę o konflikcie TSu z nowymi inwestorami. O nadciągającej wojnie na noże, walce o Białą Gwiazdę na śmierć i życie. Jaką siłę ma to forum wszyscy już wiemy, to faktycznie JEST narzędzie influencerskie. Jeśli się coś tutaj zaszczepi, będzie po kwadransie latać na tt, żeby po kolejnym trafić na Interię lub Onet. Takie czasy.

No i jakieś info o kasie za druk programu meczowego faktycznie poleciało i o kasie dla SKWK. Wyglądało to jak pierwszy cios w tej zapowiadanej walce na noże, zaczepkę. Ale prawda taka, że o ile słusznie można się oburzać i moralnie potępiać, to Zarządowi generalnie można skoczyć, bo umowy zapewne podpisane, faktury wystawione legalnie. Strasznie ch.jowe działanie ale idę o zakład, że zgodne z prawem.

Wychodzi na to, zapowiadane noże jakieś takie mocno stępione.

I tak się zastanawiam komu taka narracja o konflikcie TSu z nowymi inwestorami jest potrzebna.
I znów stawiam spiskową tezę, że...TSowi. Bo przecież będą tego konfliktu potrzebować, żeby zrzucić odpowiedzialność na przybyszów zza granicy, uwiarygodnić cały ten chocholi taniec. Nie da się tego zrobić jeśli współpraca układa się wzorowo, right? Taka narracja jest też kluczowa medialnie. Łatwa w aplikacji, względnie wiarygodna - "Chcieliśmy dla Klubu jak najlepiej, mieliśmy obiekcje ale pod naciskiem kibiców i opinii publicznej, rozdarci - sprzedaliśmy. A, że trafiliśmy na oszustów - nie nasza wina, walczyliśmy z nimi do Końca. Na noże. Ciągle się przecież w tej Szwajcarii procesujemy. Póki co nikt nie potrafi znaleźć Pana Ly Vanny, więc stoimy w miejscu. Ale walczymy o Klub, będziemy informować na bieżąco.

Jak to dobrze rozegrają i nikt się nie wysypie, moim zdaniem są w stanie się wykpić nawet w przypadku upadłości.

Aha, no i wspomniany Filipski - jeśli moje rojenia okażą się prawdą - odegrał po prostu swoją rolę. Zrobił to całkiem sprawnie. W tym wypadku - mam nadzieję, że karma Cię dosięgnie Kolego.

Jeśli będzie inaczej, przeproszę pierwszy za insynuację. I bardzo się ucieszę, bo to będzie oznaczać, że jest jeszcze jakakolwiek szansa.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 31.12.2018 o godz. 02:01.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
hawkins
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 31.12.2018, 02:32
1. Podstawowe błędne założenie wszystkich teorii jest takie, że TS chce sprzedać Wisłę. TS i kumaci od zawsze marzyli aby mieć zabawkę w postaci sekcji piłkarskiej. Dlaczego groźba bankructwa miałaby sprawić, żeby chcieli się jej pozbyć? Jakie znaczenie ma dla nich, czy klub gra w ekstraklasie, czy w 4 lidze? Przecież klub służy do wielu różnych funkcji, o których wiedzą tylko kumaci. Żadna z tych funkcji nie jest zależna od klasy rozgrywkowej, a co więcej, oddanie klubu w cudze ręce jest realnym zagrożeniem dla dalszych działań o charakterze wiadomo jakim.
2. Vanna Ly to osoba, która została wynajęta, celem zrobienia całego tego zamieszania. Nie jest to żaden bogacz, raczej ekspert w prowadzeniu tego typu przekrętów i znikaniu. Chowa się za parasolką, nie dlatego, że boi się światła, tylko dlatego, że nadmierna ekspozycja uniemożliwi mu dalszą karierę w tym biznesie.
3. Hartling i Pietrowski to raczej nie oszuści, tylko osoby, które zostały wkręcone jak wszyscy. Kręcili się wokół Wisły od 2017r. Wcześniej próbowali z jakimś innym inwestorem z Niemiec i nie wypaliło. Teraz podsunięto im Vanna Ly i obiecano 40% udziałów. Co więcej, sami nie musieli wykładać niczego od siebie, bo całe 12,2m pokrywa egzotyczny inwestor. Okazja życia.
4. Cała szopka wynika wynika z braku doświadczenia medialnego pana Pietrowskiego oraz tego, że on sam wierzy w bajki inwestora, którego mu i Hartlingowi podstawiono. W olbrzymi majątek, w powiązania z rodziną królewską w Kambodży, w znajomość z papierzem, we wrażliwość na światło. Pietrowski i Hartling są niezwykle podekscytowani możliwością uzyskania 40% udziałów w Wiśle, bez konieczności wykładania czegokolwiek i chciejstwo by ten cały scenariusz się ziścił sprawia że łykną wszystko. To też tłumaczy ich naiwne, wręcz groteskowe oświadczenia. To nie są wkręcający, tylko wkręcani.
5. Żadnego przelewu nigdy nie będzie. Cała szopka została błyskotliwie uszyta przez TS i miała na celu
- rozmycie odpowiedzialności
- skomplikowanie sytuacji prawnej
- pogonienie innych, prawdziwych inwestorów (j. raz - TS nie chce żadnego przejęcia...). Niestety (stety) żaden normalny inwestor nie chciał się zgodzić na warunki, umożliwiające kumatym dotychczasowe funkcjonowanie
- Opóźnienie "pierdzielnięcia", tak aby doić kasę jak długo się da. Piłkarze grali do końca wierząc, że kasa przyjdzie 14tego, 21go, 28mego itd. Kibice przyszli na ostatni mecz. Nowi "inwestorzy" przejęli klub dokładnie dzień po ostatnim meczu. Kasa została opróżniona na czas (jakieś ochłapy, które zostały poszły na Wojtkowskiego. Hartling naprawdę wierzył, że lada moment przejmie 40% w klubie).
6. Co dalej? Nie będzie żadnego inwestora. Wisła bankrutuje. Zaczyna od czwartej ligi z TSem. Podstawi się nową twarz zamiast Sarapaty, tak aby kibice uwierzyli, że to nowy początek.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 31.12.2018, 02:49
hawkins napisał(a):Wyświetl post
2. Vanna Ly to osoba, która została wynajęta, celem zrobienia całego tego zamieszania. Nie jest to żaden bogacz, raczej ekspert w prowadzeniu tego typu przekrętów i znikaniu. Chowa się za parasolką, nie dlatego, że boi się światła, tylko dlatego, że nadmierna ekspozycja uniemożliwi mu dalszą karierę w tym biznesie.
.
Odniosę się tylko do tego
Jeżeli by tak było jak piszesz, to Vanna nigdy do Krakowa by nie przylecial, ani już na pewno nie spotykalby się w blasku fleszy z Majchrowskim, nie siedziałby w knajpie i nie spotykał chwile później z Kubą.
Na meczu z Lechem też by nie był.
Spokojnie przecież te sprawy mógł załatwić sam Hartling z Pietrowskim.
Vanna mógł też ewentualnie tylko przyjechać na chwile, spotkać się z drużyną i wracać po cichu bez jednego zdjęcia.

To mi się nie klei...Po co było to spotkanie z Majchrowskim? Po co spotkanie z Kubą?
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.12.2018, 02:56
Tak samo mysle Hawkins. Pietrowski sprawia wrazenie kogos kto jest robiony w balona, a nie kogos kto robi kogos innego w balona. Jego brak obycia z mediami zkreowal komiczna sytuacje ale tez duzo pokazal jakie bajki mu sprzedano o tym mitycznym panie 'skosnookim'. Jezeli tak faktycznie jest to mamy wyjatkowo groteskowa sytuacje przy ktorej TS rozklada rece i mowi 'widzicie? Chcielismy znalesc inwestora a tu takie kuku gdzie nie tylko my zostalismy oszukani ale tez jego partnerzy'. Tylko ze przez ta cala szopke reputacja klubu jest tak toksyczna ze nikt normalny do tego bagna sie nie zblizy a Idea ze ten klub sie odrodzi z tymi samymi ludzmi ktorzy go zmasakrowali jest absurdem.
Odpowiedz cytując
Gimli
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 31.12.2018, 03:04
Witam wszystkich.

Zaletą for i generalnie jedną z głównych idei internetu jest możliwość nieskrępowanej (oczywiście według z góry ustalonych zasad) wypowiedzi. Więc postanowiłem z niej również skorzystać, wcale nie udając wielkiego przywiązania do idei Wiślackich czy ukrytego kibicowania jej od dziecka, jak większość nowych lub nagle uaktywnionych kont w tej dyskusji. Klub, który jest mi pomimo wszystko najbliższy serca, też był kiedyś na samym szczycie, a teraz przeżywa to, co mogło / może za chwilę spotkać Wisłę. Co więcej tutaj, niezależnie od obecnej sytuacji klubu, stary układ dalej ciągnie się jak kotwica i mimo że skala "uchybień" była i tak mniejsza, to jestem w stanie sobie jako bezstronny kibic wyobrazić co może się stać dalej z Wisłą, szczególnie biorąc pod uwagę "rozmach działania" dotychczasowego zarządu i ludzi za nim stojących.

Ale jestem przede wszystkim kibicem szeroko pojętej polskiej piłki, zresztą na pewno nie jedynym w tym kraju, któremu nie jest obojętny los jednego z najbardziej zasłużonych w historii klubów, tak samo jak los Ruchu, Górnika, Legii, Lecha, itd. (abstrahując od animozji kibicowskich). Dlatego też śledzę te forum od dobrych paru dni jako chyba najciekawsze źródło informacji o obecnej sytuacji, bo nie ma co ukrywać, mnóstwo normalnych kibiców w Polsce trzyma teraz kciuki za Wisłę i za wyjście z sytuacji, w którą poniekąd sami się wpędziliście. Stwierdziłem też, że poza samym czytaniem napiszę też coś od siebie w tym tak popularnym teraz temacie jako głos zupełnie z zewnątrz, może ktoś tutaj coś z tego wyciągnie dla siebie.

Poniekąd z własnego doświadczenia, a może bardziej z obserwacji tego, co dzieje się na co dzień dookoła mnie, mogę Wam z pełnym przekonaniem powiedzieć jedno - w IV lidze wcale nie musi być lepiej. Co więcej, mając jakieś tam małe wyobrażenie o skali obecnych problemów w Wiśle obawiam się, że po spadku z Eklasy może być, tak generalnie biorąc pod uwagę różne aspekty, jeszcze gorzej. I naprawdę trzeba mieć tego świadomość dyskutując na temat tego co się obecnie dzieje, szczególnie widząc jaki to wszystko ma wpływ nie tylko na bieżące funkcjonowanie klubu, ale przede wszystkim na próby jego odbudowy.

Natomiast odnosząc się już stricte do bieżącego tematu mam pytanie do @filipski. Po tej całej lekturze i jakiś tam własnych przemyśleniach w tym momencie zastanawiam się przede wszystkim nad jedną rzeczą - długoterminowymi planami inwestorów. Bo te krótkoterminowe przynajmniej do wczoraj (a konkretnie do tego fatalnego jak widać w skutkach oświadczenia) wydawały się jasne - przejąć klub i wyczyścić do zera ze starej ekipy wszelkimi możliwymi środkami, a następnie odbudować do niezłego poziomu europejskiego, czyli to co powtarzał Pietrowski - celem jest gra (jak się domyślam faza grupowa) w europejskich pucharach. Biorąc jednak pod uwagę wizerunek, jaki sami inwestorzy (Ly i Hartling) tworzą w mediach - parasol, choroba, słupy, niewiarygodni, bez historii, bez twarzy... Można by rzec - nie istnieją.

Do tego zupełnie sprzeczne z podstawowymi informacjami z Google (czy raczej ich brakiem) opowieści o Panie Ly, o tym w ilu to klubach nie ma udziałów, kogo to on nie zna, itd. Z drugiej strony ty sam piszesz, że są inwestorami wysokiego ryzyka, że to nie ich pierwszy tego typu projekt i obserwując jak to wszystko się odbywa moim zdaniem można się naprawdę cieszyć, że gdzieś? skądś? znaleźli się tacy ludzie, którzy mają pomysł (bo gdyby go nie mieli, to moim zdaniem już dawno by się wycofali widząc co się dzieje) i - oby - doświadczenie w załatwianiu takich spraw, bo nasz biznes lokalny już dawno wyartykułował dobitnie co o tym myśli, a wszyscy potencjalni nowi chętni będą chętni do porządnego audytu. Skoro nawet osoby noszące w sercu Wisłę i potencjalnie mające środki na uratowanie klubu po przyjrzeniu się mu od środka nie chcą się w to mieszać, to znaczy, że grubo się dzieje.

Dotychczas miałem wrażenie, że większość jednak jako głównego inwestora odbierała Pana Ly, zresztą z prostego powodu - jako jedyny sprawiał wrażenie posiadania jakichkolwiek większych środków własnych. Natomiast tak zastanawiając się nad tym wszystkim doszedłem do wniosku, że słowem klucz może być tu właśnie sformułowanie "główny inwestor". Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie w żadnym polskim klubie na dłuższą (tak naprawdę) metę takich właścicieli - z parasolem w ratuszu, alergią na media... Rozumiem absolutnie po pierwsze nie obnoszenie się na zewnątrz ze swoim stanem posiadania, po drugie "specyficzną" branże, wymagającą na pewno niestandardowych działań, wiem także, że żaden z tych Panów nie będzie zasiadać w żadnych władzach klubu, no ale jednak.

Dlatego samo nasuwa się pytanie co dalej? Wspominasz o czystych biznesowych intencjach inwestorów, o co zresztą akurat można być spokojnym, bo jedynym sensownym wytłumaczeniem całej tej walki jest finalny zarobek inwestorów. Jednak nawet zakładając regularną grę Wisły w czołówce ekstraklasy i europejskich pucharach, budowę akademii, hotelu, zagospodarowania wszystkich możliwych gruntów, współpracy z miastem, itd., to realizacja tych celów i doprowadzenie do samowystarczalności pod względem finansowym, a następnie jeszcze zwrot wszystkich poniesionych kosztów zajmie lata. Szczerze mówiąc wydaje się to na tę chwilę dość mało prawdopodobne. Natomiast są też inne opcje - albo jest to wszystko budowane "na zlecenie" (jakiegoś?) głównego inwestora (docelowego właściciela), co przy takim założeniu wydaje się najlepszą opcją albo próba jak najszybszego przygotowania gruntu i dopiero znalezienie docelowego właściciela, co pewnie zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem i nie gwarantuje nigdy znalezienia odpowiedniego w satysfakcjonującym terminie. A może jednak się mylę i bohaterowie drugiego planu chcą budować w oparciu o Wisłę własną markę?

Jeśli masz jakąś wiedzę w tym temacie i mógłbyś / chciałbyś się nią podzielić, to byłby prawdopodobnie ostatni brakujący puzzel w całej układance. Mam również nadzieję, że coś się w końcu jutro wyjaśni w miarę oficjalnie i pozytywnie dla jednego z najstarszych klubów w Polsce. Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
hawkins
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 31.12.2018, 03:11
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
To mi się nie klei...Po co było to spotkanie z Majchrowskim? Po co spotkanie z Kubą?
Spotkanie z Kubą to kolejny dowód, że Hartling i Pietrowski myśleli że faktycznie lada moment dostaną udziały w Wiśle bez wkładu własnego.

Spotkanie z prezydentem to element gry na czas oraz uwiarygodnienia inwestora przez osoby, które postawiły Vanna Ly. Zresztą tam podobno tylko "Pan skośnooki" coś mówił.
Odpowiedz cytując
Lonia
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 31.12.2018, 06:18
krotochwila napisał;
Cytat:
...najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest niestety ten, w którym cała ta szopka zbudowana jest płetwami naszych szanownych demiurgów i służy wyłącznie temu, żeby po Marzenie i Spółce posprzątać. Bo stosowne organy wizytę przy R22 złożą wcześniej czy później. Kluczowe z punktu widzenia Piggy pytanie brzmi - co tam zastaną?...
...Aha, no i wspomniany Filipski - jeśli moje rojenia okażą się prawdą - odegrał po prostu swoją rolę. Zrobił to całkiem sprawnie. W tym wypadku - mam nadzieję, że karma Cię dosięgnie Kolego...
i zacytuje tez siebie;
Cytat:
Tak sobie czytam te wszystkie wywody i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że od początku w tym meczu przy piłce jest jedna drużyna i nawet co do zawodnika filipskiego nie mam pewności po której stronie on gra,bo przecież nie można wykluczyć możliwości ,że własnie rozprowadza kolejną akcje w tej jakże pasjonującej rywalizacji.Szkoda tylko ,że sromotnie przegrywamy a mecz juz się kończy i chyba tylko cud mógłby odwrócic to co nieuniknione.
Cytat:
podejrzewam ,że filipski-mitoman lub jeden z rozgrywających ten cały cyrk(najprawdopodobniej jedno i drugie) juz tu się nie pojawi a na pewno nie powie nic konkretnego, jego rola już sie skończyła.niestety wielu uczepiło się jego teorii bo dawała jakąs nadzieję,alenie spełnią się jego fantazje

Nie mam kompletnie żadnej satysfakcji,że moje początkowe przeczucia okażą sie tymi właściwymi.
Przemyślenia Krotochwili i kilku innych userów pokrywają się z moimi,choć ciężko się z tym pogodzić.
Na pocieszenie powiem,że ta szopka już się zapewne skończy max. za kilka dni,tylko to co nurtuje mnie najbardziej,jak pewnie większośc z nas,CO DALEJ?
W sumie szkoda,że bajka filipskiego,która podobała mi się najbardziej z wszystkich tu opowiadanych jest tylko bajką..
Życzę wszystkim którzy mają Wisłę w sercu aby w tym nadchodzącym roku spełniy sie ich marzenia osobiste.
A Wiśle życzę(o ile jest to możliwe),żeby powstała z kolan czysta i nieskalana tą patologią i rakiem toczącym ją od tak naprawde nie wiadomo kiedy.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 31.12.2018, 09:32
Między 8 a 14 zaksięgują przelew, o ile dojdzie.

https://www.mbank.pl/pomoc/faq/uslug...e-zagraniczne/
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 31.12.2018, 09:35
No na pewno

Odpowiedz cytując
david1906
Junior Member

Od: 08.2006

Stary 31.12.2018, 09:39
Skąd pewność że konto na które mają przyjść środki jest w mbank?
Na oficjalnej stronie klubu podany jest rachunek w Raiffeisen.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 09:42
david1906 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mieli przelać kasę to mało prawdopodobne, że na stary rachunek... Już jakiś czas temu o tym pisałem, szczególnie jeśli mają ograniczone zaufanie względem ex właścicieli... No ale czekamy na oświadczenia/wyjaśnienia/cokolwiek. Ja wciąż wierzę w przelew .
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ktoś jeszcze wierzy w jakikolwiek przelew? Dajcie już spokój z tym cyrkiem, serio...
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

david1906 napisał(a):Wyświetl post
Miga tak podaje na TT
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Między 8 a 14 zaksięgują przelew, o ile dojdzie.

https://www.mbank.pl/pomoc/faq/uslug...e-zagraniczne/
Widzę, że sinusoida mocno do góry.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 31.12.2018, 09:44
Naprawdę niech to wszystko upadnie, bo żałość człowieka ogarnia. Cwaniaczki z SKWK pokazały wyciąg z konta po świętach. A gdzie wyciąg za okres, gdy dysponowano kasą za mecz, czyli np. 21.12 ? Serce się kraje, jak człowiek to widzi. Jedynie piłkarzy żal. Narażali się za frajer przez pół roku. Najwierniejsi klepali ich po plecach, a sami w tym czasie darli pieniądze.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 31.12.2018, 09:48
jak to mówią Nadzieja umiera ostatnia ale poziom żenady wzniósł sie na nieosiągnięty wcześniej poziom, gdy myslisz że gorzej być już nie może to kolejny news pokazuje że jednak się da.. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i życzyć sobie żeby następny rok przyniósł nam nowe rozdanie i pozwolił odciąć się Wiśle od tej całej patologii ktora nią zawładneła..
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 31.12.2018, 09:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę niech to wszystko upadnie, bo żałość człowieka ogarnia. Cwaniaczki z SKWK pokazały wyciąg z konta po świętach. A gdzie wyciąg za okres, gdy dysponowano kasą za mecz, czyli np. 21.12 ? Serce się kraje, jak człowiek to widzi. Jedynie piłkarzy żal. Narażali się za frajer przez pół roku. Najwierniejsi klepali ich po plecach, a sami w tym czasie darli pieniądze.
SKWK bardzo było aktywne w zachęcaniu do przyjscia na dwa ostatnie mecze... Naprawde to jest gorzej niż tragiczne.

Piłkarzy bym tak nie żałował- szkoda sztabu oni naprawde nie zarabiają dużo i sie nie odkują 2 miesiace w nowym klubie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów