The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.06.2020, 10:39. [XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 03.06.2020 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 03.06.2020, 11:02
powiem tak, 0,7 nie kupie bo w poniedzialek do pracy ale wcale sie nie zdziwie jak bedzie na stole. Szczegolnie po popisie w Gliwicach. Jedyny plus to ze Sadlok sobie odpocznie i moze wraz ze zmiana trenera bramkarzy miejsce statycznego recznika w bramce zastapi troch bardziej motorycznie predysponowany i perspektywiczny recznik. O panu Janickim to nawet mowic sie juz nie chce bo to sabotazysta i kazdy trener ktory go w pierwszym skladzie wystawia, lub nawet widzi w pierwszym zespole, igra z ogniem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.06.2020, 11:34
Remis to będzie sukces. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.

Skowronek musi porzucić politykę przywiązania do nazwisk bo Gliwice już pokazały ile dało wystawienie nieprzygotowanych graczy (Basha, Zukov,Savicevic) a i kilku innych (Buchalik, Buksa, Janicki) wyglądało bardzo slabo.
Powód: PS. Janicki pomylony z Niepsujem;)
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.06.2020 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 03.06.2020, 11:42
Szczególnie, że ten ostatni - Niepsuj - murawy nie powąchał.

Czerwo dla Sadloka + wykluczenie z gry Vukana to bardzo duże wyzwanie.
Jeżeli miałbym możliwość przemeblowania defensywy po swojemu to cofnąłbym Kube na PO, a Burlige przełożyło na LO, środek to Klemenz - Hebert.
W środkowej częsci boiska dałbym odpocząć Bashy decydując się na trójkę Kuveljić - Zhukov _- Chuca.
Z lewej Wojo, z prawej Mak do pomocy Kubie.
Chociaż jak sobie teraz myślę, czy z prawej wymienny duet Kuba - Burliga nie okazałby się lepszy rozwiązaniem, tylko kto wtedy na LO..

Mecz meczowi nie równy. Zaliczyliśmy falstart.

Liczę na zdobycz punktową!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.06.2020, 12:01
Ktoś musi indywidualnie pokryć Janickiego inaczej nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 03.06.2020 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.06.2020, 12:11
Liczę po cichu na remis życzeniowo według logiki e klasy..a pewnie będzie 1-3.

Realnie patrząc - brak Sadloka i Vukana oznacza dwóch zielonych, którzy jeszcze murawy nie powąchali po przerwie ( albo chwilę w Gliwicach).
Tutaj Legia jest w takiej samej sytuacji - dwa ich działa czyli Wszołek i Kante pauzowali teraz.

Do tego dochodzi brak Pawła - cała nadzieja chyba w naszym cudownym 17-latku, może Barcelona się odezwie po tym meczu Tupta sobie tupta, Turgeman to po kontuzji jedna wielka niewiadoma.

Co do duetu Kuba- Burliga to pamiętajmy, że czas jest bezlitosny - Kuba ma 34, a Łukasz 32 lata.
90 minut tej strony nie ogarną.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2020 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując
KacperNoEasy
Junior Member

Od: 04.2020

Stary 03.06.2020, 12:39
Trzeba gryźć trawę, bo nie jest pewne, czy runda finałowa się odbędzie i możemy się obudzić z ręka w nocniku. To jest Polska liga, tu każdy wynik jest możliwy. Z remisu będę zadowolony.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.06.2020, 12:55
Buchalik- Burliga-Janicki-Hebert-Klemenz-Wojtkowski-Chuca-Żukow-Basha-Kuba-Turgeman
Tak pewnie wyjdziemy
ławka Lis-Wasilewski-Buksa-Tupta-Boguski-Mak-Szot-Kuveljić-Jean Carlos

i optymistycznie 1-0 dla nas
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 03.06.2020, 12:59
Oby nie powtórzył się wynik z Warszawy. Na żaden punkt nawet nie licze.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 03.06.2020, 13:04
Jedynie na co możemy liczyć to zlekceważenie przez Legię, mają 8 punktów przewagi nad drugim zespołem, widzieli jak Piast rozklepał nas bez żadnego wysiłku, to może pomyślą, że na stojąco nas pokonają i tylko w tym upatruję jakieś szanse
Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.06.2020 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.06.2020, 13:42
Na obronie Sadlok i Hołownia odpadają, myślę że zobaczymy obronę w zestawieniu Burliga , Hebert, Janicki, Klemenz. O Łukasza się nei martwię bo grał sezon lub dwa w Chorzowie na lewej także zna realia. Hebert jeśli nie połamie się na początku powinno być ok, Janicki... Mam nadzieję, że to będzie jego ostatni mecz w tym sezonie a później zastąpi go Lucas. Klemenz na prawej? Chyba najsensowniejsza opcja po warunkiem, że będzie grał do połowy boiska. W przeciwnym wypadku nadziewamy się na kontry i jest dupa, a tak to zawsze zostaje 3 z tyłu w linii i mogą coś jeszcze powalczyć.

Co do pomocy... środek musi dominować przeciwnika. Jeżeli Basha na treningach wyglądał równie słabo co w meczu w Gliwicach nie odpocznie mecz i wróci za tydzień. Jeżeli ktokolwiek miałby go zastąpić to tylko i wyłącznie Kuveljić w duecie z Żukowem. Co jak co, może i Kazach zawalił bramkę ale gość w poprzedniej rundzie czy ostatnio nawet jak mu nie szło to zawsze starał się jak najwięcej biegać żeby przeciąć jakieś podanie przeciwnika lub skasować akcję. Na "10" pod nieobecność Vukana zaryzykowałbym Wojtkowskim. Faktem jest, że chłopak jest chimeryczny, ale potrafi się zastawić lub urwać pomocnikowi/obrońcy spod opieki. Tudzież na tej pozycji mógłby pojawić się Chuca, który jest technicznie podobny do Kamila z tym że Hiszpan jest wolniejszy. Skrzydła to dla mnie Mak i Kuba, ewentualnie wariant Wojtkowski z Kubą. Skrzydła w tym meczu muszą być dynamiczne tylko po to by przy długim podaniu za plecy obrońców opanować piłkę i podciągnąć akcje maksymalnie pod pole karne. Jeśli w 7egłej na prawej stronie zagra jędrzejczyk toMak jest idealnym wyborem bo warszawiak nie będzie w stanie złapać Michała w biegu i będzie się ograniczać do znacznych fauli.

Atak? Wydaje mi się, że sprawiedliwie było by ustalić jasną sytuację w szatni bez względu na wynik. Tupta do 60/65 minuty potem Buksa/Turgeman (jeśli zdrowy w 100%).

W moim odczuciu NAJBARDZIEJ brakuje nam strzałów z dystansu!!! Jeżeli rozklepali już 3 gości i powiedzmy Vukan, Wojtkowski, Tupta czy ktokolwiek inny jest na 16 metrze to dlaczego nie uderzy w światło bramki!? Będąc na skraju pola karnego nasi zawodnicy jakby mieli zakodowane że nie MOGĄ STRZELAĆ TYLKO MUSZĄ DOGRAĆ DO PARTNERA WEWNĄTRZ POLA ŻEBY MIAŁ BLIŻEJ DO BRAMKI... Może to tylko ja zauważyłem, nie wiem, może mają za zadanie rozklepać obrońców... ale na Boga! Będąc niemal na środku bramki na 16 metzre mając przed sobą jednego obrońcę co za problem stanowi oddać strzał? Przecież nóż, widelec nawet i z 25 metra można oddać farfocla na bramkę a piłka się przypadkowo odbije od biodra, łydki lub kolana interweniującego i zmieni lot piłki w kompletnie drugą stronę myląc bramkarza.
Co do meczu to mam odczucia mieszane... Jeszcze rok temu po frajersko przegranych derbach przed meczem z Warszawą obawiałem się o 0-4 a skończyło się dokładnie odwrotnie... Po pokazie niemocy i bezsilności w Gliwicach obawiam sie przebicia rekordu "0,7 zgłoś się", aczkolwiek póki piłka w grze przy obecnym stanie nawet i remis będzie sukcesem.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 03.06.2020 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 05.06.2020, 12:06
Na normalny mecz już dawno byłby komplet 33 tys. sprzedanych biletów, a tu nie możemy dobić do 4 tys.? Co jest z Wami Panie i Panowie?

Wiadomo, że jest ciężka sytuacja w życiu jak i w tabeli, ale chociaż symbolicznie jeden bilet powinniśmy kupić żeby opłacić wynajem stadionu miastu i wyjść na zero...

https://sklep.wisla.krakow.pl/wirtualny-stadion/

My jesteśmy Wisła Kraków, nie poddajemy się!
Walczymy do końca!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.06.2020 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 05.06.2020, 12:37
O dzięki za przypomnienie, przez ta przerwę jakoś to wszystko nam się rozleniwiło, rozlazło.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 05.06.2020, 13:26
Slisz Kante Remy wypadli ze składu 7egii. Tak więc naszego kata z pierwszego meczu nie będzie.

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 05.06.2020, 14:26
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Slisz Kante Remy wypadli ze składu 7egii. Tak więc naszego kata z pierwszego meczu nie będzie.
U nas jeszcze gorzej...

Zagramy bez Brożka, Turgemana, Wojtkowskiego, Pawłowskiego, Hołowni, Sadloka, Savicevica.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.06.2020, 14:28
Zagrac bez mlodziezowca , to skonczy sie walkowerem tylko 0-3 , a tak a powaznie to boje sie powtorki z jesieni ...i jeszcze Janicki , po prostu brak mi slow ....zamurowac pole karne w 11 i czekac a najmniejszy wyrok ...wiem ze to najsmieszniejsza liga swiata i w tym cyrku jest wszystko mozliwe ale po prostu nie ma zadnej iskierki nadzieji na mistrzowski remis ....obym to odszczekal.....po prostu obawiam sie kolejnej kompromitacji
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 05.06.2020, 14:53
Wp...ol jak nic się szykuje tylko w jakim wymiarze?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 05.06.2020, 19:22
Turgeman dalej niegotowy? w jednym meczu zagrał i koniec? co z Wojtkowskim?i Pawłowskim?

Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.06.2020, 21:10
Przywilejem kibica jest wierzyć w zwycięstwo, kiedy nie ma ku temu żadnych przesłanek. Ja wierzę, choć wiem, że to naiwne.
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Od: 07.2009

Stary 05.06.2020, 21:19
Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają wyłapanie kilku gongów, a więc zgodnie z logiką Ekstraklasy - wygramy
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 05.06.2020, 22:24
Naprawde wam sie z ta logika Ekstraklasy nie nudzi? Przed Warszawa tez miala byc logika Ekstraklasy jak i przed kazdym innym z 11 z rzedu przegranych meczow. Ilez mozna jedno i to samo powtarzac?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 05.06.2020, 22:43
Piękne słowa o przygotowaniach tylko do kolejnego meczu można sobie darować. Liczy się mecz za tydzień. W niedzielę Legia może stracić punkty tylko z samym sobą.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 06.06.2020, 06:48
Każdy inny wynik niż nasza przegraną będzie niespodzianką.
Można sobie tłumaczyć logiką ekstraklasy itd., ale po pierwszych meczach Wisły i Legii raczej wynik jest do przewidzenia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.06.2020, 11:44
Rozsądek mówi, że znowu wysoko przegramy i trzeba modlić się tylko o to, by to nie wpłynęło na morale drużyny i nie spowodowało kolejnej serii 10 porażek z rzędu.
Serce mówi, że będziemy przed telewizorami trzymali kciuki za Wisłę i liczyli na niespodziankę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 06.06.2020, 12:42
Turgeman dalej niegotowy? w jednym meczu zagrał i koniec? co z Wojtkowskim?i Pawłowskim?
Pamiętam, że mówiono o... 4 tygodniach/. Wyszło 4 miesiące
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 06.06.2020 o godz. 12:51.
Polecam dobre rękawice bokserskie ze skóry naturalnej dla trenujących sporty walki.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 06.06.2020, 13:16
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam, że mówiono o... 4 tygodniach/. Wyszło 4 miesiące
i to jest dramat. w jedynym meczu w którym zagrał pokazał się z bardzo dobrej strony. wreszcie mieliśmy napastnika kozaka i........ nie mamy go do dziś.
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy?

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 07.06.2020, 08:23
Śnił mi się wynik końcowy...
1-0 dla Wisły, można robić screeny
Odpowiedz cytując
majkelson777
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 07.06.2020, 08:42
i to jest dramat. w jedynym meczu w którym zagrał pokazał się z bardzo dobrej strony. wreszcie mieliśmy napastnika kozaka i........ nie mamy go do dziś.
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy?
W gwoli ścisłości to w Lubinie też zagrał i już tak wybitnie nie wyglądał. Dopiero przed Koroną wypadł.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 07.06.2020, 14:15
Nie ma co gdybać, sami zawodnicy muszą chcieć i zapierdalać na boisku. Od początku pressing i będzie dobrze. Legiunia nie może poczuć, że odpuszczamy. Wtedy będzie po nas.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 07.06.2020, 15:51
powiem szczerze wqrwił mnie ten skład. Jest Boguski nie ma Chuki ani Maka. Ma trener Klemenza to wystawia Janickiego.Czemu nie ma Buksy?

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów