The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.12.2011, 19:56
Dobra gra klubu, najlepiej puszczać plotki o takich transferach, przeciwko którym sami kibice będą protestować )))
..
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 18.12.2011, 20:12
Szkoda mi trochę was. Jedziecie po tym piłkarzu jakby był bandziorem...
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 18.12.2011, 20:51
Tasio - jesteś w błędzie. Wisła to każdy kibic, nie tylko Ci którzy zasiadaja na sektorze C.

W tej chwili dobrze by było trafić z transferem takim jak Czarek Wilk. Ograł się przy Sobolu i śmiem stwierdzić, że na tą chwilę jest od niego lepszy.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 18.12.2011, 20:53
z lecha sie smiejecie że sprzedal historie,tradycje itd. za sukcesy i kase ,a teraz sami chcecie sprzedac honor naszego klubu dla takiego frajera
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 18.12.2011, 21:01
Cytat:
Co na to sam Świerczok? - Widziałem to oświadczenie. To dla mnie śmieszne. Myślę, ze jakbym strzelił trzy bramki dla Wisły to zmieniliby o mnie zdanie - mów... Piłkarz zapewnia, że oświadczenie kibiców nie zatrzymałoby jego przejścia do Wisły.
O ile to słowa prawdziwe oraz w takim kontekście jak tu napisane to dla mnie logiczne jest że Swierczok próbuje jawnym przekupstwem w postaci goli odkupić to że jest tym kim jest. Piłkarz w tym przypadku jawnie kpi z z nasz wszystkich sugerując że kibice Wisły sprzedaliby się za sukces który on by ewentualnie nam dał.

Zatrudnianie Świerczka byłby w tym przypadku przełożeniem sukcesu nad wartościami, którymi powinna kierować się Wisła.
Szczerze ? Mi już żadne zdjęcia po tym co powiedział ten grajek nie są do niczego potrzebne
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.12.2011 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.12.2011, 21:08
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jestes na tyle głupi, że nie zrozumiałeś tekstu na skwk, czy prowokujesz?

Nie chodzi o to gdzie grał, a to co wtedy robił, z jakimi szalikami się obnosił i co do nie dawna miał na fb...

Do Czarka Wilka nikt pretensji nie ma, że grał w Koronie...
i Polonii W.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 18.12.2011, 21:25
Mnie ciekawi, dlaczego ta sprawa wyszła teraz, a nie te kilka tygodni temu, kiedy już nawet prezes Polonii wypowiadał się, że jest oferta Wisły. Wszyscy wiedzieli, że Świerczok grał w juniorach parchów, a sprawa z fanatyzmem wypłynęła, gdy pojawiły się zapowiedzi, że sprawa transferu rozwiąże się przed świętami...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 18.12.2011, 21:33
Pan Świerczok sam powinien prędko odżegnać się od tematu gry w Wiśle Kraków, tak dla swojego dobra.
Panowie i Panie, co to widzą Świerczoka w Wiśle, żeby nasz poziom sportowy się podniósł powinni otrzymać krótkie bany, także dla swojego dobra.
Pan Basałaj powinien zastanowić się nad metodami poszukiwania nowych graczy do Wisły.

Wszyscy powinni wbić sobie do głowy, że jeśli chcemy młodych piłkarzy, to sami powinniśmy ich sobie wyszkolić.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 18.12.2011, 21:37
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy powinni wbić sobie do głowy, że jeśli chcemy młodych piłkarzy, to sami powinniśmy ich sobie wyszkolić.
Tak, jasne .
I grać z takim składem powinniśmy wyłącznie w ...II lidze.

_______
Nam potrzebni są z różnych źródeł młodzi i zdolni piłkarze: wyszkoleni u nas, ale i obcokrajowcy, ale i z innych polskich klubów też !
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.12.2011 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 18.12.2011, 21:41
A nie jest czasem tak, że świerczok gra Wisłą dla podbicia kontraktu u Niemców? Nie wierze, że jest aż tak głupi i chce tu iść, poza tym umówmy się, ale Wisła to nie jest marzenie młodych Polaków, jeśli chodzi o perspektywę gry w pierwszym składzie. Nie wierze, że pali się do przyjścia do nas.
the end
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 18.12.2011, 21:50
Heero napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi, dlaczego ta sprawa wyszła teraz, a nie te kilka tygodni temu, kiedy już nawet prezes Polonii wypowiadał się, że jest oferta Wisły. Wszyscy wiedzieli, że Świerczok grał w juniorach parchów, a sprawa z fanatyzmem wypłynęła, gdy pojawiły się zapowiedzi, że sprawa transferu rozwiąże się przed świętami...
Popieram to pytanie...
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 18.12.2011, 21:53
Drogi Miloszu, tak gwoli ścisłości, posłużyłem się uogólnieniem. Chodziło mi o młodych piłkarzy, którzy będą mieli Wisłę w sercu. Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom ani chłopakom z różnych miejsc w Polsce. Jednak najpewniejszy jest ten, który dorasta pod okiem odpowiednich osób.
Wiele osób pisało, że Wisła powinna spaść, co przerzedziłoby tzw. "kibiców sukcesu". Wcześniej traktowałem te wpisy z przymrużeniem oka. Teraz, kiedy widzę, że jest sporo osób, co to Świerczoka wzięłoby w ciemno, muszę chyba zwrócić honor tym, którzy tak twierdzili. Przecież to skandal. Gość bujał się w określonych szmatach, z pewnymi (dość specyficznymi) ludźmi. A teraz pisze się tutaj, że gdyby strzelił bramkę z Apoelem, to byłby bohaterem. Hahahahah, włączyć se canal plus i oglądać najlepszych!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 18.12.2011, 22:01
Ja myślę , że można zamknąć temat Świerczokoa w Wiśle niezależnie od tego czy oskarżenia się potwierdzą czy nie bo :

A. na Wiśle jest spalony i nikt przy zdrowych zmysłach nie przychodziłby do klubu którego kibice mają do niego tak wrogi stosunek a nawet pałają czystą nienawiścią

B. 90% polskich piłkarzy wybrałoby ofertę z Niemiec ze względu na wysokość kontraktu niezależnie od szans na grę co świadczy jedynie o mentalności naszych rodzimych traktorzystów a i tutaj nie widzę przesłanek dla których Świerczok miałby postąpić inaczej .

Natomiast ode mnie dodam , że jeżeli doniesienia SKWK się potwierdzą to choćby koleś miałby być drugim Messim to nie chcę widzieć tego parcha na Reymonta .Na to chwilę nie oceniam zawodnika bo nie mam na to niezbitych dowodów więc wyluzujcie i poczekajcie na te sławetne zdjęcia które mają być niezbitym dowodem .Jeżeli SKWK ich nie upubliczni to po raz kolejny podkopią swoją już nadszarpniętą reputacją . Zresztą wpierw powinni te zdjęcia pokazać a nie publikować tekstów na zasadzie - ktoś kiedyś widział Świerczoka na parchatej imprezie paradującego w szaliki śmierć Wiśle . Tego nie kupuję .
Odpowiedz cytując
kono
Member

Od: 12.2007

Jeżeli to wszystko jest prawdą, to Świerczok nie powinien być zakontraktowany w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Popieram to pytanie...
3 września:
http://www.wislakrakow.com/forum/new...eply&p=1159548

Ale zapewne to tylko plotki, nie ma żadnychy zdjęć... Ot, ludzie z SKWK wybierają sobie raz na jakiś czas piłkarza którego karierę mają zamiar zniszczyć.

A to, że ten śmieć po udzieleniu takiego wywiadu dalej ma tu obrońców, i to forumowiczów z ośmioletnim stażem, to już totalny wstyd.

Dobrze, że SKWK założyło konkurencyjne forum gdzie taka patologia jest wyżynana...
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 18.12.2011 o godz. 22:04.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.12.2011, 22:17
przemek1902 napisał(a):Wyświetl post
Tasio - jesteś w błędzie. Wisła to każdy kibic, nie tylko Ci którzy zasiadaja na sektorze C.

W tej chwili dobrze by było trafić z transferem takim jak Czarek Wilk. Ograł się przy Sobolu i śmiem stwierdzić, że na tą chwilę jest od niego lepszy.
ja nie mówię, że kibice siedzący na innych sektorach nie tworzą Wisły, ale gołym okiem widać iż kibice z C mocniej angażują się w działalność kibicowską (oprawy, doping inne akcje kibicowskie).
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
Kamell
Banita

Od: 12.2007

Stary 18.12.2011, 22:19
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę , że można zamknąć temat Świerczokoa w Wiśle niezależnie od tego czy oskarżenia się potwierdzą czy nie bo :

A. na Wiśle jest spalony i nikt przy zdrowych zmysłach nie przychodziłby do klubu którego kibice mają do niego tak wrogi stosunek a nawet pałają czystą nienawiścią

B. 90% polskich piłkarzy wybrałoby ofertę z Niemiec ze względu na wysokość kontraktu niezależnie od szans na grę co świadczy jedynie o mentalności naszych rodzimych traktorzystów a i tutaj nie widzę przesłanek dla których Świerczok miałby postąpić inaczej .

Natomiast ode mnie dodam , że jeżeli doniesienia SKWK się potwierdzą to choćby koleś miałby być drugim Messim to nie chcę widzieć tego parcha na Reymonta .Na to chwilę nie oceniam zawodnika bo nie mam na to niezbitych dowodów więc wyluzujcie i poczekajcie na te sławetne zdjęcia które mają być niezbitym dowodem .Jeżeli SKWK ich nie upubliczni to po raz kolejny podkopią swoją już nadszarpniętą reputacją . Zresztą wpierw powinni te zdjęcia pokazać a nie publikować tekstów na zasadzie - ktoś kiedyś widział Świerczoka na parchatej imprezie paradującego w szaliki śmierć Wiśle . Tego nie kupuję .
SKWK ma nadszarpniętą reputację, buahaha śmieszny jesteś koleś. Tyle dobrego co oni zrobili nie tylko dla tego klubu, ale dla dzieciaków to ci się w tej małej główce nie mieścii. SKWK ma bardzo dobrą reputację, jedno z najbardziej prężnych stowarzyszen kibicowskich w polsce. W dupskach się wam poprzewracało. Przez jakiegoś parchatego śmierdziela jakim jest niewątpliwie świerczok rozkminki na parę stron.twsd wylęgarnia pokemonów.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 18.12.2011, 22:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Naprawde.... to ze cos zrobil (przepraszam zabil kogos) jako gowniarz ma go dyskredytowac na cale zycie
Ale jak dyskredytować?. Przecież to chyba normalne i oczywiste że nie ma miejsca w Wiśle dla kolesia co bujał się w szaliku śmierć Wiśle a na jakiś profilach szczycił się przekreśloną gwiazdą.Tyle że co to ma wspólnego z jakimś dyskredytowaniem?
Ma tysiąc innych klubów do grania
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.12.2011, 23:20
Fakt ze Swierczok pokazuje szaliki,spiewa na WIsle,jednoznacznie przekresla go jako jej gracza.

Nie wolno dopuścic zeby obrzezaniec u nas zagral.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 18.12.2011, 23:26
co za zenada.

To ze Franek mógł poróżnić kibców to rozumiem, ale żeby jakiś nastoletni śmieć powodował kontrowersje, ludzie( a może dzieci?) nie nobilitujcie go.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.12.2011, 23:26
Łatwo jest rzucać oskarzenia na forum bez dowodów. Jezeli SKWK opublikuje takie zdjęcia temat się sam rozwiąże. Przypomnę tylko ,ze jako kibic Wisły , którego aktywność uplyneła w 2 lidze (wielkie wyjazdy do rzeszowa stalowej woli bydgoszczy knurowa czy dębicy) oklaskiałem takich pikarzy jak Jelonek, Owca,Hajduk czy Bzukała , którzy nie mieli wislackiego rodowodu.Przpomnę rowniez ,ze osobista niechęć pewnego działacza SKWK do legendy Frankowskiego wpłynął na jego nieudany powrót do Wisły. BARDZIEJ usprawiedliwiano uCHE , KTÓRY UCIEKŁ Z WISLY JAK SZCZUR niż FRANKA ,KTÓRY ODSZEDŁ ZA BLISKO 1 MLN EURO.Zamieście zdjęcia kompromitujące i temat umrze śmiercią naturalną . Póki co nie ma co szczępic języka.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.12.2011, 23:29
Strzępić to poprawka dla deslektyków
Odpowiedz cytując
allon
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 19.12.2011, 02:06
Wszyscy wydają wyroki a nikt nic nie widział , gratuluję

Po pierwsze co za problem wrzucić zaraz pod manifestem zdjęcia , taki to problem z uploadem na darmowy serwer?
Po drugie na Facebook'u widać każde zmiany w profilu
A SKWK jak zwykle próbuje kreować własną politykę klubu

Zobaczę zdjęcia ,uwierzę
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.12.2011, 03:08
allon napisał(a):Wyświetl post
Po raz któryś piszę ja i pisał ktoś, że nie widać. Nie jest problemem usunąć informacje o zmianie, nie jest też problemem pewne informacje ukryć przed daną grupą osób.

Dziwny ten komentarz Świerczoka. Albo faktycznie jest dogadany z FCK, albo naprawdę myśli, że po kilku golach stanie się idolem trybun. W sumie nie zanegował treści oświadczenia SKWK. To jest dość ciekawe.
Odpowiedz cytując
madziar
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 19.12.2011, 09:08
allon napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wydają wyroki a nikt nic nie widział , gratuluję

Po pierwsze co za problem wrzucić zaraz pod manifestem zdjęcia , taki to problem z uploadem na darmowy serwer?
A SKWK jak zwykle próbuje kreować własną politykę klubu

Zobaczę zdjęcia ,uwierzę
Wszystko mozna zrozumiec ale ani zawodnikiem jeszcze Wisly nie jest ani nikt zdjecia nie widzial(to akurat nie dziwi) wiec po to takie oswiadczenia?
Nie lepiej wrzuci doody skoro sie pisze oskarzenia? I tematu by nie bylo...
A tak to SKWK po raz kolejny dzieli kibicow Wisly zamiast jednoczyc!!!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 19.12.2011, 09:26
Kogo dzieli to dzieli - takich co sikają z zachwytu nad eks-żydkiem to niech dzieli.

Gość mówi wprost że jak strzeli 3 bramki to nam zamknie gęby. Sika Wam prosto w twarz a Wy mówicie że deszcz pada.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.12.2011, 09:27
madziar napisał(a):Wyświetl post
A tak to SKWK po raz kolejny dzieli kibicow Wisly zamiast jednoczyc!!!
kogo dzieli ? kilku kibiców na forum internetowym ? juz nie przesadzajcie ludzie... akurat w sprawie Świerszczoka słychać głosy nie tylko ze strony skwk , ale też z wielu innych źrodeł , że coś nie tak z jego głową i podejściem do piłki (o anty Wiśle nie wspominając)

Świerszczok to nie Frankowski , to nawet nie jest poważny piłkarz aby się nad nim rozpływać i żebyśmy musieli się przed nim płaszczyć
Odpowiedz cytując
omen69
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 19.12.2011, 09:30
Pierwsza sprawa czysto techniczna - czy można zablokować post u góry strony tak by się zawsze wyświetlał? Pytanie, po co? Po to by w jednym poście, moderatora np., były istotne informacje które dotyczą toczącej się dyskusji. Takie coś pomogło by zrobić porządek na forum. Ewentualnie można też co jakiś czas cytować "zablokowany post" - jest to najprostsze rozwiązanie ale jednocześnie wymagające pewnych działań od użytkowników. Po co to wszystko? Ano po to:

1) Dyskusja nie dotyczy tego czy Świerczok powinien grać w Wiśle bo grał w Pasach, a tego że grając w Pasach obnosił się w negatywny sposób do Wisły, i czynił to również w okresie późniejszym.

2) Dlatego przykłady z historii z innymi piłkarzami są tu nie trafione,

3) Podobnie wywoływanie tematu Wilka bo z Korony nie trzyma się ni kupy ni dupy bo ten przechodząc do nas nie był zadeklarowanym antyWiślakiem,

4) Nikt więc, czy przynajmniej większość, nie twierdzi, że piłkarz grający kiedyś czy obecnie w drużynach, których kibice nie lubią, nie ma szansy na grę w Wiśle, a tego typu stwierdzenia pojawiają się w niektórych postach,

5) Również wciąganie do dyskusji tematu z Frankiem jest nieuzasadnione, przecież oświadczenie SKWK nie dotyczyło jego sportowych osiągnięć, czy braku wiary w to, że nie byłby wzmocnieniem, a tego że opuścił Wisłę w nieodpowiednim momencie,

6) Jest więc pewne podobieństwo pomiędzy sprawą Franka a Świerczoka, ale nikt go chyba tu nie wskazuje. W obu przypadkach chodzi o pewne pozasportowe, niezwiązane bezpośrednio z umiejętnościami piłkarskimi zachowanie.

7) Nie chodzi więc o to, czy Świerczok będzie umiał strzelić 30 czy 50 goli, czy będzie drugim Dawidowskim, a o to czy w jego sercu jest miejsce dla Wisły,

8) Z tego co pisze SKWK on nie ma w sercu miejsca dla Wisły a co więcej darzył nasz klub niechęcią,

9) Każdy z nas ma jakieś dodatkowe sympatie klubowe. Pewnie wielu z was bolało zerwanie zgody z Jagą i nadal może jakieś tam sympatyzowanie małe jest do tego klubu wśród niektórych kibiców. Nie ulega jednak wątpliwości, że proces odjagizywania trwał dla niektórych dość długo. I teraz pomyślcie, że sytuacja jest odwrotna, zamiast sympatyzować, nie lubicie jakiś klub. I nagle zmienia wam się optyka widzenia bo ktoś z tego klubu zaoferował wam pieniądze. Czy myślicie, że taki piłkarz rzeczywiście nam pomoże?

10) Sprawa facebooka, fotek może nie być bo gdy były widziane nikt nie myślał, że mogą się do czegoś przydać,

11) czy można czy nie można zmienić dane bez informowania innych - przecież są ustawienia prywatności które pozwalają sporo poukrywać nawet przed znajomymi, a co dopiero przed obcymi,

12) dlaczego sprawa wyszła teraz? bo wcześniej nie była zbyt poważna, bądź badano sprawę i dopiero nie dawno znalazły się osoby potwierdzające zarzuty SKWK?

13) teza, że SKWK działa na niekorzyść Wisły jest absurdalna. Przecież dla jaj nie napiszą sobie takiego tekstu. Co jak co, ale w SKWK jest sporo osób które chcą Polaków w drużynie, teraz jest okazja takiego ściągnąć, więc napisanie takiego tekstu dla jaj, bądź na niepewnych informacjach, jest wysoce nieprawdopodobne.

14) Czy są linki do oficjalnych wypowiedzi Świerczoka na temat tematu gry w Wiśle? Bo mowa jest o jakimś komentarzu Świerczoka w poście wyżej.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.12.2011, 10:10
SKWK to jakiś animator, który kibiców Wisły ma prowadzać za rączki? SKWK nie ma kibiców łączyć, bo łączy nas Wisła. Problem w tym, że wielu pomyliła się waga z odważnikami. Takie podstawowe kwestie jak to, że:
1. Naszym największym i jedynym realnym wrogiem są kibice pasiatej kurtyzany. (Nie Legia, Ruch czy inny kuchenkorz)
2. Kibice kurtyzany żyją po to, aby nas zniszczyć.
3. SKWK to ludzie bardziej ogarnięci od nas wszystkich tutaj razem wziętych.
4. Struktura organizacji kibicowskich zawsze działa na zasadzie hierarchi i przywództwa.
5. W związku z powyższym wg mnie nie ma powodów do dyskusji. Oświadczenie powinno zostać przyjęte do wiadomośći i wdrażane w życie.
6. JŻS.

PS. Zawsze brzydziłem się próbami wdrażania demokracji na trybunach oraz zbędną polemiką z osobami decyzyjnymi.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 19.12.2011, 10:18
Sprawa jest prosta. Jeśli to wszystko na temat Świerczoka okaże się prawdą (czyli zostaną przedstawione dowody) to nie ma dla niego miejsca w Wiśle. O czym tu dyskutować? Czekam na zdjęcia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów