The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.02.2020, 11:38
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Silva na ławkę się nie załapał ze względów sportowych?
Umówmy się, gość coś potrafi. Jeśli dla seniora brakuje miejsca na ławce to znaczy, że mamy duże możliwości rotacji.

Cieszy, że nie irytował Wojtkowski - nieźle rozprowadzał ataki, strzelił bramkę i jeździł na dupie.
Hołownia też się nie załapał.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 09.02.2020, 11:43
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.02.2020, 11:46
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Jednak jeszcze lepiej byśmy wyglądali z typowym skrzydłowym, Wojtkowski schodzi do środka, Kuba schodzi do środka... Nie ma nikogo kto by narobił wiatru przy linii, no ale nie ma jak Maka wsadzić do tej układanki.
Gramy wahadłowymi, na skrzydłach biegają Burliga i Sadlok, czasem zbiegali na bok Żukow i Savicević. Mozno zagęszczamy środek pola.
Nie wiem czy to tylko na Jagę, czy to teraz nasze standardowe ustawienie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 09.02.2020, 12:09
Przy tak obsadzonym środku pola nie będzie niestety miejsca dla Pawłowskiego. Niestety w tym znaczeniu, że z młodzieżowców zostaje tylko Wojtkowski gwarantujący sensowny poziom.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.02.2020, 12:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Łącznie w kadrze meczowej brakowało Silvy, Hołowni, Brożka, Szot-a, Wasilewskiego (kartki) i Drzazgi (wiadomo).

Jeśli kontuzje nas będą ominąć to grupa która spędzać będzie mecz na trybunach będzie spora.

Dobrze że PZPN zwiększył kadrę meczowa z 18 do 20 zawodników, choć to pokłosie przepisu o mlodziezowcu.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 09.02.2020, 12:13
Cytat:
Trzeba oddać, że bardzo powiększono naszą kadrę. Nawet na ławkę nie załapali się: Hołownia, Silva, Wasilewski, do tego kontuzjowani Brożek i Drzazga.

Jeszcze pół roku temu walczyliby o pierwszą 11...

Sam mecz: szacunek za to jak wyglądamy kondycyjnie. Jak utrzymamy taką formę fizyczną, to utrzymanie mamy już w kieszeni.

Wróciło to co uwielbiałem w drużynie "początkowego" Stolarczyka. 86 minuta - prowadzimy 2-0. Ekstraklasowa drużyna zaczyna symulować faule, grać na czas, wybijać po autach... A u nas najstarszy na boisku Kuba walczy pod polem karnym przeciwnika, żeby podwyższyć na 3-0.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 09.02.2020, 12:14
Slowa uznania dla trenera, nie mamy wejscia w runde czy innego lapania swiezosci.

Wygladalismy wczoraj dobrze fizycznie i mam nadzieje ze to sie utrzyma do konca rundy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 09.02.2020, 12:22
Trener na ten moment wydaje sie strzałem w "10" kluczowa pierwsza decyzja mega plus dla decyzyjnych, transfery które widzielismy na boisku po tym meczu bardzo dobrze.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 09.02.2020, 14:45
Hebert caly?

Bo do momentu zejscia chyba z powodu kontuzji bardzo dobrze sie prezentowal

Zukov tez kozak, zostawia cale serce na boisku

bedzie dobrze
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 09.02.2020, 18:29
Zukov to Llonch 2.0 ,super sie go oglada ,najwiecej przebiegnietych km wczoraj

generalnie po tym co sie ogladało przez ostatnie mecze ,wczoraj to było poprostu swietne widowsko,gdze kazdy jezdzil na dupie.Widac ze samym bieganiem mozna w tej lidze dużo.

brawo panowie ,jedziemy dalej
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 09.02.2020, 18:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zukov to Llonch 2.0 ,super sie go oglada ,najwiecej przebiegnietych km wczoraj

generalnie po tym co sie ogladało przez ostatnie mecze ,wczoraj to było poprostu swietne widowsko,gdze kazdy jezdzil na dupie.Widac ze samym bieganiem mozna w tej lidze dużo.

brawo panowie ,jedziemy dalej
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 09.02.2020, 20:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najwięcej przebiegniętych z naszych, ale w Jadze dwóch biegało więcej, w tym Imaz. Zresztą on wczoraj też nieźle czarował.

Imaza to bym dalej chciał ,jedyny wczoraj z Jagi ktory cos robił.

Pozatym to jak beda tak biegać ,to naprawde wszytsko widze w kolorowych(nie tęczowych-nie mylic) barwach.
Oby pradu nie odcinało jak jescze w grudniu w Zabrzu ,bo paskudunie sie to wtedy oglada.ALe zaczynam wierzyc w Wisłe Skowronka,bo grają obiecująco.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.02.2020, 21:39
Cytat:
Nawet na ławkę nie załapali się: Hołownia, Silva, Wasilewski, do tego kontuzjowani Brożek i Drzazga.
Wasyl pauzował za kartki
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 09.02.2020, 22:03
3 najbliższe mecze = 9 punktów

Wszystko zostało napisane, ja bym tylko dodał, że Burlidze ze dwa razy się zaczęły przepalać styki i tylko czekałem na czerwo. Musi Trener z nim porozmawiać.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 09.02.2020, 22:14
Idziemy po mistrza

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 10.02.2020, 05:52
Imaz zawsze bardzo dużo przebiega. W Wiśle było tak samo. Bardzo dobry i pożyteczny piłkarz. Do tego jak widać pracowity. Szkoda bardzo jego odejścia jak i Kostala i Arsenica. Ale taka była sytuacja...choć przypuszczam, że Oni też żałują trochę. Arsenić i Kostal zginęli w ligowej szarzyźnie.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 10.02.2020, 06:18
Nikt jeszcze nie wspomniał, że nie rozgrywamy na siłę od bramkarza przez obrońców co za czasów Stolara było nagminne i stwarzało duże zagrożenie pod Naszą bramką.
Wystarczyło 5min żeby się zorientować że Alon to napastnik a nie pozorant. Nie chodzi już o samą bramkę ale o styl gry i ustawiania się.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 10.02.2020, 07:25
Brawa dla całej ekipy, po intensywności widać, że chyba faktycznie udało się optymalnie fizycznie przygotować drużynę już na pierwszy mecz.
W 86 minucie (przy bramce Olka) Kuba potrafi doskoczyć na sprincie wyprzedzić rywala i wygarnąć piłkę. Niespotykane w tamtej rundzie gdzie cała drużyna od 70 minuty nie miała prądu mecz w mecz.
Walka i determinacja drużyny robiła ogromne wrażenie! Ciężko wyróżnić jedną osobę, bo wszyscy robili swoje na 100%, nikt nie odstawiał nogi, nikt nie grał na alibi. Trener Skowronek na konferencji przed spotkaniem mówił, że ćwiczyli to żeby zachować równowagę na boisku, że bronić trzeba już w momencie ataku, mówił, że najważniejsze jet organizacja całej drużyny, by łapać przestrzenie boiska. To wszystko było widać! świetna asekuracja, każdy wiedział co ma robić, pracowały całe linie ze sobą idealnie. Brawo. Nie mogę się doczekać kolejnego meczu.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.02.2020, 07:32
Dobra, sporo tutaj wniosków jak na jeden mecz.
Mam nadzieję że trener i zawodnicy patrzą na to wszystko dużo spokojniej, bo jak gdzieniegdzie czytam o walce o ósemkę czy nawet wyżej to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
Jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli, do końca czeka nas 16 cholernie trudnych spotkań, z czego 7 ostatnich w grupie spadkowej na noże. Kilka meczów wygramy, kilka przegramy - oby więcej tych pierwszych, wtedy się utrzymamy.
Najważniejszy wniosek po wczorajszym meczu jest taki, że tym razem w przygotowaniach błędu nie było i fizycznie wyglądamy dobrze - a to jest w tej naszej lidze niezbędna podstawa do czegokolwiek. To jest baza, na której można opierać optymizm.
Druga rzecz to taka, że w razie kartek i urazów ma kto grać i nie będą to typowe "zapchajdziury". Skoro z ławki nie podnieśli się w ogóle Chuca, Pawłowski, Kuveljic czy choćby Boguski a w ogóle na niej nie usiedli Silva czy Brożek to znaczy, że jest kim trenować i kim grać.
Natomiast z ocenami nowych wstrzymajmy się przynajmniej do końca miesiąca.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 10.02.2020, 08:32
Brawo dla chłopaków za mecz i 3 punkty. Ja tylko bardzo proszę i apeluje. Nie piszcie znowu w samych superlatywach o trenerze skoro wiadomo że na przyszły sezon znowu rozbiórka drużyny i przyjdą słabsze mecze. Znowu potem zacznie się obrażanie, pisanie Skowron won itp. To jest żałosne. Dla przypomnienia wrzucam cytaty co się działo kiedy Stolarczyk wygrywał mecze na początku kiedy miał dobrą pakę:

Mamy KIBICÓW + Mamy ZESPÓŁ + mamy TRENERA = MAMY LIDERA !!!!

Panie Trenerze - zwracam honor i przepraszam za brak wiary w Pana umiejętności.

Z zadziwiająca łatwością przychodzi nam strzelać bramki. 5-2 z Lechem, 5-2 z Lechia, 3-0 z Górnikiem. Takich wyników nie powstydzilaby się Wisła Kasperczaka. Wisła Stolarczyka jednak piszę nowa historie.

Brawo drużyna, brawo trener, brawo klub. Tak trzymać!

Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!!

Nie wiem kto wymyslil Stolarczyka jako renera ale narazie to strzal w 10.

Bardzo cieszy, że Stolar pokazał duże cohones i zagraliśmy to, co graliśmy od początku sezonu. Nie spękał, drużyna też. Za to wielkie brawa.

Graliśmy jednak trochę inaczej niż ostatnio, a przynajmniej zmodyfikowaną wersję. Po to Stalarczyk dał dwóch szybkich skrzydłowych, aby liczyć na szybki atak i zagrania na wolne pole do skrzydłowych z obrony albo drugiej linii.

Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

Wlasnym oczom nie wierze momentami z jakim rozmachem i polotem konstruujemy akcje
Ale najbardziej mi sie podoba, ze po objeciu prowadzenia nie cofamy sie jak przez 5 ostatnich lat tylko cisniemy mocniej
Wiem, ze dopiero 6 kolejka ale dziekuje za te emocje,ktorych przed sezonem sie nie spodziewalem

Gratulacje dla trenera i drużyny.

Wynik mówi sam za siebie. Górnik sobie stworzył parę sytuacji, na szczęście nic nie wpadło, bo 3:0 wygląda lepiej niż jakieś 3:1. My też mogliśmy go dobić czwartym golem, ale nie ma co być zachłannym )

Emocje trochę opadły, chociaż dalej nie mogę uwierzyć w to, co miałem PRZYJEMNOŚĆ oglądać dzisiejszego wieczoru na Reymonta. PAN Trener, PANOWIE Piłkarze, PAŃSTWO Kibice !

Wyjebane, czy prowadzimy 2 czy 3-0. Dalej idzie ogień od przodu i lecimy na nich.
W końcu

"7 stracimy, 9 strzelimy ....a"

Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry.

Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.

Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl

Najśmieszniejsze jest to że kilka z wyżej wymienionych zdań są napisane przez tych którzy potem najbardziej go wyzywali (m.in użytkownika ogryzka) . Także apeluje: Nie podniecajcie się, że mamy super trenera bo znowu potem się rozczarowujecie i zaczniecie obrażać na całego.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 10.02.2020, 13:19
..................
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 10.02.2020 o godz. 13:25.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 10.02.2020, 13:49
Tak jak pochlebne słowa w stosunku do Stolarczyka jesienią 2018 były słuszne tak i teraz Skowronek (powoli) zasługuje na pochwałę i nie ma się tego wstydzic. Nie znaczy to oczywiście że zaufanie jest bezgranicznie i do końca świata Skowronek będzie prowadził Wisle bo takie rzeczy w naturze się nie zdarzają. Zawsze przychodzi wypalenie na linii sztab trenerski - zawodnicy, ale póki co nic ta drużyna nie osiągnęła by nagle miała wypalić

Optymizm póki co buduje:
Przygotowanie fizyczne
Brak kontuzji
Bardzo szeroka kadra
Wzmocnienia
Świadomość drużyny i sztabu co do sytuacji klubu

Dodam na koniec, że wystarczy prześledzić ilość odbiorów w drużynie i co za tym idzie 0 kartek na koncie. Drużyna jest dobrze przygotowana, nadąża za rywalami i nie musi uciekać się do głupich fauli.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Stary 10.02.2020, 14:23
Tak jak pochlebne słowa w stosunku do Stolarczyka jesienią 2018 były słuszne tak i teraz Skowronek (powoli) zasługuje na pochwałę i nie ma się tego wstydzic. Nie znaczy to oczywiście że zaufanie jest bezgranicznie i do końca świata Skowronek będzie prowadził Wisle bo takie rzeczy w naturze się nie zdarzają. Zawsze przychodzi wypalenie na linii sztab trenerski - zawodnicy, ale póki co nic ta drużyna nie osiągnęła by nagle miała wypalić

Optymizm póki co buduje:
Przygotowanie fizyczne
Brak kontuzji
Bardzo szeroka kadra
Wzmocnienia
Świadomość drużyny i sztabu co do sytuacji klubu

Dodam na koniec, że wystarczy prześledzić ilość odbiorów w drużynie i co za tym idzie 0 kartek na koncie. Drużyna jest dobrze przygotowana, nadąża za rywalami i nie musi uciekać się do głupich fauli.
Oczywiście ja nie twierdzę że nie można chwalić. Również podoba mi się gra za Skowronka. Jednak głównym powodem tej dobrej gry jest przede wszystkim dobry materiał ludzki jaki posiada. Od razu widać że Turgeman nakrywa czapką Drzazgę tak jak Żukow Plewkę, a Herbert Janickiego. I tak jak Stolar miał fajny skład kiedy wygrywał tak po prostu potem nie miał żywnie kim grać stąd te wyniki i obrażanie go w tamtym okresie było dla mnie mega frustrujące. Nie chciałbym żeby po tym jak na jesień znowu odejdą kluczowi zawodnicy i Skowronek zacznie notować gorsze wyniki sytuacja się powtórzyła bo chyba zacznę strzelać do ludzi...
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 10.02.2020, 14:43
nero napisał(a):Wyświetl post
Idziemy po mistrza
No raczej! Jarek już ćwierknął, że jak się utrzymamy to za rok atakujemy Champions League.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.02.2020, 15:32
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla chłopaków za mecz i 3 punkty. Ja tylko bardzo proszę i apeluje. Nie piszcie znowu w samych superlatywach o trenerze skoro wiadomo że na przyszły sezon znowu rozbiórka drużyny i przyjdą słabsze mecze. Znowu potem zacznie się obrażanie, pisanie Skowron won itp. To jest żałosne. Dla przypomnienia wrzucam cytaty co się działo kiedy Stolarczyk wygrywał mecze na początku kiedy miał dobrą pakę:

Mamy KIBICÓW + Mamy ZESPÓŁ + mamy TRENERA = MAMY LIDERA !!!!

Panie Trenerze - zwracam honor i przepraszam za brak wiary w Pana umiejętności.

Z zadziwiająca łatwością przychodzi nam strzelać bramki. 5-2 z Lechem, 5-2 z Lechia, 3-0 z Górnikiem. Takich wyników nie powstydzilaby się Wisła Kasperczaka. Wisła Stolarczyka jednak piszę nowa historie.

Brawo drużyna, brawo trener, brawo klub. Tak trzymać!

Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!!

Nie wiem kto wymyslil Stolarczyka jako renera ale narazie to strzal w 10.

Bardzo cieszy, że Stolar pokazał duże cohones i zagraliśmy to, co graliśmy od początku sezonu. Nie spękał, drużyna też. Za to wielkie brawa.

Graliśmy jednak trochę inaczej niż ostatnio, a przynajmniej zmodyfikowaną wersję. Po to Stalarczyk dał dwóch szybkich skrzydłowych, aby liczyć na szybki atak i zagrania na wolne pole do skrzydłowych z obrony albo drugiej linii.

Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

Wlasnym oczom nie wierze momentami z jakim rozmachem i polotem konstruujemy akcje
Ale najbardziej mi sie podoba, ze po objeciu prowadzenia nie cofamy sie jak przez 5 ostatnich lat tylko cisniemy mocniej
Wiem, ze dopiero 6 kolejka ale dziekuje za te emocje,ktorych przed sezonem sie nie spodziewalem

Gratulacje dla trenera i drużyny.

Wynik mówi sam za siebie. Górnik sobie stworzył parę sytuacji, na szczęście nic nie wpadło, bo 3:0 wygląda lepiej niż jakieś 3:1. My też mogliśmy go dobić czwartym golem, ale nie ma co być zachłannym )

Emocje trochę opadły, chociaż dalej nie mogę uwierzyć w to, co miałem PRZYJEMNOŚĆ oglądać dzisiejszego wieczoru na Reymonta. PAN Trener, PANOWIE Piłkarze, PAŃSTWO Kibice !

Wyjebane, czy prowadzimy 2 czy 3-0. Dalej idzie ogień od przodu i lecimy na nich.
W końcu

"7 stracimy, 9 strzelimy ....a"

Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry.

Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.

Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl

Najśmieszniejsze jest to że kilka z wyżej wymienionych zdań są napisane przez tych którzy potem najbardziej go wyzywali (m.in użytkownika ogryzka) . Także apeluje: Nie podniecajcie się, że mamy super trenera bo znowu potem się rozczarowujecie i zaczniecie obrażać na całego.
A ty fermenciarzu okresliłeś już się komu kibicujesz? Bo jak sam pisałeś - nie Wiśle? To komu?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 10.02.2020, 16:01
Oczywiście ja nie twierdzę że nie można chwalić. Również podoba mi się gra za Skowronka. Jednak głównym powodem tej dobrej gry jest przede wszystkim dobry materiał ludzki jaki posiada. Od razu widać że Turgeman nakrywa czapką Drzazgę tak jak Żukow Plewkę, a Herbert Janickiego. I tak jak Stolar miał fajny skład kiedy wygrywał tak po prostu potem nie miał żywnie kim grać stąd te wyniki i obrażanie go w tamtym okresie było dla mnie mega frustrujące. Nie chciałbym żeby po tym jak na jesień znowu odejdą kluczowi zawodnicy i Skowronek zacznie notować gorsze wyniki sytuacja się powtórzyła bo chyba zacznę strzelać do ludzi...
Jasne
Wyniki druzyn w poszczegolnych okresach i ogolnie gra zespolu jest jedynie odzwierciedleniem jakosci pilkarzy w nich grajacych. W takim razie po co Skowronek? Golym okiem widac poprawe w organizacji naszej gry - stale fragmenty gry, wyprowadzane kontry, mniej "tiki-taki" miedzy bramkarzem a srodkowymi obroncami. Roznice bylo widac od razu w pierwszym meczu Wisly za Skowronka.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Stary 10.02.2020, 18:03
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ty fermenciarzu okresliłeś już się komu kibicujesz? Bo jak sam pisałeś - nie Wiśle? To komu?
Oczywiście kibicuje Wiśle, przyjebałeś się do mnie o nick że kibicuje jakiemuś Arsenalowi a potem jak na to odpisałem ze nie kibicuje żadnemu klubowi to sobie już to odebrałeś po swojemu czyli kretyńsko. Podsumowując Ogryzek jak wisla wygrywała to by dupe Stolarczykowi wylizał jakby ten wypiął co udowodniłem wyżej cytując jego wypowiedzi a potem po serii porażek gdzie był skład padaka zaczął jechać 07 won. Historia znowu się powtarza, Skowronek dobry skład, dobra gra, dobre wyniki. Jest euforia. A jak przyjdą kontuzje odejdą wypożyczeni i nie przyjdzie nikt konkretny na jesień to ogryzek i tym podobni będą mu jechać bo przecież Drzazga też musi strzelać i biegać jak Turgeman a Plewka, Boguski i Janicki grać jak Żukow Basha czy Hebert. Tak samo było za Stolarczyka. Tępy łeb nie pojmie ze były wyniki bo po boisku biegał Imaz Ondrasek Arsenic kostal Basha Kuba Peszko a nie było wyników kiedy po boisku biegał Boguski Grabowski Plewka Drzazga czy Zdybowicz

Wiesniak:

Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.

Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....

Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 10.02.2020 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.02.2020, 18:23
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nikt jeszcze nie wspomniał, że nie rozgrywamy na siłę od bramkarza przez obrońców co za czasów Stolara było nagminne i stwarzało duże zagrożenie pod Naszą bramką.
Wystarczyło 5min żeby się zorientować że Alon to napastnik a nie pozorant. Nie chodzi już o samą bramkę ale o styl gry i ustawiania się.
Dlatego bo rozgrywamy przez bramkarza i stoperów, ale rzadziej.
Na pewno jest to bardziej przemyślane, nikt już nie wymaga od Janickiego rozgrywania pod presją. Z drugiej strony Herbert ma bardzo dobre dalekie dogranie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2020 o godz. 18:31.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 10.02.2020, 18:50

Wiesniak:

Ale dlaczego przeignaczasz moją wypowiedź? Gdzie napisałem że jedynym? Materiał ludzki jest najistotniejszym czynnikiem a nie jedynym. Chcę tylko zaznaczyć że dopóki Stolarczyk miał zadowalająca sytuację kadrowa to osiągał wynikii satyfakcjonujace a w pierwszej fazie swojej pracy nawet wyśmienite. Skowronek od początku swojej pracy miał komfort że wszystkich miał zdrowych a w zimowym okienku dostał jeszcze wsparcie konkretnymi grajkami. Dlatego w głównej mierze gra Wisły mimo że przegrywała zaraz po przyjściu Skowronka wygląda już trochę lepiej i z każdym kolejnym meczem szła w górę.

Trener jest po to żeby te klocki poukładać ale najważniejsi są piłkarze jakich posiada. Gdyby tak nie było można by ściągnąć do klubu guardiole a na boisku wystawić 11 kolesi z tego forum....

Trzymam kciuki żeby Skowronkowi szło jak najdłużej dobrze bo potem żygać się chce czytając te wyzwiska w stronę naszych pracowników od forumowiczów mających się kibicami tego klubu
W sumie sie zgadzam ino Stolarczyk nie potrafil poukladac klockow od samego poczatku. Bylismy strasznie chimeryczna druzyna, ktorej obraz znieksztalcilo kilka wynikow np 5:2 z Lechem czy Lechia. W sumie podobnie jest teraz po jednym meczu z Jagiellonia Czytam, ze super wystep, ze brawo trener, a przeciez widac golym okiem ile jeszcze jest do poprawienia. To jest chyba jakas choroba zbiorowa Przytrafi sie mecz, ktory wygramy wysoko, zaraz jakis przejebiemy grajac dokladnie tak samo tylko majac mniej szczescia i bedzie dokladnie to o czym piszesz, jechanie po trenerze itp
Stolarczyk byl "ogorkiem" od poczatku do samego konca. Po Skowronku widac od razu, ze ma wieksze pojecie, ale jak pisalem, jeszcze ogrom pracy przed nim i wiele rzeczy do poprawy.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.02.2020, 19:15
Oczywiście kibicuje Wiśle, przyjebałeś się do mnie o nick że kibicuje jakiemuś Arsenalowi a potem jak na to odpisałem ze nie kibicuje żadnemu klubowi to sobie już to odebrałeś po swojemu czyli kretyńsko. Podsumowując Ogryzek jak wisla wygrywała to by dupe Stolarczykowi wylizał jakby ten wypiął co udowodniłem wyżej cytując jego wypowiedzi a potem po serii porażek gdzie był skład padaka zaczął jechać 07 won. Historia znowu się powtarza, Skowronek dobry skład, dobra gra, dobre wyniki. Jest euforia. A jak przyjdą kontuzje odejdą wypożyczeni i nie przyjdzie nikt konkretny na jesień to ogryzek i tym podobni będą mu jechać bo przecież Drzazga też musi strzelać i biegać jak Turgeman a Plewka, Boguski i Janicki grać jak Żukow Basha czy Hebert. Tak samo było za Stolarczyka. Tępy łeb nie pojmie ze były wyniki bo po boisku biegał Imaz Ondrasek Arsenic kostal Basha Kuba Peszko a nie było wyników kiedy po boisku biegał Boguski Grabowski Plewka Drzazga czy Zdybowicz

Wiesniak:

Trener to zawód wysokiego ryzyka. Są wyniki, jest praca. Chwaliłem Stolarczyka jak było za co. Jak doprowadził zespół do serii porażek z hańbiącym 07 byłem za jak najszybszym jego zwolnieniem. To samo tyczy się Skowronka. Nieprzypadkowo ci ludzie zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie. Ich praca, to nie praca na "etat" ale ciągłe wyzwanie. I nie ma znaczenia że pół roku temu było świetnie. Tak jest na całym świecie. Trzymanie pseudo lojalne Stolarczyka mogło skończyć się spadkiem w otchłań IV ligi.

I co z tego że Stolarczyk rok temu było "dobry'? Stracił kontakt z zespołem, nie potrafił nic z niego wykrzesać, zawalił przygotowanie itd. To wystarczy.

Jesli tego nie rozumiesz to do piaskownicy. Tu nie ma sentymentu i pseudo lojalności. Każdy trener, nawet najlepszy na świecie zostanie prędzej czy później zwolniony. No chyba że sam odejdzie. Taka praca.

Dla mnie liczy się Wisła a nie jeden czy drugi piłkarz albo trener.

btw
Teraz jesteś Wiślak. Niech ci będzie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów