The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.09.2020, 06:43
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Dużo ludzi już to zrobiło. Kompromitacje na boisku w tym i w tamtym sezonie oraz np. pajacowanie Królewskiego na Twiterze już zniechęciło mnóstwo ludzi.
Dużo ? Mnóstwo ? Czyli ile ? Piszesz bo wiesz czy jak zwykle puste słowa bez pokrycia ?

Zniechęciło ? A może Ty bez pajacowania wrzucisz 1 mln zł albo 10 mln zł do klubu ? No pokaż bohaterze na co Cię stać Tylko nie pisz że nie bo to będą wymówki, wymówki, ciągłe wymówki
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 08.09.2020 o godz. 07:33.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.09.2020, 07:00
Zbyszek, przyznaj się, to twoja inicjatywa była z tym protestem-manifestem rozklejonym na trzech słupach miesiąc temu? Bo psychologiczny profil pasuje jak ulał i efekt też podobny: nic nie zmienia, a tylko wk....ia
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 08.09.2020, 07:14
Wymówki, wymówki, ciągłe wymówki. Nie osłabiaj mnie już tym argumentem. Czy potrzeba setek milionów, żeby kopacze z najwyższej ligi wykazali odrobinę ambicji i zaangażowania w starciu z trzecioligowcem?

Dużo ludzi już to zrobiło. Kompromitacje na boisku w tym i w tamtym sezonie oraz np. pajacowanie Królewskiego na Twiterze już zniechęciło mnóstwo ludzi.
Przypuszczenia, spekulacje, sianie zametu.
Zapytam wprost, boli Cie ze juz nie masz posredniego wplywu na klub przez pacynke Marzene?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.09.2020, 09:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wyobraź sobie że pamiętam czasy srzed Cupiała. Taki wynik Legia Wisła 0:3 w składzie z Grędą Giszką i Jałochą Bobrem w Bramce i Dziubińskim w ataku. Potem drugą lige i 9:0 z Arką. Kto wtedy myślał o budżetach? Albo się miało AMBITNYCH piłkarzy czyli takich którzy jak wygrywają 1:0 to chcą wygrywać 2:0, A jak przegrywają 0:3 to chcą przegrać 2:3 i ma to dla nich znaczenie. Albo nie. Nie było tłumaczenia że jeden z drugim się smęci po boisku bo ma mniejszy budżet. Co do h... ciepłej wody w szatni nie mają? Czy im 30 000 miesiecznie na kartofle nie starcza i się z głodu przewracają. Jak przyjechała Barcerlona z Rivaldo i Kluivertem czy Parma z plejadą światowych gwiazd to jak z takim budżetem mogliśmy z nimi w miarę równo grać? Wytłumaczysz mi? Tyle ze wtedy Turków czy Irlandczyków to wieźliśmy kilkoma bramkami. Mieliśmy od nich większy budżet? Coś mi się nie wydaje.

To, że po strzeleniu bramki cofamy się w 10 pod pole karne to nie wina budżetu tylko braku ambicji. Przekonanie, że jeżeli już z kimś wygramy to tylko fartem , z kontry, że jesteśmy za słabi żeby grać jak ludzie w piłkę. Z takim podejściem to Nawet z dobrego grajka zrobisz patałacha który potrafi się urwać jak w Ostrowcu. Piszę o Żukowie, co, przez pół roku zapomniał jak się gra w piłkę? Czy dostał zapaści budżetowej? I nie pitol o zajechaniu, bo tempo w naszej ziemniaczanej lidze jest takie ślamazarne, że po prostu wstyd. Tylko jeżeli jedynym celem założonym przez trenera jest przeszkadzać i trwa to dłuższy czas to jak jednemu nagle odpali i spróbuje coś pociągnąć to choćby był Messi sam nie da rady. DRUŻYNA musi chciać grać w piłkę, do przodu, myśleć o tym jak strzelić bramkę, a nie tylko utrzymać się przy piłce, żeby minuty uciekały, niezależnie od wyniku. A o bramkach to najwyżej ostatnie 5 minut jak się uda.

Więc nie pieprz o pierdach bo to co zespół i TRENER prezentują od 1:0 z Górnikiem zasługuje na dużo poważniejszy komentarz niż jak to określiłeś pierd. I w dupie mam budżet to czy grajek kosztuje 100 000 czy 10 000 000 w bardzo małym stopniu zależy od faktycznych jego umiejętności moim zdaniem umiejętności to 30 %. Grajek za 100 000 może wkręcić w ziemie tego za 10 000 000 bez najmniejszego problemu. Jest tylko jeden warunek. MUSI SPRÓBOWAĆ. Jak będzie trzasł portkami przed samą próbą to g.. z tego będzie. A my właśnie od powrotu po pauzie trzęsiemy portkami co jest bardzo irytujące.
Zapewne też pamiętasz 0-6 z Legią i inne "wspaniałe" mecze - ale kto wtedy myślał o budżetach.

Wstydziłbyś się pisać takie brednie - wybrałeś tylko smakołyki a o wielu kompromitacjach, w tym spadku do II ówczesnej ligi zapomniałeś? Zapomniałeś co ci "niby ambitni" odwalali wtedy - przed Cupiałem? Jak marnowali swój talent w wódzie jak Iwan? Wstyd mieć taką wybiórczą pamięć. A może mało ambitną pamięć - co pamięta tylko plusy.. Oj mało ambitny jesteś. Majac wtedy wielu świetnych wychowanków ugraliśmy wtedy "drobne".

btw
Czym innym jest brak ambicji a czym innym zachowawcza kunktatorska taktyka trenera. Jśsli dla ciebie nie ma tu różnicy to o czym mowa?

No chyba zę dla ciebie cała gra defensywna to nie ambitna gra. I pamiętaj "ambitny" 0-6 z Legią to był dopiero wyczyn w 1993 roku.

Dla mnie prywatne wspominanie czasów przed Cupiałowych to w większości SKRAJNY CZAS mało ambitnej gry. Zespół z 1978 roku powinien zdiobyć z 3 albo 4 MP. Zdobył tylko jedno i to dzieki ambicji Lenczyka. Potem tylko balowali w knajpach na rynku. Tyle mieli ambicji... Dałeś przykłąd że hej. Słabą masz pamięć. Znaczy mało "ambitną"
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 08.09.2020 o godz. 09:03.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.09.2020, 09:41
Drozd, bohaterze moj. Lepiej bym tego nie napisal.

Wszyscy, ktorzy mowia ze nic sie nie dzieje i wszystko jest cacy. Drukowac i czytac przed paciorkiem. Moze dotrze.

Ja jeszcze takie porownanie zrobie.
To, ze ktos jest biedny, nie oznacza ze musi chodzic brudny i poobdzierany. Mimo ze jest biedny moze chodzic schludnie. I tego sie od Wisly oczekuje, zeby nie byla jak lachman.

serek
Cytat:
A dobrą drużynę, która robi wyniki to się tworzy za pieniądze, których nie mamy - dalibyście sobie już spokój, bo jojczeniem przez kolejne tygodnie nie zmienimy rezultatu meczu z KSZO.

Skompromitowali się piłkarze, co nie znaczy, że należy się na klub obrażać.
Czy Atalanta ma pieniadze porownywalny z rywalami na poziomie ktorych gra?
Ostatnio edytowane przez skarabeus : 08.09.2020 o godz. 09:45.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 08.09.2020, 09:55
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Wtrącę się. A ile jest takich "Atalant" w fazie pucharowej LM? Twój argument miałby sens gdyby chociaż połowę stawki stanowiły kluby jak Atalanta z niskimi budżetami ale pomysłem na grę. Ale tak nie jest. Bergamo ma swoje 5 minut. Za 2 sezony nikt nie będzie o nich pamiętał.

A tak znowu będziemy się "męczyć" oglądając Reale, Barcelony, Liverpoole, MC, PSG, Bayrny itd

Dziwnym trafem najbogatsze kluby? Z największymi budżetami? Tak Skarabeus - to nie jest przypadek. Statystycznie NIESTETY ale grają budżety. I żadne przebłyski takich Atalant tego nie zmienią. To są miłe rodzynki, ale i tak wygrywają STATYSTYCZNIE najbogatsi. Tak to jest

Przyswój sobie to słowo - statystyka
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.09.2020, 09:56
Trochę nie rozumiem tego, co tu się dzieje na ostatnich stronach. Z rozmowy o Skowronku wynikła jakaś pogadanka wychowawcza o szacunku klubu do kibica i kibica do klubu.

Czy można krytykować pracę Skowronka w ostatnich miesiącach, nie negując jej dobrych aspektów, nie domagając się jego zwolnienia, rozumiejąc ograniczenia klubu?

Czy można krytykować pomysł ewentualnego zatrudnienia Brzęczka jako trenera/dyra, nie negując zasług Błaszczykowskiego, ani jego prawa do zatrudniania kogo mu się podoba, nie podważając jego walorów osobistych i przy tym nie być "pokarkowym spadem"?

Czy można rozmawiać inaczej ,niż przekrzykując się "tak-nie"/"zajebiste-dno" itp.?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.09.2020, 10:05
Ogryzek.
Jeden szczegol. Ja nie oczekuje wynikow. Nawet nie oczekuje pierwszej osemki. Ja po prostu oczekuje szacunku do kibica i zawodnikow do samych siebie.
Chcialbym zeby Wisla grala cokolwiek swojego. A nie przez 75 minut przeszkadzala rywalowi a przez reszte udawala badz probowala cos strzelic.

Zrozumcie, i dziwie sie, ze w klubie tego nie rozumieja, ze z takim ustawianiem zespolu mi nigdy nikogo nie sprzedamy.
Jak Ci zawodnicy maja pokazac swoje mozliwosci i potencjal, skoro my nie chcemy grac w pilke tylko przeszkadzac rywalowi?
Mamy kilku mlodych zdolnych chlopakow, ktorych mozna wytransferowac za chwile. Ale nikt nie kupi kota w worku, tj chlopaka ktory biega po boisku i tylko przeszkadza.
A do tego jest zajechany fizycznie, wiec te bieganie tez pozostawia wiele do zyczenia.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2020, 10:44
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Czy Atalanta była w takim miejscu jak Wisła kilkanaście miesięcy temu? Czy może jest budowana z głową od lat? Przecież my na razie sklejamy "kropelką" rozwalony na kawałki klub, nie mając fundamentów, a w kadrze mamy po prostu słabych piłkarzy...

Wymówki, wymówki, ciągłe wymówki. Nie osłabiaj mnie już tym argumentem. Czy potrzeba setek milionów, żeby kopacze z najwyższej ligi wykazali odrobinę ambicji i zaangażowania w starciu z trzecioligowcem?
Wymówki? Mówienie o kompromitacji naszych zawodników to wymówki? Tak, spierdzielili i to drugi rok z rzędu, ja im tego nie zapomnę, ale mam po prostu dość ględzenia o tym non stop, bo nie dość, że nie trafia to jojczenie tam gdzie trzeba, to zwyczajnie nic to nie daje. Piłkarzy powoli trzeba wymieniać i w klubie, na miarę możliwości starają się to robić.

Zrobiłeś coś żeby było lepiej, żeby na miarę swoich możliwości poprawić sytuację naszego klubu, czy Ciebie interesuje tylko wynik na boisku, a jak klub ma egzystować, jak ma osiągać lepsze wyniki, w jakim jest nadal stanie spółka, to już masz gdzieś?

Królewski? Może i pajacuje, mnie również nie podoba się jego aktywność na tt, ale zrobił nieporównywalnie więcej od takiego jak Ty "Zbysia", który jedyne co potrafi, to klepać klawiaturę.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 08.09.2020, 11:02
[QUOTE=Ogryzek;1556060]To nie jest dokładnie ta sam sytuacja jak ze Stolarczykiem. Nie mamy kompromitującej serii porażek i mimo wszytko nie jesteśmy na ostatnim miejscu. Tym bardziej ze to początek sezonu i rozegraliśmy 2 mecze w lidze?
Jak Skowronek dobije do "osiągnięć" twojego niereformowalnego idola będę pierwszym który zacznie pisać o zwolnieniu Skowronka. Bo ja jestem wierny tylko Wiśle a nie żadnemu jej trenerowi czy piłkarzowi. Jak to zrozumiesz to przestaniesz pobredzać do mnie z tymi głupimi przytykami. Stolarczyka należoło jak najszybciej pożegnać i na szczeście dla Wisły to zrobiono w ostatnim możliwym terminie.

(Tak, wiem już ci puściły zwieracze i nie mogłeś sobie odpuścić więc popuściłeś - przestań się już kompromitować po raz kolejny bo masz plamę na dupie)[/QUOTE

Dlaczego piszesz dokładnie te same teksty co ja? Styki ci się przegrzały i już nic nie potrafisz wymyśleć?

Tak wiem, jak Skowronek przegra te 10 meczów z rzędu wtedy odwrócisz wszystko to co teraz piszesz do góry nogami i już będziesz pisał że nie miał słabej kadry tylko że miał bardzo mocną, że za czasów Cupiała to były mecze i się tak nie kompromitowaliśmy, że zespołowi brakuje ambicji, że to wstyd tak grać, że źle przygotowany itp.

Dokładnie tak samo było ze Stolarczykiem. Na początku piałeś z zachwytu i pisałeś że to wspaniały trener, potem jak zaczęło iść trochę gorzej to pisałeś że jest słaba kadra, ale jak zaczęło już iść tragicznie to wtedy pisałeś że kadra jest ok i to wina tylko i wyłącznie tego diabła 07.

Jeszcze raz polecam zajrzeć do tematu ze Stolarczykiem i chyba każdy zrozumie że nie warto się z ogryzkiem wdawać w jakąkolwiek dyskusje. Hipokryta level hard
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.09.2020, 11:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zapewne też pamiętasz 0-6 z Legią i inne "wspaniałe" mecze - ale kto wtedy myślał o budżetach.

Wstydziłbyś się pisać takie brednie - wybrałeś tylko smakołyki a o wielu kompromitacjach, w tym spadku do II ówczesnej ligi zapomniałeś? Zapomniałeś co ci "niby ambitni" odwalali wtedy - przed Cupiałem? Jak marnowali swój talent w wódzie jak Iwan? Wstyd mieć taką wybiórczą pamięć. A może mało ambitną pamięć - co pamięta tylko plusy.. Oj mało ambitny jesteś. Majac wtedy wielu świetnych wychowanków ugraliśmy wtedy "drobne".

btw
Czym innym jest brak ambicji a czym innym zachowawcza kunktatorska taktyka trenera. Jśsli dla ciebie nie ma tu różnicy to o czym mowa?

No chyba zę dla ciebie cała gra defensywna to nie ambitna gra. I pamiętaj "ambitny" 0-6 z Legią to był dopiero wyczyn w 1993 roku.

Dla mnie prywatne wspominanie czasów przed Cupiałowych to w większości SKRAJNY CZAS mało ambitnej gry. Zespół z 1978 roku powinien zdiobyć z 3 albo 4 MP. Zdobył tylko jedno i to dzieki ambicji Lenczyka. Potem tylko balowali w knajpach na rynku. Tyle mieli ambicji... Dałeś przykłąd że hej. Słabą masz pamięć. Znaczy mało "ambitną"
Zupełnie mnie nie zrozumiałeś.

Wynik 0:3 na Legii przydarzył się w momencie kiedy Wisła była w ogonie a krawaty w czubie, wygralismy odwagą i ambicją nikt się wtedy tego nie spodziewał. Rozumiesz?

9:0 Czy twierdzisz że dziś moglibyśmy wygrać z kimś w takich rozmiarach? Ja twierdzę że nie bo strzelając jedną bramkę cofamy się. Nawet grając z czwartoligowcem. Uważasz że to wina budżetu? Daj spokój.

0:6 z krawatami to nie wynik braku ambicji tylko dobrze wiesz co. Więc nie udawaj głupiego. Taka sama była przyczyna jedynie jednego mistrzostwa w końcu lat 70. Nie o tym tutaj rozmawiamy.

Ja twierdzę że bez ambicji czyli CHECI POKAZANIA LEPSZYM ZE WCALE NIE SA LEPSI nie ma rozwoju. A tłumaczenie kunktatorstwa i minimalizmu poziomem budżetu to zamykanie oczy na rzeczywistość. I gwarantuje Ci że jak będziemy mieli 10 razy taki budżet a mentalność pozostanie będziemy dalej dostawać w pałę z biednymi ale ambitnym. Przykładów takich jest bez liku. Najbliższe to wyniki naszych drużyn w pucharach.

Więc jeżeli mam pretensje o postawę drużyny i trenera to bądź łaskaw nie pitolić o pierdach bo to co prezentują od jakiegoś czasu to nie żaden pierd tylko pokaźna kupa, która zaczyna śmierdzieć i odstraszać. I od udawania że jej niema śmierdzieć nie przestanie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.09.2020, 11:23
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów

ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem

ale warto brać na to poprawkę w dyskusjach np nad trenerem
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 08.09.2020, 11:27
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post

Dlaczego piszesz dokładnie te same teksty co ja? Styki ci się przegrzały i już nic nie potrafisz wymyśleć?

Tak wiem, jak Skowronek przegra te 10 meczów z rzędu wtedy odwrócisz wszystko to co teraz piszesz do góry nogami i już będziesz pisał że nie miał słabej kadry tylko że miał bardzo mocną, że za czasów Cupiała to były mecze i się tak nie kompromitowaliśmy, że zespołowi brakuje ambicji, że to wstyd tak grać, że źle przygotowany itp.

Dokładnie tak samo było ze Stolarczykiem. Na początku piałeś z zachwytu i pisałeś że to wspaniały trener, potem jak zaczęło iść trochę gorzej to pisałeś że jest słaba kadra, ale jak zaczęło już iść tragicznie to wtedy pisałeś że kadra jest ok i to wina tylko i wyłącznie tego diabła 07.

Jeszcze raz polecam zajrzeć do tematu ze Stolarczykiem i chyba każdy zrozumie że nie warto się z ogryzkiem wdawać w jakąkolwiek dyskusje. Hipokryta level hard
Chory z nienawiści człowieku!

Ja nie jestem "przyspawany" do nikogo w Wiśle! Dla mnie Skowronek czy Stolarczyk to tylko pracownicy klubu! Do czasu jak są "dobrzy" przydatni - będę ich chwalil (czy jak tam w twojej nowomowie piał z zachwytu). Z momentem jak praca Skowronka przestanie przynosić dobre efekty - będę pierwszym, żeby go pożegnać.

Z twoim podejściem nie mógłbyś być dobrym szefem jakiejkolwiek firmy czy działu. Czasem trzeba się rozstać z ludźmi bo coś przestało działać. Wypaliło się.

I nie chodzi o to że Skowronek czy Stolarczyk są beee w ogóle! Po prostu ich praca w danym klubie z danymi piłkarzami przestała dawać cokolwiek. Ten sam Stolarczyk idąc np. do Zagłębia Lubin albo innego klubu znowu mógłby błyszczeć. Ale w Wiśle już jego czas minął.

Taka jest praca trenera - nieczęsto kończą prace bez wcześniejszej rozwiązanej umowy. I tyczy sie to również gwiaz trenerskich jak Mourinho.

btw
Widzę że masz elementarny problem ze zrozumieniem na czym polega ocena pracownika/trenera. Otóż NIE JEST TO OBIEKTYWNA OCENA człowieka jako całości, jego całych życiowych osiągnięć! Jest to TYLKO ocena pracy jako trenera w ostatnich kilku/kilkunastu meczach.

Ja nie pisze że Stolarczyk/ Skowronek jest głupi jako człowiek, trener itd. Piesze że praca Stolarczyka w danej rudzie to dno bo nie przynosi efektu. Duża różnica, ale dla ciebie wciąż za mała żebyś to ogarnął.

Mylisz lojalność wobec przyjaciół z oceną pracy podwładnych/kolegów. Jak hydraulik się skiepścił i jego ostatnie prace są słabej jakości to się go zwalnia - bez względu jaki fajny to chłop i jak dobrze pracował jeszcze pół roku temu.

btw
zamiast myśleć emocjami - użyj rozumu. Uwierz warto.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 08.09.2020 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2020, 11:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów

Zadam 1 (zaje.biście) ważne pytanie ze znajomości sytuacji w klubie.

Ile razy spotkałeś się z Zarządem klubu/właścicielami i przeprowadziłeś merytoryczną rozmowę na temat jego funkcjonowania ?

ps. Jakie to oczywiście względy bo ja nie mam pojęcia ?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 08.09.2020, 11:29
zero i co z tego wynika ? przecież napisałem że tego nie krytykuje
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 08.09.2020, 11:32
czaro napisał(a):Wyświetl post

Czy można rozmawiać inaczej ,niż przekrzykując się "tak-nie"/"zajebiste-dno" itp.?
"nie"...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 08.09.2020, 12:25
Cytat:
Czy można krytykować pomysł ewentualnego zatrudnienia Brzęczka jako trenera/dyra, nie negując zasług Błaszczykowskiego, ani jego prawa do zatrudniania kogo mu się podoba, nie podważając jego walorów osobistych i przy tym nie być "pokarkowym spadem"?
Nie, nie można.

Jeśli nie przedstawisz żadnych dowodów (albo chociaż poszlak) na to, że takie rozmowy są prowadzone. Jeśli nie ma dowodów, a ty coś takiego wymyślasz z powietrza to jest czyste sk...o.

To tak jakbym napisał, że podobno czaro chciałby u nas Smudę, czy nie sądzicie, że facet zwariował? I tak byśmy ci cisnęli na jak głupi pomysł wpadłeś - bez żadnych podstaw.

===

A jeśli już chcesz się bawić w "teoretyzowanie" to na pewno nic nie zostało podpisane, ani ustalone.

1 - Brzęczek chce być trenerem kadry, wątpie żeby marzył o Wiśle. Skoro dostał ofertę z pzpnu nie mając żadnych wielkich wyników, to wystarczy trochę szczęścia na turnieju i mogą z nim przedłużyć...
2 - Jeśli zostanie wywalony to obstawiam, że będzie chciał sobie zrobić przerwę, zarobił w cholerę kasy w kadrze, nie będzie mu się spieszyło do trenerki...
3 - AS bym jeszcze nie skreślał - i na pewno nasze trio tego nie robi. Bo, niby co, facet zrobi wynik, drużyna zacznie efektownie grać, a Kuba go zwolni? Przypomnę tylko, że Błaszczykowski ma mniejszościowe udziały w klubie i bez zgody Królewskiego/Jażdżyńskiego nic nie może.
4 - mówienie bredni pt "a kto inny Brzęczkowi złoży ofertę" jest nie poważne. Facet miał oferty przed kadrą, nie był bezrobotny. Możemy się śmiać, ale jakby nie patrzeć grupe eliminacji wygrał i jego CV wygląda lepiej niż dwa lata temu. Na brak ofert nie narzekał żaden z byłych selekcjonerów...

===
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.09.2020, 12:36

Zarządu nie ma co narazie krytykować nie zwolnią trenera po trzech meczach.

Liczę jednak na to że uświadamiają mu o co w tej zabawie chodzi, że na obecną chwilę nie jest to wynik. Tylko rozwój budowanie charakteru zespołu gra atrakcyjna dla kibiców. Na dzisiaj lepiej przegrać 4:5 po atrakcyjnej grze niż wygrać 1:0 grając tak jak ostatnio.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 08.09.2020, 13:52

Co autor miał na myśli?
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 08.09.2020, 14:03

Siejesz ferment i piszesz kłamstwa. W jaki sposób Socios/zarząd Socios korzysta na Wiśle? Jakie ma z tego profity? Dlaczego i na jakiej podstawie pisząc o tym stawiasz ich w jednym szeregu z ludźmi związanymi z WSH? A i wyjaśnij, co to znaczy być związanym z WSH, bo zaraz się okaże że bycie w SKWKa czy jeżdżenie na wyjazdy, to przejaw koneksji z WSH?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.09.2020, 14:58
Ciekawym jest, że po wpisie Czerepacha odezwały się wiadome osoby - te, które były symbolem tego forum w latach 16-18, te które przekonywały, że były zarząd jest święty i za niejakim pvd wmawiały, że istnieje spisek przeciwko byłej prezes i jej drużynie, a teraz są symbolami dobrej zmiany.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.09.2020, 15:08
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ciekawym jest, że po wpisie Czerepacha odezwały się wiadome osoby - te, które były symbolem tego forum w latach 16-18, te które przekonywały, że były zarząd jest święty i za niejakim pvd wmawiały, że istnieje spisek przeciwko byłej prezes i jej drużynie, a teraz są symbolami dobrej zmiany.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Koaliku znowu leków zapomniałeś zażyć.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.09.2020, 15:49
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie można.
Jeśli nie przedstawisz żadnych dowodów (albo chociaż poszlak) na to, że takie rozmowy są prowadzone. Jeśli nie ma dowodów, a ty coś takiego wymyślasz z powietrza to jest czyste sk...o.
To tak jakbym napisał, że podobno czaro chciałby u nas Smudę, czy nie sądzicie, że facet zwariował? I tak byśmy ci cisnęli na jak głupi pomysł wpadłeś - bez żadnych podstaw.

A jeśli już chcesz się bawić w "teoretyzowanie" to na pewno nic nie zostało podpisane, ani ustalone.

1 - Brzęczek chce być trenerem kadry, wątpie żeby marzył o Wiśle. Skoro dostał ofertę z pzpnu nie mając żadnych wielkich wyników, to wystarczy trochę szczęścia na turnieju i mogą z nim przedłużyć...
2 - Jeśli zostanie wywalony to obstawiam, że będzie chciał sobie zrobić przerwę, zarobił w cholerę kasy w kadrze, nie będzie mu się spieszyło do trenerki...
3 - AS bym jeszcze nie skreślał - i na pewno nasze trio tego nie robi. Bo, niby co, facet zrobi wynik, drużyna zacznie efektownie grać, a Kuba go zwolni? Przypomnę tylko, że Błaszczykowski ma mniejszościowe udziały w klubie i bez zgody Królewskiego/Jażdżyńskiego nic nie może.
4 - mówienie bredni pt "a kto inny Brzęczkowi złoży ofertę" jest nie poważne. Facet miał oferty przed kadrą, nie był bezrobotny. Możemy się śmiać, ale jakby nie patrzeć grupe eliminacji wygrał i jego CV wygląda lepiej niż dwa lata temu. Na brak ofert nie narzekał żaden z byłych selekcjonerów...
===
Poszlaka jest taka, że jak na razie Błaszczykowski obsadza klub ludźmi, z którymi współpracował albo których zna. Prezesem został jego brat, który piłką się nie zajmował. Stąd też zarówno moim, jak i kilku innych tutaj osób, zdaniem angaż Brzęczka jest prawdopodobny.

A dyskusja, czy ten Brzęczek jest prawdopodobny, a jeśli nawet tak, to czy to dobry pomysł to normalna dyskusja na forum piłkarskim. Proponuję zluzować ze słowem "s....ysyństwo", bo ja tu nikogo nie obrażam i jeśli mamy sobie rozmawiać, to też nie chciałbym bym być obrażany.

Co do reszty - dlatego moim zdaniem Brzęczek pójdzie w dyrektora sportowego. Zawsze będzie mógł ewakuować się z Wisły jak dostanie fajną propozycję, zawsze też to mniejsza odpowiedzialność niż trenera za wyniki.

Brzęczek jak na razie niczego nie pokazał, ani w piłce klubowej, ani w kadrze. Być może poszczęści mu się na Euro i będziemy męczyć się z nim w kadrze jeszcze przez jakiś czas, ale to chyba mało prawdopodobne. Sam fakt trenowania kadry nie jest zaś taką trampoliną do kariery, by mógł być pewien fajnej oferty po wygaśnięciu kontraktu. Jak się trafi jakaś Jagiellonia, to zawsze będzie mógł z posady dyrektora sportowego Wisły odejść.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2020, 16:53
Cytat:
Poszlaka jest taka, że jak na razie Błaszczykowski obsadza klub ludźmi, z którymi współpracował albo których zna. Prezesem został jego brat, który piłką się nie zajmował. Stąd też zarówno moim, jak i kilku innych tutaj osób, zdaniem angaż Brzęczka jest prawdopodobny.
A Nawałki nie zna? A Fornalika? Smudę? Dziesiątki innych młodych/starych trenerów?

Dawid Błaszczykowski ma licencję trenera i był asystenem Brzęczka, gdy ratowali Raków przed upadkiem. Nie wiem zresztą czemu to mu zarzucasz - co z piłką wspólnego miał Obidziński?

Cytat:
A dyskusja, czy ten Brzęczek jest prawdopodobny, a jeśli nawet tak, to czy to dobry pomysł to normalna dyskusja na forum piłkarskim. Proponuję zluzować ze słowem "s....ysyństwo", bo ja tu nikogo nie obrażam i jeśli mamy sobie rozmawiać, to też nie chciałbym bym być obrażany.
Zobacz na tytuł tego tematu - tak pisanie o tym w tym temacie to sk...o.

Cytat:
Co do reszty - dlatego moim zdaniem Brzęczek pójdzie w dyrektora sportowego. Zawsze będzie mógł ewakuować się z Wisły jak dostanie fajną propozycję, zawsze też to mniejsza odpowiedzialność niż trenera za wyniki.
Czyli bezpodstawnie insynuujesz, że Błaszczykowski wsadzi swojego wujka, bez kwalifikacji na dyrektora, tak aby miał ciepłą robótkę, bez odpowiedzialności za wyniki...

Gruuubo. I oczywiście pozostali dwaj właściciele to klepną.

Cytat:

Sam fakt trenowania kadry nie jest zaś taką trampoliną do kariery, by mógł być pewien fajnej oferty po wygaśnięciu kontraktu. Jak się trafi jakaś Jagiellonia, to zawsze będzie mógł z posady dyrektora sportowego Wisły odejść.
Kilka lat temu dostał ofertę z Wisły Płock, dlaczego teraz miałby nie dostać? Smuda dostał ofertę, Fornalik, dlaczego u niego miałoby być inaczej?

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.09.2020, 17:26

ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem...
Również chcę żebyś napisał jakie to "oczywiste względy", bo ja ich nie znam.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.09.2020, 18:34

Jakie to niby względy mają decydować o tym, że zarząd Socios nie krytykuje czy nie chce krytykować obecnych władz Wisły? Czy my mamy jakiekolwiek korzyści z klubu związane z tym, że zasiadamy we władzach stowarzyszenia? Po co sugerujesz takie rzeczy? Jeśli będzie za co krytykować obecny zarząd klubu, to będziemy to robić, bo po to również powstaliśmy. Pomagamy, ale też wymagamy. Jesteśmy pewni, że władze spółki robią wszystko, by klub stanął porządnie na nogach i krok po kroku budują podstawy. Skąd to wiemy? Bo regularnie spotykamy się i rozmawiamy o bieżących problemach i planach.

Dyskusja nad trenerem? Krytykuj jak chcesz, ja się wstrzymam jeszcze przynajmniej miesiąc. Jeśli w kolejnych 5-6 meczach sytuacja sportowa nie poprawi się, również będę krytykować. Wielkim entuzjastą trenera Skowronka nie jestem, ale też nie będę stawiał kategorycznych ocen po trzech meczach nowego sezonu.

Wątek WSH pomijam, bo bzdur nie chce mi się komentować...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.09.2020, 19:40
Czerepachowi chodziło chyba o to, że Socios zaangażowało się w ratowanie Wisły jako organizacja kibicowska utrzymująca relacje z trio, więc naturalnie przyjmuje perspektywę zrozumienia dla wielu spraw. Ja to tak odbieram, raczej niczego nie zrównywał.

Konrad. napisał(a):Wyświetl post
...
Odnoszę wrażenie, że z prowadzonej przez nas dyskusji na temat zatrudnienia w Wiśle Brzęczka niewiele wyniknie. Nic nie insynuuję i nic "guuuubego" nie napisałem. Ale ostatni już raz napiszę, co myślę i dlaczego tak myślę. Przyjście Brzęczka do Wisły, jakkolwiek nieprzesądzone, jest prawdopodobne, ponieważ Błaszczykowski otacza się ludźmi, których już zna albo po prostu ludźmi mu bliskimi.

Obidziński może nie znał się na piłce, ale kiedy przychodził jego atutem miało być zarządzanie i poprawa kondycji finansowej. Dawid Błaszczykowski ma chyba raczej nikłe pojęcie i o piłce, i o zarządzaniu. Tak, Dawid Błaszczykowski był asystentem trenera w Rakowie (mogłeś też dodać, że przez chwilę też trenerem rezerw, a jako młody człowiek też w piłkę grał), ale w temacie kompetencji do zarządzania ekstraklasowym klubem niewiele to zmienia. Najwyraźniej Jakub Błaszczykowski wyżej ceni sobie to, że bratu ufa i umie się z nim dogadywać przy wspólnym prowadzeniu spraw niż kompetencje. Przy czym wcale nie mówię, że ten Dawid Błaszczykowski ma odejść. Klub ma akcjonariuszy, ma radę nadzorczą, trudno żeby kibice znów wtrącali się w zarządzanie klubem. Być może na tym etapie potrzebny jest ktoś, kto będzie prowadził klub tak, jak sobie tego życzy Jakub Błaszczykowski i ewentualnie pozostali akcjonariusze, a nie ktoś z własnym zdaniem (ale znów - Dawid Błaszczykowski może to zdanie miewać, a z punktu widzenia ładu korporacyjnego podział kompetencji zaczyna być naruszany).
Na tej podstawie pozwalam sobie przypuszczać, że brak doświadczenia Brzęczka jako dyrektora sportowego nie byłby problemem w przypadku jego przyjścia do Wisły.

Przy okazji zwracam uwagę, że asystentura Dawida Błaszczykowskiego miała miejsce w Rakowie, a więc w klubie prowadzonym przez znajomych Jakuba Błaszczykowskiego i Jerzego Brzęczka (swojego czasu również trenera w Rakowie). Oprócz tego Dawid Błaszczykowski był członkiem rady nadzorczej Wisły po wejściu do klubu Jakuba Błaszczykowskiego. Razem z Jerzym Brzęczkiem działał też w fundacji Jakuba Błaszczykowskiego. Jest też prokurentem w spółce Spectrum Jerzego Brzęczka i Jakuba Błaszczykowskiego (nota bene razem z p. Sitarczyk-Czajkowską, członkinią rady nadzorczej fundacji Jakuba Błaszczykowskiego). Wygląda więc na to, że Błaszczykowscy i Brzęczek swoje przedsięwzięcia prowadzą wspólnie, nieprawdaż? Na marginesie mógłbym jeszcze wspomnieć o panu, który przyszedł do Wisły z Rakowa organizować szkolenie młodzieży.
Dodatkowo selekcjonerzy raczej nie robili wielkiej kariery po odejściu z kadry. Wyjątkiem jest Fornalik, który osiągnął sukces - ale znów z przeciętnym klubem, który wepchnął na poziom wyżej, a nie z dotychczasowymi pretendentami do tytułu. Funkcja dyrektora sportowego byłaby, jak pisałem, bardzo wygodna i nie narażała Brzęczka na ryzyko i nie zamykała mu żadnych drzwi. A do tego, jeśli dobrze rozumiem filozofię Błaszczykowskich, Brzęczek pomógłby Jakubowi i Dawidowi budować Wisłę. Nikt by nikogo nie wsadzał na minę, ufaliby sobie itd.
Na tej podstawie pozwalam sobie przypuszczać, że bliskie relacje z Jerzym Brzęczkiem czynią prawdopodobnym jego przyjście - w dowolnym charakterze - do Wisły.

Do przyjścia Brzęczka jestem zaś nastawiony sceptycznie, bo o ile kompetencje można z czasem podnieść, to relacje rodzinne nie będą sprzyjać profesjonalizacji struktur w klubie. Bliskich ciężko rozlicza się z wykonanych zadań, nie można ich ot tak pogonić w świat, jak nie przymierzając Obidzińskiego. Pół biedy, gdyby Brzęczek przyszedł tu na dyrektora sportowego, dużo gorzej gdyby był trenerem, bo z dyrektorem można porozmawiać, można go wspierać, można mu zatrudnić ludzi do pracy. Z trenerem jest inaczej.

I ostatni raz uprzejmie proszę, jeżeli chcesz ze mną rozmawiać, to hamuj język.
Ostatnio edytowane przez czaro : 08.09.2020 o godz. 22:08.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 09.09.2020, 05:55
Ty dalej swoje i mimo że nasz trener ma kontrakt do czerwca, ty we wrześniu dywagujesz kto go zmieni...

Oczywiście że z tej dyskusji nic nie wyniknie, bo nikt normalny w piłce nie jest w stanie przewidzieć co będzie za 3 miesiące, ty zaś bawisz się w proroka przewidując :
-wyniki Brzeczka
-decyzję pzpn w sprawie jego kontraktu
-wyniki Skowronka
-decyzję Wisły w sprawie jego kontraktu.

Dodatkowo "przemilczasz" mogę argumenty przeciw.

Bo sugerujesz, że Kuba otacza się bliskimi osobami i dlatego zatrudni Brzeczka. Ponowie pytanie:to jedyny trener jakiego Błaszczykowscy znają?

Fajna zrobiłeś wyliczankę: Dawid, szef szkółki, nie zapomniałeś o kimś?

Mianowicie : o Skowronku? Chyba nie jest jakimś wielkim przyjacielem Kuby, a jednak udało mu się dostać robotę. To jak to w końcu jest?

Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Stary 09.09.2020, 06:05
yyyyyyy ..... Idźmy dalej. Kto i ilu trenerów będzie w:
2021:
2022:
2023:
2024
2025:.

Taka perspektywa średniookresowa. Możecie już planować
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 09.09.2020, 06:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chory z nienawiści człowieku!

Ja nie jestem "przyspawany" do nikogo w Wiśle! Dla mnie Skowronek czy Stolarczyk to tylko pracownicy klubu! Do czasu jak są "dobrzy" przydatni - będę ich chwalil (czy jak tam w twojej nowomowie piał z zachwytu). Z momentem jak praca Skowronka przestanie przynosić dobre efekty - będę pierwszym, żeby go pożegnać.

Z twoim podejściem nie mógłbyś być dobrym szefem jakiejkolwiek firmy czy działu. Czasem trzeba się rozstać z ludźmi bo coś przestało działać. Wypaliło się.

I nie chodzi o to że Skowronek czy Stolarczyk są beee w ogóle! Po prostu ich praca w danym klubie z danymi piłkarzami przestała dawać cokolwiek. Ten sam Stolarczyk idąc np. do Zagłębia Lubin albo innego klubu znowu mógłby błyszczeć. Ale w Wiśle już jego czas minął.

Taka jest praca trenera - nieczęsto kończą prace bez wcześniejszej rozwiązanej umowy. I tyczy sie to również gwiaz trenerskich jak Mourinho.

btw
Widzę że masz elementarny problem ze zrozumieniem na czym polega ocena pracownika/trenera. Otóż NIE JEST TO OBIEKTYWNA OCENA człowieka jako całości, jego całych życiowych osiągnięć! Jest to TYLKO ocena pracy jako trenera w ostatnich kilku/kilkunastu meczach.

Ja nie pisze że Stolarczyk/ Skowronek jest głupi jako człowiek, trener itd. Piesze że praca Stolarczyka w danej rudzie to dno bo nie przynosi efektu. Duża różnica, ale dla ciebie wciąż za mała żebyś to ogarnął.

Mylisz lojalność wobec przyjaciół z oceną pracy podwładnych/kolegów. Jak hydraulik się skiepścił i jego ostatnie prace są słabej jakości to się go zwalnia - bez względu jaki fajny to chłop i jak dobrze pracował jeszcze pół roku temu.

btw
zamiast myśleć emocjami - użyj rozumu. Uwierz warto.

Dobra używam rozumu i pamięci która jak widzę ty masz bardzo słaba. Mi gościu nie chodzi o to czy należało zwolnić Stolarczyka czy nie. Według mnie nie należało bo kadra na moment kiedy przegrywał to była kadra na poziomie drugiej ligi z Grabowskim i Plewka ma czele nad którymi umiejętnościami ty kilka miesięcy przed zwolnieniem Stolarczyka się spuszczales. Natomiast nie jest tak że zwolnili i ja uważałem że to jest jakis nie wiadomo jaki błąd. Zwolnili to zwolnili - ok, trudno.

Może ktoś być na początku za trenerem, a potem jednak na dłuższą metę obserwować jego warsztat i zmienić zdanie na to że jednak jest słaby. Może tak być. Tylko, że Ty drogi ogryzku w momencie kiedy Stolarczykowi nie szło zacząłeś obracać wszystko o 180stopni. Nagle to co uważałeś że jest jego atutem czyli robienie wyników ze słabym składem obróciłeś i potem w serii porażek gdzie trzeba było grać Plewka Grabowskim i Boguskim na obronie uwazales że skład jest dobry i napewno jest lepszy niż skład Rakowa. Gdy "żarło" to byłeś oburzony ze ktoś śmie krytykować Plewkę i innych i nazywałeś to hejtem, ale gdy już nie żarło, to nazywałeś Stolarczyka osłem i wrzodem na dupie którego trzeba się pozbyć.

Więc nie pier dol mi tu o hydrauliku który wykonywał dobra robotę a potem chujo wa i trzeba mu podziękować. Owszem wtedy się go zwalnia, ale robi się to w kulturze i dziękuję za pracę, a nie kopie się go w dupe i mówi wypier dalaj nieudaczniku. Pomijając to że hydraulik w porównaniu do trenera ma narzędzia do pracy. Trenerowi takie narzędzia ma zapewnić klub. Stolarczyk miał narzędzia połamane, zniszczone i przestarzałe. Zwalniając go ty już o tym nie myślisz tylko jedziesz po nim grubo. Ot taka różnica niewielka!

Przypominam tylko kilka twoich wypowiedzi bo widzę że znowu się zrobiłeś fifi rafa tym razem w temacie o Skowronku

Ogryzek pro stolarczyk

Widzę że niektórych boli że Stolarczyk jest Polakiem. Czyżby Polacy byli nieudacznikami wg niektórych? A niech się wzoruje na kim chce, nie zmienia to faktu że nazywa się Stolarczyk a nie Stolario."

“Dokładnie. Jeśli u nas Niepsuj, Mak złapią formę i nie złapią kontuzji, to pod wodzą Stolara mogą naprawdę być sporym wzmocnieniem dla nas.“

"Piłka nożna jest przewrotna. Stolar trafił w odpowiednie dla siebie miejsce w odpowiednim czasie. Trafiłby gdzie indziej i znów mógłby słabo punktować i wylecieć po 10 meczach - nawet jeśli jest dobrym trenerem. U nas wypaliło od wejścia. Jest chemia między trenerem (trenerami) a drużyną. Jest potencjał. Jest fajnie."

wolfy
Liczysz że przemówisz niektórym do rozumu? Próżne nadzieje. Dla niektórych nawet jakbyśmy doslownie grali samymi juniorami to i tak mieliby pretensje że nie wygralismy w Gdańsku. I hooj że własciwie byliśmy już w IV lidze, mamy w kadrze niedobitki które muszą się zgrać. To nie ma znaczenia - bo przecież z tak słabą Lechią to powinniśmy wygrac...Mnie to juz czasem szkoda zdrowia,.

"Ale w czym masz problem? Ty też nie zauwazyłeś że gamy bardziej żeby wylansować młodych piłkarzy niż stawiać na rutyniarzy? Dlatego Lis gra. Bo jest modszy i perspektywiczny i potencjalnie możemy zarobic na nim kasę. Na Buchaliku nie zarobimy juz nic.
Najpierw finnanse, potem wyniki. Przyswój sobie to zdanie a nie będziesz sfustrowany. Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi!"

ogryzek Stolarczyk już be

Mieliśmy za trenera sparciałego Smudę, mamy teraz osła Stolarczyka."

“Tak, pora na zmiany. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Teraz trzeba tego wrzoda wygnieść bo później bedzie za późno."

" Zresztą nie oszukujmy sie, zanim Stolarczyk przyszedł do Wisły jako trener był prawie skończony. Próbował coś tam trenować i szybko mu podziękowano. To była szansa dla niego z której skorzystał. Wiedział na co sie pisze. Wiedział że idzie do bankruta, ale chciał sobie potrenować. No to sobie potrenował, a teraz dla dobra Wisły trzeba mu podziękować. I tyle. Nie róbmy jakis dziwnych relacji."

Także ja cie bardzo proszę, nie pierd ol teraz że czasy Cupiala minęły skoro za miesiąc już o tym zapomnisz i będziesz stał w pierwszym szeregu do gnojenia Artura Skowronka
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 09.09.2020 o godz. 06:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów