The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wisolka
Junior Member

Od: 02.2020

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.02.2020, 11:06
Wiselka ma u bukow dobre notowania, takiej sytuacji dawno nie było... W Totolotku na nas jest 1.82, to dość mało, no nie wiem, ja bym był ostrożny, wciąż daleko nam do bycia choćby solidną ekipą. Teraz wszyscy, no może nie wszyscy, ale większość liczy na łatwe 3 punkty, oj, żeby nie było zdziwienia.
Ostatnio edytowane przez wisolka : 23.02.2020 o godz. 11:08.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.02.2020, 15:04
Na ten moment nie jest źle, ale Korona jest niebezpieczna i jak trochę nie poprawimy w odbiorze i dokładności w rozgrywaniu to się
źle skończy.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 23.02.2020, 16:16
Po raz ostatni wygraliśmy 3 pierwsze mecze na wiosnę w 2011 roku, kiedy zdobyliśmy ostatni tytuł.

Po raz ostatni wygraliśmy 4 pierwsze mecze na wiosnę w 2004, roku - lepszego startu nie pamiętam

To pokazuje jak wyjątkowe są nasze wyniki w tym roku. Trzeba to docenić i nie psioczyć na styl, bo walczymy o utrzymanie, a nie o tytuł. Wrażenia wizualne są bez znaczenia, liczy się tylko skuteczność. Skowronek zdaje się to doskonale rozumieć, dlatego taktyka jest rozsądna. Nie jesteśmy już naiwniakami, którzy za wszelką cenę chcą grać koronkowo, zawsze atakować, szukać ambitnych rozwiązań, po to by stracić piłkę w ataku pozycyjnym i dać się wypunktować z kontry.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 23.02.2020, 16:24
^^
też mi się podoba taki styl i boiskowe cwaniactwo, punkty najwazniejsze
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 23.02.2020, 16:43
Jest dobrze.piekna bramka Kuby teraz ograc Płocka .liczyc ze Arka nie ogra łksu, Gornik Pogoni, a Korna nie podoła lechii i łapiemy oddech
Odpowiedz cytując
Romendacil
Junior Member

Od: 02.2020

Stary 23.02.2020, 16:51
Był pot, krew i łzy (z nieba) i jakże cenne zwycięstwo!!! Jedziemy dalej teraz Płock.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.02.2020, 16:57
Najwazniejsze sa punkty, styl jest drugorzedny. Oby tak bylo za tydzien.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 23.02.2020, 16:57
Aby wywołać dyskusje wrzuce coś na szybko (jutro napisze wiecej).

Zszedł Buksa i zaczela sie gra w 2 polowie, ktora była bardzo fajna - spokojni 2,3 bramki mozna było dołożyć.

Po 15 minutach mowie do kumpla: patrz on nie ma siły biegac... i co? 80 minuta i skurcze.

Wali mnie, ze ma 10 czy tam 16 lat, oceniam goscia z polskiej ligi czyli: szybkosc i zwrotnośc Jacka Matyja.

Buksa dorośnie, zmężnieje, pare kilo przybierze i będzie czołgiem na miare Nalepy za czasów gry u nas, czy Stawarczyka Piotra...

Oczywiście trza oddać, że ma instynkt i strzał. Sporo piłek przeszło obok niego, gdyż nie potrafił się pozbierac. czy dołożyć susa. Póki co najbardziej odpowiedni okres gry dla niego to : od 70 minuty.

Reasumując: SPRZEDAJMY go jak najszybciej, póki są frajerzy typu nabijacze piany czy pompowacze balonika - sprzedajmy póki frajer chce się nabrac i wyłożyć jakiś hajs :] Frajer typu Milan kupujący piątka.

No to chyba tyle.

Teraz niech chorągiewki się produkują. :]

PS:

EL CAPITANO KUBA - dla mnie wzór człowieka, mój idol - kocham go.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.02.2020 o godz. 17:46.

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 23.02.2020, 17:11
prosze cie , prosze cie , prosze cie
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.02.2020, 17:39
Gardło zdarte, buty przemoczone, banan na twarzy
A do utrzymania już tylko potrzeba już tylko 16-17 punktów

PS. Czy ktoś może dać Lucjuszowi bana na kilka tygodni na otrzeźwienie?
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce - zrobione!
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member

Od: 07.2011

Stary 23.02.2020, 17:40
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Zszedł Buksa i zaczela sie gra w 2 polowie, ktora była bardzo fajna - spokojni 2,3 bramki mozna było dołożyć.
http://weszlo.com/2020/02/23/debiut-...AKkg3fvvjJBlS8

I nawet nie ma co dyskutować, szkoda strzępić ryja 🤔😎
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 23.02.2020, 17:42
ej noooo , dajcie spokoj - to tylko Lucjusz ....nie podcinajcie mu skrzydel na forum ...ja go uwielbiam
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.02.2020, 17:55
Tak jak się spodziewałem Chorągiewki wieją jak wietrzyk powieje - idziemy na mistrza, Buksa następcą Lewego.

Póki co daje Wam do zrozumienia, że domaganie wystawiania Buksy od początku jest skrajną głupotą. 15 minut i oddycha rękawami - pisze, od 70 minuty to max na dzisiaj.

Zwolennicy Pio Pio Pio tak samo piszczeli, widac było od samego początku, że to wturlywacz goli, a nei żaden strzelec. Tak samo jak Rakels z zydovii.

oooo jest i weszło podniecające sie Rakelsem, nie no jak oni napisali ze Buksa to jest gośc, to musze przeprosić i przyznać racje :]

Otwórzcie oczy pompowacze balonu.

EDIT:

za weszlo: "Trzecia – Buksa ma trochę miejsca i czasu, więc uznaje, że warto poszukać kolegi z przodu, wymuszając ruch na Saviceviciu. Gdyby kolega sprawniej się połapał, mógłby dostać piłkę na wolną strefę. Z akcji nici."

haha oni komplementują akcje którą spartolił. Z trybun wygladalo to zupelnie inaczej, mianowicie: dostaje na szybko piłe, jeden rywal przed nim, az sie prosi: GAZ, jakis zwód i autostrada do bramki, a z racji braku umiejentosci i swiadomosci ze nie da rady nic zrobic z drwalem z kielc, podał niedokładnie/za mocno do Savicevica :/ Tak, więc brawo dla geniusza, który tutaj posiłkuje sie wyrocznią weszlo
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.02.2020 o godz. 18:05.

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 23.02.2020, 17:58
Z tego co slychac kontuzja Turgemana jest powazna i moze nie grac przez dwa miesiace.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.02.2020, 18:06
Jedyne co mnie teraz martwi to wydłużająca się z każdym meczem lista kontuzjowanych.
Wiadomo co z Buksą?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.02.2020, 18:07
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Z tego co slychac kontuzja Turgemana jest powazna i moze nie grac przez dwa miesiace.
To jest nieprawdopodobne, po dwóch kolejkach 3 kontuzje: Hebert, Bury i teraz on...dlatego byłem bardzo niespokojny przed dzisiejszym meczem z drwalami. Dlatego też wygrana smakuje jeszcze lepiej.

Kube strasznie wycinali, mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś smutnego info odnośnie jego stanu zdrowia po tym meczu.

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 23.02.2020, 18:08

Po 15 minutach mowie do kumpla: patrz on nie ma siły biegac... i co? 80 minuta i skurcze.

Wali mnie, ze ma 10 czy tam 16 lat, oceniam goscia z polskiej ligi czyli: szybkosc i zwrotnośc Jacka Matyja.

Buksa dorośnie, zmężnieje, pare kilo przybierze i będzie czołgiem na miare Nalepy za czasów gry u nas, czy Stawarczyka Piotra...

Oczywiście trza oddać, że ma instynkt i strzał. Sporo piłek przeszło obok niego, gdyż nie potrafił się pozbierac. czy dołożyć susa. Póki co najbardziej odpowiedni okres gry dla niego to : od 70 minuty.

Reasumując: SPRZEDAJMY go jak najszybciej, póki są frajerzy typu nabijacze piany czy pompowacze balonika - sprzedajmy póki frajer chce się nabrac i wyłożyć jakiś hajs :] Frajer typu Milan kupujący piątka.

No to chyba tyle.

Teraz niech chorągiewki się produkują. :]

PS:

EL CAPITANO KUBA - dla mnie wzór człowieka, mój idol - kocham go.
Mecz ma różne fazy. Mówisz o tej części gry gdy korona olała obronę i rzuciła resztki sił żeby wyrównać. Wchodziliśmy wtedy w ich obronę jak w masło... bo przestali bronić. Zejście Buksy nie miało tu nic do rzeczy. Najważniejsze co Olek zrobił - to strzelił 1 bramkę która ustawiła mecz.

Bezcenne 3 punkty! Oby tak dalej
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.02.2020, 18:09
Buksa chyba tylko skurcze miał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.02.2020, 18:10
ciacho napisał(a):Wyświetl post
On chyba tylko skurcze miał.
Oby.
A Klemenz?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 23.02.2020, 18:11
Takie mecze, przy tak syfiastej pogodzie, to jednak maja swoj klimat. Ludzi odpowiednio dużo, bez przypadkowych gości, jak na derbach czy Legii plus ładny gol.

Dodatkowo bramkę ładuje nasz małolat...to ma sens Grajcie tak dalej :d
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.02.2020, 18:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mecz ma różne fazy. Mówisz o tej części gry gdy korona olała obronę i rzuciła resztki sił żeby wyrównać.
Rozważałem taką ewentualność, ale doszedłem do wniosku, że Buksa w tej fazie meczu spowalniałby akcje, niedoskakiwał do piłki, która turlałaby się na więcej niż 50cm od niego (było tak pare razy jak był w miare świeży, a co dopiero po skurczach).

Tak czy siak gol cieszy, zachował się jak strzelec, ale to nie zwalnia ludzi z obowiązku dostrzegania pewnych ułomności.

Jak dla mnie najlepszą opcją jest wpuszczanie go na końcówki na podmęczonego rywala, bo tak jak widzieliśmy, po 15 minutach oddycha rękawami. Zakładając oczywiście, że wszyscy są zdrowi. Wiadomo, że gdyby nie kontuzja Alona to nie grałby od początku.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.02.2020 o godz. 18:17.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.02.2020, 18:25
Kurde jakie te 3 pkt wydaja sie bezcenne.,zaden zespoł nie ma takiej passy 5 meczów wygranych.

raptem 6 pkt do Płocka który na dzis łapie sie do Grupy Mistrzowskiej a mamy z nim mecz za tydzien.

Mecz mega trudny,korona nawet cos grała,bo tez przeciez grają o życie ,ale udało sie przetrwac,gol Kuby i od 2;0 juz był spokój a nawet i wyżej mogło być chocby poprzeczka Sadloka.
Na plus świetna frekwencja ,doping i to ze czuc w ludziach duzo pozytywnej energii,jedziemy dalej i walczymy o kazdy punkt.
Jak jest zle to widac ze ludzie sie mobilizuja i wyglada to dobrze ,taki znak ze im gorzej tym lepiej?cos w tym jest.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.02.2020 o godz. 18:32.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.02.2020, 18:41
Wygrywamy i super, styl nie jest olśniewający, ale też nie jest zły, bo gramy mądrze. Gramy skutecznie, gramy tak żeby wygrać, a przy okazji aby przeciwnik nie rozwinął skrzydeł, także grajmy tak dalej a tiki takę zostawmy Barcelonie.

Jednak zauważcie też, że póki co, w tej rundzie gramy z zespołam, które pezentują niską formę. Żaden z naszych rywali jeszcze w tym roku nie wygrał, mecza się wszyscy a my ich punktujemy bo jesteśmy ciut lepsi.
Także nie ma się co za bardzo podniecać, trzeba dalej poddać weryfikacji drużynę i zobaczymy jak wypadniemy w meczach, z rywalami, którzy są na fali.
Akurat 3 mecze nam przyszło grać z takimi zespołami, i czwarty mecz, z Płockiem gramy, który też jest pod formą i generalnie super nam się ulożyła sytuacja.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.02.2020, 18:45
I statystyki po meczu

I frekwencja. Awansujemy na 3 miejsce

i tabela za ostatnie 5 kolejek. Mila dla oka
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 23.02.2020, 18:50
W ostatnich 5 kolejkach odrobilismy:

10 ptk do Płocka
11 ptk do Jagi
11 ptk do Zagłębia
8 ptk do Rakowa
i 8 ptk do Górnika...

6 ptk straty do 8 miejsca i bioraca pod uwage ze Jaga gra nastepny mecz z Amica.... to przy wygranej zostaną 3.... no moze to byc piekny marzec Chociaz mnie juz cieszy samo to, ze takie rozwazania mozemy teraz przez te 6 dni do meczu z Petro prowadzic i marzyć, że no moze cholera sie uda!

Dla mnie jesli jakimś cudem wygramy 2 nastepne mecze, to odkupi druzyna te 10 porazek.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.02.2020, 18:55
No zgadza się, ale chyba zapominacie, że dzielą nas TYLKO 2 pkt od strefy spadkowej.

Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.02.2020, 19:01
Jak za tydzień wszystko dobrze pójdzie to na derby będziemy przystępowali z 6 zwycięstwami z rzędu a żydki z 2 porażkami z rzędu I przy wygranej ile będziemy do nich tracić?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.02.2020, 19:12
No zgadza się, ale chyba zapominacie, że dzielą nas TYLKO 2 pkt od strefy spadkowej.
O to to brawo szybki kubeł lodu!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.02.2020, 19:40
No no frekwencja jak widac super mamy top 3 ,tylko pytanie jaka była by ta frekwencja innych zespołow gdyby byli tam gdzie my,bo wiekszosci cała pierwsza 8 walczy o cos -czyli mistrz albo puchary.np pamietam frekwecje na Slasku jak walczyli o utrzymanie a własciwie jej brak.takze w sumie to zaslugujemy na pochwałe.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 23.02.2020, 19:44
@Lucjusz: weź PROSZĘ oglądnij mecz na spokojnie ...
W temacie Buksy, Twoje wpisy są co najmniej krzywdzące. W zepsutej setce, jak biegł to kilkadziesiąt metrów przed podaniem albo źle stanął albo go zaczął skurcz już łapać i na ambicji biegł dalej, więc przy strzale też nie mógł 100% dać z siebie. Kilka razy fajnie się obrócił z piłką i pokazał na pozycji. Brakuje mu jeszcze masy, więc przegrywał fizyczne pojedynki (to chyba zrozumiałe?). I nie, nie przestał grać po 15 minutach.

Wygraliśmy 5 mecz, nie chcę żadnych zimnych kubłów dzisiaj, chcę ŚWIĘTOWAĆ!!!

Kuba: trzeba zacząć zbierać na pomnik, nie ma rady!!! Brameczka sezonu się nam wydarzyła?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów