The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2012, 21:40
Delete this post
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.11.2012, 23:12
syryls napisał(a):Wyświetl post
W sumie możliwe, coś jak Beckham do Milanu, ale to tylko na miesiąc góra dwa(6-7 meczy?).
Mimo wszystko to nie ta nowa generacja piłkarzy japońskich
Nie mamy żadnego Lewego Obrońcy, a Prawych aż dwóch, pier.doln.ięta polityka

Pewnie będzie grał jako prawy pomocnik, bo takiego obecnie nie mamy. Chyba że traktować jako takiego Iljewa który sabotuje grę. Zaskakujące jest to, że zawodnik, który po pierwsze nie jest jeszcze bardzo stary, a po drugie ma tam w MLS spore osiągnięcia i gra regularnie przyjeżdza do nas na testy...
Gość jest naprawdę niezły, dynamika, drybling, w naszej lidze może szczególnie z początku nieźle błyszczeć:

http://www.youtube.com/watch?v=md1jY...eature=related
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 04.11.2012 o godz. 23:22.
Odpowiedz cytując
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 04.11.2012, 23:44
Takich filmików na Youtuba z KIRMEM, MAŁECKI, ILIEVEM, BOGUSKIM, BROŻKAMI, GENKOVEM to ja mogę zrobić setki i na każdym z nich w/w zawodnik będzie wyglądał jak Ronaldo lub Messi.

Całym problemem dzisiejszej Wisły jest to że taki Kulawik z Bednażem nie mogą wejść do szatni i powiedzieć wszystkim którzy w niej teraz są - WYPIER***DALAĆ i zrobić miejsce bo właśnie jedzie tu 14 nowych gości kupionych za sporą kasę. Was tu nikt nie chce i nikt nie potrzebuje. Nie chce się wam grać, biegać, trenować to H**UJ, spadać do rezerw i czekać do wygaśnięcia kontraktu, albo rozwiązywać kontrakt ze stratą i SPADAĆ z Wisły.

Dlatego jest jak jest. Meliksonowi się coś nie podoba, to trzeba się obnosić jak z jajkiem, Garguła nic nie gra to trzeba na niego dmuchać bo może się zamknie w sobie i popadnie w depresję. Sobolewski i Głowacki nie mogą się spocić na treningu bo doznają kontuzji. ITD ITP.

Dlatego na to wszystko powinien do klubu wejść CUPIAŁ i powiedzieć, macie mnie w du**pie , nie chce się wam pracować, to ja sciągnę sobie takich którym się będzie chciało.
Całe obecne towarzystwo wywalić na trybuny i zakontraktować nowych 14 zawodników którym się będzie chciało grać. Teodorczyk, Wszołek, Milik, kto o nich wiedział 6 miesięcy temu. I nie cackać się z bezpoduktywnymi cieniasami którzy za grubą kasę zajmują 13 miejsce w lidze.

Ale Cupiał niestety tego nie zrobi, on woli doczekać aż skończą się kontrakty tym cieniasą, kogoś się jeszcze sprzeda, wyczyści obecną kadrę i dopiero wtedy zaczną się nowe transfery i tworzenie nowej drużyny.
Niestety zawodnicy doskonale o tym wiedzą i totalnie wszystko olewają. Oni nie spadną z ligi, oni nie zdobędą mistrzostwa. Bedą sobi grać na luziku i zajmować miejsce od 9-14. Bo zawodnicy doskonale wiedzą że nie ma ich kim zastąpić. Juniorów/ wychowanków klub nie ma żeby ich zastąpić, nowych zawodników klub nie kupi bo nie ma na nich pieniędzy. Można przed nimi stawiać cele a ci zawodnicy i tak nic nie ugrają. Jak cele nie będą się zgadzać to zwolnią trenera a nie nas.

Dlatego to nie jest winą Cupiała co się dzieje w tym sezonie ale bezczelnych, słabych zawodników którym po prostu nic się nie chce. Cupiał nie ma zamiaru płacić 38 zawodnikom więc przeczeka tych pseudograjków,a jak większość odejdzie z Krakowa to dopiero wtedy coś wyda na klub i posciąga Polaków dla których Wisła coś będzie znaczyć.
Ostatnio edytowane przez wwf : 05.11.2012 o godz. 00:05.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.11.2012, 23:53
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie będzie grał jako prawy pomocnik, bo takiego obecnie nie mamy. Chyba że traktować jako takiego Iljewa który sabotuje grę. Zaskakujące jest to, że zawodnik, który po pierwsze nie jest jeszcze bardzo stary, a po drugie ma tam w MLS spore osiągnięcia i gra regularnie przyjeżdza do nas na testy...
Gość jest naprawdę niezły, dynamika, drybling, w naszej lidze może szczególnie z początku nieźle błyszczeć:

http://www.youtube.com/watch?v=md1jY...eature=related
facet przez 8 lat kopał się w MLS i nigdzie w Europie nie był nawet testowany. Toż to pewnie jakiś szrot, do tego przyjezdza na testy. Co to za piłkarz pryzjeżdzą na testy i to poza oknem transferowym. Bądźmy poważni i za wiele sobie nie obiecujmy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.11.2012, 23:54
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
facet przez 8 lat kopał się w MLS i nigdzie w Europie nie był nawet testowany. Toż to pewnie jakiś szrot, do tego przyjezdza na testy. Co to za piłkarz pryzjeżdzą na testy i to poza oknem transferowym. Bądźmy poważni i za wiele sobie nie obiecujmy.

Ale gość grał prawie zawsze w podstawowym składzie, zespołu pewnie lepszego niż Wisła. Dlatego szrotem bym go nie nazwał.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.11.2012, 00:02
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Ale gość grał prawie zawsze w podstawowym składzie, zespołu pewnie lepszego niż Wisła. Dlatego szrotem bym go nie nazwał.
Po wcześniejszych doświadczeniach z asami typu Jovanovic, ktory grał w Partizanie też w pierwszym składzie i to w LM, chłodno podchodze do takich newsów. Do tego poddaje się testom. Taki dobry a taki słaby. Skoro grał w zespole lepszym od Wisły w lepszej lidzie i to regularnie to po co testy ? Czemu wybiera Polskę a nie silne ligi ? Dziwny to zaiste transfer byłby, no chyba że tyle kasy dostanie iż wszelakie smutki i troski związane z grą w Polsce mu miną.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 05.11.2012, 07:57
Jeszcze nie przejrzeliście Bednarza ? Zbliża się styczeń, każdy dzień przybliża nas do okienka transferowego to trzeba zacząc testy. Taka polityka pozorowania czegokolwiek. No niestety ten człowiek chyba nie jest w stanie się postawic Cupiałowi i zarzyczyc sobie akademii. Będzie robił raczej wszystko, żeby pozostac na ciepłym stołku.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
uzytkownik_forum
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 05.11.2012, 09:04
Jesteście żałośni. Tak, Wy, komentujący w tym, jak i w wiekszości innych tematów. Dlaczego ? Bo wychodzi z Was typowe, polskie, burackie podejście malkontenta. Zamiast pisać cokolwiek w miarę sensownego, to każdy wylewa pomyje. Przykład z Bednarzem. Nie robi transferów z braku funduszy - palant, dyletant. Czyści szatnie z wysokich kontraktów, by zarobić na transfery - łysy ...., V Kolumna, warszawski sprzedawczyk. Testuje - pozorant. Nie testuje - idiota, co On tam robi ? Dam głowę, że jakby zakontraktował Messiego, to by mu się dostało, że ktoś widział Go w pedalskiej koszulce w "Cieniu";, no a tak nie wypada, więc wina Bednarza. Mam cudowne rozwiązanie - niech każdy napisze w jednym poście, jakim to Bednarz jest cieciem, bo do tego dązy większość, a temat po prostu zamknijmy.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 05.11.2012, 10:49
To ja sie zapytam tendencyjnie:

PO: Jaliens/Jovanovic/Burliga i dobieramy (ewentualnie) Japończyka
LO: Frederiksen

@up co nie pasuje w powyższym?
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.11.2012, 11:00
borys napisał(a):Wyświetl post
To ja sie zapytam tendencyjnie:

PO: Jaliens/Jovanovic/Burliga i dobieramy (ewentualnie) Japończyka
LO: Frederiksen

@up co nie pasuje w powyższym?
Jeśli Jaliensa podajesz jako przykład PO, to dlaczego jako LO nie podasz Bunozy?
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.11.2012, 11:04
Tak na marginesie, to z Jaliensem nie jest wcale taka jasna sprawa. Rzeczywiście, u nas grał od początku jako stoper, ale wcześniej, za granicą grał głównie jako prawy obrońca. Zresztą, z jego tendencją do "uciekania" od akcji, to wielkiej kariery na zachodzie na pozycji stopera by nie zrobił.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 05.11.2012, 11:08
Bo Jaliens to JEST prawy obrońca a Bunoza z musu nim BYWA.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 05.11.2012, 11:25
Te testy to nie ukrywam że spore zaskoczenie zwłaszcza że ostatnio ciągle mówi się o naszych dużych kłopotach finansowych i o tym jak Cupiał sprzedaje Wisłę i tu nagle testy . Niewykluczone że będą to testy charakterystyczne dla Bednarza czyli albo ktoś jest za słaby albo wystarczająco dobry tylko najpierw nie spytaliśmy się ile będzie chciała zarabiać i nici z transferu . Jednak gdyby było inaczej to wierzę ,że w przypadku gdyby ten Japończyk był naprawdę dobry to podpiszemy z nim nieco dłuższy kontrakt ( np. na dwa lub trzy lata ) a nie tylko do końca sezonu ponieważ to do niczego nie prowadzi a nawet więcej prowadzi do tego że przed nowym sezonem zostaniemy z kilkoma piłkarzami w kadrze pierwszego zespołu i co wtedy zrobimy ? Będziemy szukać hurtem zawodników w jednym okienku by tylko miał kto grać w pierwszej drużynie ? Rozumiem że ten sezon już jest spisany na straty , że od nowego prawdopodobnie przyjdzie nowy trener ale do czego On niby przyjdzie jak większości obecnej kadry kończą się kontrakty a o odejściu innych mówi się już od dłuższego czasu i jest to jedynie formalnością ? Chyba nikt się nie łudzi że zbudujemy kompletną kadrę tuż przed sezonem ( taki sposób budowy miały w przeszłości zespoły które zaraz spadały z ligi ), już teraz powinniśmy myśleć o nowym sezonie , monitorować rynek , zauważyć że w tej chwili nie mamy np. żadnego bocznego obrońcy który zabezpieczyłby nam tą pozycję w nowym sezonie . Podpisanie kolejnego zawodnika na umowie do końca tego sezonu jest po prostu bez sensu .
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 05.11.2012, 12:18
Mnie się podoba ten Kazujoszi Funaki. Wydaje mnie się że większy będzie z niego pożytek na prawej flance, bo jest dość dynamiczny, szybki, niezły technicznie... cóś jakby Melikson II.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.11.2012, 12:30
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Jesteście żałośni. Tak, Wy, komentujący w tym, jak i w wiekszości innych tematów. Dlaczego ? Bo wychodzi z Was typowe, polskie, burackie podejście malkontenta. Zamiast pisać cokolwiek w miarę sensownego, to każdy wylewa pomyje.......
Odezwał się ten co pomyj nie wylewa.

Frederiksen, Sikorski, Quoto - owoc naszych testów. Coś by się stało jakby ich nie było?
Nie narzekaj ze inni narzekają. Napisz coś o Jacku pozytywnie skoro reszta ma urojenia.

Jego polityka wygląda tak jak mieszanie łyżeczka herbaty bez cukru, po to aby stała się słodsza.
Pytanie czy musi mieszać i denerwować ludzi. Przestanie to i zmaleje malkontenctwo forum.
Wiara, ego i przedsiębiorczość Jacka wydają się nie mieć dna, tworząc dysonans do IQ.

Lukasz.

Edit:
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Mnie się podoba ten Kazujoszi Funaki. Wydaje mnie się że większy będzie z niego pożytek na prawej flance, bo jest dość dynamiczny, szybki, niezły technicznie... cóś jakby Melikson II.
No dla mnie to coś jakby Messi VII tyle że w obronie. Bliżej jednak obstawiam że to taki Míchel Salgado CLXII.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 05.11.2012 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.11.2012, 12:58
Ten Kimura to jakiś szrot. Nie mówcie, że podniecacie się tym filmikiem z youtuba. On tam nic nie pokazał.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 05.11.2012, 13:07
Chciałbym się odnieść do Frederiksena, czy naprawdę musiał coś totalnie spiepszyć żeby pokazać że jego zatrudnienie to nie był błąd?
Przez cały czas mnie irytował, ale w drugiej połowie meczu z Lechem pokazał że jest jednak dobrym zawodnikiem.
Wydaje mi się że największy problem tkwi w mentalności piłkarzy, dlaczego oni się nie starają na maxa?

A co do Funakiego, na filmikach wygląda ciekawie, ogólnie z tego co o nim piszą, widać jest to dobry zawodnik. Więc na co te testy?
Wydaję mi się że testy są dla zawodników wątpliwych piłkarsko, a ten Funaki nie sprawia takiego wrażenia.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Stary 05.11.2012, 14:04
Nie widziałam jeszcze filmików z tym Japończykiem i chyba tego nie zrobię... Ewentualnie dopiero, gdy dojdzie do transferu. Ciekawa jestem jak Jack Bednarz wytlumaczy się z tej decyzji. Pierwsze co pomyślałam, gdy się pojawiła wiadomość o testach to, że coś nie gra z Jovanoviciem. Mam nadzieję, że ten zawodnik był obserwowany już przez dłuższy czas i jego testy są efektem jakiegoś konkretnego długoterminowego planu. Boję się, że Bednarz go zakonktraktuje do końca sezonu... W takim razie po co w ogóle nam on? Żeby pobierał kaskę z i tak już mocno uszczuplonego budżetu?
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.11.2012, 14:07
Nie starają się na maksa bo nie umieją (czy to się starać czy też nie maja umiejętności aby starania coś zmieniły).

Mam sugestię - skoro koncepcja Jacka jest sensowna to może by tak zrobić testy na szeroka skalę, dobrać tak całą kadrę wyjściową wzmocnień i za frytki w cuglach zdobywamy mistrza. Nierealne? No to może połowę składu zostawić a druga polowe dobrać z testów wybierając najlepszych z najlepszych. To ostateczna opcja bo przecież wiadomo że dobieranie jednego czy dwóch championów testowych do składu się nie sprawdza (patrz F&S)

Albo też nie ma kto wybrać tych diamentów? Tak sobie myślę.
No to trzeba zatrudnić kogoś kto się zna na wyławianiu talentów. Może posiłkować się kośćmi do gry aby przekonać się czy dany zawodnik będzie grał tak jak na testach przez cały sezon czy też lepiej albo gorzej. Jak się sprawdzi ten ktoś w roli szamana to go zwolnić zabierając mu kości.

Lukasz.

P.S.
Widząc jak grają kwiaty testów trochę jestem spokojniejszy. Szczęście w nieszczęściu - to dowód na to że drużyna coś jest jeszcze warta. Zobaczymy jak będzie z tym po końcówce sezonu. Jeśli na testach kogoś sensownego znajdziemy to będzie dowód na to ze umiejętności piłkarzy wyjściowej 11 sięgnęły dna/średniej.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 05.11.2012, 14:29
Ja zaś pozwolę sobie zasygnalizować inny od pozytywnego scenariusz (ten jaśniejszy to zmiana na funkcji dyr. sp., oraz wola na jakieś wzmocnienia jakościowe/ i to za gotówkę/ ze strony bossa), mianowicie wyobraźmy sobie że odchodzą od nas Melikson, może i Genkow (to jednak ciągle jedyny napastnik, jeden udany mecz Boguskiego tego nie zmienia), a może i obrońca Bunoza (skoro gra nieźle, to chętni sie znajdą), w dodatku kończą sie kontrakty kilku piłkarzy, na teraz Jaliens jest dość pożyteczny i ..co dalej !? Ano dalej w tym czarnym scenariuszu, "wzmocnień” będzie dokonywał J.B., nawet jeśli będzie miał na nie pozwolenie, nawet jeśli będzie na nie gotówka, to zbudowanie drużyny od nowa i to walczącej ponownie o MP (tak jak uczynił to w pół roku Valckx) zwyczajnie przerasta kompetencje "naszego" aktualnego dyr. sportowego.. Pozostaje więc liczyć na te lepsze scenariusze, bo ten zły jest w istocie bardzo zły.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.11.2012, 14:41
w sumie mozna by znowu zatrudnic Valckxa. Zdobylibyśmy MP a potem od razu oglosili upadłość.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.11.2012, 14:52
Aj tam od razu zatrudniać Valckxa - przecież mamy Bednarza.
Trzeba dać mu czas - jestem przekonany że zrobi to co czym mówisz, tyle że z braku kasy bez MP.

Lukasz.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.11.2012, 14:55
milosz napisał(a):Wyświetl post
Ja zaś pozwolę sobie zasygnalizować inny od pozytywnego scenariusz (ten jaśniejszy to zmiana na funkcji dyr. sp., oraz wola na jakieś wzmocnienia jakościowe/ i to za gotówkę/ ze strony bossa), mianowicie wyobraźmy sobie że odchodzą od nas Melikson, może i Genkow (to jednak ciągle jedyny napastnik, jeden udany mecz Boguskiego tego nie zmienia), a może i obrońca Bunoza (skoro gra nieźle, to chętni sie znajdą), w dodatku kończą sie kontrakty kilku piłkarzy, na teraz Jaliens jest dość pożyteczny i ..co dalej !? Ano dalej w tym czarnym scenariuszu, "wzmocnień” będzie dokonywał J.B., nawet jeśli będzie miał na nie pozwolenie, nawet jeśli będzie na nie gotówka, to zbudowanie drużyny od nowa i to walczącej ponownie o MP (tak jak uczynił to w pół roku Valckx) zwyczajnie przerasta kompetencje "naszego" aktualnego dyr. sportowego.. Pozostaje więc liczyć na te lepsze scenariusze, bo ten zły jest w istocie bardzo zły.
Bednarz jest dramatycznie zły. Gdyby miał trochę dobrej woli, to Wisła nie byłaby w tak tragicznej kondycji sportowo - finansowej. Bednarz jest zwykłym księgowym. On traktuje piłkarzy jak czysty towar, bez mózgu i bez niczego. Szkoda mi naszego klubu, szkoda, że nikt tego nie widzi. Przykre to jest.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 05.11.2012, 16:10
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest dramatycznie zły. Gdyby miał trochę dobrej woli, to Wisła nie byłaby w tak tragicznej kondycji sportowo - finansowej. Bednarz jest zwykłym księgowym. On traktuje piłkarzy jak czysty towar, bez mózgu i bez niczego. Szkoda mi naszego klubu, szkoda, że nikt tego nie widzi. Przykre to jest.
Bednarza nie można czepiać się o sytuacje finansową Wisły,co chłopina miał zrobić? Na Meliksona nie było chętnego ,sponsora na koszulki nawet gdyby znalazł to nikt nie da tyle za rok ile chciałby Cupiał dostawać za reklame na koszulkach.Bilety karnety przy Bednarzu zostały obniżone na maksa aby zachęcić ludzi,kasy na wydawanie Bednarz praktycznie nie miał a gdy już wydawał to zapewne dawał śmieszne kontrakty .
Więc jak widzisz kiepska sytuacja finansowa klubu nie jest winą Bednarza,Holendrzy narobili długów podpisywali wysokie kontrakty i zostali wywaleni a Bednarz musi sprzedawać Kirma za śmieszne pieniądze aby było na zaległości dla piłkarzy.
Bednarza można czepiać się o sprawy transferowe z tym zgadzam się.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 05.11.2012, 16:38
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Bednarza nie można czepiać się o sytuacje finansową Wisły,co chłopina miał zrobić? Na Meliksona nie było chętnego ,sponsora na koszulki nawet gdyby znalazł to nikt nie da tyle za rok ile chciałby Cupiał dostawać za reklame na koszulkach.Bilety karnety przy Bednarzu zostały obniżone na maksa aby zachęcić ludzi,kasy na wydawanie Bednarz praktycznie nie miał a gdy już wydawał to zapewne dawał śmieszne kontrakty .
Więc jak widzisz kiepska sytuacja finansowa klubu nie jest winą Bednarza,Holendrzy narobili długów podpisywali wysokie kontrakty i zostali wywaleni a Bednarz musi sprzedawać Kirma za śmieszne pieniądze aby było na zaległości dla piłkarzy.
Bednarza można czepiać się o sprawy transferowe z tym zgadzam się.
Postawmy pytanie inaczej, a co ZROBIŁ Bednarz od przyjścia do Wisły aby sytuacje poleprzyc?. Mówił o planie naprawczym wiec jaki to plan i co z niego wykonał?

Slyszeliśmy o:

1. Odbudowie potencjału sportowego Wisły: Sikorski, Quoito, Miskiewicz, Głowacki - gdyby ich nie było było by gorzej?
2. Stawianiu na młodzież: Już sie zreflektowano, sam Kulawik powiedział, że teraz to on ma punkty robić a nie młodych ogrywać...
3. Finanse, co zrobił w celu poprawy sytuacji? Sponsor jest?, Sprzedaz internetowa jest? Z Jaliensem kontrakt rozwiazał? ( inne rozwiazały sie same lub z z minimalnie wcześniej). Sprzedał Kirma, wypożyczył Małeckiego - polityka wyprzedazy jest najlatwiejsza.

Moja teza jest taka, że rzecznika to my przeciez mamy, a jedna z oszczednosci byłoby zwolnienie Benarza bo niech mi ktoś powie za co efektywnego on dostaje kase i czym sie to rozni od pracy rzecznika? Testy moze robic trener.

Dodatkowo duża czesc jego wypowiedzi jest bardzo niefortunna.

Nie moge napisac, ze nic do Bednarza jako czlowieka nie mam, bo mam. Nie trawie go, za styl bycia i zachowanie. Ale oceniajac na trzezwo ponownie po co taki czlowiek w klubie? Marionetke mozna miec napewno taniej...
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 05.11.2012, 16:40
Jacek,

może pora aby Wisłą zarządzał ktoś komu coś wyjdzie?
Bednarz póki co wyników nie ma a kilka rzeczy zawalił.

A co do obniżenia cen biletów na maksa - cóż. Sam osobiście mam kilka pomysłów - np rabat 50% na pierwszy karnet czy też rabat 25% na następny bilet gdy Wisła przegra mecz (oczywiście trzeba pokazać bilet ze się na poprzednim przegranym spotkaniu było). Dodatkowo zniżki dla kogoś kto kupuje bilet a był na poprzednim meczu. Mam mnożyć dalej przykłady czy wytknąć palcem puste krzesełka?

I po ostanie. Dokąd i ile można jechać na koniu pt 'rozrzutny Holender' ? Jest kiedyś kres tej teorii? Od kiedy za wyniki sportowe i finansowe rozliczać można Jacka? Czy niewypały pt Sikorski, Frederiksen i Michał Probierz to za mało?

Lukasz.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 05.11.2012 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując
Zohan
Member

Od: 02.2012

Stary 05.11.2012, 17:04
Kosuke Kimura
na testach u nas.
MLS to raczej silniejsza liga niż T-Mobile Ekstraklasa. A jak się rozgrywa mecze w MLS?
Cytat:
Sezon zazwyczaj trwa od marca do listopada i składa się z dwóch części. W pierwszej każdy klub rozgrywa 34 mecze co w sumie daje 306 spotkań ligowych. Po zakończeniu tej części odbywa się faza playoff. Zwycięzca playoff zostaje mistrzem ligi.
cytat z wikipedii

"Nasz" testowany japończyk rozegrał w poprzednim sezonie 17 spotkań, a więc mniej niż pół (bo jeszcze faza play off). Może przeszłość ma całkiem całkiem (123 mecze, duży wkład w mistrzostwo ligi), ale patrząc na ostatni sezon... Według mnie nie przejdzie testów
no chyba że powie "gram za miske ryżu dziennie" to pewnie dołączy do drużyny
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.11.2012, 17:09
Jacek strzela na ślepo, jak zwykle zresztą. Kiedyś tak upolował Marcelo, ale poza tym sprowadza tylko szrot.
..
Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 05.11.2012, 17:11
borys napisał(a):Wyświetl post

1. Odbudowie potencjału sportowego Wisły: Sikorski, Quoito, Miskiewicz, Głowacki - gdyby ich nie było było by gorzej?
2. Stawianiu na młodzież: Już sie zreflektowano, sam Kulawik powiedział, że teraz to on ma punkty robić a nie młodych ogrywać...
3. Finanse, co zrobił w celu poprawy sytuacji? Sponsor jest?, Sprzedaz internetowa jest? Z Jaliensem kontrakt rozwiazał? ( inne rozwiazały sie same lub z z minimalnie wcześniej). Sprzedał Kirma, wypożyczył Małeckiego - polityka wyprzedazy jest najlatwiejsza.

Dodatkowo duża czesc jego wypowiedzi jest bardzo niefortunna.

Nie moge napisac, ze nic do Bednarza jako czlowieka nie mam, bo mam. Nie trawie go, za styl bycia i zachowanie. Ale oceniajac na trzezwo ponownie po co taki czlowiek w klubie? Marionetke mozna miec napewno taniej...
Zaznaczam,że nie chcę być adwokatem Bednarza ale jestem obiektywny dlatego w sprawach finansowych go bronię,popieram,że sprawy transferowe to jego słaba strona.

odp1: Sikorski przyszedł bo tani w utrzymaniu a napastnik był potrzebny,Quoito tutaj pomysł był dobry młody chłopak w miare tani na którym można zarobić.Miśkiewicz prawdziwy Wiślak młody, transfer dobry bo ma szanse być numerem 1.Głowacki gdy do Nas przychodził był podstawowym piłkarzem Trabzonu grał w lidze mistrzów..piłkarz mający Wisłe w sercu ,problem z tym,że nie daje rady jak na razie coś jest zle z nim bo w Turcji grał bardzo dobrze(przynajmnij liga mistrzów)

osdp2: Bednarz mówił o stawianiu na młodych i tak było za Probierza,przyszedł Kulawik młodzi mniej grają a Bednarz kilka tygodni temu powiedział,ze składu Kulawikowi nie ma zamiaru ustalać.

odp3: Sponsora na koszulki nie ma i nie będzie szczególnie gdy gramy dno,Cupiał chce pare baniek rocznie a tyle nikt nie da!!!
Sprzedaż internetowa podobno ma ruszyć za kilka dni...i dzieje się to teraz gdy jest Bednarz...nie twierdze,że to tylko jego zasługa ale nie mozna mu zarzucić,że tej sprzedaży nie ma z jego winy.

Nie rozwiązał kontraktu z Jaliensem bo widocznie nie było to opłacalne,skoro zawodnik chciał 9-10 pensji z góry(prasa pisała) to nie opłacało się a Bednarz nie mógł go zmusić.

Co do wyprzedaży to mamy cholernie duże zaległości a Cupiał nie chce dawać kasy więc Bednarz musi sprzedawać taki jego los.

Masz racje Bednarz to marionetka w rękach Cupiała.

I żeby nie było...sam wolałbym kogoś innego na miejsce Bednarza.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 05.11.2012, 17:11
Zohan napisał(a):Wyświetl post

"Nasz" testowany japończyk rozegrał w poprzednim sezonie 17 spotkań
rozegrał 29 spotkań
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna