The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.05.2011, 22:13
Lysy ale jak dla mnie, podkreślam dla mnie to nie było specjalnie to są jednak emocje i myślę że Pareiko i tak przeprosi za to co zrobił.. a to machnięcie to wydaje mi się że nie było specjalnie.. tylko że podkreślam to są moje odczucia. PZDR

Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.05.2011, 22:14
Brawo Sergei!! To jest postawa godna mistrza! Widać, że profesjonalista pełną gębą.
Reszta drużyny podczas meczu pewnie myślała tylko, do którego klubu pójdą po meczu.
A sędzia drukarz je..ny.
Odpowiedz cytując
visa
Member

Od: 03.2011

Stary 21.05.2011, 22:15
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Weź głęboki rozbieg i walnij głową w ścianę, może Ci pomoże, choć wątpię.
a) Gówno wiesz o Pawełku i o tym jak by się zachowywał.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
no Pawełek pokazałby pewnie fuck`a. Tylko czekaj czekaj...komu ?

Pareiko ma charakter i takich graczy nam trzeba. Jest mecz, są emocje to normalne.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 21.05.2011, 22:19
Lysy napisał(a):Wyświetl post
.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
Gdyby, któryś z nich zrobił to co Sergiej, wiedząc że nie zasłużył na czerwoną kartkę. Nie miałbym do tego bramkarza pretensji, sam trenuje i jestem bramkarzem i lubię charakternych piłkarzy, którzy nie dają sobie w kasze dmuchać. Tak jak Pareiko
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.05.2011, 22:26
visa napisał(a):Wyświetl post
no Pawełek pokazałby pewnie fuck`a. Tylko czekaj czekaj...komu ?

Pareiko ma charakter i takich graczy nam trzeba. Jest mecz, są emocje to normalne.
Dobra ja to rozumiem, szanuje naszego bramkarza i absolutnie nie mówię , że zrobił coś złego.

Tylko nie rozumie po co ktoś wraca do Pawełka? Jaki ma w tym sens? Nie wszyscy zawodnicy reagują tak nerwowo, ja na przykład nie wyobrażam sobie Meliksona rozwalającego jakieś banery czy też tablice, gdyby sędzia go wywalił z boiska, czy to znaczy , że jest piczką której na niczym nie zależy?
Czy w drugim punkcie napisałem coś niezgodnego z prawdą? Gdyby Cabaj czy Klich zaczęli nam demolować stadion po kartce, to nie wierzę , ze nie pojawiłyby się tu wyzwiska czy nawet głosy , że zawodnikowi należy się kara.
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 21.05.2011, 22:33
Może ktoś znający rosyjski przełożyć co mówił Siergiej?
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
visa
Member

Od: 03.2011

Stary 21.05.2011, 22:45
kornd napisał(a):Wyświetl post
ja myślę że on to mówił po estońsku. U nich około 30 % mówi po rosyjsku, poliglotą nie jestem, ale Siergiej raczej po rosyjsku nie krzyczał. Ten język kojarzy każdy ;-).

Aczkolwiek przyłączam się do prośby , jeśli ktoś gawarit pa estonija
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Stary 21.05.2011, 22:51
A tak możliwe, w którymś wywiadzie mówił że czuje się bardziej Rosjaninem i tak mi się skojarzyło że to ruski.
Teraz pewnie możemy oczekiwać kary finansowej dla naszego bramkarza, ale zachował się dobrze, jak na trochę szalonego bramkarza przystało. Pareiko to dobry najemnik.
Ostatnio edytowane przez kornd : 21.05.2011 o godz. 22:54.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.05.2011, 22:58
kornd napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zwyklinał ich od suk i k*rew, sędziego tez zwyzywał. Jak ktoś rzucił "spokojnie" to odparł "co spokojnie?" i chyba tyle. A, jeszcze krzyczał cos o zapłaceniu. Reszta była za cicho albo ocenzurowana.
Ostatnio edytowane przez filemon : 21.05.2011 o godz. 23:01.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.05.2011, 23:36
filemon napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zwyklinał ich od suk i k*rew, sędziego tez zwyzywał. Jak ktoś rzucił "spokojnie" to odparł "co spokojnie?" i chyba tyle. A, jeszcze krzyczał cos o zapłaceniu. Reszta była za cicho albo ocenzurowana.
dokładnie ,bled to takie fuck ,ku..a,s....ysyństwo itp,no ale bedzie juz mial wyjebane na Legie i dobrze to zapamieta
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.05.2011, 05:08
Ja po rosyjsku śmigam i muszę powiedzieć ,że Sieriożka pojechał po całym tym cyrku równo z trawą. Jeszcze na boisku nazwał sędziego głupim je.banym chu jem. Potem liniowego wyzwał od głupków, ch ujów i kurew. Na koniec "co spokojnie?"

PS. Śmiesznie ale i wzruszająco wyglądała scena jak i malutki krasnal Małecki ściągał tego rozjuszonego goliata z boska. Fajnie, fajnie. Małecki też aniołek taki ,że hej!!!

PS. Aniołek w sensie "spokojny,grzeczny" ,żeby tu homo-skojarzeń towarzystwo nie miało hahahhaha
Ostatnio edytowane przez Bronex : 22.05.2011 o godz. 05:14.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2011, 05:16
Nie mowcie, ze przy disco-polowych spiewach publicznosci, paplaniu komentatorow slyszeliscie co mowil Pareiko.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.05.2011 o godz. 05:34.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 22.05.2011, 06:47
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie mowcie, ze przy disco-polowych spiewach publicznosci, paplaniu komentatorow slyszeliscie co mowil Pareiko.
http://www.legia.com/www/index.php?akt=22735
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 22.05.2011, 07:27
krzyczy 'suka jobana' -> suka je....a tak?
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.05.2011, 07:35
visa napisał(a):Wyświetl post
ja myślę że on to mówił po estońsku. U nich około 30 % mówi po rosyjsku, poliglotą nie jestem, ale Siergiej raczej po rosyjsku nie krzyczał. Ten język kojarzy każdy ;-).

Aczkolwiek przyłączam się do prośby , jeśli ktoś gawarit pa estonija
Sierioża jest etnicznym Rosjaninem, mówi po rosyjsku. Język estoński należy do zupełnie innej grupy językowej niż mowa Puszkina. Zresztą, jeśli chodzi o umiejętności perswazyjne to Siergiej na pewno nie krzyczałby w niezrozumiałym estońskim gdyby sam nie chciał być zrozumiany
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.05.2011, 07:36
Za to co Pereiko zrobił ma u mnie wielkiego plus! Przedrukowali go na czerwoną kartkę to też im powiedział co o nich sądzi. I pokazał że żyję piłką...
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 22.05.2011, 08:05
I dobrze zrobił. Jeszcze temu stwardowi powinien przyjebać po zejściu pod trybuną.

Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.05.2011, 08:30
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Za to co Pereiko zrobił ma u mnie wielkiego plus! Przedrukowali go na czerwoną kartkę to też im powiedział co o nich sądzi. I pokazał że żyję piłką...
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 22.05.2011, 08:33
kolend napisał(a):Wyświetl post
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!
Przynajmniej ma charakter, a co do ewentualnego zawieszenia to w najbliższych meczach będziemy mogli sprawdzić pozostałych bramkarzy
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2011, 09:33
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej ma charakter, a co do ewentualnego zawieszenia to w najbliższych meczach będziemy mogli sprawdzić pozostałych bramkarzy
Byleby nie wpadl na 5 meczowe lub nawet dluzsze zawieszenie bo komisja jest z Warszawy i jak sie w ogole tym zajma to beda chcieli jak najwyzsza kare wklepac znajac zycie. Na pewno w Lidze+Extra przedstawia ta sprawe zeby komisja miala powod by go załatwic - komentatorzy z C+ zrobia wszystko by zniszczyc pilkarza Wisły. Zrezta juz przed 2 polowa Zylinski tabliczke trzymał niespecjalnie? jakos w to watpie. W Anglii ostatnio Ferguson dostał zawieszenie na 2 spotkania za obrazanie sedziego
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.05.2011 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
kisiel92
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.05.2011, 09:59
Był taki jeden mecz na R22 - sędzia początkowo podyktował karnego dla Wisły, po "pretensjach" rywali do niego i liniowego zmienił decyzję i podyktował ostatecznie rzut wolny. Niestety, nie jestem w stanie sobie przypomnieć z kim i kiedy dokładniej ten mecz był, ale był na pewno.
Odpowiedz cytując
Wiślak178
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 22.05.2011, 10:03
Wisła - Zagłebie Lubin, maj 2007, dzięki temu remisowi 0:0 Zagłebie zdobyło mistrza. W całym meczu było kilka skandalicznych decyzji sędziego, wszystkie na korzyść Zagłebia...
A co do zachowania Pareiki to dobrze, widac ze mu zalezy.
Pilkarze maja wyniki w dupie - źle
Pilkarze przezywaja zle wyniki - też źle
Ludzie zastanowcie sie co wam odpowiada...
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 22.05.2011, 10:17
Tak, na 10 kolejek go zawieszą za to, że skrytykował sędziego. Najwyżej wydłużą mu o 1 spotkanie, czyli mecz z Polonią, w którym i tak by nie zagrał. Swoją drogą łatwo sprzed telewizora rozkminiać jak ktoś powinien się zachować. Tyle, że na boisku piłkarze w ferworze walki przeżywają emocje i czasem te emocje powodują, że zawodnik zachowuje się tak, a nie inaczej. A, że Pareiko nie zrobił nic co zasługiwałoby na czerwo to w jego przypadku takie zachowanie jest jeszcze bardziej zrozumiałe.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 22.05.2011, 11:45
Wiślak178 napisał(a):Wyświetl post
Wisła - Zagłebie Lubin, maj 2007, dzięki temu remisowi 0:0 Zagłebie zdobyło mistrza. W całym meczu było kilka skandalicznych decyzji sędziego, wszystkie na korzyść Zagłebia...
A co do zachowania Pareiki to dobrze, widac ze mu zalezy.
Pilkarze maja wyniki w dupie - źle
Pilkarze przezywaja zle wyniki - też źle
Ludzie zastanowcie sie co wam odpowiada...
No dokładnie. Widać, że mu zależy. Ostatnio nie poznaję co się dzieje na tym forum. Małecki pocisnął kolesiowi, który kopnął go bez piłki, to źle, bo powinien pokornie nadstawić drugi policzek. Z Saidiego robi się ofiarę...
Sergiej nic nie zrobił. W totalnych nerwach po bardzo kontrowersyjnej decyzji kopnął lekko w słupek, rzucił trochę mięsa. Chyba coś tam zerwał ze ściany w nerwach, jestem pewien, że zapłaci, a teraz pewnie mu trochę głupio. Z resztą on od początku wielu nie pasował. Bo Estończyk, a nie Brazylijczyk, bo 34 lata, a nie 17, bo 200 meczy w Rosji, a nie 1000, bo z Toma, a nie z Barcelony... Teraz rzucił trochę mięsa, bo mu zależy, to można się dowalić.
Już to kiedyś pisałem: najlepiej się nie wychylać i siedzieć cicho jak np. Garguła. Do tego nikt nie ma pretensji. A obrywa się tym, którym zależy: Małeckiemu, Pareiko, Draganowi.
Ostatnio edytowane przez Awe : 22.05.2011 o godz. 11:47.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.05.2011, 11:50
I dobrze, pokazal ze ma jaja, a wy juz ....a placzcie, zwlaszcza ze gramy 2 mecze o pietruszke
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.05.2011, 13:03
Na końcu jeszcze Pareiko krzyczał o sędziach złodziejach.
Nie popieram agresji werbalnej, ale doskonale rozumiem Sergieja. Miał pełne prawo tak sie wkurzyć.
Tak wyrazisty gniew u oazy spokoju jaką jest Sergiej wiele wyraża.

100% poparcia dla Sergieja. Takiego zaangażowania jakie przejawia najbardziej nam potrzeba. Nawet jesli wyraża sie ono w sposób jaki niektórym sie nie podoba.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2011, 13:23
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Tak, na 10 kolejek go zawieszą za to, że skrytykował sędziego. Najwyżej wydłużą mu o 1 spotkanie, czyli mecz z Polonią, w którym i tak by nie zagrał. Swoją drogą łatwo sprzed telewizora rozkminiać jak ktoś powinien się zachować. Tyle, że na boisku piłkarze w ferworze walki przeżywają emocje i czasem te emocje powodują, że zawodnik zachowuje się tak, a nie inaczej. A, że Pareiko nie zrobił nic co zasługiwałoby na czerwo to w jego przypadku takie zachowanie jest jeszcze bardziej zrozumiałe.
2 mecze zawieszenia to gora ale dla niego nie bedzie miało to wiekszego znaczenia
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 22.05.2011, 15:48
"Żebyś nie musiał słuchać tych idiotów" Grzegorz Milko o kibicach Lechii (wywiad z Wołąkiewiczem)
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 22.05.2011, 15:56
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
"Żebyś nie musiał słuchać tych idiotów" Grzegorz Milko o kibicach Lechii (wywiad z Wołąkiewiczem)
Rozwin temat...
Dobra juz wiem o co chodzi ...

To co wyprawia C+ w ostatnich czasach to skandal pod wieloma wzgledami...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 22.05.2011 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując
Mr.Kłosik
Member

Od: 07.2007

Stary 22.05.2011, 18:47
Sędzia z tablicą wykazał się swoją kulturą osobistą mówiąc do naszego bramkarza "FUCK YOU" (Chyba nie znał rosyjskiego, więc chlapnął co umiał )

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów