The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.02.2016, 19:43
<żal> szlag mnie trafia, jak widzę grę Maka w Lechii i pomyślę, że w Wiśle nie dostał szansy, a dostaje ją taki Cywka.. </żal>
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 27.02.2016, 19:55
Pozytywne, że wreszcie mamy okienko, w którym kadrowe zyski zdecydowanie przeważają nad stratami.

Niestety, za wybór zawodników ciągle odpowiadają ci sami ludzie, tacy jak Kapka, którzy od lat nie potrafią ściągnąć do Wisły kogoś choćby tylko przyzwoitego, nie licząc przypadku przy Mączyńskim i Cierzniaku.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.02.2016, 20:06
regan napisał(a):Wyświetl post
Bo być może Boss nie miał pieniędzy wtedy?
A kto powiedział że teraz są jakiekolwiek pieniądze? Jak był holenderski zaciąg to też wszyscy myśleli że 'wódz kurek odkręcił', a okazało się że to wszystko na kredyt, i z długów po dziś dzień nie możemy wyjść.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.02.2016, 00:56
Małe podsumowanie transferów 2015/2016

Wolski - gość magik, przy tych piłkarzach wygląda jak kiedyś w zespole Melikson albo Stilić
Ondrasek - walczak dobry fizycznie, ale Brożek gdy miał tyle lat co on teraz to był przy nim jak Messi (i dalej jest jak Messi, tylko fizycznie już odstaje). Koleś nie nadaje się do gry technicznej, kombinacyjnej, takie twardo stojące na nogach i silne fizycznie drewno.
Balashov - jest szybki, a poza tym jest bardzo cienki
Malecki - chciałby grać to co kila lat temu, ale utracił 90% swojej dawnej motoryki, zwinności, zwrotności i 30% szybkości. Obecnie gorszy nawet niż Balashov.
Pietrzak - nie jest taki zły, ot taki średni poziom ligowy. Wiedząc o odejściu Burligi klub pozyskał najlepszego piłkarza pod względem cena / jakość jakiego mógł pozyskać na tę pozycję.

I z poprzedniego okienka
Cywka - gość na 2 ligę lub gorsze kluby 1 ligi polskiej. Niewypał
Crivellaro - totalne nieporozumienie
Popovic - od biedy ujdzie jako rezerwowy, ale czas skończyć z tą biedą i zmienić pilkarza na lepszego
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 28.02.2016, 01:07
Zaczyna się w końcu coś dziac pozytywnie.
Dawać teraz Skorżę, zawodników już mamy po niego.

Przypomnę cytat Skorży o Wolskim: "Wolak potencjałem ustępuje tylko Robertowi Lewandowskiemu"
Nie wiem czy jest nadzieje na Małeckiego ale jak jeszcze jest to jedyna szansa w Skorży. Za Skorzy Małecki działał jak mały robocik.
Z Bałashowa też zrobiłby jednego z najlepszych skrzydłowych ligi.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 28.02.2016, 02:09
Tez mi sie wydaje ze zawodikow mamy w miarę.Szału nie ma,ale słabi i do spadku nie są.A jak poczytac suche nazwiska to nieiwem jak mozna grac tak słabo.

jedynym problemem wydaje sie byc trener ,ktory wydaje sie ze nie wie wgole jak ustawic zespol,i co ma grac.A gosc przepracowal z nimi cała zime.Tragedia .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.02.2016, 06:53
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mieliśmy trenera, nie miał kto grać.
Ma kto grać, nie ma trenera...
I to niech posluzy za idealne podsumowanie. Zawsze czegos ....a brakuje do szczescia.
..
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 28.02.2016, 10:24
W sumie to dobrze, że Rafał Wolski został wypożyczony do Wisły.
Mam jakieś dziwne przeczucie, że jak odbuduje się w Krakowie i pokaże dobrą formę, to od nowego sezonu będzie grał w Legii.
Jest do Was wypożyczony na pół roku z opcją wykupu. Tyle tylko, że nawet jak Wisła wyłoży kasę na wykup, to zgodę również musi wyrazić chyba sam Wolski na podpisanie kontraktu. A nie oszukujmy się, gdyby tylko była możliwość powrotu do Legii, to zapewne nie zastanawiałby się nawet minuty.
Więc możliwe, że Wisła ogrywa zawodnika dla Legii No ale to tylko takie moje przypuszczenia
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.02.2016, 10:35
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
W sumie to dobrze, że Rafał Wolski został wypożyczony do Wisły.
Mam jakieś dziwne przeczucie, że jak odbuduje się w Krakowie i pokaże dobrą formę, to od nowego sezonu będzie grał w Legii.
Jest do Was wypożyczony na pół roku z opcją wykupu. Tyle tylko, że nawet jak Wisła wyłoży kasę na wykup, to zgodę również musi wyrazić chyba sam Wolski na podpisanie kontraktu. A nie oszukujmy się, gdyby tylko była możliwość powrotu do Legii, to zapewne nie zastanawiałby się nawet minuty.
Więc możliwe, że Wisła ogrywa zawodnika dla Legii No ale to tylko takie moje przypuszczenia
Wolski w razie chęci i możliwości wykupu przez Wisłę ma już gówno do gadania. Wynegocjował sobie 3-letni kontrakt od lata i tylko od Wisły zależy czy wejdzie w życie.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.02.2016, 10:38
Prawo pierwokupu inaczej działa, zawodnik raczej nie ma nic do gadania, gdyż warunki ustala się wcześniej.
No chyba, że nasi "prawnicy" tego też nie umieją dopilnować : )
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 28.02.2016, 10:38
No fajna prowokacja
Odpowiedz cytując
Wiślak88
Member

Od: 03.2006

Stary 28.02.2016, 10:41
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
No fajna prowokacja
Tylko trochę legioniście nie wyszła, ale następnym razem może się uda
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 28.02.2016, 10:57
Ja u Was nie widzę problemu ze składem a z taktyką, ustawieniem, poruszaniem się, szybkością, dynamiką, zmianami tempa itd... czyli wszystko to, czym powinni zajmować się trenerzy w czasie przygotowań.
Skład wystarczający by kilka zespołów które udają że grają prześcignąć w tabeli.
Jednostajna i przewidywalna gra, do tego w drugiej połowie już było widać że część zawodników oddycha rękawami.
Ktoś to konkretnie s.......ił i jeśli dolne rejony tabeli nie opadną z sił to będzie u Was gorąco.
Na dzień dzisiejszy to Balashov potrafi tylko biegać, coś w stylu naszego Manu.
Ondrasek moim zdaniem wypali i strzeli 6-7 bramek.
Pietrzak - Nie mam zdania. Bardziej plus niż minus.
Małecki - Nadaje się na 1 ligę, jedyne co robi to zabiera miejsce na boisku jakiemuś juniorowi.
Wolski na plus, ale to było do przewidzenia.
Co do prowokacji to Wolski się odbuduje ( o ile znowu mu pięta nie .......nie ) i albo go wykupicie albo znowu pojedzie w świat. Temat Legii to dla niego temat skończony, kibicem L jednak zostanie
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 28.02.2016, 11:47
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ja u Was nie widzę problemu ze składem a z taktyką, ustawieniem, poruszaniem się, szybkością, dynamiką, zmianami tempa itd... czyli wszystko to, czym powinni zajmować się trenerzy w czasie przygotowań.
Skład wystarczający by kilka zespołów które udają że grają prześcignąć w tabeli.
Jednostajna i przewidywalna gra, do tego w drugiej połowie już było widać że część zawodników oddycha rękawami.
Ktoś to konkretnie s.......ił i jeśli dolne rejony tabeli nie opadną z sił to będzie u Was gorąco.
Na dzień dzisiejszy to Balashov potrafi tylko biegać, coś w stylu naszego Manu.
Ondrasek moim zdaniem wypali i strzeli 6-7 bramek.
Pietrzak - Nie mam zdania. Bardziej plus niż minus.
Małecki - Nadaje się na 1 ligę, jedyne co robi to zabiera miejsce na boisku jakiemuś juniorowi.
Wolski na plus, ale to było do przewidzenia.
Co do prowokacji to Wolski się odbuduje ( o ile znowu mu pięta nie .......nie ) i albo go wykupicie albo znowu pojedzie w świat. Temat Legii to dla niego temat skończony, kibicem L jednak zostanie
Zgoda. To nawet nie jest, to że oni są wolni. Oni kompletnie zatracili dynamikę, taką iskrę, przyśpieszenie. To co w piłce jest mega istotne - szybkie dojście, wyprzedzenie na krótkim odcinku itp. Oni są jak słabo przygotowani biegacze długodystansowi.

Wolski w tej akcji indywidualnej, w której skoczyła mu piłka, pokazał jak to ma wyglądać jeśli chodzi o dynamikę.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.02.2016, 11:56
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Będziecie mieli ogranego Cierzniaka i Handzlika. Ciekawe czy was będzie stać na wykupienie Wolskiego, groszem nie śmierdzicie. Przypominam, że nie stać was na Cierzniaka. I nie wspominaj mi o propagandzie sianej przez media, że Legia to "Polski Bayern" i wszystkich możecie mieć. Ps. Jak tam ten wasz zawodnik co przeszedł do jakiegoś klubu za 10 mln euro, przyszedł już? Tak sobie myślę, że jak tego Żyrę sprzedaliście za 7 mln to powinniście wykupić bramkarza od nas. Ewentualnie, możemy wam wypożyczyć Buchalika, chociaż to ten sam poziom co parodysta Malarz.
Naprawdę jest Ci do śmiechu? Wyśmiewana przez Ciebie Legia zapewne dzisiaj wskoczy na pierwsze miejsce, a my jesteśmy na 15 (słownie: piętnastym). Dalej tak zabawnie?

Nie przypadkiem mówiło się, że Wolski przepadł zagranicą nie ze względów sportowych, tylko problemów z psychiką. W jeden mecz pokazał tylko niekonwencjonalnych zagrań z pierwszej piłki ile pozostali nie pokazali od stycznia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.02.2016, 11:57
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę jest Ci do śmiechu? Wyśmiewana przez Ciebie Legia zapewne dzisiaj wskoczy na pierwsze miejsce, a my jesteśmy na 15 (słownie: piętnastym). Dalej tak zabawnie?
On się nie śmieje tylko ma zwykły ból dupy.
Odpowiedz cytując
kws
Member

Od: 10.2011

Stary 28.02.2016, 12:02
Raczej dopóki trenerem jest Czerczesow nie znajdzie się dla niego miejsce w Legii. Nie wiem czy wytrzymałby obóz przygotowawczy Natomiast, jako że życzę mu jak najlepiej, a chciałbym abyśmy rywalizowali z silną Wisłą, to mam nadzieję że przekonacie się na tyle do niego, że uda Wam się go kupić lub przynajmniej wypożyczyć ponownie na 0,5 lub 1 rok po tym sezonie. Niech gra przede wszystkim.

Inna sprawa, że te zakulisowe animozje o których donosi prasa, jeżeli są prawdzie to są zupełnie niepotrzebne. Jeżeli nas nawet nie stać na Cierzniaka, to może mamy w składzie zawodników którzy Wam by się przyda. Taki Łukasz Broź jest obecnie 3-ci na swojej pozycji, a spokojnie może grać na lewej obronie i prawej. Podejrzewam, że lepiej niż Pietrzak (wnioskuje po wczorajszym meczu), a daje naprawdę sporo jakości. Masłowskiego Wam nie proponuję, co bym nie był posądzony o prowokację ;-)

Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu w kontekście Wolskiego, zauważyliście ile razy 'poprawiał' innych zawodników - pokazując gdzie mają się ustawić ? Polecam się temu przyjrzeć, to zgroza że gość który dopiero przyszedł i gra 1 mecz, a ma 23 lata to robi.... Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
Ostatnio edytowane przez kws : 28.02.2016 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 28.02.2016, 12:37
Tak, jest mi do śmiechu. Mieszkam w "okolicach" Warszawy i jak słucham tych idiotów z legi to jest mi do śmiechu. Dlaczego miałbym się z niego nie pośmiać? Co może ma być mi go żal tak? Może mam mu zazdrościć, że ostatnie mistrzostwa legia zdobywała za pomocą sędziów tak? To czy będziemy na 14 miejscu, czy 9 ma dla mnie małe znaczenie. Ten sezon dawno był spisany na straty. Jak gramy jak ....y i nie strzelamy to nie ma co się dziwić, że tak jest. Ból dupy to mają Ci którzy piszą, że ze Śląskiem np. graliśmy słabo chociaż byliśmy lepsi. Powiem wam dlaczego tak, a no dlatego że jesteśmy ....ami które mając 5 sytuacji 100% nie potrafią wykorzystać ani jednej, a przeciwnik strzela z niczego. Jednak wole być kibicem Wisły i wolę Wisłę na 15 czy tam innym miejscu, w 1 lidze albo ekstraklasie ale przynajmniej zdobyte to jest na boisku a nie poza nim. Dlatego skończ płakać, że Wisła jest tu czy tam a jak nie to zacznij kibicować "Polskiemu Bayernowi" Zobaczymy co pokażą, w LM albo LE. Niestety dla nich, tam już nikt nie pomoże. Żaden rudzielec czy inny kwiatkowski.
Masz tak wielki kompleks Legii, że mimo, że mieszkasz w "okolicach" Warszawy to widać go nawet w Krakowie.

5 sytuacji 100% to my nie mieliśmy w całej rundzie wiosennej, więc nie brak skuteczności jest naszym problemem. Ale pewnie więcej czasu spędzasz na oglądaniu meczów Legii więc nic dziwnego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 28.02.2016, 12:47
Kolego, sam Ondraszek miał ich ze 4, więc o czym Ty piszesz. I w tym zdaniu raczej miałem na myśli ogólnie ostatnie 3 lata.

Po prostu ich wyśmiewam, zabronisz mi? I to ja mam kompleks legii? To oni piszą na forum Wisły, nie odwrotnie.
Średnio mnie interesuje co było rok czy dwa lata temu. Fakt jest taki, że na wiosnę gramy dramatycznie, a wszelkie sytuacji są tylko i wyłącznie dziełem przypadku. Wczoraj od nas więcej ich miało Podbeskidzie i zasłużenie wygrało. Jeżeli uważasz inaczej to oglądnij mecz jeszcze raz.

Nie zabronię ci. Śmiej się. Do woli. Zobaczymy ktoś się będzie śmiał na końcu.

Dla mnie koniec tematu.

PS. Jeżeli sądzisz, że "polskiego Bayernu" nie było stać na Cierzniaka, a nie po prostu uważali, że po co przepłacać za bramkarza, którego będa mieli za pół roku za darmo to jesteś naiwny.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.02.2016, 13:05
Żebyś pajacu zaraz nie miał bólu mordy. Dzieciarnia, nauczyła się jednego tekstu i na wszystko jest lekiem.
Tym wpisem tylko mnie utwierdziłeś w moim przekonaniu
Odpowiedz cytując
loskolczoneros
Junior Member

Od: 11.2011

Stary 28.02.2016, 14:23
Kiedy to wszystko się aż tak rozjechało...? My dzisiaj zmierzamy do I ligi a krawaty uruchomiły właśnie system, że zamawiasz żarcie na konkretne miejsce i nie musisz ruszać dupy z meczu. Dla pikników mistrzostwo i kolejne zwiększenie przychodów klubu....

Czy u nas tak nie można było Pozbyć się w odpowiednim momencie długu właścicielskiego. Lobbować do renegocjacji umowy najmu stadionu (wynajem na kilkadziesiąt lat z późniejszym preferencyjnym sposobem wykupu). Zacząć działać jakkolwiek jak firma zarabiająca na siebie, a nie twór uzależniony od coraz bardziej zniechęconego i biedniejszego właściciela. Tak tęsknię za odrobiną normalności w tym klubie....

Nie wiem dokąd to zmierza....
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2015

Stary 28.02.2016, 16:11
Przypomina mi się (dla większość to prehistoria) podobny sezon w naszym wykonaniu, także przystępowaliśmy do niego z ujemnymi punktami (za popis z krawatami 0-6), był to sezon 1993/94. Jak się zakończył tamten sezon dla nas? Można zgadywać...
Powiem tak, na ekstraklasie świat się nie kończy przynajmniej w teorii, bo u Nas to może być różnie.
Mam nadzieje, bo ona umiera ponoć ostatnia, że nie będzie Nam dane oglądać Wisły w pierwszej lidze.
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 28.02.2016, 17:53
Zatrudnienie Pawłowskiego kompletnie nie pasuje do idei uratowania piłkarskiej Wisły.

Nie dziwię się więc głosicielom teorii spiskowych przekonującym, że w klubie od dawna są ludzie, którzy takimi posunięciami świadomie chcą doprowadzić do tego, by nic z powyższego nie wyszło, a Cupiał ostatecznie Wisłę skreślił i poddał się.

Postępowanie klubowych sterników nie mieści się bowiem w kategoriach racjonalnego i logicznego wyjaśnienia.
Ostatnio edytowane przez Markus : 28.02.2016 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 28.02.2016, 18:01
Tak Cupial Wisle skreslil przelewajac na klubowa kase ponad 6 mln i finansujac transfer Brleka, za ktorego zaplacilismy okolo 400 tys. euro. Tak macie racje, Cupial gasi swiatlo......... zastanowcie sie troche. Dni Pawlowskiego sa policzone.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 28.02.2016, 18:58
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tak Cupial Wisle skreslil przelewajac na klubowa kase ponad 6 mln i finansujac transfer Brleka, za ktorego zaplacilismy okolo 400 tys. euro. Tak macie racje, Cupial gasi swiatlo......... zastanowcie sie troche. Dni Pawlowskiego sa policzone.
Policzone?
Ja myślałem, że Kapka i spółka już dawno policzyli nie tylko dni ale też punkty jeden na dziewięć.
Na co oni czekają?

Kur..wa najgorsze jest to, że pewnie przyjdzie kolejny parodysta..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 28.02.2016, 20:25
Tak uważam, że są policzone bo Cupiał nie zmienił się z dnia na dzień i już pewnie go korci żeby wyje...... Pawłowskiego.
Najgorsze jest to, że miałem rację i słusznie upierałem się przy Moskalu, człowiek miał przeciętną kadrę, jednego napastnika, jednego skrzydłowego a mimo to jego Wisła miała styl, wystarczyło dać mu kilku lepszych wykonawców a on już poukładałby ten zespół, a teraz nie ma niczego ani stylu, ani sytuacji, ani pomysłu, ani biegania, ani jakoś specjalnej walki i gryzienia trawy, zespół jest w rozsypce.
Nigdy nie byłem za tym żeby zwalniać trenerów po kilku spotkaniach, obstawałem żeby Moskal popracował do końca kontraktu, mógł się wykazać w dłuższej perspektywie, natomiast teraz mam wrażenie, że każdy kolejny mecz przy obecnym szkoleniowcu jest tylko pogarszaniem naszej sytuacji i pogłębianiem kryzysu.

Oby się mylił i mecz w Kielcach rozpoczął marsz w górę tabeli, marsz o którym słyszymy już od miesiąca.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 28.02.2016, 22:20
Nie podzielam opinii jakoby Moskal był dobrym trenerem. To też był słaby szkoleniowiec, który nie miał wyników i nie rozwijał zespołu. To że na tle Pawłowskiego wygląda niczym Simeone, powyższego nie zmienia
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 28.02.2016, 22:22
kws napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu w kontekście Wolskiego, zauważyliście ile razy 'poprawiał' innych zawodników - pokazując gdzie mają się ustawić ? Polecam się temu przyjrzeć, to zgroza że gość który dopiero przyszedł i gra 1 mecz, a ma 23 lata to robi.... Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
Celne. Niwstety.
Off top: nie napierdzielajcie na kibiców z Ł3 na naszym forum tylko dlatego że kibicują komu kibicują. Czasem trzeźwe spojrzenie na tą samą sprawę pozbawione emocji pozwala na wyciąganie ceikawych wniosków
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 29.02.2016, 07:11
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie podzielam opinii jakoby Moskal był dobrym trenerem. To też był słaby szkoleniowiec, który nie miał wyników i nie rozwijał zespołu. To że na tle Pawłowskiego wygląda niczym Simeone, powyższego nie zmienia
Jak nie miał kim grac to co chlop ma zrobic? przychodzi teraz taki Pawłowski i popatrz ile pilkarzy dostaje.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.02.2016, 07:28
Skoro Moskal, który po odejściu Stilicia oraz poi braku poważnych transferów podobno nie miał zadowalających wyników (tylko czego można było się spodziewać) i nie rozwijał zespołu, to jak nazwać okres Maaskanta?

Dostał bardzo poważne pieniądze jak na nasze ligowe warunki, dostał wagon piłkarzy, a po roku okazało się, że ta drużyna nie radzi sobie w ponoć to słabej i amatorskiej Ekstraklasie, a jakość graczy w porównaniu do poniesionych kosztów jest fatalne (miejsce po przegranych derbach).

Późniejsza ,,kariera" Maaskanta świadczy o tym dobitnie.

Smudzie (zwłaszcza) i Moskalowi można dużo wypomnieć, tylko oni zastali sytuację bardzo ciężką z winy w głównej mierze wyżej wymienionego poprzednika (oraz trzeba dodać Valckxa, Basałaja i ich znajomych menedżerów, którzy wydoili Wisłę na poważne pieniądze), który zarabiał 40 tys. euro miesięcznie, a sobie nie radził w ponoć to słabej i amatorskiej Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów