The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.08.2016, 16:55
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Tu wyraziłem moja obawę, ale do tego,że "niektórzy" jak widać maja wstęp na wszystkie sektory ,a odpowiedź jest jak tytuł z filmu"nic nie widziałem,nic nie słyszałem".....
(...)
Dla potencjalnego sponsora(a tu już są bardziej myślący) to nie najlepsza reklama.
Orzechy przeciw kasztanom że Pani Prezes faktycznie nic nie widziała i o niczym nie wie. I mówię to jak najbardziej serio.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale w tym wypadku co miała zrobić? Własnych kibiców opieprzyć w mediach i zacząć wojnę w stylu Bednarza? Nie zawsze można powiedzieć to, co się myśli.
Ale jak dla mnie własnie powiedziała dokładnie co myśli - dopóki Panowie przebywają tam legalnie nie ma tematu.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 30.08.2016, 17:15
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
To chyba raczej dowód ,ze Tobą raczej łatwo sterować,albo zupełnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło...Mam ponad 40 i nie jedno na Wiśle robiłem i nie jedno widziałem(bluzgi itp.dla mnie urok stadionów,normalka),ale zdanie mam swoje.
Tu wyraziłem moja obawę, ale do tego,że "niektórzy" jak widać maja wstęp na wszystkie sektory ,a odpowiedź jest jak tytuł z filmu"nic nie widziałem,nic nie słyszałem".....
Ot tylko to.Zły fragment wybrałeś.
Dla potencjalnego sponsora(a tu już są bardziej myślący) to nie najlepsza reklama.
Czyli lepszą reklamą by było, gdyby Pani prezes rozpętała wojnę z grupą kibiców, którzy wg jej wiedzy byli na danym sektorze legalnie? Co miałaby im zarzucić? Że krzyczeli w stronę sektorów zajętych przez kibiców gości? Nie szukaj sensacji, nie wyolbrzymiaj i nie wysnuwaj zbyt daleko idących wniosków.

Incydent (jeśli w ogóle był jakiś incydent) jakich co tydzień na polskich stadionach jest wiele. Bez znaczenia jeśli idize o sponsorów... co na pewno bardzo zaboli dziennikarza, który uczynił z tego "wydarzenia" główny temat wywiadu.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 30.08.2016, 20:19
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Czyli lepszą reklamą by było, gdyby Pani prezes rozpętała wojnę z grupą kibiców, którzy wg jej wiedzy byli na danym sektorze legalnie? Co miałaby im zarzucić? Że krzyczeli w stronę sektorów zajętych przez kibiców gości? Nie szukaj sensacji, nie wyolbrzymiaj i nie wysnuwaj zbyt daleko idących wniosków.

Incydent (jeśli w ogóle był jakiś incydent) jakich co tydzień na polskich stadionach jest wiele. Bez znaczenia jeśli idize o sponsorów... co na pewno bardzo zaboli dziennikarza, który uczynił z tego "wydarzenia" główny temat wywiadu.
"którzy wg jej wiedzy byli na danym sektorze legalnie" może tak jest, a może odwraca kota ogonem albo jak kto woli zamiata pod dywan?
Nie pora się nad tym skupiać, nie mówię, że to moim zdaniem zła taktyka.
Natomiast jeśli rzeczywiście jest jakaś wymiana informacji między Nią a SKWK to niech uświadomi durniom, że takie akcje na sektorach pikników spowodują, że późniejsze apele o liczne przychodzenie na mecze będą śmiechu warte.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 30.08.2016, 20:28
arti napisał(a):Wyświetl post
"którzy wg jej wiedzy byli na danym sektorze legalnie" może tak jest, a może odwraca kota ogonem albo jak kto woli zamiata pod dywan?
Nie pora się nad tym skupiać, nie mówię, że to moim zdaniem zła taktyka.
Natomiast jeśli rzeczywiście jest jakaś wymiana informacji między Nią a SKWK to niech uświadomi durniom, że takie akcje na sektorach pikników spowodują, że późniejsze apele o liczne przychodzenie na mecze będą śmiechu warte.
śląsk ich prowokował cały mecz to się przyszli przywitać z prowokatorkami, w czym problem?
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 30.08.2016, 20:35
Rience, odpowiedź na twoje pytanie jest w cytacie, który komentujesz. Chętnie powtórzę: "takie akcje na sektorach pikników spowodują, że późniejsze apele o liczne przychodzenie na mecze będą śmiechu warte." W tym problem.

Ale nie zrażaj się, to jest zdanie złożone, niekiedy trzeba trochę czasu.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez crux.a : 30.08.2016 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując
TheMadness06
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 30.08.2016, 20:42
Wątpliwości dot. dyrektora sportowego rozwiał na TT nasz rzecznik: https://twitter.com/DJuszczyk/status/770660784485625856
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.08.2016, 20:50
Czyli jak przypuszczałem - Kapka u steru, ale nie nagłaśniali z jakiegoś powodu. Cóż, lepszy teraz on niz nikt..
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.08.2016, 21:18
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak przypuszczałem - Kapka u steru, ale nie nagłaśniali z jakiegoś powodu. Cóż, lepszy teraz on niz nikt..
Tzn. on przecież de facto nigdy nie przestał być DS. Przez te zawirowania poszedł jedynie na urlop.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.08.2016, 21:35
Niezatapialny i nieśmiertelny na dyrektora zawsze Zdzisiu Kapka
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 30.08.2016, 21:45
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Niezatapialny i nieśmiertelny na dyrektora zawsze Zdzisiu Kapka
Cytujać klasyka:

Cytat:
Od Haiti po Wodzisław - królem skautów Kapka Zdzisław
A tak poważniej myślę że niezatapialny jest dlatego że jest wbrew opinni obiegowej kompetentny i przydatny.

Pewnie nikt nie myślał że może być inaczej
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 30.08.2016 o godz. 21:51.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 30.08.2016, 21:53
Stilica Wam ogarnie to zobaczycie : P
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 30.08.2016, 22:05
Skoro likwidujemy rezerwy to sprawa jest prosta- transferów nie będzie bo nie ma za co. Poza tym jeśli brakuje nawet odżywek.. o czym rozmowa.
Jak się uda jakiś transfer to może z klubu.. chociaż gumiś swoimi fochami i formą raczej ostatecznie pogrzebał swoje szanse na transfer do Włoch.

Jedyna nadzieja, że znajdzie się jakiś inwestor, który będzie chciał zrobić to samo co przy kontrakcie z Wolskim.
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 30.08.2016, 22:13
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Skoro likwidujemy rezerwy to sprawa jest prosta- transferów nie będzie bo nie ma za co. Poza tym jeśli brakuje nawet odżywek.. o czym rozmowa.
Jak się uda jakiś transfer to może z klubu.. chociaż gumiś swoimi fochami i formą raczej ostatecznie pogrzebał swoje szanse na transfer do Włoch.

Jedyna nadzieja, że znajdzie się jakiś inwestor, który będzie chciał zrobić to samo co przy kontrakcie z Wolskim.
O jakiej nadziei mowisz kolego, skoro do konca okienka transferowego zostalo tak niewiele czasu (26h)?
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 30.08.2016, 22:46
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...-nas,10571586/

Nowy wywiad z Panią prezes..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 30.08.2016, 22:57
Hmmm wywiad i od razu atak na nową prezes. Czemu jako radca prawny reprezentowała...

Nie pytanie, co zrobiła, co zrobi i co zamierza dla Wisły. Ale pierwsze pytania nie najważniejsze, żeby pokazać nową prezes nie jako kompetentnego managera ale obrońcę "przestępców".
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 31.08.2016, 00:16
Z tego, co pisaliście, to nie broniła "Miśka", tylko reprezentowała go w procesie cywilnym. Jako powoda. Po drugie, od kiedy ocenia się obrońcę w procesie karnym po tym, kogo reprezentuje. Lekarze, którzy pracują w zakładach karnych, to już w ogóle degeneraci muszą być. Po trzecie, żenujące jest to wywlekanie historii sprzed tylu lat (Baggio).

Cytat:
Pani działalność w roli radcy prawnego będzie jednak wpływać na wizerunek Wisły
No bez żartów, gdyby postępowała wbrew etyce zawodowej, albo wręcz w związku z wykonywaniem zawodu popełniła przestępstwo - to tak. Ale za uczciwe wykonywanie pracy?
Ostatnio edytowane przez czaro : 31.08.2016 o godz. 00:18.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Wormal
Schodowicze'05

Stary 31.08.2016, 09:02
Mówisz...?
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 31.08.2016, 10:43
Nie bez powodu ponad 10 lat temu, Zdzisiek otrzymał na tym forum ksywę "niezatapialny" i to chyba stworzoną przez Wormala .
Odpowiedz cytując
mcrap
Member

Od: 05.2011

Stary 31.08.2016, 11:10
Wie ktos kiedy jest mecz z legią Na naszej stronie jest, że 23 sierpnia a na stronie ekstraklasy, że 24 sierpnia?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 31.08.2016, 11:22
Szanujcie Zdziska swego bo mozecie nie miec żadnego
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 31.08.2016, 11:57
Cała I cz. wywiadu już dostępna:

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...-nas,10573660/
Odpowiedz cytując
Raf 66
Member

Od: 04.2006

Stary 31.08.2016, 12:46
Powoli coraz mniej wątpliwości. Zresztą widać to po ilości osób tutaj komentujących. I to nie dlatego, że ludzie nie chcą dla Wisły jak najlepiej.
Niestety, z tej mąki chleba nie będzie. Na tym dealu z pewnością Wisła nie zyska.
Był mereś, strzały dostawaliśmy codziennie, teraz pewnie będą rzadziej, ale cóż to za pocieszenie... .
Odpowiedz cytując
Thuesen
Member

Od: 05.2010

Stary 31.08.2016, 13:09
Pani Prezes powiedziała że już udało się zmniejszyć zadłużenie klubu o 3bańki. Dobrze im idzie, mam nadzieję że uda się piłkarzy opłacić w terminie.

ps. jakieś nowe info o potencjalnym sponsorze?
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 31.08.2016, 13:11
Wywiad z Panią Prezes.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...529,1,727.html

,,Dzisiaj trudno powiedzieć czy to będzie jeden sponsor, kilku, czy kilkudziesięciu. Rozmowy trwają i jeszcze w tym tygodniu na dobry początek powinniśmy coś ogłosić"
W takim razie czekamy.

EDIT:
Cytat:
Pani Prezes powiedziała że już udało się zmniejszyć zadłużenie klubu o 3bańki. Dobrze im idzie, mam nadzieję że uda się piłkarzy opłacić w terminie.
Pani Prezes twierdzi że były to fundusze pozyskane z bieżącej działalności klubu (bilety, pamiątki). Choć twierdzi także że środki pochodzą od osób które to klubu wchodzą, odzyskawszy zaufanie do nowych władz.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 31.08.2016 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 31.08.2016, 13:53
No to jakto jest Misiek mial odstraszac sponsorow a tu mowia ze odzyskuja zaufanie do klubu?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 31.08.2016, 14:47
regan napisał(a):Wyświetl post
No to jakto jest Misiek mial odstraszac sponsorow a tu mowia ze odzyskuja zaufanie do klubu?
Po prostu ,każdy ma swojego Dude.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 31.08.2016, 14:55
Chętnie bym usłyszał o tym odzyskiwaniu zaufania z ust jakiegoś sponsora a nie Pani Prezes.
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.08.2016, 18:59
Cięcia kosztów ciąg dalszy, Broniszewski out

http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/zw...akow,10575030/

Ja dotrwamy do końca rundy jesiennej to będzie cud
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 31.08.2016, 19:01
Bo co? Bo zwolnili kompletnie bezużytecznego asystenta, który siedział u nas .... wie po co?
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 31.08.2016, 19:05
mcrap napisał(a):Wyświetl post
Wie ktos kiedy jest mecz z legią Na naszej stronie jest, że 23 sierpnia a na stronie ekstraklasy, że 24 sierpnia?
Za legijną gazetką:

Cytat:
Zmianie uległ termin meczu z Wisłą Kraków. Spotkanie odbędzie się w piątek 23 września o godzinie 20:30.
http://legionisci.com/news/68383_Z_L...u_z_Wisla.html

Jeśli oczywiścice pytasz o to spotkanie we wrześniu a nie w spierpniu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów