The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.08.2017, 08:52
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
baju baj...
Furman szybko odkupi swoje winy, bo na polską ligę to dobry grajek i trzeba na niego uważać - Amika już się o tym przekonała. Zresztą, nie wiem ile Ty masz lat, ale wydaje mi się, że dla Furmana to Ty jesteś gówniarzem
Kriviec grał tam chuja wielkiego, cień zawodnika którego znamy z Amiki.

Ivan zawalił gola na 3-1, przy pozostałych nie miał czynnego udziału; choć oczywiście OD JEGO błędu, gdzie Angulo przestrzelił setkę, Górnik się nakręcił. Miał też pełno innych strat, ale to ciągle BARDZO DOBRY zawodnik i dzisiaj powinien dostać pierwszy plac.

Ja zastanowiłbym się nad posadzeniem na ławce Veleza, bo może być bardzo potrzebny na Derby a przypuszczam, że i dzisiaj się wykartkuje Z przodu Carlitos i Brożek i grajmy swoje, piłką po ziemi, gdyż to nam wychodzi najlepiej.
no tak władowanie piłki plecami do siatki to udział bierny
przy pierwszej pozwolił Kurzawie na asystę

nie ma co sie sprzeczać każdy przyznał że to jego najgorszy mecz od początku kariery w Wiśle , ŁĄCZNIE Z ZAINTERESOWANYM

https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...08330379456513
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.08.2017, 08:53
Arkadiusz.Czerepach Krivec był wartościowym piłkarzem? hahah dobre przecież on słabo grał.Co ty pieprzysz jaku udział bierny? weź skończ pisać bo się tego czytać nie da.Zagrał słaby CAŁY MECZ!! obejrzyj jeszcze raz
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 04.08.2017, 08:55
fakt oceniam go przez pryzmat dokonań w Lechu , a nie jestem takim desperatem żeby oglądać mecze ekstraklasy poza naszą Wisłą , a przeciwko nam coś tam pograł akurat , no i pamiętamy akcję z Załuską
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 04.08.2017, 09:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no tak władowanie piłki plecami do siatki to udział bierny
przy pierwszej pozwolił Kurzawie na asystę

nie ma co sie sprzeczać każdy przyznał że to jego najgorszy mecz od początku kariery w Wiśle , ŁĄCZNIE Z ZAINTERESOWANYM

https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...08330379456513
Kurzawa i tak by tę piłkę do Angulo zagrał, tam cały dramat zaczął się od główki Cywki. Wpływ Ivana na gola na 2:1 jest naprawdę niewielki, piłka sama go trafiła... Lepszym byłoby zapytanie, czemu tyle miejsca Angulo zostawił Brlek...? Gol na 3:1 to faktycznie jego wina od A do Z. To, że przeprosił za swoją chujową grę bardzo doceniam.

Oceniasz Kriwca za grę w Lechu, a pamiętasz kiedy skończył tam grać? 5 lat temu. A i tam, jak spojrzysz na statystyki - 8 goli w 2,5 roku, no to posikać się z wrażenia można jaki wybitny zawodnik.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 04.08.2017 o godz. 09:08.
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.08.2017, 09:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
fakt oceniam go przez pryzmat dokonań w Lechu , a nie jestem takim desperatem żeby oglądać mecze ekstraklasy poza naszą Wisłą , a przeciwko nam coś tam pograł akurat , no i pamiętamy akcję z Załuską
jak można oceniać kogoś przez pryzmat gry KILKA LAT TEMU w innym klubie? straszne...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parę dodatkowych danych dotyczących meczu - uzupełnienie tematu meczowego:

W meczach wyjazdowych z Wisłą Płock Białej Gwieździe 3 razy nie udało się strzelić bramki. Padły wtedy wyniki 0:0, 0:0 oraz 3:0.

Jerzy Brzęczek nie przegrał nigdy z Wisłą Kraków jako trener. 3 razy prowadził zespół Lechii Gdańsk przeciwko naszej ekipie. 1:0, 2:2, 3:3 - to wyniki tamtych meczów.

Aktualizacja "zagra/nie zagra"
W Wiśle Kraków wypada Ondrasek oraz Llonch
W Wiśle Płock na chwilę obecną na pewno nie zagra Piotr Wlazło. Reszta być może zagra.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 04.08.2017, 09:26
przez pryzmat starych meczy ale i tych 2 przeciwko nam z ostatniego sezonu , ale nie bede sie tutaj upierał , takie miałem wrażenie, może głupie
Odpowiedz cytując
konvict1993
Member

Od: 09.2016

Stary 04.08.2017, 12:54
Błagam tylko bez kalkulacji. Velez jest zdecydowanie potrzebny od początku.
Co do Ivana jeśli był to po prostu zly dzień to wręcz trzeba mu dać drugą szansę.
Jeśli natomiast problemy zdrowotne lub personalne, i trwają dalej to trzeba sprawdzić Arsenicia.
Za Catlitosem mimo wszystko Wojtkowski nie Brożek, wywarł na mnie lepsze wrażenie w Zabrzu, od Pawła trzeba oczekiwać więcej.
Jedyna zmiana to Bartosz za Małeckiego, bo Patrykowi ostatnio wydaje się chyba że mu się wszystko należy, a nie jest tak.
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 04.08.2017, 13:42
Chciałbym zobaczyć dziś Kostala, jak wygląda. Natomiast popieram. Brożek niestety miał sytuację prawdopodobnie meczową i swoim stylu to spartolił. Może wchodzić na ostanie 20 minut, ale na pewno nie od początku. Może Arsenić zagra na prawej obronie za Cywkę?
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 04.08.2017, 16:08
Ja ponownie wyszedłbym zestawieniem 1-4-5-1
Cuesta
Cywka - Arek - Ivan - Sadlok
Velez - Brlek
Bartosz - Hailović - Małecki
Carlitos

no, ale to raczej marzenie sciętej głowy
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.08.2017, 17:03
Zobaczymy dzisiaj jak bardzo Kiko jest przywiązany do swojej podstawowej jedenastki. Jeżeli mają być jakiekolwiek zmiany, to właśnie teraz, przed derbami. Boguski, Małecki, Ivan - ławka! Niech pokażą się zmiennicy, niech poczują, że też są częścią drużyny, a nie tylko opcją awaryjną.

EDIT 19:15: Nieważne...
Ostatnio edytowane przez Revolver : 04.08.2017 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 04.08.2017, 18:51
Trochę dziwne, że wystawia Gonzalesa po takim meczu jak w zeszłym tygodniu. Dobrze byłoby w końcu sprawdzić czy mamy na ławce sensownych zmienników. Wystawianie Brożka to chyba bardziej za zasługi...
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 04.08.2017, 20:20
Drugi mecz kiedy to Brlek gra głębiej niż Velez, nie rozumiem tego...

Po za tym Boguś dziś gra dno, nie gramy w piłkę dziś..
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 04.08.2017, 20:23
3 jego pierwsze przyjecia pilki to dwie straty i jedno prawie przewrocenie sie na pilce
i znajac zycie wcisnie znowu z metra na pustaka i zostanie bohaterem

ogladac sie tego nie da, zeby z 8 rogow nie oddac jednego strzalu nawet
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.08.2017, 20:24
Wincyj górnych piłek ,a Brlek mocniej nadupcaj te piłki po ziemi, może ktoś w końcu przyjmie !!

A poważnie - oczy bolą. Każdą piątkę wybijamy górną dzidą - co za ....a kretyn to wymyslił ?
Obrońcy nie moga podejsc i normalnie grać piłą? To niech popatrzą jak Płock to robi, bo się zabiegamy do 65 min.

Boguś do zmiany w przerwie.Do tego niech ktoś zapyta Kiko po meczu - dlaczego tak ustawia Brleka ?
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.08.2017 o godz. 20:28.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 04.08.2017, 21:27
Śmiało można rzec, że mecz się odbył. Tyle.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.08.2017, 21:28
Gra tragedia gramy jak I ligowiec albo i gorzej! Derby TRZEBA wygrać!!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 04.08.2017, 21:31
Tak jest, to za ta porazke z Gornikiem. Stal sie dzisiaj cud bo VELEZ nie dostal zoltej kartki i zagra w derbach a tak sie martwilismy. 3 punkty nasze, czasami mozemy grac slabiej ale najwazniejszy abysmy grali do samego konca. Brawo i teraz lepsza gra ale powtorka i wygrana z Wisla Plock w PP a potem juz derby
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 04.08.2017 o godz. 21:44.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 04.08.2017, 21:31
Ta bramka jak gwiazdka z nieba.

4 mecze - 9 punktów - super wynik.

Przed derbami martwi statyczna gra w ofensywie praktycznie od pierwszej kolejki.

Ktoś pisał, że Carlitos będzie jak Videmont.
Otóż, nie będzie.
Techniczne półka wyżej.

Brawo za grę do końca!
Brawo Bartosz!
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.08.2017, 21:33
Słabsze mecze będą się zdarzać. Ważne, żeby je wygrywać. Dokładnie tak jak dzisiaj.
Ten jest do zapomnienia, po prostu 3 punkty.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.08.2017, 21:35
Pogoda nie dopisała i tyle.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.08.2017, 21:38
O rany co to był za mecz, oczy bolały od patrzenia.

Typowy 'mecz walki' czyli męczenie buły przez 90 minut. Nie podobała mi się nasza koncepcja czyli bronimy, dajemy przeciwnikowi pograć i kontrujemy. Po prostu nie przepadam za taką grą (abstrahując zupełnie od poziomu gry - bo mecz był kałowy).

Dużo szczęścia, bo mogło skończyć się 0:1, a skończyło 1:0. Los oddał to co zabrał w Zabrzu. Najważniejsze 3 punkty.

PS. Muszę pochwalić Buchalika. Uratował nam dupę przy 1 okazji Piątkowskiego. Poza tym indywidualnie nie ma kogo wyróżniać, mecz był tak rwany, że nie bardzo jest kogo. Generalnie porządnie w defensywie, bardzo słabiutko z przodu. Mecz do zapomnienia.
Oczywiście co kolega u góry pisał było widać, że warunki dawały się piłkarzom we znaki (zarówno naszym jak i przeciwnika).
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 04.08.2017, 21:39
Dobre 3 pkt. i zapominamy.

Dla narzekających na styl gry - przypominam spotkania za Kazia Moskala....
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 04.08.2017, 21:40
Mecz był słaby. Tu nie ma co się łudzić. Z pozytywów:
Velez zajebisty. Dziś zaimponował mi tym, że ładnie asekurował stoperów w trzech sytuacjach. Widać, że grał kiedyś jako stoper, a przy tym zapierdala cały mecz i szczerze mówiąc dla mnie lepszy niż Llonch(defensywnie). Obawiam się tylko, że grając we dwóch byśmy niestety dużo tracili jako drużyna. Świetny transfer.
Bartosz - z żydziochami MUSI zagrać od początku, bo zapracował tymi zmianami, które dał do tej pory.
Carlitos - to samo, co z Velezem. Cały czas pod grą nie boi się piłki. Szkoda tylko, że nie za bardzo ma z kim pograć.
Gonzo - widać, że w Zabrzu kwestią słabszej gry było to, że grał na "stoperach". Nigdy więcej.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
cash_X
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 04.08.2017, 21:41
Oczy krwawią, ale 3 punkty są. Nie wiem, co Kiko robi, ale takim ustawianiem tylko krzywdzi Brleka i funduje nam dziure w środku pola. Nie ma kto grać do napastników, więc gramy "dzidą". Na derby Bartosz za Boguskiego i Jarek Krzoska za Małeckiego.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 04.08.2017, 21:41
Ten mecz był tak słaby, że dostałam gorączki od oglądania go. Trudno, liczą się 3 punkty. Cieszy Bartosz i Carlitos. Tym, którzy kupują już żyletki z powodu marnego stylu, polecam regenerujący sen i worek lodu na glowę.
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 04.08.2017, 21:42
Jeden z najgorszych meczów, jakie w życiu przyszło mi oglądać...Kopanina, brak chęci, zadowolenie remisem, generalnie wyjebane na wynik. Znowu szczęscie dopisało w końcówce. Z 3 pkt trzeba się cieszyć, ale realnie patrząc nie zasłużylismy. Zenujący poziom gry.

Najgorsze jest to ze męczyłem swe oczy oglądając ten "mecz", a w kluczowym momencie (przy golu) zacięła mi się transmisja... wieczór do zapomnienia.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.08.2017, 21:55
To był słaby mecz, a nie "mecz walki". Walka oznacza zaangażowanie, a tutaj tego brakowało.

Wydaje mi się jednak, że mniej więcej już wiadomo, czego można się po Wiśle w tej rundzie spodziewać. Jeśli danego dnia nie ma indywidualnego błysku (jak np. Carlitosa z Pogonią) albo błędów (jak np. Gonzaleza z Górnikiem), jesteśmy w stanie grać na 0:0 i męczyć bułę z większością drużyn w lidze. Czasem coś przypadkiem wpadnie, czasem nie, czasem wpadnie przeciwnikom - ciułamy punkty. Paradoksalnie, to może być dobra taktyka w Pucharze Polski. Wydawało mi się, że mieliśmy ambicję zaatakować w tym sezonie pierwszą trójkę. Na razie nie ma na to szans.

Obrona zagrała pewniej niż z Górnikiem, ale miała znacznie niżej zawieszoną poprzeczkę. Przy czym i tak dopuściła do kilku setek dla rywala. W obronie pewnie Sadlok i wreszcie skoncentrowany (albo, lepsze słowo, ostrożny) Gonzalez. Cieszę się, że Głowa daje radę kondycyjnie, wygląda bardzo dobrze. Cywka zatracił wszystkie atuty i jeżeli to się nie zmieni, trzeba będzie zmienić prawego obrońcę (może jednak Bartosz?).

Skrzydła słabo, bez koncentracji, bez zaangażowania. Odskakujące piłki, proste błędy. Bartosz zaliczył asystę - umie się ten chłopak znaleźć, ale wniósł niewiele. Czy Kostal i Wojtkowski naprawdę nie są gotowi na szansę - np. w Pucharze Polski?

Brlek jest cieniem siebie. Jak rozumiem, wynika to z tego, że jest cofnięty, a woli grać z przodu. Czemu Kiko mu to robi? Naprawdę nie ma innych wariantów taktycznych przy tak szerokiej kadrze? Niech mnie poprawi jakiś znawca.
Velez na w miarę równym, (jak na nas) wysokim poziomie, chociaż nie bezbłędnie. Rozgrywanie w ogóle mu nie wychodzi.

Jeżeli zaś chodzi o atak, to Brożek w pierwszej połowie sporo się ruszał, ale niewiele z tego wychodziło. W drugiej zgasł i grał chodzonego. Szkoda. On nigdy nie był tytanem siły woli i ja to rozumiem, a do tego bardzo go lubię, ale świadomość, że każdy mecz może być jego ostatnim w profesjonalnej piłce powinna działać bardziej mobilizująco. Carlitos wygląda kondycyjnie podobnie, jeżeli nie gorzej, jak 34-letni Paweł. Wydaje mi się też, że bardziej pasowałby na skrzydło.

Aha - Buhalik nie wygląda gorzej od naszego pierwszego bramkarza.

I jeszcze jedno - komentarz w C+ stał na fatalnym poziomie. Wieszczycki nigdy nie był wirtuozem słowa, ale to, co się stało w ostatnim czasie ze Smokowskim to potężny regres intelektualny. Kolokwializmy, lapsusy, czasem niewiedza. Kiedyś go szanowałem, dziś nie da się tego słuchać. Zastanawiałem się, z czego to wynika i wydaje mi się, że oni w C+ naprzyjmowali przez ostatnią dekadę byłych piłkarzy, a pozwalniali dziennikarzy i w myśl zasady z kim przestajesz, takim się stajesz - wyrażają się jak piłkarze, a w magazynie ligowym zakładają sobie na głowy czapeczki imitujące łysinę Pazdana.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 04.08.2017, 21:56
Buchalik wybrany piłkarzem meczu w C+

Słaby mecz, Wisła przede wszystkim nie chciała stracić gola, przyfarciło w końcówce. Za Kiko często strzelamy gole w kóńcówkach.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 04.08.2017, 22:01
Mam nadzieję, że od następnego meczu (PP) w podstawowym składzie wyjdą dzisiejszy zmiennicy czyli Kuba ( ) i Tibor. Przy Tiborze Petar widać, że ma z kim grać, a Kuba coś tam naszą grę ciągnie. Niestety Pawłowi wiek nie służy i widać, że to już nie to samo co kiedyś, ale myślę, że na końcówki mógłby wchodzić i coś ukłuć. Tychi co Carlosa chcą dawać na skrzydło chciałbym uświadomić, że nie wiadomo jak u niego z innym cechami charakteryzującymi skrzydłowego np. dośrodkowania z biegu.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.08.2017, 22:03
Poszukałem w jakich spotkaniach pod wodzą Kiko strzelaliśmy gole po 85tej minucie.
Piast 1-2 Wisła. Brlek strzelił w 92ej.
Wisła 3-2 Płock. Bartosz w 86tej dał nam zwycięstwo. Dwie minuty wcześniej Stilić wyrównał.
Termalica 2-3 Wisła. Zachara strzela w 92ej.
Wisła 1-0 Termalica. Brlek w 89tej.
Zabrze 3-2 Wisła. Bartosz w 87mej.
Płock 0-1 Wisła. Dziś oczywiście strzelał Carlitos.

Za czasów Kiko strzeliliśmy sześć goli po 85tej i pięć razy dały nam one zwycięstwo. Coś niesamowitego. Ramirez to anty-Moskal. Los nam oddaje to, co wtedy zabierał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów