The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.10.2019, 12:22
Dlaczego wrzucasz to w tym temacie?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 04.10.2019, 14:48
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Spoko, że wrzuciłem bo przeczytałem, a tak by mnie to minęło. Co się czepiasz.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 04.10.2019, 15:11
A w jakim temacie ma wrzucać? Przecież wątek nazywa się TS Wisła właścicielem Wisły Kraków S.A., a Jadczak mówi właśnie o tych czasach, kiedy klub był pod rządami ludzi z TSu więc nie rozumiem twojego zdziwienia. To za rządów TSu mogło dojść do upadku Wisły i pewnie będzie to szerzej opisane w jego książce, dlatego ten wątek do tego pasuje.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 04.10.2019, 21:40
a po .... wrzucać cokolwiek pisanego przez tego pajaca?Zwykły strachliwy no-name który wybił się na naszym nieszczęściu.
Tera ....a wielki pisarz i autorytet, wypowiadający się na każdy nasz temat.Może trenerem trza go zrobić bo wyniki do dupy?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 04.10.2019, 22:08
1q2- dziwne, że nikt oprócz niego nie wziął się za ten temat- ciekawe nie, jest przecież tylu dziennikarzy w Krakowie?

Każdy się bał i srał po gaciach na same słowa: Misiek, Zielak, WSH itp. ale on nie i dalej drążył temat.

Teraz najłatwiej napisać pajac, bo wszystko wiesz od niego... Każdy mądry po fakcie...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.10.2019 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 04.10.2019, 22:27
Cycu - on z tym 'wyjechał' jak było już posprzątane.Szarki w pierdlu, Misiek ukrywający się itp. Ja bym go szanował gdyby wszedł z tematem gdy faktycznie działy się złe rzeczy a mógł to zrobić. Nie chce mi się nawet pisać jakie on pierdoły wrzucał i wrzuca nadal.

Jak dla mnie Jadczakowi prawie udało się utopić Wisłę
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.10.2019, 22:59
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Jadczakowi prawie udało się utopić Wisłę
Naprawdę uważasz, że celem działania Jadczaka było szkodzenie Wiśle?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
malaparte
Member

Od: 05.2011

Stary 05.10.2019, 10:07
"Jak dla mnie Jadczakowi prawie udało się utopić Wisłę"

zdumiewające słowa
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 05.10.2019, 10:31
To jest właśnie ten fenomen, którego nie mogę zrozumieć wśród niektórych kibiców Wisły, którym nienawiść do Jadczaka przeżarła mózg i uniemożliwiła racjonalne myślenie.

Nie Sarapata, nie Dukat, nie Misiek, nie Zielak, ale Jadczak jest winny! To on chciał utopić Wisłę!

No ....a rzeczywiście, tylko to nie Jadczak ma postawione poważne zarzuty prokuratorskie za okradanie kochanego klubu...

PS. Z góry uprzedzając pytania, kupię jego książkę, żeby mu podziękować za pomoc w odzyskaniu Wisły z rąk przestępców. To on nagłośnił sprawę na całą Polskę i dzięki niemu władza musiała w końcu zdecydowanie zareagować, a nie zamieść sprawę pod dywan. Ma w tym swój udział, że w końcu na Wiśle zapanowała normalność.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 05.10.2019, 11:17
Ja także kupię
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 05.10.2019, 11:19
Jak dla mnie w pewnych sprawach był nadgorliwy,ale nie wiem czy wynikało to z podejscia "antyWisła",czy z parcia na "szkło",czy tam "papier".Nie mniej myślę,że jakby to stało się w innym znanym klubie i z Krakowa(bo głównie to Jego teren działania,mniejsze nie budziłyby takiego zainteresowania) Jego "zaangażowanie" byłoby takie samo.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.10.2019, 15:37
Tylko dzięki temu, że temat rządzenia Wisłą przez WSH przestał być tematem tabu mamy dziś to co mamy. Kazdy kolejny dzień okradania klubu przez tych pasożytów był gwoździem do trumny naszego klubu. I bóg jeden wie co by było po kolejnych x dniach przedłużania ich rządów. Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły. Kto wie. Bo w tej całej układance krakowskiej jest wiele osób, które Wiśle chciało i chce zaszkodzić a bardzo mało osób, które chcą dobrze. Nawet pomoc Wiśle to Kuba (Wiślak ale zwykły człowiek, nie jakiś polityk czy działacz, który powinien z urzedu Wiśle pomagać), Królewski - człowiek, który wział sie znikąd, Leśnodorski - to aż śmieszne, że Legionista ratował Wisłę. A wszystkie Majchrowskie, Sharksy, Czerwińskie i Miętty chuja wyłożyły i grzebały nasz klub.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 05.10.2019, 15:39
W kularach mówiło się, że Leśnodorski bardziej chciał sobie przygotować kampanie na stanowisko prezesa PZPN tym pomaganiem.

PS: Czemu większość ludzi w swoich wyliczankach dotyczących ludzi ratujących Wisłę pomija p. Tomasza Jażdżyńskiego, przecież jego wkład w uratowanie był ogromny.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 05.10.2019 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 05.10.2019, 15:54
Nie piszcie bzdur, że każdy kto anty - Jadczak jest pro- WSH, bo nie ma na tym forum nikogo, kto by bronił Sarapaty, Dukata i reszty.

Irytuje mnie dalsze łączenie tematu TSu i WSH, bo to jest właśnie to, co robi Jadczak i reszta nieprzychylnych Wiśle ludzi po to, żeby nam dalej szkodzić. Żeby nie dało się budować wizerunku Wisły, która pozbyła się już pasożytów, tylko, żeby zawsze szybkim stwierdzeniem dało się podważyć wiarygodność ludzi jak Wisłocki. Piszcie sobie o tym w temacie o mediach, a nie w temacie o TSie.

Cytat:
Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
I to zasługa Jadczaka?

Cytat:
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły
Zastanówcie się jescze, skoro Jadczak tak bardzo chce tępić patologiczne zachowania w Wiśle o okolicach to dlaczego słowem nie wypowiedział się na temat afery ze stadionem, absurdalnego stanowiska miasta w rozmowach z Wisłą a interesują go tylko złe informacje na temat naszego klubu. Bo może działania Jadczaka nie zmierzają w stronę ustabilizowania sytuacji, a wręcz przeciwnie?

Pisałem już sto razy - jeśli kto wierzy w dobrą wolę Jadczaka, to jest po prostu naiwny.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 05.10.2019 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:24
Cycu napisał(a):Wyświetl post
To jest właśnie ten fenomen, którego nie mogę zrozumieć wśród niektórych kibiców Wisły, którym nienawiść do Jadczaka przeżarła mózg i uniemożliwiła racjonalne myślenie.

Nie Sarapata, nie Dukat, nie Misiek, nie Zielak, ale Jadczak jest winny! To on chciał utopić Wisłę!

No ....a rzeczywiście, tylko to nie Jadczak ma postawione poważne zarzuty prokuratorskie za okradanie kochanego klubu...

PS. Z góry uprzedzając pytania, kupię jego książkę, żeby mu podziękować za pomoc w odzyskaniu Wisły z rąk przestępców. To on nagłośnił sprawę na całą Polskę i dzięki niemu władza musiała w końcu zdecydowanie zareagować, a nie zamieść sprawę pod dywan. Ma w tym swój udział, że w końcu na Wiśle zapanowała normalność.
ale ty jesteś ....a głupi, nie zdziwił bym się gdybyś był którymś to już kontem Szymcia - kupuj, weź nawet hurtem.
Jakie odzyskanie?, jakie nagłośnienie?.Znasz dzbanie chronologie?.

Jak Sztymcio wyjechał z reportażem , praktycznie wszystko było 'posprzątane'.Szarki w pierdlu, w kasie pustki, myślę że gdyby nie jego zajadłość to nie było by cyrku z przebierańcami i pewnie kto inny byłby teraz realnym właścicielem Wisły. Czy było by lepiej czy gorzej niż teraz jest, to inna kwestia.

Jego 'pomoc' to mniej więcej taka była, zamiast tonącemu podać koło, to on mu jeszcze jebnał kamieniem.
Gdyby wyszedł z materiałem kiedy faktycznie cześć 'władzy' była w rękach Zielaka, Miśka czy kogokolwiek związanego z nimi , ok, super.A mógł to zrobić, a co zrobił? - przeczekał aż większość zamknęli i zaczął swoją misje pt 'bandyci rządzą w Wiśle', gdzie oni od dawna siedzieli w pierdlu, tudzież ukrywali się.

Wielka mi odwaga i pomoc.

Zastanówcie się jescze, skoro Jadczak tak bardzo chce tępić patologiczne zachowania w Wiśle o okolicach to dlaczego słowem nie wypowiedział się na temat afery ze stadionem, absurdalnego stanowiska miasta w rozmowach z Wisłą a interesują go tylko złe informacje na temat naszego klubu. Bo może działania Jadczaka nie zmierzają w stronę ustabilizowania sytuacji, a wręcz przeciwnie?

Pisałem już sto razy - jeśli kto wierzy w dobrą wolę Jadczaka, to jest po prostu naiwny.
O, przeoczyłem, właśnie to jest 'ratunkowy Jadczak' - świetny temat ale już nie dla niego.On będzie tylko rozprawiał o gangusach którzy dawno siedzą.
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.10.2019 o godz. 22:30.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.10.2019, 22:31
1q2 napisał(a):Wyświetl post
ale ty jesteś ....a głupi, nie zdziwił bym się gdybyś był którymś to już kontem Szymcia - kupuj, weź nawet hurtem.
Jakie odzyskanie?, jakie nagłośnienie?.Znasz dzbanie chronologie?.

Jak Sztymcio wyjechał z reportażem , praktycznie wszystko było 'posprzątane'.Szarki w pierdlu, w kasie pustki, myślę że gdyby nie jego zajadłość to nie było by cyrku z przebierańcami i pewnie kto inny byłby teraz realnym właścicielem Wisły. Czy było by lepiej czy gorzej niż teraz jest, to inna kwestia.

Jego 'pomoc' to mniej więcej taka była, zamiast tonącemu podać koło, to on mu jeszcze jebnał kamieniem.
Gdyby wyszedł z materiałem kiedy faktycznie cześć 'władzy' była w rękach Zielaka, Miśka czy kogokolwiek związanego z nimi , ok, super.A mógł to zrobić, a co zrobił? - przeczekał aż większość zamknęli i zaczął swoją misje pt 'bandyci rządzą w Wiśle', gdzie oni od dawna siedzieli w pierdlu, tudzież ukrywali się.

Wielka mi odwaga i pomoc.
..PO PROSTU ZACZAL PASTWIC SIE NAD TRUPEM ....W IMIE SWOJEJ KARIERY , KTOREJ BY NIGDY NIE OSIAGNAL , MYSLE ZE DUZO IDIOTYCZNYCH SZCZEGOLOW OTRZYMAL OD PASIASTYCH .... ....GDYBY WCZESNIEJ ZACZAL TO ROBIC TO PO PROSTU BY GO ODPALILI I BYL;OBY PO SPRAWIE .......... zrobil sobie byle ktoe FEJM kosztem zwlok Wisly i tyle ....marny szczurek ktory po prostu trafil medialnie w biznes
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:48
1q2- dobra, według Ciebie Jadczak nic nie zrobił, ja mam odmienne zdanie.

Cały ten reportaż był już niepotrzebny i w ogóle źle, że się ukazał, bo tak naprawdę to Sarapata z Dukatem dobrze rządzili i zły Jadczak niepotrzebnie wtrącał się w ich pracę. Dziwnym trafem cała fala domina zaczęła się po tym materiale... ale to szczegół, który zapewne Ci umknął.

Ogólnie to niedobrze, że Jadczak ujawnił i opisał tą całą patologię jaka rządziła Wiśle, bo i po co?

Niepotrzebnie to zrobił... Lepiej żeby nikt o tym nie wiedział tylko kumaci...

Wszyscy przecież dobrze wiemy, że Jadczak od początku miał plan zniszczenia Wisły!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 05.10.2019, 22:59
A co takiego ujawnił Jadczak? Jak można ujawnić coś, co zostało ujawnione znacznie wcześniej? Przecież sytuacja wewnątrz Wisły to nie było żadne novum, bo o sprawie wcześniej pisały i mówiły różne inne media, w tym lokalne gazety.

Naprawdę trzeba być ślepym, głuchym i niesamowicie naiwnym, żeby wierzyć w dobrą wolę Jadczaka. To cynik i manipulator, który znalazł sobie dobry temat na autopromocję i próbuje jechać na tym paliwie. Zobaczymy na jak długo mu tego paliwa wystarczy.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
heavy
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 05.10.2019, 23:51
Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
Nawet profesor z kauflanda nie zrobił takiego pijaru w tak krótkim czasie jak Nasi .... wokół siebie.
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
I patrząc na to wszystko dziś, już niebawem dostaniemy w....... od KS Wieczysta Kraków.
I tyle w temacie.
Ps.
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 06.10.2019, 01:56
Poziom jaki prezentuje Wisła to nie jest ekstraklasa, to jest conajwyzej 1 liga i to nie walka o awans a spokojne utrzymanie. My nie walczymy przed upadkiem, my już upadlismy... za 2 lata minie równe 10 lat od ostatniego mistrzostwa, przez ten czas zaliczamy regularny regres... najpierw średniak a teraz chłopiec do bicia a droga jaka podążamy to ruch a nie widzew czy łks... czy jest jeszcze sens walczyć i oglądać powolny upadek sportowy i finansowy? Przypominamy pacjenta który jest od 8 lat w śpiączce, może największy sens jest dać mu umrzeć i zacząć od nowa a nie utrzymywać go sztucznie przy życiu... i tak wiem że to co pisze to strasznie emocjonalny wysryw i to pod wpływem ale ....a ile można znosić taki stan rzeczy... przykro się ....a robi chyba każdemu człowiekowi któremu dobro Wisły leży na sercu...
Ostatnio edytowane przez Stelio : 06.10.2019 o godz. 01:59.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 06.10.2019, 01:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tylko dzięki temu, że temat rządzenia Wisłą przez WSH przestał być tematem tabu mamy dziś to co mamy. Kazdy kolejny dzień okradania klubu przez tych pasożytów był gwoździem do trumny naszego klubu. I bóg jeden wie co by było po kolejnych x dniach przedłużania ich rządów. Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły. Kto wie. Bo w tej całej układance krakowskiej jest wiele osób, które Wiśle chciało i chce zaszkodzić a bardzo mało osób, które chcą dobrze. Nawet pomoc Wiśle to Kuba (Wiślak ale zwykły człowiek, nie jakiś polityk czy działacz, który powinien z urzedu Wiśle pomagać), Królewski - człowiek, który wział sie znikąd, Leśnodorski - to aż śmieszne, że Legionista ratował Wisłę. A wszystkie Majchrowskie, Sharksy, Czerwińskie i Miętty chuja wyłożyły i grzebały nasz klub.
Jaroo1 - celnie to ująłeś.
Aż dziwne ile osób się kręci po tym forum - w ciągłej żałobie po Sharksach, Miśku, Zielaku, Dukacie, Sarapacie etc.
Teraz winni są Królweski bo nie przyprowadził obiecanego sponsora, Leśny który zrobił to co zrobił ze zwykłej przyzwoitości a nie z miłości do Wisły, itd.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 06.10.2019, 08:59
Zmieniając temat, może mi ktoś na spokojnie wytłumaczyć po kolei jak to jest z tą pożyczką Panów Królewskiego, Jażdżyńskiego i Błaszczykowskiego dla TS?

Nie siedzę w temacie, ale obiło mi się o uszy, że dlatego do dzisiaj nie ma żadnego dobrego sponsora, ponieważ Panowie czekają aż klub na papierze przejdzie w ich ręce (grudzień?/ styczeń?), wtedy będą pełnoprawnymi właścicielami i sponsor i kasa na transfery się znajdzie.

Jak to w rzeczywistości wygląda?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.10.2019 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.10.2019, 09:20
heavy napisał(a):Wyświetl post
Jarek też twierdził w styczniu że już jest dogadany nowy właściciel.
Panie i Panowie przestańmy w końcu wierzyć w jakieś mrzonki.
Nawet profesor z kauflanda nie zrobił takiego pijaru w tak krótkim czasie jak Nasi .... wokół siebie.
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
I patrząc na to wszystko dziś, już niebawem dostaniemy w....... od KS Wieczysta Kraków.
I tyle w temacie.
Ps.
To co w końcu napisałem, to chyba nie po myśli moderatorów - będzie pewnie BAN
Cytat albo zamilknij na wieki.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 06.10.2019, 09:53
Smuga napisał(a):Wyświetl post
A co takiego ujawnił Jadczak? y.
To co niby wszyscy wiedzieli a nikt nie mówił?To w co nikt nie wierzył?To co spora część ludzi(do teraz) uważa,że to kłamstwo?
Jak to było nic to by nie było takich dyskusji na ten temat a może i teraz Wisły.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.10.2019, 13:08
Cytat:
Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
I to zasługa Jadczaka?

Cytat:
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły

Nie mówię, że wszystko jest zasluga Jadczaka i że sam niczym TW Bolek obalył gangsterów w Wiśle itd Mówię po prostu, że gościu zaczął temat naświetlać. Przebił się z tym do szerokich mediów a nie lokalnych gazetek. Po jego publikacjach się robiło najgłośniej i to jego materiały były szeroko komentowane przez resztę mediów.
Materiał o bandytach rzadzacych Wisłą ukazał się w połowie września 2018 roku. No tak, to już było u schyłku tych rzadów ale należy też pamiętać, że materiał taki nie powstaje miesiąc tylko dłużej i gościu się dużo wcześniej uczepił WSH i Dukata z Sarapatą jak rzep i drążył temat.
I nie mówcie, że wszystko już było wtedy pozamiatane bo 15 wrzesnia to jeszcze wiele osób nie wiedziało za dużo i dalej było nieswiadomych. Z tego co pamiętam do listopad/grudzień to był już taki termin, że komu miały się oczy otworzyć to się ostatecznie otworzyły.

Nie przypisuję mu jakichś szczególnych zasług. Po prostu był jedną z osób, które ten temat nagłasniały i m.in niemu to odcięcie od WSH i Sarapaty, Dukata i spółki nastąpiło. Bo może gdyby nie to, to dziś by dalej Sarapata czy Dukat świecili swoimi mordami i udawali miłość do klubu.
To nie był tylko problem z WSH ale i Sarapatą, Dukatem, Czerwińskim czy Szymańskim. Tam wszyscy jebali Wisłę. I nie gadajcie, że sprawa była taka oczywista bo gdyby nie ostatnie 12 miesięcy, które ostatecznie wszystko wyjaśniło i m.in. nie Jadczak to dziś by np wielu broniło Dukata, Szymańskiego i Czerwińskiego gdyby ktoś ich zaatakował personalnie.

Jadczak nie interesuje stadionem itd. Nikt nie mówi, że się interesuje. Gonił WSH, gonił Dukata po cmentarzach i Sarapatę po korytarzach stadionu im. Henryka Reymana? Gonił. Robił to na długo przed finałem wszystkiego (listopad/grudzień 2018)? Robił. Także dołożył swoją cegiełkę i generalnie chwała mu za to. Może chce źle, nie mówię, że nie, może chodzi o fejm, ale ja to mam w dupie bo liczy się, że przyniósł swoimi działaniami korzyść Wiśle i pomógł rozjebać ten układ, który doslownie prowadził do grobu Wisłę i na prawdę jeszcze tydzień, miesiąc czy pół roku ich rządów i może by nie było już nawet co ratować. Te ..... ssały nawet kasę z Wisły jak już już był wieszczony upadek, zmiana właściciela na Vannę, jak wszystkie media w Polsce o tym mówiły, to jeszcze wynosili z klubu aby kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy...

Cytat:
My nie walczymy przed upadkiem, my już upadlismy... za 2 lata minie równe 10 lat od ostatniego mistrzostwa, przez ten czas zaliczamy regularny regres... najpierw średniak a teraz chłopiec do bicia a droga jaka podążamy to ruch a nie widzew czy łks... czy jest jeszcze sens walczyć i oglądać powolny upadek sportowy i finansowy? Przypominamy pacjenta który jest od 8 lat w śpiączce, może największy sens jest dać mu umrzeć i zacząć od nowa a nie utrzymywać go sztucznie przy życiu...
Tu się nie zgodzę, nie zgodze się że idziemy drogą ŁKS i Widzewa. Chociaż dokładnie sprawy dwóch łodzkich klubów nie pamiętam i tak nie śledziłem to wydaje mi się, że tam ciągle był regres finansowy, zero odpowiedzialności zarządu (mieli takich swoich złotoustych Dukatów i Sarapaty i tyle) a u nas od roku w całej tej chujowszczyźnie w jakiej tkwimy zaliczamy progres finansowy tzn zaczynamy realnie wychodzić z długów. Przynajmniej mam taką nadzieję, że to co mówi zarząd to prawda a nie jakaś kreatywna księgowość i ukrywanie długu aby tylko powiedzieć, że się zmniejsza. Ale jeśli wierzyć słowom prezesa to zmniejszyliśmy dług o kilka mln. Sportowo jest gorzej, racja, ciężkie czasy. Jest jeszcze problem ze stadionem i tym .....m Majchrowskim. Ale jeśli sportowo aby nie spadniemy do I ligi i jakoś z tym stadionem się sprawa ustabilizuje to nawet bez wielkiego inwestora jesteśmy w stanie w kilka lat wygrzebać się z długów.
A jeśli to się uda i wyjdziemy na zero to dopiero wtedy można myśleć o wynikach czyli konkretne zalążki skautingu, transfery, może w końcu jakies gotówkowe, wyższe pensje czyli pozwolenie sobie na zatrudnianie lepszych piłkarzy.
Budowanie teraz tych wszystkich struktur, transfery i lepsza kasa dla piłkarzy mając na względzie obecne zadłużenie to byłby krok w przepaść bo zamiast zmniejszać dług o kilka mln na rok to by ta kasa szła na obsługę pensji itd czyli długi by nas zjadły.
Jak się to uda to dopiero wtedy realnie jakiś inwestor itd się może zainteresują Wisłą.

Niszczono klub kilka lat. łatwiej jest psuć niż budować. Także teraz zanim wrócimy do stanu sprzed rozbiórki to minie jakas dekada. Oby Bóg nas miał w swojej opiece...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 07.10.2019, 15:31
Trójka Panów (podobno chciał całej pożyczki udzielić tylko Kuba - tak mnie słuchy doszły) udzieliła TS pożyczki w kwocie 4 mln zł pod zastaw akcji Wisła S.A. oraz zabezpieczając swoją pożyczkę hipoteką na nieruchomości TS Wisła przy Reymonta. Pożyczka z pewnością jest oprocentowana - nie wiem na jaki procent, ale wersji jest wiele - słyszałem o maksymalnych kosztach sięgających 25% wartości pożyczki (to nie musi być samo oprocentowanie, ale również np. koszty innego rodzaju, aby obejść przepisy o maksymalnych odsetkach).

W styczniu mozna spodziewać się kilku scenariuszy:

1) TS zwraca 4 mln zł wraz z dodatkowymi kosztami i ciągnie klub (nie wiadomo w którą stronę) - prawdopodobieństwo nie przekracza 0,1 %
2) TS nie zwraca pożyczki - Panowie rezygnują z zastawu akcji i np. egzekwują spłatę pożyczki z ustanowionej hipoteki - prawdopodobieństwo 1%
3) TS nie zwraca pożyczki - ale Kuba przejmuje klub spłacając jednocześnie pozostałych 2 inwestorów - o takiej wersji też słyszałem nie tak dawno - prawdopodobieństwo góra 5 %

4) TS nie zwraca pożyczki - WIsła S.A. trafia do Panów pożyczkodawców - najbardziej prawdopodobna wersja - 94 %

Co dalej zrobią Panowie JB, JK i TJ - trzeba pytać tych Panów
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.10.2019, 16:55
Ja Wy możecie się kłócić o Jadczaka? Przecież to jest żałosne! Większych problemów nie mamy? Nie wiem co nim kierowało i mam to w dupie - zapewne kariera co w zasadzie trudno potępiać. Nie mam go ani za kogoś kto Wisłę pogrążył ( bo to chyba było już mało możliwe) ani za kogoś kto był tej Wisły zbawcą. Natomiast wiem jedno - problemem nazwijmy to około-stadionowym w dniu dzisiejszym nie jest Jadczak tylko przygłupy, które dalej wieszają szmaty z PDW. Wydawałoby się, że po tym co wyszło na światło dzienne osoby wspierające określone towarzystwo ( nie mylić z TS) znikną albo chociaż zamilkną ale nie. Przecież to wieszanie szmat z pozdrowieniami dla ... szmat w zasadzie jest analogiczne z zakreślaniem nazwiska Neumanna po wysłuchaniu na taśmach w sumie prawdy, że wyborca KO jest zasadniczo debilem. Ten sam poziom akceptacji tego, że się jest traktowanym jak ....a przydrożna.
(Oczywiście pomijam tu problem biedy i dziadostwa bo tego chyba nie trzeba nikomu przypominać i analizować też nie ma za bardzo czego).
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.10.2019 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując
borkowska
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 07.10.2019, 16:58
Tylko pamiętajmy, że jak przejmą, to wraz z całym zadłużeniem.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.10.2019, 18:11
Wisła miała zapłać za stadion z transferów. Miasto czeka na pieniądze do końca października

https://gazetakrakowska.pl/krakow-wi...ar/c2-14481417

Niektórzy forumowicze mają pretensje do Królewskiego,Jadczaka a o Sarapacie ,Dukacie i Sharksach nawet nie wspomną.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.10.2019, 18:16
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Wisła miała zapłać za stadion z transferów. Miasto czeka na pieniądze do końca października

https://gazetakrakowska.pl/krakow-wi...ar/c2-14481417

Niektórzy forumowicze mają pretensje do Królewskiego,Jadczaka a o Sarapacie ,Dukacie i Sharksach nawet nie wspomną.
To w końcu mamy kasę na nowego trenera i super zawodników czy nie, bo się gubię?

A tak na serio - jest słabo.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów