The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.02.2019, 09:40
Jak dla mnie gra na 2 defensywnych pomocników, spowodowała, że ani Plewka ani Basha nie mogli się odnaleźć w tym ustawieniu - w Wiśle gra na 2 defensywnych pomocników wychodziła gdy grali tam Sobol z Mauro a na skrzydłach wówczas mieliśmy Zieńczuka w formie, Boguskiego, Łobodzińskiego.

Przypomnę jak w zeszły sezonie Kiko postawił w derbach na Reymonta na 2 środkowych defensywnych pomocników -Velez- Llonch - finał był taki, że prze pierwsze 45 minut jeden patrzył co zrobi drugi i na odwrót. Tak samo wyglądało to w meczu z Górnikiem.

No nic patrząc na fakty, że miesiąc temu byliśmy bez licencji, straciliśmy 5 zawodników pierwszego placu (Zdenek, Imaz, Kostal, Kort, Bartkowski) do tego Arsenicia i Halilovica (pierwszych wchodzących). W przygotowaniach spora część zawodników miała zaległości, a same przygotowania odbywały się na szybko, skład, który wczoraj zagrał w zdecydowanej większości grał ze sobą 2-3 mecz. To wszystko raczej pozwala patrzeć do przodu z nadzieją. Przypomnę pierwsze 4 mecze rundy jesiennej - 4 mecze (3 u siebie) 5 punktów - z czego 3 to dosyć szczęśliwe zwycięstwo z Miedzią.

Jak to powiedział ktoś wcześniej pierwsze śliwki robaczywki - może być tylko lepiej....
A gorsze mecze w lepszym składzie w tym sezonie już graliśmy: Pogoń, Korona, wyjazd z Miedzią)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Boracik86
Junior Member

Od: 09.2013

Stary 12.02.2019, 10:13
Brakuje świerzości, zgrania i niestety trochę umiejętności. Kuba tylko 29% pojedynków wygranych. Plewka i Basha najwięcej wybieganych kilometrów, ogólnie bardzo aktywni. Basha starał się być pod grą, ale nie dawał rady z mocniejszym od nas wczoraj Górnikiem. Wyszyliśmy ustawieni bardzo ofensywnie, co mnie trochę ździwiło. Piłkarze byli od początku wysoko ustawieni co pozwoliło Górnikowi na stwarzanie licznych sytuacji. Na szczęscie kilka spalonych i nieskuteczny Angulo oszczędzili nam kompromitacji. Kolar oddał dwa "podania" do bramkarza Górnika, który swoją drogą wygląda bardzo pewnie i pewnie pomoże utrzymać się Zabrzanom. Peszko na początku trochę niedokładności, ale później dobra gra. Najczęściej faulowany gracz na boisku, a rozegrał jedynie 80 minut. Dodatkowo 61 % pojedynków wygranych.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 12.02.2019, 10:20
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Podstawa w tej lidze to przygotowanie fizyczne, a tutaj dzisiaj wyglądaliśmy słabo.
Nie wiem co nie wyszło ale jak nie wybiegamy to nie wygramy.

Także pozostaje cierpliwość i ciężka praca.
Teraz cel to nie przegrać ze Śląskie, bo będzie nerwówka.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wyniki/89zy9zt

Co do meczu:
Wydaje mi się, że wyszli na to spotkanie z przekonaniem, że albo Kuba sam wygra mecz albo Górnik się posra na jego widok i położy się na murawie. Dlatego początek meczu był tak bardzo pod dyktando Górnika. Później trochę się.ogarneliśmy to wpakowali drugą bramkę.i właściwie po meczu.

Z pozytywów to Peszko stara się grać w piłkę a Kuba pokazuje zalążki dobrej gry.
Negatywów jest więcej:
Plewka Dzrzaga słabiutko. O ile rozumiem inwestycje w Plewkę to jednak wolałbym Wojtkowskiego jako OP zamiast drugiego napastnika - straszna dziura w środku pola jest teraz.
Nie rozumiem kompletnie pomysłu Stolara z Sadlokiem na środku. Ani z niego nie jest dobry środkowy obrońca ani z Pietrzaka dobry lewy obrońca. I nie mówie tylko o wczorajszym meczu. Jak dla mnie tutaj jest potrzeba ogrywania Klemenza a Sadlok musi wrócić na lewą.obronę.
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.02.2019, 10:20
Serce mówi, żal po porażce, w słabym stylu.
A rozum, że należy się cieszyć że zespół wyszedł na boisko.

Trudno mi ocenić postawę zawodników i zespołu. Nie da się zrobić tego sprawiedliwie.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 12.02.2019, 10:23
Widać po zespole, że okres przygotowań był zaburzony. Cała drużyna była pół tempa wolniejsza w reakcjach od graczy Górnika. Wydaje mi się, ze decyzje Stolarczyk podjął po sparingach, w których Wisła nie wyglądała źle, więć uznał, że takie ustawienie sobie da radę. Jak sie okazało, mecz ligowy to inne tempo, inna reaktywność i podejmowanie decyzji. I faktycznie, jak to ktoś tu napisał, piłkarze jakby dublowali swoje pozycje. Być może miało być tak, że skrzydła są wymienne, ale dochodziło do sytuacji, gdzie Kuba wymieniał piłkę z Peszko na jednej stronie, albo jeden ze środkowych schodził do skrzydła do rozegrania. Przy każdej stracie piłki, w środku pola zostawał nam tylko jeden zawodnik. Co do indywidualnych ocen, to trudno kogoś pochwalić czy zganić. Sportowcy bez cyklu treningowego zawsze będą gorsi od tych, którzy są na wyższych obrotach. Cudów nie ma. Martwić się należy, jeśli za 2-3 tygodnie będą wyglądać tak samo.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 12.02.2019, 10:26
W porównaniu do większości rywali jesteśmy miesiąc do tyłu w przygotowaniu taktycznym i fizycznym. Gra w tym momencie jest na poziomie sparingów z początku przygotowań. Musimy cierpliwie poczekać z oceną drużyny. Warunki w jakich przyszło im się przygotowywać i w ogóle kompletować skład są ogólnie znane więc grupa spadkowa wielce prawdopodobna. Myślę jednak, że im bliżej końca sezonu tym lepiej to będzie wyglądać i problemów z utrzymaniem nie będzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.02.2019, 10:29
na plus: Plewka, Peszko, Kuba
minus: Wasyl, Sadlok

reszta neutralna

tak czytając komenatrze , to mam wrażenie że każdy oglądał inny mecz
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.02.2019, 10:30
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Serce mówi, żal po porażce, w słabym stylu.
A rozum, że należy się cieszyć że zespół wyszedł na boisko.

Trudno mi ocenić postawę zawodników i zespołu. Nie da się zrobić tego sprawiedliwie.
Niby masz rację i powinniśmy się cieszyć, że w ogóle gramy.
Ale takie podejście i lizanie się po fiutach sprawi, że skończymy za chwilę w strefie spadkowej.
Cała akcja ratunkowa się powiedzie tylko jeżeli zostaniemy w ekstraklapie.

Wczoraj był fajny fragment gry, zaczęliśmy utrzymywać się przy piłce i ładnie klepać. Niestety rzut rożny, druga bramka i mecz się skończył.

Mecz ze Śląskiem zaczyna urastać do miana kluczowego, później mamy wyjazd do Gdańska gdzie ciężko liczyć na punkty, kolejny mecz Pogoń na R22. Musimy zacząć punktować, przynajmniej u siebie.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.02.2019, 10:34
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Niby masz rację i powinniśmy się cieszyć, że w ogóle gramy.
Ale takie podejście i lizanie się po fiutach sprawi, że skończymy za chwilę w strefie spadkowej.
Cała akcja ratunkowa się powiedzie tylko jeżeli zostaniemy w ekstraklapie.

Wczoraj był fajny fragment gry, zaczęliśmy utrzymywać się przy piłce i ładnie klepać. Niestety rzut rożny, druga bramka i mecz się skończył.

Mecz ze Śląskiem zaczyna urastać do miana kluczowego, później mamy wyjazd do Gdańska gdzie ciężko liczyć na punkty, kolejny mecz Pogoń na R22. Musimy zacząć punktować, przynajmniej u siebie.
Nie ma sensu wytwarzać sztucznego ciśnienia na mecz ze Śląskiem. Nie wierzę w magiczną przemianę w tydzień. Ale może być lepiej.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.02.2019, 10:40
Luke1906
Pełna zgoda.
Dla mnie to takie bicie się z myślami. A czas gra na nasza korzyść. Trochę taki zimny prysznic na rozgrzane głowy, boisko uczy pokory.

Od 30 minuty zaczeliśmy grać, a przestaliśmy po bramce na 2:0

Jest na czym bydować
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 12.02.2019, 10:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu wytwarzać sztucznego ciśnienia na mecz ze Śląskiem. Nie wierzę w magiczną przemianę w tydzień. Ale może być lepiej.
Z jednej strony - w kontekście walki o utrzymanie - mamy jeszcze pewien komfort punktowy i faktycznie, można jeszcze nie robić ciśnienia.
Z drugiej strony - jeżeli nie ze Śląskiem u siebie to z kim mamy robić punkty? Wiem, wiem - logika ekstraklapy...
Ale dla morale tej drużyny to byłoby bardzo ważne.

Jeżeli każdy z naszych piłkarzy pokaże formę o 20% lepszą niż wczoraj, co jak najbardziej jest możliwe, Stolar przemyśli trochę ustawienie to pomimo wszystko mamy szansę zapunktować w poniedziałek.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.02.2019, 10:51
Sporo gorzkich słów i żali tu pada, zupełnie tak jakbyśmy się położyli na boisku. Przegraliśmy mecz, Górnik był lepszy i tyle. Mamy najwęższą kadrę w ekstraklasie i to jest fakt , nie opinia. Nawet w 18 to my mieliśmy 5 juniorów, a Górnik 2.

Dla mnie najważniejszy mecz tej wiosny wygraliśmy. Wisła przeżyła.
A wyzywanie piłkarzy że nadają się do tarcia chrzanu to muszą pisać pasiaste trolle lub skrajni kibice sukcesu.
Obejrzyjcie sobie spot z Kubą i zastanówcie się co znaczy wierność, bo dalej nie rozumiecie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 12.02.2019, 10:56
Moim zdaniem komentarze - w porównaniu do tego co zazwyczaj w tym temacie po porażce - są dość wywarzone.

Generalnie większość nastawiła się mega optymistycznie przed tym meczem, tradycyjnie zapominając o faktach...Stąd rozczarowanie.
Fakty są takie, że drużyna przede wszystkim potrzebuje czasu. Potrzebuje też wzmocnień ale wiadomo jaka jest sytuacja, więc trzeba raczej się nastawiać że będziemy grać tymi, których mamy obecnie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 12.02.2019, 11:11
Moim zdaniem komentarze - w porównaniu do tego co zazwyczaj w tym temacie po porażce - są dość wywarzone.

Generalnie większość nastawiła się mega optymistycznie przed tym meczem, tradycyjnie zapominając o faktach...Stąd rozczarowanie.
Fakty są takie, że drużyna przede wszystkim potrzebuje czasu. Potrzebuje też wzmocnień ale wiadomo jaka jest sytuacja, więc trzeba raczej się nastawiać że będziemy grać tymi, których mamy obecnie.
Nie chce mi się cytować , ale z 10 komentarzy jest takich jakby im się świat zawalił bo nie gramy o puchary a piłkarze są do tarcia chrzanu.
Przyjdzie moment że nasza gra zaskoczy i będzie nas cieszyć, ale przegrany jeszcze wiele spotkań tej wiosny. To nieuniknione patrząc na ilość zmian w zespole, szerokość kadry itd Górnik z kolei skończy sezon wg mnie na 9-11 miejscu.

Zabawne jest jednak to, jak nikt nie krytykował przed meczem ustawienia (które było w zasadzie znane od tygodnia) a po spotkaniu wszyscy wiedzieli że to nie wypali nic tylko zapisać się na kurs trenerski.
Odpowiedz cytując
Armin
Junior Member

Od: 07.2011

Stary 12.02.2019, 11:13
Problemem klubu jest to iż nie ma klasowych zawodników w średnim wieku - sa ogrania ale jednak weterani jak Wasyl, Kuba i Peszko oraz młodzież. Brakuje tego środka. No cóż trzeba sie liczyć z graniem w słabszej połówce tabeli i szukac inwestora na nowy sezon. Wczorajszy mecz to najniższy wymiar kary - spokojnie mogło by być i 4 do 0 i wynik ten również byłby miarodajny do przebiegu gry.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.02.2019, 11:20
Serce krwawi + mega rozczarowanie.

Jestem kresko rozgoryczony nie tym, że mamy dużo słabszą kadrę, bez: Ondraska, Imaza, Korta, Arsenica, Kostala czy Bartkowskiego a TYM ZE NIE BYŁO WALKI, JEŻDZENIA NA DUPIE, AGRESJI I MEGA ZAANGAŻOWANIA jak to było 2 miechy temu ! Tym samym postawa Kuby mnie również rozczarowała - nie tym, że nie udało mu się myknąć 3 kołków, a tym, że stracił piłke i raz truchtał zamiast biec i oddać serce w pełni - być może za dużo myśli o sprawach pozaboiskowych - mam nadzieję, że to incydent.

Mecz bardzo przypominał mi ten w Legnicy (oklep 2 czy w Gliwicach.

Obawiałem się przed meczem środka pola i niestety wszystko się potwierdziło Basha-Plewka-Drzazga to masakracja większa chyba niż środek Cywka Mitrovic Perez...

Najsłabsi:
Drzazga wiadomo
Palcic- na początku 1 połowy masa akcji jego stroną, nie wiem gdzie był, ale go nie było, wszystko przechodziło.
Peszko - zagrał dokładnie to czego się spodziewałem, mega padakę taką jak grywał w Lechii czy w kilku ostatnich minutach w reprze - tego dokłądnie po nim się spodziewałem, mam nadzieję, że jakoś uda mu się wrócić do formy.. Tylko której formy? Tej z Niemiec czy tej z Amiki?

Rozumiem straty Plewki na środku.. jestem w stanie to zrozumieć, ale nie mogę przełknąć braku jeżdzenia na dupach - tego najbardziej brakowało :/

Koniecznie musimy wzmocnić środek.

Kostal vs Peszko to porównanie w stylu Frederiksen vs Sadlok czy Melikson vs Garguła :] i wiele innych
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 12.02.2019 o godz. 12:08.

Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 12.02.2019, 11:28
Gilbert Azory napisał(a):Wyświetl post
Bardzo krótko i zwięźle. Oni najpierw muszą się nauczyć biegać w tym samym kierunku w tym samym czasie. Wszyscy, a nie tylko obrona. Tam były takie luki że aż żeby bolały. A w ataku coś się zacznie dziać jak obrona się poprawi. Przejęcie piłki w środkowej strefie poprzez dobre ustawienie działa cuda. Dzisiaj wszyscy biegali jak w Benny Hill.
Dokładnie. Tyle, że żeby grać pod pressingiem, wszystko musi być poukładane jak w zegarku - to nie mogą być przypadkowe wybicia, tylko taktyka zaplanowana na dwa ruchy do przodu. ...tak, jak to wyglądało w przypadku Górnika. W innych meczach, jak rywal się nie otworzy, nie będzie im tak łatwo.

Na ten moment cel do końca roku - utrzymać się i zobaczyć, czy wykiełkuje jakiś zalążek pomysłu na grę i od tego uzależniać ruchy we wakacje... oczywiście, jak się utrzymamy.
Ostatnio edytowane przez raindog : 12.02.2019 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 12.02.2019, 11:29
Ja osobiście wierzyłem w duet Kolar Drzazga... Pierwszy mecz nie porozumienie... Zobaczymy za tyg.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.02.2019, 11:37
Z jednej strony - w kontekście walki o utrzymanie - mamy jeszcze pewien komfort punktowy i faktycznie, można jeszcze nie robić ciśnienia.
Z drugiej strony - jeżeli nie ze Śląskiem u siebie to z kim mamy robić punkty? Wiem, wiem - logika ekstraklapy...
Ale dla morale tej drużyny to byłoby bardzo ważne.

Jeżeli każdy z naszych piłkarzy pokaże formę o 20% lepszą niż wczoraj, co jak najbardziej jest możliwe, Stolar przemyśli trochę ustawienie to pomimo wszystko mamy szansę zapunktować w poniedziałek.
Trochę wyżej kolega pytał "jak nie z Górnikiem to z kim?". Zgrają się, przyjdzie forma to będą punktować. Fajnie byłoby puknąć Śląsk, zwłaszcza z Mączyńskim w składzie, ale jak się nie uda to nie znaczy że spadniemy. Punkty z poprzedniej rundy dają nam teraz tak potrzebny czas, a nakręcanie się kibiców da im tylko frustrację, bo "nie o taką Wisłę walczyłem".
Sam liczę na to że pukniemy Śląsk, ale nie oszukujmy się - w obecnej formie to my nie jesteśmy jakimś zdecydowanym faworytem w tym meczu.
Zresztą, nie czarujmy się, to jest Ekstraklasa. Gdyby Matras nie miał dobrego dnia to moglibyśmy ten mecz nawet wygrać, nic nie grając, jak ze Śląskiem na wyjeździe w poprzedniej rundzie. Przypadek też gra dużą rolę. Jak szybko strzelimy Śląskowi gola to będzie zupełnie inny mecz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2019 o godz. 11:42.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 12.02.2019, 12:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sam liczę na to że pukniemy Śląsk, ale nie oszukujmy się - w obecnej formie to my nie jesteśmy jakimś zdecydowanym faworytem w tym meczu.
Absolutnie nie traktuję nas jako faworyta. Kursy bukmacherów też wskazują, że nasze zwycięstwo byłoby niespodzianką
Odpowiedz cytując
Peresada
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 12.02.2019, 12:15
Witajcie. Kibicuję Wiśle niejako na odległość. Ostatni raz byłem na Reymonta, kiedy jeszcze Wróbel po skrzydle "fruwał". Mimo porażki jestem zbudowany wczorajszą postawą chłopaków. Sklecona na szybko drużyna z poobijanych weteranów, po części wyrzuconych za nawias ekstraklasy no i młodziaków, zagrała samym sercem i talentem do piłki. Będzie ciężko, ale musi się udać. Z każdym tygodniem powinno być lepiej.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Stary 12.02.2019, 12:20
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jestem kresko rozgoryczony nie tym, że mamy dużo słabszą kadrę, bez: Ondraska, Imaza, Korta, Arsenica, Kostala czy Bartkowskiego a TYM ZE NIE BYŁO WALKI, JEŻDZENIA NA DUPIE, AGRESJI I MEGA ZAANGAŻOWANIA jak to było 2 miechy temu ! Tym samym postawa Kuby mnie również rozczarowała - nie tym, że nie udało mu się myknąć 3 kołków, a tym, że stracił piłke i raz truchtał zamiast biec i oddać serce w pełni - być może za dużo myśli o sprawach pozaboiskowych - mam nadzieję, że to incydent.
Tylko nie tradycyjne pier....e o jeżdżeniu na dupie. Piłka nożna nie polega na jeżdżeniu na dupie. Jak fizycznie odstajesz od przeciwnika to rzeczywiście może wyglądać jakby ci się nie chciało. Ale to bardziej niemoc niż niechęć...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 12.02.2019, 12:20
Cytat:
Absolutnie nie traktuję nas jako faworyta. Kursy bukmacherów też wskazują, że nasze zwycięstwo byłoby niespodzianką
który bukmacher daje więcej na nas niż Śląska bo jakoś znaleźć nie mogę?
Niespodzianki to sa przy kursach poniżej 1.7
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 12.02.2019 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 12.02.2019, 12:33
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
który bukmacher daje więcej na nas niż Śląska bo jakoś znaleźć nie mogę?
Niespodzianki to sa przy kursach poniżej 1.7
Nasz sponsor koszulkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 12.02.2019, 13:07
Arked napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie tradycyjne pier....e o jeżdżeniu na dupie. Piłka nożna nie polega na jeżdżeniu na dupie. Jak fizycznie odstajesz od przeciwnika to rzeczywiście może wyglądać jakby ci się nie chciało. Ale to bardziej niemoc niż niechęć...
Dokładnie. W punkt.
Czasem trzeba się pogodzić z myślą że jest się słabszym od rywala i jest to coś normalnego w piłce.

Mamy na ten moment duże braki kadrowe , w szczególności w środku pola i gdybyśmy mieli takiego Żurkowskiego w środku to role by się odwróciły.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Stary 12.02.2019, 13:17
Za pieprzenie o braku jeżdżenia na dupach i braku walki powinien być ban na tematy meczowe. Najlepiej dożywotnio.
:/
Odpowiedz cytując
alborn1
Junior Member

Od: 01.2006

Stary 12.02.2019, 13:37
w tamtym sezonie Gornik z juniorami, gdyby nie mial recznika na bramce, mogl nawet powalczyc o MP
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 12.02.2019, 13:49
Jeszcze miesiąc temu nasz klub był żywym trupem . To że wczoraj wybiegliśmy na murawę to istny cud . Zawdzięczamy to paru ludziom dobrej woli oraz nam , kibicom . Bez tej gigantycznej pracy jaką wykonano w przeciągu miesiąca nasz klub byłby obecnie w niebycie z szansą , od nowego sezonu, na rozpoczęcie rozgrywek w 4 lidze .
Ale mimo wszystko istniejemy . To że mecz wyglądał tak jak wyglądał jest pochodną takiego a nie innego składu , w którym jest wielu nowych (i też trochę przypadkowych) piłkarzy, braku zgrania oraz rwanego cyklu przygotowawczego . Jedynym rozsądnym celem na dziś jest po prostu bezproblemowe utrzymanie się . Natomiast liczę że nasz Komitet Sterujący tak poukłada sprawy że od nowego sezonu będziemy mieli dobrą sytuację finansową co pozwoli na rozpoczęcie procesu budowy drużyny pod określony (zakładam że wysoki) cel sportowy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.02.2019, 13:54
Arked napisał(a):Wyświetl post
Niee no nie gadajcie, że nie ma to znaczenia. W naszej lidze to co najmniej połowa sukcesu. Miliony przykładów choćby dream team Cupiała kiedy przegraliśmy z Radzionkowem.

Spodziewałem się większego zaangażowania, takiego jak w zeszłej rundzie - to moja opinia, na tym jechaliśmy przez połowę sezonu i odnosiliśmy dobre rezultaty.

Nie twierdzę, że to była główna przyczyna porażki, gdyż zdaję sobie sprawę, że w tym spotkaniu prócz tego byliśmy po prostu słabsi od przeciwnika,

Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Stary 12.02.2019, 14:25
cóż nie pomyliłem się wczoraj- niestety absolutny brak zgrania z przodu i mnóstwo strat odegrał swoją rolę. Mało trzymaliśmy piłkę, traciliśmy ja niebezpiecznie itd.

Peszko wyglądał dużo lepiej do Kuby, obrona słabo.

Musimy wziąć pod uwagę nie tyle gdzie byliśmy miesiąc temu jako klub ale gdzie byli piłkarze mentalnie, ciągle napięcie i wahania miesiącami z grudniową kulminacją to nie jest coś co będzie wychodzić nam na plus.
Jesienią dawało to mobilizację, ale teraz już tak być nie musi. start ligi późniejszy o 2-3 tygodnie dałby nam wiele i piłkarsko i mentalnie, ale nawet jak ruszymy do gryza miesiąc to nic wielkiego się nie stanie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów