The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.08.2017, 22:08
Coz mozna rzec. Nie podoba mi sie to jak gra Wisla... Podobaja mi sie wyniki. Tego sie trzymam i mam nadzieje, ze tak bedzie przez dluzszy czas.

PS. Bym zapomnial. Panie Kiko, dajze Pan Bartosza za Boguskiego od pierwszej minuty!!! Chociaz jeden, jedyny raz.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.08.2017 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.08.2017, 22:13
4 mecze, 3 wyjazdy i 9pkt...co tu wiecej pierrdolic.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.08.2017, 22:14
w zeszlym sezonie, przez caly sezon (37 kolejek) wygralismy 3 wyjazdowe mecze.

ten mecz byl slaby, z obu stron, ale naprawde duzo lodu w te upalne dni na glowy niektorych kibicow.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 04.08.2017, 22:19
Zdobyte 3 punkty. Resztę lepiej byłoby przemilczeć..tylko że ja poproszę Bartosza w końcu w pierwszym składzie..poza tym Buchalik ładnie wybronił strzał Piatkowskiego.

Ale to był beznadziejny mecz ja .......e

jova napisał(a):Wyświetl post
Poszukałem w jakich spotkaniach pod wodzą Kiko strzelaliśmy gole po 85tej minucie.
Piast 1-2 Wisła. Brlek strzelił w 92ej.
Wisła 3-2 Płock. Bartosz w 86tej dał nam zwycięstwo. Dwie minuty wcześniej Stilić wyrównał.
Termalica 2-3 Wisła. Zachara strzela w 92ej.
Wisła 1-0 Termalica. Brlek w 89tej.
Zabrze 3-2 Wisła. Bartosz w 87mej.
Płock 0-1 Wisła. Dziś oczywiście strzelał Carlitos.

Za czasów Kiko strzeliliśmy sześć goli po 85tej i pięć razy dały nam one zwycięstwo. Coś niesamowitego. Ramirez to anty-Moskal. Los nam oddaje to, co wtedy zabierał.
Ciekawe spostrzeżenie. Faktycznie coś w tym jest.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 04.08.2017, 22:20
A mi sie ten styl podoba - wiadomo, że dzisiejszy mecz to nie jest idealny materiał pokazowy, ale bliższy mi był zawsze Mourinhio niż Guardiola, że się tak wyraże skrótowo. Oczywiście kwestia gustu.
Nie możemy też narzekać, że mieliśmy farta w końcówce - może to Płock miał farta że wcześniej nie strzelił Lopez, Mały i Brlek ? Nie można tak patrzeć, historia footballu byłaby radykalnie inna gdyby ktoś kopnał pilke 2 milimetry butem obok, a ktos inny sie nie poslizgnał.
Mamy 9 pkt po 4 meczach, które już sie nie będą dzielić. Jest dobrze
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.08.2017, 22:21
Gramy jak w mistrzowskim sezonie Maaskanta. Przeważnie brzydkie, wymęczone jednobramkowe zwycięstwa.

Wtedy nie mieliśmy najsilniejszej w lidze paki, ale mistrzostwo zdobyliśmy właśnie takimi meczami.

Życzę sobie i wam powtórki
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.08.2017, 22:21
Czaro :
>To był słaby mecz, a nie "mecz walki". Walka oznacza zaangażowanie, a tutaj tego brakowało.

Zupełnie się nie zgadzam, ja tu nie widziałem braku zaangażowania u naszych graczy, raczej walkę z pogodą i przeciwnikiem, skurcze w końcówce - było więcej walki niż gry w piłkę. Typowe męczenie buły mecz na 1:0, możesz to nazwać jak chcesz, tylko nie wiem po co głupio się czepiasz tego utartego sformułowania.

>Wydaje mi się jednak, że mniej więcej już wiadomo, czego można się po Wiśle w tej rundzie spodziewać. Jeśli danego dnia nie ma indywidualnego błysku (jak np. Carlitosa z Pogonią) albo błędów (jak np. Gonzaleza z Górnikiem), jesteśmy w stanie grać na 0:0 i męczyć bułę z większością drużyn w lidze. Czasem coś przypadkiem wpadnie, czasem nie, czasem wpadnie przeciwnikom - ciułamy punkty. Paradoksalnie, to może być dobra taktyka w Pucharze Polski. Wydawało mi się, że mieliśmy ambicję zaatakować w tym sezonie pierwszą trójkę. Na razie nie ma na to szans.

No tak wyciąganie wniosków po jednym meczu, podczas którego w 30+ stopniowym upale i zaduchu dwie drużyny męczyły bułę i koniec końców zdobyliśmy punkty na wyjeździe. Zejdź na ziemię, takie mecze zdarzały się zarówno Jadze, Lechowi, jak i Legii czy Lechii w poprzednim sezonie, a te drużyny zajęły 4 pierwsze miejsca w lidze.

>Obrona zagrała pewniej niż z Górnikiem, ale miała znacznie niżej zawieszoną poprzeczkę. Przy czym i tak dopuściła do kilku setek dla rywala.

Z tą poprzeczką to jest tak, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Oni też nie ryzykowali zbytnio i dlatego ten mecz był jaki był. Dodaj do tego jaka była pogoda i masz odpowiedź dlaczego to wszystko tak wyglądało.

>Bartosz zaliczył asystę - umie się ten chłopak znaleźć, ale wniósł niewiele.

Ja tam wolę jak ktoś wnosi konkrety czyli bramki i asysty niż sam wiatr, jak to np. czynił swojego czasu Sarki, ale co tam - może się nie znam

>Brlek jest cieniem siebie. Jak rozumiem, wynika to z tego, że jest cofnięty, a woli grać z przodu. Czemu Kiko mu to robi?

No jest cieniem, dlatego prawie strzelił 3 bramkę w 4 meczu ligowym. Przypomnij mi proszę jakie miał statystyki po 4 kolejkach poprzedniego sezonu, w którym był gwiazdą (zakładając, że teraz jest cieniem samego siebie). Ja rozumiem, że wolałbyś go na 10tce ale nie ma co gościa krytykować, jest on nadal dość młody i nie można od niego oczekiwać, że nas będzie ciągnął za uszy w każdym meczu sam. Jest bardzo dobrym piłkarzem ale nie róbmy z niego gwiazdy.

Generalnie głupie takie ferowanie wyroków po jednym meczu, w którym obydwie drużyny nie chciały się odsłonić, a do tego musiały zapierdzielać przy tak niesprzyjającej aurze. Jeśli np. w następnym meczu pojedziemy koleżankę bez nawilżenia to nadal będziesz tak ględził? Bo w piłce jest możliwe praktycznie wszystko. Raz to bywało, że po świetnym meczu przychodził słaby albo odwrotnie? Ważne, żeby w takich meczach umieć zdobyć punkty. Bo w Zabrzu zagraliśmy dobry mecz, a każdy widział jak to się skończyło.

Ględzenie, że musimy liczyć na przebłysk indywidualny lub błąd indywidualny, żeby nie skończyło się 0:0 jest kretyńskie. Przecież przy każdej bramce ktoś błyśnie dobrym zagraniem, a przy większości bramek ktoś zawali. Generalnie twój post to jedno wielkie malkontenctwo. Rozumiałbym jakbyś krytykował mecz - bo był DO BANI, ale ty zdążyłeś ocenić nasz potencjał w skali całego sezonu W dodatku w tak nieprzewidywalnym sporcie jakim jest piłka. Gratuluję

No nic, 9 punktów w 4 meczach, pozycja w czubie tabeli. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Chociaż to trochę niefortunne sformułowanie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.08.2017 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.08.2017, 22:26
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
PS. Bym zapomnial. Panie Kiko, dajze Pan Bartosza za Boguskiego od pierwszej minuty!!! Chociaz jeden, jedyny raz.
"Nigdy!"
~`Kiko Ramirez

Boguski u Kiko ma dożywotni pierwszy skład. W zamian Boguski trzyma w ryzach całą szatnie.

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 04.08.2017, 22:31
Dla mnie największy plus meczu to Michał Buchalik, byłem pewny obaw co do zmiany bramkarza w trakcie meczu, ale swoimi interwencjami pokazał, że nie ma się czego obawiać.

Drugi plus to oczywiście zdobywca bramki Carlitos.

Tai mały OT z mojej strony:

Cytat:
Zacznijcie nakręcać znajomych na Derby, podzwońcie, powysyłajcie smsy, wiadomości na FB, zaproponujcie wspólne wyjście czy wyjazd- w sobotę ma być miazga na trybunach!

Zarząd robi swoje, piłkarze też, teraz pora na NAS!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 04.08.2017, 22:33
Sztuką jest wygrać mecz jak się nie układa.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 04.08.2017, 22:35
Jedynym pozytywem tego meczu są 3 punkty. Typowy mecz dla koneserów, totalna pyta z obu stron.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 04.08.2017, 22:52
Mecz był tragiczny to każdy widział ale najważniejsze trzy punkty. W Zabrzu zagraliśmy całkiem nieźle a punktów nie było, widocznie nie może być tego i tego
Zastanawia mnie dlaczego Kiko ustawia Brleka trochę z tyłu, przecież na oko widać, że to nie jego pozycja.
Co jeszcze musi się stać aby Bartosz zagrał od początku?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 04.08.2017, 22:56
Takimi zwycięstwami wygrywa się ligę. Na 37 kolejek meczów typowych na 0:0 zdarza się bardzo dużo. Sztuka jest wyciągać z nich 3 pkt.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 04.08.2017, 22:58
Takimi meczami wygrywa się ligę. Na 37 kolejek trafia się bardzo dużo typowych meczów na 0:0. Sztuka jest wychodzić z nich zwycięsko. A jeśli chodzi o styl-mam nadzieje, ze juz we wtorek wygramy w lepszym
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.08.2017, 23:02
Był to mecz wołający o pomstę do nieba zgadza się ale liczy się ze są 3 punkty.
Co poniektórzy w zeszłym sezonie jak Kiko przyszedł wynosili go podniebiosa a teraz co niektórzy maja go dosc bo gra jest mało porywająca. Tak zgadzam się w 100% ze tak jest czy jest progres nie wyglada to na to ale nie obwiniał bym za to trenera w wysokiej mierze trochę zawodnicy obniżyli loty. Kolejny mecz w którym Cywka trochę rusza się jak dziecko we mgle mało z niego pożytku. Jeśli chodzi o Boguskiego nie jest on wirtuozem ale zbytnio nie przeszkadza a nawet czasem uda mu się któremuś dupę uratować. Nigdy nie byłem fanem jego talentu ale chyba czas na mała zmianę warty.

Jeśli chodzi o Kiko przyczepie się głównie do braku roszad na pozycjach gdy coś nie wychodzi.
Buchalik zagrał dobre 30 minut w meczu i jakby nie było uratował nam dupę w jednej sytuacji.
Dobrze ze chociaż obrona dzisiaj zagrała solidnie poza Tomkiem.
Paweł niestety to już nie ten zawodnik chyba już wole Zdenka na szpicy bo trochę pobiega poprzeszkadza a i Carlitos wyglada trochę lepiej w grze.
Odniosę się również do waszych opinii na temat Brleka. On jest również pożyteczny z tylu ale zgodzę się ze powinien być częściej pod gra niż Velez.
Problemem jest właśnie to ze on nie ma z kim pograć z przodu bo jeśli popatrzymy na Pawła jak człapie po boisku a Carlitos szuka gry przy skrzydłach.
Już to pisałem dalej uważam ze chyba lepszy byłby z niego skrzydłowy ale nie ja jestem trenerem. Jeżeli Mały gdzieś szuka tej gry to niestety Rafał już nie za bardzo.

Oby mecz we wtorek był próba szansy dla chłopaków z ławki typu Halilowic, Kostal , Wojtkowski i reszta bardzo jestem ciekawy ich walorów piłkarskich.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Stary 04.08.2017, 23:02
[QUOTE=Zwitter;1479119
Co jeszcze musi się stać aby Bartosz zagrał od początku?[/QUOTE]

Jak dla mnie Bartosz może wchodzić i rozstrzygać na naszą korzyść każdy mecz w tym sezonie. On bazuje na przygotowaniu fizycznym, motoryce, a pod koniec meczu jego atuty są po jego stronie.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.08.2017, 23:03
Mixu napisał(a):
Faktycznie coś w tym jest.
Nie zauważyłem, by ktoś wcześniej o tym pisał, a to naprawdę nietypowa statystyka. W 21 spotkaniach pod wodzą Kiko mamy bilans 10-2-9 i dosłownie połowę z wygranych meczów rozstrzygnęliśmy po 85tej minucie. W Manchesterze był "Fergie time", a u nas jest "Kiko time".
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Stary 04.08.2017, 23:04
Ostatni post ode mnie: bardzo przyzwoity mecz Buchalika jest warty podkreślenia, no i Velez bez kartki. Kto to obstawił u buka ten zarobił Mam nadzieję, że ewentualna kartka w PP się nie liczy w lidze?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 04.08.2017, 23:05
Stare porzekadło mówi ze sztuką jest nic nie grać i wygrac,takze jestesmy do przodu.

9 pkt,gdzie z Bruk betem i teraz mogilsmy miec 2 pkt a mamy 6.
Szczescie jest po naszej stronie,z Plockiem strzelamy im gole w koncówkach,niesamowite.

Teraz juz tylko derby,juz mozna sie mobilizować.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
MELON
Member

Od: 08.2008

Stary 04.08.2017, 23:12
Ogólnie to tak , wynik bardzo dobry jak na obraz naszej gry. Gramy za mało dokładnie , za dużo strat przez dlugie piłki typu baloniki . Za mało jest dokładnej gry między soba z użyciem zagrań z pierwszej piłki , a przede wszystkim za wolno. Taki Halilovic to dobrzr to robi i dziwie sie czemu wchodzi z ławy. Obrona dzisiaj dobrze i solidnie , Buchalik bardzo dobrze jak wszedł wybronil ważną groźną akcję. W pomocy słabe rozgrywanie, mało dokladnych pilek i prawie wszystko wrzutki w stylu angielskim. Ale wynik ok , z czego się cieszę
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 04.08.2017, 23:18
Wygraliśmy . Napiszę ogólnie...Każdy zawodnik musi czuć oddech na plecach...Oczywiście zawodnik z zagranicy musi być 2x (1,5x) lepszy niż zawodnik polski...Carlitos Lopez - nie daj się chłopaku! Pokazujesz jakiś futbol...a jak odwali sodówka to out!
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.08.2017, 23:20
s1mone napisał(a):Wyświetl post
(....)
Odpowiem trochę Tobie, a trochę na posty wyżej.

Tak, ja się zgadzam, że jak do tej pory jesteśmy efektywni. I rzeczywiście można tak, jak część użytkowników powiedzieć: wygraliśmy, to wszystko, nie ma o czym dyskutować. Ale po pierwsze, trochę to zabija sens obecności na forum dyskusyjnym, które z definicji służy takim dywagacjom. Także na temat tego, co można zrobić, aby te wyniki jeszcze poprawić. A po drugie, to mecze są rozgrywane po to, by je oglądać, a nie zadowalać się samym wynikiem. Nie mówię, że mamy grać jak Barcelona, ale jeżeli ciężko się na to patrzy, to można zastanawiać się, co zrobić, aby trochę grę poprawić.

Nadto, sądzę, że ostatnie zwycięstwa są jednak - przynajmniej po części - skutkiem szczęścia, a nie stylu gry. Piszesz, żeby nie wyciągać wniosków po jednym meczu. Ale nie zagraliśmy jednego meczu, tylko cztery, a do tego widać kontynuację pewnych tendencji z rundy finałowej poprzedniego sezonu.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Generalnie głupie takie ferowanie wyroków po jednym meczu, w którym obydwie drużyny nie chciały się odsłonić, a do tego musiały zapierdzielać przy tak niesprzyjającej aurze. Jeśli np. w następnym meczu pojedziemy koleżankę bez nawilżenia to nadal będziesz tak ględził? Bo w piłce jest możliwe praktycznie wszystko. Raz to bywało, że po świetnym meczu przychodził słaby albo odwrotnie? Ważne, żeby w takich meczach umieć zdobyć punkty. Bo w Zabrzu zagraliśmy dobry mecz, a każdy widział jak to się skończyło.
Ględzenie, że musimy liczyć na przebłysk indywidualny lub błąd indywidualny, żeby nie skończyło się 0:0 jest kretyńskie. Przecież przy każdej bramce ktoś błyśnie dobrym zagraniem, a przy większości bramek ktoś zawali. Generalnie twój post to jedno wielkie malkontenctwo. Rozumiałbym jakbyś krytykował mecz - bo był DO BANI, ale ty zdążyłeś ocenić nasz potencjał w skali całego sezonu W dodatku w tak nieprzewidywalnym sporcie jakim jest piłka. Gratuluję
Dziękuję za te wszystkie oceny. W moim przekonaniu każdy trener dąży w swojej pracy do narzucenia swojej drużynie dyscypliny taktycznej, schematów i powtarzalności. Do zminimalizowania pierwiastka losowości i wpływów zewnętrznych (np. aura). Jednemu się to udaje lepiej, drugiemu gorzej. W każdym razie trenerzy rozliczani są z tego, czy potrafią dobrać metody i taktykę oraz wdrożyć ją w danej drużynie. Tylko przy założeniu, że możliwe jest wypracowanie indywidualnego i zespołowego poziomu gry, który wypływa na wynik, ocenianie sportowców ma sens.
Twoją wypowiedź rozumiem natomiast tak, że o wyniku spotkań piłkarskich decyduje przede wszystkim/wyłącznie przypadek. Tylko, że wtedy sensu nie ma nie tylko ocenianie przeze mnie tego spotkania, ale i każdego innego przez kogokolwiek na tym forum.

Aha - czy ja ględzę? Wydaje mi się, że zauważyłem trochę plusów, po prostu starałem się realistycznie ocenić postawę drużyny i zawodników. Gdyby wszystko było optymalne, to powieźlibyśmy Płock 5:0. Najwyraźniej nie było.
Ostatnio edytowane przez czaro : 04.08.2017 o godz. 23:33.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 04.08.2017, 23:32
Nie rozumiem twierdzenia niektórych, iż ten mecz oraz inne, w których zdobywaliśmy gole w końcówkach spotkań to jest szczęście. Równie dobrze możemy pisać o dużym pechu, że nie udaje się go zdobyć wcześniej. Z brukbetem dwa słupki, z Górnikiem masa sytuacji, tutaj też mogło coś wpaść. Oczywiście nie twierdzę, że było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Wolę jednak takie mecze, niż nasze wyjazdy z poprzednich lat, kiedy każda akcja przeciwnika to było drżenie o stratę gola i z reguły dostawaliśmy 2-3 bramki. Tutaj w kolejnym już meczu nie pozwalamy przeciwnikowi niemal na nic ( z Górnikiem sytuacje praktycznie sami im stworzyliśmy, a właściwie Gonzalez). Cztery spotkania, w tym 3 na wyjeździe i 9 punktów. Zdecydowanie początek sezonu na plus.
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 05.08.2017, 00:44
Z perspektywy trybun najbardziej wyróżniali sie Carlitos, Velez i Ivan. Boki nic nie graly, Pawła przemilczę.
Satysfakcja po bramce - bezcenna
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 05.08.2017, 01:06
Czako : po prostu śmieszy mnie ferowanie wyroków po 4 meczach. Możemy równie dobrze bić się o pierwszą trójkę, jak i wylądować w strefie spadkowej. W żadnym meczu, który rozegraliśmy nie byliśmy gorsi od rywala, więc skąd to czarnowidztwo, że gramy niby beznadziejnie?

Szczerze powiedziawszy ja widzę tu malkontenctwo, a nie realną ocenę naszych meczy.

A najbardziej mnie rozwala mnie ten powtarzany przez wszystkich jak mantrę komunał o schematach i powtarzalności. Wyobraź sobie, że ja tej mitycznej powtarzalności i kultowych schematówi nie widziałem za żadnego trenera Wisły, a przeżyłem wielu.

Jeśli są jakieś schematy rozegrania to na własnej połowie, na połowie przeciwnika gra się tak jak on na to pozwala. Do tego jest też ogólne założenie, że gramy po ziemi piłką, albo długimi piłkami, u Kiko więcej jest tego drugiego, chociaż w niektórych meczach potrafimy mieszać tymi systemami i te mecze najlepiej się ogląda. Generalnie ja nie lubię gry defensywnej i bazowania na kontrach, więc tak - nie do końca podoba mi się styl Wisły. Ale jak widać przynosi niezłe efekty.

Ja nie zamierzam ferować jakichś śmiesznych wyroków, bo dorosłem do tego, że piłka jest najzwyczajniej w świecie nieprzewidywalna.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.08.2017, 06:12
Ja się wcale nie obraże jak w derbach pogonimy żydów golem w 95min...najchętniej po spalonym lub ewidentnym faulu Małego na pasiastym defensorze.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.08.2017, 06:38
Zenujacy mecz obu druzyn. Mamy szczescie w tym sezonie ale w dluzszej perspektywie niestety tak sie nie da.
Nie ma pomyslu na gre Oby sie to jakos rozkrecilo bo to męka to oglądac
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Pusiek
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 05.08.2017, 06:45
Ja P.I.E.R.D.O.L.E.
4 mecze-3 na wyjeździe -9 punktów.
Kiedy ostatnio był lepszy start sezonu?
W jakich realiach finansowych?
Obudzcie się ludzie bo to nie era TF.
Zurawskiego i Szymkowiaka już nie ma!

Brawo dla Drużyny. Punktujcie tak dalej.
Teraz derby!
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski

STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 05.08.2017, 08:07
Grali straszną pytę, ale gryźli trawę i za to szacun. Jak zwykle bramka po 85 minucie.

Cztery mecze, trzy zwycięstwa i porażka, 9 punktów, bramki 6-4, przy czym co drugi mecz na zero.

To są rewelacyjne liczby. Pobawmy się w mnożenie razy dziewięć. Trzydzieści sześć spotkań, 27 wygranych i 9 porażek, 81 punktów (!!!), bramki 54-36, 18 meczy z czystym kontem, Carlitos z 18 golami na koncie. Ktoś by nie chciał, żeby tak wyglądały statystyki Wisły przed ostatnią kolejką?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów