The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.10.2019, 19:14
Co to jest 70 tyś ,to się Gowin wysilil. Myśli że za 70 tyś kupi kilka tyś głosów?
Odpowiedz cytując
Cycu
Member

Od: 09.2019

Stary 10.10.2019, 19:21
Gin napisał(a):Wyświetl post
Co to jest 70 tyś ,to się Gowin wysilil. Myśli że za 70 tyś kupi kilka tyś głosów?
A ktoś inny wspomógł Wisłę czy tylko ten zły Gowin?
Gowin teraz załatwił 70 tys. dla koszykarek, zaraz dostaną piłkarze (o wiele więcej), a na Igrzyska Europejskie w 2023 roku może załatwić państwowe dofinansowanie na przebudowę stadionu Wisły i ciekawe co wtedy powiesz?
Masz lepszego kandydata, który nam pomoże? Bo ja jakoś takiego nie widzę.

Cycu napisał(a):Wyświetl post
Co do Jarosława Gowina i PISu:

- jest członkiem Socios Wisla,
- wsparł koszykarki Wisły- logo Małopolski na koszulkach- 70 tys. zł do końca roku, a w kolejnym roku nowa umowa,
- w najbliższym czasie ma pojawić się logo Małopolski na spodenkach piłkarzy Wisły, oferta została już złożona,

Jeżeli PIS wygra wybory i będzie rządził samodzielnie, to Gowin będzie lobował i optował za stadionem Wisły, żeby Państwo dało kasę na jego modernizację, bo znając życie Majchrowski pewnie nie dołoży ani złotówki na te Igrzyska Europejskie, a Gowin ma duże znajomości w Ministerstwie i na pewno coś załatwi. Tak samo z budową nowej hali Wisły na Igrzyska, na razie plany są ambitne, ale wszystko zależy od wsparcia państwa.

W pełni można powiedzieć, że Gowin jednak coś zrobił dla Wisły i na pewno zrobi jak się na niego zagłosuje. Według mnie to nie będzie stracony głos.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.10.2019 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 10.10.2019, 19:22
Cycu napisał(a):Wyświetl post
A ktoś inny wspomógł Wisłę czy tylko ten zły Gowin?
Gowin teraz załatwił 70 tys. dla koszykarek, zaraz dostaną piłkarze, a na Igrzyska Europejskie w 2023 roku może załatwić dofinansowanie na przebudowę stadionu Wisły i ciekawe co wtedy powiesz?
Masz lepszego kandydata, który nam pomoże? Bo jak jakoś takiego nie widzę.
Pscyhofanem Gowina nie jestem ale trudno się nie zgodzić ))
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.10.2019, 19:22
Gin napisał(a):Wyświetl post
Może być niedługo więcej - ja bym docenił.

Gdyby ktoś chciał wesprzeć koszykarki pojawiły się w przedsprzedaży fajne koszulki (dochód zasili akcję #dorzucdokosza):

https://twitter.com/TSWislaKrakow/st...61258843762689
Odpowiedz cytując
Cycu
Member

Stary 10.10.2019, 21:47
Teraz patrzę i widzę, że TS dostał milion złotych od Ministerstwa Sportu i Turystyki na rozbudowę bazy treningowej Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.10.2019 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.10.2019, 21:48
Ten milion jest konkretnie na boisko.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 11.10.2019, 13:57
Opierać swoją całą decyzję polityczną w wyborach parlamentarnych na podstawie niepewnych profitów które może otrzymać klub lub też może ich nie otrzymać to skrajna krótkowzroczność... Za Wisłą niezależnie od ugrupowania można glosować w wyborach samorządowych, do parlamentu głosujcie zgodnie z przekonaniami i poglądami... pamiętajcie, że oprócz chodzenia na mecze trzeba jeszcze żyć w tym kraju.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.10.2019, 14:56
Pewne to jest że nic nie dostaniemy od komucha Majchrowskiego.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.10.2019, 16:34
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Pewne to jest że nic nie dostaniemy od komucha Majchrowskiego.
Dostaniemy? Przecież on najchętniej Wisłę pogrzebie, stadion zburzy i odda deweloperom. Im mniej się o stadionie mówi tym lepiej dla niego i jego przydupasów.
Stadion Wisły to jest Miś na miarę dawnych czasów.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 11.10.2019, 19:35
Czerwoni towarzysze M i F smieja sie z tego
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 11.10.2019, 19:37
Każdy niech głosuje według swojego uznania. Dla mnie Wisła Kraków zawsze była i jest najważniejszą wartością w życiu i jak jest cień szansy, że głos na Jarosława Gowina może jej w jakiś sposób pomóc to zagłosuję na niego. Być może nic to nie da, ale i tak spróbuje, na pewno nie zaszkodzi jak inne głosy np.na pewnego radnego (o ironio z Prądnika Czerwonego) który chciał burzyć nam stadion. Nasze władze niestety nie są partnerami dla Majchrowskiego i jego świty (będą i tak realizować swoje pomysły wbrew interesom klubu) i potrzeba równie mocnego gracza. Nie wiem czy Pan Gowin nim jest i coś pomoże ale i tak spróbuje.

Pozdrawiam Wiślacką Brać
Odpowiedz cytując
Cycu
Member

Stary 16.10.2019, 13:12
Hyde Park z Szymonem Jadczakiem

https://weszlo.fm/audycje/hyde-park-507/
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary Wczoraj, 16:53
Naprawdę zero komentarzy po książce?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary Wczoraj, 21:10
Czego oczekujesz ?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary Wczoraj, 21:32
Gówno. Koniec recenzji.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary Wczoraj, 21:49
Nie czytałem i czytać nie zamierzam. Jakby były tam jakieś rzeczy dodatkowo nas obciążające to pewnie już byłoby o tym już głośno na forum. Zapewne jest tam trochę prawdy, trochę fikcji i bardzo dużo przesady. Sensacja się dobrze sprzedaje i Jadczak zbija na tym kapitał. Teraz są nowe władze, więc nie mam ochoty się taplać w bagnie przeszłości ani czytać o domniemanych porachunkach kibolsko - gansterskich. Nawet jeśli naprawdę miały miejsce.

Jak ktoś chce Jadczakowi kabzę nabijać to proszę bardzo, ja osobiście nie zamierzam.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary Dzisiaj, 10:14
Jeśli chodzi o informację, to jak ktoś chociaż trochę się interesował co się dziej w Krakowie, to podejrzewam, że o większości rzeczy słyszał / czytał na necie.

Część informacji to bajdurzenie jadczaka, spora część przepisana na żywca z akt, trochę historyjek opowiadanych przy piwie (przez Tyce?), nie koniecznie tak jak było.

Książka jest napisana fatalnie stylistycznie, sporo powtórzeń, które tylko zapełniają strony.

Sporo jadczakowych wstawek w stylu "jaki jestem super" i jakieś bezsensowne wycieczki personalne do ludzi z tt.

Oczywiście nie warto kupować. Jak ktoś chce przeczytać to można znaleźć pdfa w necie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów