The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.12.2009, 06:38
Krivets i Rodionow blisko Lecha.

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...ie_zakupy.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.12.2009 o godz. 06:52.
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.12.2009, 07:28
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Krivets i Rodionow blisko Lecha.

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...ie_zakupy.html
Kolejorz zawsze musi odgapiać i podpierniczać transfery - taki on już jest.
Odpowiedz cytując
avangarda
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.12.2009, 08:09
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio tak bo ma kasę.

Ale gdy wchodziła TeleFonika to my żeśmy podpierniczyli Kałużnego, który był już dogadany z Legią.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 17.12.2009, 08:17
jakie tam podpierniczac.
przeciez wiadomo, ze transfery Wisly skoncza sie jak zwykle - 2 miesiace farmazonow w gazetach kto to nie przyjdzie i kim to jestesmy zainteresowani, a potem sciagniecie z 1-2 darmowych kopaczy, Cleber i powroty z wypozyczen.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 17.12.2009, 08:17
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co zwalac na Lecha tylko na nieudolnosc i brak kasy u nas,bo kto nam zabronikl by ich kupic
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 17.12.2009, 08:22. A skąd to jest?
Czy mógłby mi ktoś podać szanujące się źródło tych "sensacji", że Włosi chcą "rozkupić gwiazdy Wisły"? Bo póki co, to jedynym źródłem jest interia, ta sama która już mianowała Probierza trenerem Górnika Zabrze podczas gdy pan Michał zostaje w Białymstoku. Szukałem trochę na włoskich stronach, przejrzałem tuttomercatoweb, i nic nie znalazłem. Może interia jest lepiej poinformowana od Włochów, natomiast AC Chievo Verona nie jest nawet świadoma, że polski serwis wysłał ich na zakupy do Krakowa

Zresztą, dziennikarze potrafią tak zbudować zdanie, że każdy zrozumie je, jak zechce. Wspomniany serwis włoski pisze też: "Lille segue con attenzione il 24enne laterale destro del Lech Poznan, Slawomir Peszko" (Lille obserwuje z uwagą 24-letniego prawoskrzydłowego Lecha Poznań, Sławomira Peszko). Jak to rozumieć - Francuzi robią przymiarki czy są zdecydowani na kupno lechity? Na dwoje babka wróżyła, i nie zdziwię się, jeśli w przypadku Chievo będzie podobnie. Zresztą, oni nie są aż tak bogaci, żeby z polskiej ligi kupować zawodnika za 3-4 miliony €, nawet jeśli jest to Brazylijczyk.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 17.12.2009, 11:22
Coglin napisał(a):Wyświetl post
jakie tam podpierniczac.
przeciez wiadomo, ze transfery Wisly skoncza sie jak zwykle - 2 miesiace farmazonow w gazetach kto to nie przyjdzie i kim to jestesmy zainteresowani, a potem sciagniecie z 1-2 darmowych kopaczy, Cleber i powroty z wypozyczen.
Dokładnie.
Aż dziw bierze, że niektórzy nadal łykają te wiślackie bajki o legendarnym już "skompletowaniu kadry przed pierwszym zgrupowaniem zagranicznym".

Panowie - to nie Lech będzie ew winien, że jakiś zawodnik BATE nie zasili Wisły lecz raczej Levadia, bida w kasie itp.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 17.12.2009, 13:30
Jak rozumiem, niektórzy forumowicze oczekują, że Amika szukając wzmocnień najpierw uprzejmie poczeka, czy Iksińskiego nie chce sprowadzić Wisła. Jeśli okaże się, że tak grzecznie przeprosi i poszuka kogoś innego

Zapowiedzi Rutkowskiego szumne, ale na razie to tylko zapowiedzi. Pod wrażeniem to będę, jak te 3 transfery dojdą do skutku. To byłby sygnał dla innych klubów, że trzeba wreszcie zacząć inwestycje w porządnych piłkarzy. Czyli nie szukanie darmochy, ale porządne transfery od 600-700 tys. € w górę. Ruszyłoby się w Lechii, Ślasku, Legii a może nawet i u nas.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.12.2009, 14:11
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37362,t...wiadomosc.html
Myślę, że to do tematu równiez pasuje.
Rozczulamy się nad tym, że nie ma kto w Wisłę pieniędzy pakować, narzekamy na Lecha (zapominając o pewnych kwestiach) itd. A ja chciałam przypomnieć tego pana, który kilka lat temu bardzo chciał kupić Wisłę, ale... Ale zostańmy przy tym, ze nie wyszlo...
I mam nadzieję, że w przypadku Arki, równiez nie wyjdzie
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 17.12.2009, 16:36
wczoraj Amica kupowała dzis juz nie http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ystki-w-lechu/

to jutro znowu będą kupować itd itp jak co roku dziennikarze piszą co im pasuje
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 17.12.2009, 16:43
http://www.futbol.pl/artykul/71315.html
w skrócie: za Glika Piast chce 4 mln złociszy. Plus minus milion euro.
Za kolesia który nawet nie zagrał w reprze i pucharach.
no to ja dziękuję.
Amica pewnie też
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.12.2009, 18:37
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
wczoraj Amica kupowała dzis juz nie http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ystki-w-lechu/

to jutro znowu będą kupować itd itp jak co roku dziennikarze piszą co im pasuje

dla mnie czytanie portali sportowych powoli staje sie bez sensu

codziennie nowe spekulacje ktore nijak maja sie do tego co podali np dzien wczesniej

przeciez jak juz cos piszą to powinno to miec rece i nogi a nie takie bzdury ze dzis ma byc jakis transfer a juztro piszą ze to nieaktulane..

rany boskie co za partactwo w tym polskim pseudo dizennikarstwie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.12.2009, 20:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
dla mnie czytanie portali sportowych powoli staje sie bez sensu

codziennie nowe spekulacje ktore nijak maja sie do tego co podali np dzien wczesniej

przeciez jak juz cos piszą to powinno to miec rece i nogi a nie takie bzdury ze dzis ma byc jakis transfer a juztro piszą ze to nieaktulane..

rany boskie co za partactwo w tym polskim pseudo dizennikarstwie
Mnie również to denerwuje, ale... Można zauważyć powinność- poziom polskiej piłki spada to i dziennikarstwo takowe nie spisuje się dobrze.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 17.12.2009, 20:38
Ale to przecież nic nowego. Sezon ogórkowy się zaczął i teraz codziennie będziemy bombardowani różnymi bzdurami. Mnie się podobał jednak styl pracy za Bednarza. Cicho, cicho i nagle informacja, gość podpisał godzinę temu kontrakt i stoi z koszulką Wisły, a fotoreporterzy robią mu zdjęcia.
Odpowiedz cytując
kadziolek1906
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.12.2009, 20:38
Cytat:
Mnie również to denerwuje, ale... Można zauważyć powinność- poziom polskiej piłki spada to i dziennikarstwo takowe nie spisuje się dobrze.
A kiedy ono spisywało się dobrze ?

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.12.2009, 21:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ruszyłoby się w Lechii, Ślasku, Legii a może nawet i u nas.
Ruszyłoby się? Niby za co?
Jak my pompowaliśmy kasę w transfery, to jakoś nic się u innych nie ruszyło i inne kluby po prostu to przeczekały.
Będą pieniądze (sponsorzy, stadion etc.), to będą transfery. Nikt już nie rzuca pieniędzmi na hurra, bo dotychczasowe próby wielkie g. dały.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.12.2009 o godz. 21:29.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 17.12.2009, 22:25
teraz jak Bate Borisov wygrało z Evertonem na wyjeździe to pewnie cięzko będzie Białorusinów do naszej ligi sprowadzic bo ceny pewnie po takim sukcesie poszły znacznie do góry
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.12.2009, 22:35
Range dzisiejszego sukcesu BATE stanowczo obniza wyjsciowy sklad Evertonu, tj. szesciu nowych pilkarzy w porownaniu ze skladem grajacym na codzien w Premier League. W tym jeden szesnastolatek na lewej obronie...

Rodionow nie pokazal nic ciekawego. Krivets byl duzo czesciej pod gra, wykonywal chyba wszystkie stale fragmenty. Wygladal mi na ciekawszego grajka.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 18.12.2009, 08:41
Jagiellonia prowadzi rozmowy z Rafałem Grzybem

Cytat:
agiellonia Białystok jest zainteresowana pozyskaniem Rafała Grzyba z Polonii Bytom. Działacze białostockiego klubu już rozmawiali z zawodnikiem.

- Jesteśmy bliscy porozumienia. Sprawę na pewno komplikuje jednak fakt, że do wyścigu włączyła się Legia Warszawa. Ale jestem dobrej myśli - mówi dyrektor sportowy Jagiellonii Cezary Kulesza.

Sam zawodnik, któremu kontrakt kończy się w czerwcu 2010 roku niczego nie przesądza.

- Dałem sobie kilka dni na przemyślenie wszystkiego. W mediach ukazują się informacje, że podjąłem już decyzje, ale są one nieprawdziwe. Nie ukrywam, że rozmawiam z Jagiellonią i nie wykluczam przenosin do Białegostoku. Ale w tej chwili każdy wariant jest możliwy i niczego nie można przesądzać - zaznacza Rafał Grzyb.
90minut
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 18.12.2009, 17:46
No niezła kompromitacja Wyborczej, która na ogół tak piramidalnych bzdur w sprawach transferowych nie produkowała. Skoro Pogorzelczyk oficjalnie to dementuje...

Inna sprawa, że dziwiłem się Wojciechowskiemu. Ściąga Bakero płacąc mu ciężkie pieniądze, chce budować silną drużynę a nagle oddaje Jodłowca. To się nie trzymało kupy, z tym że u tego Pana to chyba norma.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 19.12.2009, 09:26
Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.12.2009 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 19.12.2009, 09:37
Krivets w Lechu za 300 tyś Euro. Myśle że to poważne wzmocnienie, zawodnik ograny w lidze mistrzów i w lidze europejskiej.Jak Stilic zostanie to będą mieli dwóch klasowych rozgywających.Lechici do Krivetsa chca jeszcze snajpera Rodionowa.

ale czy już go kupili? bo ja na onecie czytałem, że on dopiero rozmawia z Lechem.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 19.12.2009, 09:41
no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało
Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.12.2009, 09:50
300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.

Cytat:
Zawodnik BATE Borysów Siergiej Kriwiec rozpoczął rozmowy z Lechem Poznań w sprawie ewentualnego transferu - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Dyrektor białoruskiego klubu Michaił Diemiencewicz potwierdził, że Kolejorz przysłał oficjalną ofertę zakupu 23-letniego pomocnika. Dodał także, że zawodnik zgodził się na prowadzenie rozmów. Kluby nie doszły jeszcze do porozumienia. Rozmowy najprawdopodobniej zakończą się na początku przyszłego tygodnia.

Kriwiec urodził się w Grodnie, mierzy 177 centymetrów, waży 74 kilogramów. Przed przejściem do BATE Borysów grał w Łokomotiwie Mińsk. Zawodnik ma również za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Podczas trwającego sezonu białoruskiej ekstraklasy w 26 spotkaniach zdobył 14 goli, zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Zawodnik zapisał również na swoim koncie 9 asyst.

źródło: własne / Gazeta.pl
90minut.pl
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 19.12.2009 o godz. 09:56.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 19.12.2009, 09:50
Czy przypadkiem Pogorzelczyk nie zdementował tych plotek?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
klubus
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.12.2009, 10:14
mi się wydaje że lech w tym okienku nie nawojuje bez sprzedania jakiegoś zawodnika rengifo odejdzie za darmo bo kto da za niego teraz kilka milionów euro. bardziej realne transfery będą chyba u nas, ale żebym sie nie przeliczył
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 19.12.2009, 10:16
no faktycznie jeszcze nie przyklepano Krivetsa ale 300 tyś Euro za tak ogranego zawodnika i do tego 23 letniego to myśle że niewiele skoro Zabrze tyle samo prawie za ...Pazdana chciało

a ja myślę że 300 tys euro to jakaś totalna bzdura za takiego grajka a jak by sie okazało że to prawda to wielkie gratulacje dla naszego zarządu za marnowanie okazji
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 19.12.2009, 10:19
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
300tyś EURO za jednego zawodnika to nie jest jakaś mała suma, jak na nasze warunki. Nie przypominam sobie czy np Legia wydała tyle w ciągu ostatnich paru lat, co najwyżej przez całe okienko. Być może Lech przeciera nowy szlak transferowy.
A przypadkiem Iwanski nie przyszedł do Legii za 600 tys Euro?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.12.2009, 10:45
To, że nasze ligowe "żelo - gwiazdy" wyceniane (nie mylić z "warte"!) są po 300 i więcej tysięcy euro to tylko przejaw radosnej twórczości klubowych włodarzy... Za 300-500 tys to francuskie kluby ściągają całe statki murzynów, testują ich i potem wyłaniają 2-3 gości z potencjałem którzy to potem stanowią o ich sile.

Jeśli z tym Krivetsem prawda to tylko kolejny dowód na to, że minimalne poszerzenie horyzontów za Odre i Bug może przynieśc same korzyści. No ale u nas na to nie wpadli wszyscy.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.12.2009, 10:56
GemHZR napisał(a):Wyświetl post

Kpisz?

Skoro Górnik za Pazdana chciał 1 mln zł...

Za niego to była duża sumka, ale pokazuje że 300 000 euro za mlodego piłkarza z takim doświadczeniem, statystykami to są grosze...

Nie wydaje mi się żeby ta kwota mogła być prawdziwa...

Łobodziński kosztował 400 000, Zieńczuk 500 000, Jirsak ponoć 700 - 800 tys.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów