The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.08.2017, 19:29
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ps: Przypomniał mi się Bielsa (wybitny trener), który w swoim czasie kazał bramkarzowi wznawiać wybijaniem na aut - Wisła obecnie jest bardzo groźna jako zespół grający pressingiem przy oponenta autach na połowie rywala.
Podobny przykład z dnia dzisiejszego
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 05.08.2017, 21:00
Jak dla mnie brakuje dobrej gry na skrzydłach. Nie ma z kim pograć Brelek, Velez bardziej jest jak przecinak niż do pogrania ale to z jednej strony dobrze bo robi zajebistą robotę. Jak pisałem wcześniej, gra by według mnie zupełnie inaczej wyglądała gdyby nasi skrzydłowi wnosili jakąś jakość do gry.

Brożek nadal bez formy jak dla mnie i mimo wszystko gra na 2 napastników w tej chwili nie ma racji bytu bo tylko Lopez coś działa w napadzie( ciągły pressing, dobra kiwka, utrzymanie przy pile, wypracowanie sytuacji i przede wszystkim pewnośc siebie), Ondrasek mimo wszystko że się starał we wcześniejszych meczach to chyba już mimo wszystko u nas nie odpali...

Chciałbym zobaczyć grę z Velezem i Polem jako defensywni oraz z Brlekiem przed nimi albo z jednym defensywnym i Petarem oraz Haliloviciem jako ofensywni. Myslę, ze takie ustawienia było by dość ciekawie. Widać że Tibor dobrze czuje się z piłą przy nodze i ma to coś co powinien mieć rozgrywający.

Pewnie gdyby nie kontuzja Cuesty to wszedł by któryś ze skrzydłowych na boisko w miejsce Małego(szkoda że tak się nie stało). ps Buchalik bardzo pewnie wszedł w tym meczu, ciekawe czy to sugeruje polepszenie umiejętności czy to tylko przypadek...

Według mnie jak do tej pory po 4 kolejkach powinniśmy się cieszyć z 9 punktów, powiem więcej z Zabrza powinniśmy wywieść przynajmniej 1 punkt bo gra nie była tragiczna i mieliśmy sytuacje i wcale nie wyglądaliśmy gorzej niż Górnik. Fakt nasza gra nie jest rewelacyjna ale przynosi efekty iśmieszą mnie strasznie opinie, że ludzie woleli by ładną grę niż punkty w tabeli. ładną grę mieliście za Moskala czy nawet za Sobola i co z tego wynikało? My klepaliśmy a przeciwnicy strzelali gole, a teraz? Nikt przecież się nie nastawia na mistrzostwo i drużyna budowana jest stopniowo i jak już pisałem gdzieś na fejsie bierzemy piłkarzy za darmo więc nie wymagajmy żeby klepali jak Barcelona czy żeby wygrywali z każdym po 3,4-0 zejdźmy na ziemię i cieszmy się tym co jest bo jak narazie wygląda to tak, że możemy się postawić każdej polskiej drużynie i każdy powinien czuć do nas respekt.

Liczę również, że w PP szanse dostaną zmiennicy bo pewnie każdy chciałby zobaczyć Kostala czy Halilovicia od początku w wyjściowym składzie.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 06.08.2017, 20:24
Atmosfera na trybunach w Płocku podkreślała poziom widowiska toczącego się na płycie boiska. Z perspektywy trybun nie dało się tego oglądać. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Plus za walkę do końca.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 09.08.2017, 08:49
Witam wszystkich, to mój pierwszy wpis - chciałem pisać wcześniej ale czekałem na rejestrację konta. A wiec w skrócie o kilku rzeczach, o których nikt nie wspominał..
1 Po meczu obejrzałem raz jeszcze skróty na ekstraklasa tv. We wszystkich filmikach ważną rolę odgrywał Carlitos. Także nie tylko gol go wyróżnia.

2 Przy obronie Buchalika fatalny błąd Głowackiego i, po części, Ivana oraz całej obrony. Raz że kontra była czytelna i wracali za wolno, ale jeśli grają dwóch na dwóch, to Ivan powinien trzymać się Merebaszwiliego a Głowa przykleić do drugiego czyli strzelca zamiast cofać się w pole karne (który to już raz?) Jedno co dobre to że Głowa potrafi skasować leszczy, czego nie potrafił np. Załuska (Głowacki vs. Kuświk w poprzednim sezonie i np. Załuska vs. Kriwiec). Także Głowa nie może dalej grać na alibi, bo może nas to sporo kosztować w przyszłości.

3 Buchalik, Cuesta, Załuska, Cierzniak, Majdan, Pareiko itp. Nie widzę wielkiej różnicy - sorry, ale żaden z nich nie jest/był dobrym bramkarzem. Standardy dobrej gry na przedpolu i w powietrzu wyznaczył już w latach 70tych Jan Tomaszewski a dzisiaj Neuer. Taki Załuska grał niby na wyspach a dawał się przestawiać jakimś leszczom jak dziecko (mecze z Płockiem i Koroną w poprzednim sezonie). Dlatego nie demonizujmy Buchala. Daje radę.

4 Velez może i lepszy nawet niż Llonch, obecnie nawet na pewno, ale czy zagrają razem? W meczu derbowym można zacząć z tyłu parą LLonch/Velez, ale może lepiej zestawić Veleza z Haliloviciem, na wypadek konieczności zmianyi Veleza (kartki).
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 09.08.2017, 20:42
Pol na pewno nie wyjdzie w pierwszym składzie skoro wczoraj po 60 minutach łapały go skurcze. Może być zmiennikiem dla Veleza
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów