The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2019, 12:43
toomo napisał(a):Wyświetl post
Żeby się w jakikolwiek sposób uwiarygodnić. Przyznacie chyba że wikłanie w związki z kolejną organizacją kibicowską to wyklucza.
Jaki związek ma socios z skwk/WSH?

Kolega wcale tak nie sądzi. Kolega sądzi że każdy w jakiś sposób otarł się o skwk lub sharks. Czy to na trybunach czy gdzie indziej.
Konkrety. To jest wodolejstwo.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 02.01.2019, 12:43
Akurat Socios kojarzy się pozytywnie. Nie budzi złych skojarzeń.
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 02.01.2019, 12:44
Dariok

Tylko że Bednaż nie dokończył swojego zadania bo go poświęcili na ołtarzu w zamian na gngusowskie przewały
?
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Stary 02.01.2019, 12:46
Arronax

Masz racje i to jedyne co mogło sie wydarzyć dobrego przez to bagno

tylko ze do Sociosów (jezeli ten przetrwa) z czasem dobiorą sie panowie w krótkich spodenkach
?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 02.01.2019, 12:47
efekt napisał(a):Wyświetl post
Dariok

Tylko że Bednaż nie dokończył swojego zadania bo go poświęcili na ołtarzu w zamian na gngusowskie przewały
Byc moze. Ja oceniam go po tym czego dokonal...a zostawil zgliszcza.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 02.01.2019, 12:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Idz bajoku mesjaszowac na druga strone blon! Nie jest mozliwoscia aby kibic Wisly nie znal historii swojego klubu.
Czekałem, który obrońca Marzenki pierwszy zacznie wysyłać ludzi na drugą stronę błoń i już mamy zwycięzcę! Nagrodą jest karnet na siłownie miśka
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Od: 12.2018

Stary 02.01.2019, 12:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jaki związek ma socios z skwk/WSH?

Konkrety. To jest wodolejstwo.
Przepraszam ale jaki konkrety chcesz usłyszeć. Niepotrzebnie traktujecie to co napisałem jako atak, wcale tak nie jest. Uważam że obecnie jakiekolwiek związki z organizacjami kibiców są nie do przyjęcia. Tyle
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 12:51
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Akurat Socios kojarzy się pozytywnie. Nie budzi złych skojarzeń.
Jednym kojarzy się pozytywnie innym nie. Osobiście sam nie wiem co o tym sądzić, zbyt świeża sprawa.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez toomo : 02.01.2019 o godz. 12:52.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 02.01.2019, 12:51
Byc moze. Ja oceniam go po tym czego dokonal...a zostawil zgliszcza.
Skoro Bednarz zostawił zgliszcza co teraz zostawiło TS Jak to nazwać
Nie wieże że ludzie mogą jeszcze tak pisać. Albo są powiązani z TS albo ślepi i głupi.
Mamy do czynienia nie dość że z oszustwami to ze zdrajcami Wiślackich barw, którzy mienili się kibicami Wisły!
Wykorzystali barwy klubu do kabaretu który trwa i śmieje z nas cała Polska!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 12:53
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Czekałem, który obrońca Marzenki pierwszy zacznie wysyłać ludzi na drugą stronę błoń i już mamy zwycięzcę! Nagrodą jest karnet na siłownie miśka

Dobry jestes ancymon.

A czy ja gdzies wspomnialem teraz o obronie Marzenki ? Czy to tylko twoje chore urojenie ?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.01.2019 o godz. 13:04.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.01.2019, 12:54
I to znaczy, że mam oceniać pozytywnie Bednarza? Chłopa, którego największym "osiągnięciem" jest podpisana umowa z UFA?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 12:54
efekt napisał(a):Wyświetl post
Dariok

Nie ważne za co Bednarz poleciał. Fakty są takie że pracownicy UFA przez 3 lata grali w klubie w ping pong a zamiast szukać inwestorów.
Tak nas Jacuś zostawił. Nie dość że nie mogliśmy przez 3 lata znaleźć ani jednego sponsora to jeszcze nam na pożegnanie piekna karę ufa dowalilo.

Jezeli byłby z klubem dalej to tylko byłoby gorzej, a bez wsparcia organów państwa i tak by się patologii nie pozbył.
Poza tym uderzył od dupy strony bo zastosował odpowiedzialność zbiorowa która zawsze uderzy w kogoś niewinnego.
Zresztą , to nie miejsce ani temat na tą dyskusje....
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 02.01.2019, 12:57
Przepraszam ale jaki konkrety chcesz usłyszeć. Niepotrzebnie traktujecie to co napisałem jako atak, wcale tak nie jest. Uważam że obecnie jakiekolwiek związki z organizacjami kibiców są nie do przyjęcia. Tyle
Ale kogo/czyje zwiazki z którymi organizacjami. Konkretnie.
Bo inaczej to jest zwykły bełkot. Oznacza co najwyżej, że jak jesteś uczciwym kibicem, to masz mordę w kubeł i milczeć. A najlepiej kup karnet i nie chodź na mecze, bo generujesz koszty ochrony i stewardów.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 12:57
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Bednarz zostawił zgliszcza co teraz zostawiło TS Jak to nazwać
Nie wieże że ludzie mogą jeszcze tak pisać. Albo są powiązani z TS albo ślepi i głupi.
Mamy do czynienia nie dość że z oszustwami to ze zdrajcami Wiślackich barw, którzy mienili się kibicami Wisły!
Wykorzystali barwy klubu do kabaretu który trwa i śmieje z nas cała Polska!
Tez zgliszcza. Ale to wcale nie znaczy, ze nie damy rady. Przy oczyszczeniu, pogonieniu niodpowiednich ludzi jest szansa wyjsc na prosta.

TS Wisla to Wisla SA a nie osobne kluby. Nic na to ty lub ja nie poradzimy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.01.2019 o godz. 13:22.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Stary 02.01.2019, 12:59
serek.c2

lepsza z UFA niż z Panem Vanna Lee
poza tym sprzątał po Holendrach

nie bronie go w kwestiach sportowych transferowych ale miał racje w kwestiach relacji kibicowsko właścicelskich
?
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 13:00
Smok napisał(a):Wyświetl post
Ale kogo/czyje zwiazki z którymi organizacjami. Konkretnie.
Bo inaczej to jest zwykły bełkot. Oznacza co najwyżej, że jak jesteś uczciwym kibicem, to masz mordę w kubeł i milczeć. A najlepiej kup karnet i nie chodź na mecze, bo generujesz koszty ochrony i stewardów.
Urodziłeś się wczoraj ? Nie wiesz jakie związki ma zarząd TS oraz zarząd SA z sharks i skwk i jakie są tego konsekwencje
Cóż nie potrafię napisać nic nowego na ten temat, wszystko zostało już 10 razy napisane i nie ma potrzeby powtarzać.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 02.01.2019, 13:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I to znaczy, że mam oceniać pozytywnie Bednarza? Chłopa, którego największym "osiągnięciem" jest podpisana umowa z UFA?
Co przy osiągnięciach z ostatnich 2 lat jest całkiem korzystną umową
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.01.2019, 13:08
Środowisko kibicowskie jest bardzo podzielone. Uważam, ze jesteśmy w takiej sytuacji, ze na teraz WSZYSTKIE ORGANIZACJE WON! Mimo, ze nic do socios nie mam. Taką mamy sytuacje, a nie inną. Z zastrzeżeniem, ze nie na zawsze. Uważam, ze organizacje, które będą chciałyby działać na rzecz klubu powinny to udowadniać każdego dnia. Uwiarygodnią się.
Co nie znaczy że Socios nie jest wiarygodne. To wynika poprostu z podziałów jakie aktualnie są, każdy zastanawia się komu ufać. I to zaufanie niejako należy odbudować na nowo.
Socios będzie nowa siłą.
Moim zdaniem Socios nie powinna angażować się w spłatę Arsenicia. Dlaczego? Zawodnik dostanie zarobione pieniądze, Socios osiągnie sukces. Klub sprzeda zawodnika, a pieniądze ze sprzedaży zostana ukradzione.
To jak podkładanie wiadra, gdy kapie z dachu. Nie naprawiamy dachu, tylko wymieniamy wiadra.
Padł pomysł by sprawy wspólnie pomogło PZPN/miasto/policja. Uważam, za pomysł świetny, choć mało realny. Ale czy całkiem niemożliwy?
Padł drugi fajny pomysł i w tym widziłabym Socios. Pieniądze na dobrą kancelarię, a nawet nie jedną. Które wspólnie z ww doprowadziły by do wyczyszczenia tego g…na. Tyle, ze nikt się na to nie zgodzi :(
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 02.01.2019, 13:08
to nie pisz O WSZYSTKICH organizacjach kibicowskich, bo równocześnie, bez zdania racji, uderzasz w Socios. Nie jestem tam. Nie znam ich. Ale tym bardziej nie wolno mi ich atakować. A ty jedziesz seriami z kbks-u po wszystkich
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.01.2019, 13:11
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Co przy osiągnięciach z ostatnich 2 lat jest całkiem korzystną umową
Nie, ta umowa jest jednym tych z posunięć przeróżnej maści "specjalistów" pracujących w naszym klubie od lat, które pociągnęły nas na dno.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 13:14
Urodziłeś się wczoraj ? Nie wiesz jakie związki ma zarząd TS oraz zarząd SA z sharks i skwk i jakie są tego konsekwencje
Cóż nie potrafię napisać nic nowego na ten temat, wszystko zostało już 10 razy napisane i nie ma potrzeby powtarzać.
Uderzyłeś wprost z socios jakoby mieli związki z skwk/WSH. Pytam o konkrety czyli nazwiska członków zarządu socios który ma takie powiązania. Jak nie masz to nie możesz wrzucać wszystkich do 1 wora. Tyle.

Ktoś napisał że nie można budować klubu wokół JAKIEJKOLWIEK organizacji kibiców . To ja mam pytanie. Jak może funkcjonować klub bez kibiców? Piłka jest dla ludzi. Jak ma być dla jednego Janusza biznesmena to może w ogóle niech Wisła się w ogóle nie odradza?
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Stary 02.01.2019, 13:16
Panie Filipski gdzie się podział ten wasz inwestor? Gacie poszedł sprzedawać na bazarze Ile mu zapłaciliście za tą noworoczną szopkę?
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.01.2019, 13:23
Ja zdania nie zmieniam. Bednarz to kvrwa! Zostawil Wisle z takimi dlugami, rozwiazanymi kontraktami i karami od UFA, ze obecna sytuacja to rowniez poklosie jego szkodniczej polityki zaciskania pasa.
Ja też zdania nie zmieniam. On próbował to jakoś ogarnąć - Błędy popełniał ale późniejsze "zarządzanie" było jak widać raczej popuszczaniem pasa a jakiś wielkich sukcesów nie przyniosło.
Później może byli ludzie z wielkim sercem dla Wisły ale z pustymi makówkami w zakresie ekonomii ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 13:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Uderzyłeś wprost z socios jakoby mieli związki z skwk/WSH. Pytam o konkrety czyli nazwiska członków zarządu socios który ma takie powiązania. Jak nie masz to nie możesz wrzucać wszystkich do 1 wora. Tyle.

Ktoś napisał że nie można budować klubu wokół JAKIEJKOLWIEK organizacji kibiców . To ja mam pytanie. Jak może funkcjonować klub bez kibiców? Piłka jest dla ludzi. Jak ma być dla jednego Janusza biznesmena to może w ogóle niech Wisła się w ogóle nie odradza?
Nigdzie nie napisałem o związkach socios z skwk i sharks. Dopisujesz sobie między wierszami coś czego tam nie ma. To są kolego tylko niezrozumiałe urojenia
Wprost napisałem w innym poście że sam nie wiem co myśleć o socios bo to zbyt świeża sprawa.
Jeszcze raz powtarza. Wisła SA i TS powinny w każdy możliwy sposób ODCIĄĆ się od związków z organizacjami kibiców. WSZYSTKIMI.
Żeby ktoś sobie znowu czegoś nie roił to tłumaczę. Z skwk i sharks bo są całkowicie skompromitowani - tematu chyba rozwijać nie muszę.
Z Socios tylko i wyłącznie dlatego że to organizacja kibiców a to rodzi niepotrzebne podejrzenia. Niczym nie poparte. Dla jasności.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 13:29
Nigdzie nie napisałem o związkach socios z skwk i sharks. Dopisujesz sobie między wierszami coś czego tam nie ma. To są kolego tylko niezrozumiałe urojenia
Wprost napisałem w innym poście że sam nie wiem co myśleć o socios bo to zbyt świeża sprawa.
Jeszcze raz powtarza. Wisła SA i TS powinny w każdy możliwy sposób ODCIĄĆ się od związków z organizacjami kibiców. WSZYSTKIMI.
Żeby ktoś sobie znowu czegoś nie roił to tłumaczę. Z skwk i sharks bo są całkowicie skompromitowani - tematu chyba rozwijać nie muszę.
Z Socios tylko i wyłącznie dlatego że to organizacja kibiców a to rodzi niepotrzebne podejrzenia. Niczym nie poparte. Dla jasności.
Kolega wcale tak nie sądzi. Kolega sądzi że każdy w jakiś sposób otarł się o skwk lub sharks. Czy to na trybunach czy gdzie indziej.
Urojenia ? Piszesz wszyscy, wcześniej.wymieniajac też socios. Oskarżać jest łatwo ale konkrety już trudniej rzucic. Czyli kto ma ten klub prawo budować? Konkretnie. Idąc tym tropem myślenia daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf.

I też się powtórzę. Bez kibiców nie ma klubu.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

efekt

to jest właśnie warunek powodzenia. Żeby było cokolwiek pozytywnego musi być niezależne, niezawisłe, wiarygodne. Wtedy jest szansa.

Przeciętnemu Kowalskiemu Socios kojarzy się z Barceloną, Hiszpanią. Wyszukiwarka Socios w google - 1 wyskakuje FC Barcelona, potem ... Wisła Kraków.

https://www.google.pl/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8

Dodać do tego przejrzystość, jasność zasad i całej reszty - i jeżeli będzie spokój może można spróbować coś obudować.

Normalny człowiek chcąc przyjść na mecz chce się czuć normalnie. Bezpiecznie. Jak WK będzie się kojarzyć tylko z aferami i całą resztą zastaną w google.pl to będzie kiepsko. Niestety.

Jak powietrza potrzeba stabilizacji i normalności. Choćby skrawka.

Piłka Nożna powinna być normalna. Powinny nią napędzać emocje sportowe, rywalizacja, zasady.

Sam jestem sportowcem i dla mnie sport to zasady. Rywalizacja. Ale uczciwa. Plus Szacunek.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 02.01.2019 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Tak jak pisałem

jeżeli Socios przetrwa a tego życze im najbardziej

to szarki sie dobiorą do nich im wieksza kasa na koncie Sociosów tym większa pokusa dla gangusów
?
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 02.01.2019, 13:33
@Toomo Twoja Tworczosc:

"Mam pytanie do kibiców zrzeszonych w socios.
Co was odróżnia od skwk i sharks ?
Dlaczego ktokolwiek miałby uwierzyć że jesteście tacy fajni i nie chcecie tylko wydymać kolejnych naiwnych frajerów ?... "
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 13:35
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
@Toomo Twoja Tworczosc:

"Mam pytanie do kibiców zrzeszonych w socios.
Co was odróżnia od skwk i sharks ?
Dlaczego ktokolwiek miałby uwierzyć że jesteście tacy fajni i nie chcecie tylko wydymać kolejnych naiwnych frajerów ?... "
To pytanie jest nadal aktualne, bardzo mnie to nurtuje i chciałbym otrzymać odpowiedź.
Sorry taki klimat teraz że trudno o zaufanie. Udzielenie na nie odpowiedzi chyba nie stanowi problemu.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Stary 02.01.2019, 13:36
I koło się zamyka niestety.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania