The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.12.2018, 22:33
Nie o to gość musiał być poważny skoro pisze do jakiegoś dziennikarzyny, ze chce kupić klub �� nie wiedziałem ze Stanowski jest pośrednikiem.
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005

Stary 17.12.2018, 22:40
Równie dobrze Stanowski chciał coś na własną rękę wywęszyć i dzwonił do klubu z (ofertą). Jak by usiedli z nim/ jego kontaktem do rozmów to znaczyłoby, że nie mają żadnej innej oferty, albo nie traktują jej poważnie
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez Radwi : 17.12.2018 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 17.12.2018, 22:50
No jak chcesz kontakt do kogoś w polskiej piłce, to do kogo pisać? Do Ryśka Niemca?
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 17.12.2018, 22:55
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Umowa jest podpisana. Warunek zastrzeżono w umowie, że jeśli nie przeleją zaległości w ciągu 24h piłkarzom to umowa się rozwiąze
Ale kity wciskasz. Kto normalny i poważny podpisałby taką umowę? Nie byłoby zgody na takie zapisy na pewno.
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.12.2018, 23:05
Myślę, że informacji jest wystarczająco dużo żeby stwierdzić że nowym nabywcą jest Accenture:

1. Cytowany klasyk z wielu portali: " działacze Wisły prowadzą rozmowy z bardzo bogatą firmą działającą w zakresie doradztwa i outsourcingu " - pasuje wypisz wymaluj do Accenture

2. "z siedzibą w kraju anglojęzycznym" - chodzi o Irlandię, spółka matka zarejestrowana w tamtejszym rejestrze: Companies Registration Office:
https://search.cro.ie/company/CompanyDetails.aspx?id=471706&type=C

3. Podpisanie umowy w Krakowie w siedzibie klienta: Accenture ma 2 lokalizacje w Krakowie Bora-Komorowskiego i Jasnogórska

Odnośnie samego Accenture, firma gigant, jedna z największych na świecie w swoje branży, z miliarodwymi dochodami, dużaątransparentnością,podolegająca wielu regulacją i notowana na wielu giełdach, duży plus w ostatnich szemranych czasach.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 17.12.2018 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Stary 17.12.2018, 23:09
Pracuje w finansach i polskie Accenture biduje... nie sadze żeby to był dobry trop. Nie lepiej poczekać jeszcze trochę na oficjalne info?
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 17.12.2018, 23:13
Radwi napisał(a):Wyświetl post
Pracuje w finansach i polskie Accenture biduje... nie sadze żeby to był dobry trop. Nie lepiej poczekać jeszcze trochę na oficjalne info?
Nie nie lepiej.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 17.12.2018, 23:13
Żaden AON ani Accenture...
Odpowiedz cytując
Kuba27
Junior Member

Od: 11.2018

Stary 17.12.2018, 23:14
Niech ta saga się już skończy, bo ileż można ? Z jednej strony jest podekscytowanie i ogromna ciekawość, a z drugiej niepewność i obawa, żeby ten nadmuchany do granic możliwości balon nie rozje**l się z ogromnym hukiem . Poczekajmy na spokojnie do jutra (chociaż ciężko tu o spokój) i miejmy nadzieje, ze pod Wawelem bedzie ogromny huk, ale strzelających szampanów !
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 17.12.2018, 23:15
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Po co oszustom firma z długimi? Przecież jeśli w nią nie włożĂ. pieniędzy to za dwa tygodnie jej niema i tylko kłopot? Chyba że to by były słupy PMS no ale ona chyba nie wieży że ktoś by to wtedy łyknoł.
Marzenka miałaby podstawiać słupy i nimi sterować, sama będąc słupem? Tego jeszcze nie grali
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 17.12.2018, 23:16
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że informacji jest wystarczająco dużo żeby stwierdzić że nowym nabywcą jest Accenture:

1. Cytowany klasyk z wielu portali: " działacze Wisły prowadzą rozmowy z bardzo bogatą firmą działającą w zakresie doradztwa i outsourcingu " - pasuje wypisz wymaluj do Accenture

2. "z siedzibą w kraju anglojęzycznym" - chodzi o Irlandię, spółka matka zarejestrowana w tamtejszym rejestrze: Companies Registration Office:
https://search.cro.ie/company/CompanyDetails.aspx?id=471706&type=C

3. Podpisanie umowy w Krakowie w siedzibie klienta: Accenture ma 2 lokalizacje w Krakowie Bora-Komorowskiego i Jasnogórska

Odnośnie samego Accenture, firma gigant, jedna z największych na świecie w swoje branży, z miliarodwymi dochodami, dużaątransparentnością,podolegająca wielu regulacją i notowana na wielu giełdach, duży plus w ostatnich szemranych czasach.
Przecież to że prowadzi z nimi rozmowy to nie znaczy że to jest nasz przyszły nabywca. Po drugie już tajemnica poliszynela jest ze AON najprawdopobniej brał udział w tej transakcji więc wątpię żeby robił to dla swojej konkurencji.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.12.2018, 23:22
nie wiem, co mnie w żydkach bardziej śmieszy: czy to, że bardziej kręci ich nasz klub, niż ich własny, czy to, że nie mają pojęcia, że jak wysyłają te ich bieda-maile do jakiś firm, aby niby je odstraszyć, to są one wyłapywane przez serwery i oznaczane jako spam, więc nie docierają do nikogo ale tego nie zrozumiesz, to trzeba się urodzić z taką chorobą, zwaną potocznie niedojebaniem umysłowym.

Czy też macie wrażenie, że od czasu Meresińskiego wsiedliśmy do jakiegoś roller-coastera, który za cholerę nie chcę się zatrzymać? Ech, a za Cupiałą było tak spokojnie
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 17.12.2018, 23:23
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Marzenka miałaby podstawiać słupy i nimi sterować, sama będąc słupem? Tego jeszcze nie grali
Oj tam, oj tam. Nie wiesz że Kraków to miasto pełne słupków?
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 17.12.2018, 23:28
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Albo się obsrała albo dopina super deal Wisła Kraków City budżet miliony monet. Co bardziej prawdopodobne?
Słuchaj Jontek, zalogowałeś się dziś tutaj wraz z dużą hordą młodych wilczków z Kałuży. Albo chcecie trochę namieszać oraz przy okazji zdobyć informacje na temat naszego nowego inwestora, albo po prostu chcecie przerzucić się na Wisłę, mając dość upokarzania. Co bardziej prawdopodobne?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.12.2018, 23:28
@Elendil

Mi się zawsze wydawało że roller caster zaczął się jak zwolnili Kasperczaka który przyszedł później na konferencje z Liczką, a później odszedł z klubu Szymkowiak.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 17.12.2018, 23:29
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
trzeba bylo ten temat 9 abo forum) zamknac na kilka dni .....teraz cokolwiek sie ukaze to bedzie niezla szydera ( jak z bomby regana) z tych co wierzyli w newsy jesli sie okaze to wszystko szopką , albo z tych co tak zażarcie negowali jak Lucjusz i wielu wielu innych , jesli te newsy okaza sie prawdą ......prosze tylko o niekasowanie postow z ostatniego tygodnia , mam nadzieje ze wielu "szeryfów zza biurka" i innych "kumatych" po prostu zrezygnuje ze swoich loginow ....przypominam ze to forum czyta tez wielu ludzi spoza Wisly i maja pewnie taka samą beeke z Nas jak My z parchatych dzdanów
Że co? Mam rezygnować z loginu bo nie łykam jak pelikan podobnych informacji, których w ciągu roku była masa?

To ja nie mam prawa nie wierzyć w świętego Mikołaja bo w razie draki mam się chowac ? Chyba kpisz

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.12.2018, 23:30
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Ale kity wciskasz. Kto normalny i poważny podpisałby taką umowę? Nie byłoby zgody na takie zapisy na pewno.
Co w tym dziwnego? Jakby mieli najpierw wpłacić a potem dopiero przejąć klub to byłoby ryzyko, że kasa z konta zniknie i nie koniecznie zostaną spłaceni zawodnicy.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.12.2018, 23:38
To na koncie są jeszcze jakieś pieniądze ?
Odpowiedz cytując
kubad99
Member

Od: 05.2008

Stary 17.12.2018, 23:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Co w tym dziwnego? Jakby mieli najpierw wpłacić a potem dopiero przejąć klub to byłoby ryzyko, że kasa z konta zniknie i nie koniecznie zostaną spłaceni zawodnicy.
Artukuł w podobnym tonie.
http://sportdziennik.pl/wisla-krakow...atniej-szansy/
Powód: brak linku :)
Ostatnio edytowane przez kubad99 : 17.12.2018 o godz. 23:42.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 17.12.2018, 23:48
Cytat:
Podczas spotkania w Szwajcarii mają być dopinane ostatnie szczegóły umowy, ale trudno oczekiwać, by klub podał jutro tę informację do wiadomości publicznej. Kibice będą musieli poczekać na konkrety, bo procedura przejmowania Wisły potrwa jeszcze przynajmniej kilka dni.
Czyli czekamy dalej
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 17.12.2018, 23:49
jestem dobrej myśli, trzeba wierzyć do końca. Być może to AON albo Accenture, ważne, aby wyrównali zaległości z pensjami i pozbyli się obecnego zarządu
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 17.12.2018, 23:53
Nie aon, nie szejki z MC, tylko jakiś fundusz inwestycyjny. Zaraz zacznię się dochodzenie forumowych detektywów. Ale to Miga, więc dzielmy przez dwa

http://sportdziennik.pl/wisla-krakow...atniej-szansy/
Odpowiedz cytując
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 17.12.2018, 23:56
A mówi wam coś takiego jak skrót ZTE ?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 17.12.2018, 23:57
Chiny, Zanzibar, Polska, Japonia, Wielka Brytania, Szwajcaria.
Odpowiedz cytując
Mlecz
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 18.12.2018, 00:00
Boże ludzie jakie accenture. Zejdźcie na ziemię. Jeszcze to podpisywanie w Krakowie
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 18.12.2018, 00:01
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
A mówi Ci coś takiego jak skrót HTC?
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.12.2018 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Stary 18.12.2018, 00:05
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
oczywiście, to Zalaegerszegi Torna Egylet, węgierski klub
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 18.12.2018, 00:14
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
t "szeryfów zza biurka"
ZARAZ ZARAZ ZARAZ, a ty kim jesteś? Szeryfem nie za biurka? Działasz publicznie? Uczestniczysz w negocjacjach

Pan od nielubianych słów typu SOCIOS - nie lubi również socios przy nicku, śmieszy go to :] szkoda tylko, że nie potrafisz skumać najprostszej rzeczy, że taki zabieg ma duży wpływ marketingowy (to przy nicku, tak...)
Do tego zakochany w Kicie... :/

Ciekaw jestem czyś taki nie szeryf biurkowy i w socios jesteś, jak tak innych ganisz

Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 18.12.2018, 00:24
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Jadczak piszę że Wisłe kupili oszuści
Opiniami tego pana nie ma co się emocjonować:
1. Większość jego informacji jest tak samo rzetelnych jak te z krakowskimi biznesmenami (długo się upierał że takiego tematu nigdy nie było). Większość informacji sam sobie wymyśla.
2. Dla niego każdy kto jest przychylny Wiśle jest bandytą, lub oszustem (wystarczy spojrzeć co pisał o Wiesławie Włodarskim...)
3. Każdy kto spotkał tego pana wie jak "poważnych" ma informatorów. Tylko szkoda że większość z nich dla zabawy podsyła mu fake newsy xD (niczym takie drażnienie się z kimś kto ma opinię "foliarza")
Ostatnio edytowane przez InQ : 18.12.2018 o godz. 00:26.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 18.12.2018, 00:26
LucjuszWielki w odroznieniu od ciebie nie odzywam sie na tematy o ktorych nie mam pojecia- ty natomiast tak samo jak ja nic nie wiesz a szczekasz non stop ze to wszystko kpina i sciema itp ....owszem , nie twierde ze nie masz racji ....tylko sie zastanawiam co Ty i wielu innych ( a Ty jestes jedym z najwiekszych przemadrzalcow ) bedziecie pisac gdy to wszystko okaze sie nieprawda i jednak sponsor-inwestor sie znajdzie ? po prostu pol tego forum zrobi z geby cholewe - a potem jakby nigdy nic skupicie sie na pisaniu dalszych postow ...po prostu ilez mozna klepac cos na " chybil-trafil" nie majac ku temu zadnej wiedzy to mnie zastanawia , kolejny raz napisze : nie przecze ze nie masz racja - moze masz - a moze nie , ale krzykacze forum ktorzy jednak pomylili sie w swoim totolotku ( chybil trafil) powinni byc wyszydzani pozniej za zasmiecanie forum i robieniu z siebie glupkow - szczegolnie ze czytaja to nie tylko Wislacy ale i kibice innych klubow : prosta zasada : niewiem to sie niepopisuje domyslami ityle w temacie , glupek sie łupie i robi zawsze zamieszanie- madry czlowiek po prostu czeka na rozwoj wydarzen i dopiero po fakcie komentuje ....dalsze pisanie z Toba nie ma sensu - bo i tak mnie przekrzyczysz , wiec polemika z toba i nnymi ""kumatymi' mnie nie rajcuje ...Wesolych Swiat
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 18.12.2018 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów