The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.04.2021, 11:27. [XXVI kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 21-04-2021, 18:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 20.04.2021, 11:31
Jeżeli piłkarze grają na złość trenerowi żeby poleciał (najlepiej sam zrezygnował), zastanawiam się czy grubo nie obstawić na Zagłębie. Przynajmniej będzie łatwa kasa.

Chodzą słuchy, że mobilizacja ma być tylko na Derby (choć to też stoi pod znakiem zapytania), a resztę spotkań odpuszczają, ile w tym prawdy, dowiemy się już w środowy wieczór.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 20.04.2021 o godz. 11:47.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 20.04.2021, 11:41
Mecz z Zagłębiem to może być ostatni gdzie będzie "łatwiej" o punkty. Derby to wiadomo, różne rzeczy moga się dziać. Później Legia która walczy o mistrzostwo, Lech ze Skrożą który zacznie zaraz punktować i w ostatniej kolejce Piast..

Marzą się 3 punkty jutro i spokój na kolejne mecze. Jednak będzie ciężko: wypadł Frydrych i Radaković więc w Lubinie zagramy całkowicie przemeblowaną linią obrony.

Skład jaki obstawiam, że wybiegnie:

Lis
Szota - Szot(albo Mawutor) - Sadlok - Burliga
Kuveljić - Żukow
Starzyński - Savić - Yeboah
Forbes

Liczę, że zagra Kuba - przynajmniej większość część drugiej połowy.

Wygrać jutro i wygrać w sobotę i humory wszyscy będziemy mieli lepsze!

Ave Wisła!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 20.04.2021, 11:41
Nieco irracjonalnie mam nadzieję na remis. Ale wcześniej liczyłem na co najmniej punkt z R i trzy z W więc się nie znam
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.04.2021, 11:47
Juz widzę jak Kuba mówi drużynie:odpuszczamy wszystko, gramy tylko w derbach. No ludzie. Jakby Jazdzynski się o tym dowiedział to by rzucił Wiśle w Cholerę.

Odpadł Frydrych Radakovic, Plewka, wcześniej Mehremic, obrona oraz środek są rozwalone jak Warszawa po wojnie. Niby nie trzeba się ratować juniorami, ale optymizmu co raz mniej.

Zagłębie lekko na fali, u siebie. Pachnie mi powtórka z 2012 roku i słynnym 4-1, gdzie Gargula ostro po meczu powiedział "Czwarta bramka ustawiła mecz"

Niemniej wierzę, że o ile z Zagłębiem przegrany, tak u siebie z craxą to po prostu się mocno postawimy.

Jutro to liczę co najwyżej na 0-0
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.04.2021 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 20.04.2021, 11:48
Jestem dziwnie spokojny o zwycięstwo w tym meczu (wiem, jestem niepoprawnym optymistą).

[23/42]
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.04.2021, 12:00
Tradycyjnie wypowiadając się przed spotkaniem w temacie meczowym dostajemy w czapę dlatego tego nie robię od lat. Tutaj jednak jest wyjątek, wynik z góry wiadomy, szatnia zadecydowała tak wszystkie obsrane przecieki niestety mówią.

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.04.2021, 12:09
Faworytem Zagłębie ale nie wierzę, żeby nasi panowie piłkarze tak po prostu rozłożyli nogi.
Ciekawy jestem czy Hyballa pokaże upór i postawi na swojego drewnianego żołnierzyka Kone w podstawowym składzie, czy Kuba będzie nadal poza kadrą meczową?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.04.2021, 12:29
Chyba bardziej niż rozłożenia nóg możemy się spodziewać wypięcia dupy.Głupio liczę że te niemoty mają jeszcze resztki honoru i coś powalczą.
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Stary 20.04.2021, 12:55
Gładkie 3-0 tylko nie wiem dla kogo
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 20.04.2021, 13:01
Zagłębie tak jak my wali w chooja na całej linii. Komu będzie chciało się biegać ten wygra. My bez Frydrycha i Radakowicia więc jest szansa dla Szoty na środku
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 20.04.2021, 13:05
Wbrew tym wszystkim doniesieniom pseudo "redaktorków" o rzekomym konflikcie - jutro wyjdziemy na pełnym gazie i powalczymy o pełną pulę! To będzie ważny mecz w kontekście sobotnich derbów, trzeba zbudować pewność siebie!
Jestem zdecydowanie niepoprawnym optymistą co do jutrzejszego meczu. Zarówno jego przebiegu jak i wyniku. Oby tak było. Zastanawia zestawienie obrony. Szota nie ma wysokich notowań, ale być może dostanie swoją szansę. Tak jak wyżej napisał "grzesiek632" on albo Mawutor. Bury, Sadlok i Dawid Szot raczej 100% zagrają. Reszta składu tak jak na Wartę.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.04.2021, 15:01
Zagłębie nie gra jakiejś specjalnie szybkiej piłki z wysokim presingiem, ani nie ma wielkiej motywacji.
Tu akurat upatrywałbym szans dla nas.
Z drugiej strony jeśli to my będziemy chcieli być stroną atakującą to znowu możemy stracić, jak z Rakowem bramki z kontr.
Ciekawe czy Hyballa koniecznie będzie chciał dominować grając swoją ulubioną taktyką, czy widząc, co się gra w E-klapie, zdecyduje się na wyczekiwanie nieco niżej z kontratakami?

No i jestem ciekawy zachowania naszych. Nie ma Radakowica i Frydrycha, więc Sadlok będzie czuł się panem defensywy (zawsze i tak się czuje)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.04.2021, 15:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zagłębie nie gra jakiejś specjalnie szybkiej piłki z wysokim presingiem, ani nie ma wielkiej motywacji.
Z drugiej strony jeśli to my będziemy chcieli być stroną atakującą to znowu możemy stracić, jak z Rakowem bramki z kontr.
Ciekawe czy Hyballa koniecznie będzie chciał dominować grając swoją ulubioną taktyką, czy widząc, co się gra w E-klapie, zdecyduje się na wyczekiwanie nieco niżej z kontratakami?

No i jestem ciekawy zachowania naszych. Nie ma Radakowica i Frydrycha, więc Sadlok będzie czuł się panem defensywy (zawsze i tak się czuje)
A ja mam nadzieje że Hyballa widząc "spiskowanie" Maćka (jak niektórzy na forum już ogłosili jako pewnik) postawi na Mawutora z Szotą na środku.

btw
Jak będziemy w słabiej formie fizycznej jak ostatnio i znowu grali bezmyślnie do przodu pomimo padliny w ataku to przegramy jak nic. I czy będzie tam wg ciebie "sabotażysta" Sadlok grał czy Frydrych z Radokavicem to będzie to samo dno. To Hyballa musi coś zmienić w pierwszej kolejności w taktyce.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.04.2021, 16:42

Jaka to jest ta ulubiona taktyka bo już się po ostatnich meczach pogubiłem?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.04.2021, 16:55
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieje że Hyballa widząc "spiskowanie" Maćka (jak niektórzy na forum już ogłosili jako pewnik) postawi na Mawutora z Szotą na środku.

btw
Jak będziemy w słabiej formie fizycznej jak ostatnio i znowu grali bezmyślnie do przodu pomimo padliny w ataku to przegramy jak nic. I czy będzie tam wg ciebie "sabotażysta" Sadlok grał czy Frydrych z Radokavicem to będzie to samo dno. To Hyballa musi coś zmienić w pierwszej kolejności w taktyce.
Mawutor jest wg trenera gówniany, więc może Kone, inny wynalazek trenera?

Trzymam kciuki za drużynę. Ale mam już dość tych opowieści o spiskach Sadloka. W to, że trener stracił całą szatnię, łącznie z siedzącym w niej współwłaścicielem, jestem w stanie uwierzyć. W to, że Wisłę sabotuje dwóch bocznych obrońców - nie.
Ostatnio edytowane przez czaro : 20.04.2021 o godz. 16:57.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 20.04.2021, 17:07
Też nie chce mi się wierzyć w jakiś bojkot i celowe podkładanie się. Tak samo podkładał się przez pół roku Liverpool, Arsenal, Barcelona itd. w tym sezonie? Myślę że Peter przesadził z gazem, fizycznie chłopaki osłabli i pojawiła się frustracja bo bardzo chcą, jest ciśnienie, widzieli że mogą i potrafią wygrać z każdym w lidze a teraz kondycja nie pozwala. Dokończmy ten sezon z wygranymi derbami, ograjmy młodych- więcej nie oczekuje po tym sezone. W Klubie jest Kuba który na ile potrafi staje na głowie żeby w klubie było lepiej więc mu zaufajmy zamiast pompować balonik który nikomu nie pomaga.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 20.04.2021, 18:27
Nie faulować i nie wybijać na rożne bo F.Starzyński sobie zrobi hattrick asyst ze samych stałych fragmentów.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 20.04.2021, 18:46
Mi się nie chciało wierzyć jak znajomy mówił o wałkach Marzeny i wyczynach sharksów w klubie/zielaka firmach itd - nie dawałem mu wiary, teraz pokornie zapytałem czy przecieki o kwasie w szatni to prawda: odpowiedział mi, że plotki o przewaleniu całości do końca sezony. Tak więc niestety, ale wierzę w ten kwas i jutrzejszy łomot.

Sadlok SFG, Yeboah te strzały i dośrodkowania z piłką wstrzeloną w ziemię już to widze :/

Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 20.04.2021, 18:55
O ile dobrze sprawdziłem, to tylko Savić jest zagrożony pauzą za kartki i to mnie w tym meczu głownie interesuje, żeby jakoś głupio nie wypadł
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.04.2021, 19:24
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Mi się nie chciało wierzyć jak znajomy mówił o wałkach Marzeny i wyczynach sharksów w klubie/zielaka firmach itd - nie dawałem mu wiary, teraz pokornie zapytałem czy przecieki o kwasie w szatni to prawda: odpowiedział mi, że plotki o przewaleniu całości do końca sezony. Tak więc niestety, ale wierzę w ten kwas i jutrzejszy łomot.

Sadlok SFG, Yeboah te strzały i dośrodkowania z piłką wstrzeloną w ziemię już to widze :/
Nawet nie strasz, wykupiłem c+ na kolejny miesiąc
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 20.04.2021, 19:27
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie strasz, wykupiłem c+ na kolejny miesiąc
Teraz wszyscy do buka i każdy mecz obstawiany naszą porażkę?
Jest kasa do wyjęcia

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 20.04.2021, 19:34
Teraz wszyscy do buka i każdy mecz obstawiany naszą porażkę?
Jest kasa do wyjęcia

Łatwa kasa jest, to fakt, ale nie mam sumienia zagrać przeciwko Wiśle. Wynik pewny chyba, że zagłębie będzie strzelać w trybuny, trafi coś na 1:0 i przypadkowy bilard w 94 minucie pokrzyżuje im plany.

Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 20.04.2021, 20:07
Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Zagłębie miało 3 mecze z rzędu wygrać.
Odpowiedz cytując
Marek96
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 20.04.2021, 20:11
O tym samym mialem pisać, może my zagramy kichę ale Zagłębie nie wygrywa 3 razy pod rząd, więc remis bedzie
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 20.04.2021, 20:12
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Zagłębie miało 3 mecze z rzędu wygrać.
Wisła jest dla każdego klubem na przełamanie.
Taka mentalność u naszych grajków.
Nie wiem skąd? Krakowskie powietrze? Odchody gołębi na Rynku? Przekleństwo Wandy, co nie chciała Hyballi?

Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 20.04.2021, 20:37
Dwa słowa:
Starzyński
Szysz
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.04.2021, 21:20
Na pierwszy rzut ciężko szukać pozytywów.

Bez podstawowych stoperów, większość zawodników już wie, że nie zagra u nas w przyszłym sezonie. Do tego atmosfera gęsta z trenerem, że można ją ciąć nożem. Wydaje się, że dostaniemy lekko ale to ekstraklasa, czyli pewnie wyrwiemy jakis remis i warto wierzyć

Bardziej obawiałbym się tutaj jakiś walczaków-zapierdalaczy. KGHM ma kompletnie wyjebane $$$, jak im się uda zagrać dobry mecz to wygrają, jak nie to przejebią i tak się życie kręci - generalnie poziom motywacji taki jak naszych grajków.

Ja bym domów tu nie stawiał, kto wie co obie zajebiście zmotywowane drużyny odjebią
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.04.2021, 00:47
Ostatnie 3 mecze byliśmy faworytami u buków i wpadki.
Teraz nie jesteśmy więc

Gorzej jeśli plotki o szatni się sprawdzą.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 14 (czternaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 21.04.2021, 07:30
Gładkie 3:0 i do domu. Nawet jeżeli wszyscy zawodnicy byli by przygotowani na 100% do meczu to jest jakiś kwas, który powoduje, ze co by się nie działo to dostaną w czapę.
Jak dla mnie to na teraz są tylko 2 cele do końca sezonu, na którym powinno wszystkim zależeć:
1. Wygrana w derbach
2. Brak dwucyfrówki z warszawą

Spodziewam się serii porażek jedna za drugą, może ewentualnie jakiś remis wywalczony ale to wszystko. Do końca sezonu dociułamy maksymalnie 3/4 punkty i kończymy sezon na 15 miejscu. W lecie Ewolucja nie REwolucja, pozbyć się szrotu! Polskich starych dziadów, leniwych, obrażalskich i eksperymentów z zza granicy odprawić z kwitem i grać Polakami z ESY i 1-szej ligi oraz z paroma zagranicznymi graczami będącymi wsparciem podstawowej 11. Przykład Warty w tym sezonie lub Rakowa 2 lata temu dobitnie pokazuje, że to nie nazwiska grają.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów