The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,06%
osłabi 82 61,65%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,29%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.02.2013, 13:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
napisał autor prawdę, czy nie?
Nie wiem czy napisał prawdę - skąd ma niby informacje, że nie stać nas na Robaka?
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 03.02.2013, 14:07
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Ja p.....dole.Jak stado pelikanow.
Aby wzmocnic efekt,podeprzyj jeszcze swoje teorie jakims artykulem z weszlo.
Akurat moim zdaniem weszlo.com jest jednym z lepszych portali piłkarskich. I nie wiem czemu niektórzy nie dostrzegają tego, że jak Wisła zasługuje to piszą o niej dobrze, a jak się nie da do się nie da. Tak samo zresztą podchodzą do Amikorza, Legii, Śląska, Górnika, Piasta, Polonii, Ruchu, Bełchatowa, Korony, Widzewa, Podbeskidzia, Jagieloni, Pogoni, Lechii. I bardzo dobrze mi się to podoba. Nie lubię natomiast podejścia, że jak jest dobrze to się pisze o tym, a jak jest źle to się przemilcza. No wybacz ale dziennikarze są tylko ludźmi, ale fajnie jak podchodzą do zawodu nie forując nikogo ... a na wspomnianym portalu wydaje mi się, że tak jest. Nie wiem może nie potrafię odkryć wszystkich podtekstów ...

I nie będę się na kogoś obrażał tylko dlatego, że ma inne zdanie od mojego.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Od: 11.2002

Stary 03.02.2013, 14:07
Prosta zasada- nie znam faktow to o nich ni dyskutuje.

no wlasnie - nie znasz faktów, a mimo tego dyskutujesz. i to od kilku postów

Glanowanie Wisły? Rozumiem, że wolałbyś przeczytać tekst o tym jak to w Wiśle jest cudownie, budowana jest perspektywiczna drużyna, dyrektor sportowy ma na transfery kilka milionów euro, trener to geniusz, a w tych krzakach, gdzieś koło stadionu, ukryte są trzy pełnowymiarowe boiska treningowe.

W Wiśle jest źle, nie wiem skąd panujące przekonanie, że jest całkiem dobrze, i należy o tym pisać. Zobowiązuje do tego rzetelność o której gdzieś tam po drodze wspomniałeś.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 14:09
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy napisał prawdę - skąd ma niby informacje, że nie stać nas na Robaka?
Jak to skad ?

Z tego forum zapewne.

To od lat zrodlo pewnych i sprawdzonych informacji
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 14:28
zmięty napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie - nie znasz faktów, a mimo tego dyskutujesz. i to od kilku postów

Glanowanie Wisły? Rozumiem, że wolałbyś przeczytać tekst o tym jak to w Wiśle jest cudownie, budowana jest perspektywiczna drużyna, dyrektor sportowy ma na transfery kilka milionów euro, trener to geniusz, a w tych krzakach, gdzieś koło stadionu, ukryte są trzy pełnowymiarowe boiska treningowe.

W Wiśle jest źle, nie wiem skąd panujące przekonanie, że jest całkiem dobrze, i należy o tym pisać. Zobowiązuje do tego rzetelność o której gdzieś tam po drodze wspomniałeś.
Nie dyskutuje o faktach ale sposobie ich interpretacji.Nie mam bladego pojecia o czym Rozmawial Robak z Bednarzem i czy w ogole rozmawiali,dlatego informacje na ten temat pochodzace od mistrza konfabulacji,ktory calkiem serio pisal .......y o testowaniu przez Wisle stypendysty z Erazmusa mozna traktowac jako kolejny wymysl jego chorej wyobrazni.
Co do tego,ze w Wisle nie dzieje sie dobrze (jak w 99% klubow w tej smiesznej lidze) jestesmy zgodni.Krytyka powinna jednak polegac na rzetelnej analizie faktow a nie na ich tworzeniu.
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 14:31
konfabulacja?

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/por...isly_2395.html
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 14:32
cfa napisał(a):Wyświetl post
Akurat moim zdaniem weszlo.com jest jednym z lepszych portali piłkarskich. I nie wiem czemu niektórzy nie dostrzegają tego, że jak Wisła zasługuje to piszą o niej dobrze, a jak się nie da do się nie da. Tak samo zresztą podchodzą do Amikorza, Legii, Śląska, Górnika, Piasta, Polonii, Ruchu, Bełchatowa, Korony, Widzewa, Podbeskidzia, Jagieloni, Pogoni, Lechii. I bardzo dobrze mi się to podoba. Nie lubię natomiast podejścia, że jak jest dobrze to się pisze o tym, a jak jest źle to się przemilcza. No wybacz ale dziennikarze są tylko ludźmi, ale fajnie jak podchodzą do zawodu nie forując nikogo ... a na wspomnianym portalu wydaje mi się, że tak jest. Nie wiem może nie potrafię odkryć wszystkich podtekstów ...

I nie będę się na kogoś obrażał tylko dlatego, że ma inne zdanie od mojego.
A moim zdaniem weszlo jest jednym z lepszych portali plotkarskich.Z pilka nozna, sensu stricte ,ma niewiele wspolnego.
Ale coz tak to w zyciu bywa -jeden lubi czekolade a drugi sledzie.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 14:37
konfabulacja?

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/por...isly_2395.html
"...Porozmawiał z trenerami, a ci zgodzili się na mój udział w treningu. To wszystko..."

Zwracam honor.Nie konfabulacja ale falszywa i tendencyjna interpretacja faktow.Stara jak swiat metoda propagandy doskonalona latami przez nazi i bolszewikow
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 14:42
"...Porozmawiał z trenerami, a ci zgodzili się na mój udział w treningu. To wszystko..."

Zwracam honor.Nie konfabulacja ale falszywa i tendencyjna interpretacja faktow.Stara jak swiat metoda propagandy doskonalona latami przez nazi i bolszewikow
Nadinterpretacja? Nawet teksty, ktore uwazasz za glupie, nalezy czytac ze zrozumieniem:

"No dobra, student ten nie ćwiczył z pierwszym zespołem Wisły (ekipa Kulawika przebywa obecnie w Turcji), tylko z drużyną szykującą się do gry w Młodej Ekstraklasie. OK, zaliczył tylko jeden trening i został odesłany do domu (czytaj do akademika), jednak wciąż – to przecież amator!"

Chyba jest wprost podane, ze w klubie nie traktowano tego do konca powaznie.

Ale ale.. po tym wszystkim rozmawialem z tym studentem. I on po tym treningu myslal, ze Wisla go zaangazuje (!). Cytuje: - Nie wiem co będzie w przyszłości. Powiedzieli mi, że do mnie zadzwonią. Jakby mi zaproponowali kontrakt to stanąłbym przed trudnym wyborem, bo chciałbym skończyć swoje studia.

No ale to wlasnie taktyka strusia. Jak o czyms nie napiszemy to jakby tego nie bylo...
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.02.2013, 14:43
Worcester napisał(a):Wyświetl post
A za wszystkim stoi boss z Myślenic. Bednarz robi tylko za przyłbicę.
Cupiał przypomina mi nowobogackiego cwaniaka, który dostał sporo szmalu w celu zrobienia "wielkiej piłki", i robił ją stosunkowo duża, dopóki inni nie pozyskali odpowiedniego szmalu. W czasie gdy ci drudzy w piłkę nie inwestowali Cupiał jako jedyny z wielką kasą "w piłce" skupował wszystko jak leci, mocno przepłacając. Zachowywał się jak pijak spod budki z piwem, który znalazł pieniądze tak duże, że przerastają jego możliwości intelektualne, dlatego kupuje wszystko "jak leci". Bez ładu ani składu, a nóż znajdize się perła. I perły się trafiały. Wszystko kręciło się do momentu, gdy BC przestał być jedynym drapieżnikiem w lesie. Gdy w "piłkę" zainwestowlai inni bogacze, musiał podjąć walkę intelektualną i czysto biznesową. I wtedy zaliczył zjazd w dół.
Taka jest prawda o panu z Myślenic.
Szczerze mówiąc, to nie wiem czy Cupiał tak inwestował. Na początku, gdy były wielkie zakupy TF miała trzech właścicieli, Cupiała, Urbana i Ziętka. To właśnie ten ostatni wydawał mi się gościem, który najwięcej kasy wykłada. Jak został sam Cupiał, to już dało się odczuć sporą potrzebę oszczędzania.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 15:10
Nadinterpretacja? Nawet teksty, ktore uwazasz za glupie, nalezy czytac ze zrozumieniem:

"No dobra, student ten nie ćwiczył z pierwszym zespołem Wisły (ekipa Kulawika przebywa obecnie w Turcji), tylko z drużyną szykującą się do gry w Młodej Ekstraklasie. OK, zaliczył tylko jeden trening i został odesłany do domu (czytaj do akademika), jednak wciąż – to przecież amator!"

Chyba jest wprost podane, ze w klubie nie traktowano tego do konca powaznie.

Ale ale.. po tym wszystkim rozmawialem z tym studentem. I on po tym treningu myslal, ze Wisla go zaangazuje (!). Cytuje: - Nie wiem co będzie w przyszłości. Powiedzieli mi, że do mnie zadzwonią. Jakby mi zaproponowali kontrakt to stanąłbym przed trudnym wyborem, bo chciałbym skończyć swoje studia.

No ale to wlasnie taktyka strusia. Jak o czyms nie napiszemy to jakby tego nie bylo...
Piszesz o taktyce strusia i o zdarzeniach,ktore nie zaistnieja dopoki o nich ktos nie napisze.Tymczasem sytuacja jest dokladnie odwrotna.Ktos kreuje rzeczywistosc za pomoca opisu nieistniejacych zdarzen.
Nie wnikajac w moje problemy z interpretacja slowa pisanego ,fakty do ktorych sie odnosimy sa nastepujace :
-Wisla nie testowala ,stypendysty programu erazmus.
-Wisla pozwolila uczestniczyc w treningu zespolu ME stypendyscie programu erazmus ,wystepujacemu w przeszlosci w portugalskich druzynach nizszych kategorii.
Smiem twierdzic ,ze zamyslem autora bloga nie bylo obiektywne przedstawienie wyzej wspomnianych faktow lecz ich tendencyjna interpretacja.Jako bloger ma do tego prawo i jak mawiaja w mojej wiosce ch*j mi do tego.Jednak irytuje sie gdy ktos traktuje ta nadinterpretacje jako prawde objawiona.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.02.2013, 15:20
Autor napisał Ci chyba skąd - z klubu.
I teraz zadajmy sobie pytanie: czy autor może mieć tam kontakty, zna ludzi etc?
No, raczej tak.
Czy jest wiarygodnym źródłem informacji?
Dla mnie o wiele bardziej niż chłopcy od Stanowskiego.

W jednym się z autorem tekstu nie zgadzam: to bardzo dobrze, że nie stać nas na Robaka. Pożytek sportowy z niego byłby raczej żaden, koszty utrzymania (jako powracającego w glorii tureckiego drugoligowca) - spore. A jestem spokojny, że Jacuś myśli tylko o alibi, żeby później mógł powiedzieć dziennikarzom: "Jestem bardzo rozczarowany postawą Selera i Robaka (...)". W końcu nie on winien, tylko zawodnicy którzy "się nie odbudowali".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.02.2013 o godz. 15:23.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 03.02.2013, 15:39
Cytat:
Doskonale zdaje sobie sprawe sytuacji w jakiej znalazla sie Wisla i nie jestem z tego powodu szczesliwy.W....iaja mnie jednak medialne hieny wykorzystujace moment zeby bezkarnie Wisle dokopac wzbudzajac przy tym zachwyt gimbazy.Ty jako administrator powinienes byc wyczulony na tego typu postawy.Okazuje sie ,ze je promujesz.
Według mnie masz rację. "Niektórzy" dziennikarze czy użytkownicy nie będę wskazywał kto, pisali negatywnie o Wiśle od dawna nawet jak kroczyli po mistrza. Teraz po porostu trafili na właściwy moment i ich teksty i posty zyskują aprobatę bo jest źle. Wiele osób na siłę dostraja teraz swój przekaz tak aby "wkleić się" w niezadowolenie fanów bo wiadomo, że łatwiej zyskać na popularności np dokładając Bednarzowi niż usprawiedliwic go.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.02.2013 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.02.2013, 15:48
Autor napisał Ci chyba skąd - z klubu.
I teraz zadajmy sobie pytanie: czy autor może mieć tam kontakty, zna ludzi etc?
No, raczej tak.
Czy jest wiarygodnym źródłem informacji?
Dla mnie o wiele bardziej niż chłopcy od Stanowskiego.

W jednym się z autorem tekstu nie zgadzam: to bardzo dobrze, że nie stać nas na Robaka. Pożytek sportowy z niego byłby raczej żaden, koszty utrzymania (jako powracającego w glorii tureckiego drugoligowca) - spore. A jestem spokojny, że Jacuś myśli tylko o alibi, żeby później mógł powiedzieć dziennikarzom: "Jestem bardzo rozczarowany postawą Selera i Robaka (...)". W końcu nie on winien, tylko zawodnicy którzy "się nie odbudowali".
Ta, z klubu... Podaj cytat gdzie napisał, że info ma z klubu. To jego własne wnioski i tyle, nic potwierdzonego. Robak pewnie krzyknął 150 tys. Euro, może Wisłę stać na taki kontrakt ale nie dla takiego cieniaka? Rozumiem, że jakby Robaka chciała dajmy na to Legia, ten chciałby tam zarabiać 150 tys Euro a Legia nie chciałaby mu tyle dać to też ją na niego nie stać?
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 03.02.2013, 15:56
Ja niewiem, ale wydaje mi się że do klubu na testy w młodej ekstraklasie, może pójść każdy. Przynajmniej tak jest w Śląsku, co pół roku są otwarte testy dla każdego.
Portugalczyk chciał się sprawdzić to poszedł, tyle.
A że go nie wzięli? po prostu nie jest lepszy od ludzi, którzy juz grają w Mesie.
Gość przynajmniej spróbował, co może zrobić KAŻDY.
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 15:59
No cóż. Kibic wie najlepiej

Niektórym osobom trudno zrozumieć, że jak człowiek pisze o piłce od kilkunastu lat to, siłą rzeczy, poznaje pewne osoby, a oni poznają jego. Piłkarze, agenci, trenerzy, klubowi doradcy, koledzy piłkarzy, "ludzie ze środowiska" itd. Dzięki temu można poznać daną sprawę z kilku spojrzeń, wyrabiając sobie przy okazji opinię na ten temat, która jest zgodna lub bardzo bliska prawdzie.

To nie jest klikanie po forum i pisanie na zasadzie "a bo mi się wydaje" albo wyciąganie wniosków na podstawie wcześniejszych wydarzeń.

A poza tym - jeśli komuś się nie podoba styl przekazywania tychże informacji - po prostu niech nie czyta
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 16:01
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Ja niewiem, ale wydaje mi się że do klubu na testy w młodej ekstraklasie, może pójść każdy
Czy Ty tak powaznie? Rozumiem ze juz nie raz skorzystales z tej propozycji? Mi ciezko byloby sie oprzec takiej okazji.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 03.02.2013, 16:08
Czy Ty tak powaznie? Rozumiem ze juz nie raz skorzystales z tej propozycji? Mi ciezko byloby sie oprzec takiej okazji.
Nie korzystałem, gdybym wiedział wcześniej pewnie bym się wybrał, ale tak jest. Jak pisałem przynajmniej w Śląsku.
Dowiedziałem się o tym w sumie nie dawno. Rozmawiałem z zawodnikiem juniorów Śląska.
A to jest chyba wiarygodne źródło.

Zresztą na potwierdzenie tych słów macie przykład Portugalczyka, jestem pewien że gdyby chodziło o Polaka, niky by tym sie nie przejął, a my pewnie nie dowiedzielibyśmy się o tym czlowieku.
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 16:14
Nie korzystałem, gdybym wiedział wcześniej pewnie bym się wybrał, ale tak jest. Jak pisałem przynajmniej w Śląsku.

Nie, nie. Tak nie dziala zaden profesjonalny klub.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 03.02.2013, 16:15
Mam na myśli młodą ekstraklasę, nie pierwszy zespół.

Mnie to wisi czy ktoś mi uwierzy, po prostu napisałem bo wkurza mnie ta cała nagonka o tego portugalczyka, był ale go już nie ma i niewiem po co drążyć temat.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 03.02.2013 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 16:17
Ja też. Żaden profesjonalny klub nie zaprasza na trening drugiej (nomen omen) drużyny ludzi z ulicy.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 03.02.2013, 16:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie masz rację. "Niektórzy" dziennikarze czy użytkownicy nie będę wskazywał kto, pisali negatywnie o Wiśle od dawna nawet jak kroczyli po mistrza. Teraz po porostu trafili na właściwy moment i ich teksty i posty zyskują aprobatę bo jest źle. Wiele osób na siłę dostraja teraz swój przekaz tak aby "wkleić się" w niezadowolenie fanów bo wiadomo, że łatwiej zyskać na popularności np dokładając Bednarzowi niż usprawiedliwic go.
No niestety.Odkad pamietam zawsze istniala na tym forum grupa zachowujaca sie jak dziadki na Garbarni.Wiecznie niezadowoleni.Teraz kiedy faktycznie sytuacja nieco sie skomplikowala ,nareszcie moga krzyknac " A nie mowilem !!!".
Maja swoje piec minut chwaly.Niech z nich korzystaja.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 03.02.2013, 16:28
http://wroclaw.dlastudenta.pl/sport/...bor,52801.html
Może nie do końca każdy, ale rocznikowo pozwalają przyjść : )
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 03.02.2013, 16:39
To co innego. To jest rodzaj naboru. Roznica polega na tym ze po przyjsciu nie trenujesz z zespolem Sląska tylko z innymi kandydatami do gry w klubie. A to jednak spora roznica.

Zapraszanie na trening zespolu jakiegos faceta z ulicy to zniewaga dla pilkarzy ktorych masz w klubie.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 03.02.2013, 17:01
Worcester napisał(a):Wyświetl post
A za wszystkim stoi boss z Myślenic. Bednarz robi tylko za przyłbicę.
Cupiał przypomina mi nowobogackiego cwaniaka, który dostał sporo szmalu w celu zrobienia "wielkiej piłki", i robił ją stosunkowo duża, dopóki inni nie pozyskali odpowiedniego szmalu. W czasie gdy ci drudzy w piłkę nie inwestowali Cupiał jako jedyny z wielką kasą "w piłce" skupował wszystko jak leci, mocno przepłacając. Zachowywał się jak pijak spod budki z piwem, który znalazł pieniądze tak duże, że przerastają jego możliwości intelektualne, dlatego kupuje wszystko "jak leci". Bez ładu ani składu, a nóż znajdize się perła. I perły się trafiały. Wszystko kręciło się do momentu, gdy BC przestał być jedynym drapieżnikiem w lesie. Gdy w "piłkę" zainwestowlai inni bogacze, musiał podjąć walkę intelektualną i czysto biznesową. I wtedy zaliczył zjazd w dół.
Taka jest prawda o panu z Myślenic.
Jak Cupiał przychodził do Wisły klub miał 91 lat i w tym okresie zdobył 5 razy mistrzostwo Polski.
On natomiast w ciągu , tylko 15 lat prowadzenia klubu mistrzostwo zdobył 8 razy.

Dla mnie porównywanie Cupiała do" pijaka spod budki z piwem",czy "nowobogackiego cwaniaczka"to wielkie nadużycie i dziwię się ludziom (moderatorom) ,którzy na to pozwalają.
Niestety przyszły takie czasy ,że każdy może bezkarnie obrażać drugą osobę .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.02.2013, 18:23
Robak pewnie krzyknął 150 tys. Euro, może Wisłę stać na taki kontrakt ale nie dla takiego cieniaka? Rozumiem, że jakby Robaka chciała dajmy na to Legia, ten chciałby tam zarabiać 150 tys Euro a Legia nie chciałaby mu tyle dać to też ją na niego nie stać?
Przeczytaj jeszcze raz mój post. Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie

Cytat:
Zawodnicy z roczników 1991-93 chętni do wzięcia udziału w testach proszeni są o kontakt z Józefem Klepakiem (nr tel. 665-748-035) lub Rafałem Malickim (783-112-212).
Gdzie Ty wyczytałeś, że każdy może przyjść i się sprawdzić? Myślisz, ze jak będziesz miał w CV "grałem w szkole w gałę", to Cię zaproszą?
To jest raczej oferta skierowana do młodych piłkarzy z A,B-klasy, czwartej ligi etc.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.02.2013 o godz. 18:30.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 03.02.2013, 18:34
kristos napisał(a):Wyświetl post
Jak Cupiał przychodził do Wisły klub miał 91 lat i w tym okresie zdobył 5 razy mistrzostwo Polski.
On natomiast w ciągu , tylko 15 lat prowadzenia klubu mistrzostwo zdobył 8 razy.

Dla mnie porównywanie Cupiała do" pijaka spod budki z piwem",czy "nowobogackiego cwaniaczka"to wielkie nadużycie i dziwię się ludziom (moderatorom) ,którzy na to pozwalają.
Niestety przyszły takie czasy ,że każdy może bezkarnie obrażać drugą osobę .
"Pijak spod budki" faktycznie raczej nie jest na miejscu ale już "nowobogacki cwaniak" czemu nie? Faktem jest, że prosty chłop miał trochę szczęścia i kupę znajomych, którzy mu pomogli rozkręcić interes. Paru z nich dodatkowo dość efektownie wydymał. To bardziej Wisła ( klub z tradycjami) dodała mu szlachectwa niż odwrotnie.
Nie można kwestionować jego wkładu w nasze sukcesy ale nie przesadzajmy. Wisła istniała przed Cupiałem i będzie istniała po nim. Faktem jest również, że te parę lat sukcesów nie spowodowało ani jednego kroku do przodu w wymiarze organizacyjnym.

W sumie o aktualnym właścicielu można dyskutować w temacie dedykowanym.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 03.02.2013, 20:14
Przeczytaj jeszcze raz mój post. Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie

Gdzie Ty wyczytałeś, że każdy może przyjść i się sprawdzić? Myślisz, ze jak będziesz miał w CV "grałem w szkole w gałę", to Cię zaproszą?
To jest raczej oferta skierowana do młodych piłkarzy z A,B-klasy, czwartej ligi etc.
Napisałem że rozmawiałem z zawodnikiem. A ten link znalazłem tak na szybko.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.02.2013, 20:25
Zapraszanie na trening zespolu jakiegos faceta z ulicy to zniewaga dla pilkarzy ktorych masz w klubie.
A co to, jakieś szanowne Państwo ci piłkarze?
Nie rozumiem takiego podejścia. Oczywiście jest to śmieszne i mało prestiżowe dla klubu - tutaj zgoda.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 03.02.2013, 20:29
A sprawa z Małym jak wygląda? Wiadomo coś? To jedyny człowiek, który potrafi niekonwencjonalnie zagrać. W dzisiejszych czasach, taki piłkarz w Wiśle to skarb, mimo paskudnego charakteru.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów