The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member

Od: 03.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.05.2010, 09:14
Najpierw poustawialbym management bo od tego sie zaczyna.
Mlodych, Wartosciowych ludzi ktorzy by tworzyli jednosc w scouting, marketing, itd.

Jak to zaczeloby funkcjonowac to pozniej wzialbym sie za trasfery....
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.05.2010, 12:45
Z Ivanovskim Polonia rozwiązała kontrakt . Może w Wiśle by sie odrodził ? 2 lata temu był przecież podstawowym zawodnikiem kady Macedonii i strzelał nawet sporo bramek . http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
cisse1906
Member

Od: 05.2010

Stary 21.05.2010, 12:49
Już jedno doświadczenie mamy, kiedy napastnik strzelał dużo bramek 2 lata temu.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.05.2010, 13:52
Heh właściwie to oprócz tego, że umie strzelić panu Bogu w okno to o Hristovie nic więcej nie wiemy
Musiałby rzeczywiście grać tak jak np Kirm za Skorży. Wtedy człowiek sobie to zdanie może wyrobić.
A tak... żeby nie było sytuacji jak z Edno, którego Heniek skreslił z miejsca, a teraz sie okazuje, że wystarczyła odrobina zaufania i mielibyśmy skrzydłowego.
Polskiej myśli szkoleniowej w ocenie potencjału zawodników jak również w przygotowaniach ciężko jest zaufać po tylu wpadkach.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 21.05.2010, 14:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Z Ivanovskim Polonia rozwiązała kontrakt . Może w Wiśle by sie odrodził ? 2 lata temu był przecież podstawowym zawodnikiem kady Macedonii i strzelał nawet sporo bramek . http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
2 lata temu nie grał w kadrze. Grał rok temu (2009), podstawowym zawodnikiem reprezentacji nigdy nie był (1 mecz w pierwszej 11, 4 z ławki na 5 meczów rozegranych). Sporo bramek też nie strzelał, bo zdobył tylko jedną.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 21.05.2010, 14:56
K4millo napisał(a):Wyświetl post
2 lata temu nie grał w kadrze. Grał rok temu (2009), podstawowym zawodnikiem reprezentacji nigdy nie był (1 mecz w pierwszej 11, 4 z ławki na 5 meczów rozegranych). Sporo bramek też nie strzelał, bo zdobył tylko jedną.
miałem na myśli gre Ivanovskiego w Dyskoboli i zaraz po fuzji w której strzelał sporo goli.Wiem że teraz jest bez formy no ale ci co są w formie (Sobiech,Micanski) są poza naszym zasięgiem finansowym a z zagranicy za darmoche nikgo lepszego sie nie sprowadzi.
Co do Hristova to strzelał ale nie dwa lata temu ale 5 lat temu w sezonie 2005-06 w Bułagrii
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2010 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując
Mishau
Senior Member

Stary 21.05.2010, 16:22
Ludzie błagam nie wyskakujcie z Ivanovskim bo to piłkarz typu Hristova, a może nawet gorszy. Juz predzej można by wziasc na testy tego Corteza, do konca nie wiadomo na co go stac, moze miał problemy z aklimatyzacją.
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 22.05.2010, 16:30
bramkarz Pogoni Szczecin: Radosław Janukiewicz 26lat, 193cm wzrostu, jak dla mnie mvp dzisiejszego finału Pucharu Polski.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 22.05.2010, 16:33
Ofsajd napisał(a):Wyświetl post
bramkarz Pogoni Szczecin: Radosław Janukiewicz 26lat, 193cm wzrostu, jak dla mnie mvp dzisiejszego finału Pucharu Polski.
Absolutna racja, koleś bronił jak w transie. Ciekawe czy na co dzień jest taki dobry, czy po prostu miał dzisiaj dzień konia...
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 22.05.2010, 16:38
Już kiedyś był przymierzany do Wisły.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=3574
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.05.2010, 17:03
Dnia konia raczej nie miał, on jest b.dobrym zawodnikiem.. Mnie osobiście dziwi fakt, ze on jeszcze do dziś gra na zapleczu ekstraklasy..

Jesli juz ktos tak zaczał temat Pogoni to w dzisiejszym meczu imponował Hrymowicz - gosciu ma warunki i dosc skladnie rozwijal akcje zespolu.
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.05.2010, 17:04
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Absolutna racja, koleś bronił jak w transie. Ciekawe czy na co dzień jest taki dobry, czy po prostu miał dzisiaj dzień konia...
Z tego co wiem to bronił cały sezon bardzo pewnie.
Odpowiedz cytując
Wojtek
Junior Member

Stary 22.05.2010, 17:08
Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która oglądając dzisiejszy finał od razu pomyślała o tym transferze. Transfermarkt wycenia go na 250 tys euro, ale sądzę, że byłby do wyciągnięcia za jakieś pół miliona złotych. Naprawdę wydaje się bramkarzem pewnym i utalentowanym.
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 22.05.2010, 17:09
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...goni-z-ruchem/

Przeciwko pierwszoligowcom bronił w PP bardzo dobrze :]
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 22.05.2010, 17:53
Widzę, że nie tylko ja oglądałem finał ja bym zaryzykował i wziął tego Janukiewicz.On ma 26 lat? i gra jeszcze w Pogoni? o k.. ja myślałem, że ma z 22-23 lata
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 22.05.2010 o godz. 17:55.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 22.05.2010, 17:53
spróbowałbym jeszcze raz do Wisły ściagnac Jacka Kowalczyka, w Odrze spisywał sie solidnie.Teraz chyba wiele nie będzie kosztował.Napewno to pewniejszy stoper od Jopa.
Odpowiedz cytując
biała gwiazda
Senior Member

Stary 22.05.2010, 18:07
człowieku nie żartuj, spisywał się tak solidnie że spadli. Już raz był i się okazało, że to dla niego za wysokie progi, to samo co Kwiek. Co do Janukiewicza, był najlepszym graczem Śląska gdy awansował do ówczesnej 2ligi(teraz pierwsza). Zachciało mu się robić karierę za granicą. Podpisał kontrakt z Grekami na prawie Bosmana, a pół roku siedział jeszcze w Zagłębiu, przez co z bohatera, stał się antybohaterem Wrocławskich kibiców. Teraz wiadomo sprawa dawno nieaktualna.Grecji nie zwojował i wrócił. Co dziwne nie od razu do ekstraklasy, tylko zaczął się odbudowywać w 1 lidze. Podobno dobra postawa Pogoni w tym sezonie to w dużej mierze jego zasługa. Nie wiem dlaczego zawsze wydawało mi się, że jemu czegoś brakowało. Być może jest to kolejny gracz z cyklu tych którym nigdy nie dano szansy w ekstraklasie, a jak mu ją się da to okaże się gwiazdą. Bodajże w 2006 roku to się on świetnie zapowiadał. Pewnie godzien ryzyka. Tylko nie wiem czy nasi działacze nie uniosą się dumą"że niby tak upadliśmy, by ściągać graczy z I ligi?"
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 22.05.2010, 18:12
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
człowieku nie żartuj, spisywał się tak solidnie że spadli. Już raz był i się okazało, że to dla niego za wysokie progi, to samo co Kwiek. Co do Janukiewicza, był najlepszym graczem Śląska gdy awansował do ówczesnej 2ligi(teraz pierwsza). Zachciało mu się robić karierę za granicą. Podpisał kontrakt z Grekami na prawie Bosmana, a pół roku siedział jeszcze w Zagłębiu, przez co z bohatera, stał się antybohaterem Wrocławskich kibiców. Teraz wiadomo sprawa dawno nieaktualna.Grecji nie zwojował i wrócił. Co dziwne nie od razu do ekstraklasy, tylko zaczął się odbudowywać w 1 lidze. Podobno dobra postawa Pogoni w tym sezonie to w dużej mierze jego zasługa. Nie wiem dlaczego zawsze wydawało mi się, że jemu czegoś brakowało. Być może jest to kolejny gracz z cyklu tych którym nigdy nie dano szansy w ekstraklasie, a jak mu ją się da to okaże się gwiazdą. Bodajże w 2006 roku to się on świetnie zapowiadał. Pewnie godzien ryzyka. Tylko nie wiem czy nasi działacze nie uniosą się dumą"że niby tak upadliśmy, by ściągać graczy z I ligi?"
wszytsko zgoda co piszesz ale najlepsi stoperzy w lidze Glik,Sadlok czy Jodłowiec są poza naszym zasięgiem finansowym. wiec trzeba szukac tańszych rozwiązań.Jako zmiennik Marcelo czy Głowy Kowalczyk mógłby sie przydac tak samo jak Dymkowski.Kiedyś wszyscy sie dziwili że Heniu ściaga z Pogoni 30 letniego Stolarczyka a jak dobrze potem grał.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.05.2010 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 22.05.2010, 18:17
Może gdybym był bogaty, to bym ich nie kupił - jeśli jednak byłbym skautem poleciłbym Wiśle takich zawodników do ataku:

Gerard Bi Goua Gohou

http://www.transfermarkt.co.uk/en/ge...er_141796.html
Obecnie zawodnik ósmej drużyny szwajcarskiej pierwszej ligi - Neuchatel Xamax.
Według transfermarkt.de jego wartość, to 200.000 euro.
Zawodnik nieźle prezentuje się podczas turnieju U21 w Toulon.

Adam Rooney

http://www.transfermarkt.co.uk/en/ad...ler_37773.html
Obecnie zawodnik czwartej drużyny szkockiej drugiej ligi - Inverness Caledonian Thistle
Według transfermarkt.de jego wartośc, to 375.000 euro.
W sezonie 2009/2010 zdobył 24 bramki w 35 meczach - w lidze oraz asystował 11 razy. W sumie we wszystkich rozgrywkach minionego sezonu zagrał w 45 meczach i zdobył 27 bramek oraz asystował 12 razy.
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.05.2010, 18:22
Pietrasiak jest do wyciągnięcia za darmo - 30 lat, ale gra pewna. Powołanie na liste rezerwową dostał od Smudy..

Poza tym pośród tych wszystkich wyślubowanych nazwisk pokroju Sobiechów, Glików i Sadloków zwróciłbym uwage na Wilczka z Piasta. Chłop uniwersalny, bo w ataku i w pomocy grać może, a nóż by sie wkomponował do składu. To taka inwestycja na przyszłość raczej, bo wątpię, żeby przebił się do 1 składu.

Każdy z powyższych graczy jest do wyciągnięcia. Te bajeczki z Panathinaikosem to niech sobie Piast i Ruch wsadzą właśnie tam. 2 mln chcieć za gracza, który nic konkretnego nie pokazał w rodzimej lidze.. O Sobiechu oczywiscie pisze.. To paranoja jakaś! Maksymalnie można za niego dać 2-2,5 mln ale złotych i to jeszcze powinni się cieszyć z tego.

Niestety wszelkie spekulacje prasowe mają w tej chwili na celu wpajanie, nam, kibicom Wisły o nieudolności naszych prezesików. Sytuacja w klubie powinna byc jak najszybciej opanowana, niech zasiądą na odpowiednich stanowiskach odpowiednie osoby i wtedy bedzie mozna cokolowiek powiedziec. Teraz nadzwyczajniej w swiecie nie ma kto prowadzic negocjacji transferowych z potencjaknymi graczami na rynku.. no bo kto? Jarosz? On przeciez mial odpowiadac za pion czysto sportowy.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.05.2010, 18:47
Osobiście o Janukiewiczu pisałam już kieeedyś i cały czas byłabym za tym panem. Ale my pewnie znowu będziemy testować nie wiadomo kogo [byle by darmo!], nie wiadomo ilu [byleby darmo!] i być może znowu tego Fina x). Zamiast skupić się na wyciągnięciu Janukiewicza bądź Kapsy. Tylko o czym tu mówić, skoro wolnego Onyszki nie miał kto zakontraktować...

Również spróbowałabym... trenera Ulatowskiego. Gość ma pojęcie o piłce, współpracował z Leo i co by nie powiedzieć czegoś się z holenderskiego warsztatu dowiedział, skorzystał. Facet jest w pełni rozumny [że tak powiem] i z piłkarzami też myślę, że sie dogaduje. W Bełchatowie, gdzie nie wiadomo jakich piłkarzy nie było, w małym mieście zrobił coś i co ważniejsze odbił się po słabym początku.
Niby Henio na wiosnę wprowadził "pozytywną reakcję" , ale moim zdaniem warto byłoby postawić na pana Rafała. Wiem, że pewnie wielu byłoby przeciwny z racji nie do końca udanego pobytu młodego Skorży, ale po pierwsze oni się różnią, po drugie- skoro Henio z tamtym składem nie zdziałał praktycznie nic, to z tym nagle podbije Europę?

A poza tym to ogromnie boje się letniego mercato. IMO wszystkie Sobiechy i Sadloki porozchodzą się do Lecha, Legii i ... Polonii W. A my będziemy patrzeć jak wkraczają do nas przypadkowi gracze- jedni bardziej [Beto, Hristov] drudzy mniej [Marcelo]...

PS. Podoba mi się pomysł z Pietrasiakiem- idealny (stokroć lepszy) zamiast Jopa. W przypadku odejścia Marcelo dobrze by go pewnie zastąpił i Kowalski by mógł spokojnie wchodzić.
Ostatnio edytowane przez masterlag : 22.05.2010 o godz. 18:50.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 22.05.2010, 19:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wszytsko zgoda co piszesz ale najlepsi stoperzy w lidze Glik,Sadlok czy Jodłowiec są poza naszym zasięgiem finansowym. wiec trzeba szukac tańszych rozwiązań.Jako zmiennik Marcelo czy Głowy Kowalczyk mógłby sie przydac tak samo jak Dymkowski.Kiedyś wszyscy sie dziwili że Heniu ściaga z Pogoni 30 letniego Stolarczyka a jak dobrze potem grał.
Czyżby? Ostatnio pewien mag z tytułem profesora stwierdził że najlepsi stoperzy w Polsce to Długi i Drewniany czyli Wasiluk i Polczak.

Dajmy wreszcie szansę Kowalskiemu, bo zawsze będziemy chwalić Ulatowskich, Lenczyków czy Urbanów, że nie boją się stawiać na młodych. Jesli i tak jestesmy biedakami, zacznijmy moze korzystać z zasobów Młodej Ekstraklasy, jesli tam nie ma nikogo wartego uwagi, rozgonić w ****u całe towarzystwo.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.05.2010, 20:48
gigant napisał(a):Wyświetl post
Czyżby? Ostatnio pewien mag z tytułem profesora stwierdził że najlepsi stoperzy w Polsce to Długi i Drewniany czyli Wasiluk i Polczak.

Dajmy wreszcie szansę Kowalskiemu, bo zawsze będziemy chwalić Ulatowskich, Lenczyków czy Urbanów, że nie boją się stawiać na młodych. Jesli i tak jestesmy biedakami, zacznijmy moze korzystać z zasobów Młodej Ekstraklasy, jesli tam nie ma nikogo wartego uwagi, rozgonić w ****u całe towarzystwo.
Zostawmy Filipiaka i parchatych

Kowalski jest słabszy od Jodłowca, Sadloka czy Glika, ale my nie możemy mieć samych drogich "gwiazd". Musimy mieć też solidnych zmienników którzy nie zarabiają tyle co Łobo a są przydatni dla zespołu. Takim piłkarzem jest Mateusz. Jako 3-4 stoper lepiej się nadaje niż Jop czy Cleber wg mnie. Dlatego po przygodzie z Piastem mógłby pograć chociaż 1 sezon w Wiśle. Jest liga, PP czy rozgrywki europejskie. kartki (tfu tfu kontuzje) i ktoś będzie musiał grać i może to być Mateusz
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.05.2010, 21:29
Dokladnie znajda sie mecze zeby taki mlodzianin czy niedoswiadczony gracz pogral kilka razy w sezonie a napewno dzieki temu zyska wiele i stanie sie pilkarzem na miare wlasnie Sadloka czy innych. Ja ciagle powtarzam, im tylko trzeba dawac szanse, patrz Mały. Tylko ze u nas ich sie traktuje jak jakies cioty i zamiast dac takiemu chlopakowi zagrac to sie kombinuje jak kon pod gore. Jak wypadnie srodkowy obronca to lepiej Diaza dawac na srodek obrony, na lewa pomoc wsadzac Kirma a do srodka Jirsaka, a nie moznaby w takiej sytuacji po prostu postawic na tegoz rezerwowego?! Kolejny przyklad Cracovia, czemu Jop gral na prawej pomocy, co Burliga gorszy by był? Wcale nie ale nie bedzie zniego ludzi jak dalej sie bedzie u nas kisil na lawce i bedzie traktowany jak jakis inwalida ktory na mecz ligowy wejdzie dopiero wtedy jak kontuzje zlapie 10 podstawowych ludzi 1 skladu ;/ Np Jirsak a Maczynski. Czemu skoro nie sprawdza sie Tomas nie daje sie szansy Maczynskiemu. Wiadomo nie musi mu od razu wychodzic, moze najpierw potrzebuje z 10 meczow zeby zalapac o co chodzi w grze zespolu z czolowki ekstraklasy w ktorym rzadko kiedy jest mu dane grac ale niech pogra w tym sezonie 10 razy z koniecznosci a za rok juz bedzie naprawde wartosciowym zmiennikiem jak nie podstawowym graczem. Ale nie lepiej ich traktowac jak ciemnoty ktore nie umieja kopnac pilki i siedza na lawce dopoki moga grac Ba, Jirsak, Sobol, Diaz itd bez sensu, to po co sa Ci mlodzi?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 22.05.2010, 21:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie znajda sie mecze zeby taki mlodzianin czy niedoswiadczony gracz pogral kilka razy w sezonie a napewno dzieki temu zyska wiele i stanie sie pilkarzem na miare wlasnie Sadloka czy innych. Ja ciagle powtarzam, im tylko trzeba dawac szanse, patrz Mały. Tylko ze u nas ich sie traktuje jak jakies cioty i zamiast dac takiemu chlopakowi zagrac to sie kombinuje jak kon pod gore. Jak wypadnie srodkowy obronca to lepiej Diaza dawac na srodek obrony, na lewa pomoc wsadzac Kirma a do srodka Jirsaka, a nie moznaby w takiej sytuacji po prostu postawic na tegoz rezerwowego?! Kolejny przyklad Cracovia, czemu Jop gral na prawej pomocy, co Burliga gorszy by był? Wcale nie ale nie bedzie zniego ludzi jak dalej sie bedzie u nas kisil na lawce i bedzie traktowany jak jakis inwalida ktory na mecz ligowy wejdzie dopiero wtedy jak kontuzje zlapie 10 podstawowych ludzi 1 skladu ;/ Np Jirsak a Maczynski. Czemu skoro nie sprawdza sie Tomas nie daje sie szansy Maczynskiemu. Wiadomo nie musi mu od razu wychodzic, moze najpierw potrzebuje z 10 meczow zeby zalapac o co chodzi w grze zespolu z czolowki ekstraklasy w ktorym rzadko kiedy jest mu dane grac ale niech pogra w tym sezonie 10 razy z koniecznosci a za rok juz bedzie naprawde wartosciowym zmiennikiem jak nie podstawowym graczem. Ale nie lepiej ich traktowac jak ciemnoty ktore nie umieja kopnac pilki i siedza na lawce dopoki moga grac Ba, Jirsak, Sobol, Diaz itd bez sensu, to po co sa Ci mlodzi?

Tylko ten młodzian i niedoświadczony zawodnik ma już 24 lata i jest starszy od Sadloka, co nasuwa się samo powinien być bardziej ograny/ doświadczony.
U nas w tym wieku niestety wciąż się grzeje ławę albo wymijająco mówi ma jeszcze czas na debiut (!!) ten nasz wieczny talent skończy jak połowa wiecznych talentów czyli w pierwszej/ drugiej lidze i taki będzie z niego pożytek.
Jest Marcelo, Głowacki, Cleber i w moim przekonaniu nie dostanie szans na grę, Młoda Ekstraklasa albo transfer definitywny.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.05.2010, 21:48
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tylko ten młodzian i niedoświadczony zawodnik ma już 24 lata i jest starszy od Sadloka, co nasuwa się samo powinien być bardziej ograny/ doświadczony.
U nas w tym wieku niestety wciąż się grzeje ławę albo wymijająco mówi ma jeszcze czas na debiut (!!) ten nasz wieczny talent skończy jak połowa wiecznych talentów czyli w pierwszej/ drugiej lidze i taki będzie z niego pożytek.
Jest Marcelo, Głowacki, Cleber i w moim przekonaniu nie dostanie szans na grę, Młoda Ekstraklasa albo transfer definitywny.
Cleber za pół roku kończy karierę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 22.05.2010, 21:57
Dobrze wiemy jak jest zamiast dać grać Kowalskiemu my ściągniemy kolejnego obrońcę bo jak to mówią ''poszukujemy wartościowych zawodników, a Kowalski nie gwarantuje nam takiego poziomu''.

Nie wiem jak ten chłopak się prezentuje ale za to widzę jak działa polityka w naszym klubie, niestety sprowadzamy za granicy, choć zdarzają się nam też dobre transfery ( Marcelo, Cleber) zamiast dać szansę swoim wychowankom- rzadko który przebija się do składu, być może są za słabi albo po prostu nie dostają szans gry, myślę że powrót do Pucharu Ekstraklasy byłby bardzo dobrym pomysłem, ponieważ to miejsce gdzie można by wprowadzać właśnie młodych zawodników.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.05.2010, 22:07
No wlasnie WISLAZWE i to samo czeka Burlige ktory jest tak samo traktowany jak Kowalski czy Maczynski. Jak jakies piate kolo u wozu ktore niby jest w skladzie ale wejdzie dopiero wtedy jak juz naprawde bedzie musial ;/ Tylko ze jak takie 20 latek wejdzie juz do tej 1 kadry na rezerwe to posiedzi tam 3 lata i juz jest starym 23 letnim koniem ktory bedzie cienki bo nie gral w dobrym klubie na poziomie Ekstraklasy. I taki Sadlok bedzie od niego 10 razy lepszy bo za mlodu zaczal grac w Ekstraklasie i to zaprocentowalo. No ale my to mozemy do usranej smierci to powtarzac i nic to nie zmieni niestety
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.05.2010, 22:56
Jaroo1- IMHO Burliga nie gra na tyle dobrze by wygryźć Singlara czy Alvareza (o ile będzie u nas grał). To jest gracz na nasza ligę... i tak mocno średni. Mączyńskiemu pasowałoby dać szansę, bo myślę, że prezentowałby się lepiej niż Jirsak (tylko, że tyle nie kosztował :/). Co do Kowalskiego- dać mu szanse! Tego zdania jestem cały czas i wolę by on do nas wrócił (do tego można by ew. pozyskać Pietrasiaka i oczywiście pozbyć się Jopa jak najszybciej) niż pozyskiwać za nie wiadomo jak zawyżoną cenę innego polskiego środkowego. Zamiast tego fundusze przeznaczyć na napastnika, bramkarza...

PS. A co z naszymi zawodnikami ME? Nadaje się jakiś do pierwszego składu czy nie? (pytam, bo nie oglądam "młodych") Jak tak, to wio ich na obóz i obserwujemy swoich po pierwsze...
Ehh... wyluzować trzeba.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
cisse1906
Member

Stary 22.05.2010, 23:01
Z tego co pamiętam to na obozie Rado się dobrze prezentował, dać szansę póki młody i może się rozwijać.
I gdybym był bogaty to zainwestowałbym w trenerów juniorów, kompleks treningowy i szkolił młodzież, żeby to Wisła sprzedawała takich Lewandowskich, Sobiechów, Sadloków za miliony euro.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów