The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.12.2018, 12:20
@LucjuszWielki ty się dziwisz że ona się teraz boi pokazywać publicznie jak niektóre dzbany jej śmiercią grozili w internecie...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.12.2018, 12:21
W Wiśle nie było nigdy dobrego zarządzania (przynajmniej są mojego życia) było mniej lub bardziej uczciwie , każdy ma coś na sumieniu i przerzucanie się w tej chwili wina niewiele zmieni..

Niech się już w końcu ta sprawa rozwiąże, bo ostatnie tygodnie przebijaja swoją dramaturgia nawet okres "Rowerzysty".
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.12.2018, 12:25
co wy myślicie że za czasów TF nie było wałów ?

przysłowiowe beemki w leasing , to małe piwo w porównaniu z lodamiu jakie wtedy kręcono , i nawet jeśli Bogusław nic o tym nie wiedział , to nie zaprzecza to faktom...

prosty przykład : zagraniczny piłkarz z bardzo znanym nazwiskiem (w PL) od dawna nie grający nigdzie bo kontuzjowany , przychodzi do Wisły PRZECHODZI badania medyczne , podpisuje wysokki kontrakt, po czym po pierwszym meczu kontuzja "wraca"

przy tamtych transferach możliwości finansowe były nieco większe niz przy 500tys za Lopeza....
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 18.12.2018, 12:31
Rience napisał(a):Wyświetl post
Współwinny, sorry ale Cupiał dołożył swoją cegiełke tez kiepskim zarządzaniem i sprowadzeniem szrotu z holandii, zadłużeniem Wisly na kilkanascie milionow, nie znalezieniem inwestora tylko sprzedanie Wisly oszustowi Meresińskiemu.. To wszystko są czyste fakty z którymi się polemizować nie da. Tylko ćwierćinteligenci tego nie pojmują. Szanuje Cupiała za większosc czasu jego w Wisle i sukcesy, ale mam zal o jego finish ktory byl nie godny tego co zrobił wcześniej
Od Cupiała to się Pan odpie.dol...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.12.2018, 12:33
Tylko to były walki z pieniędzy Cupiala i jeżeli on tego nie potrafil/nie chciał przypilnowac to jego sprawa
A teraz u władzy są kibice, których co chwilę wspierają akcjami rzesze kibiców, teraz to powinno być krysztalowo
Ot taka subtelna różnica
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 18.12.2018, 12:35
Cupiał ok, tylko ze na wlasne zyczenie otaczal sie niekompetentnymi ludźmi, których umieścił potem w klubie albo dal im decyzyjność, whatever.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 18.12.2018, 12:40
Ajax napisał(a):Wyświetl post
PAX Panowie i Panie. Jedyne co wiadomo z dobrych wiadomości to fakt, że dogramy tak czy siak sezon do końca niezależnie od wariantu. O ile przecieki na TT co do polskich kupujących były jakoś spójne to teraz jest gigantyczny szum informacyjny. Inwestorzy są od Torunia poprzez Zanzibar po Chiny.
Jak nie ma inwestorów ( nabywców) to nawet nie zagramy w piątek.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 18.12.2018, 12:43
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego? Od momentu złożenia wezwań do zapłaty jest 14 dni, a jeszcze nie zostały złożone więc w piątek tak czy siak zagramy. Członek komisji licencyjnej oficjalnie potwierdził, że nawet jeśli nie dostaniem licencji w marcu to dogramy sezon do końca. Pewnie juniorami w takim wypadku.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.12.2018, 12:44
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Zwodzenie piłkarzy gdzieś na swój kres. Przecież oni znowu nie złożyli wezwania do zapłaty i już drugi raz odwlekali swoją decyzję po obietnicach zmian wlascicielskich.

Powiem tak.. jeśli nie będzie sianka do piątku to będzie rozłam w drużynie i dziwne kontuzje, choć na samo rozegranie meczu nie powinno to mieć wpływu.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 18.12.2018, 12:54
@bridgeburner

"Tylko to były walki z pieniędzy Cupiala i jeżeli on tego nie potrafil/nie chciał przypilnowac to jego sprawa
A teraz u władzy są kibice, których co chwilę wspierają akcjami rzesze kibiców, teraz to powinno być krysztalowo
Ot taka subtelna różnica"

Niestety nie do końca jego sprawa - Cupiał oprócz wsparcia zwykłego (reklamy, dofinansowania) udzielał klubowi pożyczek na jakiś procent. Część z tych pożyczek była spłacana z dochodów klubu, część została zamieniona na akcje, a część scedowana jako wierzytelność na rzecz TS....

Subtelność tej różnicy się delikatnie mówiąc ulatnia......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.12.2018, 12:57
Bridgeburnerowi , chodziło o to że teoretycznie treraz powinno być uczciwiej bo rządzą kibice, ok nie przecze , ale ciesze sie że tym samym oficjalnie przyznano na tym forum , że były ogromne wały za czasów TF które pogrążyły klub
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 18.12.2018, 13:01
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...a-decyzja.html

Czyli pewnie piątek pójdzie info
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.12.2018, 13:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zwodzenie piłkarzy gdzieś na swój kres. Przecież oni znowu nie złożyli wezwania do zapłaty i już drugi raz odwlekali swoją decyzję po obietnicach zmian wlascicielskich.

Powiem tak.. jeśli nie będzie sianka do piątku to będzie rozłam w drużynie i dziwne kontuzje, choć na samo rozegranie meczu nie powinno to mieć wpływu.
Nie wiem jak obietnicę usłyszeli piłkarze, że nie złożyli wczoraj tych wezwań. Nie wiem też od kogo ją usłyszeli.
I pewnie większość z nas tego nie wie.
Ale jeżeli prawdą jest, że wczorajsza nieobecność PMS na wigilijce była dla nich zaskoczeniem, to już pierwszy negatywny sygnał poszedł.
Co do meczu - moim zdaniem odbędzie się normalnie, oni już tyle pokazali charakteru w tej sytuacji, że głupotą byłoby zmarnowanie tego wszystkiego.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 18.12.2018, 13:08
miedzy ciszą a ciszą ...
i jeszcze wszystko może się wypierd****

Mówiłem że postawa św. Tomasza jest najlepsza - nie ma oficjalki jest IV liga od stycznia/czerwca
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 18.12.2018, 13:09
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@bridgeburner

"Tylko to były walki z pieniędzy Cupiala i jeżeli on tego nie potrafil/nie chciał przypilnowac to jego sprawa
Ot taka subtelna różnica"

Niestety nie do końca jego sprawa - Cupiał oprócz wsparcia zwykłego (reklamy, dofinansowania) udzielał klubowi pożyczek na jakiś procent. Część z tych pożyczek była spłacana z dochodów klubu, część została zamieniona na akcje, a część scedowana jako wierzytelność na rzecz TS....

Subtelność tej różnicy się delikatnie mówiąc ulatnia......
Tylko że z samej reklamy rocznie Telefonika płaciła 7mln zl
W życiu nie uwierzę że Kapka z Mandziara takie kwoty byli w stanie przez rok przemataczyc
A i pożyczkę finalnie w 60 % zdaje się na koniec umorzono
Absolutnie nie wybielam działań Cupiala ale jednak czego innego oczekujemy od niego a czego innego od ludzi klubu, którzy manifestuja na każdym kroku miłosc do niego a jak się okazuje bardziej kochają dukaty
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.12.2018, 13:10
Tonamini napisał(a):Wyświetl post

W piątek pójdzie info, że się nie dogadali. Nie mogą również ujawnić z kim rozmawiali, bo zapłaciliby karę.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.12.2018, 13:11
Tonamini napisał(a):Wyświetl post

Mówisz środa myślisz piątek. Żeby piłkarze zdążyli kupić karpia bo kolejki w sklepach coraz większe.
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 18.12.2018, 13:14
Zawodnikom wstepnie przedstawiono co sie stanie po przejeciu piłkarze podobno zdecydowali sie wstrzymac na kilka dni
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 18.12.2018, 13:14
Stanowski znow straszy jakas aferą , pewnie znow wyszly jakies wałki Piggi i gangsterki
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 18.12.2018, 13:17
z tego co wiem gorzej juz byc nie moze
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 18.12.2018, 13:20
suikoden napisał(a):Wyświetl post
z tego co wiem gorzej juz byc nie moze
To poczytaj co się działo we Flocie Świnoujście jak ja przejęli "rumunscy biznesmeni" kilka lat temu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.12.2018, 13:21
poprzestając na faktach a nie spekulacjach , to faktem jest ze Baszczyński swoją mordą firmuje "dobre wieści"

czyli opcje sa nastepujace (ha! jednak spekuluje)

- faktycznie coś pozytywnego jest prawie pewne bo bał by sie morde spalić
- jest dupa i koledzy (stolar,głowa) go poprosili żeby tchnął troche otuchy , żeby kupic troche czasu u piłkarzy , a moze nawet do negocjacji (tylko z kim?)
- coś jest na rzeczy ale patykiem na wodzie pisane, wiarygodne na poziomie stecherta/meresia, z tymże baszczu dostał obietnice stołka w nowym tworze więc tak sie napalił że stracił rozum

serce dyktuje opcje nr1 , ale pamiętając jak Marcin biegał z każdą pierdołą do Rogali w czasach około-Petrescowych to może rodzić pewne obawy co do jego intencji

a może sa na forum osoby które go znają osobiście (tak jak np znalazł się tutaj kolega Mielcarskiego zapewniający nas o jego wysokich walorach intelektualnych) i wiedzą jak tam u Baszcza z "ogarnieciem"
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.12.2018, 13:21
nie porównuj "rumuńskich krezusów " do mitycznego City
?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.12.2018, 13:23
Coraz mniej poważnie to wygląda. Rozumiem klauzula poufności itp ale chyba za daleko to znowu zaszło....
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 18.12.2018, 13:24
efekt napisał(a):Wyświetl post
nie porównuj "rumuńskich krezusów " do mitycznego City
W żadnym wypadku tego nie robie
Przestrzegam jedynie przed stwierdzeniami typu gorzej być nie może
Bo życie uczy, że i owszem
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.12.2018, 13:24
To, że piłkarze nie złożyli wczoraj wezwań do zapłaty to coś zmienia? Jak w najbliższych dniach będzie "inwestor" to im zapłaci, ale jeżeli go nie będzie, to i tak będą kontrakty zrywać.
Opóźnienie złożenia wezwań miało by sens chyba tylko jedynie w przypadku przeciągających się rozmów z inwestorem.
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 18.12.2018, 13:25
Najprawdopodobniej mocny, siarczysty strzał w pysk szykuje się kibicom od zarządu i TS na Boże Narodzenie. Najprawdopodobniej piłkarze dowiedzą się jak to jest pracować za darmo przez pół roku, jak Chińczycy za miskę ryżu.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.12.2018, 13:26
nawet tak nie pisz i nie zabijaj wiary w narodzie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 18.12.2018, 13:27
To jest jakiś żart jesteśmy karmieni jak stado baranów, a to dziś wieczór a to jutro a jescze jeden dzień poczekać, do tego nie wierzę żeby zupełnie NIKT nie posiadał żadnej informacji na ten temat... wszystko sprzeczne. Jeśli taki chaos informacyjny jest powodowany intencjonalnie to jestem w stanie zrozumieć dlaczego, ktoś tu ewidentnie chce odwrócić uwagę kibiców i środowiska od czegoś innego... oby to nie była prawda
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.12.2018, 13:28
o, że piłkarze nie złożyli wczoraj wezwań do zapłaty to coś zmienia? Jak w najbliższych dniach będzie "inwestor" to im zapłaci, ale jeżeli go nie będzie, to i tak będą kontrakty zrywać.
Opóźnienie złożenia wezwań miało by sens chyba tylko jedynie w przypadku przeciągających się rozmów z inwestorem.

Wiesz jak Ci kro wisi kupe kasy i nie ma szans na oddanie to łykasz wszystko byle przedłużyć nadzieje
?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów